Új privát üzeneted érkezett!

Reagálván a kanapés mutatványra:
Én utoljára 6 db gyereket (2-6 éves korig) láttam egy darab fán, és azt hittem, rosszul leszek a látványtól. Mind a kollégák gyerekei voltak.
Na, ezt nekem még gyakorolnom kell, hogy ne kapjak idegbajt...
anniecoe
 
 


Miért Anikó, te hol dolgozol? Lehet, hogy össze is futhatnánk?

Kép
agianyu
 
 


A Budakeszi úton. A Bíróság környékén.
Tudod hol van?
anniecoe
 
 

 
 

Anikó, nem.

A többiek elhagyták a fórumot? Húzzunk egy piros vonalat, hogy eddig tartott?

Kép
agianyu
 
 


nana, itt vagyok

Ági! Jó ez a kényeztetés nekem teccik :) Nálunk is van egy két dolog ami még müxik de már kicserélném (pl hűtő) Mivel hiányos a lakás bútorellátottsága stb ezért ezt pótoljuk. Az ülőgarnitúránkat is kicserélném, de amikor látom hogy Peti oda törli a csokis kezét akkor legalább nem kapok szívbajt, szóval az még várhat.
:lol:
Benyó édi!! A kétévesek a kanapén nem semmi! Én speciel így estem le az ágyról és eltörött az egyik csontom (zöldág ?? vagymi)

Peti megint köhög, elég csúnyán így nem is megy bölcsibe. Képzeljétek mi már bekapcsoltuk a karácsonyi világítást a házon, olyan klassz. Jövő hét végén meg már advent, szal a lakást is fel kéne dísziteni.

no hív a munka ...

Kép
edó75
 
 


zöldgally....

Mi még csak megvettük a díszt, de nem tettük fel....meg adventi naptár is van,még a szekrényben....

Kép
seriff
 
 


Akkor nem tévedtem sokat :lol: Nemtom milyet vettetek, nekünk az eresz alatt van, tavaly még csak félig volt, de idén már körbemegy a házon. azért nem egyszerű feltenni, Laci meg apu tette fel idén és ráadásul tök hideg volt, szóval bent nagyüzemben főztem a teákat. Olyan klassz hogy mire megyünk haza a ház ki van világítva. Tegnap már az ajtódíszt is megvettem, és elkezdtem a nagytakarítást. :D

Kép
edó75
 
 


na ez az én formám, végre írtam és én pancser idióta kitöröltem az egészet, magam sem értem hogyan. Mindjárt felrobbanok, de belekezdek mégegyszer.
Kihagyom a részt ahol exkuzálom magamat amiért ilyen sokáig nem jöttem....
de csak mert mindjárt megyünk el itthonról - megint lesz a Fonóban Kolompos táncház - hát az bejött nagyon múltkor - szóval oda készülünk :)
De tényleg 48 óra is kevés lenne egy napból nekem, néha úgy érzem..
Ja és Orsi, ezek tényleg az én gyerkőceim a Hannával :lol: :lol: - szóval meg fogsz minket ismerni!
Fersikém ez a kép Hannáról Szupergyönyörűséges!!! Nagyon cuki - egyébként ez tényleg egy jól elkapott kép, szerintem ő pontosan ilyen az életben!!!
Az uram még azóta sem fehéríti a fogát, pedig átadtam az üzidet. Mellesleg, a kis hülye, attól fél, hogy Győző mondta neki, hogy lehet, hogy nem tud majd aludni tőle. Hahaha....

Orsi, Luca nagyon cuki nagylány lett, boldog szülinapot neki!!! És mindenkinek sok boldogat, akiről lemaradtam (Petik, Ancsa, Orsik - jaj bizos van még (?))

Mi nagyon jól vagyunk - jól sikerült a szülinap is (mikor volt már... :oops: ). Ez a kor most nagyon jó. Ugyan rendesen írtják egymást néha, de rengeteget játszanak, röhögnek együtt, frankón megbeszélik a dolgokat - ez nagyon vicces tud lenni. Velünk is teljesen kommunikálnak, mindent megmagyaráznak, szuper cukik. A szelektív hallás még mindig megvan....

(zárójelben kérdezem - az normális, hogy mellettünk folyik egy építkezés, ami még az előző épület ledózerolásánál jár és annak is a beton alap feltörésénél légkalapáccsal ami szerintem a Nyugatiig elhallatszik - SZOMBATON!!!??) Még jó, hogy tudnak aludni a gyerekek. De akkor is k.rva anyjukat - már bocs)

Csak kevés hszt láttam, azt olvastam, hogy írtatok a HD-ról, meg nyelvtanulás. A Helen D szerintem is k drága, rendesen lenyúlják az embert. És a legnagyobb bajom amit az Edó mondott, hogy magyarok tanítanak angolt. Mondjuk ha belegondolunk minket is kizárólag magyarok tanítottak - később volt lehetőség másra is (haha ki emlékszik még a gay amerikai tanárunkra???) Ja és 90% mindig is magyarok fogják tanítani őket - bár nem mindegy mivel találkozik először.

Na mindegy. Ahová mi járunk Telkibe, az nagy mázli. Ott egy brit anyanyelvű tanárral vannak foglálkozások. Értsd. énekelnek, mondókáznak, rajzolnak, esznek, stb. És mindig angolul beszélnek hozzájuk onnantól, hogy belép az ajtón. Szerintem ez működik, és persze az abszolút ziccer ha az egyik szülő külföldi. (irigykedve nézem Ági unokatesóm gyerekeit akik 5 és 3 évesen folyékony franciák... és hát ugye Julcsi aki 2 nyelvvel indul szintén).

Különben imádnak oda járni, nagyon szeretik a Joanne-t és tök sokat dumálnak, énekelnek angolul is. És én semmit sem csinálok - ez egy héten 1x 1,5 óra (1600Ft a két gyereknek!) és van foganatja. Ja hallgatunk zenéket itthon, ennyi. És szerintem nagyon is van értelme akár nyelv, akár bármi - de iylenkor még korlátozott minden egyéb, mert tényleg mindent megtanul és megjegyez 3 éves korig. Sosem hittem volna, hogy 2 évesen (sőt talán hamarabb) kijavít, hogy a mesében nem az a szó jön - pedig rengetegszer olvastam és én nem emlékszem rá...
Visszatérve - a Joanne javasolta, hogy beszéljek velük én is angolul, mondván azért megy ez nekem. Erre elmeséltem a fenntartásaimat, hogy jobbszeretném ha ezt egy native csinálná helyettem, ill hogy a gyerek személyhez köti a nyelvet - tőle már megszokták, hogy angolul beszélnek, stb. De ő mondta, hogy csak nyugottan - csak legyen meg a rendszer, mindig ugyanakkor, ugyanott egy rövid ideig. Haha, vicces volt, jól kiröhögtek és kérdezték, hogy "mit mondtál anya?", meg hogy " ne így mondjad!", szóval eleinte nem tetszett nekik. Úgyhogy én ezt hanyagolom... max ha ők kérdeznek. Ez egy nagy játék nekik - remélem tudjuk folytatni ha lesz ovi is, mert szeretném, de félő hogy akkor már nem tudunk kijárni.... sajna.
Ja és Ágiék és Eperkéről (ezt én sem tudom micsoda, de már hallottam) jutott eszembe, hogy a Teletubbies volt hogy nekünk is angolul indult- de már magyarul szokták meg és nem érdekelte őket, viszont van egy cuki másik (Humpty Dumty és egyéb nursery dalok) ez csak angolul van, Joanne adta - ezt szeretik nézni. Szivesen átveszem neked ha érdekel.

Mellesleg a HD-r járatja az unokatesóm mindkét fiát, ők nagyon szeretik.

Na bocs a szófosásért, de lassan úgyis megyek mert indulunk táncikálni.
Ja és tanítok ezerrel keddenként - tele van a napom -élvezem egyelőre. Dolgos mamák, ti is????
Voltunk ma a Millenárison a játszón, meg halakat etetni, aztán én hülye mondtam, hogy ugorjunk már be a Mamutba a bio boltba.... wazze az a tömeg!!! Nagyon durva, lépni nem lehet - hajrá Karácsony!!!

Ja és news még, hogy megyünk az urammall wellneszezni!!! 2 hét múlva, alig várom (eddig nem akartam, mert a gyerekek nélkül, meg hát nem tudom, de az uram megunta a tökölést, befoglalta, most már tuti, azóta nagyon lelkes vagyok én is!!)

Közben röhögök mint állat. az uram azon anyázik a konyhában, hogy egy lábasba beszorult egy másik tál és fél órája nem tudja kiszedni - szerintem a végén mindkettőt összetöri, vagy kidobja hahaha :lol:

Fú Ancsa Barcelonában voltatok!!! Életem egyik legyszebb élménye volt, az egy nagyon jó hely. És akkor hol is vannak a képek???

Na még sokat akartam, majd jövök, de mennünk kell mert elkésünk.

pusza

az uram este megy osztálytalira - ott lesz az első nagy, évekig tartó szerelme is....

Kép
diane
 
 


Dinokám, cseréljél már vonalzót is!
A zurad dilis, én is bírtam aludni éjjel.....
Nyelvtanulás, csajom közölte vmelyik nap vacsi után, h "mahl zeit"(gőzöm sincs hogy kell leírni, és "utána megyünk kezet mosni"...szóval hozzájuk meg németül beszél az egyik dadus állandóan, bár Ő eredendően magyar, de 25 évig Németországban élt, a férje is német, és időnként velünk is úgy akar beszélni.....
Gay? és Danielle? ja,és a szuper cuki Ashley Angliában :P :lol: ????
Aszondod tanítsam meg kötni meg vezetni is most???? :twisted: :wink:
Az én uram sincs itthon , tejfakasztó buliban van.....mindent a babszemekért :wink: , ja és mi vittük el, vagyis hoztuk haza a kocsit cicalánnyal, és most Ő Eperkézik......

Kép
seriff
 
 


Elküldjem a cd-t? Papi kiírta Neked!
Mellesleg ráfagyott a kezem a telefonomra a múlt pénteken,amikor beszéltünk.....

Edó, Nektek ilyen szuper csilli-villi kültéri fényetek van? és időkapcsolója van?
Mi most állandóan rajzolunk,és az ablakokra ragasztgatunk.....

Ma vettünk ajándékot Hannának, biciklit, pedál nélkül-nagyon jóóóóó,meg nekem sícipőt...

Kép
seriff
 
 


Hi! Most aztán teszek fel 3 képet, mert elszégyelltem magamat...de többet nem volt erőm lekicsinyíteni.
Közös képünk meg nincs is, vagy mi :(

Kép Egy kis Monserrat

Kép Egy kis Güel Park

Kép Columbus
anniecoe
 
 


Serfike :D .

Megszületett a kis Lala?

Ja azt akartam mondani, hogy cukik a képeken, jól sikerültek!!! Főleg amin a Pancsi ugrik, haja égnek :lol: . Nagyon köszi, de szerintem ne küldd el, csak már találkozunk valamikor, nem???
Ja Ancsának azért mondjuk el, hogy le is zakózott a Panci - de csak röhögött - gumiból vannak, majd rájössz!!!

Az ajándékok már karira, vagy csak úgy???

Tudod kire gondolok tanár? Arra a faszira aki teljesen felháborodott, hogy a 36 órás focin látta, hogy ittunk - bár te akkor nem tartottál velünk, mert "különvéleményed" volt :lol: :lol: :lol: - és a köv. angolon kiselőadást tartott, hogy ez tarthatatlan. Meg voltunk is nála. Gery talán - a nevére nem emlékszem. Szemüveges volt.

Na ez a dadus néni pont kafa, valszeg akcentus nélkül beszél, szóval tök jó. Simán elképzelhető, hogy neki a gyerekek németül fognak majd válaszolni, kérdezni tőle, stb, egy idő után.
Azért írtam, hogy korlátozottak a lehetőségek - ergo a vezetés necces, de kötni megtaníthatod :wink: , biztos ügyesebb lenne mint te 8) 8) (vagy én :lol: )
Különben meg nem hiszem, hogy ez előnyt jelent majd a jövőben, ettől nem tanulnak majd meg angolul, németül könnyebben mint más gyerekek. Senki nem emlékszik a több száz versre, mondókára, 150 gombafaj latin nevére stb., csak, hogy az uram szavaival éljek: kondicionálva van az agyuk. Ennyi, szerintem. Ma is voltunk, jó volt.

Holnap tanítok. Az egyik tanítványom lassan 6 hónapos terhes. Most épp kirepült 2 hétre Londonba, még a gyerek előtt egy intenzív gyakorlatra. Szerinte a szülés után 2-3 héttel majd folytathatjuk is az órákat, mert a gyerek csak aludni fog, később meg eljátszik a kutyával (ezt esküszöm komolyan mondta, mély meggyőződéssel a hangjában). Mikor megkérdezte, hogy szerintem gáz-e kimenni Londonba, mondtam neccesebb szerintem, hogy lovagol!!! :shock: :shock:

Na megyek is.

Eperkét kopizzál, a cd-vel kérjük :wink:

pussz

Kép
diane
 
 


Hú Ancsa, király képek, köszi!!!
A Columbus-ban voltatok fönt? Félelmetes!!! Hú de kimennék megint!!
pussz

Kép
diane
 
 


Na de mégis találtam egyet ....
ez is Güel park

Kép
anniecoe
 
 


szupi!!!
az urad gondolom kiélte magát!!! :lol:
diane
 
 


Helló Csajok, örülök , hogy megtáltosodtatok. Ezt a vörös vonalat máskor is kilátásba kellene helyezni. Már nekem is úgy tűnt.
Ancsa miben élte ki magát az urad? Már ha nem vagyok indiszkrét.

Nem poénlelövős a karácsonyi díszítés?
Én még annyira nem vagyok ünnepi hangulatban. November van. Vagy én vagyok vaskalapos? Én nem szívesen nézem a feldíszített fenyőfákat a plázákban.

Edó, remélem Peti nem megint kezdi a nagy betegség menetet! Semmi nem használ? Én most Lenkei féle vitaminokat nyomatok. Serfi hallottál valamit róla? Alapból unszimpi a pasi, de ez a vitamin lehet hogy jó...

Képzeljétek, Luca megtette első önálló lépéseit. Azóta folyamatosan grasszál a lakásban. Sajnos nem tudok olyan menő vidiót feltenni, mint Esztike anno. És már 6 foga van. Újabb színtér a harcra, mert nem nyitja ki, ha meg akarom mosni neki.

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Kép tropikárium

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Hű,micsoda képek!

Dia, ha én tudnék koppintani.....de majd a zuram megkérem, hátha!Ajándékok karácsonyiak persze, csak úgy max. könyvek vannak-apropó, újfent 20ezret költöttem könyvre az lexandránál, és még a tűzhely-mosógép-szerelő is ma lepett meg, 15ezerért....ja és a síelést is.....szóval durva ez a hónap vége, de nem panaszkodom inkább....Ja nem a Laliék kislánya született meg, asszem 10-re van kiírva Anita, és Hanna-Lili lesz a kiscsaj.(ott is lesz egy tejfakasztó... :roll: )

Ancsa, a zurad egy csomót fogyott sztem!Csinik vagytok, és milyen jó meleg lehet ott,meg mennyire gyönyörű,én még sosem voltam ott...

Sztem nem baj, ha szép lassan készül fel az ember,és nem csak 3 napig tart a varázs..én emlékszem,h tavaly minden áldott nap 2x néztük meg a környék feldíszített házait....

Orsi, a gyerekek szeretik a csilli-villi fényeket,akár már november közepétől, nekik mindegy ám, csak mikulás meg hó(l)ember legyen....Lenkei, igazából nem sokat tudok róla, csakhogy pokoli drága, azzal nem értek teljesen egyet,h a gyógyszeripar arra épít,h ne gyógyuljon meg senki teljesen, és bla-bla...hisz az Ő vitaminjai sem tartalmazzák egy az egyben az összes szükséges vitamint, hanem vedd meg ezt-azt amazt-és árban iszonyú....Egyébként van egy gyógyszerész barátnőm, a ő vitaminos tanácsait követem....szerinte a Béres csepp-c vitaminnal, és most a Flavin lekvár...(ezzel kapcsolatos kutatások az elmúlt néhány vben láttak napvilágot, de valóban olyan hatásuk van,mint amit írnak-persze ez is drága.....), több kolléganőm gyereke eszi,é egészségesek....Mellesleg: tavaly Hanna Béres csepp-Cebion prevencióban részesült télen, egyszer sem volt beteg, a szomszéd kislány(egyidősek) Lenkei vitamint kapott, szintén nem volt beteg, mondjuk még javában cicibolond volt mindkettő.Tényleg Luci és a cici? Gratula az első lépésekhez! Fogmosó parába ne nevezz be-van egy fogorvos nagyanyja,majd helyrehozza, most még csak 1 a fontos-ne utálja meg a fogmosást!!!

Kép
seriff
 
 


Szia Dia, jó újra látni.
Anikó téged is olyan jó volt látni képen, régen találkoztunk.
Mi tavaly nem szettünk semmit, csak csak anyatejet adtam neki vitaminként (haha), és semmi gond nem volt. Most megint egész bírja a bölcsit, csak el ne kiabáljam! Most sem szedünk semmit, Bérest nagyon nem szereti, kiszúrja az ízét. Időnként hatalmas mennyiségű Aloe Berryt megiszik, remélem nem árt neki, 2,5 decit is le tud húzni, pedig nekik fél deci is elég lenne. Remélem nem úgy van, hogy kis adagban gyógyít, nagy ban mérgez, mert akkor baj van.
Hol lehet ilyen lekvárt venni? Kenyérre kell kenni?
Nálunk még nincs karáxsonyi hangulat, hétvégén leutazok Pécsre tanulgatni, így akkor sem lesz időm. De a mikulás az viszont több hullámban is jön. Bölcsibe, munkahelyemre, itthon, apukájához. Talán sok is lesz egy kicsit. Holnap fényképezés a bölcsiben, bár sztem le fogjuk késni, mert 9 órakor kezdődik.
Írtam, hogy a bölcsiben van Helen Doron féle angol nyelvoktatás?

Kép
agianyu
 
 


Hát elméletben én is beirattam Julcsit, fele annyiba kerül mint bárhol máshol, ilyen kedvezményt kapott a bölcsi. Így van már csak ez, a gazdag elitt környéken fele annyiért tanulhatnak a gyerekek, mint itt a 13. kerben a fele annyira tehetős szülők csemetéi. Na gondoltam kihasználom, bölcsi ideje alatt átviszik őket egy másik terembe, és ott "tanulnak". Na most mint említettem mi csak elméletileg járunk, beirattam, de még egyszer sem ment át, mert nem akar a saját kis termükből kimenni. Szerencsére fizetni nem kellett, majd ha rendszeresen bejár. Havonta kell fizetni 4000 ft-ot. Normál esetben az egész éves díjat be kell egyszerre fizetni, esetleg 2-3 részletfizetést kérhetsz.
Persze a tanárnő kislányát meg én tanítom a sulinkban németre, így lehet, hogy azért ajánlotta fel ezt a kedvező fizetési feltételt. :oops: Á, biztos nem. Az üzletben nincs barátság. Ki is akar velem üzletelni?

Kép
agianyu
 
 


Te Orsi, volt a bölcsiben fogorvos néni, megnézte a fogukat. Na mi azt is lekéstük, és adtak egy paírt, hogy vigyem le ide meg ide szűrésre. Szted szükség van rá? A doki néni fiát is tanítom, az osztályomba jár. Őszülök rendesen tőle. Kell ez?

Kép
agianyu
 
 


Sztem nem árt, ha nem retteg a fogorvostól, és nem akkor látja először,amikor lyukas a fogacskája, mert akkor jóhogy utálni fogja!
Úgy tudom a lekvárt nem kenyérre kell kenni, hanem egy kanállal kell belőle megenni-elég savanyú az íze....Lehet,h Hanna azé nem szúrja ki a bérest,mert kezdettől így issza az almalevet-azt hiszi,ilyen az íze? Mindegy, szereti....
Vicces, nálunk is holnap lesz fotózás-sztem ez nagy lehúzás,mert ugye több 100 digitális fényképünk van, na de most hogy néz az ki, h mindenkit fotüznak, Őt meg nem :oops: :? ....úgyhogy kértem 5 db-t, de ahogy hallottam tizenes rendelések vannak..... :shock:

Kép
seriff
 
 


Nem tudom nálunk mennyibe fog kerülni a kép. Én azért akarok párat, mert más amit igazi fotó készít. Ezekből akarunk majd karira a nagyszülőknek is. Egyébként már a sulimban is volt fotózás, oda is bevittem. Kiváncsi leszek milyenek lettek, a napokban lesz kész.

Kép
agianyu
 
 


Húú ez klassz hogy ilyen sokat kell olvasnom :D

Dia! Nem raknál fel képeket az ikrekről? a hannaégnekállóhaja tényleg jópofa :D
1ébként nálunk itt Kulcson van ilyen önkormányzati rendelet hogy mikor szabad ezt-azt csinálni pl építkezni és hétvégén tuti nem.
Nem is tudom írtam-e hogy közben megkérdeztem anyut és pont az ovónénije tanítaná Petiéknek az angolt. Van a csoportjukban egy kislány (remélem egy csoportba járnak majd az oviba) tök sokszor emlegeti és már titkuk is van!! haláli!

A karácsonyi fény csak ilyen házon körbefutó fénycsík. Lehet, hogy korán kapcsoltuk be, de a fiúk egész nap kint fagyoskodtak és örültek hogy kész, na azóta ég. Vettünk hozzá időkapcsolót, fő a kényelem :wink: Hétvégén már úgy is advent van. Jó lenne addigra feldísziteni a házat, bár sztem csak a kopogtató meg a koszorú lesz meg addigra.
Petiéknél is volt fényképezkedés, a tavalyi nagyon bénán sikerült annyira nem a Peti volt a képen..., az idein jobban néz ki. Más fényképész volt mint tavaly. Mi is karácsonyra rendeltünk a nagyszülőknek :D
Na anyum kidőlt mára, most itthon vagyok vele, Peti is hányt. remélem gyorsan túl leszünk ezen a nyavalyán. Ha jövő héten nem megyünk bölcsibe akkor idén már nem is fogunk. Jővő hét után úgy sem vittük volna, hogy nehogy összeszedjen vmit karácsonyra. Peti most cebion2x multi-t kap meg a bölcsi elején bonolact-ot kapott. Nekünk a béres nem igazán jött be. már én is gondoltam rá el kéne vinni Peti fogorvoshoz, hogy hozzászokjon rendszeresen kell járni nem csak amikor baj van.

Orsi! Gratula a kis lépésekhez!!

Ancsa! jók a képek!

Petinél most a mackótestvér a menő, végig tudja nézni, legalább addig is nyugton van és pihen.

Kép
edó75
 
 


Nekem,nem annyira tetszenek a fotós képek, kicsit műek, az életből elkapottak jobbak, persze jó fotós tud olyat....és nem feltétlenül a mi ovis korunkban általános telefonnal vagy babával műmosolygók lesznek a képeken....

És Edó, ti hétvégén nem is építkeztetek? :wink:
Mackótestvér :lol: :lol: :lol:

Kép
seriff
 
 


Hahó!
Köszi a dícséretet a képekért, már megérte feltenni őket :)
Uram tényleg fogyott, de fut, és salátázik. Persze kint azért sonkát sonkával, dehát annyira fini, nem lehetett ellenállni. :wink:

Lenkeit én is szedtem egyszer, de nekem a jótékony hatása ellenére nem jött be, hogy naponta 8 vagy 9 különböző szagú, ízű és méretű gyogyót le kell küldjek a torkomon. Én ebben amúgy is gáz vagyok. Ha nem szégyellném, mindig kanalas orvosságot íratnék fel :?

Ja, az uram a fotózásban élte ki magát, Orsi!

Megyek vacsit készíteni, mert lassan hazaér a ház ura, aki jelenleg ugyancsak fotóz valahol :roll:

Szép hétvégét!
Puszi!
anniecoe
 
 


Edó,hogy van Peti? és Ti?Kész a ház díszítése? Nálunk nem....és holnap Szolnokra megyünk, szóval halasztjuk.....

Kép
seriff
 
 


Orsi, nyugodtan toljátok a karácsonyt januárra! Vagy érdeklődés hiányában el is halaszthatjátok! :wink: Na jó, befogtam!

Kép
agianyu
 
 


Peti egész jól, csak a köhögése nem múlik :? Közben meg az egész családon átment ez a nyavalya :( szóval semmi díszítés. talán majd télapóra. Az adventi koszorúnk nagyon szép lett így ma meg is gyújthatunk egy gyertyát :)

Építkezés? hát én már nem is emlékszem, örültünk ha egyeltalán dolgoztak....

Ági! Készen lettek a képek? Milyenek?

Kép
edó75
 
 


Edó, még nincsenek készen, remélem hamarosan már kézhez kapom. Milyen nyavalya ment keresztül a családon? A mi koszorúnk is készen, nagyon kis kedves, természetes anyagok, semmi cifra. Mi is meggyújtottuk az első gyertyát.

Kép
agianyu
 
 


Hát ezt a hányásos vírust, bár nekünk bónuszként hasmarsunk is volt.

Kép
edó75
 
 


höhöhö-nem olyan egyszerű feltenni ám.... :P :twisted:

Kép
seriff
 
 


én mondtam

Kép
edó75
 
 


Mindenkihez megérkezett a Mikulás? Megint eltűnt mindenki. Orsi gondolom a ház falán lóg, próbálja az égősort feltenni. Na de a többiek? Például Eszter?

Kép
agianyu
 
 


belül lesz,ha egyszer felkerül :P

Kép
seriff
 
 


fent van, de nem tetszik.....

Kép
seriff
 
 


nem tetszik??? de miért???

Kép
edó75
 
 


mert csak messziről jó,és sötétben


de most az van :wink:

Kép
seriff
 
 


Hahó,mi újság mindenkinél?

Ancsa, Eszti, Orsi 1000éve nem írtatok ide!

Kata, még mindig nincs net?

Edó,Peti hogy van? Akkor már nincs bölcsi a héten?

Ági, mikor kezdődik a téli szünetetek?

Bogus, jobban lett Balu? Reméelm Ádi nem kapta el!

Dia, hogy sikerült a shopping ma?

Kép
seriff
 
 


Hahó!

Irodából nincs időm, otthon meg bekapott vmi vírust a gépünk, most azon aggódtunk. :?

Minden OK nálunk, leszámítva a sok melót. Azért abban is van vmi jó, mert ha az iroda ablakon kinézek, majdnem mindig látok mókust, és cinkéket.
Édik nagyon. :lol:

Ma színház, hétvégén céges buli, és mindjárt itt a karácsony.
És nincs villogó égősorunk. Ciki? :)
anniecoe
 
 


Hi,nem ciki, dehogy! Mókusok,cinkék cukik!
Mit néztek a színházban?

Kép
seriff
 
 


Én hullafáradt vagyok. Éjszaka tanulok, másnap dolgozom. Összeesem. De jó lesz, ha már egyszer leállamvizsgázom. Dec. 18-án 2 tantárgyból is vizsgázom. Ez az első (szerencsére utolsó) félévem, amikor munka mellett tanulok. Kegyetlen. Nem megy. ÜVÖLTÖK. Melo, Julcsi, tanulás, karácsonyi készülődés, hülye kötelező programok a munkahelyen, stb. Sztrájk, nem tudom, hogyan jutok le Pécsre, LEGYEN MÁR VÉGE! A büdös életbe nem veszek tk-et a kezembe.

Kép
agianyu
 
 


Ági,hajrá,ma van a nagy nap!

Kép
seriff
 
 


Ági, végeztél?

Orsi, hogy vagytok?Luci miket művel így 1év után? Készülődtök a Karácsonyra?Hú elfelejtettük, utólag is BOLDOG NÉVNAPOT NEKI!!!

Kép
seriff
 
 


Ági! drukkoltam ma! Hát én este 10kor kidőlök, szóval nekem az hogy pusztán ébren maradni 00.30-ig már az is lehetetlennek tűnik. Nemhogy még tanulni.... meló meg gyerkőc mellett :shock:

Lucának boldog névnapot utólag!

Peti nem ment múlt héten se, meg most se megy bölcsibe. Végül aztán kapott antibiotikumot mert három hét alatt sem múlt el neki a köhögése :?

Mindenki lázasan készül a karácsonyra? Mi már vasárnap kezdjük az ünneplést Laci szülinapjával :D

Kép
edó75
 
 


Hi Gyerekek!
Ági, én ezt hogy tk-et nem veszek a kezembe, már nagyon régen eldöntöttem, és eddig betartottam :wink:
Azért büszkék vagyunk ám rád. Hogy sikerült a vizsga?
Kérdezni is akartam, hogy te nem sztrájkoltál?

Lucinak boldog névnapot, utólag is!
Lacinak meg boldog szülinapot előre is! Szegénnyel jól kibabráltak! :wink:
És Bogi, neked is boldog szülinapot, talán a 8 napról már lecsusszantam...de azért remélem, jól emlékszem.

A múltkor a színházban a "Minden jó, ha a vége jó!" c. előadást láttuk, de félidőben leléptünk, mert dög unalmas volt :( ilyet én még nem csináltam. Sajnálom, de nem lehetett kibírni.

Na de ma is megyünk, céges karácsonyi előadásra, a Tivoliba, a mű címét nem tudom megjegyezni. Hurrá!

A karácsonyra lázasan készülődünk, de remélem, nem szószerint, mert a torkom fáj, de lázas nem akarok lenni.

Mindenkinek szép karácsonyt és boldog új évet! Bár a boldog új évig még remélem, beszélünk!
Puszi!
anniecoe
 
 


Hát csajok én tényleg elmondhatom, hogy lázasan készülünk a karácsonyra. Az egész család bekapta az influenzát. Julcsi napok óta 40 fokos lázas, és közben vírusu torokgyulladása van. Én mozdulni alig birok olyan fej és végtagfájdalmaim vanna, közben majd kiköpöm a tüdőm úgy köhögök. A férjem 39 fokos lázzal fél munkaidőben dolgozik. Hát mi így készülünk a karácsonyra.

Kedden lerángtam Pécsre, hulla beteg voltam, vezetni nem bírtam, így apukámat kértem meg, hogy vigyen le kocsival. 19 tételből csak 4 db-ot sikerült megtanulnom. Mondtam apukámnak, ha úgy itéli, hogy ez nagyon kicsi esély arra, hogy átmenjek, és kár érte 2,5 órát utazni, ne is menjünk. Persze, hogy elmentünk. És belehúztam, akkor először éreztem azt pár nap óta, hogy van gondviselés. 5-t kaptam, pedig egy igen kegyetlen nő volt, egy csomó csop.társamat meghúzott az államvizsga elött.
Nekem már csak az államvizsgára kell koncentrálnom, jan. 17-18. Még nem tudom pontosan melyik nap. Ha azon is túl leszek, tényleg pihenni fogok.
Egyelőre el sem tudom képzeli, hogy hogyan fogjuk feldíszíteni a fát, hogyan takarítok ki, hogyan vesszük meg a kját, és ki fogja megcsinálni. Orsi, normális az, hogy minden mozdulatnál majd szétpattan a fejem?
Drága Julikám meg annyit hűtőfürdőzött mostanában, hogy tiszta immunis lett rá.

Boldog névnapot Lucának. Meg Boginak is, ha erre jár.

Kép
agianyu
 
 


Ági,gratula! És remélem már jobban vagytok! A fejed sem fáj,ugyi? Különben igen normális, h ilyenkor ennyire fáj, sajna.....

Kép
seriff
 
 


KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET! EGYETEK MINDENFÉLE FINOMSÁGOT, ÉS KERÜLJÖN JÓ SOK AJÁNDÉK (DE LEGALÁBB AZ AZ EGY, AMIRE NAGYON VÁGYTOK) A FA ALÁ. MINDEN KISTÜNDÉR ÉS KISKRAPEK SZEME CSILLOGJON BOLDOGAN, AMIKOR MEGLÁTJA A FÁT ÉS MI ENNEK LÁTVÁNYÁTÓL MÁR UGYIS ÖRÖMBEN ÚSZUNK.

Úgy néz ki, hogy nálunk is meg lesz tartva a kari. Kellően "bedrogozva" sikerült a legfontosabbakat beszereznem. Sztem főzni is lesz errőm. Tegnap már nem volt Julcsinak láza. Miután lefeküdt, elkezdtem becsomagolni az ajándékát. Hát elveimmel ellentétben jó sok minden összegyűlt, de mivel már október óta gyűjtögetem, így fel sem tűnt.

Kapni fog (hátha érdekel vkit): kövyveket, egy Eperke DVD-t :D , fa kisvonatot, 2 kreatív fa játékot (inkább nem írnám körbe, mert nem akarok idétlenkedni), egy fa puzzlet, egy keresd a párját játékot (remélem megtalálja az összetartozókat), vmi kis mozgó plüsst, meghúzod a farkát és elindul előre ( ez inkább nekem tetszik :oops: ), vasalódeszka vasalóval, és egy gyerekmagnó nagyon komoly kis szerkezet elem kell hozzá, hogy apa is örüljön :wink: .
Idén meg sem éreztem annyira a krácsonyi kiadásokat, mert már időben apránként elkezdtem vásárolni. Ennek tök örültem csomagolás közben :lol: .

Kép
agianyu
 
 


Cukik,mikor memóriáznak :lol: :lol: :lol: .....
Hello Kitty is nagyon jó ám!

Boldog Ünnepet Mindenkinek!

Kép
seriff
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: