Új privát üzeneted érkezett!

Nem nyavajogsz, meghallgatunk,és osztjuk az okosnál okosabb tanácsokat.... :wink: :P
Szóval én nem tanítottam semmire sem Hannát, sztem majd jön magától,persze-persze volt egy-két erőtlen próbálkozásom,h nem rohanok az első nyikkra, stb, de ezek kb negyed éjszakányikig tartottak, aztán jobbnak láttam rohanni,és nem felverni az uramat-mondjuk ez talán nem követendő példa, nem árt,ha az apák is kiveszik a részüket az éjszakázásból, de az én lágy szívem úgy volt vele, h Ő tolja a taligát haza, legalább aludjon éjjel.
Igazából nem is emlékszem,hogy aludt H 8hónaposan, vissza kéne itt keresni :wink: .Nem vígasztalásként mondom,de Ő 20 hónaposan aludt át egymás után több éjszakát, addig összesen 4-et, az pedig tényleg egyik napról a másikra jött, semmit sem tettem érte-hacsak az nem számít,h leesett mellettem a fotelről :oops: -és talán onnantól kezdve van/volt, h éjjel ha mégis felébredt nem próbáltam rögtön a cicit tömni a szájába, h nyugodtan visszaaludjon. Persze attól még ebéd után és este lefekvéskor cici kellett(vagy csak én adtam,mert azt gondoltam az a jó?) egészen a múlt péntekig, azóta ma volt az első,h nem jött nekem a "kicsike" szövegével. :wink: Szóval én nem tanítottam(egyébként sem hiszek sem a sírni hagyásban, sem a 100x bemegyek monotonon elmondom uazt-egyszer csak elalszik módszerekben),nem kerestem túlzottan az okokat, csak elfogadtam, és jött magától a megoldódás. De van akinek beválik bármelyik Suttogós módszer, vagy a sírni hagyás vagy bármi más-én nem bírtam.
Nappal 2x alszik még vagy többször is? Lehet,h kezd sok lenni vagy mittudomén.

Hű azért ez elég jól hangzó nyaralás! Mindegy az,h mikor meg milyen az idő, alényg a pihi meg feltöltődés!!!
Nálunk már csak férj ráadásozik, most a Balcsival, meg 2hét múlva Badacsonnyal, ja és még aug. végén megyünk egy hétvégén gyerektelen buliba Kácsra Zitáékkal(is).

Kép
seriff
 
 


Ja és amit ígértem: este, mese Boribon és a 7lufi(örök hála Bogonak :D -minden este ez megy) a nagyágyban a kislámpánál, aztán elmeséltem,h anya nemsokára dolgozni megy-hova?
-a kórházba
-melyikbe?
-a sárgába
-melyik sárgába?
-amelyikben a papi is dolgozik, és lehet, h mire felébredsz anya már nem is lesz itthon, de vmelyik mami ittlesz
-szerintem a Szente mami meg az Erzsi mami
-igen,és csinálnak reggel kakaót
-Erzsi mami habos kakaót főz nekem( az elemes keverővel :P )
-és utána játszotok, ebédeltek, alszotok és mire felébredsz itthon is lesz anya
-anya?
-tessék
-menjünk át az én szobámba a fotelba
-jó,miért a fotelba?
-hát amelyikben cickét ettem,mert ott akarok a válladon lenni
-jó
átmentünk, pár percig ott izazdtunk egymás vállához, aztán lefeküdtünk a földre, az ágy elé terített plédekre
-anya, mizu?
-tessék?
-azt kérdeztem mi újság, anya?
-szeretlek nagyon
-én is szeretlek, anya

hát nagyon kis drága volt, persze ez így leírva annyira nem is érdekes.

Kép
seriff
 
 


De leírva is nagyon érdekes, és azt hiszem én zokogni fogok a gyönyörűségtől, ha majd így elbeszélgetünk Julcsival. Ő még mindig csak szavakat mond, de azokat sem végig. Talán egyszer majd elkezd beszélni, hangja van.

Orsi, én nem szépítek, 7 hónapos kora óta állandóak voltak a cirkuszok egészen addig, amíg fel nem hagytunk az éjszakai cicivel. De még akkor is felébredt. Most már, hogy egyáltalán nem cicizik, átalussza szépen az éjszakát, bár néha néha felébred. Szóval 2 évesen múlt el a cirkusz. Kitartás, sztem k..va nehéz, és fárasztó, de én nem tudtam mit csinálni. A hagyd ordítani nálam nem működött, attól még jobban ideges lettem.
De kész elmúlt. vége.

Kép
agianyu
 
 

 
 

Sziasztok,

Serfi, ezt a párbeszédet elképzeltem, ahogy Hanna az édes hangján mondja, meg is hatódtam. :) Ó, bárcsak már lassan elkezdene Benyó is beszélni, de egyelőre marad a pár szavas szókincs (anya, mama, baba, du - busz). :roll: Egyelőre el sem tudom képzelni, hogy valaha beszélni fog... :)

Na, hát persze megjöttünk Mallorcáról, ami igazi álomnyaralás volt, sok-sok élménnyel, főképp olyanokkal, hogy együtt voltunk végre éjjel-nappal, pihentünk, sokat fürödtünk, kajáltunk, homokoztunk, nevettünk, és teljesen kisimultak az idegeink. :) Szuper jó szállodánk volt, a part gyönyörű, puha homokos, a víz sekély, meleg. Igazából 8 napig csak pihentünk, elmentünk hajókirándulásra, sokat aludtunk, szóval minden szuper volt. :) Ennél többet nem tudok mondani, a képek majd beszélnek. Ja: a repülő utat simán vette Benyó, odafelé fent volt végig, játszottak vele a légikísérők, vittünk kedvenc könyveket, volt kajálás is, szóval eltelt valahogy, hazafelé éjszaka jöttünk és végig aludt a vállamon. :)

Orsi, Serfinél okosabbat én sem tudok mondani, nálunk is hasonlóan zajlott. Bence is 6 hós korától sokszor ébredt, volt, hogy 6-7x, egyértelműen szopizni akart. Volt, hogy már kiakadtam én is, volt hogy sírni hagytam, de 10 perc után nem bírtam tovább. Volt, hogy vizet adtam, persze nem kellett, csak a cici. Szóval szerintem nála ez cicibolondéria volt, és ha tovább marad a szopi, valószínű tovább marad az éjszakai ébredés is. Ahogy abbamaradt a szopi, abbamaradtak az ébredések is. Most is ébred éjszaka egyszer, van, hogy nem, ilyenkor tejecskét iszik, és alszik tovább. Azt veszem észre, hogyha lassan is, de egyre többször alussza át az éjszakát, mint nem.

Szerintem ez a baba megtanítása aludni....háááát, nem nagyon ismerek kímélő módszereket, a Suttogóban vannak ötletek, tippek, vannak barátságosabb módok, és kevésbé azok....válaszd ki a nektek megfelelőt. :) :)

És most jöjjenek a képek.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Ági, remélem azért rendeződik ez a bölcsi kérdés.
Mi is beíratkoztunk az itteni szuper bölcsibe, leghamarabb jövő szeptembertől, de még azt sem tudom, de inkább beírattam, hogy tuti legyen helye. Nem tudom, mi lesz egy év múlva, egyelőre még jó nekünk itthon, de már most látom, hogy Benyónak sokszor szűk az itthoni mezsgye, hiába megyünk kétszer naponta játszóra, iszonyúan igényli a folyamatos foglalkozást, játszást, és nem tudom, hogy egy év múlva jobb lesz-e neki itthon, vagy megy az ovi előtt bölcsibe. Majd meglátjuk. Mindenesetre jó ez a bölcsi itt a közelben, és a kis szomszéd barátjával, Bencével együtt menne majd. :)
Vendég
 


Ja, és képzeljétek, a fiam a Balatonon felmászott a drótkerítés tetejéig....nem is értem.

:shock:
Vendég
 


Hú, de finom lehetett M-án. Benyóka meg nagyon dolgos, ahogy cipeli azt a vödört, meg felássa a t. partot. Most ugyan egy kicsit megpihent, mellkas tájon elgondolkodott meddig is ásson még, de sztem nyakig lement. :D

Kép
agianyu
 
 


Esztikém a képek állati jók, k..ra írígy vagyok,h ilyen klassz helyen jártatok :wink: :D !!Örülök, h feltöltődtetek!Apa-fia fotó csúcs! meg a homokba temetett Benyó is! Hű,mind! H.kati Anyukája írta múltkor az iwiwen:Mallorcára bármikor bármennyiszer-bármeddig, a képek alapján max. igaza van!
Azé lesz még Montenegro is? Eldöntöttétek már mivel mentek?

Csajok,nyugi fog beszélni a Ti gyereketek is!De Ági, Julika helyből 2(vagy 3) nyelven hall állandóan! Esztikém, Benyó meg hónappal fiatalabb,mint az én csajom, úgyhogy nyugi!

Kép
seriff
 
 


9 hónappal :oops:

Kép
seriff
 
 


Serif! Ezek a beszélgetések olyan jók és tényleg tök elérzékenyül tőle az ember. Én ilyenkor szoktam könnyezni.

Eszti! Nagyon klasszak a képek! Szuper lehetett! Benyó nagyon édi! Drótkerítés?? durva! Én a Petit az ablakból szedtem le múltkor :oops: Itt volt mögöttem 1/2 méterre de a szívbaj jött ám. Peti megvígasztalt hogy, anya kapaszkodtam.

Orsi! annak idején mi kipróbáltuk a sirnihagyós bemegyek 10 percenként stb módszert. Nem nagy sikerrel... Aztán volt nálunk is ilyen éjszakai felkelés és odamentem simiztem a hátát és dumáltam hoyg aludni kell stb ez arra bevált. De igazából talán a ciciről leszoktatás hozta meg az eredményt mi ezt tavaly tavasszal kezdtük úgy 17-18 hónaposan. pár hét múlva a nappali alvásoknál már önállóan mondta hogy tente és ment az ágya felé. ez azóta sem változott ebéd után megy aludni és az esti fürdés után 8kor lefekszik. Szóval nekem azóta az elalvás dologra nincs panaszom. Szóval a lényeg szerintem is hogy majd megoldódik

Kép
edó75
 
 


Serfi, persze, hogy lesz Montenegro, két hét, szóval tök jó, mert már voltunk nyaralni, és még leszünk is!!! :)
Végül kocsival megyünk, este indulunk, remélhetőleg Bence alszik éjszaka, Peti odanyomja az autópályán, aztán remélem reggelig leérünk Dubrovnikig, vagy ameddig jutunk. Ott aztán kis pihi, reggeli, fürdés, és a délutáni alvásnál tovább Budva, onnan az már csak 2-3 óra. Csak nem akarok rohanni, ha nem muszáj. Csak lazásan. :)

Edó, ez jó, kapaszkodtam. Hm. Benyó is biztos ezt mondta volna, ha tudna beszélni. :) Én most már minden ablakot csak döntősre nyitok napközben, nem kockáztatok semmit....olyan dolgokra képes a fiam, amire én álmomban sem gondolnék... :roll:

Egyébként az elalvás nálunk is ugyanolyan klasszul flott, mint Edóéknál. Este fél 9-kor, fürdés, kis víz, és már kéredzkedik is be az ágyba, macit magához szorítja, és mire kimegyek már csukva a szeme. Délután dettó.

Hja, és még nem is mutattam, hogy ilyen hajam is volt Mallorcán, meg itthon is egy darabig. (Nem mertem sokáig hagyni, nehogy az esküvőre berasztásodjon...hihihi) :)

Kép
Vendég
 


Ejha,nem semmi frizó! És nem húzta nagyon?

Drótkerítés?Akrobata az a ygerek,komolyan, tornász lesz vagy pókember! :wink:

Kép
seriff
 
 


Á, nem, nem húzta, és 20 perc alatt kész volt. A mintát ő találta ki. :)
Vendég
 


Vicces :lol: .Édesek az egymáshoz közelítő katicák!

Kép
seriff
 
 


Hú, de jó ez a haj! Eszti, nem lesz semmi az autóút, de reméljük Benyóka tényleg jót alszik alatta. Mi pénteken este indulunk, már nagyon készülök. Serfi, felszereltük a boxot a kocsira, ki akartam próbálni mennyire más esetleg ekkora teherrel a "fejünkön" utazni, de észre sem vettem. Persze nem volt teletömve. Esetleg vkinek van tapasztalata, mekkora az a végsebesség amit autópályán egy fullig telenyomot tetőcsomitartóval biztonságosan lehet nyomni? Nekünk se ártana sietni, de nem szeretném, ha a box beelőzne bennünket. :wink:

Orsi, te a Déli környékén levegőzteted Lucit? :?: Vagy mit csináltok ott? Bár most hogy így magamelé képzeltem a tájat, van ott egy nagy park a Déli mögött. Oda jártok?

Kép
agianyu
 
 


Csajok, a héten még el kell vinnem Julcsit a fodrászhoz. A hétvégén bedühödtem, hogy mindig pörsenéses a nyaka a haja alatt és tőből levágtam a göndör fürtjeit. Most hátul gyakorlatilag kopasz, elöl meg oldalt viszont nag yés göndör. Igen meghökkentő a látvány, ezért egy fodrász kellettik kijavítani.

Kép
agianyu
 
 


Ági, a zuram szerint uannyi, csak a fogyasztást nyomja meg egy kicsit, a szelet fogja ugyi. Fodrászhoz meg hajrá!

Kép
seriff
 
 


Orsi, azért volt áldásos hatása is a bölcsinek. 12 és 13 óra között készülődik egyedül az alváshoz, és már könyv és játékok nélkül elalszik.

Folyamatoan családot kell rajzolnom, mert most az apa, anya, Júlia (így hívja magát) mondogatja, utána meg apáé, anyáé, enyém. Na ezeket már tökéletesen mondja. A családi képről soha nem hiányozhat az autó.

Vettünk csini n. szemüveget neki, nagyon szereti.

Orsi, nem emlékszel, h. milyen autópálya díjak vannak Horváto-ban? Most úgy néz ki, hogy arra megyünk és megállunk pár napra.

Kép
agianyu
 
 


Ági, hát elég húzósak, mármint drágábbak,mint itthon, de elég jó minőségűek, Ha jól emlékszem az első szakasz 36,a második Rijekáig 56, de nem esküszöm meg semmire.Mármint ezek kunák,1 kuna pedig 35.x ft.
Na az elalvás így cici nélkül még nem mondható gyorsnak, de azért haladunk.

Boguskám,ha olvasnál, S.O.S szerelem cd-t hallgatok....vagyis épp a Csányi Ullmann M duót. :wink: :D

Kép
seriff
 
 


Azt a gigabájt -libamájt?
És csak ez a 2 szakasz van? Ti hol voltatok pontosan?

Kép
agianyu
 
 


Mi Funtanaban, Porec és Rovinj közt van ez. Nem csak ennyi van, de ne haragudj,a többit nem tudom :P !

Kép
seriff
 
 


Hi,
A horvát autópályadíjak tényleg borsosak. Én arra emlékszem, hogy Krk-ig tavaly lemenni 100 kuna volt, persze csak odaúton. Mert itt egyszeri díjak vannak, ennyiért csak egyszer láthatod ugyanazt az utat :)

Csajok, csak nem a Délinél kell a szmogban találkoznunk? Mindenki a Krisztina krt-on autózik?
Ági, lemaradtam, hová is utaztok? Csak Horváto. vagy mentek tovább?
Kicsit lehűl, és ti már meg is pattantok itthonról? :wink:

Nem szép dolog göndör fürtöket levágni. Mármint ilyen brutál módon :lol: Fodrász meg fog dícsérni :wink:

Képzeljétek, betörtek hétvégén az irodánkba. Felfeszített ablakok, eltűnt laptopok...mint a filmekben. Izgis volt. Vasárnap délben. :roll:
anniecoe
 
 


Az anyjukat, akkor a munkát is elvitték. Nosztalgiából Isztria fele mennénk, aztán most h. 1 hét helyett 2 hetet kapott apa szabinak, maradhatnánk is.

Húúúú, megjöttünk a fodrásztól. Még nem tudom, h. zokogjak v. kacagjak. 2 centis lett a Julcsi (Jancsi?) haja. Megkérdezte, h. vághatja -e kicsire. Én gondoltam, h. a hosszú hajból csinál egy kis bubit, ehhez képest totál rövidre vágta. Most nyoma sincs a göndörségnek, csak szarvacskák vannak itt-ott. Próbálom úgy felfogni, h. jól meg fog erősödni a haja, meg a nagy melegben a t. parton kényelmes lesz. Egyébként egy szava nem volt a fodrásznál.

Ugye kinő? Mikorra is? Szerencsére tettem el göndör fürtöket egy borítékba. :cry:

Kép
agianyu
 
 


Jajj rövid lett a haja? biztos jól áll neki és majd ha nagyokat pancsol a tengerben, gyorsan megszárad majd :)

Eszti! Vagány a frizud! Klassz a wedding day-es csíkod ! :D

Serif! ti mikor is mentek nyaralni??

Ancsa! Betörés: durva!!

Kép
edó75
 
 


Serfiék most jöttek haza. Nemsokára Orsi megy a sárga kórházba, és felveszi a fehér köpenyét és a klumpáját (v. Scholl cipijét), mellkasára nem felejti el kitűzni az "antiröntgen" táblácskát.

És ti mikor mentek Edó?

Kép
agianyu
 
 


Azt hittem Serifék mennek mégegyszer nyaralni... Mi jövő héttől szabin aztán utána 5-én megyünk Királyrétre.

Kép
edó75
 
 


Hi,

hű Ancsa és akkor vasárnap délben be kellett menned?

Edó, hát még alig voltunk itthon a nyáron,és a hétvégéink ezután is zsufik, de nagy nyaralás már volt, jövőre augusztus első hetében megyünk sztem, de addig még ősszel egy pár nap Pécs tuti lesz,meg vmi wellness-t is terveznénk.

Ági, no klupa-1x volt rajtam 1éves egyetemista nyári gyakorlaton,és örökké kiléptem belőle és szétment a sarkam, fincsi puha Berkemann pacskerem van, Te jó ég, szülés óta nem volt rajtam....Antirtg táblácskát még kell majd újat igényelniük nekem-de addig meg nem megyek a sugárba :wink:
Képet kérünk Julikáról(Júliáról), ha mérges vagy akkor szólítod egyébként ez utóbbiként? Azért tanulta?

Kép
seriff
 
 


Nem, ha mérges vagyok, akkor Juli. Hát nem tudom, h. meg merjem-e kockáztatni a képet, nagyon durva. Az előbb voltunk sétálni, és lefújta a kalapot a fejéről a szél. Tök megijedtem, h. ki ez a gyerek. Azt hiszed hülyéskedek, de tök kopasz. :oops: majd a t.parti képeken meglátod.

Kép
agianyu
 
 


Ha népi mondókába illesztem a nevét, akkor meg Julcsa, mert valahogy mindig így rímel.

Kép
agianyu
 
 


Orsi, nagyon fontos kérdés. Lehet Julika vashiányos? A fejbőre továbbra is koszmós, állandóan kezelem (bár sztem az a nagy haj alatti beizzadástól van), de most látom, hogy a malántékánál és a fülei mögött alatt ki van száradva a fejbőre. Múltkor a bőrgyógyi elmotyogott vmi ilyet, h. a túlzott koszmósodás vashiányra is utalhat, de a kérdésemre, h. vmilyen vizsgálatra elvigyem -e , azt mondta nem kell. De ez most kétségbeejtett, h. ki van száradva. Szted elég, ha csak nyaralás után viszem el újra bőrgyógyászhoz?

Kép
agianyu
 
 


halántékánál,

Kép
agianyu
 
 


Sztem elég, ne aggódj már annyit! Nem értek hozzá, de eddig ilyet nem hallottam,h a vashiány miatt lenne kiszáradva a bőre....az inkább atopias dermatitis,magyarabbul ekzema, kenegesd mindig, valószínű kinövi, de azért látatlanban nem illik diagnosztizálni, főleg nem egy rtgesnek bőrbetegséget :oops: :D .
Persze előfordulhat vashiány, de ne aggódj! Amúgy egy szimpla vérvételből lehet megállapítani,h vashiányos-e vagy sem. Úgyhogy ha ezt gondolod, akkor a gyerekorvostól kell beutaló laborba.
Lehet,h most a rövidebb haj megoldja dolgokat,meg a tenger a sós víz, az jót tesz ám a bőrnyavajáknak!

Kép
seriff
 
 


Egy újabb szuperanya a médiában:Csisztu....Hogy van ideje ereje egy ilyen pici baba mellett reggeli műsort vezetni?????????????

Kép
seriff
 
 


Szuperanyákkal tele a padlás :)

Nem kellett bemennem vasárnap, csak hétfőn reggel szembesültünk a dologgal. Ja, elvitték a munkát is, az még sokkal rosszabb, hogy anyagok vesztek el. A gép ebben az esetben nem is olyan lényeges.
A saját az persze más... :wink:

Juj, Serfi, mindjárt meló! Azért biztos fura lesz. Itt nincs beszokatás, mint az oviban? :wink:

Király idő van, a lábam még fázott is reggel! Ilyet is régen éreztem már :)
anniecoe
 
 


Anikó, azért nylon zoknit ne húzz!
Csalódtam volna is, ha Csisztu gyerek nem lett volna csodajóneveltéjszakákatátalvó kiskölök. Bochkor Andikája is nyilatkozta, h. szuper Nóra(?) baba, nár átalussza az éjszakát.

Hát csajok, csak mi fogtuk ki az éjszaka nem alvókat? :shock:

Kép
agianyu
 
 


Na azé a másikon meg Görög Zita nyomult. Vicces, később vettem a Nők Lapját, hát ott meg azt nyilatkozá Csisztu, h először vmi rádióműsorba fog visszatérni,mert az csak heti 1óra,és most minden a kisfiáról szól....2 múlt hónapos amúgy.
Bochkorné pedig....no comment, pedig sztem értelmes csajszi nagyon!Mondjuk attól még lehet jó alvó gyereke, mellesleg kb 3hónapos koráig Hannácska is 6-8órákat humott egyben, csak aztán a hülye anyja elrontotta......Majd elromlik még az övék is! :P :wink:

Ancsa, de van beszoktatás, nem leszek azonnal beosztva, csak megfigyelősködöm pár hétig(aztán meg jól eljövök beszoktatni Hannát az oviba :wink: )

Kép
seriff
 
 


Tény, hogy Julcsi is 7 hónapos koráig mintagyerek volt. Persze sztárjaink már nem is tudják mi történik a babócákkal, mert addigra már le vannak passzolva a gyerkőcök a nagyszülőkre, bébisitterekre. Egyébként olyan izgi, h. évekig nem jön össze B. nénél a gyerek az előző férjével, aztán Bochkortól rögötön bekapja a legyet. Azért talán védekezhetett volna, hiszen mindeig 2 emberen múlik a dolog. Sztem kicsit sem bánta, sőt mélyen remélte, h. így alakul. talán még mondta is Bocsinak, h. semmi ok a védekezésre, mert nála aztán soha. Ügyes. Én egyébként eröltetetnek találom Bochkort. A Sláger r-ban sem tetszik. vagy öregszem?
Anikó, én továbbra is maradok Paliknál. És Te még mindig Héder Barnás? Emlékszel mennyit hülyültönk ezzel? Aztán nézd meg Marsi elvette tőlem. És persze szült neki egy csodagyerkőcöt. De legalább Szolnokon maradt, így egy kicsit magaménak érezhetem.

Orsi, mi van a szép Pölöskeivel, meg azzal a nagyon szép Roland tesóval, hogy is hívják? Tuuudooood, aki miatt órákat aszalódtam a gyógyvízbe? Na..?

Kép
agianyu
 
 


És Cseh Sanyika? Jaj, neked kik is tetszettek, mindjárt azok is eszembe jutnak. :wink:

Tényleg láttátok Takács Olgát az iwiw-en, nagyon dögös.

Ancsa, mi újság uncsitesóvalé, B. Ágival? Szegény apukája, még mindig olyan beteg? Anyukám kollégája volt.

Kép
agianyu
 
 


Tudom-tudoma Dani, de várjál már milyen is, Welther ha jól írom a nevét... Te gőzöm sincs egyikőjükről sem hallottam évek óta.....
Én is Héderes :lol:
Látod, én nem Slágerezem, sőt nem is rádiózom-éljen a gigabájt-libamáj :P -így nincs mit érezni, különben nem csak mi,de ők is öregszenek és talán már nem áll annyira jól nekik :wink:
Megnyugodtál? Milyen így másnaposan Julika haja? Látom skype

Kép
seriff
 
 


Te honnan emlékszel T.O-ra?

Kép
seriff
 
 


Ó, hát a damiban évekig együtt figyeltük a pasikat.

Kép
agianyu
 
 


A pincénkben áll a víz...a szomszéd szivattyúja megint beoffolt......

Kép
seriff
 
 


Mit tároltok a pincében?
Ma bepakoljuk a kocsit és holnap indulunk. 8)

Kép
agianyu
 
 


Lehet a szomszéd úgy gondolta, ingyen uszi

Kép
agianyu
 
 


Ancsa! Nagyon boldog névnapot!

Kép
edó75
 
 


Ági! Nagyon jó utat! Érezzétek jól magatokat!! Én már tegnap azt hittem hogy csütörtök van( volt), és ma reggel alig bírtam felkelni :?

Serif! :cry:

Kép
edó75
 
 


Anikó, az egészségedre ittunk. Boldog névnapot! (nem lett átálítva a dátum) Kép

Kép
agianyu
 
 


Csak hasonlítás képpen Kép

Kép
agianyu
 
 


Az iwiw-en a többi kép megtekinthető, lusta vagyok ide is feltölteni. :cry:

Kép
agianyu
 
 


Gyorsan megnő majd a haja! Koszmó van még? Hátha most így rövid hajjal könnyebben el tudod tüntetni és ahogy Serif írta a tengervíz tényleg jó ezekre e bőrnyavalyákra.

Kép
edó75
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: