Új privát üzeneted érkezett!

Ja, és köszi!

Kép
seriff
 
 


Ági, na én nem úgy gondoltam! :lol: :P Jó lenne nekem az öt évvel ezelőtti völegény megint :lol:

Serfi, igen Maci kávé. Szerintem nagyon fincsi. (Peti szerint is). :P
tikata
 
 


Kép Kép

Kép
agianyu
 
 

 
 

Kép

Kép
agianyu
 
 


Kép

Kép
agianyu
 
 


A sok gyönyörű gyerek láttán...
Julcsiról is pár kép.

Kép
agianyu
 
 


Julcsi nagyon szép és bájos csajszi,és mennyire klassz rucik!!! De a kedvencem az "én levesem nem adom senkinek" kép! És mennyire vagány az a hinta!

Kép
seriff
 
 


Nagyon édes Julcsi! A kajcsis kép nagyon aranyos, a sétálóson meg olyan kis szép :D

Tényleg voltatok a gyerekekkel gyereknapos vmi rendezvényen?? Mi voltunk. Peti ült tűzoltóautóba, meg mentőbe meg rabszállítóba is :shock: Délután teszek fel képeket :)

Kép
edó75
 
 


Edó, remélem a rabszállító autóból nem csináltok rendszert. :wink:
A leveses kép a két nap nem negyon eszek után a harmadik napon készült, amikor meg már a vasszöget is.

Kép
agianyu
 
 


Julcsika továbbra is szépséges. :lol:

Edó, gyereknapi program jól hangzik. Melyik tetszett a legjobban a lurkónak? Mi nem voltunk sehol, pontosabban cirkuszban.

Kép

Kép
tikata
 
 


Ancsa, új dimenziók nyíltak meg előttem a tejfölös-cukros eperrel :lol: :lol: :lol: !Isteni!

Edó,rabszállító :D ,mi voltunk vidámparkban a városközpontban, de Hannát ki kellett venni( :oops: és emiatt a menetet leállítatni) a kisvonatból....Dodgem és egyebek szóba se kerültek-pedig másfél hónapja uez a szórakoztató center volt itt kint nálunk,és akkor még óriáskerekeztünk is :shock: 8) ! Délután pedig a házi fürdőparkban lubickoltunk.

Kép
seriff
 
 


Orsi, tök kiszámíthatatlanok a gyerkőcök. Amin tegnap jól szórakoznak, másnap kiakadnak tőle.

Na kipróbálom már ezt az epercsodát. Egyébként Julcsinak epertortája lesz. Tegnap megsütöttem. ( :oops: megrendeltem).

Ugráló csacsit keresek, felfújhatósat!!!!
Dia a Kikában nem volt. :cry: Ötlet, hogy hol lehetne venni, rendelni? Szorít az idő.

Kép
agianyu
 
 


Ági, nálunk a sima játékboltban is van, csak kicsit másmilyen, Rody, azt hiszem Eszti a fair play játékboltban vette, az vhol a közelükben van,és így Tőletek sincs messze!
És amúgy szereti az epret Julika? Mert enyim csaj csak fintorog rá, a belőle készült levest vasárnap ette-ma nem tudom.

Kép
seriff
 
 


Különben meg ló és Sanyi-Diáék után szabadon :lol:

Kép
seriff
 
 


Én nem Rody-t, hanem egy nagyobb csacsit szerettem volna, mint a Diáéké. De tegnap éjszaka meggyőztem magam, hogy lehet, hogy vmi Montessori féle fajátékot kéne venni. Láttam a neten, nagyon jónak tüntek. Csak félek attól, hogy a sok darabka megint ezer fele lesz a lakásban. Most sem tudunk már lépni a kisvasút síneitől, a fa állatkáktól, stb.

Eper Julcsinál Number 1. Kétpofára tömi szó szerint. Egyszer nagypapija megmutatta neki, hogy gyorsított eljárásban is lehet epret enni, egyszerre többet kell benyomni. Na azóta gyorsítottan eszi Julcsi is.

Kép
agianyu
 
 


De jó hogy Julcsi így szereti az epret! Küldöm Petit hátha ellesi a gyorsított eper kajcsizást. Ági! nagyon igyekezned kell az ajándék beszerzéssel!

Ezt az egyszer szeretem-egyszer nem-et kajálásnál szokta Peti csinálni. Ami reggel jó volt az este már rossz :shock: Bár amióta nem szedi a bérest jobb az étvágya és nem is olyan válogatós (kivéve zöldség, gyümölcs :? )

hoppá, tegnap elfelejtettem képet felrakni

Kata! Tudom ám, hogy sok a dolog ilyenkor. a burkolatokat én is számolgattam, néha olyan pontosan, hogy épp elég volt a csempe, járólap :oops:

Kép
edó75
 
 


Kata! jajj nem is írtam hogy a fürcsis képen mennyire aranyosak!! És szoktam kertészkedni, kapálok meg minden

:lol:

Néha visszanézem az írásokat, mert amilyen szita az agyam sokszor elfelejtem mit akartam írni. Tegnap is pl. lekicsinyítettem a képeket és szerintem be is másoltam, csak nem küldtem el :shock:

Bog! Képzeld a Peti a múlkor megilyedt vmi sárkányos mesén az egyszervolton (Petinél az A part alatt volt a nyerő) és nem is nézi :?

11-re meg megyünk oltásra. A múltkor is olyan ügyes volt, mindenki ordított Peti meg bement és kérte a ragacsot (ragtapasz) :lol:

Kép
edó75
 
 


Kép Kép Kép Kép

Kép
edó75
 
 


Edó, de vagány fiad van! No.1 a tűzoltós!
Próbáld ki a tejfölös-cukros epret, Hannánál 2 falatig bejött :) !
Oltás? Ilyenkor szabit veszel ki?

Ági,tudom,nekünk is Kikás van, de én azt hittem a magasságuk uaz,mármint Rodyé és Sanyié...

Orsi, Ancsa, Eszti mi van Veletek?

Kép
seriff
 
 


Sanyi magasabb.
Edó, nagyon peckesen ül Petya a rabszállítóban. Érzi, hogy ez aztán a felelősségteljes feladat. Tündéri a kertásós kép is. De ne dolgoztassátok agyon !!! Aztán persze, hogy beteg! Hát már mennyit felásott!

Többiek? Mindenki az epret tömi magába és nem tud a géphez jönni? Hahó, a gép elött is lehet kiválóan enni :wink:

Kép
agianyu
 
 


D. Orsi! Itthagytál az álmommal együtt. Bár lekopogom, hogy amióta tanulok, nincs időm álmodni. De már csak két vizsgám van hátra, és utána szeretném nyugodtan álomra hajtani a fejem. Szóval? Várom a leveled!

Kép
agianyu
 
 


Hát nem tudom hogy tetszene neki a tejfölös eper :roll: Nem szoktam kivenni szabit, ha oltásra megyünk, csak ellógok két órára, a főnök úgy se látja :lol: No persze van hogy le kell dolgozni ....

Kép
edó75
 
 


Ha sehogysem eszik epret, sztem egy próbát megér :wink: .

Kép
seriff
 
 


Csajok, tartsunk nálunk eperpartit. Megtömi Julcsi a "babákat". Ja és Julival nem lehet ellenkezni :lol: . Vagy esznek vagy esznek.

Kép
agianyu
 
 


:lol:

Kép
seriff
 
 


Ági, nem tudom aktuális-e még, de a Budaörsi outlet-ben lévő jjátékboltban láttam ilyen (vagy olyan? :roll: ) felfújhatós csacsit ma délután. vagy már megvetted a montessori féle játékot?

Edó, jók a sofőr képek! :lol:

Én viszem Petit szívesen megtömni! :P

Bogi, Józsi ma beszélt egy ismerősével, akinek van két gyereke. A kisfiú a nagyobb, és mesélte az anyja, h 5éves koráig olyan csibész és rossz volt, h majd belepusztult (a nő), aztán 5évesen egyszer csak magától "megjavult", azóta sokkal jobb és szófogadó gyerek. Jól hangzik, nem? Szóval van remény!! :lol: :lol:

nálunk most a cseresznye és a dinnye a menő a gyereknél8)

azt mán le se írom, mit vacsizott valamelyik nap a csajszim :oops: (pörkölt szaftos durum tésztát). csak úgy zabálta. nem engedte, h én tegyem a szájába, csak ő tehette magának. nem mondom, volt türelme hozzá. (végre egy türelmes gyerek :D )

Eszti, még nem is gratuláltam a klassz állásodhoz! Szerintem minden kismama álma, egy ilyen. :) (legalábbis az enyém igen :P )

na megyek, még meg kell locsolnom a gazokat. és reggel szerintem korán lesz ébresztő, Peti negyed nyolc! óta alszik... :shock: :shock:

puszi

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!
Jöttem volna én minden nap, de nem tudtam megnyitni az oldalt. Nem tudom miért.
Gondoltam, Ági, hogy volt vmi gond az átküldéssel, mert akkor is rendetlenkedett. Szóval nem akartalak cserben hagyni, bár szerintem sokat vársz tőlem, félek csalódást fogok okozni. Az iwiwre írom meg akkor újra, de nem most, mert most nagyon fáradt vagyok, a hétvégét meg házon kívül töltjük, úgyhogy majd hétfőn.

Kata jó volt nálatok! Hazafelé persze egyből elaludt Luca és persze secperc alatt hazaértünk, úgyhogy szegényt megint felébresztettem, ahogy szedtem ki a kocsiból.

Inkább most elteszem magam. Nem győzök visszaolvasni!

Ma 7 hónapos a lányom. :P

JÓÉJT.

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Az én tegnap egésznap evő gyerekem, még este dinnyézett is......

Ági, lett ajándék?Családi ünneplés?

Kép
seriff
 
 


Orsi, aztán vigyázz,mert ha túl hosszú levelet írsz, az iwiw is bedöglik-engem már jópárszor megszívatott!

Kép
seriff
 
 


unokatesóval:
Kép

Kép
edó75
 
 


Kép Az én kétéves nagylányom Kép Kép eperevés Kép Mindmegettem

Kép
agianyu
 
 


Julikának Nagyon Boldog 2.Szülinapot! Nagyon szép!
Jól látom, h copfban van a haja?
Miket kapott?


Edó,taligázó fiúk :lol: :lol: :lol: !

Kép
seriff
 
 


Boldog szülinapot Julcsinak!! Öröm nézni, ahogy eszi az epret!! :lol:

Kép
edó75
 
 


Boldog szülinapot Julcsi!
Vendég
 


Eszti, eperevő Benyófin ugye nem lettek pöttyök,meg semmi?
A zuradnak szorítunk az államvizsga miatt!!

Kép
seriff
 
 


Eszti, na hogy sikerült?

Kép
seriff
 
 


4-es lett, nagyon büszke vagyok rá, olyan ügyi, el is mentünk ünnepelni, rántott sajttal és sült krumplival (csak a sarki kajáldába), Benyó is belapátolt belőle.
Epertől semmi nem lett, remélem már nem is lesz. Tegnap is evett, szereti. :) Mondjuk mostanában (lekopogom), zabál, és mindenfélét. Bébiételt már egyáltalán nem, csak felnőtt kaját, de én ennek örülök. Mégiscsak jobb, mint ezek a pempős izébizék. :wink:

Most megyek, ma kertipartiztunk, Bence 2 és fél óráig pancsolt egyhuzamban, nem tudtam kiszedni a vízből (kis pancsolós víz volt), úgy élvezte, persze most már hulla fáradt, meg mi is, jön a pihi - a jól megérdemelt. :)

Puszi
Vendég
 


Gratulálunk!
Ünnepi kaja :lol: :lol: :lol: , a legjobb!

Kép
seriff
 
 


Isten éltesse Julcsikát! Nekem az a kaján mosoly tetszik, amikor falja a tortát. Te sütötted, Ági?
(Írtam neked a freemailre, az iwiwes elszállós-szitkozódóst nem akartam most eljátszani.)

Eszti, gratula a vőlegényednek! :wink:
Kiderült, hogy mennyi a vonatjegy?

Nálunk meg hétvégén volt "kertiparti". Eredetileg Sztendrén lett volna, de aztán az eső miatt a városban maradtunk. Hú, azért a 2-3 évesek pikk-pakk szét tudnak szedni egy lakást. :shock: Még mindig takarítom a romokat. Egy helyen asszem újrafestem a falat. :?
De Pocak Béláné született Gosztonyiluca marhára élvezte a felfordulást. Pedig a gyerekek vele együtt rángatták a játszószőnyeget.

Edó ez a talicskázás a ti kertetekben zajlik?

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Ja, Bogi, ugyan már elvirágzott a bodza, de azért érdekelne a recept nagyon.

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Eszti! gratula a Petidnek! Ti mikor mentek le Balcsira?

Orsi! Tényleg újra kell festened? Jujjj :shock: Igen a mi kertünk. Háttérben a veteményes :D

Kép
edó75
 
 


Köszönjük.

Gratula az államviszgához.

Én TANULOK. Holnap szigorlat Pécsen. :twisted:

Igen copfot hord már Julcsikám.

Tortát nem én sütöttem, csak kiagyaltam. (Az sem kis meló). Ja egyébként tán egy falatot evett belőle. Jobban esett neki a sima eper.

Megnézem a freemail-t.

TANULOK!

puszi

Kép
agianyu
 
 


Julcsikának nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!

csók

Kata

Petinek gratula!

Ági neked pedig drukk holnapra!

Kép

Kép
tikata
 
 


Minél többet tanulok, annál butábbnak érzem magam.

De azt hiszem ez a megfelelő érzés.

Kép
agianyu
 
 


Eszti csinálsz Julcsinak új vonalzót?

Kép
agianyu
 
 


Ági,hajrá holnap, mostmár aludj!

Kép
seriff
 
 


Kata, jó volt megint látni Titeket, a gyönyörű csajoddal!

Diám,mit csinálsz így egyedül?Felforgattad a lakást?????? :wink:

Kép
seriff
 
 


Ági,na hogy sikerült?

Kata, nosztalgiáztam ma, ott mentem el a házatok előtt-alatt...de le volt húzva a redőny.

Kép
seriff
 
 


Szerintetek alszik? Kép

Kép
seriff
 
 


Jaj de nagyon cica, és milyen kupi van a szobában :D, mintha nálunk lenne. Mindenhol játék. Ott a csacsi, amit végül is nem kapott Julcsi.

5 lett a szigorlatom, de tényleg rengeteget tanultam rá. Szombattól- keddig minden nap elvonultam nagymamám lakásába, és ott tanultam. Anya vigyázott Julcsira.

Az én csajom most már 1 hete tök egyedül alszik el délután. Befekszik az ágyába, betakarózik, és könyveket nézeget, közben elalszik. Ma is így tett. Most alszik a szobájában. :P

Kép
agianyu
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: