Új privát üzeneted érkezett!

Kistesó!

Hiánypótló ötletedet miért nem valósítod meg?

Juli
Juli
 


Juli!
Már megnyitották! Ez elõtt van, megtalálható!

üdv
Kati
Névtelen
 


Nem értem! Hogy fog a még maradék 13 hét alatt 10 emberke kihullani, ha 2 hetenként szavznak a biglakók? (Bocsi, ha értelmi fogyatékosnak tûnök... Kép)

Virág
Virág (fiore)
 

 
 

Szia Virág!

Szerintem ezt még õk sem tudják.
De fõ a spontán ötlet!
Tuti, hogy kitalálják majd.

mazsi: A következõ kiesõre meddig kell tippelni?

Anima
Anima
 


Szia Anima!

Kicsit feljebb irtam már, hogy szeptember 21. szombat este 7-ig!!!!:-))))
és csak 1 nevet lehet tippelni, nincs vagy-vagy:-))))

Egyébként mi se igazán értjük, hogy mi a trükkje a 11 ember/13 hét feladványnak, de ahogy olvastam a Nagytesó kérheti, hogy a kényszerzubbonyos lakótársak akár 3 nevet is megjelölhetnek, sõt a Nagytesó is eltávolithat bármikor bárkit!

De ha valaki tudja a megoldást, megirhatná!!!!

Sziasztok!
mazsi
mazsi
 
 


Szia mazsi!
Feladom! Annyit sikerült kiderítenem, hogy összesen 14 kiszavazás lesz! De hogy hogy-mikor-miért???Kép))))
Pá-pá!
apa
apa
 


Sziasztok!
Egyre jobban látszik, ki milyen. A kacsa hangú Angéla (nem tudom ki írta, de abszolút találóKép) az idegeimre megy. Tarától hányingerem van, valóban sunyi. Fúúúúj. Pongó szerintem kezd megõrülni. Ha nem szavazzák ki hamarosan, vagy magától megy el, vagy a biztonsági õrök viszik ki. Szerintem. Tiszta gyagya. Kép Zsanettet nagyon sajnálom. Sehogysem találja a helyét. Talán túl büszke ahhoz, hogy alklmazkodjon a Tarához hasonlóakkal. Én sem tenném. Juditnak nem kellett volna mennie. Sidney halálosan idegesít azzal, hogy nem látni az arcát. Nem is az arcát, a szemét. Hogy lehet így beszélgetni valakivel?

Az az érdekes, hogy legtöbbjük EQ-ja viszonylag magas ellentétben az IQ-jukkal. A titokszobában sem, és a mindennapi beszélgetéseikben nem találok helyesen fogalmazott, kerek egész mondatokat. A kiszavazásokkor az indoklásaik sem értelmesek sokszor. Siralmas a kifejezõkészségük. Az 5 éves fiam jóval választékosabb náluk. Mi ennek az oka? Szerintetek miért nézettebb az a mûsor, ahol ennyire alacsony intelligenciájú emberek vannak összezárva? Mi lenne, ha mondjuk 120-130-as IQ-júakkal tennék ugyanezt? (Vagy ilyen IQ-val már nem vállalkoznak erre a mûsorra?) Szerintem vagy Pongó vagy Zsanett fog kiesni. De inkább Pongó. Pussz:

Virág (a szánalmas Kép)
Virág (fiore)
 


Sziasztok!

Szerintem a magasabb IQ-júakat nem értenék a nézõk, tehát nincs semmi értelme. Kép
Szerintem is kezd megzakkanni Pongó.

cory (a szintén szánalmas)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Azert tesznek alacsony IQ-ju embereket a musorba, hogy igazodjon a szint a nezok IQ-jahoz....
nemszanalmas
 


Sziasztok!

A tegnap éjszakai adásban "lehullott a lepel" a további kiszavazások menetérõl:
-November közepéig az lesz a menetrend, mint most (azaz 1 jelölõs szombat és 1 kiszavazós szombat követi egymást)
-Nov. közepétõl sûrûsödik a kiszavazás dec. elejéig
-Az utolsó hétre 4-en maradnak benn és a nézõk szavazzák meg a nyertest!

Üdv: Vica
vica
 
 


Sziasztok!

Hát nem nyertem. Jó szoros volt a verseny. Kár Juditért, ö volt a legszimpibb nekem.
Tara és Iti nem szimpi, nagyon kétszínûek.
Most, hogy a héten nincs kiszavazás, csak jelölés, így is maradt a múlt hét szombati határidö a jövö hét szombati kieséshez?
A végsö emberke viszont szerintem mégis inkább Szabi lesz. (ha lehet változtatni a tippet még).
Valóvilágot nézi valaki?

Cory! Hol lehet szavazni az interneten, én nem láttam ilyet sehol?!

Sziasztok, Evey
evey
 
 


Nem igazán az a baj, hogy létezik a valóságsó, mint mûfaj, hanem az, hogy ez nem az. Hosszas kiválasztási folyamat után mindenki megkapta a szerepét (a kiválasztás azért tartott ilyen sokáig, hogy megtalálják az elõre megírt karakterekhez legközelebb álló amatõr színészeket), felküldték õket a színpadra és elkezdõdött az elõadás, amelyet valószínûleg kiválóan képzett és magasan honorált marketing-szakemberek rendeznek egyetlen cél érdekében: bármi áron pénzt csinálni! A magyar sem butább a többi népnél, itt is lesz pár százezer, aki nem hiszi el, hogy át van vágva, esetleg nem is érdekli.

...

Ahhoz mit szólnál, ha azt mondanám, találtam olyan embert, aki szerint a bb NEM megrendezett dolog, valóságos, õszinte, satöbbi? Nehezen hihetõ de vannak ilyenek. Egy olyan országban, ahol a Blikk a mértékadó napilap, minden megtörténhet.
xy
 


Sziasztok!
Mazsi az én szavazatom TARA.

pussz
Hajni
0611viki
 
 


Sziasztok!
Az én e-heti szavazatom Zsanett.
cscs
cscs
 


szerintem Pongó feje fölött csapnak össze a hullámok a héten
Juli
 


Na jó nem húzom tovább az idõt: Zsanett lesz a második kiesõ (szerintem).
Üdv: Vica
vica
 
 


Szerintem Pongó fog menni a házból.
Giti
Giti
 


Szerintem is Pongó fog menni.

Csók:

Dia
Dia
 


Sziasztok!

Szerintem ma Pongó és Tara vagy Zsanett lesznek a kiesésre jelöltek. De Pongó tuti. A jövõ héten is õ fog kiköltözni.
Tehát a jelölten
ed PONGÓ.

Köszi!

Anima
Anima
 


PONGÓ

Hú, de ciki.Kép
Ügyes akartam lenni az elõbb, remélem mostmár sikerül.Kép

Anima
Anima
 


Halihó!

Remélem, most jobban szavazok, mint a múltkor:-)))
Szerintem Pongó esik ki.

Judit (még egy a szánalmasok közül)
JéJé
 


Sziasztok!!
Zsanettra szavaznék!!Kép

Zsuzska
Névtelen
 


Bocsi! javitom, remélem még lehet: PONGÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!

Zsuzska
Névtelen
 


Sziasztok!!!

Szerintem Pongó és Zsanett lesz a nyerõ páros, de megérzésem szerint jövõ héten Pongót fogják a nézõk kiszavazni.

pusz
mazsi
mazsi
 
 


Ki lesz a gyõztes?


Andi 567
Angéla 1399
Bálint 4155
Évi 810
Iti 6953
Pongó 2168
Popey 3255
Renato 428
Szabi 1880
Tara 183
Zsanett 814

A hivatalos honlapon ez a tipp.
kistesó
 


Sziasztok!

Na, asszem lottóznom kellene.
Megemlítettem mindhárom nevet.Kép
Persze csak egy nyer.
Én Pongóra szavaztam, bár Tarát sokkal jobban utálom.
A Show-t nem néztem most, mert az RTL-en jobb film volt, szeretem Jackie Chant.Kép
A www.valosaghow.com oldalon van egy közvélemény-kutatás, Tara magasan vezet a kiszavazásban, remélem ez így is lesz. Még ha én így nem is nyerek. De legalább hazamegy végre a kisfiához meg az élettársához (aki helyében jól elverném, amiért az egész ország elõtt kijelentette, hogy unalmas a szex otthon).

Na, majd szombaton meglátjuk.

Üdv,
Anima
Anima
 


Anima!
Remélem hogy Tara megy!!! Rá szavaztam!!!
És nagyon pályázok a tortáraKépKépKép

pusz
Hajni
0611viki
 
 


Tara élettársa kb.2hete nyilatkozott...azt mondta:nagyon rég nem élnek együtt...egy nagy darab, kopasz,tetkós német.
A kisfiúra a szomszéd néni vigyáz.
Én is õt utálom a legjobban.+Pongót
Névtelen
 


Nem tudom miért olyan ellenséges mindenki Tarával szemben.
Nem helyes,hogy otthagyta a kisfiát ez igaz,de ha gyerek nélkül itélem meg,akkor semmi bajom nincs vele.Vki emlitette,hogy sunyi.Szerintem nem az, egyszerûen szeretné magát jól érezni és kicsit kiszabadulni az otthoni légkörbõl. Valszeg nem él jól együtt a férjével és ez nem biztos,hogy csak az õ hibája,vagy az õ hibája.
Ezért én nem utálom Tarát, POngót annál inkább,mert gusztustalan a viselkedése.
Névtelen
 


Anima!

Te egy boszorkány vagy!!:-))))
Hogy tudtál igy ráhibázni a 3 névre?????:-))
Ügyi voltál!!

Névtelen!
Többen is irtuk, hogy Tara sunyi! Nézd meg egyszer a szemét. Csak úgy sugárzik belõle. Nemhiába mondják azt, hogy a szem a lélek tükre!!!

mazsi
mazsi
 
 


Én is láttam, hogy Tara gyerekének az apja nyilatkozott...pont ezért gusztustalan, hogy otthon hagyta a gyereket.Ha annyira ki van, menjen el 1 hétre üdülni, ne a tvbe játsza az agyát.Szegény kisfiú egyszer megnézi ezt videón: anyja egy bolondokkal teli házban ország-világ elõtt (eddig talán 2*említette a fiát), az apja Németországban...hááát...ezen nem segít a nyakába logó aranylánc, vagy a 100ezres kerti játék sem...
FÚJ-FÚJ TARA!!!!!!!!!!!!!!
Névtelen
 


A Való Világban sokkal értelmesebbek a játékosok. Szerintem izgalmasabb is.
B
 


Háááát, pl. a Györgyike vagy a Hajni nem egy lángész! És mitõl izgalmasabb???
Névtelen
 


Sziasztok!

Megint itt.
Benéztem már a másik BB-s topikba, csak azért oda hamarabb, mert feljebb van. Hû, a sok angyalka a glóriával. De édesek. Lassan jelszóval fogják levédeni a topikjukat, hogy csak az angyalkák írjanak bele.Kép Na, ezért mit fogok kapni... Mondjuk nem érdekel, ma már Anyósommal megharcoltam, ennél rosszabb nem jöhet.
mazsi: Nem vagyok boszi, csak ügyes.Kép
Hajni: Ha véletlenül nem nyersz, majd sütök én neked tortát.Kép

Láttam VV-t pénteken. Szerintem nem jobb. Más véleményen lévõkkel maximális toleranciával viseltetek.

Üdv,
Anima
Anima
 


A VV háza lakhatobb szerintem.
Sárkány
 


B!

A Való Világban sokkal értelmesebbek a játékosok. Szerintem izgalmasabb is.

Ja, gondolom az a "szelid motoros" fazon a kedvenced.
Az izgalom meg az, hogy jól beba**va kispárnával maga elött nézegeti a "csunya kukiját". A csajok sikitoznak mint a szûz qrvák, hogy öltözzön már fel mert õk még élõben nem láttak ilyet csak fényképen. Kép Kép Kép

kistesó

Szerintem a Farm a legjobb, azokat még sajnálom is szívesen küldenék nekik egy kis elemózsiát is Kép
kistesó
 


Anima!

Hû, a sok angyalka a glóriával. De édesek. Lassan jelszóval fogják levédeni a topikjukat, hogy csak az angyalkák írjanak bele. Na, ezért mit fogok kapni...

Anima
elõször is gonosz vagy ugy, hogy ezt kapod

Kép

és ez küldi a másik topicból:

Kép

kistesó
kistesó
 


Anima!

Mit görcsölsz, minek bunkóskodsz?

Direkt azért indult a másik topic, hogy akinek nem tetszik, más véleménye van, lehessen vitázni, ne zavarjon bele a NAGY SZAVAZÁSBA, A TI TOPICOTOKBA. szóval, ha anyósoddal, vagy mással bajod van, ne azokba rugdoss a hátuk mögött, akik elkotródtak innen a kedvetekért.

Juli
Névtelen
 


Sziasztok!

[url=http://index.hu/kultur/media/bb05/" TARGET="_top]http://index.hu/kultur/media/bb05/[/url]
Most csak ennyit akartam.

Üdv: Vica
vica
 
 


Ajjaj! Vigyázzatok! Van nagyobb ellenség is! Kép
Jót röhögtem az Isten infra szemén ami még a papalanon is átlát. Kép
Kiváncsi leszek az Ufokat mikor keverik bele, meg a világvégét? Kép

kistesó
kistesó
 


Sziasztok!

Megpróbálom összeirni a múlt hét szombati voksokat. Reméleg senkit nem hagyok ki belõle, aki "szabály":-) szerint szavazott!!!

Virág/Pongó
Hajni/Tara
cscs/Zsanett
Juli/Pongó
Vica/Zsanett
Giti/Pongó
Dia/Pongó
Anima/Pongó
JéJé/Pongó
Zsuzska/Pongó
mazsi/Pongó
Evelyn/Évi
Szila/Zsanett

Akit esetleg kifelejtettem, az a pénztártól való távozás után is reklamálhat!!:-))

Én szivesen elveszteném a 2. kiszavazást, ha a nézõk Tarát szavaznák ki!!!!!

sziasztok
mazsi
mazsi
 
 


Sziasztok!
Mazsi: én Zsanettet mondtam!
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Halika,

nos, én igenis sajnálom Tarát, szerintem negativ diszkrimináció hogy a gyereke miatt paterolták haza. (Ilyen alapon húzhatott volna haza Zsanika is a szerelméhez, ahelyett hogy mindenkit megpettingel, meg húzhatott volna haza Itike is, mielõtt Angika teljesen megõrjiti.)
Ez a döntés sóó valami elképesztõ nivótlan. Én jó odamondogattam volna a genyó embereknek, nem bájologtam voltam még azok után hogy kinyomtak. De ez a Tilla, ez jó fickó, no. No meg ez a Boros is. A Sláger rádióban nyomták, ajnározták a Zsanikát, meg agymosták a hllgatókat hogy szavazzabak Tarára, most meg ott bájolog a Tarának.
További jó BB nézést:
a szánalmas fun club oszlopos tagja (he-he)
ZA
ZA
 


Annak ellenére, hogy milyen emberek nézik többségében-lsd. sms-ek, bekiabálások, BB-chat-azért örültem, hogy az emberek több mint fele úgy gondolja, hogy anyucinak otthon a helye. Nem negatív diszkr. és nem lehet egy járást egy anya-gyerek kapcsolattal összehasonlítani.
Juli
 


nemazér, de fan club
Nektek tényleg tetszik???
Névtelen
 


Sziasztok!

Kedves névtelen!
A fan szót általában a nemi szõrzettel összekapcsolva szokás használni.
Ezenkivül a választ az ezt megelõzõ topikban keresd, nem jó helyen jársz!!!! Vagy találtál itt olyan beirást, hogy de qrva jó ez a BB?????

E HETI GYÕZTESÜNK: HAJNIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!

Sziasztok
mazsi
mazsi
 
 


Mazsi,
ha nem tudtok angolul, akkor talán nem kellene angol szavakat használni.
A fan club olyasmit jelent, mint rajongótábor - talán így lehetne legjobban magyarra fordítani. (a fanatic rövidítése). A fun pedig vidámságot jelent.
A fanszõrzet pedig magyarul van.
De ha a hülyeségeteket akarjátok bizonyítani, akkor rajta. Ennél lejjebb úgysem süllyedhettek...
Névtelen
 


Névtelen,
ezzel a stílussal húzz a dühöngõbe!

ZA,
szerintem sem negatív diszkrimináció. Te helyesnek tartod, hogy egy szomszédnénire rábízta a gyerekét, ki tudja miért? Te otthagynád a gyerekedet akár 2 hétre is ilyen okból? Nem hiszem. Én a legelsõ pillanatban fel voltam háborodva emiatt, és rettentõen furcsa, hogy egytlen egyszer sírta el magát a kisfia miatt a 4 hét alatt. Én sem tenném egy lapra a járást és az anyaságot... És - nehogy azt hidd, hogy kötekszem! Kép - Tilla az idegeimre megy a táboraival együtt, Claudia pedig mostanában intelligensebb jóval, mint pl. a beköltözéskor. (Vagy ez ironikus volt?) (OFF: kakiügy rendben?) Puszi:

Virág
Virág (fiore)
 


Mazsi!
ha nem qva jó, akkor miért nézitek???
Virág,
húzzál te!!
Névtelen
 


Mea culpa drága anonym!!!!!

Idézlek: ha nem tudtok angolul, akkor talán nem kéne angol szavakat használni!!!!!!
Kérdés: ki használt?
Válasz: Te használtál!!! nekünk megteszi a szép magyar anyanyelvünk is!!!!
Egyébként te kis butácska, a fanatic szó latin eredetü, nem pedig angol, habár valahogy átkacskázott inglisbe.
Mivel én már túlkoros vagyok a rajongáshoz, ezért a fanatikus szót a megszállottan valamihez ragaszkodó, hitében megingathatatlan, csökönyös ragaszkodás valamihez fogalmához társitanám. De hát én emberbõl vagyok, tehát tévedhetek, Te ezek szerint nem vagy emberbõl, Te nem tévedsz!!!!! Ezért fatális tudatlanságom miatt, lábad elé borulva könyörgöm bocsánatért.
De neked kedves anonymusom belebúgom abba a zsíros füledbe, hogy hottentotából viszont pörfikt vagyok!!!!!
És ne feledd, ha valaki felbosszant, az ember arcán 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsam a kezem, és képen töröljem az ilyen bunkókat!

Szijja te drága!!!!!!

egy szánalmas, lesüllyedt,tudatlan, nevét nem elhallgató

mazsi
ismétlem!!!! mazsi
mazsi
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: