Új privát üzeneted érkezett!

Linato!
Zafi is tag Kép
márti
 
 


Zafi!Légyszi,légyszi,légyszi.Tudom,hogy még nem ismerjük egymást igazán,de rajta leszek,hogy ne így legyen.Meghívnál?Kép

köszi Márti!Kép
linato
 
 


Ok lányok, aki küldi a mélcimét az enyémre- vorosgabor@chello.hu, annak küldök meghivót.
ZA az öreg wiwes.
ZA
 

 
 

Zorkanya, aki öreg wiwes, az mióta az? Kép
kíváncsi Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Kíváncsi! Nem igazoltál vissza Kép, pedig bejelöltelek Kép Mégsem ismersz??? Kép

Márti
márti
 
 


Márti, én nagyon nehezen haladok ezzel, nem is minden nap tudom megnyitni. De lehet, hogy nem jól csinálom, segítsetek! Azt szoktam, hogy sorra veszem a betűket, és végigolvasom a neveket. De eddig még csak 3-4 betűvel végeztem. És nem is találtam ismerőst, csak híres embert. Kép Van gyorsabb megoldás? Vagy mit kell csinálni egyáltalán, olyan kis mafla vagyok!
KíváncsiKép
kíváncsi
 
 


Én is ugyanúgy vagyok, mint kíváncsi! Itt-ott tallóztam, de még nincs ismerősKép
a kezdő wiw-es Zsuzsa
gyuzsu
 
 


Bocs, Kíváncsi, nem akartalak lefokozni a kisbetűs írással!
Zs.
gyuzsu
 
 


Zsuzsa,
dehogydehogy! Nekem is mindig gondot okoz, hogy akinek a nickje kisbetűs, azt vajon hogyan szólítsam? (az enyém is az Kép) Talán az lehet a kiindulópont, hogy ahogyan ő írja alá, de még akkor is zavar, ha nem is mindig korrigálom, hogy pl. coryt vagy linatot írjak, pláne, ha megszólítom az illetőt.
lefokozott kíváncsi Kép
kíváncsi
 
 


Kíváncsi! Hááát, elég lassú módszert választottál, ha abc-ben haladsz! Kb. 35000 nevet kell végigböngészned! KépKépKép Van gyorsabb is! Kép Sajnos, amilyen jó ötlet a WIW, olyan pocsék (szerintem legalábbis) a dizájnja és az üzemeltetők sem állnak helyzetük magaslatán, elég sok benne a bug Kép No, de ez van. Szóval: mikor belépsz, akkor kb. balra-középen van a gépház üzenete vagy mi, pirossal. Ott láthatod, hogy vki bejelölt-e már téged ismerősnek (én tutira igen), akkor elég a nevemre kattintani és máris az ismerősöddé leszek. Ez azzal jár, hogy megkapod a "kiket ismerhetek"-re kattintva az én összes eddigi ismerősömet, hogy válogass közülük. Ezt a menüpontot a baloldali oszlopban találod. Az én ismerőseim, vagyis a te másodszintű ismerőseid listája felett van egy keresés menü (de ezt a funkciót magában is használhatod a baloldali oszlopból), oda írogass neveket, akiket ismersz és akik használnak szgépet és valószínűsíted, hogy benn lehetnek. Csak rájuk kell kattintani és várni, hogy visszaigazoljanak. Ha még így is keveselled az ismerősöket, küldhetsz te magad is meghívókat.
Remélem, épp ez a tudás hiányzott ahhoz, hogy élvezettel használd - ha épp működik - mert sokszor nem enged belépni, javítják, stb, stb. De ha ezeket mind tudtad és tudok segíteni vmiben, szólj! Kép

Márti
márti
 
 


Kíváncsi!Én kis és nagybetűvel egyaránt örülök ha megszólítasz!KépLinato,linatoKép
linato
 
 


Llináto, ehhez mit szólsz? Kép
kíváncsi
 
 


Mi van akkor, ha olyan nevet találok, akit ismerek, de biztosra veszem, hogy ő már nem emlékszik rám? Bejelöljem azért? Vagy minek? Ha visszaigazol, vagy még előtte, kérdezhet tőlem, hogy biztos én vagyok-e az, akit ismer? Mit tudtok erről?
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Van levelezés is. Az azonosítód a címed, ott utol tud érni. Asszem.
Ezek szerint ismerjük egymást? Kép
solya
 
 


Semmiképp nem mondanám, hogy nem, még ha van is még egy s más a tarsolyunkban! Kép
kíváncsi
 
 


Zorkanya,
én bejelöltelek téged Kép
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


SOS!

Miért nem jut el a meghívóm annak, akinek írtam?
solya
 
 


Nem jó az emilcíme...
A te levelesládád a wiw-en működik? lehet, hogy ott a gubanc...

Zsóka
zsóka
 
 


Zsóka,
köszi, szerintem a rendszerrel lehetett a baj, mert megpróbáltam újra és sikerült, de az még mindig nem ment el.
Solya
solya
 
 


Solya,
szerinted a wiw-esek nézik az emiljeiket? Írtam nekik de annyit se válaszoltak, hogy nyekk...

Ráadásul a térképem nem működik (vagy én csinálok vmit rosszul), de azon ugyan semmi nem jelenik meg, tiszta fekete az egész...

Zsóka
zsóka
 
 


Zsóka,
ha jól olvastam ezerrel fejlesztenek, így nemhiszem, hogy egyhamar válaszolnak. Kép
A térkép nekem is fekete, lehet, hogy hozzá megfelelő Java nincs meg nektek. le lehet tölteni a súgóból asszem. Ez csak most jutott bele az eszembe. Kép
De ha nem tűnik fel, mivel foglalkozol, akkor elhaladtam volna aneved mellett! Kép
solya
 
 


Zsóka!

Köszi megkaptam, de még ülök rajta. Kép


bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Solya,
ara én is gondoltam, hogy lehet, hogy nincs meg a mefelelő progi a gépen, de elhesasegettem, mondván, biztos van Kép. Majd akkor letöltöm.
Bigacsiga,
időnk mint a tenger Kép.
Zs.

Zsóka
zsóka
 
 


Sziasztok!Zafinak köszönhetően én is köztetek.KépNa meg persze Mártinak!Kép

Kíváncsi!Először nekem is ez jutott eszembe,de elég hülyén néz ki./Llinato/Akkor inkább kicsivel.Kép
linato
 
 


Áhá! Mostmár tudom, mi az a to és miért lina. Kép
solya
 
 


Nem ér,hogy fiatalabb vagy nálam!Kép
linato
 
 


Én is a wiw-en!
Gyuzsu, megtaláltalak, küldtem neked üzenetet a wiw-en!
Találtam egy halom ismerőst, akiket a való életben ismerek, de a wiw-en nem ismerőseim még. Hogyan kell bejelölni őket? Erre nem jöttem még rá, pedig elolvastam egy párszor Márti tanácsait, amiket fentebb írt.
Van egy srác, aki ott lakik, ahol az öcsém, ugyanaz a neve, de születési időt nem töltött ki, így nem vagyok benne biztos, hogy róla van szó. Hogyan deríthatném ki (azon kívül, hogy megkérdezem az öcsémet)?
Márti
T-Márti
 


T-Márti!
Csak rá kell klikkelni a névre, aztán a kiadott adatlapon bejelölni: ismerem. És várni, hogy visszaigazol Kép Lehet uígy üzenetet is küldeni, de ha nem ismer, valszeg úgysem jelöl be, hanem megkérdezi, honnan ismered.

Márti
márti
 
 


Help!Azt írja ki,hogy hibás azonosító vagy jelszó pedig mind a kettő jó volt még délelőtt.
Gyuzsu!Van még egy Gyulai Zsuzsa képzeld ő meg anyukám barátnője.Onnan jöttem rá,hogy grafológus.
linato
 
 


Linato!
Én is így jártam ma délelőtt, de aztán rájöttem a hibára. Előszörre írtam be hibásan a nevemet, azonosítóként, azzal regisztráltam, aztán az újabb bejelentkezésnél meg hibátlanul írtam be - persze ezt nem fogadta el. De aztán rájöttem, hogy egy betűt kihagyva kell beírnom a nevemet.
Ez már így sikerült. Nem vagyok tökéletes.
Márti
T-Márti
 


Te jó ég, Gyuzsu! Akkor nem te vagy ott a wiw-en, akinek én üzit küldtem?
Pedig én csak egy Gyulai Zsuzsát találtam.
Márti
T-Márti
 


folyamatos karbantartás van! Azért nem fogadta el!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Aha, köszi cory a magyarázatot, nekem sem fogadta el du. Viszont most már igen!
Én is megtaláltam a névrokonomat!
Márti! Nem tudom kinek küldted az üzenetet, én nem jöttem még rá, hogyan kell üzenetet fogadni és írni a wiw-en.
ZSuzsa
gyuzsu
 
 


Zuszsa,
a bal oldalon lent van egy olyan hogy levelezés, egy kis boríték forog körbe-körbe mellette. Arra kell kattintani.
De ha vki esetleg rájött, hogyan lehet az ottani levelezést átirányítani más címre, legíyen szíveas árulja el (szerintem nem lehet, de azért még reménykedem).
Zs.

Zsóka
zsóka
 
 


Zsuzsa,
vissza az egész. Most jöttem rá, hogy a kis boríték akkor forog ott körbe-körbe, ha új üzeneted van.
De attól függetlenül a levelezés a bal alsó sarokban van :o).
Zs.

Zsóka
zsóka
 
 


nA ezért nem találtam. Valszega képernyőbeállításomon van valami furcsaság, mert a bal alsó rész nem olvasható, a telekocsi, vagy utazás vagy mi a szösz az utolsó félig olvasható sor, és sehogy sem bírom lejjebb varázsolni.
Amúgy nyár óta nem stimmel valami beállításom, de nálam értőbbek sem tudták még megreparálni, miután a ded néhányszor ki-be-ki-be-kapcsolta.
Zsuzsa
gyuzsu
 
 


Most egyszer-s mindenkorra döntsük el, ha egyetértetek ezzel: akit csak innen a babanetről ismerünk, azt bejelöljük ismerősnek, vagy ne? Mennyire lényeges a személyes ismeretség? Vagy nem személyes-e egy ismeretség már attól is, hogy naponta cseréljük itt az eszmét? Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Én bejelöltem. Bár arcról nem ismerek mindenkit. Azt olvastam, hogy az élő kapcsolatokra épít. Hát ez mi, ha nem élő kapcsolat? KépKépKép
solya
 
 


Na jó,
oké, beleveszlek benneteket (hadd bővüljön az ismerősök köre), de FOGALMAM SINCS HOGY HÍVNAK BENNETEKET IGAZÁBÓL...!
Így meg kicsit nehéz...
Zs.

Zsóka
zsóka
 
 


Zsóka,
kis segítség: én jelöltelek ismerősnek, és amit tudsz rólam, szerintem elég hozzá. Kép
solya
 
 


Akkor én is be foglak jelölni benneteket kedves ISMERŐSÖK!Kép
ZSuzsa
gyuzsu
 
 


Solya és T-Márti!
Bejelöltelek ismerősnek benneteket, hiszen váltottunk már nem kevés szót!Kép
Zsuzsa
gyuzsu
 
 


Köszi Gyuzsu!
Én már fontolgatom egy ideje: egyszer összejöhetnénk személyesen is végre. Szerintem lenne közös témánk.
Nem akarom erőltetni, meg most nem is aktuális, mert felújítunk, festünk. Brrrr.
De amúgy....
Márti
T-Márti
 


Zsuzsa!Én is,én is.Kép
linato
 
 


Jucának üzenem hogy vérig sértett, mikor a wiwes jelölésem utn visszaüzent hogy akkor ki a fene is vagyok...:-((
ZA!!!!
ZA
 


Jaj ZA!

Ne haragudj mááááá! Kép
Bocsi, de a Te valódi nevedet nem tudom/tudtam (á la Zsóka) és még nem is találkoztunk. Kép Én Juca vagyok itt is, ott is, a Debrecen is könnyen beazonosítható...
A másik gondom a wiw-wel, hogy sokan nem adnak meg igazi adatokat, amikből rá lehetne ismerni. (Pl. az osztálytársamat csak a különleges nevéről találtam meg, sokszor még a foglalkozást is elviccelik...)

Szóval bocsi ZA, mégegyszer!

Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Solya!

Írtam Neked a wiw-re!
rjuli
 
 


Én meg válaszoltam. Vagy nem? Kép
Solya
solya
 
 


Teljesen hülye kérdés(?): hogyan keletkeznek a másodrendű ismerősök? Akiket meghívok a wiw-re, azok lesznek a felsorolásban?
Most ez nem érthető - nem véletlen, én sem értem. Kép
Szóval rákattintottam az ismerősök rovatra, és ott számtalan nevet találtam, olyanokét, akik az általam bejelölt ismerősök ismerősei. Létezik, hogy ilyen rövid idő alatt ennyi embernek küldtetek meghívót? Vagy hogy jön ez össze?
Agyilag hycomat vagyok - Sofka után szabadon. Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Kíváncsi!

Ismerj fel engem is! Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: