Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzsa
Boldog névnapot Elődnek!!
Bringa
bringa
 
 


Boldog nevnapot Elodnek!

Kép

Orulok, hogy mar mas foglalkoztat, nem a csaszarKép Elegge szomorkas volt a hangod a telefonban, szules utan... Bennem is van még mindig egyfajta szomorusag a csaszar miatt, pedig en mar ateltem, milyen a huvelyi szules. Sot, esszel is tudom, hogy igy volt jo, Mate miatt mindenkepp. De akkoris...Kép

Irigyellek, amiert Elod nem feltekenyKép Nalunk tombol a hiszti. Ha nem irok egy hetig, akkor tudjatok, hogy agyoncsaptam a nagyot es elvittek a rendorok. Vagy minimum idegosszeomlasom vanKép

Bringa,
kar, hogy nem jossz mar. Bar most a ket gyerekkel eleg nehezen mozgok, de talan osszehozhattunk volna vegre egy talalkat.
Tenyleg feszekrakosan hangzik az irasod a lakasrolKép

Oxigenhiany okat pontosan nem tudom. Ma vajudas alatt is CTG-n voltam, mert fajasokkor leesett a szivhangja Matenak, de még normal hataron belul maradt. Kiemeles utan azt mondta a doki, hogy a vallan volt a koldokzsinor. Hogy ezt azert mondta, mert emiatt nem jott lejjebb Mate vagy az oxigenhianyra, az mar orok rejtely marad.
Mate fejlodik mozgasban azert, most mar nyul a targyakaert, oldalra fordulashoz is igen kozel van, de ugye mindezt hanyattfekvesbol produkalja. Hason tovabbra is alig emelgeti a fejet, csak egyik oldalra hajlando forditani, a masik oldal lathatoan kenyelmetlen neki, rogton visszarendezodik. Mindig van miert aggodniKép Vegre van egy nyugodt, bekes gyerkocom es nem tudok neki felhotlenul orulni, mert ott motoszkal a kisordog, hogy esetleg nem a nyugodtsaga miatt ilyen kis békés, csondes babaKép
Na, ezert nem irtam errol itt eddig, mert nem akarok szomorkas dolgokrol meselni.

-Afonya
afonya
 
 


Zsuzsa,
en is voltam ugy vele, hogy Mate tul sokat alszik. Meg hogy keveset van ebren, nem sir. Doki meg megkerdezte, hogy miert, hianyzik?Kép

NagydologKép Nalunk ugye zajlik a szobatisztasagra szokas. Amikor olyan kedve van Rekanak, akkor nagylany es bilibe kakil, amikor meg olyanja van, akkor kisbaba es pelusba. Csak ugye nehez kitalalni, epp mihez van kedve. Ha nem talalom el, akkor viszont bepoccen. Igy azt a diplomatikus megoldast talaltam, hogy megkerdezem: "Kell segitseg?" /pl. gatya levetes/.
Multkor vendegek voltak, kozben en el WC-re. Reka egy perc mulva jon utana, kinyitja ajtot es jo hangosan megkerdezi: Kell segitseg, Anya?" /merthogy ilyenkor wc papirt szokott tepni./ Alig volt rohogesKép

Depresszio: azt hiszem, nekem nem volt. De Reka neha megorjit, nem tudom, ez minek szamitKép

-Afonya
afonya
 
 

 
 

Mate ma tobbszor is atfordult hasrol hatra!!Kép Most delutanra mar kulonosebb kinlodas nelkul, rutinbol megy neki. Nemhiaba treniroztam szegenyt egesz hetvegen, kihasznalva, hogy Reka nagyszuloknel van.
afonya
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa

Először is Elődnek boldog névnapot!Elnézést,hogy utólag,de pénteken egész nap továbbképeztek és nem voltam net közelben!
Luca édes,nagyon tetszik a frizurájaKép!A családi kép meghatóKép!
Nagyon sajnálom,hogy nem úgy sikerült,ahogy szeretted volna.Kicsit én is rettegek,hogy a második császár lesz,nehéz rá felkészülni...
Előd biztos nagyon édes a tesójával!A porszívós sztorin jót derültem én is!KépEszméletlen,hogy tud Előd kombinálni!Kép
A bili igen felemásan megy,mert bár ma sikerült kakailni bele,utána háromszor öltöztettem át,mert bepisiltKép!Erről ennyit...Azért talán mire nősülnek,elmarad az a pelus..Kép!
Depis igazán én sem voltam,így ebben nem tudok segíteni...Hajrá,legyetek ügyesek és nődögéljetekKép!

Áfonya

Nagyon jók a képek,az a nagy maci eszméletlenKép!
Máté nagyon ügyes,ezt a periódust az én fiam egy az egyben kihagytaKép.De nem túl korai ez még?...
Akkor jól nem-emlékeztem én erre a gyógytornára...Amikor mentek,viszed Rékát is?
Jaj,jut eszembe...Most,hogy olvastam soraidat Réka hisztijeiről,eszembe jutott a tegnap éjjel,a német RTL-n(asszem) néztem egy műsort, a címe:Super Nanny".A műsor lényege,azt hiszem,hogy olyan családokon segít,ahol eléggé félresikerült a nevelés...na ez most nem célozgatás,csak tegnap egy olyan 5 éves kisfiúnál volt a műsor,aki kriminális volt.Mindenért ütött,vágott,az anyját,az apját, a tesvérét,egy igazi kis fúria volt...Szóval oda akarok kilyukadni,ha azt láttad volna,szt Rékais más fénybe kerülne..illetve a hisztikKép!Tudom,nem vigasztal,csak megdöbbentő volt...úgy döntöttem,többet nem panaszkodok a gyerekemre...KépKép

Mi megint kicsit betegek vagyunk,de csak egy kis taknyosság volt,már kifelé megyünk belőle...nem hiába,ha vki betegn hozza a bölcsibe a csemeteéjét,azt azonnal megérzik a többiek isKép.
Ja,és egy jó hír,Apa szombaton érkezikKépKépKép!

Jóéjszakát!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Anyapoc,
szerintem sokat segit a dolog, ha kicsit felkeszulsz az esetleges csaszarra is. Na nem ugy, hogy bebeszeled magadnak, hogy az leszKép Csak hogy elofordulhat, es akkor mi a menet, milyen az elso par nap, par trukk, amivel konnyebb az eleted es talan igy nem eli meg az ember akkora tragedianak. Persze igy, hogy az elso nem csaszar volt, konnyen beszelek.
Lassan indul nalatok is a project, nem?Kép

Mate es a forgas: azert ez még eleg kezdetleges, mert csak akkor sikerul neki, ha a keze veletlenul jo helyen van, szandekosan még nem nyujtja annyira elore. De dolgozik rajtaKép A feje-nyaka még mindig nem az igaz, jarunk tornazni, bar most epp kimarad az oszi szunet miatt, a gyogytornaszunkKép otthon van a sajatjaival.
Az elso alkalommal Reka jott velunk, hogy lassa, mi is ez, hogy nem marad ki semmi jobol. Megnezte a termet, nyugtazta, hogy nem nagy szam es a kezeles alatt o inkabb kavicsokat dobalt a Lajtaba az apjavalKép Aztan EnApum felajanlotta, hogy addig vigyaz Rekara es akkor MiApanknak nem kell itthonmaradnia, igy azota Reka inkabb itthon papazik addig, mintegy kivaltsagkent.

Reka es a hisztik: neha en is elfilozom, hogy hol rontottam el. Szerintem ott, hogy megkapta az en 23 kromoszomamatKép Az biztos, hogy nincs elkenyeztetve. Eleg kovetkezetes vagyok vele. Muszaj is, mi lenne, ha nem? Nagyon okosKép, rogton kihasznalná, ha hibaznek. Multkor is mondta, amikor leparancsoltam a kisasztalrol, hogy a papaeknal bezzeg fel lehet maszni az asztalra... probalkozik, noKép.
Remelem, mar teljesen kilabaltatok a nathabol. Ez az oszi idoszak mindig ilyen, gondolom a bolcsi csak mégjobban noveli az eselyt..
Jo Apazast!Kép Meddig marad?

Zsuzsa,
mar aggodtam ertetek, ugy eltuntel.
Hogy Réka miket mond? Hat olyan szavakat hasznal, hogy "egyebkent" meg "tenyleg"... tegnap rosszalloan meselte a nagyi, hogy bilizeskor azt mondta neki a Reka, hogy "tenyleg kakilok, nem szivatlak, mama"Kép
Meg kiseloadast tart a teliholdrol, meg hogy a szel elefujja a felhoket es azert nem latszik... es hogy a koala eukaliptuszt eszik, a falon meg kriksz-krakszok vannak. Az "eukaliptusz" szoval egy hetig kuzdott, a kriksz-kraksz még most sem tokeletesKép
Feltekenyseg: en nagyon sokszor elmondom Rekanak, hogy szeretem /Csi otleteKép/. Latszolag nem is erdekli, meg olyankor is tovabbmegy a hiszti vagy epp a jatek, Reka nem az a bújós fajta. De neha-neha /hetente egyszerKép/ azert egy meghittebb pillanatban mondja, hogy en _is_ szeretlek kisanya... /kisAnyanak hiv ilyenkor a KisReka utanKép/. Vagy volt, hogy visszakerdezett, hogy "ha hisztizek, akkor is szeretsz?", szoval csak meghallja a szovegemetKép
A masik, ami most jo, hogy keso delutan, ugy 6 korul lemegyek vele kettesben setalni. Igy Apa is pihen munka utan egy kicsit, mert Mate nem igenyli a babusgatast, csak a jelenletet, a mozgast, beszedet. Es mivel mar sotetedik, ezert nem szaladgal el, nem maszokazik, nincsenk mar lenn gyerekek se nagyon, igy tenyleg "kettesben" vagyunk. Sokat beszelunk, sok kozos elmeny, mint pl. kiegett egy lampa, felborult egy kuka, ilyenekKép
Matet nagyon szereti, pl. ha sir, odaszalad es mondja neki: Itt vagyok, KisMate, nem kell sirniKép /anyaszerep, engem utanoz/

Jo, hogy irod a memoriajatekot, nevnapjara kap majd. Csak felo, hogy siman lenyom engemKép
Mi meg most akarjuk a Teletubbie-t megszerezni, kivaltani vele a TV-t.

Bringa,
jelentkezzKép Ugy remlik, hogy Zsuzsa tudja a szamodat, remelem, neki majd irsz sms-t, o meg tovabbitja nekunk a jo hirtKép
Tenyleg, mi van a szuleszettel, mit tudni ott a tuzkozelben? Nekem egyebkent tetszik az otlet, bar gyanitom, csak reszigazsagok keringenek a mediaban.

Kriszi,
ha olvasol minket, itt is gratula!Kép

-Afonya
afonya
 
 


Ja, es szombat reggel kivittuk a nagyszulokhoz /kertes haz, kutya, kenyeztetes, sutihegyek, stb.Kép/, tegnap delutan erte mentunk es nem akart hazajonni, igy majd ma. Nem hiszizett vagy ilyesmi, pusztan kozolte, hogy o inkabb maradna még. Szerintetek ez jo vagy rossz igy ket es fel eves korban?
Azt kell latni benne, hogy szeret ottlenni vagy azt, hogy nemszeret itthon?

-Afonya
afonya
 
 


sziasztok
Megvagyunk ám, csak a felújÍtás, meg ilyenek Kép Túl vagyok asszem egy nagyon rázós időszakon (idegileg), hát az tuti, h házépÍtésbe sosem leszek hajlandó belekezdeni... Kép
Ma mostam az első adag babaruhát Kép, még elvileg 3 hetem van, nov. 22. a hivatalos dátum.
Nálam semmi jele, h előbb szülnék, sehol egy keményedés, vagy egyéb Kép, s a baba sem nagyobb (sőt Kép), mint a hivatalos kora.
Hanna egy tündér lenne, e asszem ő is érezte az én idegi állapotomat, s azátlagosnál többmindenért (=mindenért) hisztizett az elmúlt napokban. Talán ma már látom a fényt az alagút végén, most inkább úgy vagyok vele, hogy félek a másodiktól, hogy elszakÍt kicsit Hannától (tudom, ez természetes), meg hogyan fogom mindkettőt szeretni, vagyis Bernit úgy, ahogy Hannát... Igy most nagyon kihasználom az utcsó pár hetet Hannával. Ti hogy éltétek ezt meg?
Hanna szövegei:
mondom, vidd a helyére légyszÍ (egy alsónaci volt). H: ez apa kukijára kell!

Fürdőben meglátta a borotvámat: Anya, kapard le a szőreidet!

Áfonya
Réka szövegei nagyon édesek! Szerintem is jó, hogy szÍvesen van a nagyszülőknél, bár biztosan én is gondolkodnék, amin te, meg hát furcsa, hogy nem mindig csak hozzánk ragaszkodnak, nem:? Nekem már az is furi, hogy mostanában volt oylan, hogy nem velem akart csináltatni vmit, hanem apával Kép (de jól jött, mert épp egy kakis pelusról volt szó Kép)

Áfonya, Zsuzsa
Friss képek, ha időtök engedi, légyszÍ!!!

Zsuzsa
Jó ez a horgászós ötlet, veszek Hannának én is.
Mlyen kétgyerekesnek lenni? Irigykedem a segÍtségért, bár nem tudom, hogyan tudnék mással egy fedél alatt élni, de mostanában igazán elviselném, ha vki főzne (pl. konyhám egyáltalán nincs még vagy két hétig Kép)

Anyapoc
Milyen apával??? Kép

Na most bef, mert már nagyon le akarom adni a dolgozatomat (most 84 oldalasKép)

bringa (ma kezdtem a 38. hetetKép
bringa
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk ám mi is, csak elvagyok havazva állandóan. Mindig van valami. Jelenleg Dani beteg és tegnap operálták a dédinket. A kicsi (aki 2 hete -10 hetesen- volt 7.17 kg) imádnivaló, édes tündéri baba, nagyon imádom!! Olyanokat mosolyog, hogy elolvadok. Kép A nyaka csikis, így esténként mikor olajozom hangosan kuncog, hát az valami zabálnivaló! Nagy szövege van, nagyon tudja mondani. Danival sajnos nem jutottunk előbbre, nagyon nem bírja elfogadni Gergőt és ezt mindenféle képpen ki is nyilvánítja. Kép

Nem olvastam vissza, de látom, hogy Bringa már a célegyenesre fordult. Kép
Bringa én ugyanezeken aggódtam mint te, és jelentem a szeretet nem feleződik hanem duplázódik. Kép

Mindenkinek puszi, jó babázást és gömbölyödést!

Bellana
bellana
 
 


Ebreszto, AnyukakKép

Zsuzsa,
ismeros ez az olvasos-uzemmod nekem isKép
Hogy vagytok, hogy vagytok? Hogy birod a strapat? Tul vagy mar a nehezen? Uj kepek?

Bringa,
mi "csak" lakasvasarlason agyalunk, de en is mar elore felek. Kozeledik aza nov. 22. nagyonKép Birod még?
En sem tudtam elkepzelni, hogy hogy lehet kettot szeretni. En is itt kerdezgettem a babaneten s azt mondtak, lehet. S tenylegKép
Hanna szovegeiKépKép

Anyapoc nagyon eltunt, biztos ApazikKép Na meg suliszunet is van...

Bellana,
szeretem olvasni az irasaid, erot adnakKép Foleg, hogy nalatok sem ment zokkenomentesen a testverseg. Mondjuk nalunk Reka odavan Mateert /tegnap is: Matet kivettem a kisagybol, a mi agyunkban szoptattam meg kora delutan, alvasidoben, hogy tudjak en is aludni kozben, mert pokolian fajt a fejem. Kozben felebredt Reka es nem talalta Matet az ágyában, tok ketsegbeesetten kereste, hol van.Kép Meg szokta simogatni /"milyen kis puha feje van Matenak"Kép/
Csak velem undok, de azt nagyon.
Nalatok miket muvel Gergo?

bera, benezel még neha?Kép

-Afonya
afonya
 
 


Par uj kep:

testvérek
Máté babakocsiban
Máté oldaltfekve alszik
Máté veszettül ujjszopizik
Máté mégvadabbul rágcsál
Máté hülyén nézKép
Réka kiszínezte a kígyót, saját ötlet és elbeszélése szerint
Az óriáspanda, Sün Balázs, Réka és Dalmata egy ágybanKép

Es Matet meg lekislanyozzak.... komolyan nem ertem, szerintem eleg fius, nem?. Raadasul ugyanazokban a ruhakban van, amikben Rekat mindig lekisfiuztak, ki erti ezt?Kép

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk,egy időre kiapáztuk magunkat...illetve du-ig,mert Apa éppen betonozik..Kép!
Előreláthatóan egész tavaszig marad,az itthoni cég ügyeit intézi,úgyhogy dolga azért lesz.
Valóba,nálunk szünet volt,így Bulcsú csüt-pénteken nem ment bölcsibe és azt kell mondjam,nagyon megviselte.Csüt-ön nem lehetett vele bírni,este másfél(!!!)óráig tartott az altatás(ami nálunk nem szokás),üvöltések,hisztik,remegések közepetteKépegyszerűen nem használt,pedig mondtam neki,hogy így nem tárgyalok vele(ez eddig mindighatott).Aztán kicsi pihi kint,majd végül Apával el...Reggel kelés,Apa gyerekért,akinek első mondtat: "tárgyal veled anya"Kép.
Eszméletlen a szövege,éppen az előbb közölte,hogy " Bulcsú is megnézi az internetetKép".
És "árulkodik" a bölcsiben történtekről...hogy ki mit mondott,mit csinált...Pl. hogy ő elvette a Biustól a csipszet, hogy a Dani azt mondta a Fecának,hogy buta és hogy nem szabad utánozni a Danit,meg hogy azt mondta,hogy idióta(jókat tanul,mi?)...és hasonlók...De édesen mesél,ha eszébe jut!

Áfonya

Eszméletlen,hogy Máté már mekkora!!!!!És a közös képen Rékával..Kép!Szt nagyon hasonlítanak,úgyhogy a postást elhajtahatodKép!
Nekm is ismerős a lánynak nézik dolog,az én fiamat egy sárga kiskendőben rendszeresen még most is lánynak nézikKép!
Ti is mindent visztek az ágyba,látomKép!Nálunk a tenapi termés: szokásos felfújható hajó,masinisztás vonat, a 3 kis favonat és az új csuklós busz...és...elfért minden!Még a gyermek is!Kép
Igen,hamarosan kezdjük a projektet,de előtte mi is belevágunk talán egy lakásvásárlásba...olvastam,ti is...Én amiatt aggódom,hogy nomrális helyre költözzünk...tegnap már majdnem sikerült,de nem tudtunk az árban megegyezniKép.Ti is nagyobba?
Rékának tényleg jó a szövege!Nameg a 23 kromoszóma!Ezen jót nevettem!KépHát,lehet,hogy minden rejett képességed így jön elő?KépKép
Császár:emlékeszem,Te is készítetted magad,hogy mi lesz ha...én csak azt sajnálnám,hogy nem élhetem át újra azt a fantasztikus élményt,amit nekem a szülésnyújtott...de ha ezen múlik bmelyikőnk élete is,nem kérdés...
Ja,és Máté tényleg fiúsKép!
És szt is természetes,hogy Réka már jól érzi magát máshol...Ezt az érzést én is átéltem,amikor először itthon hagytam a fiam,amikorvisszamentem dolgozni...1hétig tartott és sikerült feldolgozni...nagy lelkiismeret furdalás,de aztán rájöttem,ha 3 éves korában teszem ugyanezt,akkor is ezt érzem...az elszakadás nehéz...
De Réka nagyon aranyos,hogy így szereti MátétKép.

Zsuzsa

Látom,Ti is jól vagytok!Én éppen mteganp krdeztem meg Bulcsút,hogy van-e kistestvére.Természetesen,azt mondta,hogy nincs.És kérdeztem,hogy szeretne-e..."nem" volt a válaszKép...Ez van....
Bölcsi még most is szuper,bármost 2 napig nem volt,de írtam,meg is látszott rajta..még enni sem hajlandó úgy,ahogyszokott...na meg ha a nagymama mindenfélével tömi...KépÉs csak harmadszori felszólításra érti meg...Kép
Luca babaáról is írj ám!Meg több képet!Több képet!Hadd vegyek mintátKép!Meg hadd irigykedjek még picitKép!

Bringa

Hajrá,itt a célegyenes!Meséld el Berninek,hogy Bulcsú itt már kibújt és hátha eszébe jut neki isKép!
Építkezés...brrrrrrrrr...én már régen lemondtam róla...pedig mennyien ajánlják!
Apa egy darabig itthon lesz,aktívan gyakorlunkKép!kukisKép dolog ismerős...Apa fürdött,Bulcsú be..."ott van Apának kukija..ott lóg"Kép.De hogy honnan tudják...Kép!
BorotvaKép

Eldugulok,mert velem lesz tele az oldal!

Puszi mindenkinek!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Rékának boldog névnapot!
Kép
csii
 
 


Boldog névnapot Rékának!

anyapoc
 
 


Kép

Boldog névnapot kívánunk Rékának!

Kata és Dóri

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Koszonjuk a koszontest, nekem nagyon tetszenekKép!
Reka majd csak holnap nezi meg az uzeneteket, mert ma kenyeztettem es szinte nem szamitogepezett sem o, sem en. Ugyhogy majd holnap reagalKép Es bovebben en is majd csak holnap, joejt.
afonya
 
 


Szólj Rékának, hogy kapja elKép
Kép
csii
 
 


Áfonya!

Utólag is boldog névnapot Rékának! Kép

Kép

Remélem jól vagytok, megpróbálok visszaolvasni és akkor bővebben is írok. Puszi mindenkinek:
Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

A legrosszabbal kezdem: Reka mar napok ota nem alszik delutan!!! Ez valami kibirhatatlanKép Zsuzsa, Te egy hos vagy. Csi, Te pedig meg ne szolaljKép

mennem kell
afonya
 
 


Kép
csii
 
 


Sziasztok, megint én. Kép

Áfonya: erőt adnak az írásaim? Ez jól esett. Kép

Nálunk a helyzet most a kövezkező: Dani beteg, 2 napig nem tudtuk 38C alá vinni a lázát, se hűtőfürdő se kúp se semmi. Ráadásul az antibiotikum amit kaptunk meghajtotta szegényt. Úgyhogy kellett másik. Amúgy nem akarja bevenni a gyógyszereket, rémes a hangulata, semmi se jó és mivel nem lehet kivinni sem,elég nehéz vele.
Gergőt továbbra sem bírja. Szegény babának már néznie sem szabad akárhová, mert rászól... Sokszor próbálja megütni, de legalábbis megijeszteni. Pl. ordít mellette egyet. Nem tudom mitévő legyek, játszok Danival amennyit lehet, hagyom hogy játszon a tesóval -ha éppen nem agresszivkodik-,volt már, hogy megsimizte és adott neki puszit is, de... Kimerítő az örökös huzakodás vele.
Gegő amúgy nagyon édi, mosolyog, magyaráz, csupatoka kis jószág. Kép

Zsuzsa: jól vagytok? Gergő sem alszik nappal, de éjjel annál inkább. Kép Ennyi jár. Kép
A porszívós segítségen nagyon jót nevettem KépA "Gergő, hogy nyilvánítja ki a nem tetszését" az Dani akart lenni ugye? Gergő csak bömbizik. Kép Danit lásd feljebb. Kép

Bringa: egyben vagy még?

Anyapoc: a kukis dolgon jót nevettem. Nálunk is megtörtént. Igaz mi azóta se nagyon bilizünk. Kép
Talán nyáron majd sikerül. Kép Igaz nem is nagyon szorgalmazom.

Sziasztok:
Linda
bellana
 
 


Csajok,
mi most hetvegen rokonlatogatunk, ugyhogy nem leszek. Szoritsatok, hogy tuleljem idegosszeroppanas nelkulKép

-Afonya
afonya
 
 


Betegeknek meg jobbulast, gyogyulast!
afonya
 
 


sziasztok
Réka!
Nagyon-nagyon boldog névanpot kÍvánunk!!!!!
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Még egyben, hát persze Kép
Konyha lassan elkészül, úgyhogy lassan készülődök lélekben is a szülésre. Jó lenne azért nem túlhordani, de apuka vasárnap el egy hétre, úgyhogy, kiÍrás napja előtt nem lenne esedékes a dolog Kép
Hanna kb. három hete nem alszik napközben egyáltalán, s mostanság rossz néven veszi, ha elmegyek vhová nélküle, de aztán persze elvan. Tegnap voltunk szÍnházban, igaziban, és naaaaaagyon élvezte. Azóta egyfolytában szÍnházba akar menniKép. Jó volt, mert bábos, zenés mese volt. Még mindenképpen el szerettem volna menni vele szülés előtt, s hát jól sikerült Kép

Áfonya
Nem is tudom, reagáltam-e már a képekre. Nagyon-nagyon édesek! Máté szemeiKép, Réka meg továbbra is tündi, s szerintem is hasonlÍtanak. Máté egyébként tök fiús!

Kata
Itt Írok, nem baj, remélem. Túrógombócos sorozat tuti, ügyi Dodó, mint mindig! Kép

Bellana
Jobbulást Nektek! A testvéri szeretet meg tuti alakulóban, s szerintem nem ettől függ hogy később mennyire lsz erős! Kép

Zsuzsa
Nagyon arik a képek, többször is megnéztem ám!Kép
Ha lesz vmi, majd Írok neked sms-t, hogy informáld a legkedvesebb topikomatKép

Anyapoc
Hát irigykedem, hogy most tavasig apázol Kép
Aztán rögvest számolj ám be, ha esélyes a babóca!!!
Bulcsú ezek szerint nagyon élvezi a bölcsit! És te a tanÍtást???? Kép


bringa és hanka (no meg Berni-10 nap)
bringa
 
 


Sziasztok!

Belekóstolunk mi is egy kis igazi hisztibe a múlt héten...Bulcsúnak volt 4 olyan napja,amivel nem tudtunk mit kezdeni...(tudom,tudom,ez semmi...Kép).Aztán egyik nap egyszer csak elvágták és kész...azóta megint "normális" (bocsKép).Magyaráztam én mindennel...Apa hazajött=el lett kapatva...jönnek a fogai,ami igaz is,de eddig nem volt vele gondunk...ma az egyik kolléganőm mondta,hogy igen erőteljes napfolt tevékenység volt az elmúlt napokabn...hát nem tudom,de jó,hogy vége lettKép.

Ami viszont eredmény,hogy múlt hét péntek óta egyes szám első személyben beszél magárólKép.Első ilyen mondata: "érzem a füstszagot én"..Amire gyorsan visszakérdeztem,hogy: ki?És mondta,hogy BulcsúKép!Azóta direkt mindennel gyakoroljaKép!

Bölcsiről nem is íyrok,mert úgyis tudjátok,bár éppen Kata topikjában meséltem,hogy újabban fél az egyik fiútól,mert az megütötte.Ma sem mert bemenni,meg kellett ígréni,hogy vigyázni fog rá a gondozó néni.

Kezdem azt gyanítani,hogy az én gyermekem önimádó ,mert minden nap magát akarja nézni a tv-ben és a kamerában....

Áfonya

Meg vagy még?Kép

Réka nem alszikKép...azért olvasd el,hogy mi min mentünk keresztül...szt van vmi ebben a napfolt tevékenységben...hmmm

Bellana

Bili most nálunk is le van szavazva...újabban nem hajlandó ráülni,én meg nem erőlködök,mert felesleges...bár a pelenkázást már kicsit unom...legalább is 15 kilóvalKép.
Sajnálom,hogy Dani még nem tudja elfogadni a tesót,de előbb utóbb biztosan menni fog és imádni fogja!Majd talán amikor már produkálni is fog Gergő baba vmiKép!Kitartás!


Bringa

Na ja,a tanítás...KépMegy az,csak néha akadok ki...Asszem függő vagyokKép!
babaprojektre már gyakorlunkKép!
Ja,írtam neked vmelyik nap sms-t,elvileg meg is kaptad...rossz számra küldtem?Mert azért értesíts ám,ha akció van,mert lehet,hogy itt lemaradok!!!!!
hanna nem alvásáról neked is ajánlom a napfolttevékenység tanulmányozásátKép!
Apázás...most 2 gyermekem vanKép!De azért jó,az biztos!

Pusszantás mindenkinek!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Latom, mindenki teli almat alusszaKép
Mi tuleltuk a hetveget, varakozason feluli volt, jo ertelemben. Rekat mintha kicsereltek volna, a harom nap alatt talan ketszer volt par perces kis hisztije, az meg semmisegKép. MAte pedig a szokottnal is bekesebb, nyugisabb volt. Kiveve ejszaka, amikor viszont eleg surun kelt, de szerencsere itthon mar visszaallt a rend. Es Rekanal is, ami azt jelenti, ujra mennek a hisztik. Hatarozottan azaz erzesem, hogy engem tuntet ki ezzel. Vegulis a nemszeretem dolgok, az eves/alvas koruli macerak is joreszt hozzam kotodnek, nyilvanvalo, hog velem veszekszik.

Bellana,
nalunk bar Reka nagyon sokat szeretgeti Matet, vigasztalja, ha sir, olelgeti, stb., megis elofordul, hogy visit csak azert, hogy felebressze. De tuti hogy azert csinalja, hogy ezzel is engem bosszantson/foglalkoztasson, mert tudja, hogy ettol kiakadokKép

Bringa,
Koszontest kosziKép Hannarol irhatnal am neha bovebben is. Milyen hosszu volt az eloadas? En is szeretnem elvinni Rekat egy ilyesmire, de felek, keptelen egy orat egyhelyben lenni.


Anyapoc,
bili nalunk is hanyagolva. Reka megmutatta, hogy neki ez mar megy es azota a tema letudva, ujra pelenkazas van.

Reka ma siman lefekudt delutan aludni. Hatha van még remenyKép

Zsuzsa,
megneztem am a kepeket, Luca tunderiKép Na, es nemsovany, mondhatni. Ez a maniam, hogy nekem sose lesz egy olyan igaz, kopasz, hurkas babamKép Na nem mintha a meglevoeket elcserelnem barmilyenekre is, hisz ok a legszebbek, legaranyosabbak ugyebar az egesz vilagon. Nekem.Kép

-Afonya
afonya
 
 


Csi,
azt el is felejtettem irni, hogy Reka elso reakcioja a rohangaszo egerre az volt, hogy hol a lyuk?Kép

aktualis kedvenc kepek a gyerkocokrol:
Réka twisterezikKép
Máté:figyeljétek a kezemet, mert csalokKép
afonya
 
 


Sziasztok!

Én most kicsit el vagyok keseredve,mert sajnos a bölcsis probléma nem javulKép.Bulcsú minden gond nélkül megy minden reggel,de amint meglátja azt a kisfiút,aki megütötte,üvöltve rohan kiKépKép.Most kicsit kétségbe vagyok esve,hogy mit kell ilyenkor tenni...Asszem beszélgetek róla majd jó sokat,hátha így jobban fel tudja dolgozni..de ha nem megy,nem tudom,mi leszKép.

De azért van jobb hírem,lakást fogunk váltani hamarosanKép.Kicsit jobb környék,kicsit nagyobb,kicsit nyugisabbKép.Ezt már nagyon várom,mert kezdek nem szeretni ott lakniKép!

Áfonya

Szerencsére akkor minden rendben volt hétvégén..kicsit többet kellene mennetekKép!
Nagyon jók a képek,Réka nagyon ügyes!És én látom ám,Máté hogyan csaltKép!Hihetetlen,mikre képesek...utána tudod már csinálni?Kép
Bili...én most szót sem ejtek róla,nem akarok erőlködni,felesleges.De asszem az éjszakai szobastisztasággal nem lesz gondunk,mert minden reggel tök szárazon veszem ki a pelust alóla...Hacsak nem szól,hogy hagyjam,mert bele akar pisilniKép!
Ugye,mondtam én,hogy napfoltok!!!!Kép

Zsuzsa

Örülök,hogy így nő Luca,de megdöbbentő,hogy azért megszólják,mert jól fejlődik!Nálunk is megvolt havonta a másfél kiló,de miért baj az????
Nem semmi teljesítmény nagyidtól ekkora utazás,de hát a dédunokákért mindent!!!A mienk még 15 km-t sem utazik,akkor látta csak a dédunokáját,amikor mi egyszer kivittük...Azóta semKép.
AlvásKép...remélem,azóta sikerült már aludnod!Gondolj abba ilyenkor bele,hogy mág pár év...úgy 18-20 és ezeknek végeKépKépKép!
Előd Előd...azért még Bulcsú is használja ezt,de úgy látom,hogy sokszor kifejezetten azért mondogat midnenfélét így,hogy használhassa az egyes szám elsőtKép!És persze legtöbbször tárgyas ragozással.Múltkor emgkérdeztem,hogy mit csinál-->"dolgozom" volt a válaszKép!
jaj,tegnap vettem mágneses horgászbotot a Spárban,nem tudom,hogy nektek is iylen van-e.500 Ft volt,nagyon édes.3 bot van hozzá és asszem 8 pici halacska.És van egy felhúzója,amitől forog a kis tó,amiben a halak vannak és tátogatnak,így elég nehéz kihalászni őket,de Bulcsú nagyon élvezte...Csak néha csal,mert a másik kezével viszi a halakhoz a mágnest!!!Kép

Bringa

Remélem,még egyben,meg tudjátok várni Apát!Aztán el ne felejts szólni,ha akció van!!!!Hadd izguljak!Kép

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


sziasztok
6-7 perces fájásaim vannak, de még halogatom az indulást a kórházba, apuka elindult haza (kb. 5 óra múlva lesz itt).
még jól bÍrom, de ki tudja mi vár még rám?? Kép Moste ettem egy kis vajas-mézes zsömit, hátha kell az energia. Persze, lehet, h még elhúzom pár napig, majd jelentkezem Kép
bringa a vajúdó vagy a jósló???
bringa
 
 


Bringa,
drukkolok ezerrel, legyen konnyu szulesed es szep, egeszseges babadKép
Ha "csak" josolsz, tessek surun lejelentkezni!

MAjd kesobb jovok, most furdetunk. Mate oltast kapott, alszik, mint a tej. Azt hiszem, ma nem furdik. Reka viszont delutan sokaig aludt, igy még igencsak rikoltozik, mint valami papagajKép
afonya
 
 


Mire ezt befejezem, tuti holnap van, de:

Csi,
boldog szulinapot Istvannak!

Zsuzsa,
es nalatok a beszelgetes hat? MErt a jelek szerint en hiaba mondogatom Rekanak, hogy ha hisztikzik, ha nem, en akkor is szeretem, tojik a fejemre olyankorKép

"bizony, bizony"Kép
Strapa: lesz ez jobb is. Aztan meg rosszabb is, legalabbis en tartok toleKép Mi lesz itt, ha MAte kepes lesz a helyvaltoztatasra, urambocsa' elvenni egy jatekot?!

Na, itt ebredt fel Mate es mivel 6 ota aludt, nem evett es lazas, csak most sikerult letenni aludni. Sehogysem birtam vele, szerintem a hasa kinozta igazan. Aztan a feneket paskoltam szedult gyorsan, ettol elhallgatott es elaludt. Ki fogom probalni legkozelebb isKép
De most alszom.

-Afonya
afonya
 
 


Mi is gratulálunk Berni babához itt is!Kép

Kép

Áfonya,Máténak jobbulást!!!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Bringa,
nagy gratula Bernihez!Kép Te sem huztad olyan nagyon az idot, még Apa sem ert haza. Vagyis pont ot orat adtal neki ra, ahogy irtad?Kép Varjuk a kepeket es a beszamolot majd!

Ma kb. 10 percet voltunk lenn setalni, pokoli szel van, raadasul jott egy jegeso. Rekat siman fellokte volna a szel, igy kenytelen voltam felvenni. Igy viszont a babakocsit alig birtam tolni. Szerencsere pont jott egy ficko, aki uriember modjara megkerdezte, segithet-e, hos modjara szembeszallt a viharral es bemenekitett minket egy kapualjbaKép Aztan tovabbment es kilepett az eletunkbol... mai egyreszes amerikai romantikus vigjatekunkat olvashattatokKép

Mate persze igazi mintagyerek modjara elaludt kozben, ot semmi nem zokkentheti ki a nyugalmabol. Lehet, hogy még kulon jo volt neki a viharos szel, ami ide-oda lokdoste a babakocsit?Kép Laza nincs, aluszekony. Hatnak a jokivansagok, koszi.
afonya
 
 


Sziasztok!

Most inkább itt kezdem, mert különben megint nem lesz időm ide írni.

Hisztivel kapcsolatban megnyugtattatok, mert mostanában Dórit is nehéz kibírni.Kép

Áfonya!
Csodálatosak ezek a gyerkőcök, mint mindig.Kép
Látom Máté gumiférfi lesz? Réka is ilyen volt, nem?

A többieknek majd írok a topicomban, de muszáj volt itthagyni a kézjegyemet, hogy tényleg járok erre. Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Bringaeknak drukk! Valaki tud uj hirt?

Nalunk a helyzet valtozatlan, HisztaKriszta nagyuzemben nyomjaKép
Viszont Mate nagyon klasszul alakul, az izomtonusa nekem, laikusnak is erezhetoen feszesedik, a nyaki /tarko?/ redoi is szepen egyvonalban vannak, azaz mar nem feloldalas.
Es egy szobaban alszanak tegnaptol, eddig nagy fennakadas nem volt.
A fenti sorokhoz egy nagy kozos kopp-koppKép

megyek, mert itt alszom el a gep elott.
afonya
 
 


sziasztok
Megjöttünk ma, szerencsére a streptococcus nem fertőzte meg, csak a magzatmázat, Így elengedtek minket. Részletekkel meg miegyébbel majd hamarosan, most szokjuk egymást itthon, mindenkinek puszi, köszi a drukkot!
bringáék Kép
bringa
 
 


DejooooKép

Tobbiek? Azt el is felejtettem tegnap, hogy levagtam Mate hajat. Olyan fura most, egesz mas lett a karaktere, olyan igazi fius feje lettKép Majd teszek fel kepet.

-Afonya
afonya
 
 


Na de mikor? Azt hittem, mire jövök, itt lesz a képKép
Köszöntést köszönjük!
Rékának üzenem, hogy ne kötekedjen, saját egeret tartunk a pincében, de lukat azt nem!Kép

Bringa!
Jó egészségetKép

Csi
csii
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk,bár nem túl szerencsésen.kedden kora du Bulcsút és Zsoltit elütötte egy autó a zebrán,szerencsére nem történt nagy baj.Zsolti ugyan felesett a jármű motorháztetejére,onnan a földre,ő ütötte meg magát jobban.Arra eszmélt,hogy mindketten a földön fekszenek.Röntgen negatív,gyermeket amennyire tudták,megnézték,semmi baja.Megfigyelésen itthon volt tegnap,éjjel velem aludt,de szerencsére minden rendben,pénteken mennek kontrollra.
A legnagyobb "szerencse" az egészben,hogy Zsolti volt azon az oldaon,ahonnan a kocsi jött...Kép

Bringáéknak jó egészséget,aztán majd megyünk látogatniKép!

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc,
ezt még olvasni is szornyu, nem atelniKép Remelem, Bulcsu hamar elfelejti, s nem hagy benne tul mely nyomot...

Zsuzsa,
Anyud piheneseKép
Rendelni nem tudod a kajat? En most filozom, hogy mar nem kene /ezen a heten mar csak keddre es csutortokre kertem, es szerdan ugy del fele jottem ra, hogy nincs ebedunkKép/, de azt hiszem, ezt a karacsonyi oruletet még megvarom.

Zsuzsa,
Ti kulon alszotok vagy egyutt a gyerek/ek/kel?
Jo a profilkepedKép Te nem felsz, hogy Elod raesik,raul,stb.. Lucara veletlenul?

Csi,
Rekanak ilyet nem mondok, mert tuti, hogy akkor karacsonyra o is akar majd egy igazi egeretKép

Bellana, jarsz még erre neha?

Kata,
boldog nevnapot!Kép

NEm akarom elkiabalni, de mintha csillapodna Rekanal a hiszti... most mar kozelit talan az atlagoshoz, azt hiszemKép
Igaz, ma delutan megint nem akart aludni, mondvan, nem almos... aztan elaludt a tv elott, ugy 2 ora hosszat aludt ulveKép

Es a vegen, ha akartok latni egy jo pasit:
rovid hajjal, berreges kozbenKép
bamulom a noverem, olyan ahitattal, hogy azt elmondani nem lehet...

Es a legfontosabb: a neurologus dokineni /es a devenyes gyogytornasz/ szerint Mate teljesen "normalissa" valt, jo az izomzata, fejtartasa, mozgasa koranak megfeleloKépKépKép
afonya
 
 


Sziasztok!

Áfonya

Olvasom,hogy Mátéval már minden rendben,ez nagyon jó hírKép!És a képek nagyon tutik,látom,Mátéra is nagy hatással van RékaKép!
HisztiKép!
Tényleg,Ti még együtt alusztok?
AlvásKép.
Mi éjjel megint egy kis kruppra keltünk,de nem volt vészesKép.
Szt Bulcsú nem fogta fel az autós sztorit,illetve a súlyát nem.Másnap arra mentünk a dokinénihez és ugyan megemlítette,amikor odaértünk,hogy "elütött minket az autó",de azóta egyáltalán nem emlegeti.

Zsuzsa

Profil édesKép,látom,igaz lánykaruhák még csak ezután jönnekKép!
Etetés...asszem Lucával lesz a legkevesebb gondodKép!Talán ha Apa otthon van hétvégén,akkor többet főzni...?Ötletem van ám!Kép
Hát,a kaland nem volt semmi,az biztos.Tényleg az a legdurvább,hogy zebrán történt,ráadásul úgy,hogy már majdnem átértek a túloldalra...KépDe szerencsére múlóban,csak Apát gyötrik még rémképek...azóta 10szer olyan óvatos!Ma mentek kontrollra.

Ja,Bulcsú újabban,ha vmire nem tudja a választ..:"...hát?..."Kép

Na,mentem!

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

BRINGA: ne haragúdj, hogy ennyire megkésve, de szeretettel gratulálok Bernihez!!!!!!!!! Kép Kép

Anyapoc: Istenem, mikor olvastam mi történt Bulcsúékkal elpityeredtem! Ez valami borzasztó!
Micsoda szerencse, hogy nem lett nagyobb baj! És legalább rendőrkézre adtátok azt a szemetet aki a zebrán száguldozik??????

Áfonya: járok még erre, csak ritkán. Sajnos a nyári topikban is volt egy jó kis csete-paté, meg kellett emésztenem a dolgot, mert persze sikerült nyakig belemásznom. Kép

Zsuzsa: nekem is mondták az elején, hogy sokat eszik a kicsi, tán nem kéne, én meg bólogattam, hogy jó akkor majd bemércézem a cicimet. Kép Kép

Rólunk:
Jelentem megvagyunk, csak csőstül,jöttek a bajok. Dani végre meggyógyult!! Gergő szépen fejlődik 15 hetes létére (le merjem írni?)7960g és 64 cm. Duplatokás Michellin baba. Kép) Zsuzsa látod,ne aggódj! Kép Sajnos 2 hete nem alszik rendesen éjjel, hajnalban fél4 körül indul a mandula. Olyan mintha fájna a hasa, nem tudom megnyugtatni, pedig muszáj lenne, mert felver mindenkit. Így ált. cicire teszem azon elcumizgat. Csak lassan összerogyok a fáradtságtól. Meg állítólag jön a foga is. Kép

Mindenkinek puszi: Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

Köszönjük,jól vagyunk,kontrollon minden rendben volt.Azóta összeszedtünk szombatra egy húgyuti fertőzést,ami azt jelentette,hogy az egész szombat üvöltéssel teltKép.Minden alkalommal,amikor szegénykémnek pisilnie kellett,szó szerint sikitozott fájdalmában.Szt aki hallotta,azt hitte,nyúzzuk...Estére csillapodott a gyógyszerek hatására,de addig le sem lehetett vakarni rólam.Egyfolytában rajtam lógott,cipelgettem stb...Kép

Bringa

Nagyon édes BerniKép!Remélem,hamarosan megnézhetem élőben is!Szólj,ha már nem zavarunk!
Két gyerekKép.Azért akkor Hanna egész jól reagálja le,ha "csak" máson tölti ki a féltékenységetKép!

Zsuzsa

Költözés!Szuper!!!!KépMi még nem tudtuk eladni a mienket,csak érdeklődnek,de nagyon sz.r a lakáshelyzet.Sok lakást annyira áron alul adnak,mi meg bagóért nem kótyavetyéljük el!de majd csak megjön rá a vevő!
ÁgyakKép.Jó volt olvasni,el tudtam képzelni!És még jó,hogy "csak" ennyien vagytok!KépKép

Bellana

Köszönöm az együttérzéstKép.
Én inkább bele sem gondolok a mi lett volna ha... dologbaKép.
Az ember ment velük a kórházba,nem hagyta ott őket.Egy idősebb úr volt,ekkora unokái vannak,nagyon megviselte őt is...Persze ez minket nem vigasztal,de azért én kicsit őt is sajnálom...Kép
AlvásKép.Épp a minap olavastam a Ranschburg könyvében erről,hogy igazság szt az éjszakai ébredeések ilyen kis korban nem a hasfájósság meg ilyenek miatt vannak.Ő azt írta,hogy a nappali sok inger ellen úgy védekezik a csecsemő,hogy sokat alszik.Éjszaka kevesebb az inger,ilynkor tk "ingerkeresővé" válik,ezért kel fel...Na de ez kit vigasztal?KépKépKép!
Azért Gergő méretei csodálatra méltóak!!!Kép
Küldök sok erős hullámot!KépKép

Puszi mindenkinek!

Anyapoc

anyapoc
 
 


sziasztok
Megvagyunk ám, csak egész nap nem tudtam feljönni a babanetre.

Áfonya
Tényleg fiús Máté nagyon!! KépÉs a teljes gyógyuláshoz még nem is gratuláltam: gratula!!! Kép

Zsuzsa
Jó, hogy leírtad az alvást. Most nálunk a helyzet: kiságy a mi hálónkban. Hanna elalszik a helyén, majd éjjel ő is átjön. Eddig két éjszaka volt így: az elsőn nem ébredt fel, pedig Berni sokat sírt (igaz, csak egyszer egy óra hossszat, de akkor eléggé Kép), tegnap vszont felébredt rá, pedig csak nyöszörgött, no és Hanna két órán át nem aludt vissza. Nem nyavajgott (ly???) csak nem aludt Kép Igaz, bújkál benne vmi, mert ma hőemelkedése is volt.

Anyapoc
Ez ahúgyúti fertőzés nem hangzik jól. Azóta?

Bellana
Köszi Kép
Nem semmi súlyKép Dani most hogy áll a tesóhoz?
Hanna egészen jól veszi (kopp-kopp Kép)

nemsokájelentkezem a szüléstörténettel
bringa, hanna és berni
bringa
 
 


Sziasztok!

Bringa: Dani jobban áll a dolgokhoz, már van, hogy kedveskedik neki, pl. odahozza a játékait. Kép
Gergő meg egyszerűen imádja Danit. Felragyog a szeme,tiszta mosoly az egész gyerek ha Danit meglátja! Kép Szüléstörténet az jó lesz. Kép Én még mindig nem írtam meg az enyémet. Kép

Anyapoc: ingerhiánya van a Gergőnek? Nahát! Nekem kevésbé. Kép Kép
Baleset: lehet, hogy csúnyát fogok mondani, de én bizonyos kor alatt és felett nem adnék jogsit. Tudom, hogy van valami korhatár, de én az alsót emelném legalább 18-20 évesre és a felsőt csökkenteném úgy 60-65-re.
Hogy vannak a fiúk, elmúlt már a sokk?

Rólunk: most elvagyunk, de olyan ritkán jutok el csak a gépig és akkor már majd lefordulok a székről. Kép Kép

Puszi mindenkinek!

Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

Mi már jól vagyunk szerencsére és nagyon várjuk a MikulástKépKép!
Csináltam egy éds adventi naptárt,majd feldobom a képétKép!

Bringa

Remélem,nem jött ki rajtatok semmiKép!Hogy megy a kétgyermekesség?Párod még itthon?
A húgyuti nem is igazán az volt a drnénink szt,hanem csak egy egyszerű gyulladás.Nekem is gyanús volt,mert genny nem volt a vizeletében,csak fehérje és nitrát...Na de a sumetrolim elég hatásos.Ma hagytuk abba,hétfőn kontroll...Azóta semmi gohnd,de azért még néha emlegetiKép.

Bellana

Asszem jogsi ügyben egyet értünk,még ha csúnyát is mondunkKép!Az alsó korhatárt mindenképpen megemelném,de még a köbcentit is meghatároznám!!!!
A felsőnél meg gyakoribb orvosi vizsgálatKép!!!
IngerhiányKépKépKép!Na,nem én mondom,csak olvastam...logikusnak látszik, dekit vigasztal ez ilyenkor?Kép
A fiúk ,köszi,jobban,Apának már +csak" sárga a keze,lassan megérik és leesikKép!Ahol egy kis darabot kikapott a kocsi,az is begyógyult,de még fáj neki...de még mincs olyan nap,hogy ne gondoljon rá...Kép
Tényleg,szüléstörténet???
Gergő-DaniKép.Ennek örülök!

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

IdeertemKép Olvasni olvasok am minden nap, de irni alig van idom, miota Reka nem alszik delutanKép Ha meg napkozben gephez ulok, akkor egybol kepeket kell nezegetni vele, itt a szgepen.

Anyapoc,
kruppKép Remes lehet, hogy allandoan ott lebeg a fejetek felett. Bar gondolom, az elso volt a legszornyubb. Ismeros szerint hozza lehet szokni, ha mar tudja az ember, mit csinaljon olyankor.

Alvas: Mate /is/ kezdetektol fogva kulon szobaban aludt, en nem birok veluk egyuttaludni, mer olyan eber vagyok, hogy minden szusszanasra felebredek. Par hete meg kozos szobaban alszanak Rekaval, eddig ugy nez ki, siman megy. Inkabb Reka ebreszti fel Matet hol lefekveskor, hol ejjel, ha sirva felriad. De volt mar, hogy Reka kiabalt a kis cerna hangjan, hogy anya, felebredt Mate. ZabalnivaloKép Mar ugy latszik, elmult a kezdeti feltekenyseg. Kis nyugalom, aztan ha mar Mate majd kepes lesz kuszni-maszni, akkor jon a targyakert valo harcKép

Zsuzsa
elfelejtettem irni a multkor, hogy Lucat biztos nem fogjak fiunak nezniKép
Fozessel mi lett?
Irod: Sajnos néha zajos az ébredés, és Elődöt is nyugtatni kell
Ilyenkor ki vigasztalja Elodot, Apaja? Mert nalunk is van ilyen neha, es nem tudok ketteszakadni ugye, Mate nem bir varni, nameg egy ordito deddel a karomon nehez vigasztalonak hatniKép...
Kulcsatadasert irigyirigyKép

Bringa
kitartasKép Ugy latszik, ez a feltekenyseg dolog tenyleg szinte mindenhol az Anya elleni tuntetesben nyilvanul meg. Vegulis rank haragszik, jogos az o szemszogebolKép

Alvas: tegnapelott Reka kitalalta, hogy o alszik Apaval, en meg aludjak Mateval az o agyaban. Hat ugye ott nem ferek el, igy maradt a nappali. Eredmeny: nem aludt Apa, rosszul aludt Reka, nem aludtam en, Mate jol. Szerencsere Rekanak ennyi eleg volt, tobbet nem jott elo ezzel az otlettel.
Profilkep tunderi, Berni is hajasbaba?

Bellana,
masik topic: mindenhol van elobb-utobb, ahol ennyi no van egykupaconKép
Maskor legyel kedves kipontozni a szamokatKép Enyemgyerek 4 honaposan 6 kilo korul jart, o sem egy szumobajnok, azt mar latom... Bosszubol leiromKép: Mate hajnalig alszik, akkor is rovid szopi utan visszaalszik, ugyhogy csak nem ehezik. Nem is hittem, hogy van ilyen gyerekKép
Igaz, Reka utan megerdemeltemKép
Nalunk is dul a nagyteso - imadat, szorol szora, ahogy irod.

Anyapoc,
fertozesKép Es ez hogy derul ki, kell leadni mintat? Most olvasom, hogy pontosan hogy is volt.

Jogsitema: egyetertek, sot... ha visszaemlekszem, hogy milyen rutintalan voltam, amikor megkaptam a jogsim, haaat.... en tobb orat irnek elo, azt hiszem.

Szulestortenetek en is varom.

Csajok,
nekem semmit nem mondott a doki kukihuzogatas temaban. Kinek mi a tapasztalata, a velemenye ez ugyben?

-Afonya
afonya
 
 


szaisztok
Jól vagyunk, most épp két napig tök egyedül a két gyermekkel. Ez nem lenne probléma, de Hanna persze most lázas. Pénteken elvittem dokihoz, nem látott semmit, ez oké, csak kissé nyügi most. Lehet, h ez is a féltékenységnek tudható be?
Nálatok is van olyan, hogy a két gyerek egyszerre sír (főleg éjjel???)

Áfonya
Én úgy tudom egyéves korig hagyni kell, de most már inkább a kétévest olvasom. A zt hiszem, a Kismamában olvastam. De minden dokinak más a véleménye. A mostani Kismamát nem vetted meg? Ha nem vmikor bemásolom Neked ide, amit írtak.

most csak ennyi, pusszancs mindenkinek,
bringáék

ui: Hanna egyébként tündér Bernivel, puszi-hegyek, meg minden Kép
bringa
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan,Áfonyának kukiügybenKép.
3 éves korig nem kell vele semmi csinálni.Én nem húzogattam a fiamét,csak igen ritkán,amikor 1 elmúlt,és ha éppen eszembe jutottKép.Addig semmit és magától feloldódott a letapadás.
A lényeg,hogy erőltetni soha nem szabad,mert akkor berepedhet a bőr és a hegesedés miatt teljesen letapad.
Ja,ma mentek volna apjával kontrollra,de nem volt hajlandó pisilni bilibe,így az akció elmaradtKép

Na pussz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Bringa,
mi van Hannaval, meggyogyult mar?
Egyszerre siras: nappal nem gaz, mert vagy Mate sir "szivbol" es akkor Reka csak hisztibol, _Anya_foglalkozz_velem_is_-modon rakontraz, amit viszonylag konnyu leszerelni, vagy valamiert Rekanal torik el a mecses /kizarolag hiszti, hisz mas oka nincsKép/ es Mate "csak" egyutterez, ilyenkor meg Matet konnu leszerelni. Ejjel nem keltik fel egymast, szerencsere. Ugyan volt mar olyan, hogy Reka ebresztett fel a kiabalasaval, hogy: Anya gyere, sir MateKép

De emlekszem, hogy mennyire irritalt Rekanal, ha egy nyugis, jol alvo gyerekrol olvastam, ugyhogy inkabb nem aradozom MaterolKép

Kismama otletet koszi, megprobalom megvenni.
Vegulis dokit is megkerdeztem, azt mondta, ne piszkaljam, ne eroltessem, csak tisztantartas celjabol. Es annyit mondott, hogy Matenak szukulete es letapadasa is van, de még minden lehet belole, majd az ido alakitja.

Anyapoc,
neked is koszKép

Zsuzsa,
nem akarlak Teged sem hergelni, de mar a hajnali 5 koruli ebredes sincs, csak 7 utan van az elso szopi. Mondjuk, Mate sulyan meg is latszik, 3 het alatt ossz 10 deka hizas... dehat ha ehes lenne, csak felkelne, nem? Egy 5 honapost mar nem keltegetek. Vagy kene? Ha ebren van, vidam, hangosan kacag, eleven, csak nem ehezik. Bologassatok, lecciKép

Elod es a setakKép Nalunk is ekeg surun van nem_akarok_setalni nap. De mire leerunk, elmulikKép Foleg, miota van egy allando setapartner "fiunk", fel evvel idosebb Rekanal es oda vannak egymasertKép Igaz, Reka rosszul viseli, amikor a 2 fejjel nagyobb gyerkoc olelgeti, puszilgatja- amugysem szereti az ilyet, foleg nem, ha ez fellokessel jar a sulykulonbseg miattKép Erdekes modon megse megy el a kedve a kozos staktol -pedig tartottam tole -, hanem fifikas asszonyi modon mar most eligazgatja szavakkal, ellentmondast nem turoenKép
Ilyenek pl: hagyjal engem, en kicsi vagyokKép
Futyiugy: nalunk is hasonlo, mint irod. Feher is van, en is kuzdok a tisztitasaval. Eddig nem is csinaltam, de szerencsere nem gyulladt be...

Lanyok: hat igen, fiut pelenkazni egyszerubb, most mar en is tudomKép

Bellana
de jo, hogy alakultokKép A kepen nem ugy tunik, mintha kibekithetetlen lenne az ellentetKép

Na voltunk Telapo musoron /Reka szerint gyerekbuliban, merthogy nemreg en voltam munkahelyi buliban es nehezmenyezte, hogy nem johet, bezzeg most..Kép/ Nagyon tetszett neki a babmusor is, ugyan neha ra kellett szolnom, hogy ne menjen oda, nem neki kell kiszabaditania a kiralykisasszonyt a "ketrecbol", meg ilyenekKép
Egyedul o ult a Telapo olebe is, nagyon bator voltKép Es ami kulon tetszett, hogy egybol lenyulta a Telapot, mert kert a Matenak is csomagot, sajat magatol jutott eszebeKép
Kepeket teszek majd fel, van egypar jo, ahol ugycsinalnak, mint akik nem almosakKép

-Afonya
afonya
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: