Új privát üzeneted érkezett!

Itt is! hol esik, hol nem. :x

Persze tudok ám mást is írni, tud a Peti gazfickó is lenni: tegnap pucoltam ki a vasárnapi tepsit :oops: a használt olajat betettem egy bébikajás üvegbe, azt a kukába, elmegyek rötyire, nagy puffanás, mire kiérek a konyhába Peti bőszen lapátolja az olajat a szőnyegre!

Kép
edó75
 
 


Hahó, jóestét!

Edó, ilyen csibész is tud lenni?! :lol: Bár ők ezt nem így élik meg, és nem feltétlen direkt, a mi bosszantásunkra csinálják, hanem ez milyen jó móka! Csak anyának nem annyira :?
Én akkor vagyok a legmérgesebb, mikor tudja, h rossz amit csinál,és direkt csinálja és utána elrohan :x

Picilány meg az előbb a hasamon keresztül próbált meg előbújni. Majdnem sikerült neki. Legjobb, mikor a fejével a hólyagomon kitámaszt, popsiját nekifeszíti a hasamnak és közben boxolja a vesémet, meg az oldalamat :shock: :o Sokkal erősebben mozog, mint Peti. :o

Tegnap meg babázni voltam az ikreknél. Nagyon cukik voltak. Pannus már teljesen bejárja a lakást, Zsombi meg csak figyel, és néz, néz...azokkal az édes szemeivel. Kaptunk finom kaját is, ami életmentő volt. Köszi Dia mégegyszer :D

Kép

Kép
tikata
 
 


Most űrhajós lett a néger Petiből :D

Kép

Kép
tikata
 
 

 
 

űrhajós klassz!!!

Tudom, hogy neki ez móka volt, de rám meg a szívbaj jött hogy ott guggolt a szilánkok közt és lapátolt, még szerencse hogy nem vágta meg magát. Jaaa hát az durva ha direkt csinálnak vmit a kis gazfickóink!!

A kislány jobban mozog a pocidban? Én a Peti után azt a következtetést vontam le mivel ő még az utolsó hetekben is rettenetesen mozgott (meg is lepődött mindig csajszi aki az nst-t csinálta) hogy akkor kint is nagyon mozgékony lesz :D

Kép
edó75
 
 


Azért még megnézném néger űrhajós Petit :P ! Hétfőn ha jó idő lesz,nem jöttök ki a du alvás után?-szárítom a homokot, a a pasik biciklimegbeszélhetnének, Pety meg motrozhatna is :) !

Edó, hááát erre mit mondjak?! :D Csak kíváncsi volt,a hülye üveg meg eltörött :wink: ! Meddig kellenek a gyerekzárak a szekrényekre?

Dia, Ti már beszereztétek őket? Eltettem a vonalkódot, majd még gyűjtök mellé másikat, csak időben szólj, h küldjem,nehogy lecsússz a Fischer price-ról :wink: -amúgy a fürdőjáték hasznos, de sztem 2 évesen fogja igazán használni,vagyis játszani úgy ahogy kéne vele.

Bogo, készülsz a hétvégére? És amúgy,ha igazán eljön a napja, mit kap Balu?

Eszti, Benyó hogy bírja ezt az időt? Azért tudtok sétálni?

Jaj,képzeljétek,mióta Hanna jár, nagyobbakat esik-ez mondjuk nyilvánvaló-és egyik este úgy beverte a száját,h vérzett, de én még ezelőtt nem is láttam a vérét....ja,és nyalogatta :roll: -Drakula..

Kép

Kép
seriff
 
 


Kis drakula azért nagyon-nagyon édes! :) És hogy jár már! Már folyamatosan?

ÚÚÚÚhhhh, Edó, ez azért nem semmi, szóval ilyenekre számítsunk?? Szép.... :)

Bogus, ha ilyen idő lesz szombaton, hogy lesz ez a szabadtéri móka? Mondjuk megvan még Benyónak az overálja, de kétlem, hogy rámenne már... :lol: :lol: Kis ünnepelt tudja, hogy lesz ünnepség?

Délelőtt kimerészkedtem, de nem jött be, akkora tornádó van. Most inkább ilyen bentülőst fogunk játszani, meg kekszet zabálok :lol:

Dia, elküldenéd majd, hogy hova mentek Ausztriába? Érdekelne. Köszi! :)

Ja, Serfi, ááá, még nem fordul meg Bence, csak próbálgatja, de hason már szépen tartja magát, és így már szeret is hason lenni. :)

Kata, lehet, hogy a nyugis fiad mellé kapsz egy vagány, kis örökmozgó picilányt. :) Úgy várom már, hogy újra icipici kislányfotókat lássunk. Túltengenek itt a fiúk. :)

Na csoki
Vendég
 


Seriff, jobbnál jobb fejfedők!! Szóval Hanna betört, és nem szedi le magáról azonnal? :D Esni még fog egy párat, főleg, mikor már magabiztosabban megy és ettől bátrabb is. Na, mi ekkor szanáltuk a hegyes szélű asztalunkat.
Hétvégére nem készülök, engem kihagytak a szervezésből, közölték (andrison keresztül), hogy 1-re jelenjünk meg a barlangnál. Az eszükbe se jutott, hogy az ünnepelt, minő meglepő, akkor aludni szokott. :twisted:

Kata, háát, én is úgy gondolom, mint az Edó. picilány valőszínűleg aktívabb lesz idekint is. Utolsó hetekben kaja nélkül nekiindulni...micsoda felelőtlenség. Én a hűtőt is megettem volna akkoriban. :lol: Még szerencse, hogy gepárdanya jól főz. Ugye Pussykám, holnapra is rittyentesz valami 5 fogásosat, tudod csak a szokásos, azért ne vidd túlzásba. :D

Itt nagyon fos idő van, itthon gubbasztunk. :(

Holy kell ilyen négeres vonalzót csinálni. Bocsi, de erről lecsúsztam.
babszy
 
 


Bogus, olvass vissza, Eszti és Dia elég jól elmagyarázta a seriffnek. Még nekem is ment, pedig nálam bénább számítógépest nem látott a föld.
csajok, nálunk is fos idő van, itthon kezdünk egymás agyára menni... hosszú lesz még a délután :o :o és apánk csak 8 körül jön haza :cry: bevallom, én számolom az órákat......

ne halmozzuk az élvezeteket, elég egy űrhajós a családban, néger gyerek már nem kell :)

Kép

Kép
tikata
 
 


menő Hanna nagyon-nagyon cuki :D engem is érdekelne, h már folyamatosan megy? :D

Kép

Kép
tikata
 
 


De ez a saláta kisasszony is nagyon aranyos. :)
Vendég
 


látom, a seriff jelen van... :wink:
esztit nem láttam, pedig itt volt :?

Kép

Kép
tikata
 
 


Serfi biztos másik topicon garázdálkodik :)
Vendég
 


Hi, nem garázdálkodom én, néztem a plázst.

Mi az feltámadtatok? Napokig semmi, most meg....

Ja-ja, megy folyamatosan, vagy mit értetek ezalatt? Azért boltba babkocsival megyünk., de amúgy egésznap gyalogol, vagy csüccs,és ezt mondja is....

Kép
seriff
 
 


én meg a spektrumon nézek valami gyönyörű helyet az Indiai óceánon, ahol nagyon lennék most kis családommal (plussz egy fővel és nem nagy hassal :lol: )

közben öt percenként rohanunk a fürdibe, mert pisi jön, persze pisi sehol :shock:

Kép

Kép
tikata
 
 


Igen, Serfi én úgy gondoltam, hogy megy-e már folyamatosan, hogy nem kapaszkodik. Mert még amikor ott voltunk, akkor csak pár lépés volt meg. Hát nagyon ügyi már. :)

Mi meg mégiscsak talán elmegyünk Ausztriába egy hétre, augusztusban. Már csak azt kéne kitalálni, hogy hova, de nagyon kacérkodom azzal a hellyel, ahol Bogiék voltak nászúton, mert az valami meseszép. :)

Én most bárhol lennék, ahol melegebb van ennél. Lefagy az orrom. :shock: :roll:
Vendég
 


Na hi, mostmár jó idő van mindenfelé?

Gepárdék hol vesztetek el?

Kép
seriff
 
 


úgy olvastam, minitaliztak Bogiékkal :wink:

Majd egyszercsak jön Dia, és ír nekünk jó hosszút, sok képpel :lol:
igaz??!! amit mindenki szeret :)

Kép

Kép
tikata
 
 


Senkiből sem dől a szó mostanság :( !Úgyhogy Dia, gyere aztán dobjad fel a helyzetet itt!!!!!!!!! 8)

Kata, döbbenet,már csak 36 nap van hátra :) !

Csajok,mi ma délben elhúzunk Nagykanizsára,onnan vasárnap fel Bp-re, hétfő délben meg vissza, legyetek jók, írjatok, de ha jó idő van,sétáljatok!!

Kép
seriff
 
 


Serfi, jó utat meg szórakozást!

Kata, én is pont az este gondoltam rád, hogy mingyá szülsz, és biztos nem félsz, mert ki van ez találva, és túlárad a nyugalom ilyenkor a kismamában. Én most kicsit félek, ha rágondolok. :)

Ma lesz gepárdéknál minitali, ha felébredne Bali lassan indulnánk is, de még mindig nyomja... :shock: És az a rossz az egészben, hogy én 3/4 8 körül ébredek, és úgy érzem mint akit agyonütöttek. Nem bírom én ezt a sok alvást.

Kata, van esély hogy holnap be tudtok ugrani a barlanghoz? Dia-eszti család is jön. :wink: (Pálvögyi barlang)
babszy
 
 


Ezek a gyerkőcök mingig akkor alszanak sokáig, amikor hamarabb is kelhetnének. Örömmel olvasom, h túlaludtad magad :lol:
Engem meg éjfélkor alig lehet lelőni. Valószínű azért, mert nem szeretem az éjszakákat, nem valami jól alszom mostanság :cry:

igen-igen én is féltem. most az az állapot van, hogy a félelmemet felül múlja a várakozás, a kíváncsiság és a vágy, h a kezembe legyen már a pici. :)

Serfikém, jó hétvégét és kicsit jobb időt!! 8)

Nálunk fos szar esős idő van, akár október vége is lehetne, nem pedig jún2 :twisted:

Kép

Kép
tikata
 
 


Na hi, mi megjöttünk a nagy útról!
Minden klasszul sikerült, eltekintve az odafelé végig szakadó esőtől,és a 9fokos hidegtől! Hanna nagyon jó volt, bár a templomban közbeszólt"nem", de talán nem hallotta mindenki :wink: . Attól tartok most szombaton felbuktatja majd a menyasszonyt! A lagziban egyfolytában ment, úgyhogy felváltva ettünk, egyikünk mindig kísérgette, aztán mi 8kor visszamentünk a szállásra, Győző meg végre bírt mulatni :lol: egy jót!

Kata, jól sikerült a vendégség?

Bogo, na milyen volt Balu partyja? Azért valamennyire jól érezted Magad?

Dia, mostmár ideje lenne bejeletkezni!

Eszti, Benyónak nem fagyott le a nózija?

Ancsa, tegnap meg a Mediterrán lakóparkban voltunk, vagyis vasárnap du-tól, jó hely, tetszik :) !

Edó,mi újság? tart még az egyedül fekvés napközben?

Kép
seriff
 
 


Kép

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!
Jól sikerült ez a portré Hannáról! Kis szépség! A fekete szemeivel! :)

Mi is voltunk Pünkösd vasárnap eskövőben, meg lagzi, meg minden, izgi volt! Meg rohadt hideg! Az idő kicseszett a mennyasszonyokkal, nem? Ott is volt egy csomó kisgyerek, és tényleg nem ülnek a fenekükön egy percet se. Dehát az dögunalom lenne, nem?
A Mediterrán tényleg jó hely, főleg ha nem zúgnának a gépek mindennap. Kinek adják elezt a sok lakást? Pang az ingatlanpiac, nem? Na mindegy.

Bogi, a buli után muszáj megcsinálnod a Balu csíkját!!!!!!! Jó volt a barlangász party?

Sétálós kismamák, és anyukák, mára napsütést küldtem! Remélem, mindenki megkapta! 8)

Eszti, talán most nem fagy le a nózitok, de sajna napot is és meleget is egyszerre nem tudtam intézni! :(
Röhej, hogy nyáron a 15 fokos napsütésnek is örülni kell, és megbecsülni.

Te Kata, nekem esedékes egy orvoslátogatás a Margitban, de "33 days to go"... nem tudom, mennyire ragaszkodsz hozzá :D Viszont nem mondhatod, hogy a nagy melegben cipeled a pocakodat!

Dia, látod, mindenki hiányolja a képes beszámolót! Tessék írni!

Na dolgozom egy kicsit! Oszt séta után írjatok!
Puszi!
anniecoe
 
 


Sziasztok!
Jól sikerült ez a portré Hannáról! Kis szépség! A fekete szemeivel! :)

Mi is voltunk Pünkösd vasárnap eskövőben, meg lagzi, meg minden, izgi volt! Meg rohadt hideg! Az idő kicseszett a mennyasszonyokkal, nem? Ott is volt egy csomó kisgyerek, és tényleg nem ülnek a fenekükön egy percet se. Dehát az dögunalom lenne, nem?
A Mediterrán tényleg jó hely, főleg ha nem zúgnának a gépek mindennap. Kinek adják elezt a sok lakást? Pang az ingatlanpiac, nem? Na mindegy.

Bogi, a buli után muszáj megcsinálnod a Balu csíkját!!!!!!! Jó volt a barlangász party?

Sétálós kismamák, és anyukák, mára napsütést küldtem! Remélem, mindenki megkapta! 8)

Eszti, talán most nem fagy le a nózitok, de sajna napot is és meleget is egyszerre nem tudtam intézni! :(
Röhej, hogy nyáron a 15 fokos napsütésnek is örülni kell, és megbecsülni.

Te Kata, nekem esedékes egy orvoslátogatás a Margitban, de "33 days to go"... nem tudom, mennyire ragaszkodsz hozzá :D Viszont nem mondhatod, hogy a nagy melegben cipeled a pocakodat!

Dia, látod, mindenki hiányolja a képes beszámolót! Tessék írni!

Na dolgozom egy kicsit! Oszt séta után írjatok!
Puszi!
anniecoe
 
 


Inkább 2-szer, mint 1-szer se, nemde? :D
anniecoe
 
 


Na hellósztok csajok. :)

Mi voltunk a baralangász bulin, szerencsére jó idő volt, és a kis ünnepelt élvezte szemmel láthatóan a dolgot. Kaja ok volt, meg a hely is nagyon kafa. Zuggóék fél családdal képviseltették magukat, mert Pancika betaknyosodott, de Zsombor és Bazsa ott voltak, kis édesek. :)

Ancsa, még egy kis meleget, és még egy picit több napsütést, és akkor rendben lesz.

De azért az durva, hogy most vettünk meleg hálózsákot Bencének, nehogy megfagyjon éjszaka. Nem tudtuk, hogy lesz-e fűtés, de aztán lett, azért így is jó, hogy van vastagabb bélés rajta. :)

Hétvégére egészen emberi nyári időt mondanak, abban az esetben megyünk Balcsira, úgy vágyom már le. :)

Benyó hót nyűgi, ömlik a nyála, mindent rág ezerrel, főleg az öklét, meg naponta 5x öltöztetem át, mert tisztára összenyálazza a ruháját. Lehet, hogy bevezetem, mint Diáéknál, hogy előkében fog tekeregni :lol: :lol:

Na mennem is kell, hív a kölyök.

Pussz, és írjon mindenki!!! :)
Vendég
 


Hi,

Mi láttuk a Balcsit vasárnap, óriási hullámok voltak a viharos szélben,és a színe se nagyon tetszett, de azért jó, h láthattam végre, hiszen tavaly kimaradt.

Eszti, Benyónak télleg jó lenne,ha 1előkét adnál Rá,és nem 5x cibálnád keresztül a ruhácskákat a bukóján :wink: ! A mi szállásunkon is bekapcsolták a fűtést, vicces, júniusban fűteni :roll: .. Itt most süt a Nap,ha Minilány felébred, elmehetnénk végre hintázni az Arborétumba!

Kép
seriff
 
 


Sziasztok Csajok!

Csatlakozom az előttem szólókhoz, nem értem én ezt a nyarat...

azé buli jól sikerült, pont kifogtuk a jó időt, Bali rohangált le s föl a többi gyerkőccel, szóval szerintem jól érezte magát. Én is... csak azzal beszélgettem akiket szeretek.hi-hi.
Vasárnapunk gáz volt, de nem mennék bele a részletekbe, lényeg, hogy Balu is taknyos lett, aztán egyik éjjel megint elkezdett fuldokolni, de szerencsére nem vészesen, úgyhogy úgy tűnik (kopp-kopp), megúsztuk kórház nélkül.

Ancsa csinálom én azt a csíkot, ha lesz hozzá türelmem. :D

Serif, Hanna nagyon bájos, jöhetnek még képek.

Kata, sikerült a költözés?

Esztikém mi is megyünk Balcsira, ti csak hétvégére?

Gepárd család imádnivaló, zsombi ül, mint a nagyok, Panci meg mindenhol kapaszkodik föl. Néha megy a csata a mobilért, na azt érdemes megnézni. Panci hidegvérrel veszi vissza Zsombitól, aki borzasztóan feldühödik ezen. :lol: Pancinak lesz nemulass nemsokára... :wink:
babszy
 
 


Kata,költözés?Lemaradtam.... :cry:

Dia,mentsd meg a mobilod,mert nem tudlak hívni!!!!!!!!!!!!!!

Kép
seriff
 
 


Képek:hmm, a múltkori esküvőre nem vittük ela a gépet, most lemerült 3 fotó után, talán szomabton minden összejön :lol: .
Viszont most volt profi fotós,aki kipécézte Hannácskát..várjuk a képeit.

Kata, iagazad volt, már tényleg nem hadakozik a sapi miatt annyit! :D

Kép
seriff
 
 


Bali szerint csinos a sapika. :lol:
babszy
 
 


Sziasztok!

Visszatért mindenki a hétvégéből :D Örülök nektek!! :P

Bogi, jó hogy jól sikerült a buli, lesznek képek? Mert kíváncsiak vagyunk ám!! :shock:

Serfi, nem is tudtad, h költözködtünk szombaton?! :wink: Erről jól lemaradtál, de azért remélem meglátogattok majd minket. Hannácska szerintem is nagyon bájos azon a képen...

Ancsa, én szombaton megyek a kórházba ezen a héten. Szerintem az nem jó neked, de most már minden héten megyek, és nem mindig szombat lesz. Örülnék nagyon, ha tudnánk időpontot egyeztetni. Aztán majd lesz 4-5 nap amikor hosszabb ideig is bent leszek :wink:

Igen, már kezdem a ctg-s heteket. ez már tényleg a vége, ugye?? :lol:

Ja és nálunk, nagy dolog történt!! Az elmult 3 kaki mind bilibe ment!! :) Szólt magától, és hajlandó volt ráülni és belecsinálni. Tényleg mindennek eljön egyszer az ideje, és semmit nem kell eröltetni. Eddig könyöröghettem én, csakazért se. Most meg magától. Persze, azért az előjött, h férfi a lelkem, mert az első sikeres kaki után egy órával, a szoba közepére pisilt full ruhában. Nehéz egyszerre kétfélére koncentrálni :lol: Na de ma még nem volt gond!

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, hát ez szuper! :) Örülünk veletek a sikernek! :)
És hova költözködtök????

Boguska, bevált a kendő, imádja a gyerek! Meg mi is. :)

Kép
Vendég
 


Kata, hova költöztetek? Ne csigázz?Itt Kméten?Vagy már kész a ház Bjenőn? :wink:

Benyó édes a kendőben!

Mi ma hintáztunk, asszem tetszett a csajszinak: Kép

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Nagyon édes Hanna a hintába, Bencus meg a kendőben apával :D

Kata! Hova költöztetek? Peti ügyesen bilizik :)

Bogi! Örülök, hogy jól sikerült a buli és hogy jó időtök volt. Kapott sok szép ajándékot Balázs? Képek?

Ikreknek boldog 8 hónapot :D (kicsit késve)

Peti most már 9 napja csak reggel szopizik, az estit simán elhagytuk :) Így napközben és este is egyedül alszik el. Nem gondoltam volna még pár hónapja. Tegnap voltam bőrgyogyónál mert 30 évesen tele vagyok patival :( Közölte hogy alkati adottság, és hogy minek szoptatok egy 20 hónapos gyereket? Qrvára nem voltam kiváncsi a véleményére. Csak azért, mert orvos nem jogosítja fel arra hogy megmondja meddig kell szoptatni. ahelyett hogy kivizsgált volna, labor stb, hogy egyeltalán mitől van, felírt ilyen szárító cuccokat, amitől meg majd lehámlik a pofámról a bőr, szóval nem váltottam ki amit felírt....

Kép
edó75
 
 


Sziasztok!

Edó,ne húzd fel Magad! Hülye volt, köze nincs a szoptatásnak a bőrödhöz...Viszont esetleg menj el egy belgyógyászhoz, ha van:endokrinológushoz, és neki mond el,és kérj laborokat! Vagy esetleg másik bőrgyógyász? Amúgy meg légy büszke Magatokra! :)

Kata, most már ne csigázz, mert este nem bírtam a Győzővel, hova költöztetek? És, bili-szuper :D !

Kép
seriff
 
 


Itt vagyok :mrgreen:

Brífli összefoglalnám az elmúlt hetünket. A Zsombi fogzik, semmi nem látszott napokig, csak úgy érzékeltük, hogy nem aludtunk :( . Rengetegszer felsírt, vergődött, nem bírt visszaaludni - jópár napig én sem aludtam.
Persze tudom, hogy van aki ezt simán bírja, de én ettől kicsit kikészültem, másnap alig éltem, nem beszélve az apjukról.
Persze volt, hogy éjszaka a Panci is megunta már az örökös nyűglődést és felsírt ő is - na az fasza volt mikor rohangáltunk éjszaka a két gyerekkel. Reggelente a Balázs közölte, hogy reméli 5 foga nőtt ki az éjjel :lol:
Péntekre a Panna betaknyosodott. Az volt az az éjszaka amikor hosszú idő után megint végigaludták az éjszakát, erre aznap megint nem aludtunk, mert a picúr nem kapott levegőt. Azóta olyan nyűgös és anyás volt, hogy egyfolytában rajtam lógott, követett mindenhová - már bevetettem az abszolút tabu dolgokat is, mint pl. mobiltelefon, hogy garázdálkodhat vele, de az sem érdekelte.
Fú, nem egyszerű - mert mindeközben hangosan nyíg, van hogy a kezemben is.
Na de, most úgy tűnik kezd visszaállni a rend. Megint aludtak végig - tök jófejek voltak mert fél nyolcig aludtak, ilyet nem csináltak rég. Biztos azért mert cukik akartak lenni, tudták, hogy éjfélig vendégeink voltak tegnap. (Már nem azért, de olyan kaját rittyentettem, hogy!!! :D ) Azóta meg csendben játszanak a járókában, ami azt hittem már sosem lesz megint.... Már egy órája, most épp egy cumin veszekszenek :lol: :lol: - a cumit kizárólag rágni használják....
Szóval most bizakodom, legalább a következő fogig :lol: Ezek a férfiak - őrület!!! A Panci simán növeszti a fogait.
A takonykór is alakul - kezelem, de még sajna kell szívni.
Hát nagyjából így vagyunk, ez beárnyékolta a hosszú 7végét, kihagytuk Bali szülinapját is sajna - de Bazsáék jól érezték magukat, alig akartak hazajönni. Úgy sajnálom :( , persze a fiam hozta a formáját és kakált egy jó nagyot, úgyhogy Benyó 3as pelusában, behúzott hassal ünnepelt a továbbiakban (a katicás táskát a váltóruhával, pelusokkal, stb. az uram nem vitte, mondván most nyomott itthon - biztos nem fog :lol: :lol: )

Természetesen a hét két csúcspontja a Katáék és Bogiék látogatása volt - gyeretek már sűrűbben!!!! (vagy mi megyünk!!)Ezek a gyerkőcök eszméletlen szupik - és mindkettőtől kaptam puszikat és ölelést, úgyhogy nagyon hepi vagyok :) .

Na ezt most elküldöm, aztán jövök.

Kép
diane
 
 


Szia Dia, na végre! Gondoltam,h vmi gáz van! :( De azért kedved a régi! és az energiáról se beszélj, ha még ezek után képes voltál kaját rittyenteni,és éjfélig partyt adni :wink: ! Mellesleg, még jó, h Cincit kellett cipelni és nem zsombit :lol: ! :twisted:

Kép
seriff
 
 


A kis gepárdok egyre ügyibbek szerintem, néha már az az érzésem, hogy megértenek egy csomó mindent amit mondok nekik :lol:
A Panci mindenhol feláll, hiába mondta a gyógytornász, hogy inkább ne, de nem tudok mit csinálni. Bárhol, tök mindegy, a vizes flakonokon is megpróbál. A Zsombi ül egyedül peckesen - jaj bocs ezt már mondta a Bogi - szóval már nagy kádban fürdünk.
Serfi :) Kaptunk a mamától olyan FP fürdős játékot, a Zsombi kedvence a rák - de azzal kezdte, hogy lekapta az egészet :wink: -olyan erős!!! Imádják, persze a Panci ott is fel akar állni, fikázik is néha...
Sajna a napok olyanok amilyenek - talán a tízórai utáni alvást mondanám fixnek és együttesnek - de utána kinek milyen kedve van. Ez így elég nehéz, nem tudom, hogy kéne csinálni. De ezek sem sikerülnek mindig. Tegnap is tök szépen leraktam őket egyszerre, boldog vagyok minden, erre a Panci felkel fél óra múlva (bejártuk az egész lakást, az összes helyiséget, megtanultuk mi mire való :) ), a Zsombi meg aludt 2 és fél órát. Persze ebéd után a Panna kidőlt, a Zsombi meg estig már nem is aludt. húúúúúú.

Az idő gány, most valami 20 fokot mondanak a 7végére. Bosch family nap lesz szombaton, vasárnap is megyünk vendégségbe, de délelőtt még fut a Bazsa.
diane
 
 


Tegnap voltunk 8 hósak - Edó :lol: :lol: :lol:

Közben hallgatom a Tv2-t, az Onyutha Judit már harmadjára mondja az időjárás jelentést. Az a ciki, hogy elcseszi egyszer és kicsit idegesítő, hogy felvételről mindig ugyanazt adják, ő meg már rég reggelizik a büfében.
Az előbb meg a hírkben a csávó azt mondta, hogy Costa Rica - Magyaro. nyitómérkőzés lesz a vb-n pénteken :lol: :lol: :lol:

Hú, csajok! Ciki, nem ciki, már alig várom a vb-t!!! Most meg Roland Gaross is van, szóval ha lenne időm még tévéznék is :D
A Viasat közben nyomja a Sz&City-t, meg az ally McBealt. Végre láttam egyet, jó volt :lol:
diane
 
 


És az Gepárdokat is viszi futni? :wink:
Panci ügyes csajszi, az állással nem tudsz mit csinálni,inkább az a lényeg, h direkt ne állítsátok,meg járasstáok, mindent úgy csinálnak a ababák,ahogy nekik jó! Hatalmas takarások nálunk is vannak, főleg mióta vagányan, előre se nézünk, csak megyünk, na meg a kád, azért az egy veszélyes terep,képes Hanna úgyis hasra vágódni benne, h ketten állunk mellette :lol: .
Zsombi is tök ügyes, semmivel sincs elkésve-kell még a gyógytornász?vagyis meddig?

rendszer sztem sose lesz,mert még szakkörre is külön járnak majd :lol:

Ideje lenne a jó időnek, megint lagziba megyünk, mostmár vmi csini ruhában kéne, nem bundabugyiban.

na megyek,mert felébredt...

Kép
seriff
 
 


A Panna lazán egy kézzel kapaszkodva áll :lol:

Serfi, nekem jó kedvem van, csak ilyenkor éjszaka ne találkozzon velem senki :x , szegény Bazsa :lol: !!!!

A képek nagyon cukik, minden bébi édes és nagyon ügyes. Olyan jó, hogy ilyeneket írtok, mert tényleg látszik, hogy idővel megoldódnak a dolgok, aztán meg majd csak visszasírjuk őket!!! Szóval nagy gratula a bilizéshez, a csak reggeli szopihoz a 20 hónapossal (ezek a dokik annyira gázok, Edó röhögj rajta!!!, ő már 6 hetesen biztos paradicsomos hozzátáplálást kezdte :lol: ).

Én sem tudom hová költöztek a Katáék. De szerintem szívatnak :lol:

most megyek babázni. pusszancs
diane
 
 


Dia! tudom, hogy tegnap voltak 8 hósak. Az 1 nap =kicsit késve

Kép
edó75
 
 


Serfike, már vitte őket futni, igen. A szigeten meg is tapsolták egyszer :lol:
A Tündi azt mondta, hogy már nem kell sokáig vinni - már úgy megszoktuk....

rakok majd képet, csak kicsinyíteni kell.
diane
 
 


Edó, tudom, hogy tudod.

:lol: :lol: :lol: = köszi, köszi, köszi (hogy emlékeztél... csak ezt nem írtam)
diane
 
 


:lol: :lol: :lol:

Kép
edó75
 
 


Helló csajok!

Micsida termés!! :lol: Örülök nagyon.

Én meg pakolok, meg takarítgatok ezerrel. Úgy látszik útolért a fészekrakó ösztön, csinálnék mmindent egyszerre, de most van az az állapot, h sokat akar a szarka, de nem bírja a farka :P Úgyhogy szép lassan, végül is van még 4és fél hetem a végéig, bár az uccsó héten már csak pihenni akarnék, h kíhúzzam míg hazajön a dokim szabiról :?

Nincs semmi szívatás, szombaton tényleg költözködtünk, pontosabban csak szegény uram gürizett. Mivel eladtuk a pesti lakásunkat, és volt még ott jópár cuccunk, azt kellett kiköltöztetni :lol: :lol: és lehozni Kecskemétre. Most pedig a cuccaink bitorolják a babakocsi tároló 99%-át :D Ennyi a nagy talány, és Serfi cuki vagy nagyon h azt feltételezted kész van már a házunk :) :) Azért ez elég képtelenség, de kafi lenne nagyon.

Dia nem okoztál csalódást :P Az éjszakai 5 fogon hangosan röhögtem. Bocsi, gondolom nektek nem volt vicces :roll:

Edó, akkor ez a reggeli szopi most jó?! És akkor örüljünk, mert ez volt a cél!! Nálunk is a reggeli volt az uccsó, de én nem tudtam 20 hónapig szoptatni. :o

Picilány meg nagyon megy a káposztásban, a 40 felé!!! :P

Kép

Kép
tikata
 
 


Na most már én is értem ezt a költözést :) Hát én annak örülök, hogy már csak! a reggeli szopi van és csak azt kell majd elhagyni, és hogy egyedül elaszik.

Kép
edó75
 
 


oké-oké :D és ügyes gyerek ez a Peti :lol:

Kép

Kép
tikata
 
 


Káposztás csajszi nagyon halad :) !
Költözés ok, persze meg is kaptam, a "kombinálsz össze-vissza"-t :lol: .Gondoltam,h nincs kész a ház, dehát sose lehessen tudni!

Óh,még akartam írni, dehát felébredt! Mondjuk,aki negyed 10-negyed 10-ig alszik, kétszer 10 perc cicvel, attól miért várom, h délben 1.5 óránál többet szundítson....

puszi

Kép
seriff
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: