Új privát üzeneted érkezett!

En is megnéztem a profilod. Tisztara meghatodtam. Olyan nagy CSODA az élet. Olyan nagy CSODA, ami bennünk, nökben jatszodik le...

Talan érdekel: nekem is nyitott volt a méhszajam kivülröl... Végig feküdnöm kellett, amit Te, persze, nem tehetsz meg Réka mellett.Remélem, minden rendben fog menni!!!

Szeretettel: EK
nemgonosz
 


Kedves Áfonya!

Bocs, hogy beleírok a topikodba.
Nem lenne már időszerű szóba állnod Kukaczal?
Miért jó az neked ha átnézel rajta és gőgösen odébb álsz, egy szó nélkül?
Már máshol is észrevettem, hogy ha nem tetszik neked egy vélemény vagy a hangnem, akkor egyszerűen odébb állsz, akkor is ha hívnak vissza és kiváncsiak lennének rád.
Szóval szerintem lehetnél egy kicsit kevésbé előkelő és lenézhetnél a lábaidnál fetrengőkre is időnként.
Bocs, most inkább nem írom alá, mostanában ez úgyis nagy divat lett.

Szia, gondolkodj el egy kicsit ezeken.
most névtelen
 


Én is inkább névtelenül írok, biztos ami biztos.
Ha nagyon akarod egyszer összeszedem a hozzászólásaidat amik meg nekem nem tetszenek, s akkor majd magamat is felfedem.

Csak csatlakozni tudok az elöttem szólóhoz. Velem is voltál már nem 1x, nem 2x bántó, bár sosem tettem szóvá, nem szeretem a vitát. Így most érdeklődve nézem, hogy mekkora sértés számodra ha valaki mégis szóvá teszi, hogy vannak dolgok amiket kicsit kultúráltabban is a tudomására lehetne hozni másoknak.
Az, hogy te hogyan reagálsz a neked nem tetszö dolgokra az a te dolgod. De ha a saját írásaidban nem veszed észre a lealacsonyító, néha már-már megalázó stilust, akkor másnál se tedd szova.
Nem azzal kellene foglalkoznod, hogy milyen kep fogadott amikor megnyitottad a babanetet, hanem el kellene gondolkozni, hogy nincs-e veletlenul igaza az illetönek.
detto
 

 
 

És most ez jó? Minek kell mindenkire rászállni? Nem volt elég az előző példa?
Szégyelljétek magatokat mindannyian!
És ezzel nem azt mondom, hogy egyetértek Áfonya viselkedésével. Csak elfogadom. Ő konfliktuskerülő.
Minek csesztetni bárkit is?
Főleg névtelenül. Kép
solya
 
 


Nana, álljatok le!
Miért nem lehet névvel írni? Ezt most megint olyan, mint Kukacznál, ki akarjátok Áfonyát is piszkálni? Bizonyára mindenkiben van hiba, és ki így, ki úgy oldja meg a dolgokat. De ez az ő dolga.
Ha nekik bajuk van egymással, elintézik, ehhez másnak semmi köze!
Ez viszont Áfonyáról és a kislányáról szóló topik!

Áfonya!

Puszi nektek, a leányzónak és a bébinek is!KépKépKép

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Udv minden idelatogatonak!

detto,
a vegere elfogyott az ekezeted?Kép Na ezert sem irok en nevtelenul, egybol lebuknek en isKép

Nevtelenek,
valoban nem vagyok hajlando errol vitatkozni, mint jol megfigyeltetek. Itt aztan meg vegkepp nem.

Solya, Beszti,
koszi.Kép A megertest, elfogadast is.

Bebivel még nem vagyunk joban, mindig bantja az anyjat, visszakuldi a kajat allandoanKép S Te, jol vagy?

-Afonya
afonya
 
 


Ha Kukacz megad egy mail-címet, honnan lehet tudni, hogy Áfonya nem válaszolt-e rá? Nyilván nem ide rakna fel ő is egy címet, hanem az arra íródó válaszban küldené el a sajátját, már, ha egyáltalán akarja. Kötelező jóban lenni? Elvileg napok óta nincs itt Kukacz, tehát nem lehet átlépni vagy nem átlépni rajta. Aliha hihető, hogy vadidegen népek békülésre buzdítják Á-t.
Dettokám! miben van igaza az illetőnek? Itt szó nem volt igaza, nem igaza vitáról.
Bűzlik nekem ez a két kamunickes hsz.
Bocs, hogy belekontárkodtam a topikodba, Áfonya
hello73
 


Na, idelopakodtam! 1 kedves ismerösömtöl hallottam, hogy piszkalnak, Afonya! Megnéztem. Lattam, mas is irt ékezetek nélkül, mint én: nos, nem én voltam! Hiszen TOBBIEK FIGYELJETEKKép: Afonya szoba allt velem, és minden rendezödött!!! Kép Kész, hogy a védelmemben irtok, de nincs mar ra szükségem.
Exkukacz
 


A kész az kösz lett volna...Kép Es ez Afonya babas topicja, irjatok Neki mail-ben (kérjétek el Töle!!!), ha valami nem tetszik.
exkukacz
 


Áfonya!

Formás gyerköc van a pocidban!KépKépKép (meglestem a profilodat.)
Rékával meddig voltál rosszul? Akkor is ugyanilyen volt?

Velem minden rendben, nálunk a pocigyerkőc nem viseli meg az anyuját, annál inkább a kintlévők!KépKép Főleg a kicsi elalvása körül vannak kisebb zűrjeink, pedig vehetne rólam példát, én bezzeg egy csomót aludnék. Megyek is, mert most fürcsiztem jó meleg vízben, és ha nem állok fel, akkor itt helyben ülve elalszom!Kép

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Beszti,
koszi, kicsit ufoformaja van még a dragamnak, valljuk beKép Rekaval is dettoKép ilyen volt, kb. 4. honap vegeig kuzdottem... Alvasert nem irigyellek, szerencsere Reka atallt 3!! oras napkozbeni alvasra az egyrol, altalaban alszom veleKép

Eeeees, tegnap este ota erzem, hogy ficankol a kicsiKép Olyan joooooKépKép

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!
Írtam neked, hozzám. Bekukk! Jó?Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


sziasztok
Ide is benéztem ám Áfi! (régen volt, hogy így írtál, nem?) Kép
Tök jó lehet, hogy márérzed a mozgását! Olyan megható! Mi a dátumod?

Beszti
Nektek is gratula a pocaklakóhoz!

bringáék
bringa
 
 


Áfonya!
Ugye, hogy korábban észre lehet venni, hogy mozog a baba?
Megnéztem a profilodat, mondhatom, szép! Ezek után már ne is csodálkozz, hogy Réka többet alszik napközben...

Még karácsonykor javasoltad, hogy vegyek a lánynak vasalót, meg ilyeneket. Vettem. Ugye a gyerek utánoz. Azzal kezdte, hogy odavitte a deszkához a sámlit,leült rá, felkönyökölt a deszkára, majd tévézni kezdtett.
Hétvégén jönnek anyósomék, addig le kell erről szoktatnomKép
Na, megint csak locsogok, pedig is ezért jöttem: jól emlékszem, hogy Te is ekcémás vagy? Mintha...
Szomszédom ajánlott egy löttyöt, a teafaolajat. Jó mindenféle herpeszre, melegpöttyre, pattanásra, de napégette bőrre is.
Lányomnak, ha a pelenkától piros pöttyök jelennek meg, akkor ezzel kenem be. Kb három hete elmúltak nyomtalanul neki, és mivel egy kicsit hűsít is, Enikő sokszor kéri is, hogy kenjem be. Ez az olaj azért jó, mert nem szárít. Ekcémára is emiatt lehetne jó.
Persze ilyeneknek nézz utána, hogy mikortól-hogyan-terhesség alatt, meg egyebek...
Nekünk nagyon bejöttKép

Beszti!
Tetszik a profilodKép

Sziasztok!
Csi
csii
 
 


Zsuzsa,
boldog szulinapot! Kivanom,hogy hamarosan megkapd a varva vart ajandekot isKép

Majd még jovok, ha megerem a holnapotKép

-Afonya
afonya
 
 


Milyen jo, ha mar beszel a gyerkocKép:

Reka ma a partedlijet kinevezte kotenynek es felkottette a derekara. Persze egyedul akarta levetni es jol becsomozta. Mondtam: Gyere ide, Anya majd kibontja.
Persze nem sikerult, a kormom majdnem beletorott, kuldtem az Apjahoz, hogy az majd segit. Hallom, hogy kifele menteben motyogja a gyerek:
- bénaKép

Este veletlenul orrbakonyokoltem, mire O:
- bocsanatKép

Ejszakaink a natha miatt horrorok, talan holnap tobb idom lesz...

-Afonya
afonya
 
 


Bringa,
de reg lattalak. Jarsz meg errefele, szuk hazamba?
Datum: juli kozepe, legnagyobb melegKép

Csi,
Neked mindig igazad van, DragamKép Valoszinuleg mar tudjuk, mit "erezzunk", azert konnyebb.
Teregetes: irigykedsz, mi?Kép Bar most elhatalmasodott a tisztasagmania rajta, miota vettunk egy kissamlit a kezmosashoz, hogy felerje a mosdot, ne en emelgessem. Hat igy kb. 10 percenkent akar kezet mosniKép
VasaloKépKépKép
En meg ugy jartam, hogy epp az utolso pillanatban tudtam leallitani a szeke osszefirkalasabanKép Gondolta, O is kiszinezi az ovetKép

Ekcema: kepzeld, elozo terhessegem ota elmult, kopp-kopp. Legalabbis a mindennapos gondok, most mar csak rohamszeruen jon elo, ritkan.
Viszont Rekanak lehet, hogy jol jonne, mert neki szoktak makacs foltjai lenniKép

Zsuzsa,
dobalas nalunk csak akkor van, ha valami nem sikerul neki es bepipul. Ekkor -ha allatka, baba a szenvedo alany- akkor azt kiabalja, hogy "bant" es uti, ha pedig valami targy, akkor azt, hogy "ideges" es "dobal"Kép

A lepcsohoz egy masfajta, kulonos vonzalom fuzi, mindennap lepcsoznunk kell legalabb 10 percetKép

Beszed: nalunk valahogy nem ugy alakult, mint a normalisKép Reka hatalmas szokinccsel bir, tokeletesen ragoz, viszont igazi mondatokat most kezdett el osszerakni.
Vettem fel eneklest vegre, majd megprobalom feltenni valahova.

Beszti,
jol vagytok?

-Afonya

ui: lejart a 10 perc, kezet kell mosnunkKép
afonya
 
 


Sziasztok!

Megígértem! Itt vagyok!Kép

Áfonya!
Nekünk is van kissámli a fürdőben, de mindig be kell raknom a kádba, hogy ne legyen szem előtt. Különben hurcolássza mindenhova és arra áll fel ha valamit nem ér el.Kép

Beszéd: miért nem úgy alakultok mint a normális? Dodó is most kezd igazi mondatokat mondani. Vagyis jól ragozva igazi mondatokat. Eddig is összerakott szavakat, de nem rendesen ragozva.
Éneklésre kíváncsi vagyok.Kép
Veszek majd fel én is.
béna: Na végre Te is megkaptad, nem csak én a bambát.Kép

Nálunk Dodó újabban mindig mondja (kiabálja), hogy egészségedre, ha valaki tüsszent. Vagyis nem igazán így mondja ki, hanem valami "egésségededle".Kép

Majd még jövök ma!Kép
Ez nem fenyegetés.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Áfonya!

Köszi, igen jól vagyunk. Héten megyek (végre) megint orvoshoz...

Beszéd: hát én fiús mama vagyok...KépKép Mondatok? Elöször legyenek szavak!KépKépKép
Igaz, a nagyobb is csak mostanra beszél teljesen tökéletesen (nagyon sokáig a k és g helyett t és d hangokat mondott), viszont msot már az olvasással próbálkozik (és ráadásul nem csak a nyomtatott nagy betűket, hanem a kicsiket is). Szóval gondolom, hogy akkor a kicsivel sem vagyunk elkésve semmiről...

Bringa!

Köszi!KépKép

Zsuzsa!

Eljön még a te időd is!KépKép

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Én is itt jártam............
Kép

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Zsuzsa!

Nem semmi, hogy Előd már felismeri a betűket.Kép
Nagyon ügyesek vagytok.
Idő itt is borzalmas.Kép Az embernek nincs kedve kimozdulni.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata,
igen, mar en is rajottem, hogy ha eldugom a samlit, felere redukalodik a kezmosasok szamaKép

Beszéd: azert nemnormalis, mert Reka nemigazan rakott eddig ossze 2 szot se. Vagyis csak igen nagy szunetekkelKép Kivetel a "fújaszél", de szerintem arra azt hitte, egy szoKép
En a leirasod alapjan ugy kepzeltem, hogy Dodo mar mondatokban beszel regota.
Ma, amikor ujra elokerult a katicas ceruzasdoboz, mondta, hogy "lefényké-pez-tük". A veget mar igy lassabban mondta, kereste gondolom a helyes ragozastKép
Eneklessel van egy kis gaz, bekapja a mikrofontKép

Beszti,
fius mamaKép "r" betut Reka is csak ritkan ejt es az "s" is csak a szo elejen tiszta, egyebkent "sz". Es az istennek se tudom ravenni, hogy a "toboz"-t ne "doboz"-nak mondja, pedig tudja, melyik micsodaKép

Doki: a mostani dokim eddig csak egyszer "matatott" a 4 alkalombol, meg vagyok elegedve veleKép

Zsuzsa,
alakul, bar kezdi unni a porszivozastKép Ejszaka viszont megint szepen alszik /mar nem kohogi fel magat/, minden harmadik ejjel azert altalaban ejfel korul egyszer felsir, de visszaadom a cicajat, betakargatom es alszik tovabb. Szerintem nem is tud magarol olyankor. Viszont utobbi par napban 6 korul ebredt, vegleg. kivagyokKép Jo ez a reggeli tornatokKép En leszoktam rola, miota Reka atfordult bukfenc kozben...
BlankaKép
Kissamli praktikus, pocakosan mar nem emelget az emberKép Tenyleg, nem zavar, hogy ennyire kerdezgetunk, mi ujsag?
Juteszembe, olvastam, hogy ELod mar nem racsos agyban alszik. Konnyen ment az atszoktatas? Nem maszkal ki belole?

Tenyleg, tobbgyermekesek, nalatok a masodik gyerkoc kulon szobaba, a teso melle kerult, vagy veletek? Nem volt belole feltekenyseg, ha kulon? Ha egyutt, nem sirta fel a kicsi a nagyot?

Mai szosszenet:
Reka hozza az egyik babajat, aminek hatracsavarta a fejet es mondja: "hogy néz ki?"Kép

Nem tudom, irtam-e mar, de nagyon jol eljatszik. Kell, hogy ott legyek korulotte, de mar elvonatkoztat a targyaktol, a lapat is bir palacsintasuto lenni, a papirfecnit kinevezi palacsintanak, a kispoharat soszoronak, ilyenek. Sot, ures kezzel is imitalja akar a viragszedest...
Eeees a kis rafinalt: ha valamit nem szabad csinalnia, akkor hozza valamelyik allatkajat es vele "csinaltatja"Kép Pl. CD-ket nem a Reka pakolja elo, hanem a kutyus, ceruzakat nem o dobalja le, hanem a kezeben levo kacsa... es ugyanez a "hazudas" megy pl. ha megkerdem, ki vagyok en. Altalaban Laci bacsi leszekKép, de voltam mar postas isKép

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok
Járok ám még azért erre, olvasgatok, mosolygok. Olyan ügyi mindenki!

Áfonya
Réka tényleg nagyon rafinált! Kép Tök jó, h már ilyen szerepjátékokat játszik.

Zsuzsa
Hanna is lképcsőmániás. A 6. emeletet mindig meg kell másznunk gyalog Kép

Kata
Most ide, legközelebb pedig hozzád írok, de ott iselolvastam ám mindent! Dodó továbbra is zseni, olyanokat mond már ! Kép

Hannával ma kétféle orvosnál is voltunk. Gasztroe....-ai Kép (sose tudom jó leírni)vizsgálaton, ahol vettek egy csomó vért tőle, s nem is sírt, úgyhogy büszke vagyok ám rá Kép Az ekcémája miatt megnéznek mindenféle allergiát. Aztán mentünk az új dokinéninkhez, aki nagyon szimpi, homeopata orvos, és eddig mindenben jobban tetszik az előzőnél. Pl. teljesen pozitív, h még szopizik a Hanka, meg ilyenek. És nem akarta rögtön szteroidokkal bombázni az ekcémája miatt. Kép
Hanna is beszélget, de még csak mostanában kezd több mindent összerakni. És ma mindenre a kicsinyítő képzőt használta (anya(ka), cici(ka), maci(ka) Kép
A teáskannára is mondja, hogy 'csap' (régen a cicire is mondta Kép), a nyuszi pedig múlt hétig 'nuni' volt, ami elég jó, mert fel szokott kiálltani, ha meglát egyet Kép Most már nuszi, úgyhogy fejlődünk Kép
Na majd még...
üdv,

bringa és hanka
bringa
 
 


Szia Afonya!

Megint egyszer megcsodaltam lanykadat! Nagyon helyes Reka! De mondd csak, nem tilos a gyerekmunkaKép???

Nalunk Aaronnt akkor költöztettem at masik szobaba, amikor kiderült, hogy terhes vagyok...Igy volt 8honap arra, hogy ne gondolja, hogy nem a kisbaba miatt volt...DE semmi gond nem volt...!
Es volt ugyan az elejen olyan, hogy felebredt Rebek sirasara, de akkor amikor valahol voltunk, es egy szobaban aludtunk. Akkor mondta, hogy vigyem ki Rebeket, es csak en jöjjek visszaKép!

De mostanaban Aaron mar meg sem hallja, ha Rebecca sir ejszaka.HA egyszer többet sir, neha rakerdezek Aaronnal es fogalma sincs arrol, hogy mi volt ejszaka!

Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Sziasztok!

Áfonya!
Inkább úgy mondanám, hogy több szót mondott egymás után, ami ha ragozta volna, akkor mondat lett volna. Pl. Anya Dodó vesz kifli Cora.Kép

Alvás: nálunk Dodó még mindig velünk egy szobában alszik. Őt még altatni kell. Vagyis úgy altatni, hogy ott kell lenni a kiságy mellett. Ha nincs ott a kezem, nem alszik el. Próbáltam már, hogy egyedül aludjon el, de ez igazából csak délben kivitelezhető. Este nem hagyhatom ordítani Dancsi miatt, hiszen neki másnap iskola. Egy hétvége pedig kevés a szoktatáshoz.
Én bízom benne, hogy éppúgy simán átszokik majd mint anno Dancsi. Ő is sokáig velünk egy szobában volt, aztán egyszer ő kérte, hogy had aludjon az Anita szobájában. 2,5 éves lehetett.

Az a "nem én csináltam rosszat", nálunk még nem működik. Van esze a lányodnak.Kép Apa már többször mondta Dodónak, hogy nem elég talpraesett, mert mindig mindent elvállal, hogy ő csinálta. Sosem fogja Dancsira, még akkor sem ha lehetősége lenne rá, mondjuk mert mi nem láttuk ki csinált rosszat.Kép Sőt, ha rosszat csinál, azt azonnal meg is tudjuk mert jön és mondja, hogy "Micsináltál? Micsináltam?"Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Bringa,
ez a 6 emelet remesen hangzikKép Mi a masodikon lakunk, de altalaban ketszer fordulni kell kozben, igy megyunk 4 emeletnyit, cirka negyedora alatt. Es persze a korlat also 60 cm-e szerintem tobb eve nem volt takaritva.. Akkor a 6-bol mennyi johet ossze?!
A gasztroenterologiai /kajabevitel - gasztro_enter, en igy jegyeztem meg nagy nehezenKép/ eredmenyetekre kivancsi vagyok, majd ird meg, mi lett. Mi is hasonlo cipoben jarunk, csak en annyira pesszimistav agyok ebben, hogy egy borgyogyaszon kivul mashova még nem vittem Rekat.
nuniKép

Kryss,
kosziKép
Gyerekmunka: haaat, nekem is konnyebb lenne, ha nem segiteneKép De ha egyszer ennyire lelkes... mondjuk, a sepres es felmosass még gazosabb, a hosszu nyellel mindent lever /majdnem/, a szemetet lapatolaskor szetszorja... De gondolom, ezek ismerosek Nektek isKép
Nalunk Reka kezdetektol kulon van. Azt nem tudom, hogy a "Kicsit" be merjem tenni melle vagy inkabb velunk legyen?

Kata,
na ilyen nalunk nem volt, a peldamondatodKép. Ezert mondom, hogy nematlagosan csinalta.

O, en meg itt irigykedtem az alvas miattKép Nalunk mar nagyon regota, fel eve biztosan siman megy az elalvas, leteszem es csond van. Mikor elkezdett beszelni, akkor probalkozott, hogy "nem_almos", akkor mondtam neki, jo, akkor beszelgessen a cicaval, macival es lőnKép De ha ellentmondtam eleinte, hogy akkoris alvas van, abban a pillanatban hisztiKép Ez sokmindennel igy van. Ha tiltakozik valami ellen /pl. masik zokni, ilyenek /es en rahagyom, akkor onnantol mar nem erdekes, mehet az elso verzio is.
Neha van, hogy este haromnegyed orat is eldödörög az agyaban, hallom. Mondjuk ilyenkor altalaban be kell mennem, miutan elaludt, feladni ra a zoknijat, mert tuti megszabadul toleKép

-Afonya
afonya
 
 


ZsuzsaaaKépKépKép
afonya
 
 


Sziasztok!

Áfonya!
Akkor fölöslegesen irigykedtél.Kép Most én irigykedek.Kép Nálunk csak alvás zökkenőmentes.Kép Az elalvás nem.Kép Egyszerűen nem tudom elkezdeni Dancsi miatt. Bár a napokban eldöntöttük, hogy a tavaszi szünetben nincs kegyelem. Meg kell tanulnia egyedül elaludni.
Igaz a terv az, hogy átrakjuk a kiságyát Dancsihoz és ott fog aludni, de félek nem lesz-e nagy trauma neki, hogy új szoba és még én sem vagyok ott amíg elalszik.

Zsuzsa!
Ezek szerint Előddel is ott kell lenni amíg elalszik? Egy ágyban, vagy csak a szobában?

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Szia Áfonya!

Bocsánat, hogy idetolakszom. Láttam a kérdésed a 2004-es nyári babák topikban az Dani fiam új ágyáról és arra válaszolnék. Írtam oda is, de nem tudtam jösz-e még. Kép Az ágyat Vácon vettük, de azt hiszem az Ikeában is láttam hasonlót és az ára is kb. ennyi lehetett. Nekem nagyon tetszik, hogy együtt nő a gyerkőccel.Kép

Szia: Bellana
bellana
 
 


Szia Áfonya!Kép

IdeértemKépKépKép

Remélem, már jobban vagy, és Rékának kevesebbszer kell utánoznia Téged hányásilagKép
persze tudom, ez nem olyan vicces, de mindez nemsokára már a múlté...Kép
Elalvás: melissa még rácsos ágyban alszik, általában az elalvás cirkuszmentes, e nem mindigKép

ilyenkor én vagy Apa bemegyünk hozzá még egy bónuszpuszira, vagy simire, és többnyire ez elégKép
utána még sokáig dumál a kisasszony és játszik a kus kütyüivel, melyeknek száma egyre gyarapszikKép
most éppen a nagy Micimackó, vagy ahogy Ő hívja "Mimacok" az aktuális kedvencKép

már mi is gondolkodunk ágycserén,de attól tartunk, hogy onnantól vége a jó világnak, és jön-megy a kisasszony, mkor kedve tartjaKép

esetleg ebéd után nem lesz hajlandó aludni, pedig arra igencsak szüksége van AnyaRabszolgánakKép

most mennem kell, itt a barátnőm!

Pussz,
Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Bocsi a sok elgépelésért, látszik, hogy gyorsan akartam sokat írniKép!

Puszi: Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa,
olvastam a jo UH eredmenyedet, gratulaKép Es melle jo egeszseget mindkettotoknek /es persze a csalad tobbi tagjanak isKép/

Alvás: Ettol tartok en is, hogy atmaszkalas lesz a dologbol. Reka most is megprobalkozik vele neha /marmint este kiabalja, hogy Anya agyaba/, pedig a 20 honap alatt ha 3 ejjel aludt velunk, akkor sokat mondok. Es Te, alomkoros vagy?Kép

Kata,
soha tobbet nem irok ilyeneket, hogy Reka szepen elalszikKép Az utobbi ket napon feloras musor voltKép
Ágy: tobben is irtak /pl. Bellana is egy masik topicbanKép/, hogy meglepoen jol viselte a gyerkoc a cseret, sokkal jobban alszik az uj agyban, mint a racsosban. Remenykedem, hogy nem mi leszunk majd a kivetelekKép

Bellana,
egyaltalan nem tolakodas, nem zartkoru a topicKép Nagyon koszi a valaszod, oda tenyleg ritkan jutok elKép
Az IKEAS agyat neztem, de nekem eleg gagyinak tunt, nem volt lekerekitett, a hosszabbitos vegeket a lehellet tartotta/ a kiallitott darabnal el is volt hasadvaKép/, az a fempocok sem tetszett, ami az oldalracsot tartotta... a Tietek sokkal jobb minosegunek tunt.

Sheila,
udv itt isKép Hat, talan igy, a 4.honap elteltevel mar mondhatom, hogy elmult..Kép
Alvas: jo sorod vanKép
Megneztem az uj kepeket Nalad, eloszor azt gondoltam magamban, milyen fiatalos ferjed vanKép Valahogy valoszinubbnek tunt, hogy a ferjed o, nem pedig a nagyfiadKépKép

Nalunk beindult az onallo eves-ivas, mar egesz jol megy. Vettem fel rola movie-t is, de sajna 5 mega koruliekKép Voltunk fodrasznal is, szokasos hajvagason, csak most az en fodraszomnal, hogy igazi fazont nyirjon Rekanak. Olyan szepen turte, pedig ezert most tovabb tartott. Apro kozjatek: kozben a mellettunk levo fodrasz megnyirt egy fiatal sracot, majd olyan punkosra beszaritotta a hajat es mondta, hogy kesz van. Rekam meg iszonyu hangosan elkezdett kiabalni, hogy "kocos, kocos"Kép

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Áfonya, hogy vagy gömbölyödsz már szépen? Kép
Az ágyprojekttel hogy állsz, találtál megfelelőt?

Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa,
Ti is haromra hajtotok? Nalunk is ez a terv, epp a minap hallottam ferjuram szajabol is. Merthogy O eddig ovatosan nyilatkozottKép Aztan mostanra en lettem ovatosabb, eloszor eljem tul a ket pelenkastKép

Jo, hogy Anyud ott van es tud segiteni. En nem is tudom, hogy birtam volna ki, ha ilyen koran kellett volna kelnem... Igaz, igy viszont nekem kellett megkuzdenem a pelenkazassal es a fozessel, az sem volt egyszeru.
Eloddel mi van, beteg lett vegul? Ha igen, meggyogyult mar?

Bellana,
tavolba latsz?Kép Epp most morogtam, hogy sokkal nagyobb a hasam, mint Rekaval ilyentajt volt. En magam mar legalabb 7 honaposnak latom magam es sokszor ugy is erzem magamKép
Agy: haaaat.... most epp penzszukeben vagyunk, legalabbis kicsit halasztottukKép Nameg olvastam, hogy nalatok sem valt be teljesen, kicsit el is bizonytalanodtam, surgos-e ez nekemKép
Hevero helyett vettunk egy utazoagyat /ezert a penzszukeKép/, mert hetvegi kiruccanasainkon Reka alvasa kriminalis szokott lenni. Most viszont mar optimistan mondom, jo lesz a kicsinek is majdKép. Kicsit aggodtam, hogy fogja fogadni ily meglett korban, de azon kivul, hogy altatokent az oldalhalon reszelte a kormeit, mas krizis nem volt, tulajdonkeppen ataludta az ejszakat.
Nalunk az atalvas persze magaban foglalja, hogy ejjel megriad, keresi pl. a macijat, nem talalja, felul a az agy sarkaba es sirosan mondogatja, hogy macika, macika. Akkor atmegyek, megkeresem neki /azt boldog nevetest olyankorKép/, lefekszik es alszik tovabb.

Szosszenetek? Sok vanKép
Legujabb slager a "hogy kerul ide?" mondat, eneklo hangsullyalKép Barmire mondja, ami szokatlan helyen van, pl. a bakancsa a lavorban, ilyesmiKép Ezt multkor a TESCO-ban is elsutotte, amikor a penztarnal a kosarbol feltettem a szalagra Apa sörösdobozait. Volt rohogesKép

Hetvegen Szolnokon voltunk, persze mindenki produkaltatni akarta az ismerosok, rokonok elott, Rekanak meg gondolom mar tele volt a hocsukaja ezzel. Erre egy boltban a penztarosno megkerdezte: hogy hivnak? /gondolom, nem sejtette, hogy Reka mar folyekonyan beszel, csak ennyit nezett ki belole a kiloi utanKép/. Erre Reka: nem mondom meg!
A no ledobbent, en meg rohogtemKép
A "miert" korszak kozeledni latszik, a "hova mesz" mar eljott. Akarmerre setalunk, autozunk, allandoan ezt mondja. Es megvalaszolja maganakKép

Remelem, ezt még nem meseltem: az egyik diafilmunkon veszekedik ket testver egy macin. Reka el szokta jatszani a sztorit napkozben. Van, amikor csak magaban rangatja a macit es kiabalja, hogy "nem adom". Van, mikor ket baba veszekedik egymassal, ilyenkor Reka azt kiabalja: "vesz, vesz". Ennek analogiajara, amikor a ket baba beszelget: "besz, besz"KépKép

Most furdetes, a kisasszony almosnak mondja magat. De lehet, hogy csak trukk, hogy menjek mar a szgeptolKép

-Afonya
afonya
 
 


Szia Áfonya!

Ne aggódj a gömbölyödés miatt. Én szintén zenész vagyok, a Danival 5-6 hónaposan nem volt akkora pocim, mint most 16 hetesen. (na jó még +5 naposanKép Ráadásul sikerült megkérdeznem a védőnőt, hogy ez nem e gáz...Finoman fogalmazva jót derült. Kép
Az én Danim még csak olyan "babásan" beszél. Jó lehetett amikor Réka visszaszólt az eladónak. Kép
Ágy: nekünk bejött, este szó nélkül bennemarad,de nappal...az katasztrófa. Próbáltam berakni a járókába, de reménytelen. Nappal nem alszik. Hiába fekszem mellé, állok tótágast...Létezik ilyen? Az utazó ágy az jó ötlet. Mi mindig az össze nem csukható járókát vittük ha mentünk valahová.
Réka sejti, hogy tesó lesz?

Vigyázz magatokra, szia:
Bellana
bellana
 
 


Bellana,
akkor en holnap nem kerdek ra a vedonomnelKép Eddig +2 kilonal tartok, szoval nem attol nagyobb a hasam. Lehet, hogy mar lusta vagyok behuzni?Kép
Es a racsos agyaban rendesen aludt? Reka mondjuk addig nem hajlando lefekudni, mig itt vagyok a szobajaban /szgepKép/, de ha felallok, hogy kimegyek, egybol elcsendesedik, betakartatja magat es lenyugszik.
Nem sejti a tesot. Egyreszt nem mondom neki, mert szerintem 5 honap még nagyon sok neki, csak idegesitené, mikor jon mar, majd feladna. Masreszt nem ismeri a szot - legalabbis azt hiszem-, mert amennyien kerdezik tole, mar biztos ertene.

Mai tanult szava: hulyeseg. Megszerezte a taviranyitot es kapcsolgatni kezdte es megallt a Balazs-shownal. En meg konyorogtem neki, adja vissza vagy kapcsolja el, mert ez hulyesegKép Azota nyomogatja a taviranyitot es mondogatja, hogy hulyesegKép

Slager most a Frakk nalunk, diavetiton.

Igy nezi, az allatokkal egyutt, o pakolja mindig szepen az olebeKép

Mai bevasarlasunkkor egy vastagkeretes szemuvegu pasira elkezdte kiabalni, hogy "Karoly bacsi, Karoly bacsi!"Kép /Frakk gazdaja/

Es ma azt mondta: "visszafogadták a macskákat", igy ezzel a szovalKép

Tudtatok, hogy van humorerzekuk mar ekkora korban?Kép Apaja hazajott es hideg volt a keze, mire Reka: "bedugjuk mikroba" es elkezdett rohogni, de nagyonKép

Es itt egy januar vegi, tehat majdnem egy honapos felvetel /sajna ez sem tul jo, amikor csond van, olyankor elvette a szajatol a mikrofontKép/, ennel jobbat most sem enged csinalni, pedig annyira jol enekel mar, teljesen egyedul a "cirmos cicat", a "bujj-bujj zold agot", a "nem tudja a balnat" , "hinta palintat" es meg sorolhatnam /ha eszembe jutnanakKép/:
telapo, fel mega.

Zsuzsa,
kepzeld, nekem is elkezdett verezni az orrom, pedig azt hittem, most meguszom. Mindig van valamiKép

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya, én is kb. 2 kg-nál tartok. Kép Persze már eleve volt 1 kis "maradék" pocim. Kép Amúgy szerintem az is benne van,hogy a szervezet már tudja a dolgát, már "bevan járatódva", a szövetek, izmok is jobban tágulnak, nyúlnak mint az első babánál.
Daninak sincs gőze arról, hogy mit jelenthet a tesó, hacsak azt nem hiszi, hogy így hívják a hasamat. Kép
A humorérzék nálunk is megvan. Kép
Alvás: este nincs vele gond, Ő se alszik addig míg bennt van valaki. De nappal semmi... Elég fárasztó. Már sok okosat mondtak,hogy mit csináljak de a Dani ezt máshogy látja. Kép
Orrvérzés: ez volt Rékánál is, mikor Őt vártad?
Nekem az inyem csinál hasonlókat. Kép
A kép édes, látszik, hogy nagyon leköti a mese. Kép
A zenét még nem sikerült lehallgatni, valamit elbénáztam.
Szia:
Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

Áfonya

Kicsit belekotyogok,hogy megnyugtassalak BenneteketKép!Szóval másdik-sokadik babánál mindig hamarabb látszik a pocak,mert már ki vannak tágulva a szövetek,nem olyan rugalmasak,nem tudják olyan jól tartani a méhet.Akinek első babával hamar dombordik,annal vagy előrehajló a méhe,vagy nagyon keskeny a medencéje.
Láttam,hogy Birngával értekeztetek bőrdolgokban.A minap beszélgettünk,neki is meséltem,hogy nálunk is először ekcémát diagnsztizált a gyermekorvos,de nem javutl semmitől.Így elvittem bőrgyógyászhoz,aki azt mondta,hogy nem az,hanem fertőzés.A lényeg,hogy egy kis helyen hajszálrepedés van a bőrön,onnan indul és terjed.Kevertetett krémet,amiben igen kevés szteroid volt és nagyon sok vitamin stb.Azt mondta,lassú lesz a javulás,mert nagyon enyhére csinálta.De már 1 héten belül nagyon visszahúzódott és el is tűnt.Nűlunk ez csak télen jelentkezik,azt mondta,kinövi.Lehet,hogy nálatok nem ilyen,de gondolta,leírom,hátha segít.Nektek mit mondott a bőrgyógyász?Bocs,hogy sok voltamKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Áfonya!
Nagyon klassz az mp3!Kép
Dodó csak nézett ki énekel.Kép Amikor vége volt akkor meg kérte, hogy "kapcsold vissza!". Na ezt eljátszotta vagy 4-szer.Kép
Humorérzék:Kép

Miért korszak szerencsére nálunk még nem közeledik, de sokszor kijavít. Pl. ha már túl sokat beszél, azt szoktam mondani neki, hogy "Fogd már be légyszíves egy kicsit az a lepcses szádat". Valamelyik nap viszont úgy mondtam, hogy "Fogd már be légyszíves a csipogódat" Erre kijavított csak úgy félvállról, hogy "lepcses szádat"Kép
Aztán ha hívom úgy szoktam mondani, hogy gyere kukac. Tegnap úgy mondtam, hogy gyere manó. Erre rámnéz és megkérdezi: "Gyeje kukac! Nem????"
Aztán árulkodik.Kép Ha Dancsival játszik és valami nem tetszik neki, akkor jön, hogy "asztmonta Dancsi viszlát", vagy "asztmonta Dancsi haggyál máááár bééééékén"

Éneklést én is próbálok majd felvenni, csak az a baj, hogy sokkal szebben és tisztábban énekel csak úgy magától játék közben, mintha én kérem. Ha odatartom a mikrofont, azonnal észreveszi.Kép

Pocak: tényleg sokkal hamarabb látszik a pocak ha már nem az első baba. Én különben is egy kicsit erős vagyok "hasban"Kép, de nem tudtam volna sokáig titkolni Dodót, olyan hamar meglátszott.
Anitánál hónapokig meg sem látszott, hogy babát várok.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Marhan raerek ma, nincs itthon a gyerek, nagyizikKép

Bellana, Anyapoc,
koszi a megnyugtatast pocakugybenKép

Bellana,
olvastam a "maganyodat", hat nem irigyellekKép

Orrvérzés: volt Rekaval is, de emlekeim szerint egyszerre hanytam es orrvereztemKép, tehat elobb kezdodott. Azert hittem, hogy most meguszom.

Anyapoc,
nalunk is ilyesmi a gond szerint bőrügyben. Vagyis valamitol bepirosodik /lehet akar repedes is, vagy kiutes, ezt nem t'om/, aztan elgombasodik mondjuk a nyaltol, izzadtsagtol, stb. Legalabbis a szaja korul, a fule mogott es a nyakan ez a helyzet. Kaptunk ra mi is gombaolos, szteroidos kremet, de mint irod, egy het, mire teljesen eltunik, s par nap mulva ujra elojon, ez a gaz. De ha sikerulne a kezdeti okot, a kiutes miertjet megtalalni, az segitene.
A masik tunetfajta a bőszarazsag, viszketes, szinten ekcemagyanus dolog. Hat itt topogunk...

Kata,
jok a javitasokKép
A "viszlatrol" jut eszembe: en a "tűnés!"-t szoktam hasznalni, persze nagyon kedvesen, felviszem a hagsulyt a vegen. Viszont Reka, ha erzi, hogy utban van, magatol is mondja, csak ugye az idegenek furcsalljakKép

Éneklés: nem baj, vegyel fel azert. Nalunk is egesz mas igazibol, mikrofon nelkul, meg ugye az elozo egy honapja keszult, azota meg tisztabban beszel Reka is. Ugyhogy tudom, mennyire nem realis a felvetel, ezert tettem fel en is kicsit felve. Bar biztos sokan ilyennel is kiegyeznenek, de megis...Kép

Zsuzsa,
mi van Veletek? Nagyon eltuntel. Remelem, csak a kezdeti rosszulletek tartanak tavol.

-Afonya

ui: a normalis gyarapodasos topicba mar leirtam, hogy hogy jartunk a tokfozelekkel. Reka nem akarta megenni az ebedet. mikor megkerdeztem, megis mi nem tetszik neki, azt felelte, tűlevél van benneKép Elo kellett szednem a fagyasztobol a kaprot es megmutatni, hogy az nem az. De ha nem tudna beszelni /es nem lenne ekkora szokincseKép/, biztos a hajara kentem volna a fozeleket, hogy mit valogat, kozben a sajat szemszogebol nezve teljesen igaza volt.
afonya
 
 


Szia Áfonya!Kép

Azok a fránya terhességi "mellékhatások"Kép
na, majd én is megtudom nemsokára...Kép
Hasnövekedés: bizony, előbb látszikKép
én is úgy voltam vele Melissánál, pedig nekem nem várandósan a párom szavaival élve "golyóálló" a hasfalam, de olyankor gyorsan tágulKép

Réka eszméletlen édes a hatalmas szókincsévelKépKépKép
Melissa is napról-napra több szót használ, ma Ő is mondta a tesójának, hogy "tűnés"Képű

múltkor meg épp "függtem" a Babaneten, mikor beszaladt , és izgatottan kiabálta: "ott szaj, ott szaj!"Kép
háát , a kutya a járólapra kakált, és azt jelezte:o

el is beszélgettem a fiúkkal, hogy bármilyen dühösek is Ginára,ezentúl csak virágnyelven...Kép

Pussz,

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Áfonya: sajna megkezdődött a szalmaságom. Kép
Olvastad az is, hogy jártam tegnap? Ha nem, akkor inkább nem ijesztgetlek vele.
Vigyázz magadra:
Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

Ezt hallgassatok meg: nóta Kép
Nem ilyen zenet hallgatunk am, csak egyszer Reka leesni keszult es akkor mondtam neki, hogy "Kislany, vigyazz!" es tovabbenekeltem. Aztan megjegyezte es utana mar kerteKép

Sheila,
mellekhatasok: valahogy rosszabbul viselem oket, talan farasztobb a lét marKép

Sheila,
irigylem a golyoallo hasfaladKép
kutyagumiKépKép Hiaba, a gyerekszajKép

Bellana,
es mar jobb a helyzet? En is megijedtem volna rendesen.

Zsuzsa,
jo, hogy jelentkeztel, neha azert kakukkolj beKép
Alvas ismeros, nekem még most sem mult el teljesen a déli alvasigenyemKép

Nem tudom, hogy birjatok egyedul, en mar attol is kivagyok, ha Apa egy orat kesik, mar minden bajom vanKép

Ma reggel mosogatok kaja utan, Reka még az etetoszekben, pakolgatja a kockasajtot. Mar sokadszor mondja, hogy "harom, harom", muszaj volt hatrafordulnom, megnezni, mar kezdett idegesiteni, tisztara, mint a reklambanKép Es a tanyerjara kipakolt harmat, tenylegKép

Most este meg enekelget, "fehér tó" - ennyit ertettem belole, de nem jottem ra, mit akar. Aztan leesett: hetvegen nagyizott es a "kiskacsa furdik FEKETE toban..."-t tanultaKépKép

Es ujabban, ha valamit felreertek, nem azt mondta, amit en gondoltam /mert azert ilyen is van amKép/, akkor mondja, hogy "nem érted" es varja, hogy tovabb talalgassakKép

-Afonya

ui: meseljetek am Ti is ilyeneket, olyan jo olvasni
afonya
 
 


Szia Áfonya!

Nagyon édi a kicsi hangja!! KépÉs nagyon okos lehet!
Horror:
én is megijedtem gondolhatod. azt hittem a szivem megáll ott rögtön. Azóta jól vagyok, a pici is szépen mozog. Dani is. Kép Most, hogy nincs itthon apája estére totálkáros vagyok. Kép Na nekem nem 1 órát késik apa, hanem majd 10 napot, brühüü. De milyen jólesz mikor megjön. Úgyhoyg megértelek ha kivagy, tényleg fárasztó ez a korosztály. KépDani odavan a kismotorért, séta alatt le nem szállna róla és megy ezerrel, én meg loholok mögötte... Kép Kismamatorna. Kép
Doki: már mindenki mondja, hogy váltsak dokit, mert ez nem jött be a kórházba, hanem csak beküldött. Már azt se tudom mit gondoljak.
Egyenlőre örülök, hogy a Hasibaba jól van.
Mindenesetre legközelebb beszélek vele, hogy merre-meddig.

Nagyon vigyázz magadra, próbálj azért pihizni. Kép
Szia, mindenki másnak is helló:

Bellana
bellana
 
 


Bellana,
ezt a nem_jott_be-dolgot is lehet tobb szemszogbol nezni: ha pozitivan akarod, akkor lehet, hogy nem tudott azonnal menni, viszont fontos volt, hogy azonnal lasson doki, igy az ugyeletes a kezenfekvo. Berendelhetett volna egy ora mulva, de ha baj van, lehet, az mar keso...
Aztan kerdes, hogy pl. szolt-e az ugyeletesnek, hogy mesz.
Vegulis jol ellattak, nem?

Nalunk Gyorben a dokik nem is adjak meg a mobiljukat, hanem a korhaz hivj be oket, ha kell, egyebkent nem lehet zaklatni oket otthon, rendelesi idon kivul. Bar lehet, hogy itt is van kivetel, orvosa valogathatja...

De en szelsoseges velemenyen vagyok ebben, azt hiszem. Most orvost sem fogadtam /szuleszno viszont tervben/, szal ne ram hallgassKép

Te mar tudod, fiad avagy lanyod lesz?Kép

-Afonya
afonya
 
 


Szia Áfonya!

Akkor titkon megsúgom, hogy én se tartom tragédiának amiért nem jött be. Kép
És tényleg elláttak.
Még nem tudom mink lesz, csak legyen. Kép És egészséges. Más kívánságom nincs. Kép
AFP után megyek UH-ra és március 13-án (azt hiszem)megyünk 3D-re a Praxisba. Még sosem voltam ilyenen. Kép Remélem nagy élmény lesz! Ti mentek?? Most hanyadik héten is tartasz?
Köszi a véleményed, azért jó mást is hallani!
Már akartam kérdezni, de nem volt bátorságom, nem emlékszel rám rossz emlékkel másik topikból??

Szia: Bellana
bellana
 
 


Bellana,
emlekszem rad masik topicbol, igy pontosKép En olyankor nem ragodom tovabb, konstatalom, hogy nem ertunk egyet es kesz, lezarom a dolgot. Persze, megjegyzem, hogy harapos az illeto es megprobalom elkerulni. De kesobb olvastam a nyari topicban, hogy azert "leptel ki" onnan, mert mellozottnek erezted magad... es akkor meg csodalkoztam, milyen mimozalelku vagy. Es igy ez a ketto lenullazta egymastKép

Az UH no szerint nekem egy lanyom es egy fiam leszKép Az UH elejen azt mondta, nem latja, amit egy fiunal kene, aztan a mozi vegen meg azt, hogy itt meg fius. Ekkor en a kepernyon ket akkora mandarint lattam... de eppenseggel lehetett az a talpa is felolemKép Itthon meg akartam nezni tuzetesebben a videon, de kepzeld, nem sikerult a felvetel. Szoval nem tudomKép
Lassan betoltom a 21-dik hetet. CsakKép cc. 10 het es itt az uj uh, addig meg csak kibirom valahogy.

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!

Örülök, hogy nem haragszol rám, én sem haragszom rád. Kép Van az úgy, hogy az emberek nem értenek egyet. Jó ez a mimóza lélek, nem? Sokszor csak a szám jár, nem akarok én megharagítani senkit.
És mikor megláttam, hogy te is babát vársz, gondoltam itt a remek alkalom, hogy egyetértsünk. Kép
Amúgy te előbbre tartasz mint én. Kép 10 hét még az újabb UH-ig? Az sok...
A képen jót derültem, mármint a mandarinokon. Kép

Kiváncsi vagyok, végülis mik azok a "mandarinok"??
Kép

Szia KépBellana
bellana
 
 


Áfonya!Kép

MandarinokKép ( én is kíváncsi vagyokKép )
Golyóálló hasfal: megboldogult lánykorom óta az egyetlen tökéletesnek mondható alkatrészemKép
régebben mutogattam is eleget, ma már kevésbéKép
viszont a természet velem is úgy bánt, hogy "itt adott, ott elvett" vagyis rajtam is vannak számomra kevésbé tetszetős tartozékokKép

Háát, igen: az, hogy a győri dokik nem adják meg a mobiljukat, nekem is fájó pontomKép(
emiatt számomra nincs meg a kellő biztonságérzet, sajnosKép
leendő doktornőmnek viszont már őrizgetem a mobilszámát és az emilcímétKép

Melissa születésekor egyébként úgy jártam, hogy a kedves drága ügyeletes elfelejtett szólni a dokimnak, még szerencse, hogy reggel mégis bejött ,mert kezdődött a műszakja...
bár nem voltam vele kisegítve, sőtKép

így utólag biztosra veszem, hogy simán megszültem volna a szülésznővel isKép
Ők tényleg AngyalokKép

Réka: három, mint a reklámbanKép

Melissának is volt tegnap egy szösszenete:
mivel néha úgy kiakadunk a kutyára, hogy ilyenkor előfordul, hogy "büdös paraszt kutyának" lesz titulálva, javasoltam a fiúknak, hogy hívjuk inkább "büdi-pari"-nak, ha rosszat csinál...Kép

tegnap Melissa bekakált, és már messziről érezhető volt...egyszercsak megszólal:"büdi-paji kaka"Kép

21. hetet tapossátok: húha, így telik az idő?Kép

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Bellana,
most beleolvastam a nyari topicba es osszezavarodtam. Most az volt a gond, hogy bekuldott a korhazba vagy az, hogy nem ment be o is?
Meg olvastam, hogy valaki irta, hogy o azert is felhivja a dokit /este 8kor isKép/, hogy csinalhat-e ezt vagy azt. Na, ettol en kiakadnek a doki helyebenKép?
Ilyenkor megertem, hogy nem adjak ki itt Gyorben a szamokat /mellesleg az otthoni, vezetekes szam benne van telefonkonyvben, ott el lehet erni azert./
En neha ugy erzem, tul van misztifikalva ez a terhesseg-dolog. /Sheila, ne nezz ideKép/ Szerintem egy egeszseges, problemamentes terhessegnel nem kell ennyit aggodni, normalis eletet kell elni. Tudja az ember, hogy emelgetni ovatosan, de nem teljesen kimeloen; mozogni, ahogy birKép; enni esszel, gyogyszert nem kapkodni; mi van még?
Engem pl. a mostani dokim az eddigi 4 vizsgalatbol tenylegesen csak az elson vizsgalt, nem is hianyzik. Nem kemenyedek, nem faj, akkor mit turkaljon? De biztos van, akinek ez nem tetszik, mert ot meg az nyugtatja meg, ha foglalkoznak vele. Nem vagyunk egyformak, mondom sokadszorKép

Sheila,
hat, a profilkeped alapjan azert edzesben vagy, nem csak a hasfaladKép

Mobilszam: akkor eszerint nem csak az en dokim volt ilyen titokzatos? Nekem egyebkent nem hianyzott a szam. Egyszer ugyan begorcsoltem es be is fektettek par napra, ugy a 25-dik het tajan, de akkor epp ugyeletes volt a dokim, mazlim volt. Lehet, hogy ha nem ertem volna el, most en is maskepp beszelnek, ezt nem tudom.

Akkor vegulis beert a doki vagy mar csak a vegere? Azt en is megfigyeltem, hogy csak az utolso pillanatban szolnak ki a fogadott dokinak, tenyleg nem kapkodjak el a behivastKép

"büdi-paji kaka" KépKép
Nalunk ma Reka szolalt meg mely hangon: budos kolyokKép Apa szokott igy morogni vele, en sose hasznalom. De amikor kerdeztem, hogy ki szokta ezt mondani, aszondta, "Anya"KépKép

>21. hetet tapossátok: húha, így telik az idő?
hajaj, sokkal gyorsabban, mint mikor "egyedul voltam" Most Reka lekot rendesenKép. Ezert nyugodtan kezdj majd bele Te isKép

Zsuzsa,
ugye hogy masodik babanal mar nem aggodik annyira az ember? Egyszeruen nincs ideje raKép
Rosszulletek miatt tovabbra is egyutterzes, drukkolok, hogy hamar elmuljanak.
Megnyugtato, hogy te is hamar pocakosodszKép
WCKép Ismeros tema. En attol felek, hogy egyszer vendegsegben is nyitva hagyom az ajtot, csupan megszokasbolKép
Hajra beszedKép Es Elod milyen joszivuKép

Tenyleg, Bera, Bringa?

Mai tudomany: megy teljesen onalloan a nadrag le- es felvetele. Mar regota erett, csak a felvetelkor hatul a pelusban mindig elakadtKép Viszont most a pulover a soros, na ez egy remalom. Ugyanis leveteskor a fejen athuzza, ezaltal, hatraszorul a ket karja es innen se elore, se hatra. En attol felek, hogy a nagy tekergozesben, ahogy probalja levetni, hanyattesik es vagy kitori a kezet vagy elore esik, es akkor lefejeli a padlot ugy, hogy nem tudja a kezet letenni. Egyik sem teccKép Viszont nem engedi, hogy segitsek neki, akkor heves hisztirohamban tor ki. KuzdunkKép

-Afonya
afonya
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: