Új privát üzeneted érkezett!

Igen, még csak minipoci, mert még csak minigyerek van benne.
Bizony Kata, lehet, hogy meglátjuk ma a nemét (mondjuk mindkettőnknek tök mindegy, hogy milyen lesz), izgi. Olyan lassan telik ez a mai nap. És olyan messze van még az este 9 óra. (akkor megyünk...)

Ja, Serfi még azt akartam mondani, hogy kívülállóként azért azzal tudlak bíztatni, hogy Hancika marha jól néz ki a képeken, amiket küldtél, egyáltalán nem úgy, mint aki éhezne! Szóval hajrá! Kép
Vendég
 


Eszti, igazán nagyon csini a pocid!! És nagyon tuti a gatyód is!!Kép

Serfi, hívtalak. Csak azt akartam még mondani, amit Edó is írt, hogy szoptasd gyakrabban napközben, akár két óránként is. Emlékszem nállunk is voltak ilyen napok, egész nap szinte csak etettem. És igyál sokat, és pihizzél!!

Edó, Krken a rosszabb időben sétáltunk, játszótérre jártunk, vagy csak úgy kifeküdtünk a partra egy plédre. Peti nagyon jól alszik ott, napközben lenyom 3 órát is. Az alatt mi is pihiztünk, és olvasásra is jutott végre idő.

Kép

Kép
tikata
 
 


Bocs,asszem beszéltem vkivel, utána mikor Babszy hívott lemerültem. Szóval 80g-t evett a Drága,majd 70-t lefejtem, na ezt próbáltam kanálból,pohárból,cumisüvegből, de nem kellett,próbáltam a tápszert is, az sem. Felhívtam a dokit,most cseppeket kap,étvágyjavítónak, egyenlőre tápszert mégsem. Lusta.
Most megyek,majd még jövök!puszi S

Kép
seriff
 
 

 
 

Az jutott eszembe, hogy ebben a korban kapott a Peti Maltofer cseppeket, mert a vashiány okozhat étvágytalanságot, és aluszékonyságot.(Petinek ez a két tünete volt) És neki még nem indult be, a tőlünk kapott vas készlet meg már kimerülőben van 3 hós korra. (doki néni mondta, nem magamtol vagyok ilyen okosKép) Lehet Hannus is ilyen cseppeket kap?
És ha meg 80 után lefejsz 70-t akkor van tejcsi, csak azért kéne fejni kicsit, h maradjon is, amíg meg nem jön az étvágya.

Győzőnek boldog szülinapot kívánunk!Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Igen,igen fejem szorgosan.Most Béres cseppet+Cvitamint kap, meg még egy cseppet, azt úgy állítják ösze a patikában, d.u. kell értemenni. A cseppeket fecskendőben adtam be, mit mondjak, nem volt hálás feladat, eléggé üvöltött Hancika!Kép

Eszti,nagyon csini pocakod van, már akartam írni az előbb is!

Kép
seriff
 
 


A Béres cseppen pont mostanában gondolkodtam, h kéne adni a Petinek. Hány cseppet adsz, hányszor és milyen fajtát (felnőttet)? És Cvitamin az a Cebion csepp?

Kép

Kép
tikata
 
 


Ahan, egyfajta Béres csepp van,mi 2x1-ről indulva,2x2ig megyünk, 10-20kg között 2x5 cseppet ír a papír. Miért akarsz adni Petinek?
Cebion,igen az a Cvitamin. De hogy adjam be,h ne sírjon közben? Te hogy adtad?Vagyis mindenki,hogy adtátok?

Kép
seriff
 
 


Anno a Maltofert kiskanállal adtam, de az elég gázos volt, mert sötét vörös színű, és mindene olyan lett. Sírni nem sírt. Ezt az alkalmankénti 1 cseppet miért nem csepegteted egyenesen a szájába? Mert folyadékkal kell beadni? Akkor meg cseppentsd szopi előtt v. közben és akkor a folyadék is megy utána.
Amikor gyomorrontásra kapott kanalas orvosságot, azt én is fecskendővel adtam, mert így volt a leghatásosabb, de azt már le se írom, hogy az én gyerekem még ezt is bírta, talán még élvezte isKép
Azért akarom adni, mert nincs valami nagy étvágya, meg majd jön az ősz (vagy talán már itt is vanKép)
És ettől a héttől kezdve nem turmixolok. Nincsennek is nagy evések, de hát kéremszépen aki éhes, és van 16+x foga, legyen szíves rendesen enni, nem csak pempőketKép Ezt közöltem az érintett személlyel isKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok Csajok!
Újra itt a fedélzeten! Próbálom kipihenni a hétvége fáradalmait, egyenlőre a kevés alvás miatt nem sok sikerrel.
A buli jó volt,egészen jól lehetett a 150 főt koordinálni.
A Hemo-ban volt egyébként.

Olyan jó olvasni, ahogy egymásnak így az éteren keresztül adtok tanácsokat, saját tapasztalatok alapján, asszem nem kell félnem, ha egyszer majd nekem is lesznek ilyen irányú kérdéseim, mert ti anyukák majd mind tudtok segíteni! Tök jó!
Eszti, azért ez neked is tök jó, ugye?

Ha ránézek az órára, lassan indultok UH-ra, lehet, h nem a gyereket kell majd ébresztgetni, hanem az anyukát, hi-hiKép Mert ilyenkor neked már lövik a pizsamát, nemigaz?

Azt néztem, hogy Eszti, meg Serfi már középhaladó felhasználó.Ti írtok legtöbbet, ezek szerint. Ezután mi jön? Felsőfokú v. mi?Kép

Eszti, havonta tedd fel a pocakos képedet, és akkor szépen nyomonkövethető lesz a növekedés. Marha jól néz ki ez a gatya. Trendi.

Kata, nagyon tetszett az elmélet a turmixolásról, és az érintett személy mit szólt mindehhez?

Na pusszantás nektek, majd sűrűbben jövök ezután, remélem!
anniecoe
 
 


Jaj, Edó, nagyon tetszik a kép a kis betyárról, ez még Libero reklámnak is elmenneKép

Na és ha popsitörlőre volt éppen szüksége?
anniecoe
 
 


Eszti, mi volt az UH-n?
Most megyek, mert Hanci felébredt,de majd még jövünk!
puszi

Kép
seriff
 
 


Eszti, én is várom az uh-s élményeket!

Jajj, mennünk kellene boltba kajáért, de úgy nincs kedvem. Peti is egész jól eljátszik most magában. Tegnap voltunk bútort nézni a szobájába, és ma megerendelem. Lesz végre ruhásszekrénye a gyerkőcnek!!Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Háááát, szóval minden totál nagyon ok! Doktorbácsi nagyon-nagyon elégedett: nyakiredő ok (1,6 mm), és 62 mm hosszú a babánk. És az UH alapján a baba fejlettsége napra pontosan egyezett az utolsó mensimtől számolt idővel. Meg lettünk dícsérve. Kép
Gyönyörűen ver a szíve, és izgett-mozgott, forgolódott, kalimpált, többször az arcához nyúlt a kezével. Nézegettük egy darabig, alig bírtunk betelni a látvánnyal! Kép Olyan aranyos, már most is imádom! Kép Persze Peti is...Kép csakhát ő még nagyon keveset kap belőle, de azért aktívan beszélget ő is a minigyerekünkkel. Kép
Hihetetlen élmény volt! Kép

Szóval minden nagyon jól van, baba ok, én is ok, legközelebb szeptember elején vérvétel + AFP.

Megyek is körzeti dokibácsihoz, táppénzt intézem!
Este még jelentkezem!

Puszi

Ja, Edó, Kata nektek még nem írtam meg a freemailes címemet, az Avonosra már ne írjatok!
Vendég
 


Eszti, nem is mini a Minigyereketek! Ezek az utolsó napjaid az Avonnál? Milyen érzés otthagyni?

Kata, eljutottatok a boltba? Honnan rendeled a bútort Petinek? Te jó ég, eddig hol voltak a ruhái?

Kép
seriff
 
 


Eszti, szupi hírek, ügyesek vagytok!

Serfi, eddig a pelenkázó alatti fiókban, polcban, meg mindenfelé a mi cuccaink között beakasztva. De ez énnekem nem tetszett, és elmentem, kinéztem, férjnek megmutattam, délelőtt pedig megrendeltem. Két hét múlva jöm.Kép A Petőfi S utcában, fenyőbútor boltban. Viszonlag új bolt.
Este vacsi vendégek jönnek, azt se tudom hol áll a fejem. (nem feltétlen a vendégek vacsija miatt, de úgy általában se értem utol még magam). Pedig egész nap teszek-veszek.Kép És netezni is tök keveset netezek. Na megyek a dolgom után....Azé majd még benézek.Kép

Ja, tegnap elnéztem a Petit, ahogy sétált az utcán, atért még ő is olyan pici...KépNéha meg olyan nagynak látom. Néha.

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Kata,hogy sikerült a vacsi? Utolérted már Magad? Sejtem, h melyik az a bolt.

Többiek?
Diácskával mi van már? Múlt csütörtökön Balázstól hallottam Róla utoljára!Remélm, minden okés!

Most megyek, reggeli koktélt gyártani Hancikának!

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Eszti! Csak így tovább! Kép Most már otthon tuti tök jó lesz. Akkor dolgozol amikor akarszKép

Serif! Eszeget Hanna?? Megeszi a tápszert?

Kép
edó75
 
 


Sziasztok!

Edó,nem nem eszi a tápszert,de van is tej,szóval nem azzal van gond,vmiért étvágya nincs,vagy csak kis étkű. Próbáltam a lefejt-frissen-tejcsit is pohárból,kanállal, cumisüvegből de az sem kellett.
Most várjuk a Bérescsepp hatását,meg talán meg kéne próbálni,h ne ez legyen a központi témaKép.

Kép
seriff
 
 


Na hi!

Ismét itthon, most talán huzamosabb időre. Örülök, hogy mindenki jól van, Biztos, hogy Hannácskának is megjön az étvágya, balázsnak is számtalanszor volt ilyen kis hullámvölgye. Mondjuk én nem viseltem ilyen jól, mint Serif.
Mesélj, miket csinál már a pici Hanna? nyúlkál már a tárgyakért, ütögeti őket? Az állítható járóka az fajin, mert most még nem kell olyan mélyre tenni Hannát.
Honnan jött ez az Euközgazdász szak? Váltani akarsz, vagy csak érdekel a dolog? Orsikám, neked nem lesz nehéz egy orvosi után, biztos élvezni fogod, mert egy teljesen más terület. Mikor kezdenéd?
Nekem meg lassan neki kell állnom a környezetirányító szakdoga írásnak, mert a szülés miatt halasztanom kellett. De örülök neki, hiányzik már egy kis szellemi tevékenység, és így bejárhatok majd a munkahelyemre is konzultálni.

Azt hiszem Balinak mostanában nem lesz szüksége étvágynövelő cseppekre, ugyanis hihetetlen jó étvágya van, emberes adagokat eszik, és olyan jóízűen...imádom. Persze a gyümölcsöktől még mindig kirázza a hideg, de azért csak lenyomom szegénykének.Kép

Edó, igen, innentől kezdve tényleg egyre csak szivacsosodik a gyerkőcök elméje. Bali szinte mindent megért, és kommunikál, elkezdte a szavak elejét vagy végét mondogatni. Továbbra is az autók és a traktorok a nagy kedvencek, na és persze a könyvek, mindent el kell neki mutogatni, és egyből megtanulja.
Zene tekintetében kezd ráállni a punk-rock stílusra, a Greendayre nagyokat csápol.KépKép

Tudjátok kikkel találkoztam Szolnokon? Szoszóval (Szolnoki Zoli, ex verseghy-s, illetve koltóis), nem nagyon akart megismerni, ezért én jó hangosan ráköszöntem. A DM-ben pedig az emlegetett Guba Ágival pelenkavásárlás közben, neki is most 11 hetes a kislánya, Júliának hívják, és érdeklődött felőletek is. Serif, ha nem baj megadtam neki a telcsiszámodat.

Ancsa, az uram meg látott egy násznépet szombaton, lehet, hogy ti voltatok??

Katus, szóval bekeményítettél a pépet illetően? Hogy viseli Petya? Telek ügy stagnál, vagy van valami előrelépés? Most hogy Jóska befejezte?? Kecskeméten a munkáját Pestre kell majd járnia?

Még egy hír: Draskovits Dóra hívott a minap, kissé elszonytyolodva hallgatta, hogy szép lassan mindenkinél jön vagy van baba. Most facéran tengeti hétköznapjait, egyébként az IBS-ben tanít megint.

Dia tudomásom szerint jól van, szépen nőnek a babócák, lassan 1,5 kiló felé tartanak, és már megvettek egy csomó mindent, kisruha, kiságy stb.

Ja, Serfkó, én is azt a szállodát (Pécs)néztem ki interneten, örülök, hogy jókat mondtál róla. Szerintem mi is odamegyünk. És a környéken mit érdemes meglátogatni? Villány szép hely? Oda már régóta szeretnék elmenni, egyszer jelentkeztem oda egy álláshírdetésre, az egyik legszinvonalasabb borászathoz kellett volna elszegődni, na nem borásznak, hanem külföldi értékesítőnek (Vilyan), de aztán a távolság (Szolnok-Villány)miatt lemondtam.

Mostmár befogom a szám, mert biztos unjátok a banánt.

Pusz

Ui: Edó, Peti nagyon cuki a képeken, és már milyen nagy ő is!! Kata, képek?

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!

Üdv újra itthon Babszy!
Én most Szolnokról írok (váltjuk egymástKép), hétközben meg nem volt 2 napig netem, mert ezek a piszkok kikapcsolták, mert nem fizettem be a júniusi(!) számlát. Vicc, hogy nem is érkezett meg. Na mindegy már túl vagyunk rajta.

A bali meg a Peti már biztos megértené egymást, mert ahogy írod, szerintem egy nyelvet beszélnekKép Kajálás terén nincs változás, ebédre pár falat, egyszerűen szerintem lusta enni. Jó olvasni, hogy van gyerek aki szépen eszik, és tényleg jó lehet látni.Kép Õ meg egyébként, ha lehetne, egésznap gyümölcsöt enne,...össza kéne gyúrni a két gyerek étvágyátKép

Serfi, mi ez a suli? Ez most komoly? És hogy jött? Mi leszel?
Ha rámész a www.amalom.hu -ra és ott megkeresed az alaprajzokat, és azokra is rámész, meg lehet nézni, melyik emeleten milyen boltok fognak nyílni.

Diának drukk, most volt itt a bátyja, mondja, hogy minden ok, jól van a Dia. Szegényke azóta is húst hússal eszik. Babócák szépen növögetnekKép

Bogi, mikorra tevezitek a pécsi utat?

Kép

Kép
tikata
 
 


NA sziasztok, jól belehúztatok, nem mondom! Csak győzzelek olvasni!

Babszy, ne hidd, h nyugodt vagyok, emert egyáltalán nem, reggel tök boldog voltam, mert 130g-t evett,és 80-t fejtem, na aztán elaludt magától az ágyában, és 2órát nyomta, utána viszont csak 90 g-t evett, majd megint elaludt, most meg csak 60-t. Szóval paff vagyok teljesen. Hiába tudom, h estére kevesebb,viszont zsírosabb a tej, de ahogy a doki mondta, ez több, mint luxus, h van és nem eszi. De legalább okos, mert a tápszert se Kép! Mit csinál? Beszélget egyfolytában, imádja ahangját hallani! Rúgkapál összevissza. Még nem használja tudatosan a kezét, olyan direktbe még nem nyúlkál. Nézelődik ezerrel, most pedig mint aki tudja,h rosszat tett tördeli a kezét.Na és van egy nem túl jó szokása is, megtalálta az ujját Kép. Még nem tettük bele a járókába, pedig a Mami-Anyukám-tegnap meghozta a belevaló játszószőnyeget. Nem akarok váltani, csak érdekel, meg kíváncsi vagyok más területre is, nem akarok beszűkült agyú orvos lenni. Februárban kezdődik, félévente 5x2 nap, de annyira nem muszáj menni. Vannak jó jegyzetekkel rendelkező ismerőseim, barátaim...Kép. Bali édes lehet,ahogy Greendayezik! Kár, h nem egynagy gyümievő! Apukám szokta próbálgatni HAncinál a barackot, szőlőt.Nem igaziból, csak bekeni a szájátKép! Ja, és dehogy baj, h megadtad a számom az ÁginakKép! És az a szálloda szuper, hatalmas tükrök vannak a szobákban, és tényleg nagyon igényeen van felújítva, mi a reggelinket ettük még ott, hát nem volt annyira nagy választék, de 2-3 féle felvágott, 2-3 lekvár, kalács és zsemle, rántotta mindig volt. Mit érdemes megnézni? Villányban én már többször voltam. Igazából, ha nem egy szervezett csoport, akkor nem sok pince van nyitva, csak úgy. Persze az is igaz, h legutóbb márciusban voltam, előző évben meg áprilisban, szóval szezon előtt. Villánykövesden a vasútállomással szemben van egy szálloda-étterem, nagyon jó a kaja és hihetetlen mennyiséget adnak. Olyan kedves kis falu mindkettő, de nem sok látványosság van. Pécsen a múzeumok, a Tv torony-na az gáz ott fent,mintha 20 évvel ezelőtt ittmaradtak volna a bútorok,meg minden.Még hó volt idén tavasszal. Van egy állatkert,abban nem voltam még. Aztán pláza, Árkád,brendon,rengetzeg cipőbolt.Az állomáshoz közel egy fini fagyizó,ja a Király utca, a színház, a lakatok, a Dzsámi. Asszem ennyi "röviden".

Kata,szerdán jön Melcsi, szombaton megyünk Esztergomba, más programunk nincs a hétre.Viszont van barackunk egy csomó, úgyhogy gyertek mielőbb!

Kép
seriff
 
 


csak egy gyors bejelentkezés. Serfi, lehet, hogy rosszul látom, de kezdesz te is beledilizni ebbe a hülye méreckedésbe. Ne tedd, ne méricskélj, plíz!!Bali nagyon ritkán evett 100 fölött, talán 130 volt a max, viszont gyakran kért cicit, 600-650 volt a napi adagja, még akkor is mikor már 900-at kellett volna ennie. és mégis fejlődött, ha nem is 15 dekát hetente. Én nagyon nehezen szoktam le erről a méricskélésről, utána viszont több lett a tejem.Kép
na, ez csak egy kis jó tanács volt, bocsika.

Kép

Kép
babszy
 
 


Babszy,küldtem mailt is,megkaptad? Tudom, h nem kéne mérni, csak keddig csinálom, h tudjak a dokinak mit mondani.

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?

Babszy,hogy megy az alvás Balinak? Na,ma beletettük Hancit a járókába,csak emelgette a fejét,rágta a csiga szájában lévő levelet,szóval vicceske volt,aztán inkább betettem az ágyba,h aludjon,kezdetben tiltakozott, sírdogált picit, de én ott voltam,vasaltam, nem vettem ki,beszéltem Hozzá,aztán elaludt.

Kata,nem lesz Kenguru gold a Malomban,pedig én vhol azt hallottam. KépKépKép Különben klassz üzletek lesznek, egy festményt meg már láttam is a MalomArt-ból,klassz. Mikor és hogy jöttök ma vissza? Tudjátok már?

Edó,Ti hogy vagytok?

Eszti, elutaztatok vhová a hétvégén?

Ancsa, kipihented már Magad? Nagy táncos lagzi volt? Ki húzta a talpalávalót?

Dia?

Kép
seriff
 
 


Serfi, délután megyünk vissza, apu, visz. Józsi már reggel elment, malmozik ezerrelKépKép
Megnézted az üzleteket? Igen nem lesz kenguru gold, és C&A-sem sajnos. De lesz nagy könyvesbolt, amit én már úgy várok.
Ügyi vagy, ahogy elaltatattad a Hannust. Azt akartam még mondani, hogy szerintem ezt a kajáztatást, szoptatást nagyon kevés embernek sikerül parázás nélkül végig csinálni. Főleg az első gyereknél. Talán majd a másodiknál kicsit lazábban tudjuk kezelni. Én azt hittem, amint elkzed enni, megszünik a para. Egy fenéket, nekem most még nehezebb időszak van, mert hiába van ott előtte a sok finom kaja, nem eszi. Azt csinálja, mint Hannus az anyatejjel. Van, de nem kell, illetve a kevesebb is elég.

Tegnap este kimentünk kettesben tüzijátékot nézni. Jó volt.

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!
Régen nem jelentkeztem már. Pénteken már nem is voltam az Avonban, úgyhogy mostantól inkább csak reggel, de még inkább este tudok jelentkezni. Minél hamarabb veszünk egy saját laptopot is, meg lesz internet előfizetésünk is, hogy én is tudjak napközben dolgozni. Most ugye csak Peti gépe van, és a GPRS, de ő meg napközben elviszi.

Na mindegy. Nálunk minden ok, egész hétvégén lazáztunk, főzőcskéztünk, tegnap pedig a tetőről megnéztük a tüzijátékot. Mert ahol az én lakásom van, ott van klassz tetőterasz (mindenkinek, aki ott lakik), kb. a 10. emelet magasságában, és onnan nagyon fantasztikus a pesti kilátás, és a tüzit is jól lehet látni. 2 éve ott voltak Bogusék és Diáék is, jó móka volt...Kép
Jövőre akár csinálhatunk egy össznépi tüzinézést nálunk, felpakolunk a tetőre, aztán hajrá!! Na?? Kép

Csajok, szívom be a sok tapasztalatot a gyerekek etetésével kapcsolatban, de ahogy látom, biztos én sem úszom meg majd valamiféle parával...ez van. Kép
Pénteken meglátogattam Diust, mondhatom, nagyon klasszul eldumáltunk. Dius jól van, a sok husi és zöldség megtette a hatását, mert nagyon-nagyon csinos, semmi túlsúlyt nem lehet rajta látni, öröm nézni, és lám ikrekkel is lehet ilyen csinosnak maradni!Lábdagadásnak nyoma sincs! Nekem ez most példa, és én is szeretném majd hasonlóan megőrizni a kondimat. Én ráadásul hízékony alkat is vagyok, szóval tényleg oda kell figyelnem. De már most próbálom betartani, hogy a felesleges kalóriákat ne vegyem magamhoz. (Lekopogom: anyukám szerint - ő a legnagyobb kritikusom ilyen szempontból - látszik, hogy odafigyelek) Kép
Na, azért néha lefigyel egy kis fincsiség, de ennyi muszáj, igaz? Kép
Diusék gyönyörű két színre (halvány narancs, kék) festették a gyerekszobát, nagyon jó dolguk lesz ott a gyerkőcöknek. Kép

Jövő héten biztos megyek valamelyik nap Bogushoz, úgyis régen találkoztunk, és hát végre lesz jobban időm. Nagyon jó érzés egyelőre a függetlenség, és holnap már megyek is, átnézem, hogy is van ez az újság, egyebek. Kép

Anyukámék ma elutaztak Prágába és még meglátogatják a cseh királyi városokat is, jó lesz nekik. Bírom, ahogy elkezdtek utazgatni idősebb korukra. Mindig barátokkal mennek, nekik már inkább a társas utazás a fajin, mint édeskettesben. Kép

Na pussz mindenkinek.

Kép
Vendég
 


Serif, egy kis bíztatásnak, hogy mindenki hasonlókkal küzd...én jót nevettem rajta (egyelőre még csak nevetek, aztán februártól majd nem biztos...)

Kép

Az első 3 hónap szülés után:
- az a hatalmas méretű fej, amit szülés után egyfolytában nézel, hát az tényleg átfért azon a kis lukon,amibe addig azt a pirinyó tampont dugdostad.
-van idegesítőbb hang, a táblán végighúzott körmöknél.
- a lefejt tej becsesebb, mint egy 200 éves bor.
- napi 4-5 óra alvással is lehet élni.
- ha választhatsz a szex és az alvás közt, az utóbbira fogsz szavazni.
- egy kisbabából valamelyik nyíláson mindig folyik valami.
- a séta csak neked séta, ő ebből semmit nem vesz észre.
- elindulni otthonról egy 2 órás procedúra.
- ha eddig nem kötötted be a biztonsági öved, ezentúl befogod.
- kurva nehéz a babahordozót cipelni, gyerekkel együtt.
- minden babazokninak szűk a szára és bevág.
- a legszebb ruha is csak 1x kerül sorra, azután kinövi.
- aki a fürdetőkrémet kitalálta, azt lapáttal vernéd agyon.
- az egész terhesség alatt azt várod, hogy végre megint hason alhass. Szülés után a 2 irgalmatlan méretű csöcsöd miatt továbbra is csak ábránd marad...
- szörnyű dagadtnak lenni.
- nézed a vékony, feszesbőrű nőket.
- már nem szereted a vendégeket.
- sírsz, ha a tv-ben popsikenőcs reklám megy.
- sírsz, ha az alvó gyereked nézed.
- sírsz, ha valaki hangosabban szól hozzád vagy ingerültebb veled.
- sárkány leszel, mindenért baszogatod a férjed.
- egész nap várod, hogy este legyen és a gyerek aludjon, reggel meg azt várod, hogy mikor kel fel végre.
- ha elszabadulsz otthonról pár órára, amit addig alig vártál, akkor egész távolléted alatt otthon jár az eszed.
- a férjed túl csinos, túl szexi és minden nő biztos őt akarja.
- akik eddig hívogattak a szülés előtt, hogy "egyben vagy még?", na azok mostantól nem fognak. A napok múlásával, már senki nem fog hívni, csak a család.
- a nagyszülők azt hiszik, nekik szülted a gyereket.
- kiderül, hogy mindenki tehéntejet ivott 2 hónaposan régebben.
- kiderül, hogy anyád nem tud semmit a babákról (már).
- anyósod még annyit sem.
- fél óra bohóckodás és cigánykerekezés után egy 2 mp-es mosoly teljesen reális egy babától.
- a digitális mérleg egy szar, csak arra találták ki, hogy idegesítsen.
- amelyik ruha lábközt nem patentos, az a gyerek emelésekor a nyakában gyűlik össze.
- a híg fos a legjobb pelenkában is utat vág a hátközépig.
- van 70 dekás teli pelenka!!
- a zenélő forgó a kiságy felett nagyon kevés ideig forog 1 felhúzással sajnos.
- a mélyhűtőben már csak a fagyasztott anyatejnek van hely, kajának nincs.
- egész nap otthon vagy, mégsincs este meleg vacsora és kupi is van pluszban. És még fáradt is vagy.



3-9 hónap
- úgy tűnik az egész nap egy végtelen szoptatás.
- bármit próbálsz hozzátáplálás címszóval, az öklendezve jön ki belőle.
- éhen fog veszni. . . nem eszik semmit ez a gyerek.
- a főzelék SEMMIVEL nem jön ki a ruhából és textilpelenkából.
- 3 kanál lenyelt kaja után képes fél üvegnyit visszahányni, és még 3x lebukni magát napközben.
- napi 4x átöltöztetni nem is sok.
- az egész szobát betakaró játszószőnyeg is kicsi.
- a hányás mindig a kimenőbe felöltöztetés és az autós hordozóba betevés UTÁN következik!
- 1 óra cipelés után egy 5 kilós baba is 20 kilósnak tűnik.
- zuhanyzáskor meg kell emelned a melleid, hogy alatta is megmosd.
- a legjobb játék az, ami földhöz csapkodva elég zajos.
- a legjobb játék a pillepalack, a kád dugó lánca és a távirányító. Minden más pénzkidobás.
- az is befér egy baba szájába, amiről azt hiszed egy reklámszatyorba sem férne be.
- a kutyát megtaníthatod, hogy ne nyúljon a gyerek játékaihoz, de a gyerek a kutya jutalomfalatját fogja a legjobb ízűen rágcsálni.
- mindenen bevarró címke a legérdekesebb.
- minden fájdalom és baj emelés hatására múlik.
- ha eddig nem volt kutyád, most van. 2 méternél nem távolodik el jobban és még a wc-re is követ négykézláb.
-eddig nem hitted volna, hogy egyszer valaki a szemedbe nézve fog, tág orrcimpákkal, nagyokat nyögve szarni, fátyolos tekintettel. Mindezt szégyenérzet nélkül!
- valakinek te vagy az ISTEN!
- az idő múlásával egyre nagyobbak a lakásban a káresemények.
- mindenhonnan csak le, és kipakolni izgalmas.
- térd magasságig minden kéznyomatos és nyálas a lakásban.
- 1 fog arra elég, hogy piercinget lukasszon a csöcsbimbódba, és átharapja a nyaki ütőered.
- ha valamit 1 órán át pepecselsz, főzöl, minden edény koszos, turmixgép úszik, na akkor nem fogja megenni.
- egy baba nem nyeli le a szájában lévő falatot,
mielőtt veled szemben ülve eltüsszenti magát!!!!!!!
- egy baba nem ismeri a türelem szót! (sem)
- egy baba leszarja, hogy hétvége van, akkor sem alszik tovább.
- amikor leülsz mellé a földre, ő ügyesen feláll beléd kapaszkodva, de tuti a mellbimbód a fogódzó.
- a körömvágást altatásban kéne végezni!! Olyan mint futóvadra lőni. . . .
- a tépőzáras cipő 3 mp-ig van a lábon
- a homokózólapáttal igenis ki lehet ütni egy ember szemét.
- a hullapelyhes szép dal, de 200-adik alkalommal már a mikulás k. . anyját. Még jó, hogy kivehető az elem a játékból. . .
- miközben eteted, mindenki rajtad röhög aki lát, mert te is nyitod és csukod a szádat, néha le is nyalod körbe a nemlétező maszatot.
Vendég
 


Hát ezen nagyon jót röhögtem. Annyira igaz, hogy az már fájdalmasan vicces.Kép

Eszti örülök neked. Jó, hogy így vagy.Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Eszti, én is nagyon jót nevettem,tényleg igaz,minden szavaKépKépKépKépKépKép!

Kép
seriff
 
 


A Győzőt is megnevettettedKép!

Kép
seriff
 
 


Jó reggelt!

Most már elég valószínű, hogy a Peti balkezes lesz. Sokat rajzolunk mostanában, és ő mindig bal kézzel. Örülök, mert így legalább már nem tiszta apja!!Kép
Reggelizünk, elfogyott a virsli, azóta mustáros kenyeret eszik.Kép

Csajok, lesz még nyár?!
Serfi, ha holnap nem esik, akkor kibuszozunk, jó?
Jövöhéten meg, kicsit felszabadul a Józsi, és akkor én szeretnék menni valamelyik nap Pestre, és látni akit lehet!!! Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata,oks, reggel, délelőtt megyünk oltásra,de gondolom du jöttök! Várunk!

Kép
seriff
 
 


És a mustáros kenyér tuti, biztos, h szolnoki vér is csörgedezik az ereiben,hisz az usziban mi is mindig azt ettünk, 2 Ft-ért.

Kép
seriff
 
 


Jó reggelt!

Mustáros kenyér?? Hát..Kép
Kata, de jó lenne ha eljönnétek jövő héten, nagyon szívesen látunk Benneteket, akár Esztit is ide tudnánk csábítani, Diával már gondok lesznekKép

Serif, ez már a lázas oltásból való lesz?

Az imént mutattam Balinak egy nyári medencés-pancsolós képet, erre odamegy a bejárati ajtóhoz, és mutatja, hogy akkor menjünk ki pancsolni.KépÉdes, közöltem vele, hogy most nem túl megfelelő az időjárás.Kép

Tegnap du. kimentünk a Várhoz, mert légi bemutatót ígértek, Balázs meg teljesen odavan a repcsikért, erre 20 perc késéssel befutott egy kisrepülő, kavart ott 10 percet, majd elment. Persze Balázs rá se hederítettKépKép.Azért nekünk tetszett.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Igen, a mustáros kenyeret én is szeretem.Kép
És persze du-án mennénk, remélem Hanci jól viseli majd az oltást, és szerintem ez az a lázas fajta, aminél mi mindig az oltással együtt kúpot is kaptunk. De egyébként, semmi problémát nem okozott.Kép

Bogi, próbálom úgy szervezni, hogy találkozzunk, és Esztit is jó lenne nagyon látni.Kép És valamikor én a Diához is szeretnék még felugrani, lássam őket hármasban, egyben. Tényleg neki 3in1 kismama ruha kellene, nem?Kép

Az előbb boltba mentünk, de én bugyiig áztam, mire hazaértünk, pedig volt babakocsinak és nekem is ernyőm. Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!
na ez vicces, délelőtt hívott Guba ági, és egy utcában laknak tesómékkalKép. Hogy eddig hogyhogynem futottak össze?

Babszy,asszem az az oltás. De mond már,hogy megy Balinak az alvás?Mármint éjjel. Ja,ezt hallottam, h a tegnspi légiparádé már meg sem közelítette a szombatit, de akkor meg nagy volt a tömeg.

Kata,Pety is elázott? Lesz még jó idő, például a hét második felétőlmelegebb lesz. Csajszikám beszélget az ágyában.

Kép
seriff
 
 


Kicsi a világ, én egy évig egy utcában dolgoztam Tamással (ő ott lakott), és csak mielőtt eljöttem, futottunk össze egyszer.

Enyém gyerek megmár alszik. Neki van igaza, ebben az időben nem is lehet mást csinálni, értelmeset. Nekem meg mennem kell a konyhába, pakolni.Kép

És hogy van a Guba? Hogy bírja az anyaságot?

Kép

Kép
tikata
 
 


Milyen kicsi a világ!!Az ex-Tamásod? Kata, ki volt az a Csicskás(lehet, hogy hülye vagyok, de nem tudom beazonosítani), otthon a kezem ügyébe akadt egy-két ezer éves kis levél fecni.Kép

Bali elég jól alszik amióta nincs cici éjjel, eleinte volt egy-két óra üvöltés, most csak ritkán kell felvenni egy-két percre ha nem alszik vissza magától. Mert azért egyszer-kétszer felébred, ilyenkor mondom, hogy alvás van, fogja a kis takaróját, magához öleli is visszabukik az ágyba, ami még a francia.Kép Lassan szeretném átvinni a szobájába, beszerzek neki egy nagyobb matracot, amiről nem tud leesni, a ráxcsos ágyat pedig likvidálom. Azt már meg se próbálom, hogy oda szoktassam vissza.
Szóval sokat javult a helyzet, van hogy fél hatig nyomja.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Jól van a Gubaági,4200 g-vel,és 62 cm-sen született Julcsika,aki most 11 hetesen 7 kg,és hát nappal gyorsakat és rövideket alszik,éjjel végig,nappal ringatni kell,és séta közben nincs megállás. Azt mondja az Ági, h nem nagyon hurkás,meg hosszú is,de a gyerekorvos erre azt mondta"azért ne szépítsünk Anyuka,kövér".Jó kedvű volt, meg hogy sokat szedett fel a terjesség alatt-mondjuk én utoljára az esküvőn láttam Õt,Babszy erről többet tud.
Hú,most én is gondolkozom a Csicskáson!

Babszy,tudod mi meg mit találtunk otthon? A levelezős füzeteinket,van amelyiket angolul írtuk,na most itt vannak a mi padlásunkon.

Kata,tegnap voltunk a városban,sztem klassz a Malom nagyon, nekünk teccik. Neked mintagyereked van,de ezt eddig is tudtukKép!

Kép
seriff
 
 


7 kiló, bakkker!!Az azért nem semmi.Kép Gubaági sosem volt egy filigrán alkat, most sem tűnt annak, de nem vészes.

Nekem is van otthon 1-2 füzet. Angolul is írtunk? Na azt elolvasnámKép.Emlékszel a szegedire, elhagytuk, és megtalálták. Na az gázos volt.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Csicskás? Hát az én nagy szerelmem a gimiben, akibe kb 2ésfél évig voltam plátói szerelmesKép Egy szót se beszéltünk, és alattunk járt a c-be. Onnan lett csicskás, hogy egy márc. 15-i ünnepségen, valami olyan szövege volt, hogy "vagy csicskásként Petőfi oldalán". Tényleg nem emlékeztek?!
És milyen érdekes, én meg a múlt héten elolvastam a 4-ben írt naplómat. Akartam is írni nektek. Olyan jó volt elolvasni. írtam benne a 24órás fociról (nagyon gáz voltKép), meg a boomerángos szilveszterünkről, meg a szalagavató bálról....szóval jó volt nagyon nosztalgiázni. Olyan dolgok vannak benne, amire már nem is nagyon emlékeztem, hogy pl Dia 18. szülinapjára vettünk egy nagy csirkét, tele tettük zizivel, amibe elrejtettünk két bogarat. És ez nagy poén volt!!KépKépKép És hasonlók! De tényleg, nagyon jó volt olvasni. Meg egy kicsit szomorú is.Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Háát, én is kíváncsi lennék egy-két füzetreKép Mondjuk az biztos kizárt, h én angolul írtam. amilyen zseni voltam belőleKép (talán franciául?Kép)

Kép

Kép
tikata
 
 


Én már emlékszem Csicskásra, ilyen kis szép barna szemű-hajú fiú volt!Nagyon pontosan emlékszel még a szövegére isKép! Na erre a csirkére nem emlékeztem, csak a Ziti szülinapjára vett Martinire,és akkor Kata, Anyukád azt mondta, h elindultunk a lejtőn.Kép

Kép
seriff
 
 


a csisckásra emlékszem, hogy csicskás, de nem ugrik be az arca. Nekem a Balogh Zoli ugrik be Katával kapcsolatban, tudjátok ő is kosaras volt a Csécsei mellett.

És a csaszi, sutyi kategóriákra emlékeztek?Kép Emlékszem, mindenkinek volt egy vagy több plátói szerelme a gimiben. Én akkor röhögtem nagyokat a füzeten, mikor naponta váltogattam, hogy most a Molnár F. vagy a Gombkötőbe vagyok halálosan szerelmes.KépAzért ők csaszik voltak, nem?

Kép

Kép
babszy
 
 


Ó, csajok, jó volt olvasni ezt a kis nosztalgiázást...Kép
Bogus, a Molnár Fecón osztoznunk kellett volna, mert ő nekem is plátói szerelmem volt!!
Serfi, én is nagyon sok mustáros kenyeret ettem az úszónapköziben, és valóban 2 Ft-ért. Kép Néha annyira itt érzem az ízét...Kép
Holnap megyek Bogushoz, és képzeljétek, délután még D. Dórához is hivatalosak vagyunk, szóval izgi nap lesz.
A jövő heti pesti találka nagyon jó lenne. Feltétlenül csatlakoznék! Kép

Katus, jövő héten ha feljössz Pestre és elmegyünk Bogihoz, esetleg Bogus után szívesen elviszlek Diához, és Józsi jöhetne majd oda érted. Hm?
Vendég
 


Eszti, ha az időbe belefér, akkor ok.Kép

És ketten mentek Dórához, v Balit is viszitek? Kíváncsi vagyok mi van vele, majd írjatok. Azt már nem mondom, h fényképezzetek isKép

Csaszi és sutyi, igen!!!!Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Hahó mindenki!

Nekem nem ugrik be, mi az a csaszi, meg sutyi. Valami jelző?
Az említett fiúnevekre én is emlékszem, tök röhögőgörcsöt kaptam, hogy ilyenek jutnak az eszünkbe. Illetve nektek.
Fú, asszem, néhány füzet tartalmától lehet h fura érzések kerítenének hatalmukba, talán még könnyeznék is, de kizárólag csak a fiatalságunkra való nagy emlékezés miatt.
Fú, én meg biztos franciául nem írtam, mert mi Esztivel mindig azokon az órákon írtunk legtöbbet, leginkább V...ó tanárúr szeme előtt. Na meg irodalomórán. Főleg mikor pénteken egymás után kettő is volt belőle.
Na ezért nem lettem én irodalmár (se)KépMeg franciául sem tudok...Kép

Nekem a Boomeráng nagyon sokszor eszembe jut, főleg ha olyan zenét hallok, ami akkor és ott volt nagy sláger.

Gyerekek, mi elhúzzuk a csíkot Krk-re, a jó időt csak remélni tudom, de azért akkor is pihenés lesz. Holnap éjjel indulunk, aztán majd jövő héten jelentkezem.

Vigyázzatok magatokra!
anniecoe
 
 


Sziasztok!

Bogi,Eszti!
Jó mulatást Drazsénál,és pusszantjuk!

Várom,h Hanci felébredjen,egyen,aztán megyünk szurira Kép.Kicsit félek,vagy nem is tudom mit érzek, jó lenne ha hízna, de sztem.... Megvan,szorongok.

Kép
seriff
 
 


Serfi, mi volt a dokinál?
Hogy van Hanci?
Délután ok akkor? Már vettem buszjegyetKép Szerintem a fél 4-est pályázzuk meg, de ez függ attól, meddig alszik PetiKép Jelenleg egy órájaKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok csajok!
Itt vagyunk Bogusnál, Bali már duhajkodik, 2 óra alvás és kétfogásos ebéd után. Így könnyű...Kép
Lassan indulunk Dórához (hármasban, ja, bocs, négyesben Kép ), kíváncsi leszek rá, utoljára az esküvőn láttam...
Serfi, mi volt Hancival? Remélem minden ok!

Pusszantás

Ui: nagyon fincsi, szaftos rakottkrumplit csinált Bogi, jól be is lakmároztunk. Kép
Vendég
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: