Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Eszti! Én is várom a híreket! Kép

Serif! Emlékeztem ám a túró-rudis esetre!! Kép Csak akkor még nem evett ilyesmit.

Petinek és Hannának jobbulást!!

Kép
edó75
 
 


Esztikém nem nagyon veszi fel a telefont...Izgi!!!!!!Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Jelentem nem szülök még, csak marha szarul aludtam, és aludtam még délelőtt egy kicsit. Majd jövök, ha magamhoz tértem.
Vendég
 

 
 

Húú Eszti! Amikor csak tudsz pihenjél!

Kép
edó75
 
 


Eszti, köszi, h bejelentkeztél, én már a szülőszobán láttalak vajúdni, képzeletbenKép És remélem elnéző vagy velünk, de izgulunk értetek, és izgatottan várjuk a dolgokat. Remélem apa tudja h kell képet küldeni, és valahogy küld majd nekünk párnaposakat is. Akár Bogin keresztül.
MOstmár köhög rendesen a Peti, lehet rásegít a köptető is. Igen VJ-nél voltunk, hallottál róla vmit, Serfi? Õ is adott gyógyszereket, homeopátiásat, azt mondja 4-5 nap és meggyógyul. Úgy legyen!!
Örülök, h ti jobban vagytok.Kép MIkor is mentek síelni?
Diának akartam még írni, h én se sterilizáltam mikor enni kezdett (kb 6hó), az evős cuccait. Na majd még jövök, megyek én is pihizek egy kicsit.

puszi

Edó, kép??!! KépKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, rakott krumpli a sütőben...jöttök?Kép
A köptető biztos rásegít a köhögésre, de legalább hamar felszakad,és kitisztul.

Hannával mi az ábra?

Kép

Kép
babszy
 
 


Hi, Eszti, pedig azt hittem....Kép
De ma mész dokihoz, ugye?!

Gyerekem üvöltött ma már 2x, orrcsepp-orrszívó-köptető kapcsán....most 2 kanállal a kezében rángatja a gatyámat....,mindjárt megpróbálunk flatozni is egy kis banános joghurtot.

Kata, jövő szombaton megyünk síelni.A sarokszomszédaink is VJ-hez járnak, és tudtam, h homeopta, ezért gondoltam, h hozzá mentek. Nem tudok semmit amúgy Róla(sem).És akkor most nem adod az antibiotikumot? Jól vagy?Dzsesszi mocorog ezerrel?

Enyém rakott krumpli már kész,és be is faltuk nagyrészétKép.

Kép
seriff
 
 


Menő ma ez a rakott krumpli Kép
itt egy Peti kép:
Kép

Kép
edó75
 
 


mekkora nagy már ez a petya is, édes! Edó, legközelebb tényleg gyertek ti is a talira.

Jut eszembe, akkor március uccsó hétvgéje, mondjuk szombatja,március 25, nálunk buli!!!OK???????

Serif, Bali is így utálta a szívást, most bezzeg jön, hozza a szívókát, van, hogy ő kéri. Édes.Kép(Most szerencsére azért nem beteg)

Ancsa Varsóban, ott tutkó nincs ilyen szép idő.

Kép

Kép
babszy
 
 


Bogi! Ok. Köszönjük a meghívást. Remélem tudunk menni! Baliról is régen láttunk képet!! Ti, hogy álltok a szankciókkal?

Tényleg olyan jó idő van. Én nem akarom elhinni, hogy hétvégén esni fog a hó!!

Kép
edó75
 
 


Edó, kire ütött ez gyerek?! (édes nagyonKép)

Király ez a tavaszKépKép

Serfi ma nem kaptam tőled képet, de tegnap igen, az nagyon cuki volt. Dzsesszi mozog, olyan kafiKép Holnap megyünk 4d-re, Bérczihez.

Március uccsó nekünk jóKép Nálunk holnap lesz rakottkrumpli.

Csajok, a gyümölcsteában van koffein? (Pick)

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, nincs ráírva? van egy tuti finom gyümölcstea, amiben 100, h nincs fekete, ez pedig a Herbária exkluzív vegyes gyümölcstea. Magad miatt kérdezed? Mert akkor a Pickwicket is ihatod, ha van is benne, nem árt. Ha Pety miatt akkor a fenti merem ajánlani.

Edó, nagyon édes ez a gyerek,mit olvas?Kép

Bogi,neünk is jó az a hétvégeKép!

Kép
seriff
 
 


Bence hírek: Az este Esztinél elkezdődtek a fájások, az imént pedig írta, hogy egy órája 3 percesek, úgyhogy indulnak a kórházba.KépKépSzóval de. baba lesz szerintem, szóval jöhetnek a drukkok!!!!!KépKép

Kép

Kép
babszy
 
 


Óh, de szuper! Esztikém,szorítunk,gyors és könnyű szülést kívánunk!Kép

Kép
seriff
 
 


Hajrá-hajrá!! Szorítunk nagyon!!!!KépKép
Bogica várjuk a híreket, ha te hamarabb tudnál valamit!!

Kép

Kép
tikata
 
 


Hurrá! Nagyon szorítunk! Várjuk a híreket!

Kép
edó75
 
 


Most hívott Eszti, hogy megrepesztették a burkot, elfoglalták a szülőszobát,olyan 2-3-ra jósolják Kisbencét.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


EsztikémKép
Sokat gondolunk rátok!!! Puszi!!

Kép
diane
 
 


Na?

Kata, Pety jobban van?Köhög még?

Kép
seriff
 
 


Éljen, éljen, éljen...megszületett Kisbence, jól vannak!!Állítólag eszti kapott minden fincsiséget, mert 3 centinél megállt a tágulás, de szerencsére aztán beindult. Kapnak egyágyasat, úgyhogy apa is velük aludhat. Királyság!!
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép:
Ja, 3300gkb, és 58 centi. A haját elfelejtettem megkérdezni.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Éljen-éljen KisbenceKépKépKép! Milyen hosszúKép!

Kép
seriff
 
 


Gratulálunk!!! Sok puszi nekik! KépKépKép

Kép
edó75
 
 


Gratulálunk és sok boldogságot kívánunk!!! KépKép
Szuper!KépKép Isten hozott Bence!!Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Drága BenceKép! Boldog szülinapot!!
Puszi a családnak!!

Kép
diane
 
 


BabákKépKép
Gyógyuljatok meg!!! (Sajna ez a meleg kedvez a vírusoknak.)
Sok puszi nektek! Lehet, hogy Zsombi is beteg lesz, most mérek hőt. Akkor meg megint nem lesz oltás...
Edó Peti gyönyörűKép! (SkypeKép)
Biztos van amire nem reagáltam, bocs, de megint nem tudtam jönni. DE! Pénteken jönnek netet szerelniKép!!!
Ancsa Varsóban, azt tudom. Olyan jó, oda én is elmennék!
Szuper csini kismamaKép Mondjad már, hogy hívjuk Dzsesszika Jutocsát???
Puszi

És mégegyszer: MILLIÓ PUSZI ESZTIÉKNEK!!!

Kép
diane
 
 


Jajj, én is várom már, h meggyógyuljon!! Most már taknyos is és tüsszög (ez azért jó, mert ezzel tisztul az orra). szóval most olyan megfázott gyereknek néz ki. És nyűgös de nagyon, és én is már estére. De most már ágyban, és alszik, ez most a legjobb neki, azt tapasztalomKép
Voltunk ma babát nézni, 4dvel. Most láttam ilyet először, elég felfoghatatlan dolog ez!! Most 98%-ra mondták, h kispuncis, úgyhogy én már beleélem magam!!KépKép Éljen!! És neve még nincs. Nekem van egy ami tetszik, ez tetszik apának is. Ez a Blanka. De majd kinyomtatom a lányneveket, kiválasztom ami nekem tetszik, és előterjesztem apánknál, h döntsünk, így csak nekem kell végig böngésznem az 1000db lánynevetKépKép
Dia, szorítok, h Zsombi ne legyen beteg!! Hurrá, h lesz neted, jó h leszel gyakran.

Tök sokat gondolok Esztiékre. Kíváncsi vagyok, milyen lehet Bence. És az nagyon jó, h Peti ott lehet vele, vagy velük. Nálunk ilyen sajna nem volt. Jajj, most én is úgy várom már a júliustKép

Na pusszancs, jóccakát, mingyá grace klinika!!

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok,

na, újra itt, ez a laptop csodája és persze Peti GPRS kártyájáé.
Túl vagyunk az első éjszakán, aludt mint a bunda, szopi is volt már háromszor, még segítséggel, mert eddig még csak nyammoggott.
Én marha jól vagyok, a szülés azon túl, hogy meglehetősen hosszúra nyúlt, nagyon jól alakult. Sikerült gátvédelemmel szülni, sehol nem sérültem, így a regenerálódásom is nagyon gyors.
PiciBence 3030 g, szóval 3 kg, és 58 cm, van hajacskája, szerintem gyönyörű Kép, igazán kisfiús, és szeret aludni - egyelőre. Hallottuk már a hangját is, na én akkor mindig pityergek, mert olyan aranyos.
Éjszaka kétszer is pityorogtam, mert akkor kezdtem felfogni, hogy milyen nagyon is imádom már őt, főleg, amikor a gyönyörű szemecskéivel rám nézett. És amikor nyekergett, és utána megnyugodott, ha elringattam, na persze ezen is bőgnöm is kellett.

Amúgy boldogok vagyunk nagyon, Peti olyan ügyes a babával, hogy csak na, és azt is el kell mondanom, hogy ha ő nincs, biztosan nem ilyen a szülés, és én sem tudom ilyen klasszul végigcsinálni. Azóta jobban imádom őt is, mint eddig.

Na, akkor lássunk néhány képet is, az biztos jobban érdekel, mint egy egy félnapos anyuci hormontúltengett ömlengése.

Puszi nektek, jövök még.

És köszi a drukkokat, kellettek!

Kép

Kép
Vendég
 


Kép

Kép
Vendég
 


Jó reggelt!

Eszti! Gyönyörű baba!! Olyan jó, hogy máris küldtél képet és az is kalssz hogy Peti ott lehet veletek! Kép Hát tényleg ez a dolog a legnagyobb csoda az ember életében! Élvezzétek! Puszi nektek!

Kata! Jobbulást Petinek! Miért nem volt tegnap grace klinika?

Dia! Remélem Zsombi nem lesz beteg! Az Axe-os reklám tényleg jó, de nálam a nescafé-s a menő Kép

Kép
edó75
 
 


Jó reggelt!

Eszti gyönyörűek vagytok!!! Olyan jó hogy láthatunk máris titeket!! Klassz, h ilyen jól alakult végülis a szülés! Nagyon sok boldogságot kívánok!! Pityeregjél csak, ez a pár nap már csak ilyenKép Jó lehet kézben tartani végre Bencét!!KépKép Apukának is gratulálunk, gondolom humorérzékét a szülés alatt sem vesztette elKép Sok-sok puszi. Nyugodtan bombázhatsz minket képekkel, hormontúltengéses írásokkal, ha van egy kis időd, és kedvedKép

Kép

Kép
tikata
 
 


EsztiKép
Fantasztikus, hogy máris bejelentkeztél!!! Szuper ügyes vagy, le a kalappal!!! Olyan klasszul csináltad végig ezt az egészet. A pityergés persze nekem is ismerős, de hát muszájKép!!! Nyomassad csak a képeket, nagyon várjuk őket!!!

Szia Bence!!!! Gyönyörű vagy!!!

Kép
diane
 
 


Eszti, ez hihetetlen, h máris írtál, és dobtál képeket! Gyönyörű Pasi! És, h Peti ottlehet, az nagyon szuper! Egyáltalán nem úgy nézel ki a képeken,mint aki fél napja szült! Ezt hogy csinálod?Kép

Kép
seriff
 
 


Kata,itt voltatok 4D-n? Blanka nálunk is versenyben voltKép! Pety jól va?Itthon lesztek péntek-szoombaton?

Dia, Zsombi gombóc hogy van?

Kép
seriff
 
 


Na itt vagyok megint.
Zsombiból rengeteg taknyot szívtam leKép. De láza nincs. (A popsi mérésnél fél, vagy 1 fokot kell levenni? Már minkettőt hallottam... És egy ilyen pöttömnél mi a láz? 38?) Na mindegy. Kicsit bágyadt, most leraktam, alszik a drága. Annak ellenére, hogy tegnap még egymás szájába tüsszögtek, a Panna láthatóan jól van. Hát, mégis csak nőKép. Meglátjuk lesz-e oltás.
KataKép A Blanka szuper lenne! Szolnokot hozzuk össze!!! Jó lenne. Rohanok szívesen a Peti után!!!
SerfiKép Bicajozós kép!
EdóKép Melyik nescafés?

pusszancs

Kép
diane
 
 


Ugye milyen édes ez a gyerek? Szerintem tiszta anyja!KépKép

Holnap megyek és meglesem őket élőben is. És képzeljétek, ugyanabban a szobában vannak, mint ahol mi voltunk.Kép

Kata, a Blanka nagyon szép név!Peti javulgat? Szed antibiotikumot?

Történelmi pillanat volt a tegnapi lefekvés: ugyanis apával volt, anya nélkül. Ugye azért haladunk, ha lassan is...

Pussykám, mért csinálja ezt a Zsomigombóc? Fél az oltástól, mi? azért majd csörrenj, hogy menjünk-e a jövő héten. nekünk a hétfő lenne a frankó.

Na, minden gyerek gyógyuljon meg!!!!!!

Kép

Kép
babszy
 
 


Dia, az orrszívást porszívóval csinálod? És várni kell, h beinduljon a takony, vagy egyből jön a sok cucc? NEkem ez még mindig gond, tegnap este is szívtuk, de alig jön valami. Utána meg érzem ahogy szuszog, h lett volna még benne. Lehet valamit rosszul csinálok? És ne tudjátok meg mekkora hisztivel, kapálózással megy most ez a szívás!Kép Most ő is alszik. Én fél fokot vontam le, és akkor kúpoztam, ha így is 38 felett volt, illetve éjszakára 37,5 felett is, nehogy éjjelre felmenjen. Gyógypuszi Zsombinak, és persze puszi a kis tornászlánynak isKép

Bogi, és tegnap este teljesen nélküled ment az alvás? Ez szuper, ez után jöhet a mama is, ti meg mehettek hétvégézni. Ügyesek vagytok. És nagyon jönne már ez a kistesóKépKép

Serfi, itt voltunk 4d-n, Bérczi Ildinél. Itthon leszünk hétvégén, de szombaton ebédre vendégek jönnek, utána meg anyumék. De a péntek 5után jó, de én még nem vinném a Petit Hannához közel ha nem muszáj, mert azért még köhög, meg tüsszög (bár már kevésbé), és a kezét még nem feltétlen teszi a szája eléKép Inkább legyen valamelyik délután jövőhéten, és akkor kivisszük a kocsit, jó?

Bence gyerek első ránézésre nekem is tiszta anyjaKép Milyen hosszú baba! És ahhoz képest meg nem nagy a súlya, biztos kis vékonyka, atlétaKép Bogi fényképezz holnap (de kicsit ügyesebben, mint az ikreknélKép)

Edó, nem tudom miért nem volt tegnap, de jövőhét szerdán már benne van az újságban.

Na megyek ebédet főzni, virslis leves (frankfurti) és paprikás krumpli.

Kép

Kép
tikata
 
 


Dia, fél fokot kell levonni, és mai álláspont szerint 37.5 felett van láz-mármint levonás után ennyiKép. Az én időmben ez még hőemelkedés volt....Kúpot uúgy,mint Kata. De mennyit értél Zsombinak?Digitális vagy higanyos? Tegnap volt a tv-ben, h a digitális fél fokot is tévedhet, közben a higanyosat környezetvédelmi okokból ki akarják vonni a forgalomból. Ki érti ezt?

Kata,enyém is üvölt, kapálózik az orr- porszívástól, előtte sterimare/fluimare? Nem csinálod rosszul, egyszerűen nem jön ki minden. Hanna tiszta Dartveder-i hangokat hallatt, de nem tud köhögniKép.... Ja, én sétára gondoltam ám a hétvégén, és csak mellékesként néztük volna meg a babakocsit. na majd beszélünk mégKép

Kép
seriff
 
 


Na voltunk dokinál, Zsombit 1 hét múlva oltjuk. Meghallgatta, megvizsgálta, de tüdő tiszta, torok rendben, de biztos ami biztos várunk (szörcsög, tüsszög). A Panci megkapta, így Zsombit el tudom egyedül is vinni a jövő 7en. Szóval Pussykám jöhettek hétfőn, szerintem semmi komoly, de majd beszélünk.
KatusKép Én Sterimart nyomok előtte és 5 perc múlva szívom. De nem sír (kis hős!!Kép), csak nagyon megijed a porszívó hangjátólKép. Én nem így csinálom, mert még pici és nem kapálódzik, rugdos nagyon, de később lehet: Gyerek háton a földre, te fölé ülsz, feje a combod között, kezei a combod alatt. Így gyakorlatilag nem tud mozogni, viszont le kell szívni. Én mindig attól félek, hogy kinyomom azzal a szarral a szemét... (Na mindegy, sokan így csinálják és működik). Viszont mindig úgy hallom én is, hogy még marad benne.
SerfkóKép 37,9 volt a mért legmagasabb tegnap este (abból -5), de nem adtam kúpot. Ma levonva 36,8-37. Pont mondta a doki ezt a higanyos sztorit!
EdóKép Rájöttem! Az anyósos nescafés??? Az jóKép!!!

pussz

mindenkinek nyugodalmas szép estét!!! Gyógyuljunk!!!Kép

Ja, dokinő lemérte őket. 4 és fél hó: 6290 és 7600KépKép

Még annyit, hogy a Panci egyet nyekkent a szurinál, azóta vigyorog és énekelKép (csak el ne kiabáljam)
És még: kéne Maltofer cseppet adnom nekik (kis vérszegénység) Ti hogy adtátok? És kellett hozzá folsavat? Azt meg, hogy a szöszbe adjam be?

na pussz

Kép
diane
 
 


Dia, Maltofer gáz, az én kis kapálozóm ált. a felét kiszélmalmozza a kanálból, ruhák tömkelegét tettük tönkre, de később fürcsi után adtuk, kanállal-mokkás-és így maxs a törcsi lett olyan, az meg fehér, és hypozhatóKép. Nem kell folsav hozzá. Tesómék vmi port használnak, az nem tudom az hogy műxik. Szemkiszúrás KépKépKép.
Zsombi még Petit is túlszárnyalja, de legalábbis egysúlyúakKép! Szép nagyra növeszted ÕketKép!

Kép
seriff
 
 


Hi-hi, Dia, nekem mondta hozzá a folsavat, h segítse a vas feloldódását. Felet kiskanálba porrátörtem, kicsi anyatejjel hígitva, zsupsz be a szájába. Ez most hány hós oltás volt? Örülök, h Zsombinál nem komoly. Ebben a kutya időben kinek nem folyik az orra!!? Pancika egy kis hősnő!Kép
Serfi, nyugodtan felszaladhattok ám 5után holnap! A szombatot inkább nem mondom, nem tudom meddig dekkolnak itt a vendégekKép

pusszancs

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Zsombinak jobbulást! Szépen nőnek anyatejcin Kép Én is úgy szívtam régen Peti orrát amikor pici volt. Igen az anyósos reklámra gondoltam Kép

Kata! Szép név a Blanka Kép Sikerült eladni a telket, lakást?

Kép
edó75
 
 


Sziasztok!

Edó, sajna még nem adtuk el egyiket sem, pedig nagyon fontos lenne, és persze sűrgős is. De bizakodunk.

Dia, hogy van a nagylegény?

Nekem pont olyan nyomi a kedvem, mint mifelénk az idő. Jöhetne már véglegesen a tavasz, a napocska és a melegebb idő!!Kép

Bogi, ha hazaértél Esztiéktől, írjál jó? Olyan kíváncsi vagyok hogy vannak?

Ancsa, hazaértél szerencsésen?

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, akkor lehet, h felugrunk 5 után, de még előtte csörrenek!

Zsombi jobban van?

Kép
seriff
 
 


Hát sziasztok!
Ennyi sok rossz híreket, minden gyerek betegeskedik? Így várják szegények a tavaszt?
Varsóban sajnos ebből nem tapasztaltam semmit, mármint ami a jó időt illeti, ott eső, köd, hideg, szürkeség. Dia, ne akarjál odamenni, semmi szépsége nincs, Eszti is megmondhatja!

Õ persze most mást mond meg, azért örülök, hogy voltak szép események is a távollétemben!! KépMa beszéltem Vele, egyáltalán nem volt fáradt a hangja, hihetetlen! Nagyon irigylem! Édes ez a Bence bébi! KépNa majd Bogi hátha fotóz még, és mégjobban megszemlélhetjük kistököst!

A sok rakottkrumpli és társai hallatán igen megéheztem, úgyhogy odébb állok, persze az elmúlt napok nem éppen az éhezésről szóltak...de mondjuk rámfér.

Várom az uramat, ő meg Angiában van, illetve remélem, már úton...a héten sokat nem találkoztunkKép

Puszi Mindenkinek, majd jövök még hétvégén.
anniecoe
 
 


Szia Ancsa, örülök, h rendben hazaértél.Kép Jól időzítettetek, h egyszerre vagytok távol, így legalább senki nem kuksolt otthon egyedülKép Szoktál kapni vásárfiát ilyenkor? Én azt nagyon szeretem, de enyém ember ritkán megy (annyira nem is bánom most).

Bogi, kérünk élménybeszámolót!Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Jó reggelt!!

Na, itt vagyok, de nem akarlak elkeseríteni benneteket, nem csináltam képeket, valahogy nem volt kedvem belevakuzni a kis csöpp fejébe. Amúgy meg nagyon életlen lett volna. De majd Eszti anya feltesz képeket.
Szóval irtó aranyos és kicsi Bencuska, szépen szopizgatott, kicsit sárga, de majd ma reggel kiderül, hogy kell-e még maradniuk e miatt. Ha minden jól megy de. mehetnek haza.KépJa, és édes kiscica hangokat ad ki, nem sír egyáltalán.Kép Eszti teljesen fitt és egyáltalán nem látszik kimerültnek. Le a kalappal...

Ancsa, de jó hogy megint itthon vagy. Élmények??Kép Urad is hazaért szerencsésen?

itt esika hóKép

Azért jó hétvégét mindenkinek!Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Bogi, ezek szuper hírek! És, hogy már ma hazamehetnek, ezt nem gondoltam volna. Klassz!!Kép

Csajok, pár év múlva, elmegyünk egy ilyen helyre egy hétre nyaralni?Kép Én úgy vágyom....Kibérelünk egy jó nagy parasztházat és frankón elleszünk ott. Pasik mehetnek bicózni akár(Serfi is csatlakozhat persze hozzájuk a new bringávalKép)
Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok,

nincs időm visszaolvasni, de azt leszűrtem, hogy a bébik betegek, szóval nekik mielőbbi jobbulást!!! Kép

Dia, mondd, te hogy csináltad kettővel??????????????? Kép Kép

Mi még bent vagyunk, mert picifiam besárgult, úgyhogy ma kékfényezzük, meg mérjük, hogy mennyit eszik, meg fejek ezerrel, Avent jól műkszik. Úgyhogy most jó sok tejcsit kap, hogy az is besegítsen a "fehéredésbe". Kép Azt mondta a dokinéni, hogy mivel apa A-s vércsoportú, én meg 0-ás, így fogékony volt a sárgulásra. Mert amúgy meg kajál rendesen. De még nem indult be igazán a cickóm, még csak előtejcsi van, de az egyre több. Iszom a teát, és minden cseppet kifejek, remélem minél hamarabb bedurrannak. Kép
Kaptunk olyan kékfényt, amit itt lehet használni a szobában, így nem vitték el inkubátorba, én forgatom 3 óránként, ő pedig hősiesen tűri a nyaggatást. Egy kis hős a picikém. Kép Még akkor sem sírt, amikor vizsgálták. (ÁÁÁÁ, nem egy elfogult anyuci beszél belőlem...) Kép Kép
Petimről csak áradozni tudok, olyan sokat segít, és olyan jó, hogy végig itt tud lenni velünk, hihetetlenül sokat jelent. Nélküle nagyon rossz lenne.

Végezetül pár kép, amin már jobban lehet látni a kistökimet. Úgy imádom, nagyon aranyos.

Puszi nektek csajok!

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Kata, és hol van ez a hely? Ugye nem Új-Zélandon? Pety köhög még? Szil lefoglalja egésznap? Sajna a sonkás-tészta sem jött beKép, én igazán megpróbáltam.... Ki nyerte a ffi műkorcsolyát?

Eszti, Naggyon édesek vagytok! Csak fényezzétek, és holnap már bizti mehettek! Még nem hallottam ezt a 0-s anya A-s apa gyereke hajlamosabb sárgaságra dolgot, de biztos így vanKép! Nemsokára igazi Pamela Andersonnak érzed majd MagadKép!

Ancsa, megírigyelve Téged, ma nálunk is chilis bab volt, kisebb hadseregnek elegendőt sikerült csinálni.Kép

Babszy, hát megbocsátunk, h nem fotóztálKép! Itt is esett ma egésznap vmi eső-hó vagy mi.
Hannácska egy hős volt, kibírt egy 2órás Auchant. Meg már vagy 5 porszívózást, mondjuk volt is jutalom túrórudiKépKép!

Dia, jól vagytok? Zsombi gombócnak elmúlt a náthája?

Edó, Nálatok minden rendeben? Itt a szomszédban minden pillanatot kihasználnak, és már reggel 7-kor fúrnak, két hete mindennap itt vana burkoló, nem tudom, biztos a mosókonyhájuk is mozaikkkal lesz kirakvaKép....

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Eszti! Remélem gyorsan kifehéredik kisBence! Nagyon édes! Ez olyan jó hogy ott bent a szobában kékfényezhetitek.

Serif! Nálunk minden ok, leszámítva hogy ma is hajnal 4-5-ig nem aludt Kép Nálunk nem lesz sok burkolás, legtöbb helyen parketta lesz Kép

Kata! Csak sikerül eladnotok az ingatlanokat. Én ilyen Ausztria- Németország-Svájcra tippelekKép És tök jó ötlet! Ja és a grace klinika nem váltotta be a nézettségi reményeket és ideiglenesen levették a műsorról...

Kép
edó75
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: