Új privát üzeneted érkezett!

ez még lemaradt

Kép

Kép
seriff
 
 


Nagyon boldog karácsonyt mindenkinek!!



Ági! Örülök, hogy jobban vagytok! Gratulálok a vizsgához! Ügyi vagy! Húú jó sok ajándékot kap Julcsi :D

Ancsa! Köszi!

Kép
edó75
 
 


Sziasztok csajok!
Nagyon boldog Karácsonyt kívánunk és minden szépet az új esztendőre!

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 

 
 

Orsi, Lucnak hogy tetsztett a Karácsony?Miket kapott?

Ági, végül mi volt a menű? Eperkét ki lehet venni a lejátszóból?

Edó, Petyus miket kapott?

Kata,mikor lesz net?

Dia, nyaklánc tetszett Panninak? Katicakuckó?

Bogo,hogy vagytok? Balu elhiszi még az angyalkát?

Ancsa, Te miket kaptál?

Eszti, Benyó már bizit nagy huncutul szemlélte a fát! Hogy vagy mostanában?

Kép

Kép

Kép
seriff
 
 


Sziasztok! hogy telt a karácsony? Olyan gyorsan vége lett :( Olyan szuper, hogy végül fehér karácsonyunk lett!!

Seriff!! Édi Hanna!! és micsoda védőfelszerelése is van :D Látom neki is van szép nyaklánca. Hanna miket kapott még?

Ági! meggyógyultatok?

Mi a tavalyi szobafogsággal ellentétben idén végigjártuk a rokonságot :D és Peti hihetetlen sok ajándékot kapott, darut, markolót, targoncát, kombájnt, tüzoltóautót (mind összszerelhetős), autópályát, távirányítós autót, dömpert, dvd-ket, könyveket, laptopt, szinezőt, kifestőt, nyomdát.

Kép
edó75
 
 


Edó, sajna nem gyógyultunk meg, sőt...
De végre mádfél hét után kimutatta a röntgen, hogy arc- és tüdőgyulladása van, ráadásul nem is kicsi, gyermektenyérnyi nagyságú. Mai napig minden nap 40 fok a láza. Injekcióba kapja az antib.-t, mert szájon át nem veszi. :cry:

4 orvos látta, mid állította, nincs tüdőgyulladás, mire az egyik elküldött röntgenre. Az ottani orvos mondta, hogy nagyon beteg a kislány.

Ma beszéltem Serfivel, mert eléggé kivagyok. Mondanám, hogy üdv magyar orvostudomány, de nem akarom Serfit bántani. Kár, hogy nem lettél gyerekorvos :cry: .
Tényleg Monika mikor szül? Mi van vele?

Kép
agianyu
 
 


Ági! nagyon sajnálom!! Tudom mit érzel.... Én is sok gyerekdokiba csalódtam, például ügyeletre már csak úgy megyek, ha a mi dokink van.... Nagyon gyors gyógyulást Julcsinak!!!!

Kép
edó75
 
 


Ági,hogy vagytok? Hol?

Kép
seriff
 
 


Itthon vagyunk, nem mentünk el Telkibe. Végül is szerencse, mert rengeteget javult Julcsi állapota a 3. szuri után. Ma is kapott és még kettőt fpg kapni. Utána még szájon át kap vmilyen szirupot, és reméljk minden oké lesz. Azt mondta a doki, hogy elküld egy röntgenre s végén, de azt hiszem, nem fogom elvinni. Köhögése is csillapodott, láza már tegnap sem volt. Ma már enni kért.
Csak van vmi, ami olyan kellemetlen. A lehelete olyan takonyszagú (bocs!). Nyilván, mert állandóan nyeli, de akkor is nagyon kellemetlen. Ez normális szerinted? Ugye el fog múlni?

Kép
agianyu
 
 


Ági! Nem tudom mondta-e a doki, de a hátmasszírozás sokat segít hogy felszakadjon a tüdejéből a cucc. Miért nem akarod elvinni röntgenre? Már nem is emlékszem pontosan, Serif is mondta, hogy ha már semmi tünete nincs azután 10 (vagy hány) nappal nem mutat semmit a röntgen.

Kép
edó75
 
 


ilyen masszírozóra gondoltam
Kép

Kép
edó75
 
 


Edó, nem sok egy ekkora gyereknek ennyi röntgen rövid időn belül? A múltkor két felvételt készítettek.
Ilyen masszírozónk van, bár az infra fejen kívül nem tudom, hogy a többi hol is lehet. De sajna Julcsi nem is hagyná, de masszírozhatom a kezemmel is, nem? Ja, egyébként senki nem mondta, egyedül az anyósom említette. Ő viszont még azt is mondta, hogy alkohollal kenegessem. (Egyébként az agyamra megy az anyósom, annyit telefonál, és már megint olyan okos. Képzeljétek, azt mondta a férjemnek, hogy az ő gyerekei soha nem voltak tüdőgyulladásosak, mert ő nem hagyta odáig fajulni a dolgot. :x . )

Kép
agianyu
 
 


Azé nem kell attól tartani,h sugárbeteg lesz ennyi röntgentől :P , De a múltkori lelet szerint is már felszívódóban lévő gyulladásról szóltak,úgyhogy igazából én nem tartom szükségesnek(de nem a sugárterhelés miatt!) Azért ne féljetek ennyire a rtgsugártól!
A szája, gondolom az is közrejátszik, h nem igazán evett, nyilván nem a fogmosás volt a elsődleges, úgyhogy nyugi el fog múlni!

Kép
seriff
 
 


Hát, hogy őszinte legyek Petinek is volt egy pár röntgenje :(, neki is egyszerre mindig kettőt csináltak (előlről, oldalról), én annyira nem aggódtam a sugár miatt. Úgy láttam a doki csak akkor csináltatott röntgent amikor szükséges volt, de engem pl az utolsó megnyugtatott hogy akkor már a röntgenen sem látszik semmi, nem csak a doki nem hall semmit. "jófej" anyósod, ki az a hülye aki hagyná odáig elfajulni... vittük mi is dokihoz hogy nemokés nemokés a Peti, de ki a franc gondolta hogy nem bízhat a gyerekdokijában.... ok azóta tudom kiben bízhatok, sajnos hogy a gyerekem kárán tanultam meg, de evvel már nem tudok mit kezdeni :? ezen nem kesergek, én a tüdőgyuszi óta ha elkezd hurutosan köhögni már akkor is masszírozom (a kórházban is volt ilyen kütyü) Szerintem a kezeddel nem tudsz úgy rezegni mint az a gép. Nem baj ha nincs hozzá fej csak sima rezgésre kapcsold ne infrázzál. és akkor lehet az infrás oldallal is azért próbáld meg. Napi 4-5 ször 5perc. A szájszag tuti elfog múlni. innen jut eszembe Peti meg fájlalja a fogát :?

Kép
edó75
 
 


2irányú mellkasfelvétel az alapkövetelmény(jó lenne ha mindenhol így is csinálnák,mert pl.a szív mögötti tüdőterület az oldalirányún látszik).

Óh-óh a fognyűvő manók dolgoztak? :cry:

Kép
seriff
 
 


BOLDOG ÚJ ÉVET!

Kép
edó75
 
 


BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK!

Kép
agianyu
 
 


no rájöttünk mit fájlalt a Peti! Néztük nagyon a fogát mi a baja, nem láttunk semmit... aztán most apája jobban belekuksizott a szájába hát van benne egy afta (vagy hogy hívják) :shock: gingisol-al ecseteljük. Seriff! az jó ugye?

Kép
edó75
 
 


BÚÉK

Kép
seriff
 
 


Persze, corsodyl,gindisol, tantum verde bármi jó

Kép
seriff
 
 


meglátta a karácsonyfát :)
Kép

ajándékbontás
Kép

Kép
edó75
 
 


Ági,hogy vagytok?

Edó,Te jó ég,milyen nagy Peti!Olyan nagyfiús!

Bogi, hogy vagytok? Hogy telt a Karácsony és a Szilveszter?

Orsi,Eszti,Ancsa halló!!!!

Kép
seriff
 
 


Edó, olyan jóképű mosolygós gyerek Peti!
Itthon vagyunk, már szájon át kapja az antibiotikumot. Nem könnyű, mert örjöngés van, amikor be akarom adni. Ketten fogjuk le az apjával. Úgy sajnálom, de muszáj.

Ti ilyen jól bírjátok Orsi? Hancika nagyon erős kiscsaj.

Kép
agianyu
 
 


Hát ja tényleg muszáj bevenni a gyogyót. Peti csórikám már annyira megszokta, hogy simán legyűri a gyógyszereket :? Julcsika milyen gyógyszert kap?

Hanci tényleg nagyon jól gyűri az ovit!!

Tényleg szilveszter..Mi Petit elvittük a mamához, azóta is ott akar aludni :lol: és barátokkal otthon szilvesztereztünk.

Kép
edó75
 
 


kopkopkop

A múltkor köhögött Hanna, kb 1 hétig, egy felső légúti hurut volt, c-vitamin,calcimusc,Prospan(na ezt nem vette be...),oviba nem vittem,mert amúgy is szabin voltam, de a doki szerint vihettem volna,mert nem volt fertőző,max azért ne, h a többi gyerek őt ne...amúgy sem dolgoztam, ráfért, aludt jó nagyokat-mondjuk én nem annyira haladtam az itthoni dolgokkal, de ez más tészta.

Ági, voltatok nem otthon is? Kórházban?

Jaj,mi is nagyon jót mulattunk Szilveszterkor, Hanna meg Szolnokon :lol: :lol: :lol: .

Kép
seriff
 
 


Helló Csajok! Utólag is boldogságos új évet kívánok nektek! Annyi mindenvan, eléggé el vagyok havazva, még most is.
Nagyon szupi volt a karácsony. Luca extázisban töltötte. Alig bírta szerintem felfogni mi ez az egész. Viszont azt hittem, hogy majd hosszasan kell neki magyarázni, hogy mi az, hogy ajándék, és hogy kibont és akkor már örülhet is, de úgy látszik, hogy ez veleszületett. Így csak azt kellett magyarázni, hogy melyik nem az ő ajándéka. Család kifejezetten rendesen viselkedett, leszámítva apósomat, aki most öri hari velünk... :? de lehet, hogy ez így volt a legjobb mindenkinek. Azért kicsit bánt, na.
És, és, még nem is meséltem, hogy kopkop, de megint alszunk éccaka. Három éjjel alatt sikerült leszoktatni róla. Bár az elég kemény volt. Nem hittem, hogy kibírom. De azóta neki is annyival jobb a kedve. De jó, de jó!
Úgy látom a topik lefogyott...kár.
Gyógyulást a betegeknek.
Milyen volt a szilveszteri buli, Serfi? Hol voltatok?
Puszi mindenkinek

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Peti tényleg döbbenetesen nagy!

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Kép bontogatás

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Te Orsi, hát mit csináltatok már Apóssal, h örök harag lett???
Hogy szoktattad le Lucit az éjszakázásról?Cuki a képen, de azé nagyobban is szívesen látnánk! Amit bont az olyan morgós labda? Hanna Diáéktól kapott ilyet,imádta!
Itt Kméten voltunk, egy étteremben(Sasfészek) volt szilveszteri buli, 3 teremben:Nosztalga diszkó(persze ahogy Dia jósolta Soltész Rezső nélkül nem lehet, na kb érkezésünk után félórával volt is :shock: ), Cigányzene(bizti jó volt, de ott a gazdag német vendégek húzatták a nótáikat)és egy ilyen lakodalmi 2 nő+egy pasi szintetizátorral(néha oda is lekukkantottunk).És egy 18 fős társasággal együtt mulattunk,bemelegítés nálunk(tekintve,h a többiek bp-iek,és itt a szüleik laknak),szóval rég buliztunk ilyen jót!

TÖBBIEK????

Kép
seriff
 
 


Itt vagyunk. Luca első igazi karácsonya, nagymami (k) meg élesre töltve a fényképezőgéppel.
Egy közeli kép tényleg nagyszerű lenne.

Én dolgozom már, Julcsi még itthon marad ezen a héten apucival. Péntek óta egészségesnek van nyilvánítva, de még nem akartam rögtön bölcsibe lökni.
Ja Orsi, nem voltunk kórházban, megspóroltuk a pénzt.

Kép
agianyu
 
 


Ági, jól tetted, h még maradt egy hétig otthon Julika! örülök,h meggyógyult! És a spórolásnak is,hívj csak legközelebb is bátran! :wink: (majd adok számlaszámot is :P :lol: )

Kép
seriff
 
 


? Senki sehol?

Csütörtökön lesz a nagy nap, az államvizsga. Tessék szorítani!!!
A szakdolimat a konzulensem 5-re a bíráló 4-re értékelte. A tételekkel kínlódom, csak egyszer legyen vége, és csak és kizárólag Storyt és Bestet fogok olvasgatni fél évig. :oops:

Jaj, csak lenne már csüt. délután!!!

Kép
agianyu
 
 


Nagyon szorítok majd!!

Kép
edó75
 
 


De azé ide nézzél már majd be néha!

szorítunk!

Kép
seriff
 
 


Orsi, mármint a fél év alatt?

Kép
agianyu
 
 


Na hogy sikerült???

Kép
seriff
 
 


???

Kép
edó75
 
 


Sikerült, 4-t kaptam.
Többet kicsit később, ha már minden szennylapot kiolvastam. :lol:

Kép
agianyu
 
 


Ügyi vagy!

Kép
seriff
 
 


Gratulálok!

Kép
edó75
 
 


Eszticsek,Veletek meg mi van? Hol bújkáltok?

Ancsa, Ti vmi napos helyen süttetiek magatokat?

Kép
seriff
 
 


Nagyon eltünt mindenki: Bogi, Kata, Eszti, Dia, Ancsa és Orsi is nagyon ritkán jön. Jó, hogy azért Serfi és Edó néha benéz. Vajon miért nem jönnek a lányok? Bogi ezer éve nem járt erre. :(
De már Eszti sem jön, régen minden nap bejelentkezett. Na ne má hogy mindenki melegebb éghajlaton van???

Kép
agianyu
 
 


Hahó!
Ági boldog névnapot!!!! :)

Dehogy süttetem magam, sajnos. Csak a bokros teendők! Csak a szokásos, nem is ecsetelem :(

Kicsit most háznézéssel vagyunk elfoglalva, elkezdünk azon gondolkozni, mi lenne ha...aztán mindkettőnknek tetszik az ötlet. A megvalósítás kicsit neccesebb, mondhatnám úgyis, hogy marha nehéz. Hát ez van.
Biztos kérdezitek: merre? És a válasz: még azt sem tudjuk. Bp. környéke, ajánlásokat, referenciákat jó szívvel fogadok!!! :)

Puszi mindenkinek!
anniecoe
 
 


Ági!!

Nagyon boldog nénapot!!

Kép
edó75
 
 


Ági, hú tényleg,utólag is Boldog Névnapot!!!!

Ancsa, passzolom a kérdést, tényleg nagyon nehéz, mondanám, h Kmét,mert innen Bp-ill. ahol most laktok,pontosan 35 perc(autópályán,az igaz).

Kép
seriff
 
 


Csajom belázasodott ma du-ra,meg köhög is. :cry:

Kép
seriff
 
 


Jujj szegényke! Influenzás? sok gyógypuszi neki

Peti a múltkor taknyos volt, nem ment bölcsibe. Aztán akartam a hétfőn kérni igazolást a dokitól. és azt mondta ha megoldható akkor jó lenne nem vinném :shock: (50-en voltak nála hétfőn). Lehet hogy egy pár hétig még otthon marad.

Ma jöttünk be a kocsival és szokott a beszélgetni az autóval. Szóval mondja nekünk hogy apa v. anya most te legyél a toyota és szépen elbeszélgetünk. " Képzeld Toyota a Szabi rugdos engem." megbeszéljük ..... "képzeld Toyota az én kicsi Dórikámat bántja a Nikol!" Annyira édes volt!

Kép
edó75
 
 


Gondolom, de szerencsére a köhögés felszakad. Majd látjuk. A kh-ban is látogatási tilalom van, tegnap reggel meg is kérdezték,hova megyek, mondtam esetleg dolgozni,ha lehetne..... :)

Peti, édes lehet, annyira cukik,mikor ilyeneket mondanak! De ki a Dórikám? Nem arrról volt szó,h Julcsié Peti? :wink:

Kép
seriff
 
 


De arról volt szó, de a frigyik lehet ismerkedni, hogy rájöjjenek, mégis ők egymásnak az igazi. Julcsikám is most Erikre bukik, áradozik róla.
Köszönöm a jókívánságokat.
Hancika is benyalt vmit? Reméljük nem vészes. Egyébként a változatosság kedvéért, ma mi is itthon maradtunk, mert Julcsi is belázasodott az éjszaka 39 fok. 4 napot járt bölcsibe. Hurrá!!! Kezd a nemlétező t...m is tele lenni ezzel a sok bacival, vírussal. És mind megtalálja Julcsit. :cry: Tudom, hogy egy édes tündér királylány, na de azért mégse kéne mindennek rátalálni. Egyébként már megint egész nagy a haja, és göndörödik. :lol: De valszeg nyáron megint jön a nagy olló.
Olyan édesen beszél lengyelül. Beteszi a baba szájába a cumit, és azt mondja:
Beteszem a cumit, most nem smocsek (lengyelül), most cumi.
Tudja, ha velem beszél, akkor magyarul, ha apával, akkor lengyelül.

Kép
agianyu
 
 


kljhggffdsaíá

Kép
agianyu
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: