Új privát üzeneted érkezett!

Szia Andi2!

Én is nagyon örültemKépKép! És gyönyörűek a gyerekeid! Remélem, Cintia azért hamar megvígasztalódott.
Még sok találkozót kívánok magunknak a költözésigKép!

Szia: Pele
Pele
 


Szia Pele!

Igen, már a sarkon nem volt semmi baj. Megette a fél zacskó kekszet, így lőttek a vacsinak.

Emlegette a fiadat! Na, csak nem!

Neked is nagyon szépek a gyermekeid!

Szia: Andi2
andrea (andrea)
 


Vica, Emese!
Elõkerültem újból, elfogyott a szabi egyelõre. Emese nem felejtem el a sz hangot, ígérem. Ma elolvastam itt a neten két hét termését, ha hiszitek, ha nem 189 topicba érkezett új hozzászólás!!!
Vica, olvastam a múltkori esetet, azért ne siess még szülni! A magnézium tökéletes ötlet volt.
28-án remélem találkozunk a II. kerületben!
Emese, tündériek a gyerekeid, különösen a lányod, de tényleg! Most már az enyémek is barnábbak lettek, voltunk kicsit a Balcsin (most elõször!), még Gergõ fiamnak is világít a feneke, szóval õ is még barnább lett.

Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 

 
 

Szia Ildi!

Remálem találkozunk 28-án találkozunk végre. Azóta nagyon érzékenyek vagyunk a frontra a párom nem is mer elmenni itthonról csak ha muszáj.

Vica
tvica
 


Sziasztok!
Mi is vasárnap jöttünk haza a nyaralásból, ma mindenképp akartam írni, megkérdezni, mi van Veletek????!!!!!!
Vica! Vigyázz Magadra ebben a nagy melegben! Hogy bírjátok kettesben a forróságot?
Ildi! Köszi az sz-et, várom majd!
Üdvözlöm a barnákat és a fehérebbeket is! Gergö napokig emlegette a "kislányt, akivel macikat evett".
Emese
Emese (emese)
 


Judó,

szeretnék írni Neked magánban.Küldenél egy e-mailt az edilore@yahoo.com-ra?

Köszönöm
Jade
Jade
 


Jade,
Levél ment!
Szia: Judó
Judó
 


Jade,
Ebben a pillanatban kaptam vissza az üzenetet, hogy hiba miatt nem megy át. Próbálj Te írni, légyszi! juditsun@freemail.hu
Judó
Judó
 


Judó, elküldtem
Jade
 


Emese!

A Friss kismamák tropicban olvashatod, hogy majdnem megszültem, de a manó meggondolta magát.
Azt terveztem hogy valamenyik délelõtt átmennék hozzátok, mert a kisfiam nagyon unatkozik itthon és én is.

Ha nem gond felhivnálak holnap délután.

Vica
tvica
 


Szia, Vica!
Nem nagyon szoktam a friss kismamákat olvasni, sajnos nem érint a dolog. Mjd azért utánanézek a történetednek!
Hívj nyugodtan és gyertek!
Emese
Emese (emese)
 


Vica!
Megnéztem, elovastam, mi történt!
Hát, elég ijesztö lehetett!!! Aztán ezt a pár hetet bírd már ki dinnyecipelés nélkül! (Azt nem írom, hogy dinnye nélkül, mert az igen nehéz lenne, még ha nem terhes az ember, akkor is.)
Vigyázz nagyon Magatokra!
Emese
Emese (emese)
 


Emese$

Tegnap ugyan behoztam magammal a könyvet, de akkora volt a forgalom a laborban, hogy nem tudtam elõvenni (szép színes ábrák, elég lebukás lett volna). Most viszont bepötyögtem.

Ajakgyakorlatok: tükör elott gyakorolni az ajkak kerekítését, széthúzását, közben ezt mondani: így-úgy-így úgy .... iuiuiuiuiuiuéoéoéoéoéoeoeoeoeoeo majd ugyanez hangtalanul is.
Nyelvgyakorlat: letámasztani a nyelvet az alsó fogmederhez, laposan elore-hátra hintáztatni a fogai közé és vissza a szájába. a fogai, ill. az ajkai olyan távol egymástól, mintha e hangot mondana. A nyelvhegy ne mozduljon el az alsó fogmedertol.

Ezután a letámasztott nyelv középvonalán egy vékony hosszanti vályút alakítunk. Az ajkakat közben mosolyra húzzuk, fogak majdnem teljesen összezártan, egymással szemben. Sóhajtani egyet és ezzel már ki is modnták: sz sz sz sz

Fülek edzése:helyesen ill. helytelenül mondva az sz hangot, ha helyes, akkor pl. emeljen fel egy zászlócskát a gyermek.

Kígyó sziszegését utánozni: fogukat enyhén összezárni, nyelvet letámasztani, közepén vályulat képzodik, ajkakat mosolyra vonni: sz sz sz
sssszi sssszé (stb minden mghval) majd issz essz stb. majd issszi essssze stb.

Ezután jöhet a szógyakorlás: szív, szíj szilva, szita sziget, szék , szén , széna szem, szelet, száj, szánkó, szappan, szabó, szakáll, szoba, szoknya, szolo. szög, szovet, szonyeg, szúnyog, szultán, visz, halász, vadász, tavasz, osz, húsz, kasza, mászik, meszelo, úszik, vesszo, uszály asszony, félszek, fejsze, alszik, asztal.

Még van egy mesécske is, halász meg hal, ahol a hal mutatja uszonyával: ilyen hosszú halászt fogtam. Ezt most nem mesélem el, ki lehet valamit találni.

Remélem hasznos lesz.
Szia:
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Ildi!
Nagyon köszönöm, mindjárt ki is nyomtatom. Én már elkeztdtem gyakorolni, elég röhejes voltam, szóval, még gyakorolnom kell, mielött a ygerek elé viszem a dolgot Kép
Még egyszer köszi!!!!
Emese
Emese (emese)
 


Szia Andi2!

Áronnak is kellett mesélni este CintiárólKép
Hogy áll Norbi a fogakkal? Hannus közben kétfogú lett, mi sem aludtunk pár éjjel, de nem tudom, hogy a melegtől, vagy a fogzástól. Ákos hozott rá olyan oldatot, úgyhogy most jobbKép

A nagy talira jöttök? Találkozunk még előtte? Mikor is utaztok, elsején?

Üdv: Pele
Pele
 


Szia Pele!

Képzeld még mindig nincs fogunk. Lehet, hogy a melegtől szenvedtünk mi is...
Tényleg jó az Ákos által ajánlott oldat. Már másnap vettem is.

Megyünk a nagy talira. De előtte még jó lenne találkozni veletek.

Tizedikén utazunk el. De előtte megyünk pár napra a Balcsira. Hogy szokjuk a napot...

Jővő hétre összehozunk egy randit, jó?

Meddig is vagytok még itt?

Szia
Andi2
andrea (andrea)
 


Szia Andi2!

Ákos megnézte neked a Reductilt, anyagcsere- és hormonális eredetű gondoknál is javasolják!!!

A jövő hét szuper. Szerintem a dolgok állása szerint aug. közepéig még biztos itt leszünk, de lehet, hogy tovább is. Nem is tudom, hogy Kép vagy Kép.

Üdv: Pele
Pele
 


Szia Pele!

Jaj, ezer köszi a gyógyszerért Ákosnak!!! Azt hiszem akkor ki is próbálnám.

A "nagy" utazásunkig feltétlenül találkozunk.

Gratula a fogatokhoz! Nem ám szabályosan, olvastam...!

Andi2
andrea (andrea)
 


Vica!
Mi újság Veletek??? Nagyon remélem, hogy egyben vagy még! Nálunk épp fülgyulladás van Gergönél, sajnos, elég gyakori, már "szinte hiányoltam". Remélem, Nálatok minden rendben!!!! Kép
Emese
Emese (emese)
 


Ildi!
Bocs, hogy utólag, de sok szeretettel:
BOLDOG SZÜLINAPOT AZ IKREKNEK!!!!!!Kép
Emese
Emese (emese)
 


Szia Emese!

Még egyben vagyok, de sok dolgom volt és minden délutánt átalszom és mire estem eszembe jut telefonálni már nem akarok mert késõ van.

Vica

Ui.: Jobbulást a fiadnak!
tvica
 


Vica!
Irigyellek, hogy tudsz (illetve hagynak) délutánonként aludni! Kell az ilyenkor, ha meglesz a baba úgysem tudsz annyit, amennyi jólesne!
Jövö héten nem vagyunk, illetve én igen, csak a gyerekek nem, apám elviszi öket pár napra. Kíváncsi vagyok, hogy fogják bírni egymást, még sosem csináltak ilyet!
Hozzánk nyugodtan telefonálhatsz éjfélig, söt, este 9-10 körül kezd nyugi lenni!!!
Köszi, már javul agyerek, remélem, jövö héten már vízbe is mehet!
Vigyázz Magadra nagyon, és aludj jókat! Kép
Emese
Emese (emese)
 


Vica!
Ti mentek a találkozóra? Úgy néz ki, hogy én csak a legkisebbel megyek (ha jó idö lesz, a fiúk sátoroznak), esetleg mehetnénk együtt! Mit gondolsz? Valószínü, hogy csak délelöttre mennénk, mert az alvásra már szeretnék hazajönni.
Emese
Emese (emese)
 


Emese!

Köszi, megmondom nekik!
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Szia Emese!

Szeretnék menni de a párom nem akar jönni egyedül meg nem szeretnék elmenni.(De ha te jönnél velem...)
Délután felhivott a védõ és azt üzente, hogy holnap 11-12 között jön, én meg itthon sem voltam.
Aranyos nem?
Nem baj ha délelõtt felhivlak olyan 10 felé.

Vica
tvica
 


Vica!
Én is azért gondoltam Rád, mert az én párom sem szeretne jönni, de szerencsére a kocsi nem kell neki aznap. Így el tudnánk menni, különösen akkor, ha tényleg csak egy gyerekem lesz aznap.
Hívj fel, megbeszéljük. Vagy küldj egy emilt, ha Neked az jobb! Jó lenne!
Emese
Emese (emese)
 


Bocs, Vica, az elözöböl kimaradt a kérdés:
Ki a védönötök?
Emese
Emese (emese)
 


Szia Pele!

Nem fogod elhinni, hogy mi történt velünk. Pénteken volt egy elég súlyos balesete a férjemnek. "Megvívott" a villamossal. Állítólag még valamelyik Híradóban is benne volt.
Csodával határos módon szinte karcolásokkal megúszta. A nyaka rándult meg nagyon. Tud erre valami jó kenőcsöt Ákos? (Bocs, de kihasználnám a szakértelmét...)
Az idő is olyan változékony, esős, hogy csak a házunk elé mertem lemenni a gyerekekkel, hogy fel tudjunk rohanni, ha kell. De jelentkezem!

Andi2
andrea (andrea)
 


Vica!
Azt hiszem elfelejtettem mondani neked a telefonba (de lehet, hogy mondtam), hogy szombaton nekem dél körül haza kellene jönnöm. Ugye, nem baj?????????
Emese
Emese (emese)
 


Sziasztok!

Szeretném a fiam fotoit én is eklüldeni de nem tudom, hogyan kell! Valaki aki màr csinàlt a gyerekének fotoalbumot megirnà,
Köszi
Judit
juju (juju)
 


Szia Judit!

Itt a baloldalon van a formázás ott le van írva, hogy kell csinálni.
Van egy próba topic ott kipróbálhatod a topicnyitást és a képfeltöltést.
Ha nem sikerül írj megint segítünk!

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Szia Pele!

Irtam neked az új címedre egy üzenetet.

Puszi
Andi2
andrea (andrea)
 


VICA!
Mi van Veled?????? Remélem, egyben vagy még!!!!!!
Emese
Emese (emese)
 


Emese!

Igen, csak "megtámadtak" a barátnõim, ma is jön egy látogatni.

Majd irok!

Tvica
tvica
 


Szia Tvica!

És Nekem????

Puszi Atiapuka
Atiapuka
 


Jó, várok!!! Csak ne szülj még! Kép
Emese
Emese (emese)
 


Emese!

Próbálom még tartani, de már nagyon nehéz.
Lehet, hogy bejön az augusztus 20. a szülésre.

Tvica
tvica
 


Pele,
válaszoltam az emiledre, de visszajött, hogy "t-800" ismeretlen rész az interware.hu-ban. Nem tudom, végül is megkaptad-e vagy nem... Jelezd légyszi.
köszi,
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Szia Zsóka!

Biztos nem kaptam megKép, mert 1-én lejárt az előfizetésünk, és azt hívén, hogy már nem fogunk itt lakni, nem újítottuk meg. Most az öcsém előfizetésével netezünk.
Úgyhogy az érvényes cím: dormouse@freemail.hu Ha ide írsz, megkapom. Köszi!

Üdv: Pele
Pele
 


Pele beírtam a kenyeret!

bigacsiga Kata

Ui: Végül is mikor költöztök kb.?
A játszótér miatt kérdezem. Még jövohéten itthon leszünk, de utána elmegyünk kéthétre.
bigacsiga
 


Szia bigacsiga Kata!

Láttam, és köszi!!!

Augusztusban biztos nem költözünkKép
Mi meg jövő héten nem leszünk, és aztán igen. Szerintem amikor hazajöttök, még itt leszünk, és akkor találkozhatunk, ha nektek is jó!! Mit szólsz?

Üdv: Pele
Pele
 


Szia bigacsiga Kata!

Most nem jo a gépem de jelentkezem a jovohéten és kipobàlomKöszi
Judit
juju (juju)
 


Emese!

Itt ülõk a babnet elõtt egész jó fájásaim vannak, érzem a frontot. Ha holnap nem irok akkor megszültem. De akkor majd felhívlak, hogy ird meg a neten.

Elõre is köszi!

Tvica
tvica
 


Pele!

Tegnap olvastam egy másik topicban, hogy Ti is elmentek. Jó pihenést.
Talélkozunk augusztus végén. Kép

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Juju!

OK! Kép

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Bigacsiga Kata!

Köszi és nektek is!

Pele
Pele
 


Molnam!

Van e-mail címed? Írnék neked!

Üdv. Iboly
Iboly (iboly)
 


VICA!
Nagyon szorítok Neked! Nem is tudom, mit kívánjak: szülést vagy nem szülést??? Ha mégis ki akarna kívánkozni a baba, feltétlenül megírom ide, csak telefonálj!!! Kép
Emese
Emese (emese)
 


Bigacsiga Kata!
Nagyon kellemes, vidám nyaralást kívánok Nektek!
Szeretettel: Emese (a "feketelistás")Kép
Emese (emese)
 


Emese!

Köszönöm!
Azért még egy hétig boldogítlak benneteket. Kép
Csak szombaton indulunk. Kép

bigacsiga Kata
bigacsiga
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: