Új privát üzeneted érkezett!

A kacsintós, egyéves Hanna.Kép Hú, ez valami pudingtorta?Kép
Holnap talán jövök képekkel meg beszámolóval, de ma el voltam havazva.
Kata, te is mesélj a paraszt vityillóról, jó? Képek tuti jók, főleg a motor takarítós, ismerős az a kávézó. Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Pár kép.

Boguska, Dia, ti is tegyetek. Dia, mikor jöttök el? Mi is mehetünk ám! Kép Jó idő van, mehetnénk sétálni is!

Vááááááárom a szombatot!!! Kép


Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Hello evribodriKép

Brutális időhiányban szenvedek... tegnap csak takarítottam, főztem (magunknak, bébiknek), bőröndöt pakoltam, mostam és teregettem. A Frei-t már nem is láttam mert bealudtam.
Na a Tátra, nagyon szupi volt. Valami csodálatos a hely, a hegyekre nézett a szobánk, a Bogiéké a tóra. Nem lehet betelni azzal a tájjal, gyönyörű. A másfél évvel ezelőtti szörnyű vihar ugyan lerombolta a erdő nagy részét (döbbenetes a látvány), de leírhatatlan a táj. A fiúk hihetetlen élvezték a dolgot, hegyet is másztak. Mi gyerekeket terelgettünk közben. Balival markoló autót néztünk, halakat figyeltünk, kacsákat kergettünk, kavicsokat dobáltunk, a Zsófival (egy baráti pár kislánya) labdáztunk - már ha megengedte. Ja és itt jegyezném meg, hogy a Panna kismiska a Zsófihoz képest, tehát a Balit ő képezte ki. (egy-két saller, billiárd golyó, stbKépKép)
A szálloda fór sztár, nagyon kafi, jól felszerelt. Két külön helyiség volt, de sajna nem ajtóval elválasztva, tehát nem szeparálódtunk el teljesen a bébiktől. Õk meg azért elég hangosan alszanak, én meg minden rezzenésre felriadok, úgyhogy nem sokat aludtamKép. A Zsombi egyébként sem aludt valami jól, modhatni magához képest rosszul, dög meleg volt a szobában és a levegő is elég száraz, ők meg totál nem ehhez szoktak. Na meg az utazó ágy is új volt. Mindenesetre élvezték szerintem, hatalmasakat aludtak a friss levegőn, az étteremben viszonlylag jól viselkedtek, az utat jól bírták. Az időn hol ilyen volt, hol olyan, de nekem kellemes. Eleinte kicsit hűvös, elkelt bőven a kabát, de volt, hogy gyönyörű napos.
A kaja szupi jó volt, hatalmasakat ettünk, esténként meg összejöttünk az egyik szobában dumcsizni, iszogatni - már aki.
Képeim nem nagyon vannak, de a Bogi csinált tök jókat, szerintem ma felteszi.

Na ezt most elküldöm, aztán jövök.

Kép
diane
 
 

 
 

Most a képeitekről:

Egytől egyig fantasztikusak, olyan jó, hogy ilyen sokat raktatok fel!!!
KataKép Olyan fantasztikus lehet ez a Krk nektek. Szépek a pasijaid, te meg gyönyörű és csinos kimami vagy! Ezzel a bálna dumával meg csak bennem keltesz még nagyobb lelkifurdalást... Te??? Ugyan! Gratula a lakáseladáshoz. Te jó ég!!! Most aztán beindulnak a dolgok nálatok, nem lesz unatkozás.
Jót nevettem a Peti beszólásain, olyan fantasztikus lehet ezeket hallani. Már kaptam ízelítőt a Balitól ahogy mondja, hogy Dia, Cinci, hangosan kiállt az étteremben, hogy pincér!Kép, hogy Punto autóm van és a végére már Ombor is mentKép. Meg persze még egy csomó minden: add oda!-főlegKép
A turiba be tudok szállni én is, ezek a puszik nagyon felcsigáztak!!!Kép
Most már biztos tudod mi lesz a picilány neve!!! Mondd el!!!

Kép
diane
 
 


Na, nem kockáztatok ezzel a babanettel, biztos ami tutiKép
mmmm yeh (ez most zsombi voltKép)
SerfikémKép Itt is boldog szülinapot a Hancinak!!! Gyönyörű minden képen, a macija fantasztikus lehet, a szőnyeg nekem is tetszik! A Nonni féle ajándékot meg feltétlen mutasd meg!!! Jól látom, hogy az egyik képen egy felfújható fotelban ül?
Már várom a szombatot nagyon, kváncsi vagyok, hogy fognak egymásra reagálni a gyerkőcök. Főleg, hogy most már a Cinci is mászik és ül, ergo jobban részese tudna így lenni egy kis játéknak.
Utoljára még bepróbálkoznék egy kérdéssel: Mit vigyek?? (kaja illetve ajándék fronton)

Ja turi: Hát én legtöbbször összekötöm a kellemest a hasznossal és Telkibe megyek ahol az Adrival turizunk és utána náluk vagyunk, de ze persze a Nonninak nem jó. De van jó turi a volt Bástya mozi aljában, a Dohány utcánál; van a Hercegprímás utcában a sarki patika mellett, az Arany János utcában (17) is; van a Bécsi és a Kiscelli (asszem) út sarkánál Óbudán -ezeket ismerem. Anyu is felfedezett egyet a múltkor, de azt nem tudom hol van. De az Eszti is jár, engem is érdekelne hová???

Kép
diane
 
 


Dia, én a Tátra utcába járok, ott gyorsan tudok végezni, mert kiválogatják méret és fiú-lány szerint, és nagyon guszta darabok vannak. Kép És főleg közel van. Kép
Vendég
 


EsztikémKép Kis Benyó nagyon édi kis hurkás legény lett! Jujj, már úgy megfogdosnám!!! Nagyon jók a képek!!!
A taliban benne vagyok, ha ti jöttök az némiképp egyszerűbb nekem, de én is mobil tudok lenni. Holnap jön hozzánk a Rita, aztán valamikor felugrik egy ikerterhes ismerősöm megnézni mi vár rá pár hónap múlvaKép, még soppolnom is kéne szombatra, de egyeztessünk. Neked mikor lenne jó??

AncsaKép Milyen söröző??? Nem úszod meg ennyivel, mesélj!!!
EdóKép Szuperül álltok már!!! De jó, hamarosan beköltöztök a házatokba!!! Peti jól van? Miket csináltok napközben? Alvás?
Kár, hogy nem tudtok jönni - úgy értem ti sem, Ancsáék sem!

PussykámKép Szuper volt a nyaralás, nagyon jó társaság, szóval meghívhattok máskor is minket, szívesen megyünk veletek, velükKép
Balu hogy van? Éjszaka? Holdnézés?

na most már eldugulok, megyek etetni

Kép
diane
 
 


TátraKép utca! Elmehetnénk valamikor. Gondolom gyerekkel húzós. De itthagyom anyósra őket esetleg. A Tátra utca a Nonninak is közel van, nem Serfi?

Kép
diane
 
 


Még rólunk:

Anyira édik a kis gepárdok, mostmár egyre többet foglalkoznak egymással. A Panci átgázol persze többnyire a Zsomboron, aki ezt hol tűri, hol sírKép De nagyon édik, órákig el lehetne őket nézni. Asszem most jön a neheze. Lassan a Zsombi biztos mászik és akkor jajj nekem.
A bio piacon bevásároltam nekeik, bőszen főzőcskézek. Párolom a kis répát, krumplit, volt már brokkoli, sőt tegnap borsót is passzíroztam - na az szívás! A kedvenc a Sinlac továbbra is, tejci is van még sokszor.

Kép
diane
 
 


pár kép, aztán leléptem:

Kép
Kép

Kép
diane
 
 


Kép

Kép
diane
 
 


Kép

Kép
diane
 
 


Kép

Kép
diane
 
 


Na hi!

Pussykám, mi történt, szófosásod volt, vagy egyfolytában alszanak a bébik? Nem mintha bánnám.Kép
Édesek, télleg hiányoznak!!

Szóval mi is nagyon jól éreztük magunkat, mikor megérkeztünk 5 fok volt, mondtam is Andrisnak, hogy akkor esetleg forduljunk, mert nem vagyok hajlandó visszamenni a télbe. Balinak gyorsan beszereztünk meleg sapkát, harisnyát, mert gondatlan anyja ezeket nem vette számításba. Azért volt 10 fok, mert nagyon szép napos időt fogtunk ki. Bali mindent nagyon ki tud élvezni, a kőhajigálástól a tobozokig,a kacsákat, de legfőképp a markolót. A babákat is imádta, Pannát és Pannát, aki a végén tényleg Jombor lett. Zsófira asszem egy kicsit morcos lett, mert kapott tőle két sallert és egy billiárd golyót, na szerencsére nem telibe.
A fiúk az egyik nap hegyet másztak, volt, hogy derékig hóban, így a lányos hegymászásról könnyedén lemondtunk.Kép
Fura, de a Tátrában most köszöntött be a tavas, még hatalmas hókupacok voltak.
A kaját csak isteníteni tudom, itthon sose eszek ilyen finomakat.
Ikerbébik ha levegőre kerültek folyton beájultak, egy hangjukat se lehetett hallani, csak ha a Cincike beszart, mert azt nem tűrte.Kép Bomborka meg az összes regelit végig dumálta és gurgulázta.
Bali betaknyosodott, megfogadtuk, hogy porszívó nélkül nem indulunk többet sehova. Szerencsére zsófikának volt, így Bali is átvészelte az uccsó éjszakát negyedóránkénti szívásokkal.
Most nekiállok kicsinyíteni aztán jönnek a képek.

Serfi, nekem a fiókban ülős kép a kedvencem.Kép majd hívlak kaja ügyben, gondolkozz, mert valamit úgyis viszek, nem úszod meg.Kép

Ancsa, tök jól hangzik ez a söröző. Lehetne többet tudni? Ki fogja üzemeltetni? Ha megyünk, kapunk ingyen sört? Kár, hogy nem tudtok jönni, remélem mihamarabb rendez valaki valamit, és akkor össefutunk.

Edó, tudom, hogy nagy lépés, hogy napközben nincs szopi, úgyhogy gratulálok!! Peti is dumál már mindent?

Kata, beszámoló???

Kép

Kép
babszy
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép

Kép

Kép
babszy
 
 


Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!

Eszti, most néhány (minden) új képen tiszta apja ez a gyerek szerintem. Csak talán szebbbbb!!KépKépKép És tényleg az a tipikus dögönyözhető fajtaKép

Imádom, mikor Diának szófosása van. Kép Igazi élménybeszámolót kaptunk. Jó volt olvasni, és örülök, h ilyen jól sikerült. A képek is szuperek, tényleg szép helyen voltatok. (mikor az smst ítram még nem olvastam a netet, bocsiKép)

Turkálók címét jegyeztem, mert fogok én még veletek Pesten turizni, úgy néz kiKép
Nekünk is nagyon jó volt a kirándulás. Az idő kicsit barátágosabb talán. MEgint 10gyerkőc rohangált, és Peti is egyre jobban felszabadul. Van egy vele egykorú kisfiú is, akivel annyira édesen elautóztak, motoroztak és dumáltak meg röhögcséltek. Pont, mint a nagyobbakKép Nálunk a kaja önellátó volt, grillezés, bográcsozás, szóval közös nagy zabálás szinte egész napKép

Mindjárt feltöltöm a képeket és felrakom.

Csajok, kezdek oda jutni, h abban kifáradok, h elviszem (babakocsival) a Petit a bölcsibe és haza jövök. Kb 20 perc sétára vagyok kalibrálva egy huzamba. És mindenfelé mondják (boltban, postán, stb) h jajj már biztos nem sok van hátra, mert olyan lent van a hasa! Na ettől hülyét kapok, mert még sok van hátra, és a hasam nincs lent, csak elöl. (tényleg érdekes alakja van, de akkor is!KépKép)

Kép

Kép
tikata
 
 


Még azt akartam, h a táj maga annyira gyönyörű!!! Én még az utazást is nagyon nagyon élveztem, mert meseszép helyeken mentünk. Szerintem érdemes lenne ide egyszer együtt elmenni, Pestről kb 3 óra, ebből majdnem kettő autópálya. A ház maga jó volt, de nem igazán gyerek barát, sok a lépcső. És lehetett volna tisztább kicsit (főleg babák miatt, Peti korú gyerek már simán bírjaKép). De szerintem lehet arrafelé jobb ilyen házat is találni, valami olyasmit, mint a vászolyiKépKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Hi, minden kép szuper! Most nagyon sietek, mennem kell Hannácskáért, csak jelentem, h lefestettem a homokozót, a homok a szomszéd ház előtt hever, szóval már csak ki kell ásni a helyét, és letenni, esetleg önkéntes szombaton? Remélem azért, h addig meglesz.
Tényleg, ki mikor érkezik kb? Teljesen mindegy, csak, h tudjam. 9-től várunk mindenkit! Aki jön, ugyi tudja az utat? Kmét Nyugatnál le a pályáról, Auchan-os körforgalmon egyenesen át, majd az első lámpa(ami csak 1 gyalogátkelőt jelez) előtt be balra, és az út kanyarodik jobbra, csak azt követni,és hopp itt is lesztek. Kivéve Katáék, Nekik egyszerűbb emerről KépKép

Gyönyörű helyeken voltatok csajok!!!Kép

Én honnan tudjam, h tesóméktól mennyire van a Tátra utcaKép?

Kép
seriff
 
 


Hűűűha, de jók a képek! Ez a Tátra és Õrség dolog érdekel minket is, most már bármikortól. Kép

Dia, neked megint nagyot nőttek a gepárdjaid, hihetetlen. Kép
Én szívesen megyek hozzátok, nekem úgyis csak egy gyereket kell felpakolni és még a kaja is kéznél van, szóval egy picit könnyebb. Majd jövő héten, ha ráérsz valamikor, átnézünk. A Cinci kiképzőtábor minket is érdekel. Kép

Katám, nem vetted még észre, hogy a kívülállók sohasem mondják egy kismamának azt, hogy pont akkora és olyan formájú a pocakod, mint amilyennek lennie kell???? Kép

Serfike, hát lődd be úgy a Tátra utcát, hogy én mennyire lakom tesódéktól........naaa, ha ez megvan, akkor tőlem kb. 5 perc séta. Kép

Mi kb. délelőtt valamikor érkezünk, 11 körül.

Köszi a tréképet, ez köllött! Kép

Na csoki

Még még Dia szófosást!!! Kép
Vendég
 


Hi,minket is érdekel mindkét hely!!!Gyerünk!

Diácska, Te mit akarsz vásárolni szombatra?!Kép Van ám itt minden,vagyis leszKép!

Bogo,ne stresszeld Magad a kaján, már megbeszéltük Kép!

Eszti,köszi,így már be tudom lőniKép!Kb.

Kata, akkor jöttök ma du ugye!? Várunk!

Edó, hogy halad a ház? A fogadószint?Kép

Ancsa, azért mert nem jöttök még ide írjál! Mesélj,hol lesz a söröző?

Kép
seriff
 
 


Helló,

hát itt valami ocsmány-randa-gusztustalan idő van, ömlik az eső, és remény sincs arra, hogy javuljon.
Na mindegy.
Legalább Benyó aludt egy nagyon jót, ilyen időben eddig mindig nagyon aluszékony volt, de mondjuk megértem. Kép
Már kész a rizseshús, ne nevessetek ki, úgy megkívántam. Kép

Na megyek, peluscsere. Kép

Pussz
Vendég
 


Sziaztok!

Csúnya idő felénk tart...Kép
Serfi, ne haragudj, de nem tudunk menni max. énKép Peti délután megy az apjával Pestre, így én 3-4-ig el tudok menni tornázni. (volt sztk-ba). Ott hétfőn voltam először és nagyon tetszett.
Mi két napja hozzuk a kaját, a bölcsiből. Nagyon kényelmes, mikor viszem a Petit lerakom az üres dobozokat, amikor fél12-kor megyek érte, elhozom és még forró. Így délelőtt nem muszáj főznöm.
Eszti, nekem eszembe se jutott nevetni, ilyenen, h megkívántál egy kaját. Ismerős a dolog KépKép

Serfi, arra gondoltam, h szombaton viszek egy kis gyümölcs salátát. Jó? Reggel a piacon beszerzett alapanyagokból. Szoptatós anyucikra tekintettel, nem csak eper lesz benneKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, Téged is szívesen látunk, de ha körülményes kijönni, ne fáradj, de esetleg, ha Bp-re ment kidobnak itt előttünk a pasijaid, visszafelé meg Értedjönnek?

Eszti, rizses-hús fini.Kép Itt is szakadKép.

Kép
seriff
 
 


Na itten az új formátum, tyűűűű. :)

Itt zuhog, de holnapra jó időt mondanak. Hát remélem is!! :)
Vendég
 


Torna apával :)

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


NA hello, mire rájöttem, h kisbetűs a felhasználó nevem, már idegbajt kaptam....
Itt is gány idő van, de holnap állítólag olyan lesz,mint tegnap.
Tegnap el akartam menni tornára Hannával, de fél6-kor bealudt,így se torna, se móka. Éjjel meg egyszer vot fent 10 percig,és még durmol.Mondjuk a fél6-os alvás miatt elég sokára aludt el este. NA mindegy.

Benyó nagyon édes,holnap aztán lesz dögönyözés,készítsd fel:)!

Bogo, krumpli ok.

De jó lesz holnap!!!!!!!!!!!!!!!!

Viszont, amit tudtam megtettem a homokozóért tegnap, ma kellene venni fóliát,és áttaligálni a homokot, h holnapra meglegyen, de ilyen gány időben, plussz még esküvő utáni kerti party-ra megyünk d.u.
Na de Bazsa majd segít :), ugye:O?!
seriff
 
 


Most először nem megyek akkor aludni, amikor már Bence is alszik, mert már két hete alszik reggelig, szóval remélem most is fog, és akkor még fent lehetek egy picit :)

Brownies kész, fincsó lett, lemeóztuk. :lol:

Pussz :)
Vendég
 


Sziasztok!

Jó bulizást!! :D

Kata! Nagyon szép helyen voltatok!! Peti már 3 kereű bicón nyomja? Ügyi! NEm is tudom írtam-e hogy nekünk is sikerült eladni a lakást.

Bogi! Dia! Ti is gyönyörű helyen voltatok. Amikor Bali felhúzott orral nevet az nagyon édes!! Az ikrek meg tünemények!

Eszti! Kis Bence olyan nagyfiú már! miket csinál?

Peti nyomatja a babapiskótát :lol: tényleg mindent dumál az én és te-nél van némi zavar :D

Csináljatok képeket! plíz!

Puszi mindenkinek!!
edó75
 
 


Sziasztok!

Szombat szuper jó volt!! Köszi Serfi család :D Peti azóta is emlegeti Balikát, akivel játszott, és a motort amin ült, és Győzőt, akié a motor :P
Csajok, nagyon-nagyon megleptetek, köszönöm mégegyszer! most hallgatom a cdt, jó, nyugis babavárós számok vannak rajta.
Serfi, Dia, nektek mégegyszer köszönöm azt a rengeteg gyönyörű babaruhát. Már készül nekik a hely, és kb már háromszor átnéztem újra, és már alig várom a belevaló picilányt :)

Tegnap voltunk a kórházban, megismerkedni a leendő szülésznőmmel. 4szülőszoba van, de már alig ismertem meg melyikben is szültem. Kizárásos alapon döntöttem el végülis.

Itt tiszta nyár van. Gondolom mindenki sétáltat. :P

puszi
Kata
tikata
 
 


Sziasztok!

Szombat szuper jó volt!! Köszi Serfi család :D Peti azóta is emlegeti Balikát, akivel játszott, és a motort amin ült, és Győzőt, akié a motor :P
Csajok, nagyon-nagyon megleptetek, köszönöm mégegyszer! most hallgatom a cdt, jó, nyugis babavárós számok vannak rajta.
Serfi, Dia, nektek mégegyszer köszönöm azt a rengeteg gyönyörű babaruhát. Már készül nekik a hely, és kb már háromszor átnéztem újra, és már alig várom a belevaló picilányt :)

Tegnap voltunk a kórházban, megismerkedni a leendő szülésznőmmel. 4szülőszoba van, de már alig ismertem meg melyikben is szültem. Kizárásos alapon döntöttem el végülis.

Itt tiszta nyár van. Gondolom mindenki sétáltat. :P

puszi
Kata
tikata
 
 


Itt is tiszta nyár van, juhhhhéééééééé! :)

Serfikém, köszönjük a vendéglátást, nagyon jól éreztük magunkat! Jó volt újra mindenkit látni.

Dia, keresem a pampers oldalon a pampers játékot, de nem találom. Na de majd szerdán kiokosítasz, mert azért kéne az a fischer price játék, hamá úgyis pamperst használunk. :)

Petya és Bali már igazán olyan nagyok, dumálnak, játszanak ezerrel, meg kell őket zabálni.
Hannácska mászik-mászik, persze már lépések is vannak önállóan, kis cukiborsó.
Az ikrek is irtó cukik, Zsombika valami hihetetlen vasgyúró, Cincike is, de ő azért csajosabb alkat. Édibogarak nagyon, és ahogy Zsomborunk kifejlesztette a főzelékevést, na az nem semmi......minden tiszta tök volt. :)

Pusszantás mindenkinek
Vendég
 


Eszti, Boldog 3 hót Bencének!!!!!

Szívesen mindent, gyertek máskor is!

Kata, csak felmentem a padlásra,és lehoztam pár dolgot, kb 5-6 db, az még majdcsak elfér :lol: !
Ja, és a mérleg is ittmaradt, de a héten szabin a zuram,és majd bevisszük vmikor, oké?Itthon lesztek?

Mi pedig a csodaédi ruhákat és a babakocsit-babástól homokozócuccot köszönjük, meg a többi játékot is!

Kata,a torta maradványait alig bírom levakarni a tűzhelyről, bocs, h olyan béndzsa lett!

Kép
seriff
 
 


juhéééé, kész a homokozó!!!! :lol:

Serfikém, beállnék a sorba Bogival együtt - köszönünk mindent.

Nagyon szép a házatok, a füvetek is szép volt - bocs ha nem lett volna szabad babakocsit tologatni :oops: ....

Azt a nagy asztalt az ülőkékkel hová teszitek ha nincs embersereg?
Tök jó volt minden, köszi.

A Zsombira jó hatással voltak a dolgok - emlékszem Bogi mondta mindig, hogy amikor innen elmentek a Bali csinált valami új dolgot. Na már tud kúszogatni, szóval ha nagyon akar, el tud érni egy csomó mindent. Tök ügyi!!!

Ja, az evés nem felhőtlen, de általában sokkal jobban megy. Főleg ha nincs ennyi ember :lol:
A Pamperst megmutatom.

Katus, olyan jó volt érezni a kis pocilakódat!!! Majd elmondom neki 15 év múlva :lol:

Bogiék Vászolyban!

pussz, mennem kell
diane
 
 


Hi, jól van jól, szívesen mindent, gyertek máskor is, de ne hozzatok ajándékot!!!!(max egy mosogatógépet)

Ittmaradt egy zsiráfos(?) előke, kimostam a fiókban van, ha mondjátok kié, postázom :lol: !

Dia, már miért ne lehetne babakocsit tologatni a füvön? :roll: Mi is szoktuk(néha). A sörpadot?Nem a miénk, anyóséknál van a pincében.De oda nálunk is elférne.

Edó, Ancsa legközelebb muszáj jönnötök!!!!!!!!!!!!!!!!
Jól vagytok?
seriff
 
 


Ja ezt még be akartam ide tenni: Kép
seriff
 
 


Határozottan látszik, h szép csajszi lesz belőle!!! :) Annyi a mi fiainknak! :P

Ízelítőt kaptunk ma a kánikulából, azt hittem jobban fogom bírni. Légkondit nem merem bekapcsolni, csak ha nem vagyunk itthon.
Vászolyban lenne most jó lenni, Bogiékkal 8)
tikata
 
 


Sziasztok Mindenki!
Örülök, hgy minden jól sikerült szombaton, sajnálom, hgy nem lehettünk ott. Azé képeket tegyetek mán fel!
Hanna egy kis szépség tényleg. Jól látom, hogy szoknyában van? :)

Én csak lesek, hogy itt minden megújult a babaneten, először azt sem tudtam, hgy kezdjek neki az új üzinek.. Oszt aztán nagy okosan kitaláltam. Tetszik az emotikonok elnevezés is.
Meg Eszti a te aláírásod vagy mi, olyan vagány, te ennyire nagy spíler vagy? :D

A sörözőről nem is tudok mit mondani, Érsekújvárban van (Szlovákia), tulajdonképpen egy geszrenyefákkal körülvett kerthelység, nagyon kellemes hely, Iván anyukájának lakásától mintegy 60 kemény méterre. Május 1-től a miénk, a sógorom lesz az üzemeltető, de ha eljönnétek, esküszöm, hogy csapolok nektek egy pofa sört :lol: És gyertek el! Jó kis kirándulás, Bp-ről kb. 1,5 óra, M1 autópályán Komáromig. Ott kell átkelni a határon. Onnan még további 30 km.
Ja, van játszótér is! Hintával, mászókával és homokozóval! Király nagyon, gondoltunk a gyermekes családokra is.

Nekem tetszik a kánikula, mert már régóta várom, de elhiszem, hgy neked Kata nem annyira kafa kiscsajjal a pocakban.

Gyerekek, mennem kell, mert meló van, remélem, még jövök. Addig is legyetek jók, sétáljatok nagyokat!
Puszi!
anniecoe
 
 


Ancsa, feltétlen megnézzük ezt a gesztenyés sörözőt, csak lyankor kéne,amikor Ti is ottvagytok :lol: ! Ahan, szoknya, és van most egy másik is, amit kaptunk szombaton, asszem abban megyünk az esküvőre hétvégén, Szegedre-olyan vagyány pólokat is kapott H,h az kész!

Nálunk nem is volt olyan nagy meleg d.e, d.u meg az Arborétumba megyünk,hintázni,kíváncsi vagyok! :)
seriff
 
 


Így kell?
seriff
 
 


Akartam olyat,amit Eszti csinált, de nem bírok :?
seriff
 
 


nagyon szép a Hanci! Majd rakok fel képet - más nem csinált? Nekünk nincs sok, azokon is csak a herpeszből marad sebem virít :lol:

Eszi, jöttök holnap? Mikor?

Ancsa! Szerintem mindenképp elnézünk. Egyeztessünk, hogy mikor vagytok ott! Mehetünk többen is! Az uram imádja a Zlaty Blazant!!! :wink:

pussz

Kép
diane
 
 


Serfike! Kipróbáltam és nekem sikerült. Szóval neked is fog. Jó ez a vonalzó, legalább tudom én is pontosan, hogy mekkorák :lol:

Még a pocakosság alatt egyszer csináltam ilyet mert van olyan is, hogy a terhesség hetei, de akkor elbénáztam és nem volt kedvem már.
Van másfajta is nagyobb választék, viccesebbek, de ezt a lilypie-t elmondom ha kéred.

Klikkelj rá, állítsd be az adatokat és a bbcode dobozban lévő szöveget másold be az aláírásodba. Ez utóbbit a profilodban tudod megváltoztatni.

pussz
diane
 
 


Nem értem,amit beszélsz...
seriff
 
 


Hellósztok,

én ma megjártam a Városligetet Benyókámmal, tök jó volt, egész délután ott lazáztunk. :) Szuper idő van.
Serfi, ha rámész Dia, vagy az én vonalzómra, akkor automatikusan rávisz az oldalra, ahol be tudod állítani csemetéd adatait, amivel megcsinálhatod a vonalzót. Ha készen van, akkor a vonalzó alatt lesz egy BBCode nevezetű ablak, és abban egy link, amit ide, a profilodban lévő aláíráshoz be kell másolni és már kész is. Hajrá!! :)

Dia, megyek, de majd úgyis hívlak és egyeztetünk. :)

ÚÚÚ, ez a sörözősdi nagyon jól hangzik, de csakis úgy, ha Ancsa fogja csapolni! Akkor még én is iszom egy keveset! :)
Vendég
 


már megcsináltam, csak ezt a prfilos aláírásosdi nem volt világos, de mindjárt próbálom
seriff
 
 


hahó
seriff
 
 


lap tetején: Segédletek - Profil - Profil információ, annak a végén: Aláírás. Oda bemásolod azt a linket amit írtunk, a BBCode-osat. Elmented és kész.

Na muti.
diane
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: