Új privát üzeneted érkezett!

Csajok, valaki vigyen a talira fotómasinát és csináljatok csoportképet!!! Legalább majd így hagy lássalak titeket utólag! Ráadásul van akit nem ismerek még képről sem. Na, lééécii! Köszi

Kép
ildi35
 
 


Jelentem, nálunk süt a nap!!! :D

KépKép
osori
 
 


Óh, köszönöm! :oops:
Steffi, ma akkor bevetjük a hajszárítót (is). Minden, de minden ötletre kapható vagyok. :wink:

Csajok, nagyon jó szórakozást nektek a talihoz, mi egyelőre itthon punnyadunk, idő függvénye, hogy a hét végén kivihetjük-e a kisbékát az erkélyre. Amúgy akármilyen nehéz most a nem-alvás, a tehetetlenség és rendszertelenség, azért bevallom, hogy tényleg élvezem, hogy ilyen picike. :D

Kérünk még képeket!
Puszi.
vbea
 
 

 
 

fél11:

Kép

Kép

Kép
jube
 
 


Csajok, hétágra süt a nap, nyomás sétálni! :D

Millenáris felett az ég:

Kép

Kép

Kép
jube
 
 


CSajok!

Mi sajnos nem tudunk menni! Apa mindjárt jön haza, és hát...

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANYIRA SAJNÁLOM!!! :cry:

Jó sétát, képeket kérünk!!!
Puszi!!

Kép
nagydora
 
 


Sziasztok! Szép kellemes napot kívánok, jó sétát mindenkinek. Dóri Te miért nem tudsz sétálni??

Lányok segítsetek kicsit. Szerintetek az első UH után ráérek dokit választani? Mikor kezdődnek az első vizsgálatok? Hányadik hétnél? És mik azok? Vérvétel meg ilyenek? A védőnőt azt meglehet választani vagy csak kapunk egyet?

Köszi szépen! :)

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Szia Kiscsillag!

Azért nem megyünk sétálni, mert jön haza Apa, és akkor inkább vele vagyunk, nem a csajokkal randizunk.

Szerintem minél előbb válassz orvost, mert jó, ha biztos kezekben tudod magad! Elvileg már az első uh- ot is ő csinálná, és ha az uh- gal bebizonyosodott a várandósság, akkor csinálnak egy csomó laborvizsgálatot, ami az első időszakban elég gyakori is marad. A középső trimeszterben nincs olyan sok vizsgálat, aztán ahogy közeledik a vége, megint sűrűsödik.
Védőnőt nem tudsz választani. Ahova haza viszed majd a baát, ott be kell menni a gyermekorvosi rendelőbe, és ott a védőnők között utca szerint fel van osztva a környék.
Tehát így lesz védőnénid, de azzal meg szerintem ráérsz a harmadik hónap után!!

Hűűű, most aztán sok okosat mondtam, remélem!? :oops:

Végülis hogy állsz a doki választással??
Szívesen felhívnálak valamikor, ha lehet. Lehet?? :D

Dóri

Kép
nagydora
 
 


Eni! Eddig 3szor porszívóztam, mióta itthon vagyunk, és úgy, de úgy abbahagyta a porszívó hangjára a bömbölést, hogy csak néztünk, teljesen beájult! ...csak még egy ötlet... :lol:

Lányok, irigy vagyok! Fotókat mindenképp tegyetek fel a randiról!

üdv.gabboka
Kép


Kép
gabboka
 
 


akkor és mostos képeket én úgy tudok feltenni, hogy ahol még kicsi, ott 13hónapos, mrt előtte még nem volt digi gépünk, tehát csak papír van...ahol nagy, az karácsonykor készült.

Kép

Kép

ez Zsombi

üdv.gabboka
Kép


Kép
gabboka
 
 


Sziasztok,

Újra itt!! :lol: :lol:

Nagggyyonn jó volt!!!!!!!!!!! Legalábbis én élveztem!!

Most csak a képekre van energiám....

Majd este írok!

Kép Réka odafelé Kép Kép Réka Kép Balázs Kép Judit Pannija Kép Edina és Balázs Kép Balázs udvarol Kép még mindig Kép ez a cumi kell Nekem!!! Kép udvarlás megint

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


és akkor még....

Kép Orsi Pannija Kép Kép Kép Kép Végre alszik!!!! Kép Orsi Pannija és Réka Kép Panni és Balázs Kép Kép Kép Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Csajok, baaaromi jóóóóók a képek! És milyen volt?? Hülye kérdés, biztos jól éreztétek magatokat. Úgy látom a gyerekek is nagyon jók voltak. Meséljetek majd!

Kép
ildi35
 
 


:( :cry: :( :cry: :( :cry: :( :cry: :( :cry: :( :cry: :( :cry: :( :cry:

Mielőbb szeretnék menni babazsúrra illetékes Elvtársnő!!
Sajnálom, hogy nem lehettem ott, de azért tök jó látni, milyen jól éreztétek magatokat!! Na, majd legközelebb, és ezt vegyétek fenyegetésnek!! (Azért csak nem bírtam ki, hogy rátok ne csörögjek :D )
NAGYON_ NAGYON_ NAGYON SZÉPEK A GYERKŐCÖK!!

Nyugodalmas jó éjszakát!!

Dóri

Kép
nagydora
 
 


Hanna szeptemberben...

Kép

...és most

Kép

Kép
ildi35
 
 


Hi,

Csajok,
Úgy érzem magam mint egy nagy kalap kaki. A "Millenáris levegője" tacsra vágott! :lol: :lol:

Lányok,
Meddig maradtatok?????? Én leléptem 1/2 4-kor! :roll:

Szóval szerintem baromi jó volt. Kivéve egy szitut. Azt tudni kell, hogy Réka délelőtt mindössze 1/2 órát aludt és mikor már otthonról indultunk már akkor kezdődött a bömbi. Aztán az autóban elaludt, majd mikor megérkeztünk persze felébredt. Biztam benne, hogy visszaalszik de nem így lett. Majd jött a nagy találkozás a lányokkal.... Elmentünk lángost enni, persze Réka már nem bírta és elkezdett sírni. Próbáltam tologatni, amikor egy "öreg vén szatyor" (nő) bocsánat a kifejezésért de baromira felcseszte az agyam, elkezdett magyarázni nekem hogy sír a gyerek. Erre én válaszoltam szépen hogy tudom álmos ezért is járkálok vele, erre visszaszólt hogy nem úgy sír mintha álmos lenne. Azt hittem hogy ott helyben orrba csapom!! :evil: :evil: Annyira eldurrant az agyam.
Szóval ezt a kis incidenst félretéve én szuperul éreztem magam.

Aztán lehet, hogy a csajok megbánták hogy meghívtak.

Orsi,
Hát a Pannid nem semmi. Milyen nyugodt baba szinte végig aludt!!!!

Ja ugye bementem anyukámhoz, persze szépen elterveztem hogy megyünk a híres nevezetes Combinoval erre basszus csak az a régi nyavalyás jött. Azt hittem megszülők mire feltornásztam Rékát.

Ildi,
Igen minden baba jól viselkedett kivéve az én lányom. Az elején bömbi és végül kiharcolta, hogy sétálhasson!! De a végére azért mind a négyen elaludtak!! :lol: :lol: Láttam már a barátnőnknek válaszoltál!! :D Tünemény Hanna baba és persze a mama is!!! :lol: :lol:

Dóri,
Jó lett volna Veled is találkozni, de majd jövő héten!!!!! :lol: :lol: :lol:

Babazsúr: szóval akkor a többség a hétköznapra szavazott és arra hogy "csak" baba mama találkozó legyen. (majd nyáron tartunk papásat is) Azt kellene eldönteni, hogy melyik nap legyen. Kinek mikor jó??????
Nekem bármelyik nap megfelel!

Steffi,
Merre vagy??? Ma nem nagyon jelentkeztél? Úgye Te is jösz a talira??

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Szaisztok!
Bocsi, hogy nem voltam a talin, de még most is taccson vagyok... tök kész a gyomrom, és :( Senkit nem akartam megfertőzni.. már, ha fertőz.. de megreszkírozni sem akartam.. Egy jó volt, aludtam egy nagyot, a párom elvitte Olivért.. :)
Azért ma, délután kitaláltam, hogy elmegyünk venni babakocsit, hátha jót tesz.. hát annyit jelentett, hogy nem itthon szenvedtem. De babakocsi van, szerintem olyan, mint a Vicáé.. Ugye az Piere Carden.. a képek alapján úgy tűnt.. Ha az, akkor tusz mondani róla valamit? Jó? Bár már mindegy.. :D
Most megyek is.. laposkúszás az ágyig.. :(
Ja, és naggyon fontos! KISCSILLAG! HUJJJJJJ! NAGGYON ÖRÜLÖK A HÍRNEK! GRATULA..
És Steffi! üdv itt!!
Most mentem, bocsi.. Joccaka!

satuk
 
 


Nagyon jók a képek! Irigykedve néztem végig őket ill. titeket! na majd egyszer talán mi is ott lehetünk persze pár hét-hónap múlva.

Vica, azért legalább az egyiken te is rajta lehettél volna! :cry: :wink:

üdv.gabboka
Kép


Kép
gabboka
 
 


Lányok, van még itt valaki?? Hanna délután fél 4-től egyfolytában lázas, 38 alá nem tudjuk levinni. Most is csak nyűglődik szegény. Ha popsiban mérem a lázát, akkor le kell vonnom fél fokot vagy sem??

Kép
ildi35
 
 


Szép jó reggelt Mindenkinek!!!
(remélem Ti látjátok a szépet a mai reggelben ,mert nekem eddig még nem sikerült!) :lol:

Ildi,szegény Hanna!! Na,lázmérésben nem tudok segíteni ,sosem tudom le kell vonni vagy sem. :oops: Jobbulást a pici lánynak!

Csajok!!!
Nagggggggyon jók a képek! Úgy sajnálom,hogy nem tudtam menni!! :cry:

Vica!!
Valószínű hozzád sem tudok menni,férj bitorolja az autót. :cry:

Na,egyenlőre ennyi,majd jövök ,hosszú még a mainap!

Puszi

[u=http://b/babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
Kép
mano4
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Vica, köszi a képeket! Nagyon szuperek!!! :D Nehogy azt hidd, hogy Panni ilyen nyugodt baba, de egyrészt neki 3 körül van az alvásideje, másrészt babakocsiban általában szokott aludni, a jó levegő szerintem elnyomja. Csak valamikor 4 után ébredt fel.

Ildi, ha a popsiban mérsz, akkor le kell vonni fél fokot, szóval ha popsiban mérsz, akkor 37,5-ig normális, 38-ig hőemelkedés, 38 - 38,5 enyhe láz, 38,5 fölött láz.

Gabboka, nagyon helyes fiad van, szerintem odalesznek érte a csajok :). Vagy már most odavannak?! ;)

Megyek, mert Panni megint elkezdte széptszedni a számítógépet.

Puszi!!

Ja, Vica, nem tudom, milyen hamar szeretnéd szervezni a talit, de nekem a jövőhét már eléggé tele van, azutáni héten bármikor jó, meg azután is és azután is :).

KépKép
osori
 
 


Jó reggelt!

Hát nálunk nagyon szutyok idő van, zuhog az eső! :cry:

Satuk,
Igen, jól láttad Pierre Cardin babakocsink van. Igazából semmi problémám nincs vele, én szerettem. Mi nem vettük, hanem kölcsön kaptuk a bátyáméktól, mert a mi terepjárónkkal nem tudok bemenni a városba. (Olyan bazi nehéz) Nagyon könnyű vele közlekedni!!!!!! Milyen színű a tiétek?

Gabbó,
Én jobban szeretek fényképezni mint rajta lenni!!!

Ildi,
Szegény Hanna. :cry: Sajna én soha nem tudom, hogy honnan kell levonni. Ha 38.5 fölé megy, (popsiban mérem) akkor szoktam kúpot adni addig csak a panadol bébi szirupot!! Hála Istennek eddig a kúpot csak egyszer használtuk, mert a panadol levitte neki. Azért szerintem hívd fel a dokitokat, mert most olyan influenza járvány van ami magas lázzal jár és nehezen lehet levinni!!!!

Elég szar éjszakánk volt, semmit nem aludtunk. Nagyon nyügi, már 3/4 6 óta fent vagyunk, nem volt hajlandó visszaaludni! :cry: :cry:

Eszti,
Sajnálom, majd legközelebb. Remélem nem ez lesz az első és az utolsó!!!!!!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Jó reggelt!!

Ildi!!
Popsiból - fél fok!!! Jobban van Hanna???

TÖK JÓL ALUDTUNK!!
Luca aludt úgy fél 8- tól 2- ig, aztán 6- ig, meg 8- ig!! :D :D :D :D
Igaz este kapott egy seggdugaszt (kúpot), mert nagyon kivolt szegénykém.
De a lényeg, hogy ALUDTUNK!!!!!

Többiek? Ki hogy van??

Dóri

Kép
nagydora
 
 


JAJAJAJAJAJAJA!!

ÉS tök jól bejött nekünk is az "Orsi- módszer", az éjjel csak víz és semmi kaja!! Szerintem nagyon jól vette Luci is az akadályt!!

Gybbó!
Mesélj már mi van Veletek, semmit nem tudunk!!

D.

Kép
nagydora
 
 


Vica és Réka:

Kép

Réka:

Kép

Réka gyanakvóan:
"ki is vagy Te???? ismerlek egyáltalán??"

Kép

Panni-Balázs-Réka

Kép Kép Kép


Hurcia + Balázs
Kép

Kép

Kép
jube
 
 


Balázs udvarol fejezet:


itt Rékának:
Kép

-vannak más lányok is?


Kép

-VANNAK!!!
-akkor JuBePanninak:

Kép

-vannak más lányok is?

Kép


-VANNAK!!
akkor OrsiPanninak:

Kép

-vannak más lányok is?

Kép



NINCSENEK:
:cry:
Kép

Kép

Kép
jube
 
 


Lányok alszanak fejezet


Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
jube
 
 


végül a csoportképek


Kép

Kép

Kép

Kép
jube
 
 


bocsi, a lányok alszanak-ban az udvarlós helyett ezt akartam:

Kép

Kép

Kép
jube
 
 


Jó reggelt Mamik!

Sötét van és esik az eső, ráadásul a szél is fúj. Pfúúújjj......

Én meg olyan vagyok, mint egy kifacsart citrom. Végül is reggel 6-tól tudtam aludni 8-ig, mert egyébként szinte az egész éjszakát ébren töltöttük, a láza is csak hajnalra ment le. Egyszerűen nem is értem, mert egésznap nagyon jó kedve volt a gyereknek, mint máskor. Igazából az tűnt fel, hogy tegnap déltől aludt 3-ig, ami rá nem jellemző. Ébredés után éreztem, hogy forró a feje. De most úgy tűnik, hogy minden rendben (kopkopkop), még alszik.
Tudjátok mi találtam furcsának? Hogy nem a homloka, nem az arca, nem a keze volt forró, hanem hátul az egész kis feje. Etetéskor szabályosan sütötte a karomat. Vagy a csecsemőknél ez így normális?

Na megyek dobok egy kávét, mert majdnem ráborult az arcom a klaviatúrára...... :roll:

Kép
ildi35
 
 


Nekünk egész jó éjszakánk volt, szokás szerint ébredt 1/4 2 fele, persze megint az ágy szélén térdelt, aztán jött a víz + dentinox gél, visszaraktam, kimentem. Volt egy kis sírás megint, de aztán szépen visszaaludt egészen 3/4 8-ig!!!!!

Dóri, örülök, ha nektek is bejött ez a vizes módszer. :D

Viszont most megint nem hajlandó aludni, csak megy a nyüglődés, pedig délelőtt is szokott. Megint az ágyában ácsorog. Ahogy elnézem ki fog ma maradni a séta, úgyhogy majd 10órai után újra próbálkozom, hátha addigra már jól ki fog fáradni.

Ildi, Hannának jobbulást, reméljük nem kaptátok ti is be ezt a hülye vírust, mi már túl vagyunk rajta.

KépKép
osori
 
 


Sziasztok!

Sajnálom, hogy beteg Hanna és Luca... állítólag a Panadoly baby nagyon jó! Jobbulást a Manóknak, no és Satuknak is! Ja, és nagyon aranyos Hanna a fotókon!!!

Nagyon jó volt a találka!

Mi fél 5ig voltunk a parkban, aztán hazajöttünk hozzánk, innen meg 6 felé mentek el a lányok. Nagyon jó kis buli volt! :D

Gabbó,

már most szívtipró a fiad.... :D

Kép

Kép
jube
 
 


Kicsillag,

bár nem kérdezted, kit válassz, remélem nem haragszol, ha javaslom Neked Molvarec dokit.

Olyan óvatos, hogy hímestojásként bánik a kismamáival, és nagyjából mindent megtilt... :D azért javaslom, mert mellette hanyagságból tuti, hogy nem történhez Veletek semmi baj. Nekem elég rázós terhességem volt, és biztos voltam benne, ha csak azt csinálom, amit megenged, nem lesz semmi baj... :D alapos, nagyon figyelmes, és extra óvatos. Sokakat idegeseít ez a bánásmód, engem nagyon megnyugtatott. (úgy be voltam tojva, hogy elmegy Panni, hgy ha ő azt mondja, végigfeküdtem volna a terhességet)

Védőnőt pedig lakhely szerint kapsz. Jelentkezni kell telefonon a körzeti rendelőben, megkérdezni, kihez tartozol.

Kép

Kép
jube
 
 


Hahó!!!

Lányok, töredelmesen bevallom, írtam a másik topicba. Gondoltam megnézem, kivel mi van, valaki kérdezett Gozárról, és neki írtam! Áruló lettem! :oops: :D

Jube!
Ne fesd az ördögöt a falra!!! Nem beteg Luci, csak a foga nyúzza!!

Orsi!
Szerintem ne lepődj meg, hogy Panni nem akar délelőtt aludni!! Azért már egyre kevesebbet fognak napközben aludni, és most még az új tudományát is próbálgatná!! Szóval esetleg ha később rakod le délelőtt, vagy ilyesmi?? Lehet, hogy akkor viszont egyszerre aludna többet délben. Lucának is más a ritmusa, mióta aktívabb!!

Ildi!
Úgy tudom, a babáknak estére fél fokkal magasabb szokott lenni a hőmérsékletük! Persze ha eddig nem volt ilyen...

Hú, nem vagyok eszes, nem vagyok eszes.... :D

D.

Kép
nagydora
 
 


:lol:

Kép

Kép
jube
 
 


Dóri, ez telibe talált!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
ildi35
 
 


LÁNYOK!!

NÉZZÉTEK MEG A KÚTVÖLGYIS TOPICOT!!
ÉN ÚÚÚGY DE ÚÚÚGY FELHÚZTAM MAGAM!!
hOGY MER VALAKI EGY ORVOSTNAGY PLÉNUM LEŐTT ÍGY LEHÚZNI, RÁADÁSUL ÚGY, HOGY NEM IS RÓLA BESZLÉL!! eZ NÁLUNK NEM VOLT DIVAT!!! MI AZ ILYESMIT MINDIG PRIVÁTBAN ÍRTUK LE!!

HŰ DE SZÉTRÚGNÁM A .CSÁJÁT ENNEK A KIS ANDIKÁNAK!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
nagydora
 
 


Olvastam. Dóri, ne húzd fel magad, nem érdemes!! Nem véletlenül alakultunk meg itt újra!! Egyébként tegnap én is jártam ott, már megint van új ember, ami persze nem baj, hisz ez tart életben egy topicot, csak valohogy olyan felhígult az egész. Vagy hogy fogalmazzak??

Most látom, hogy középhaladó felhasználó lettem. Ezért jár nekem valami bónusz? De minimum egy hangszóró.... :lol: :lol: És ebben a kategóriában van valami felsőfok? Mondjuk veterán felhasználó?? :lol:
Már látom is hajdani címlapokat " Lukács Ildi néne, az aggastyán öregek otthonának lakója megírta egymilliomodik hozzászólását a Babaneten......" :lol: :lol: Húúúú lányok, úgy látszik engem tényleg megviselt ez az éjszakai nem alvás. :lol:

Kép
ildi35
 
 


Dóri!
Ne foglalkozz vele, nem ér annyit az egész!
De azért az 'ehez' az 2 z és a stílusa is igencsak bunkó! (mármint ő írta 1 z-vel)

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


HŰ CSAJOK BOX A KÚTVÖLGYIS TOPICON!
Az én normális válaszomra olyan sítlusban írt ez a kis rüfke.....

Kép
nagydora
 
 


Jesszus csajok, ez már tényleg durva ami odaát megy!!!
Én augusztustól írtam oda, de ilyen soha nem fordult elő, még megközelítőleg sem.
Dóri, nyugiiiiiii!!! Nehogy má' egy ilyenért üssön meg a guta!!! Hagyd a francba!

Kép
ildi35
 
 


Dóri,

Valóban nem volt szokás nyíltan rosszat írni valakiről. De ne húzd fel magad, a Gozárnak is lehet rossz napja, még az is lehet, hogy ő volt.

Andi meg mehet ahova akar. de azért én is beírtam neki.... :P

Kép

Kép
jube
 
 


Na, én ezért nem is olvasom, megkímélem magam.

Ildi :D , ismét jól vidoltam hozzászólásodon.

Most végre alszik Panni, alig akart enni tízórait, úgyhogy meguntam a nyüglődést és betettem az ágyba, először volt egy kis bömbi, de most szépen alszik, kéréds, hogy meddig. Igazad van, Dóri, tudom, hogy most az új tudománya miatt nem tudom akkor letenni aludni, mint rég, talán át kell állnunk, na majd kitapasztalom.

KépKép
osori
 
 


Na, én ezért nem is olvasom, megkímélem magam.

Ildi :D , ismét jól vidultam hozzászólásodon.

Most végre alszik Panni, alig akart enni tízórait, úgyhogy meguntam a nyüglődést és betettem az ágyba, először volt egy kis bömbi, de most szépen alszik, kéréds, hogy meddig. Igazad van, Dóri, tudom, hogy most az új tudománya miatt nem tudom akkor letenni aludni, mint rég, talán át kell állnunk, na majd kitapasztalom.

KépKép
osori
 
 


Bocsi, kétszer sikeredett, csak nem akartam úgy elküldeni, hogy vidoltam, hiszen annak semmi értelme :D .

KépKép
osori
 
 


Hanna még mindig alszik. Viszont megint melegnek érzem a fejét. Asszem nincs mese, nem kerüljük el a dokinénit. :(

Kép
ildi35
 
 


Nem azzal van bajom, lehet neki rossz tapasztalat a Gozárral, nekem is van, Ti tudjátok, de nincs joga ahhoz, hogy rontsa a rossz hírét nagy plénum előtt!
Nincs igazam?
Ezt mi mindig privátban rendeztük le annak idején!!

Kép
nagydora
 
 


Képzeljétek el,

talán emlékeztek, a lefejt anyatejet Panni nem itta meg, ezért odaadtam Masninak.

Masni mátéja sem itta meg, továbbadta valakinek.

No most ez a valaki, aki eddig itatta a gyerkőcével a tejemet, most felhívta Masnit, hogy akar velem találkozni, hogy megvannak-e az anyatej adáshoz szükséges orvosi papírjaim.

Nincsenek, mert nem rohangálok 100 vizsgálatra azért, hgy egy vadidegen gyerkőc tápi helyett a tejemet ihassa. nem kötelező odaadni.

De ő már ugye adja a gyereknek egy ideje, és most jut eszébe, hogy ADISes vagyok-e????? Őszintén megmondom, hogy eszembe sem jutott volna idegen tejjel tömni a gyerekemet. De Masni idejött, látott engem, látta Pannit, valamennyire ismert, és így kínálta meg Mátét a tejjel.

De ennek a lánynak fogalma sincs ki vagyok, és most, 1 hónap után ide akar jönni megnézni, mint valami fejőstehenet??? Menjen a francba... Masni nem adta meg neki a számom, de megmondta, hogy a kútvölgyis topikon megtalál.

El fogom küldeni melegebb éghajlatra, ha tényleg megkeres.

Kép

Kép
jube
 
 


Ki az aki látni akar??
Én azért lehet, hogy felhívnám MAsnit, és mondanék neki valamit!!

Kép
nagydora
 
 


Masni jó fej, mi a baj vele?.... valami rosszat írtam róla?

a csaj akar engem látni, aki elvitte masnitól a tejet.

Kép

Kép
jube
 
 

Vissza: Bababemutató

Jegyzetfüzet: