Új privát üzeneted érkezett!

Hová mész okosodni? Gabinak nincs köze a fogmosáshoz :lol: csak mentem a fogkeféjéért=hátat fordítottam. a kádba szoktunk fürdés közben fogat mosni.

Kép
edó75
 
 


Edó, de legalább hajat mosott. Julcsi úgy ordít hajmosás közben, hogy még a szomszédok is összeszaladnak. Hát nem kell attól tartanom, hogy amíg elfordulok, ő megmosná a haját bármivel is.

Egyébként én egyedül levágtam a haját. Tök sokat vágtam hátul, de szerencsére göndör hajat nem lehet nagyon elrontani, mert nem látszanak az egyenetlenségek.

Képzeljétek, ma a játszón találkoztunk egy kisfiúval. Az ősei között van afrikai. Képzeljetek el egy fehér kisfiút, olyan mint bármelyik magyar, és hatalmas fekete göndör hajat a fején. De az a kökemény göndör, mint a benettonos kisfiú. Tündéri!

Kép
agianyu
 
 


Visszatértünk: Kép


Eszti, jó utat, hű! Érezzétek jól Magatokat!

Kép
seriff
 
 

 
 

Nagyon szép Hanci, és milyen nagy haja van. És szőke! Tiszta anyja! :lol:

Szerintetek érdemes baby napszemüveget venni? Én nagyon gondolkodom rajta?

Kép
agianyu
 
 


A végén nem ? hanem .

Kép
agianyu
 
 


Hi Csajok!

Nem vagyok én távoli tájakon, csak itt az SCA-ban. Mindenki lazul, és meg nyomom kőkeményen :(
Ági, eszedbe ne jusson multihoz menni!
4 diploma? Atyaisten, én erre nem volnék képes. Azé ügyes vagy nagyon, hogy így megcsináltad, és a bukás mindenképpen kötelező elem :)

Mindenkienk jó utat, lazulást, táncolást, borozgatást és timbildinget!
Puszi,Ancsa
anniecoe
 
 


Ági, hát npszemüveg,nekünk van, de azért az elég változó,h felveszi-e Hanna vagy nem, vagy egyáltalán a Napon veszi fel, vagy este bent a szobában :oops: :roll: ...., semmiképp se olyat vegyél,aminek pántja van,ahhoz Ők már "nagyok"!

Edó:sampon :lol: :lol: :lol: ! Mégis merre szeretnétek menni?

Bog, at home or in Vászoly?

Kép
seriff
 
 


Seriff! jól éreztétek magatokat? Annyira kalssz ez a kép! Végre tegnap lefoglaltuk a szállást. Királyrétre megyünk :D

Kép
edó75
 
 


Anikó, örülök, hogy a multi fogságából azért írtál nekünk.

Orsi, jó hogy írtad ezt a szemüveges dolgot, mert két hete azon agyalok, hogy a pántos, vagy a sima legyen. Nektek is Chicco márkájú? Vagy melyiket érdemes? Gatyit nem akarok venni, de esetleg indokolatlanul sok pénzt sem kiadni érte. ezek olyak 4500-4900 ft körül vannak.

Nektek milyen van?

Edó, az merre van?

Kép
agianyu
 
 


Gagyit bocs!

Kép
agianyu
 
 


a Börzsönyben :)

Kép
edó75
 
 


Te Ági,ez vmi Sunstyle, még tavaly kapta Hanna a Mamijától, asszem turis,igazán nem gondolom komolyan,h valóban uv biztos, és nem is mindig rendeltetésszerűen használja....Anyós szerint uilyenek vannak a boltokban 5ezerért-passz, mellesleg én sem vagyok egy nagy naszemüveges(mondjuk most főleg,mert úgyis a koszos kis mancsával össze-vissza fogdossa, meg el is tört már 2-3 db-t), de a legújabb -2hetes-napszemüvegem, gyerekméret, 4500-ért, polaroid. Szóval gőzöm sincs,nyilván ne 500ft-ért vegyél....

Edó, jaj az tök szép hely, tavaly egy esküvőn+lagziban voltunk ott!Nagyokat lehet kirándulni! Vannak gyönyörű szobák, de a miénk spec. elég gáz volt, se sötét, se meleg nem vala benne, mondjuk a nyárelő egyik hideg hétvégéjén voltunk pont.
És Peti ősztől ovis lesz vagy bölcsis marad vagyis Mamis?

Ancsa, vígasztaljon, h a nagy melegben ülhetsz a hűs irodában :wink: ! Nyaralás? Sörözés?

Kép
seriff
 
 


Ja,és szekrény sem volt, mondjuk arra az 1éjszakára nem is kellett, de hosszabb időre 8) ...

Kép
seriff
 
 


Hát ha nem lesz sötét az gáz! Peti már hetek óta 5kor kel :evil: most is tiszta álmos vagyok :shock: bár ott mondjuk tudok vele aludni délután :D és képzeljétek anyukámék is jönnek. Bölcsibe megyünk szeptemberben aztán ovi majd egy év múlva.

Kép
edó75
 
 


Ez csak egy emeleti szoba volt, az "új" szárnyban,ami kb 10éves,és a redőny nem működött.....

Kép
seriff
 
 


Most már jelentkezzetek be Dia, Bogi, Kata!!!

Kép
seriff
 
 


Ági,napok óta akartam írni,h erre mifelénk most kapják a leveleket a bölcsikből.

Kép
seriff
 
 


Ági! Serif! Ti most akkor bölcsibe vagy oviba mentek?

Ezt én is pont akartam kérdezni, hogy mivan a Dia Bog Kata hármassal? Nyaral mindenki? Kata! Petyánk mi volt a baja? Meggyógyult??

Kép
edó75
 
 


Edó, ez egy óvóda minicsoportja, ahová 18-36hónapos gyerekek mehetnek.

Kép
seriff
 
 


óvoda

Kép
seriff
 
 


Levelet még nem kaptunk, de (talán a mai ajánlott levél a férjem részére az lehet?) felhívtam a bölcsit, és sikerült. Holnap kell bemenni vmilyen papírokért.
Ma meg bőrgyógyászaton voltunk, mert Julcsi állán kis piros pöttyök vannak. És egy tiszta Hancika forma kislány volt ott. Nagyon hasonlított rá, és gyönyörűen beszélt.
Sajnos sokat kellett várnunk, de nem is volt gond, végig futkosott, mindenkit szórakoztatott csak "Hancikát" ríkatta meg. De mire mi következtünk, elfogyott a türelme, elkezdett rángatni az ajtó felé, hogy menjünk már ki. Szóval mire pont ránkkerült a sor, már bömbölve léptünk be az ajtón. És bömbölt is végig. A doki néni pedig olyan lassú volt, hogy azt hittem otthagyom. Minden receptet indigóval írt meg közben jobbra balra tologatott papírokat, hjaj borzasztó volt. 80 év fölött volt a dr néni tuti. Na de nem bántom az orvosokat. Jó munkához idő kell. Persze, hogy mitől van a pötty, azt nem tudja.

Kép
agianyu
 
 


Mert mind kicsi piros és viszket, ezért a diagnózis: lues(vérbaj)-scabies(rüh)-vagy a f..m tudja mi ez, ez az első legfontosabb bőrgyógyászati tudnivaló.... :oops: :P :wink: .

Kép
seriff
 
 


Ez nem viszket, szóval a f...m tudja kategória lehet. De kenjük egy mindenrejó krémmel, és egy hét múlva mutassuk meg. Ha elmúlik, akkor húúú, ha nem akkor kezdjünk gondolkodni lesz, ugye..?

Kép
agianyu
 
 


Igen,és újabb krém, hátha..... :?

Kép
seriff
 
 


hátha: BLANKÁNAK BOLDOG SZÜLINAPOT KVÁNUNK! :D

Kép
seriff
 
 


hű de gáz: KÍVÁNUNK

Kép
seriff
 
 


NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT BLANKÁNAK!

ÉS

NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT A PÉTEREKNEK!
:D

Kép
edó75
 
 


Hú csajok, Ti hogy bírjátok azt a bpi közlekedést???? Tegnap másfél óráig tartott,mire a Hungárián átvergődtünk :shock: :evil: ...

Dia, jöttök délután?Bazsa 7-re jön a zuramhoz, nem kíséritek el? Jó tudom,későn indulnátok vissza, csak bepróbálkoztam.... :wink:

Hol van mindenki?

Orsi,mesélj már Lucimuci miket csinál? Mindjárt itt lesz az Ő első szülinapja is(4 hónap 8) ) )!

Ági,mikor kezditek a bölcsit?

Edó, Ti szeptemberben? 2.babaproject?

Bog, Ti leköltöztetek Vászolyba? Balu ovijával minden okés? Ádi bébi hogy van?

Kata, Ti Krk-en? Hogy sikerült a ballagás?

Ancsa, a légkondi fogságából mikor tudtok kitörni?

Esztikém, fehér homokos Mallorcáról vannak képek??

Kép
seriff
 
 


Igen szeptemberben megyünk bölcsibe ismét próbálkozunk, remélem azért idén nem betegszik meg annyira. Az viszont tuti, hogy decemberben nem fog járni.

Kép
edó75
 
 


Jaa a második babaprojktet elhalasztottuk jövőre. Ti mikorra tervezitek?

Kép
edó75
 
 


Először is

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT BLANKÁNAK!

ISTEN ÉLTESSE A PETYÁKAT!

Azt hiszem Orsiéknál is hasonlóan mint nálunk, apuci egyke párti. Úgyhogy nálunk is nagy puhítások kellenek, ha szeretnék 2. babát. De én még nagyon nem vagyok felkészülve rá. Nekem szükségem van egy pár év pihire. :oops:

Na...., elkezdtük a bölcsit. Tegnap voltunk először 1,5 órát. Akkor még folyamatosan cipelt magával mindenhova. Ma (szintén 1,5 óra), már a gondozónőt rángatta.

Kép
agianyu
 
 


Ági, Edó, egyenlőre nem szeretnénk második babát, egyikünk sem. Pont mint ági, kis pihire vágyom,ill. olyan jó,h alszik Hanna, és most kicsit vágyom vissza dolgozni is,mert az is jó,és Hannának is klassz lesz kis rosszcsontok között, remélem megnevelődik,mert egyenlőre mindig csak áldozat :shock: ...

Ági, bölcsi :lol: :lol: :lol: ! Megvan az utánfutó? :wink:

Edó, de miért nem oviba megy a 3.szülinapjától?

Kép
seriff
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :oops:

Kép
seriff
 
 


Orsi, na látod ezért fér ránk a pihenés. Tök jó ez a bölcsi dolog. Ma úgy élvezte, mosolygott végig miközben a többiekkel homokozott. Julcsika nem az áldozat, hanem a gyepáló oldalon áll. Tegnap mivel több kispajti lerohanta a hintán, hogy az a miénk, stb, ő egyszerűen harapott. :oops:

Kép
agianyu
 
 


Ja Orsi, én leszek az utánfutó, mert ha a sok csomag bent lesz a kocsiban, én már csak futhatok utána. :lol:

Kép
agianyu
 
 


csajok, tök kivagyok: elvesztettem a karikagyűrűm :cry: :cry: :cry:

Kép
edó75
 
 


Edó,de hogy?Leesett az ujjadról?

Kép
seriff
 
 


Biztos, mert egy szimpla kéztörlésnél is volt hogy már lejött... és ma reggel a munkahelyen is pont így vettem észre hogy már nincs rajtam és fogalmam sincs mikor esett le. Laci azt mondta biztos itthon van, de sajnos itthon sem találtam, aztán eltörött a mécses és a Peti vigasztalt hogy ne sírjak majd megtaláljuk... olyan aranyos volt

Kép
edó75
 
 


Sajnálom. De még az is lehet, hogy vmi váratlan helyről előkerül. És akkor majd mekkora lesz az öröm.

Kép
agianyu
 
 


Sziasztok.

Odusszeusz vagyok, és apuka.
A kérdésem a következő lenne: A lányom 1 hónapos, mikor lehet neki fülbevalót betetetni?
odusszeusz
 
 


Másik kérdésem a keresztelés.
Mikor lehet érdemes egy gyereket megkeresztelni és mi kell hozzá?
odusszeusz
 
 


Jaj, Edó, dehát kifogytál belőle vagy mi? Ha meglesz rögtön vetesd kisebbre! Remélem,h reggelre előkerült!


Odusszeusz, fülbevaló bármikor betehető,most még sztema védőnő is megcsinálja, de bármelyik "fülbelövő" stúdióban is segítenek. Keresztelő:vagy kis korában,mint most és akkor mise alatt,vagy ha picit nagyobb 1-2éves,akkor mise után, de ezt az adott templomban/gyülekezetbne érdemes megkérdezned!

Kép
seriff
 
 


Hát ha télen történt volna akkor ráfoghattam volna akár a fogyásra is, de azóta a nőgyogyim tett róla hogy hízzak :? de azért így is elég könnyen lejött hogy észre sem vettem..... Ráadásul külföldről hozattuk a gyűrűt így nem tudom, hogy találok-e itthon ugyanolyat. Jajj ez annyira gáz, nem igaz hogy ilyen béna vagyok hogy elhagyom a karikagyűrűm!
Ági!
Ti hogyhogy most kezditek a bölcsit? Ott nincs szünet augusztusban?
Mi úgy döntöttünk, hogyPeti bölcsiben maradjon még egy évet, én pl utáltam anno, hogy a csoporttársaim mennek tovább én meg évvesztes lévén kétszer jártam a középső csoportot... Addig talán erősödik még az immunrendszere, a bölcsiből hiányozhat, az oviban meg remélem nem fog annyit. Hát én már szeretnék 2. gyereket (lehetőleg egy kislányt! :D ) Ha jövőre lesz akkor már 4 év lesz köztük. az még talán jó. A tesóm meg köztem 6 év van szerintem az sok amíg kicsik, utána persze nem. Pehenni meg sosem fogunk, majd nyugdíjban csajok!

Kép
edó75
 
 


Edó, ha így van,cseréld le a foggátlódat! :wink: Gyűrű, talán vmi alkalomra csináltassatok újat mindkettőtöknek! Sajnálom a régit, de nézd meg az autó csomagtartóját is, hátha!(egy barátunknak onnan került elő, 2 nappal az esküvő előtt)
Sztem nyugdíjasan se fogunk pihenni-mert akkor meg unokázunk :wink: .
Én nem is pihenést értettem, csak azt,h jó,h mostmár annyi mindent lehet csinálni Hannával,jönni-menni, stb! Jó egyszer biztosan rámtör majd a megintgyereketakarok feeling, de most nem érzem :oops: :? ...

Kép
seriff
 
 


Edó, mivel én szeptemberben kezdek a suliban, és nem indíthatok rögtön 2 hét szabadsággal, hogy beszoktassam Julcsit, ezért kaptuk ezt a lehetőséget, hogy most a bezárásig járjon 3 hétig. Utána bezár. Fél megoldás, de jobb, mintha egyből belökném. Egyébként szerintem nem fogja teljesen elfelejteni, és a gondozónőjére is emléklezni fog. Hát ez van, hátrányos helyzetű pedagógus gyerek.

Kép
agianyu
 
 


Laci már mondta, hogy csináltatunk újat: gyűrűk úrásat :lol: A gyogyóból meg már csak egy hónap van vissza. fél évig kötelező, volt némi problémám a ciklusommal. a doki szerint mert sokat fogytam. szerintem meg szimplán, mert új munkahely és a Peti betegeskedései miatt. na amit akkor vettem farmergatyát, az tuti nem jön már rám ...
Ja ez tényleg jó ez a jövés menés a gyerkőccel, és persze a nyugi i s jól jönne. Szerencsére én az alvásra nem panaszkodhatok, nálunk az akaratosság a number 1. :?
Ági! Persze nem felejti el, én inkább cak azért furcsállottam mert nálunk nem nagyon szokták engedni a júliusi beszoktatást, bár gondolom az itteni tanároknak is meg kell oldaniuk ezt a dolgot :roll:

Kép
edó75
 
 


Ági,és meddig lesz bezárva a bölcsi?

Edó,Te mikre emlékszel az oviból, a többiek továbbmentek, Te meg maradtál...nekem ilyen érzések nem maradtak meg,max. pillanatképek. :oops:

Kép
seriff
 
 


Eszti! Ti még mindig Mallorcán vagytok? Vagy most rendezitek a képeket! Vagy ezerrel az esküvői munálatok folynak?Meséljél már!

Orsi, Ti hol vagytok?Hogy telnek a napjaitok Lucával?

Kata, se kábel se térerő Telkiben :P ? Vagy a festőket felügyelitek?Hogy áll a ház?

Ancsa, véletlenül nem grangold juice-s üdítők vannak a kocsmában? A szomszédunk a szállító, és tegnapelőtt arrajárt, gondoltam lehet,h Nálatok volt.

Dia, visszaért már Bazsa Belgrádból? Eltűntetted a vasalandó kupacot?

Bogikám,Téged is hiába hívlak telefonon :oops: ...Jól vagytok?

Kép
seriff
 
 


Ja, még ezt akartam: Kép

Kép
seriff
 
 


eszméletlen klassz ez a kép!

tényleg most már jelentkezzen vki Seriff által felsoroltak közül!!!!!!!

Kép
edó75
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: