Új privát üzeneted érkezett!

Kanga,
itt is vannak napraforgók, ez egy kínai oldal, előbb regisztrálni kell, hogy tudj kutakodni a minták közt.
http://www.meilaodiy.com/bbs/dispbbs.asp?boardID=4&ID=8317

Szila
szila
 
 


Csajok!

Nem tudja vki,hogy Dimensions hímzőkészletet hol lehet kapni?

Anyapoc

anyapoc
 
 


Hm, ismeros a neve, mi is ez pontosan?

Egyebkent meg: miert nem szolt senki nekem, hogy vegyek mar egy tompahegyu, nagylyuku himzotut?! Hat egy leanyalom ahhoz kepest, amivel eddig kuzdottemKép

-Afonya
afonya
 
 

 
 

Áfonya

KépAz én leírtam az oldalamon,hogy van ehhez spevkó tűKépKép!

A Dimensions is keresztszemes,olyan,amiket készen meg lehet mindenestül vásárolni,csak ki kell varrni.Fonal van hozzá és leírás,vagy nyomtatva van az anyagra.

Asszem ez a honlapjuk:http://www.dimensions.inc.com

És sajna Mo-n nincs boltjuk és nem tudom,ki az importőr!

Pussz:Anyapoc

anyapoc
 
 


Lányok!
találtam valamit, ami szerintem nagyon jó ötlet! Ha ismeritek, akkor bocsi, én csak ideszemtelenkedtem...Kép
http://www.geschenkideen-doris.ch/Shop-1/de-ch/dept_199.html
Szerintem nagyon aranyosak, nem?

Csi
csii
 
 


Csi

Ez tök jó!Ilyen eszembe sem jutott még!Igaz,néztem vagy 10 percig,mire rájöttem,mi akar lenniKépKép!
Majd kipróbálom én is!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Bocsi. Töröltem, mert rosszul küldtem el.
linato
 
 


Anyapoc!

Én most kaptam meg a www.kezimunkabolt.hu oldalról nagyon szép készleteket. Nem tudtam megnézni a dimensions lapját ezért nem tudom, hogy az milyen. De ezek gyönyörűek.
Fonallal, tűvel, leírással, képpel.
A hableányos ha kész lesz majd felteszem./21*27cm/ Egy darabig hímezgethetem.Kép

Én is rájöttem mik azok de, hogy kell használni ha készen van?Kép
linato
 
 


Linato

köszi,denekem ez kellkonkrétan,mert ezt kérdezték tőlem,hogy hol lehet kapniKép.
Kíváncsi vagyok,hogy mit hímezel-hámozol,hajráááá!Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Bocs,ez a honlapja a dinesionsnak:
http://www.dimensions-crafts.com

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Lenne egy kérdésem: hogyan tudom eltüntetni az anyagról a gyűrődéseket (pl.: a boltban félbehajtották és megtört az anyag)? És mikor kell cselekedni (varrás előtt vagy után)?

Előre is köszi: Betti
Betti
 


Szerintem vasald ki:-)))

De komolyan: minden textilnél, ha jót akarsz magadnak, az első lépés, hogy be kell avatni. Ez pedig úgy történik, hogy a lehető legmelegebb vízbe (pl. ami kijön a csapból, vagy ha gondolod, melegíts rajta) beleteszed egy lavórban, és HAGYOD BENNE KIHŰLNI!!! Ezzel minden későbbi összemenést kiküszöbölsz. Ilyenkor általában megszűnik az általad is említett gyűrődés már csak ki kell vasalni, és lehet dolgozni. Jó, lehet erre azt mondani, hogy a keresztszemest nem fogod hetente mosni, de ártani biztos nem fogsz vele, és rengeteg későbbi bosszankodást elkerülsz vele.

Cili
Cili
 


Sziasztok,

Most ajánlották ezt a topikot, és megnézve a képeiteket, gyönyörűek.

Szila!

El tudnád küldeni Nekem a június 18-án felrakott képek mintáit (az édesanyát a gyermekével és a kedvencedet (a jégkirályt), illetve az alatta levő mókusost is)?. Az e-mail címem rajner@pipenet.hu
Te honnan szedted ezeket a szép képeket? Végignéztem egypár ide vonatkozó oldalt, de az ilyen típusú képek nem voltak leszámolható mintával letölthetőek.

Mindnkinek jó munkát
Gabi
gabóca
 
 


Sziasztok!

A Michael Powell képeknél a leírásban 2 szálas kontúrt írt, de azt én sokallom. Ti hány szállal varrtátok?

A képtárba raktam fel egy micimackós képet. Életem első képe Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


cory,

en is most vegeztem egy MP keppel, most kene konturoznom, ugyanezen filozom. Majd ird meg, mit valasztottalKép
A micimackos jo lett; hogy Neked mennyi idod van ket gyerek mellettKép

-Afonya

ui: valaki adjon otletet, mit lehet csinalni ezzel a MP keppel, ha kesz van?Kép
afonya
 
 


Sziasztok!

Cory,
én két szállal kontúroztam és három szállal x-eztemKép a Powell-t.

Áfonya,
melyik Powellt csinálod? Ja, a télit. HÁt paszpartu és keret, aztán irány a falKép. VAgy hogy érted, hogy mit lehet a képpel csinálni?Kép

Szila

ui.: mindjárt kész vagyok az adventivelKép
szila
 
 


Hová teszitek fel a képeiteket? Nagyon szeretném én is megnézni Kép

Hogy csináljátok, gyerek háztatrtás, egyeseknek még szalvéta isKép adjatok már ötleteket tippeket, nálam gyakran annyira csúszik minden, hogy még a heti takarításra sincs időm. Kép
És ilyenkor úgy irigyellek benneteket!! Kép

Tehát, hol is vannak a képek Kép
Névtelen
 


Kedves Névtelen!

Te ki vagy? Elárulnád?Kép Amúgy egy topikkal alább vannak a képekKép.

Éjszaka-éjszaka-éjszaka (meg néha nappal is, amikor alszik a gyerkő)Kép.

Szila
szila
 
 


Szila: én 2 szállal fogok x-elni, ez tuti. A 2 szálas kontúrral az a bajom, hogy akkor nagyon beszűkül a szín rész azon a részen, ahol csak 1 x van köztük. A Micimackósnál 1 szállal csináltam.

A puppets és az anchor között van vastagságbeli különbség? Eddig puppets-szel hímeztem, most anchorral fogok.

Én is éjjel hímzek Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory,
anyag- és x-szemezőKép függő, hogy hány szállal varrunk, szerintem.
Én mondjuk azért nem szeretem az egy szálas kontúrt, mert nekem az nagyon vékony. Meg én amúgy is 3 szállal hímzek majdnem mindent, mert úgy nekem jobban tetszikKép.
Én nem tapasztaltam vastagságbeli eltérést a két fonal közt, az anchor kicsit fényesebb és több színű. De ha vegyesen csinálom puppetsből meg anchorból, nem látni a különbséget.

Szila
szila
 
 


Áfonya! Én bekereteztem azt a téli utcát, és kisorsoltam karácsonyra, a nagynéném nyerte.
Keret: vagy Brico, vagy IKEA, ott van egy 23x23-as keret, 1500-ba kerül, és van benne paszpartu is. Nekem pont úgy fért bele, hogy kivettem a paszpartut, és tökéletes.

És valaki árulja már el nekem, hogy hogy lehet Anchor fonalat kapni???!!! Mert eddig még nem találkoztam vele.
És amúgy is hócipőileg tele vagyok, mert az átváltótáblázatban a Puppets csak nagyon hiányosan van, viszont ez a legolcsóbb, és mindenhol ez van. A Sugárban láttam DMC-t, de még mindig nem vagyik kisegítve vele, mert a Michael P-képek Anchorral vannak megadva, de sokszor csak számmal, és ha nem tudom, milyen színű a ...számú Anchor, akkor honnan a ...-ból találjam ki, hogy melyik Puppets megy a legjobban hozzá????
Pedig már nagyon akarja a Velencei Ablakok-sorozat, hogy én is...

SEGÍTSÉG!!!!

És különben is, nem akarja a Babanet, hogy regisztráljak, pedig már istenbizony akartam!!!

Lehet, hogy ez nem az én napom?

Cili
Cili
 


Cili,
Anchor fonalat én a Westendben szoktam venni. Ha írsz mélcímet, küldök neked egy dmc-puppets konvertáló táblázatot, meg egy anchor/dmc-dmc/anchor átváltótáblát. Ezek segítségével már simán meg tudod oldani a fonalkérdéstKép. (Anchort átváltod dmc-re, dmc-t puppets-re, ami nincs meg puppetsben, marad anchorban.) Ja, az Anchor 130 forintba kerül a westendben, a dmc azt hiszem 155, a puppets meg 51. Amúgy általában én is puppets-szel hímzek, meg anchorral. Dmc-t nagyon ritkán használok.

Szila
szila
 
 


Köszi Szila, átváltótáblázattal bőven el vagyok látva, csak én szerettem volna egy anchor-puppets átváltót, de úgy látszik, ilyan nincs. Na mindegy, akkor majd megnézem a Westendben.

Cili
Cili
 


Cili!

Köszi a tanácsot a gyűrődések ellen.

Annak üzenem, aki a Kézimunkaboltot ajánlotta, hogy nagyon tetszik az az oldal. Fontolgatom, hogy rendelek egy autós képet a páromnak.

Sziasztok: Betti
Betti
 


Sziasztok,
feltettem az adventi naptáramat a kétárbaKép.

Szila
szila
 
 


Szila
 


Csajok, leesett az állam, mert megnéztem a képtáratokat...Kép
IrigykedőCsi
Névtelen
 


sziasztok!Engem néhány hete fertőzött meg a barátosném a keresztszemezéssel,de sajna még nincsennek nagy képeim,keveset csinálok még sajna
dorikacska
 
 


Sziasztok!

Igazabol az a gondom a keppel, hogy marhara nem megy a lakashoz /a nappaliban pl. egy Modigliani aktfestmeny vanKép/ Elajandekozni meg nincs szivem. Max. valami kozeli rokonnak, akihez hetente megyekKép

DMC-Anchor-Puppets:
sajna mar kicsit keson, de itt Gyorben talaltam egy boltot, ahol mindharmat aruljak. Es normalis elado volt, siman engedte, hogy hasonlitgassam a szineket. Ha valaki esetleg elakad, szoljon nyugodtan.

-Afonya
Névtelen
 


Áfonya

Már nem emlékszem,mekkora kép,de miért nem teszed fel egy díszpárna huzatára?Vagy vmi hasonló...

Anyapoc

anyapoc
 
 


Szila

Nagyon szép lett!Mennyi időbe tellett?Szt ha már ennyire természetes anyagból van,miért nem varrsz kis zsákocskákat hozzá?Nekem úgy jobban tetszene...na de nem nekem kell tetszenie,az biztiKépKép!

Cory

Jó a micimacisképed!Jól látom,hogy a héttér is hímzve van?Amit én egyszer felraktam mintának,azért nem álltam neki,mert elriaszt,hogy a hátteret is ki kellene varrni...Kép

Csí

Mit irigykedsz,amikor a olyan szuper szalvétás cuccaid vannak?KépKépÉn meg arra irigykedekKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Szila, Cory!

Nagyon szépeket csináltatok!

Panni
panó
 
 


Anyapoc: én meg csak olyan képet kerestem, amin a háttér és hímezve van Kép Nekem nem tetszenek azok a képek, ahol az nem hímzett.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Anyapoc,
kb. három hét volt, de minden éjjel, és nem volt olyan éjszaka, hogy éjfél előtt mentem volna aludni...
Szila
szila
 
 


Szia Betti!
Én voltam az a valaki!Kép Ma megnéztem és nagyon szép új dolgokat találtam. Pl: hímezhető kiscipő, partedli, fürdető kesztyű meg kapucnis fürdőlepedő. Legalább tudom mit kap a keresztfiam ajándékba. Az anyukája úgyis imád kereszteszemezni.

Cory! Nekem is csak azok tetszenek amiknek színes az anyaguk. A sima kongrén tényleg szebb hímezve.Kép
linato
 
 


Cory

Akkor majd adok ki Neked bérbe melótKépKépKép!Írtó türelmesvagy.Bár az egyszínű viszonylag gyorsan megy,ha nem kell vele keringeni...

Szila

Jesszus...de a remélem,hogy a házasságod még épségben van!!!Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc,
na azért nem a házasságom káráraKépKépKép.

Szila
szila
 
 


Anyapoc! Megtaláltad már, hogy hol lehet dimensions-t kapni?

Szila! Nem tudod mi van a többiekkel? Nálunk ma alig volt "forgalom". Csak nem taliztak titokban?Kép
linato
 
 


Linato

Nem,sajnos.Itt nálunk még egyáltalán nem is láttam,hogy elgalább megkérdezzem.Miért,Te tudod????KépKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc!

Tudom, hogy ez a téma nem idevaló, de gondoltam itt hamarabb megkapod az infót. Ha jó minőségű üléshuzatot akarsz, akkor hívd a szüleimet. Plüssből és szövetből csinálnak méretpontos huzatot. Bár drága, de a legtöbb taxis ezt használja (legalább is Szegeden). Ha érdekel a dolog, a www.autouleshuzat.deltav.hu honlapon bővebb felvilágosítást találsz (bár már készül az új honlap).

Szia: Betti (pigniczki.beata@mailbox.hu)
Betti
 


Anyapoc!
Tegnap írtam neked és ma meg sehol nem van.KépBrühühü. Na mindegy akkor mégegyszer. Még nem tudom de megpróbáltam utánaérdeklődni. Legkésőbb hétvégén találkozom a lánnyal aki esetleg tudhatja.Kép
linato
 
 


Anyapoc! A Westend,Campona Éva kézimunkabolt nemrég hozatott be Dimensions termékeket!Kép

Linato
linato
 
 


Linato

Kösziköszi!!!Én meg annak a mélcímét hagytam el,aki kérdezte tőlem!!!dDe majd felteszem a honlapra!Kép

Betti

Jaj,nem vagyok képben!!!Akartam üléshuzatot?Már annyi mindenről beszéltem,hogy erre nem emlékszem...Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc!

Az egyik topikban említetted, hogy a szüleid vettek egy huzatot és már a felrakásnál tönkrement. Gondoltam, ha még aktuális, akkor ajánlok egy jó minőségűt.

Betti
Betti
 


Sziasztok!

Kipróbáltam egy szállal a kontúrt, hát elég gáz volt, úgyhogy visszafejtettem, és most két szállal csinálom. Hamarosan kész, majd felrakom Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Betti

Ja,emlékszem már!Az régebben volt,sajna Tescoban volt,így csak levásárolható volt.Asszem egy másik,jobb minőségűt vettek.De azért kösz.Ha szükség lesz rá,mindenképpen érdeklődöm!Köszönöm,hogy gondoltál rámKép!

Cory

melyikhez nem volt jó az egyszálas kontúr?Én eddig majdnem mindenhez egy szállal kontúroztam,csak egyik képhez nem,ha jól emlékszem.Nem lett elég tömött?Vagy miért nem volt jó?

Anyapoc

anyapoc
 
 


Michael Powell egyik kisképéhez

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/284/49200.jpg
Ilyen lett két szálas kontúrral.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Itt van két , ajándékba készült képecske, amik majd valszeg fényképkeretbe kerülnek.

autó
nyuszi

Hát nem lettek vmi jók a képekKép.

Cory

Nagyon szép lett, a kontúr is tökéletes!Mennnyi idő alatt lett kész?Egyébként ilyen "tömött" képhez biztosan nem muatatna szépen az egyszálas!

Szila

A Te képed is nagyon jó lett!naná, hogy nem akarsz tőle megválni!De miért is kéne????

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc,
elvileg karácsonyi ajándéknak szántamKép.
Szila
szila
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: