Új privát üzeneted érkezett!

Áh, teljes gáz vagyok, holnap újra próba :oops: !
seriff
 
 


talán most
seriff
 
 


vagy most

Kép
seriff
 
 

 
 

na ehhez én béna vagyok

Kép
seriff
 
 


nem értem, nem bírom bemásolni

Kép
seriff
 
 


Megpróbálom én is :shock:

Kép

Kép
tikata
 
 


Ú Katus, 46 nap!!!!! :lol: :lol: :lol:

Serfi, megcsináljam neked??? Ne húzd fel magad!!!! :lol:

Kép
diane
 
 


Tedd fel a Petit is, neked két csík dukál :wink:
diane
 
 


Sziasztok!

Hanna már most is nagyon szép :!: Klassz a homokozója!

Raktok fel képeket a buliról? Remélem legközelebb mi is tudunk menni!

Kép

puszi

Kép
edó75
 
 


Miért sikerül mindenkinek, csak nekem nem? :roll:

Edó perse, mindjárt kicsinyítek párat! Alakul a házatok!

Kata, annyira cuki pocakod van, olyan édesen gömböc! :D

Kép
seriff
 
 


Serif nem az a gond hogy nem a BBcode-osat másolod be, hanem a html-eset?

Kata! 46 nap? Tényleg Petinek is jár egy csík

Kép
edó75
 
 


Képzeljétek Peti mondja, hogy tente megkérezem hogy álmos-e mire ő elindul a kiságyához hogy tegyem bele és pár perc múlva alszik is. :lol: ezt egy pár hónapja el sem tudtam volna képzelni!

Kép
edó75
 
 


Lehet, de azt meg nem bírom, na mindegy, majd még próba, most itt vannak a képek.
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
seriff
 
 


Sikerült :lol:

Kép
seriff
 
 


Edó,akkor én is reménykedek!

Kép
seriff
 
 


Már épp kérdezni akartam hogy a profilodban melyik van engedélyezve, de már megoldottad :D

Hihetetlen mennyire nőnek a gyerekek. Eszti nagyon szépek vagytok!

Van ám már saját eprünk, 1 szem cseresznyénk, lesz egy csomó egresünk, ribizlink az egyik barack fánk viszont nem eredt meg :(

Kép
edó75
 
 


Eszti, reggel óta koncentrálok ám! SOK BOLDOG NÉVNAPOT!!!!

Kép
seriff
 
 


Eszti! Nagyon boldog névnapot!!

Kép
edó75
 
 


Na most már Petinek is van csíkja :) Holnap talán kijavítom, h ne legyen néger kisfiús :lol: De ma annyira extra lassú a babanet, h nincs türelmem tovább tökölni vele.

Esztikém, nagyon boldog névnapot!!!
Ti most minitaliztok Diával?

Ancsa, söröző kafi lehet nagyon, mi is szívesen megnéznénk, a leírás alapján tényleg nem lehet annyira messze:) És egy sört nekem is csapolhatnál majd :D

Képek nekem is vannak. Már a gépen, csak le kell kicsinyíteni. Ígérem nemsoká meglesz!

pusszancs

Figyu, ez a csík követni fogja magától az idő múlását? Mert a régebbiekhez is feltette, és ott is 33hetes vagyok. Azért szeretném majd elérni a 40 hetet is :) Peti maradhat ennyi, cuki most nagyon :)

Kép

Kép
tikata
 
 


Edó,mostmár csak azt áruld el,hogy érted ezt el Petinél?!

Kép
seriff
 
 


Néger kisfiú!? :lol:

Serif fogalmam sincs! 3 hete hogy azt mondtam nincs cici nappal. Néha mondja de nem foglalkozik vele, mondja hogy pancsi, mert utána még van cici :) A mai a második alkalom hogy szólt hogy álmos, 11-kor. Azt hittem a múltkor hogy csak poénkodik de odament a kiságyhoz beletettem és el is aludt, totál meg voltam lepődve! egyébként ebéd után alszik. Magától! Szóval én ezeknek tök örülök :)

Most meg agresszív: Kezében a fakanál és veri a könyívét és azt mondja: nesze-nesze. Ezt meg honnan tanulta?

Kép
edó75
 
 


Serfikém, ügyi vagy! Mostmár csak azt az 1x1x2-t vedd ki onnan :lol:
Köszi a képeket, én is rakok majd.

Katus, már én is néztem, hogy elég béna, visszamenőleg is beírja, de ma egy nappal idősebbek voltak mint tegnap, tehát előre működik :)

Edó, ezt tök szupi!!! Úgy várom már, hogy mi is itt tarthassunk.

Eszti itt volt ma! Benyóka tök cuki, nyugis babóca. Evett, aludt, kakilt :lol: Jót dumcsiztunk, kajoltunk, babáztunk.
Boldog névnapot itt is!!!!

Gyerekeim nyűgösek ezerrel, csak a nyígás megy. Kicsit idegörlő :(

Most vettem észre, hogy a Panca jobb (neki bal) felső foga mellett nő a következő. Ez normális? Hogy nem a melletti első jön?

Kép
diane
 
 


Eszti Boldog névnapot!!!!!!!! :)
anniecoe
 
 


Akkor már mindenkinek van csíkja, csak nekem nem, meg Boginak nem. Bogi pótolja amint hazaér, én meg még várok... :(
anniecoe
 
 


Köszi csajok a köszöntést! :) Igazán jól esett!

Ancsa, hát akkor hajrá és inkább ilyen jeleket kérnék! :) :)

Diánál tényleg tök szupi volt, az ikrek csudaédesek, dehát ezt tudja mindenki. Persze hót égő volt, mert a fiam lehányta a bőrkanapét, még a lukba is befolyt.....ilyet még csak máshol csinált, itthon szigorúan csak minket szokott megtisztelni ilyennel. Persze vendégségben így beégünk....... :oops:
És igen, aztán, mint aki jól végezte dolgát, odarottyantott a kezembe...még jó hogy tompított a pelus :roll: :lol:

Edó, gratula ügyi fiadnak, ez azért nem semmi haladás! :) Szupi!

Serfi, hozzámért a hozzátápis tábla, köszi. :) Azt azért furcsállottam, hogy két éves korig nem ajánlják....mondjuk a virslit. Jó, én tudom, hogy fene se tudja, mi van benne, mint a felvágottban, dehát azért mégis furi nekem. Főleg ha belegondolok, hogy Váry Rettentő Balika hogy tömi a virslit reggelire :lol: :D

Állítólag hétvégén is ilyen fos idő lesz..... :? :shock:
Vendég
 


Dia, na hagyjál már, dehogy veszem ki az 1x1x2-t, örülök, h ez is összejött :twisted: ! Fogacska normális nyugi! Ne parázz már megint a fogacskán!!! :wink:

Eszti, hát a virsli,meg ami még ottvan, szóval inkább iráynmutató sztem...Hanna is evett mrá virslit, nem a legegészségesebb, dehát....(mondjuk Ő már mangalicaszalonnát,és tepertőt is :roll: )..
Pedig mi esküvőre megyünk szombaton....

Kép
seriff
 
 


Kata, Boldog 30. Születésnapot kívánunk mégegyszer!!!

Kép
seriff
 
 


Dia, na milyen vagyok?

Kép
seriff
 
 


Szuper vonalzód van, pont olyan kecses, mint Hannácska! :)
Vendég
 


Serfi :wink: , ügyi vagy....végre :D . Mostmár csak a néger Petit kell lecserélni, meg esetleg egy másik ticker-t választani, mert a miénk is pont olyan :lol: :lol: :lol: . Persze ha ez tetszik.

Katus, boldog szülinapot!!!! Mi a mai program? Mit kaptál az uradtól?

Serfi, a fogak úgy nőnek, ahogy nekik tetszik? :?: A lány mégiscsak furán néz így ki :lol:

Bogi mindenkit pusszant!!!

Kép
diane
 
 


az én nevem alatt miért van egy x?

Kép
diane
 
 


képek:

A bébik. Kár, hogy a Bali lemaradt.

Kép

Pancikám nézése... :lol:

Kép

Kép


Ugye milyen csini voltam?

Kép
diane
 
 


A gyönyörű egyéves :) :) - hátérben nagy pocak

Kép

Kép
diane
 
 


a harmincéves - kicsit több mosolyt!!! :wink:

Kép

Eszti család

Kép

ezt meg még be akartam rakni. Ilyen nagy autóval mentünk a Tátrába :D :D

Kép
diane
 
 


Hi Gyerekek!
Olyan cukik a képek! Zabálnivalók a bébik. Szép sorban jöttek, minden évjárat van majdnem :)
Utolsó kép nem semmi. Ha jól tévedek, a barátnőm. A huncut fogú :D Csak nem így utazott?
Kata, boldog szülinapot! Akkor mindenkit elért?
Ti is észrevettétek, hogy 30 után több nyavalya van? Nekem pl. minden frontnál annyira fáj a fejem, hogy az nem igaz. Ezelőtt észre sem vettem. Ez gáz. :(
Hétvégén rossz idő? Én ezt már nem bírom! Mikor lesz nyár???????????
Jajj, megvan a jegyem a robbie koncertre! nehogy lekéssétek csajok! Az uram intézte a jegyet! :D Cukipofa.

Megyek, mert leég a kaja. Ha már le nem égett.
Puszi!
anniecoe
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntést, cukik vagytok :D

Jó kis napunk volt ma. Már reggel megkaptam az ajándékomat. Egy szép aranykarkötőt, tupperware tálakat (én választottam :) ) és aminek a legjobban örültem, egy hatalmas orchidea bokrot. Van rajta vagy 50virág, és még vagy 20 bimbó!! Olyan gyönyörű!!! :lol:

Ebéd a hagyományos helyen, isteni finom. Előtte kis motorozás, séta a városligetben. Szóval nagyon szép és jó napunk volt ma.

Voltunk még dokibácsinál, megmutattuk a legkisebbet is :)

Képek szuperek. A komment hozzá külön:) Gyerekek édesek nagyon:)

Teszek fel én is.

Dia, ha nem haragszol még marad ez a csík, meg a néger Peti, mert nekem annyira lassan csinálja, és most nincs hozzá türelmem. Egyébkén 3 évesből elég gázok vannak :o

puszi

Kép

Kép
tikata
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Hellósztok!

Itt is van ám net, csak ultra csiga. Itt minden fajin, Bali irtóra élvezi a falut és a Balcsit. :) Csónakáztunk már 2x, látuunk teheneket, kecskéket, lovakat, és folyton békára vadászunk. nem akarok hazamenni, banderaszt le kell költöztetni ide. :lol: És milyen jókat alszunk...persze egymás mellett. :lol:

eszti, Kata mégegyszer Isten éltessen benneteket!!

Pussykám, az a kép Hannával naggyon dögös, kár, hogy látszik a herpeszed. :lol: A csoportkép is szupcsi, Bali tényleg kár, hogy lemaradt.

Serfi, köszi mindent még1x, nagyon jól éreztük magunkat, és Balit is sikerült ébren tartani hazáig.

Ancsa, jó végre hallani felőled!! Én is kivagyok ám a frontoktól, van, hogy nem tudok egész éjjel aludni.

edó, ez aztán a haladás!! én már csak tudom. :lol:

na pusszantás mindenkinek, vasárnap érkezünk
babszy
 
 


Hi,

Babszy,micsoda hely,még internet is van :lol: !

Látom,mindenki jobban fotóz nálam :lol: !Nagyon jók a képek!

Dia, fogaknak is van hivatalos sorrendje,mint a mozgásnak pl.,de csak arra jó, h beparázz,ha ettől eltér...Hannának is 7foga van, 5.5 hónapja,és...?

Ja csajok, tudom, h Ti már láttátok szombaton, de mi csak 3 napja, a fél szobán átgyalogolást, főleg este produkálja Mgaát :D !

Kata, otthon lesztek este,mármint 6körül? A zuram megy masszíroztatni magát,és utána szeretnénk zaklatni Józsit bicikli-ügyben..Lehet? :wink:

Ancsa, hát Robbie kimarad,pedig biztos szuper lesz, de sztem Hannácska még nem élvezné :wink: !Odaégett?

Kép
seriff
 
 


Helló!

Serfi, sajnos nem leszünk, Tiszasasra hívtak minket halászléfőzésre. fél4 körül indulunk. Szerintem csak fürdésre érünk haza :(
Pedig biztos nagyon szívesen segítene, imád ebben a témában beszélgetni, és elég tájékozott is. Néha én is meghallgatom, de hát csak bólogatok és mosolygok, mert annyira nem értem miről beszél, és nem is köt le. De olyan lelkes :lol:

Az alvás nálam is gáz nagyon. :cry:

Kép

Kép
tikata
 
 


Óh, sajnálom, pedig már úgy beleélte magát :( .

Kép
seriff
 
 


Na ez aztán a pörgés :twisted: !

Dia, Panci nagyon édesen trónol a kalaptartón :wink:

Kép
seriff
 
 


Serfikém, te már a dátumot is megváltoztattad! Nem semmi csaj vagy! :lol: :lol:

Bármikor máskor, ha itthon vagyunk, nagyon szívesen segít!

Kép

Kép
tikata
 
 


Hi, ja persze annyira nem volt sürgős ám! Különben meg elment helyette motorozni :lol: ! De mindenképp kérni fogja Józsi segítségét.Milyen lett a halászlé?

Kép
seriff
 
 


Mostmár bújjatok elő!

Eszti, volt nagy ünneplés a hétvégén?

Bogo,hazaértetek?

Edó, megvan még a tente és utána szunya?És este hogy megy az elalvás?

Kata, mentek valahová a hosszú hétvégén? Esetleg hétfőn egy bicaj megbeszélés?

Dia, Te kergeted Pancit mi?Mászik mindenohva fogadom :lol: ! Zsombi?

Ancsa, Te itthon? Hova mentek nyaralni?

Kép
seriff
 
 


Na jóvan, előbújok :)
Milyen ünneplésre gondolsz? Névnapira? Hát nagy ünneplés nem volt, kicsi max. :) De azért volt ebéd, meg ilyenek.

Csajok, Bencének útlevél kell, ha mennénk Ausztriába? Mert most úgy néz ki... :)

Na jó, teszek egy képet :) Kép
Vendég
 


Eszti, megfordult? Kell Neki útlevél, mert nincs fényképes igazolványa. Okmányiroda, 1500 Ft. Igen,névnapira,mert mondtad még rég, h szokott ilyenkor családi buli lenni.

Kép
seriff
 
 


Sziasztok Lilypie-ok! Tökre tetszik a csíkozás!! :)

Csak gyorsan bekukkerolok, mert lassan indulok jógára, sajnos szeptemberig az utolsó alkalom. Hiányozni fog, mint tavaly. :(
Nagyszerű dolog!

Szóval Eszti mentek kirándulni KisBencével? Jól teszitek! Ilyen jó gyerekkel szerintem öröm menni, nem? Ez mindenkire vonatkozik, csak Benyó a legkisebb.

Serfi, nem tudom, mi hová megyünk nyaralni nyáron, sok tervünk van, de hogy mi valósul meg, azt nem tudom. Amszterdam, Isztanbul, Prága, Krk...
De olyan egy sz@r időt jósolnak, hogy ha bejön az előrejelzés, nem is kell nyáriruhát vennem :(

Na rohanok, legyetek jók! Jól látom, hogy nem aktív annyira a jónép?
anniecoe
 
 


Sziasztok!

Most nézem szerintem én a legutóbb nem küldtem el az üzimet :?

Tök szuperek a képek!!!! Jó hogy ilyen sokat csináltatok!!! :D

Kis Bence ügyesen emelget a fejét :D

Peti tegnap este nem szopizott!! Persze gondolom ez még nem végleges :) de haladás ez is :D semmi sírás meg ilyenek, mondtuk neki hogy várja a cicus az ágyban és simán betettem és el is aludt és csak 1/4 6-kor jött át :)

Kép
edó75
 
 


Edó, tök jó, h ilyeneket írsz!Visszaadod a reményt :lol: !(ami ma hajnalban majdnem elhagyott-mert persze a múlt héten se neveltük Hannácskát :roll: )

Ott is mocsok az idő?

Kép
seriff
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: