Új privát üzeneted érkezett!

Eszti, köszi aranyos vagy, de megnéztem és az Alexandrától rendelve 1200-1300 ft-ra jönnek ki,itt meg 1880 darabja-vagy ebből még van akciód?

Eperke az nem dvd-n van? később jutott eszembe :oops:

Kép
seriff
 
 


Orsi, te hogy tudtál felnőni Kippkopp nélkül? Még az enyémek is megvannak.
Eszti, ott mennyibe kerül? És meddig van az akció?
Ja Eperke DVD-n van. Julcsi eddig nem nézett tv-t sem, nem még DVD-t, de vettem akciósan egy Eperkét, mert úgy megtetszett a borítója. Betettem, mert kiváncsi voltam a reakciójára. Hát azóta Eperke őrület van nálunk. Apukája már vakarja a falat tőle.

Kép
agianyu
 
 


Na Ági,nálunk a Kisvakonddal van uez, eddig max Loreley volt...én is vettem 10napja egy Kisvakond és az autó c. dvd-t, 9-10 mese van rajta, na azóta....(persze a metróban uennyi pénzért 2 dvd-t kaptam volna...no comment)

Kép
seriff
 
 

 
 

Serfi, itt a Kippkopp akcióban 1000 Ft volt egy könyv, de sajna már nincs, így 1990 itt a Pagonyban. :roll:
Vendég
 


Csajok! Mi már a 6. Kisvakond dvd-t nyúzzuk és már megvettük a 7.-et Mikulásra :oops: mondjuk a 6. Kisvakond nekem annyira nem jött be, szerintem béna hogy "szinkronizálták". Peti most a számítógépre kattant rá. Van egy olyan játék, hogy 20 lap le van fordítva különböző figurákkal és meg kell keresni a párokat. Tök ügyesen ki tudja rakni.

Kép
edó75
 
 


Sziasztok!
Először is boldog névnapot az Orsiknak!
Talán még beleférek...

Szóval megérkeztünk Barcelonából! Tuti egy hely! És olyan szép kora őszi idő is volt! Napsütés 8)
Rengeteg a látnivaló, nagyon sok érdekesség van, kicsinyítek le pár képet. Tudom, mindig ezt mondom :oops: dehát az idő :roll:

Remélem, mindenki jól van, sajnos holnap meló...de nem panaszkodom, szabi után :)

puszi
anniecoe
 
 


Ancsa, én Veled érzek,én is dolgozom holnap, most hullafáradt vagyok....
várjuk a képeket
és köszi

Kép
seriff
 
 


Meg ne kérdezzétek, mi a lófüttyöt keresek itt 4:30-kor :twisted: :twisted: :twisted: ????
Az óraátállításáldozata lettem. :cry:
Ma megyek Pécsre, leadni a diplomamunkámat. 6:30-kor indul a vonat. Tegnap minden órát szépen átállítottunk, de a mobilomat nem. Ma azt állítottam be, 4: 30-ra ébreszteni. De ezek szerint így egy órával hamarabb keltem, mint kellett volna. De én ezt csak akkor vettem észre, mikor a bejárati ajtónál, ránéztem amásik órára, Így most teljes menetdíszben itt ülök, és azon kesergek, mekkora hülye vagyok, még aludhattam volna egy órát. De így most internetezek egy kicsit. Bár nincs kedvem hozzá. De jó, hogy nem a pályaudvaron derült ki. Ülhettem volna a hajléktalanokkal a Keletiben.

Kép
agianyu
 
 


Na? A gép szerint is egy órával később van? Akkor most lekésem a vonatot vagy nem?

Kép
agianyu
 
 


Remélem végül elérted a vonatot! Én még 3éve jártam így, fel nem fogtam,miért van kint olyan sötét, még jó, h nem indultam el dolgozni.....
Julika jól van?

Edó,mi lehet a kisvakondon szinkronizálni?

Ja, Katáék átköltöztek,nincs netük, rendezkednek, Pety és Blanci szeretik nagyon!

Kép
seriff
 
 


Na ezaz!!! Képzelj egy kisvakondos mesét, és hogy arra rámondják azt amit szavak nélkül is megértünk! Extragáz... :?

Kép
edó75
 
 


hát most épp az álaltkertes megy,és a kisvakond csodálkozott:"voááá",na ez magyarul?:jééé

Kép
seriff
 
 


Hello, minden rendben volt a vonattal, nem késtem le.

Mi most otthon vagyunk, mert hát ugye őszi szünet van a suliban. :oops: (de sokat gondolunk a dolgozó családanyákra)
De egyébként is itthon lennénk, mert hurutosan köhög Julcsi. Most megyünk a doktor nénihez. Egyébként ma akartam beadatni a pneumot, de ebből nem lesz semmi.

És a többi csemete? Hanci ilyen egészségesen veszi a bölcsit? Ez nagyon szuper és ritka.

Kép
agianyu
 
 


kopkopkop

Jelentem a dolgozó anya ma is kipukkadt,alig vagyunk,munka meg dögivel....a zuram meg holnap el egy hétre Egyiptomba,mi Szolnokra du szombatig...

Kép
seriff
 
 


ezt még megmutatom(tesóm csinálta) Kép

Kép
seriff
 
 


Nagyon szép Hancika! Eszméletlen jól sikerült, díjnyertes kép. Nem vagyok híve a fotópályázatoknak, de ezzel a képpel tuti nyerne a kategóriájában. Mindene tökéletes!!! Jó lenne már találkozni!

Kép
agianyu
 
 


Nagyon bájos Hanna!!!

Kép
edó75
 
 


Orsi,utólag is, de Lucácskának Nagyon Boldog 1.Szülinapot kívánunk!
Kérünk képeket,és meséld el,h mit éreztél!És ugye,h milyen gyorsan elrepült az idő?

Kép
seriff
 
 


Nem igaz? Luca baba 1 éves????

Nagyon boldog szülinapot neki! Már nem cscsemő, nanem igazi hölgy. Orsi kösd fel a gatyót!

Kép
agianyu
 
 


Nagyon boldog szülinapot Lucának! Én is várom a képeket az 1 éves nagylányról !

Kép
edó75
 
 


Ancsa! Neked is nagyon boldog szülinapot!!

Kép
edó75
 
 


Hű, Ancsa tényleg, utólag is Boldog Szülinapot Neked!!

Kép
seriff
 
 


Köszi Csajok a köszöntést!
Serfi, nagyon szép Hanna! Gyönyörű! Olyan kis finom. Majd írok a szülinapról, de most csak beugrottam.
Ancsa, utólag téged is a Jóisten éltessen!
Puszi

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Anikó!!!
Millió puszi születésnapodon!!!

Kép
agianyu
 
 


Szószátyár egy banda ez! :evil:

Bog, hogy vagytok? Bali ovi?Ádi köhögés elmúlt?

Ági, Julika hogy van? Láttam ma vagy 8-féle Eperkét az Auchanban. És Te hogy vagy?Munka? Gyerekek?

Eszti,mi újság Veletek? Benyófi? Peti veseköveivel csináltak vmit? Pont miután beszéltünk, lefotóztam(UH-n) egy 3mm-st,még jó,h mondtam kb 4-től látjuk :oops: :roll: .....

Dia, Zsombika ok? Pihehajú babázó Panni?

Orsi,ennél mondjuk írhattál volna többet a szülinapról...... Most volt az első csoportod szombaton?

Edó,Peti szereti az ovit?

Ancsa, még mindig várjuk a képeket! :P

Kata, gondolom,nincs net.....

Kép
seriff
 
 


Tényleg Bogi+Dia, olyan ritkán írtok.... Katánál tudom hogy nincs net :(

Most két hetet otthon volt Peti kezdődő tüszős mandulával és nem igazán sikerült zökkenőmentesre a visszatérés. Megint próbálkozik a nem szeretnék bölcsibe menni mondattal és hozzá még potyogtatta a könnyeit, kész szinész a gyerekem. Persze ott meg tök jól érzi magát. Jelentkeztünk oviba is, oda ahol anyukám dolgozott. protekciós unoka lett a Peti :lol: Igazából nem is nagyon néztem körül ovik terén, ezt ismerem teccik. Itt még mindig ún. "tiszta" csoportokkal dolgoznak szóval nem raknak össze egy 3 évest egy 6 évessel. Ezért is akartam , hogy Peti bölcsibe járjon tovább és ne kétszer járjon vmi ovis csoportot. Meg sztem neki ez jobb is.
Peti mostanában a Duna tv-n néz este a meséket, és olyan élvezettel meséli nekünk mi volt a mesében mintha mi nem is láttuk volna :lol: és persze el is kell játszani. Jaa a hétvégén pedig Az öreg tölgy meséjét nyomta egész nap. Én is vagy 10 szer láttam. ez egy piszok régi orosz mese (48-as), de szépen rajzolt, aranyos, na persze etz is el kellett játszani.
Az eperke is ilyen sorozat? Nálunk Lacit a Mazsola és tádé idegesíti! Szval megpróbálom ezt a dvd-t jó mélyre elrakni...

Tényleg mindenki kipihente magát a szünetben?

Kép
edó75
 
 


Sziasztok Csajok!
Nagy kár, hogy nem írtok. Úgy hiányoztok. Annyira szeretnék rólatok hallani. Látni, hogy nőnek a gyerkőcök, mi az ami öröm és mi az ami nem. Ez volt régen, most mi történt?


A Luca szülinap csodás volt. Csatolok mingyárt egy képet, amin látható a torta-csoda, amit sütöttem. Játszótéri anyukák receptje, már említettem. Na, ehetetlen lett. Kívül kicsit szenes, belül sületlen, mégis kőkemény tészta. Mindenesetre zenélő gyertya volt rajta. Luca kicsit gyanakodva nézte, utólag már értem miért. Aztán a második és harmadik tortájánál (nagymama torta-verseny volt) már kezdett valamit kapisgálni.
Kép torta

Azért van overallban, mert épp akkor érkeztünk meg Keszthelyre és még hideg volt a lakás.

Aztán voltunk Szolnokon is. Anyám már marhára meg volt sértődve, hogy sosem megyünk, de egyébként tényleg klassz volt, mert naphosszat heverésztünk, míg ők Lucát abajgatták. Egymás kezéből húzgálták ki és mellesleg minket is degeszre tömtek. Régi szép idők! Tisztára gyerekbe csúsztam. Este osztálytalálkozóm volt. És marha jól éreztem magam. Mentem egy darabig én is a szinglikkel az éjszakába. Mikor hazaértem már sötét volt a ház. És tökre beindultak a régi automatizmusok. Reflex-szerüen kihagytam az első lépcsőfokot, mert nyikorog, hogy nehogy fölébredjenek a hüllők. Mire nem emlékszik az ember?!
:wink:

Küldök még fotókat: Kép Kép Kép Luci szörfözik a szoba közepén. Már legalább egy percig tud állni.

Na ezt most elküldöm

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


A csoportom még nem indult el, Serfi. Majd nov közepén lesz az első alkalom. Kicsit meg is nyugodtam, mert úgy néz ki, hogy összeállt a csapat. Persze még mindig lehet küldeni embert, mert a fölső létszámhatártól messze vagyunk. Zűrösebb ember is jöhet, mert nagyon jó kis banda gyűlt össze, már alig várom, hogy elkezdjük.
Jó lesz, érzem.

Az hogy 3mm-es követ találtál az ezek szerint nagy szó?

Hogy mit éreztem a Luci szülinapján? Igazából már előtte két nappal kezdődött. Tökre eszembe jutott, hogy hogyan kezdődött a szülés, aztán másnap is eszembe jutott, na már egy napja vajúdok és még jócskán van hátra, de valahogy inkább szórakoztatott a gondolat. Asszem már nem fáj.
Aztán aznap hajnalban, mikor együtt játszottunk a szőnyegen úgy nagyon elérzékenyültem. Hogy itt van ez a kis hülye és tök imádom és már ekkora, és ennyit tud és egyszerűen nem lehet nem megzabálni. Ő meg mit se sejt arról min érzelgek, míg az építőkockákat eszi.
Igazából nehéz visszaadni.

Na, bocs hogy ilyen sokat írtam. Végülis más nem nagyon iparkodik. De tényleg lányok, gyertek vissza, írjatok, mert nagyon jó lenne tudni rólatok.
Szegény Serfi is csak a kérdéseit teszi fel. Puszika

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Orsi!
Nagyon édi Luca!! Amikor hátranéz a babakocsiból az olyan tündéri! A tortáról pedig el sem hittem volna hogy nem sikerült, annyira gusztán néz ki!! Volt nagy ajándékhegy?

Tényleg Dia sem írt ugy ezer éve és az ikrek is már elmúltak két évesek! Én azért az iwiw-en megnéztem őket, Zsombi vagány, Panci meg olyan kis bájos!

Kép
edó75
 
 


Na hi, végre már Orsi,h leírtad mi a hézag! :wink:
Annyira szépnek néz ki a torta, ügyes vagy? Nagyszülői tortaverseny meg örökké lesz, de nem baj!Pöttyös süti azóta is megy? Jaj, sztem az elgondolkodva Apával bámuló a legjobb kép :D ! Gyerekbe visszacsúszós nekem is ismerős, Anyukám is mindig annyi kaját csinál,meg sütit, meg miegymást....én meg eszek,mint aki hetek óta éhezik.... :oops:
A 3mm-s kő azért volt csak érdeks,mert pont meséltem az Esztiéknek a múltkor, h mondjuk 4mm-től tudjuk biztonsággal rámondani, most ez így elég bénán hangzik,mert mi különbség van,h 3 vagy 4, de hidd el van....

Edó, szinkronizált Kisvakond nagyon gáz...tegnap megvettem 2-t és be is kellett vetnem az egyiket, de hát ez rémes, minek kell a gondolatait így ....olyan klassz volt az 1-ben, h csak hééé, juhéé és ahoi van. Bölcsi-bocs :oops: ! Igen-igen Eperkéből is több van....
Jaj, én meg hétfőn diavetítettem a szomszéd kiscsajnak és Hannának, nagyon jó volt, és anynira tetszett nekik!

Kép
seriff
 
 


Ha jól emlékszem a 2-n csak a kisvakond nadrágja szinkronizált a többi nem és utána a többi dvd-sem szinkronizált csak a 7-es, 8-ast meg még nem láttuk 8) Ja ez a téli idő a legjobb a diavetítésre, korán sötét van :) Én nem tudom mi lett a miénkkel de a múltkor apukám kicserélte benne az izót és azóta elszakítottam benne az öreg néne őzikéjét :(

Kép
edó75
 
 


Milyen nagy lett Luci is, és már szörfözik.

Kép
agianyu
 
 


Vmit akartam írni, de megzavart a család.

Nagyon jó nyelvérzéke van Julcsinak legalábbis szerintem. Már nagyon próbálkozik a magyarral, apukájával viszont jól elbeszélget lengyelül. Nem is néz ki hülyén, hogy én meg mindig kérdezgetem, mit mondott. Nézegeti a képeskönyvet, és mondja repülő, samolod (lengyelül). Na de a dvd-n véletlenül az angol verziót indtottam el neki. Az első pillanatban leesett neki, hogy vmi más nyelvet hall. Rögtön megjegyezte, hogy ez egy másik Eperke. Azóta csak angolul akarja hallgatni és olyan szépen visszamondja amit hall (pl. bye bye, just for you stb.) Hát ebből szürtem le, hogy jó a nyelvérzéke.

Kép
agianyu
 
 


Hát tuti nem lesz gondja a nyelvekkel :D Nagyon ügyi!
Legutób épp meglepődtem amikor Peti a Szilajt nézte és nem szólt hogy kapcsoljam magyarra pedig mindig szokott. Emlékszem tavaly a jingle bells ment nagyon karácsonykor :D Nálunk pont itt van az iroda folyósóján a Helen Doron nyelviskola. Csecsemőkortól lehet vinni a csimótákat. Gyerkőcök itt sírnak miközben magyar akcentussal angolra "oktatja" őket vki. Hát nemtom ennek van-e értelme???? :roll: Heti egy óra és persze házi feladat is van. Szóval sztem ha nincs egy mindennapos idegennyelvű kontaktus mint nálatok Ági, akkor sztem ekkora korban nincs sok értelme a nyelvoktatásnak. Az egyik kollégám mesélte hogy az egyik kiskölyök (nemtom hányéves, olyan 3 körüli volt ha jól emlékszem) egy éves okítás után kb 2-3 mondatot tudott elmondani. Mindezt 100ezer ft-ért???? :shock: Na szóval jön az ovi és ott is lesz idegennyelv oktatás. Szerintetek egy gyerek hány éves korban érett a nyelvoktatésra?

Kép
edó75
 
 


Edó, spec. nekem a hátamon feláll a szőr a Helen Dorontól, mert marha drága, viszont nem sok értelmét látom. Én laikusként azt gondolom, hogy vagy az egyik szülő beszél hozzá, és akkor kétnyelvű lesz, vagy pedig azt érdemes, hogy már kis korban halljon külföldi nyelvet (erre jók otthon a mondókák, énekek), hogy hallja a kiejtést, de tanítani.....szerintem semmi értelme. :)
Mondókázáshoz, számoláshoz meg a Helen Doron szerintem bazi drága, ezt én otthon is meg tudom csinálni, esetleg később mesében is nézi majd, és hallja a külföldi nyelv hangzóit. Szerintem nagyjából ennyi, aztán majd iskolában tanul rendesen. :)

Boldog Zsombi napot Zsombinak! :)
Vendég
 


Mi tegnap Orsival minitaliztunk, szerintem jó volt nagyon, Luci aranyvirágszál, és tényleg iszonyú husi. :) A fiam elbújhat hozzá képest. :) Cserében viszont Benyó felmászott az ablakba, és onnan ugrált a kanapéra, Orsira a szívbajt hozva néha. :P 8)

Serfi, ez a kép tényleg nagyon cukker. :)

Én az utóbbi két hétben túléltem, mert kioperálták a bölcsességfogamat, ami jól sikerült, de elég sokat szenvedtem vele, most már egészen jó, csak picit lila és zöld az állkapcsomnál. Merthogy nem húzták a fogat, mert nem lehetett, hanem valahogy kivésték, ezt az állkapcsom nem vette jónéven, és jól bedagadt a fél arcom, meg sok szép színben pompáztam, a fájdalomról pedig nem beszélek, mert három napig aszittem itt a vég. :roll: Na mindegy, szerencsére már múlt időben beszélhetünk róla. :?
Vendég
 


Jövő hétvégén megyünk Alsópáhokra, a bioházba, már nagyon várom, remélem jó lesz. :) Az István kórházas topic-kal kibéreltünk 3 házat, sok pici minimanó lesz, szóval remélem egész nap bababulizunk. :wink: Este meg remélem felnőttbulizunk. 8)
Vendég
 


Benyó :), a kis víziszörnyi

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Jaj, de drága Benyófi,mint egy kis zöld manó! Eszti, hát akkor most jön ajól kiérdemelt pihenés....de szörnyű lehetett a fogvésés után....

Edó,öreg néne :cry: ..pont ez volt az egyik mese,amit vetítettem a csajsziknak... :D

Nyelvtanítás:passz, nálunk az oviban tanulnak német mondókákat,meg üljünk le, jó étvágyat, mossunk kezet, stb....de külön pénzt nem kérnek érte....

Kép
seriff
 
 


Olyan boldog voltam, hogy itt voltatok, Esztike! Télleg szívbajt kaptam, Benyófi nem kíméli önmagát. Úgylátszik mégsem fiús anyukának teremtett a jóisten, ahogy én azt korábban gondoltam.
Ezeken a képeken olyan Bence, mintah nem is ember, hanem ufó lenne. (A zőccség miatt, csakis)

Esztike meg marhára olyan mit egy családon belüli erőszak áldozata. Ilyen szivárványos színű bőrfelületet már régen láttam. Gondolom apád felgyűrte az ingujját mikor meglátta és kihívta az uradat a hóra.
:wink:

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Orsi, készülj fel! Láttam 3 kétévest a kanapé tetején,és Anyukámék ágyán ugrálva!
teszek is majd képet!

Kép
seriff
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
seriff
 
 


Dia, a képek kiírva cd-re, nálam, majd igyekszem feladni! Vagy ha Bazs jár erre, ugorjon be érte!

Kép
seriff
 
 


Esik a hó!

Kép
seriff
 
 


Hja, nálunk is. Azért én annyira nem vagyok boldog tőle. Előre rettegek, mi lesz, ha igazi nagy tél lesz, hogyan fogok minden nap felmászni a hegyre. Eddig nem aggódtam, de amióta Julcsival járok, óvatosabb lettem.
Tényleg Orsi, mintha írtad volna hogy vezetsz?
Most mondják, hogy nagy a tömeg a gumisoknál. De jó, hogy mi már 2 hete feltettetük a télieket.

Vettünk gyönyörű laptopot. Öröm vele nektek írni. Kicsit előre csúszik nálunk a karácsony. Még egy szupi kávéfőző gépet is vettünk. A férjem még egy tv-t szeretne, hát nem tudom. De ahogy ismerem magunkat, mindig megbeszéljük, most ezt nem, másra kéne a pénz, az fontosabb lenne, aztán puff a boltban már meg is veszük, vagy hazahozza a férjem. De nem tudok rá haragudni.

Hát ez van, így kell pénzt elb@szni, merthogy a régi gépünk is tökéletesen működött. De ugye néha kell egy kis kényeztetés? Mondjátok, igen, kellett ez nektek!!! Mindjárt el is hiszem:-).

Kép
agianyu
 
 


Hja, kellett Nektek igen-igen! A kávéfőző tud darálni is?
Hű.....írígy-írígy, a miénk épp rakoncátlankodik, persze csak capuccino készítéskor.
Ja-ja, de itt nincsenek hegyek, csak síkság, azé remélem nem lesz gáz az oviig :wink: :D .A mi téligumink is fent van már.

Julcsi hogy van? Nózi, fülecske?

Kép
seriff
 
 


Nem ez egy Philips készülék, biztos láttad már, ahova csak kerek filtereket lehet tenni. Nagyon finom kávét csinál, teljesen odavagyok tőle.
Lekopogom, KOPP-KOPP (Kipp-kopp haha), most minden oké. De holnap itthon marad apucival, mert szabadságon van. Az RTL klub egyébként amikor a hóhelyzetről beszélt két helyszínt mutatott, pontosan a sulimat, ahol dolgozom, és a mellettünk lévő házat, mármint ahol lakunk. Hát kérem ez az igazán testreszabott hójelentés. Egyébként imádják ezt a környéket a híradósok, egy csomószor ide jönnek, ha olyan tökmindegy téma van, csak kell egy háttér.

Kép
agianyu
 
 


bizti szép házban laktok :D

tudom,melyik az a kávéfőző, de nem jut eszembe a neve

Kép
seriff
 
 


Hol vagytok?

Kép
agianyu
 
 


Nem mondom, hogy sűrűn írtok :wink: persze én beszélek :roll:

Nem is tudom, mikor neteztem a munkahelyemről utoljára...megy a meló ezerrel, estig mindennap, aztán otthon meg nincs már erőm leülni a gép elé.

Ági, költözni tudni kell, hogy ugye az RTL Klub az ember házát mutassa, és hozza fel jó háttérkép gyanánt :) bezzeg a miénket nem mutatják..pedig az is szép. Csak túl sáros a háttér :?

Akkor mi igencsak közel vagyunk egymáshoz napközben, ugye én is kúszok fel a hegyre kicsit, az uram kocsijával, mert az enyémen még a nyári gumi figyel. Ugye aki optimistán néz a tél elébe ... :lol:

Műszaki cikkekkel mi is hasonlóképpen vagyunk, de én ebbe nem szólok bele... kell a kényeztetés, én is aszondom. Valamivel meg kell magyarázni. De persze nekem egy forró fürdő is megteszi, ami olcsóbb :wink:

Puszi mindenkinek! És írjatok kedves dolgozó és otthon dolgozó anyukák!
anniecoe
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: