Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

vagyok, csak túlórázunk ezerrel. :?
nálunk minden ok. a szeptemberi mérleg: 4 nap itthon, 16 nap bölcsi :) remélem ez az egy év sokat számít az immunrendszernek. Nálunk Peti kapott bárányhimlő ellen (ezt még tavaly) meg pneumos oltást is (nyáron, kettőt is). remélem nem lesz olyan gázos telünk, mint tavaly. Dokinénink épp most gyűjt az előadásához anyagot (ő pneumo oltás párti) hogy ki mennyire volt beteges előtte és utána hogy alakult stb. mondjuk. azt mondta jó tapasztalatai vannak, persze mondjuk ez csak a pneumo baci ellen véd, más is okoz tüdőgyuszit :( de bizakodunk

Ági! Kapott vmi gyógyszert a fülgyulladásra? Peti is pont így volt hogy amikor kakilni kellett akkor csak pelusba volt hajlandó, majd eljön az idő amikor bilibe vagy wc-be csinálja. nálunk mondjuk bilizés szinte nem is volt...
ezért ez nagyon szuper hogy Julcsi egyből két nyelven beszél, Dzsulia aranyos :D

Kép
edó75
 
 


Ági, sztem is majd jön a szobatisztaság további része magától, a bölcsiben hogy állnak hozzá? És ilyenkor betelefonálsz,h nem mész dolgozni,és kész(csak kíváncsi vagyok)?Vannak elsőseid?

Edó, és szereti Peti a bölcsit?

Kép
seriff
 
 


Hát egyfolytában azt hallgatjuk hogy nem akar menni, de amikor megyünk jókedvű, és alapvetően csak azzal van problémája hogy sokára megyünk érte :( ,de jókedve van, jól eszik, az alvással van némi gond (1 órát alszik, aminála furi, szóval úgy vélem csak neünk szól a "nemakarokbölcsibemenni" duma, nehogymár nyugodt lélekkel hagyjam ott.
Hannának hogy tetszik a miniovi?

Kép
edó75
 
 

 
 

Most nézem azt akartam írni hogy kapott vmi másik gyógyszert? a sumamed most nem volt jó vagy nem tudott elegendő mennyiséget bevenni:

Kép
edó75
 
 


A fülész nem írt fel másik gyógyszert, mert a simamed még napokig a szervezetben van, miután abbahagytuk a szedését. Bár én hangsúlyoztam, hogy a mi szervezetünkben biztos nem, inkább a padlón, az ágyneműn, stb, de nem foglalkozott vele.

Kép
agianyu
 
 


A fülész nem írt fel másik gyógyszert, mert a simamed még napokig a szervezetben van, miután abbahagytuk a szedését. Bár én hangsúlyoztam, hogy a mi szervezetünkben biztos nem, inkább a padlón, az ágyneműn, stb, de nem foglalkozott vele.

Kép
agianyu
 
 


Gyöngyszemek Julcsitól:

Apa: -Julcsi, nem kell pelus?
Julcsi: -Nem, punci szellőzik.

Tologatja a szobában a játék babakocsit. Benne van egy nyuszi. Kiesik. -Anya, a nyuszi csöpög!

Kép
agianyu
 
 


Hi,mi is itthon, gyerek bágyadt,ezért telefonáltak(meg mert 37.3 a popóban :shock: -miért ott mérik????), hozzuk el, alszik.....

Ági, Juli gyöngyszemek édesek-de mié csöpög a nyuszi?

Edó,mikor tudtok menni Petiért?Hánykor?

Kép
seriff
 
 


Hát mert általában nálunk lecsöpögnek a dolgok, tea, kakaó, stb, és így tehát ami a padlón landol az oda csöpögött.

Orsi, Eszti, írjátok meg a tuti fülorvos néni elérhetőségét! Azt mondta a gy. orvosunk, hogy még 1-2 ilyen, hogy átszakad a dobhárgya és halláskárosult lesz Julcsi. Én teljesen bele vagyok betegedve.

Kép
agianyu
 
 


Na, ma is annyi, holnap megyünk sztem...

Julika jobban?Ne gondolj már rögtön a legrosszabra!++++++

Kép
seriff
 
 


Most Augmentint kapott Julcsi. Még mindig jön a zöld váladék az orrából. Délutánonként 4 órát alszik, és teljesen leizzadva ébred.

Kép
agianyu
 
 


Ági! Kedves az orvosotok! Az egyik barátunk kisfiának is fülgyulladása van ő is monst kapja második féle gyógyszert, szintén augmentint. Remélem gyorsan meggyógyul Julcsi!

Serif! reggel 7-re visszük és olyan 3.20-ra ott vagyunk érte. Persze a mamáéknál is így volt, csak ott ugye ő volt egyedül.
37.3-al hazaküldték Hannát? Én most mértem meg Petinek 37.4 volt, Laci már reggel is érezte, a bölcsibe szerintem észre sem vették. Remélem nem lesz semmi, mert holnapra már megrendeltük a bölcsibe a tortát :)

Kép
edó75
 
 


37.3 ráadásul a popóban...36.8, no comment, de állítólag bágyadt volt-sztem csak álmos :wink: :D , szerencsére.

Kép
seriff
 
 


ha holnap elfelejteném: Boldog Szülinapot Petinek!!

Kép
seriff
 
 


Boldog szülinapot Petinek!

Sztem meg sokan voltak, és nyűgösek a g. nénik.

Kép
agianyu
 
 


Köszi, köszi!
Nagyon kafi tortája volt Petinek tüzijáték meg minden :D nagyon örült :D viszont délben már 37.9-el hoztam el a bölcsiből :( A hőemelkedésen kívül viszint nem látszik semmi :? remélem nem is lesz nagyobb gáz, holnap meg szépen otthon marad.

Kép
edó75
 
 


Lázban égett a szülinap miatt. Megérdemli a holnapi pihit. Mi meg fülészetre megyünk holnap, remélem minden rendben lesz.

Kép
agianyu
 
 


Hű, de jó lehetett Neki, vannak képek? Miket kapott?

Kép
seriff
 
 


Miket kapott? Miért feltételezed Serfi, hogy többet is kapott? Egy ajándék nem ajándék. Na nem akartam szemétkedni.
Volt Hancika bölcsiben?

Kép
agianyu
 
 


Sziasztok!

Edó, nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánunk Petyusnak!!!!

(és Téged meg miért nem lehet telefonon elérni? hívtalak sokszor, már napok óta :o :( )

puszi

Kép

Kép
tikata
 
 


Volt-volt,jól van,és végre 1órával korábban elaludt-mostmár kemény leszek :oops: :twisted: ....

Kép
seriff
 
 


Mikor alszik el akkor most Hanci (majd ebből kiszámolom, hogy elötte mikor), és mikor ébred?

Julcsi 9 körül alszik, de reggel 9 elött nem ébred.

Kép
agianyu
 
 


tegnap olyan negyed- fél10.

Kép
seriff
 
 


Hétfőn megint fülészet. Már túl vagyok a m.helyi-i betelefonáláson. Még nyájas volt a hangjuk, bár sztem lassan fogy a türelmük.Ez van.

Kép
agianyu
 
 


Ági,na mi volt?

Kép
seriff
 
 


Edó, Peti meggyógyult?

Kép
seriff
 
 


Hőemelkedésen (38) kívül más nem volt, és hétvégén már az sem, bár most vannak a testén kis pöttyök és fogalmam sincs hogy mika azok :shock:
Szülinapozás kalssz volt a bölcsibe, videó van onnan, tök jó volt nézni hogy várják a kicsik a tortát. Volt rajta tüzijáték is, Peti tök imádja. Kapott kis ormit meg papír papagájt. Délután mi is felköszöntöttük: hókotró, aratógép, könyvek dvd és ezek után megkérdezte hogy: Ennyi? :lol: nem is telhetetlen :) no hétvégén aztán játékhegyek . A sláger a berregő forgó stb: flex, dekopír csavarozó :D 1 nap alatt lemerítette az egyik elemét :lol: szóval már3 éves hihetetlen.

Julcsi hogy van?

Többiek??

Eszti nászút??

Kép
edó75
 
 


Abbahagytuk az antibiotikumot, mert atópiás bőrelváltozást kapott. Most ég azzal is kezeljük, de talán a füle már javulóban. Pénteken kontroll és utána talán bölcsi. Mhelyemen tök megértők, az ig. nőm azt mondta, hogy elsősorban anya vagyok, és ne a munkával foglalkozzak, hanem azzal, hogy meggyógyuljon Julcsi. Ne törődjek vele, hogy mennyit fogok hiányozni, az első év, mikor közösségbe mennek ez mindig ilyen.
Nagyon rendes volt, és tényleg szívből mondta. Jólesett.

Petya is sokat "combosodott" 1 év alatt.
Orsi, Hanci ? kiló lehet. Julcsi 12 kg, és 90 cm. Nagyon vékony nyúlánknak tűnik. Most kezdi el a gy. orvosunk, hogy szertinte nagyon le van fogyva. Emlékszel milyen volt 1 évesen?

Ja és jelentem nő a haja. Már újra tudjuk csattozni. :D

Kép
agianyu
 
 


Edó, tök nagyfiú lehet már Peti! Igazi ffi,ha a szeszámot így lefárasztotta!Képet akarunk!

Ági, enyim csaj 11 kg-kb, lehet,h 20dkg-val kevesebb,és bizti nincs 90 cm, de ezt télleg nem tom. Nem sovány, sztem. Julcsikád is sztem pont arányos! de azért egy képet tehetnél Te is! Pont este jutott eszembe a haja!

Kép
seriff
 
 


Nekem meg ma jutott eszembe Julcsika haja :D Ági! Jó, hogy ilyen a főnököd. Peti 2 évesen 12 kg és 91 cm volt. szóval sztem nem sovány. Tényleg hiába hangzik kevésnek a kg, lényeg hogy hogy jól néz ki Julcsi is meg Hanci is. Emlékszem mikor Peti beteg volt Laci azt mondta egyszer, legközelebb akkor megy bölcsibe ha 14 kg lesz. Őszre teljesítettük :D

Szerintem még le sem töltöttük a hétvégi képeket :oops:

Kép
edó75
 
 


CSEPPET SEM ÉLVEZI
Kép
TORTA Kép
Kép Kép
TÖKFESZTIVÁLON
Kép

Kép
edó75
 
 


Nagyon jóképű ez a Peti gyerek. :lol: Tiszta szívből örül a tűzijátéknak. Jól el lett kapva a pillanat. Ő is a marcipánnal kezdi? Nagyon szép mosolygós.

Ma egész nap a bilibe pisilt Júlia (ahogy ő magát nevezi most magyarosan). :lol:

Kép
agianyu
 
 


De drága ez a Peti gyerek! Az a tök bábu nagyon jópofa!

Kata, átköltöztetek????

Ági,mi újság lesz holnap bölcsi?Meggyógyult Julika?

Orsi, készültök már Luci szülinapjára?Mesélj a napjaitokról, hogy és mivel telenk?

Ancsa, hol kószálsz?Behavazott a munka?

Dia, Te is tehetnél képeket a 2évesekről ám! :wink:

Eszti, hát a nászutas képeitek igazán melegséget hoztak !

Bogo, Baluka hogy bírja az ovit? Kékszemű drágaság Ádi bébi hogy s mint?

Kép
seriff
 
 


Hol vannak az Eszti nászutas képei? Én nem látom. :(
Holnap bölcsi, IGEN. Reméljük jó sokáig bírjuk.De most meg olyan orrhangon beszél. :cry: De persze lehet, hogy én vagyok parás, nem is kicsit.
De megtudtam, hogy a táppénzem idejére a minimálbér 85%-át kapom, merthogy részesülök gyesben. Karácsony elött tök jó lesz. Na mindegy. Ja és "csak" 84 nap jár egy gyerek után. Mondjuk jó lennne nem elhasználni az egészet, de ha netán mégis, akkor más módszer után kell nézni. Ki kell iratni magam. Na de nem fogjuk elhasználni. :x
Én már rendeltem kariajándékot Julcsinak. Pár könyv és 2 készségfejlesztő fajáték. :oops: Jobb előbb, mint később. (na ez egy kicsit közhelyes lett.)
Nem is dicsekedtem, hogy a fülészeten már egyáltalán nem sír, hagyja, hogy buzerálják a fülét. Ugy hozzá szokott.

Diát, Bogit ezer éve nem láttuk itt a fórumon, én meg élőben sem. Ádika közben meg már biztos felült és hasonlók. Talán az érettségi bulijáról kapunk azért képet. :wink:

Kép
agianyu
 
 


Ági!
Örülök, hoyg julcsi meggyógyult!
Miért csak a minimálbér 85%-át kapott a táppénzre??? Nekem ez furi! GYES mellett 8 órában dolgozhatsz, és gondolom szerződésed van, és nem minimálbérre vagy bejelentve. Ezt a suliban mondták, vagy már utána is néztél?? Ha nem minimálbérre vagy bejelentve akkor miért az után kapnál táppénzt?? szóval nekem itt vmi bűzlik :shock:

Kép
edó75
 
 


hopp, szóval: hogy Julcsi...... bocsi

Kép
edó75
 
 


Helló Csajok!

Ági, nem tudom aktuális-e még a fülész dokinéni (Esztike-féle) dr Szűcs Enikő 4558-100 (László KH). Ez a nem fizetős rendelése. Nagyon korrekt nőci, bár nekünk nem mondott semmit Luca fülére. Elmúlik.

Végülis elmúlt. De azóta a másik füle gyulladt be. De ebbe most nem kezdek bele. Már úton útfélen ezt elemezgetem.

Szóval Serfikém a kérdésedre válaszolva, szuperül telnek a napjaink. Jó korán kelünk, hogy minél előbb elkezdhessük a játszást. Le-föl masírozunk a lakásban. Segít nekem rendet rakni. (Tesz róla, hogy legyen mit rendberakni). Délelőtt ügyintézünk, aztán 11 fele alszik egyet. Ebédre már anya által főzött (khm!!!) kaját eszik, utána meg elmegyünk sétálni, játszóterezni. Jelenleg a csúszdázás a favorit- anya közben alsó hátizomra gyúr. Meg a játszótéren is jobbra-balra sétálunk -anya közben lábizmokra gyúr. Vagy sehova sem megy, csak felkéreckedik és össze-vissza mutogat -anya közben kar izmokra gyúr. Más anyukákkal közben átólcettig végig pörgetjük a gyerek témákat, majd hazakúszunk. 4fele is alszik egyet, -anya közben minden izmára gyúr, házimunka segítségével. Néha még vacsorát is főz. Aztán jön apa, aki felváltva Lucázik és néz focimeccset. Az esti szeánsz után pedig csendesen, öregesen bóbiskolunk a tévé előtt.
Valahogy így.
Hétfő délutánonként dolgozom. Elég sok jelentkező van, de nem és nem és nem akarok ennél többet vállalni. Épp elég, hogy majd indul novemberben egy dráma csoportom, ami már említettem nektek, mert akkor még egy szombatom is ki fog esni havonta. (Ja, Esztike, mondtad, hogy valaki jönne a csopiba. Ha akar, akkor még most jelentkezzen.)
Serfi neked milyen a meló? Belerázódtál? Én azt vettem észre, hogy elég könnyen ment.
Most ezt elküldöm.

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Szóval már készülök az első szülinapra. Már két torta receptem is van (Játszótéri anyukák), amit elvileg Luca is ehet.
Hihetetlen hogy elment ez az év!

Gratulálok Edó én is Peti szülinapjához! Nagyon jó képek lettek. Nekem a tökös tetszik.

Viszont a nászutas képeket én sem látom. Hun vannak?

Eszti, Bogi, ti jöttök az osztálytalálkozóra? Nov. 3. Róza vendéglő 18h.
Állítólag Sápiné is ott lesz.

Dia, ezer éve nem hallottam rólatok!
Nem beszélve ANcsáról!

Ha nem jelentkeztek be, nem teszek fel nagyon cuki képeket a lányomról!!!
Vagy inkább így? Ha nem jelentkeztek, felteszek egy csomó képet magamról!!

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Hi Gyerekek!
Csak gyorsan bekukk, hogy halljatok felőlem...egy kis Zágráb, Bécs és Varsó között :)
Merthogy mostanában elég sokat jövök-megyek. Kizárólag munkaügyekben.
Édik a képek nagyon, és örömmel olvasom, hogy kis betegeink is gyógyulnak. :P

Pénteken lelépünk az urammal, elmegyünk egyet Barcelonázni, 6 napra. Már nagyon várom!!!!! Végre nem munkaügyben! Speciel itt még sosem voltam, és mindenki nagyon dícséri.
Na. Ez van.
Továbbá költözésen törjük a fejünket, de ez még csak távolabbi terv, viszont a helyszín megválasztása nagyon nagy körültekintést igényel. De ezt épp nektek mondjam? :wink:

Puszi mindenkinek, nem tudom, mikor tudok ismét jönni, de írjatok sokat, hogy tudjak rólatok!
anniecoe
 
 


Ancsa jó utat, jó pihenést! Dia már volt ott :) !

Tegnap írtam ám, 2x, de áramszünet lett 1-1 pillanatra,és csak a szgép állt le :twisted: ....

Orsi, tök jófej a csajod, h edzésben tart,és spórol is,hiszen se kondibérletre se futógépre, se szaunabérletre nem kell költened! :wink: És az éjjelek rendeződtek?
Azért Neked biztosan könyebb a visszarázódni,hiszen 1évnyit hagytál ki, én meg 2.5-t. :wink: Eszti nászutas képei emailen érkeztek 8) .
Torták,olyan vicces, én is, hogy igyekeztem,h se tojás se tej ne legyen a tortában, ehhez képest lett klassz csokitorta, de még csak bele sem kóstolt Hanna :lol: ....

Ági, hogy vagytok? Bölcsi ezerrel?

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Orsi! most meg a másik füle?? Szegényke. Tényleg nemsokára ő is 1 éves lesz! Múlik az idő :D Kérünk képeket! Én túrótortát sütöttem ,lightosan egyévesnek de még a piskótát sem ette :?

Ancsa! Jó utat!!

Kép
edó75
 
 


Orsik, boldog névnapot!!
Vendég
 


Eszti, Köszi!

Orsi, tényleg Neked is Boldog Névnapot!

Kép
seriff
 
 


Nagyon boldog névnapot az Orsiknak!

Kép
edó75
 
 


Edó,Neked is köszi!


Kata, beköltöztetek már?

Kép
seriff
 
 


Orsik, boldog névnapot!

Múlt héten már voltunk bölcsiben. Kitört nálunk az Eperke őrület. Nem ismeritek?

Kép
agianyu
 
 


Én már olvastam róla! Én Kippkopp-ot fogok most venni.

Köszi Neked is!

Kép
seriff
 
 


Köszi a köszöntést! Neked is boldog névnapot Orsi!
Mi az az eperke és kippkopp?

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Serfi, itt nálunk a Pozsonyi Pagonyban kippkopp akció van, megnézem, és ha faja olcsó, akkor szívesen betárolok neked. :wink: Hm?? :)
Vendég
 


Orsi, az a gesztenye figura, könyvben.
Vendég
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: