Új privát üzeneted érkezett!

szia Banyóci,
Megpróbálom majd, de most hála az égnek nem fogzunk...Már kicsit sok volt a "jóból" Kép! Bár nem akarom elszólni, mert megint elkezdjük, és .. bár messze még műfogsor, úgyhogy a fogzós napoknak /heteknek/ korántsincs vége...Kép!
Na, ennyit a szomorúságról...
Irnék valamit, de nem itt..
Kép
Többiek, csak, hogy ne gondoljátok, hogy kimaradtok, nektek is megy..

No, még annyit, hogy hol dolgozik a párod? És te mivel foglalkoztál anyaságod előtt? Csak ha nem vagyok indiszkrét...
Persze ez is vonatkozik mindhármótokra!!!

Márti,
Olvastam a topikot, onnan szedtem szinte az összes gifemet..Bár én is tudnék csinálni, de a grafikai rész nem tökéletes...KépKép!!
A babaszobában is járok-kelek. Hirdettem én is már. Meg a www.babaapro.hu -t is szeretem. Ott még több cucc van.

Most jöttünk meg a ceglédi Tescoból. Tegnap nyilt. Azaz tegnapelőtt..Viccesnek tartom, hogy pont ide épitették.. Bár örülök..
Másfél órát álltunk sorba.. Annyian voltak, hogy itt nem is laknak ennyien!
Na, befejezem, mert kezdek nagyon nemértelmesen irni..
sziasztok,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia Betti!

Válasz mentKép!
Nem vagy indiszkrétKép! Kerépár üzlete van, ott dolgozik. Ilyenkor már nincs szezon, nincs már nagy forgalom. Majd karácsony előtt lesz megint egy kis pörgés, tudod sokan vesznek karira bicajt a gyereknek! Aztán kb. márciusig megint semmi. De onnantól őszig megy a szezon. Szóval mi sosem megyünk nyáron sehova, max. hétvégén Balatonra. Télen járunk nyaralniKép!
Én irodavezető voltam/vagyok egy ügyfélszolgálati irodában. Még nem tudom, hogy mi lesz később. Nem tudom, hogy visszamegyek e oda, vagy sem. Majd kiderül idővel ez is! Ti mivel foglalkoztok?

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Szia Banyóci!
Köszi a levelet..a többit válaszként..
Tudom hogy megy ez, én is "boltos" vagyok.. Csak én nem tulajdonos. Mezei eladó a végzettségem, és boltvezető. Két évig dolgoztam raktárvezetőként egy nagykerben. A párom pedig programozó, szoftverfejlesztő. Imádja a munkáját, mert ez a hobbija is gyerekkora óta..Mondhatom, hogy kicsit már mániás..Ő Pesten dolgozik.
Én szeretnék szakmát váltani. Most suliba járok.. Meg majd nyelveket akarok tanulni. Webszerkesztő szeretnék lenni. Flashben szoktam ügyködni, de ahogy irtam, nem vagyok túl jó grafikus...Az a baj, hogy a csemete mellett nincs sok időm, és kezdek lemaradni...Bezzeg a várandósság alatt volt időm kirakni egy darabos puzzle-t..
Mennem kell. Buli van mamáméknál..anyu, tesóék, keresztszüleim...Meg akarom beszélni velük a karácsonyt..
Még próbálok irni. Mailokat mindenképp.
Have a nice day!!
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 

 
 

Sziasztok!
Akkor én se maradjak ki.
A párom foglalkozása fegyőr és a váci börtönben dolgozik.Jó neki hamar lesz majd nyugdíjas.Míg én még évekig gályázhatok addidra ő rég itthon pihenkézik.Az én foglalkozásom is kereskedelmi jellegű,mint neked Betti.Egy gyümölcs feldogozó cég belkereskedelmi irodájának voltam a vezetője.Én nagyon szeretnék is vissza menni elvileg várnak is .Csak ki tudja meddig?Lehet,hogy hamarabb visszahívnak és akkor komolyan elkell gondolkoznom a dolgokon.Igazság szerint és is nyelvet szeretnék még tanulni a gyes alatt és akkor esetleg sikerülne a külkerre átkerülni.Vagy csak álmodozom?
Nálunk a sógor (most már a lányom keresztapja)foglalkozik bicajjal csak ő szervizel + télen síeléssel kapcsolatos javításokat vállal.Ez sem rossz buli.
Banyóci én még neked nem is írtam eddig semmit.Hát egyenlőre annyit ,hogy köszi az együttérzést.
Mindenkinek pusssz:
Márti
www.pacific.hu (akit érdekel ez a cégem honlapja)
pkismarti
 
 


szia Márti!
Kicsit stresszes munkája van a párodnak..De tényleg jó lesz neki, hogy hamarabb lesz otthon..
Megnéztem a weboldalt, kicsit bonyolultan kezelhető, bár lehet, hogy én vagyok primitiv..KépKépKépKép!!!
Jó lenne, ha összejönnének a tanulmányok..
Timi hogy van? Van még jele a "kinzásnak?"
Megnéztem a topikotokat, de csak átlapoztam...
Mindjárt fürdünk, de a kölök már két órája ordit..Nem tudom mi lesz este..Pedig már kapott három golyót, mert kellően elszóltam magam a fogzással kapcsolatosan, na rohanok,
pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Elaludt...Remélem nem kelünk éjszaka.
Viszont apuka dolgozni akar, úgyhogy át kell adnom neki a gépet...Holnap jövök!
Mindenkinek jó éjszakát kivánok!!!
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Márti
Hát nincs egyszerű munkája a párodnak! Engem is nagyon várnak vissza a munkahelyre, de én nem vagyok benne biztos, hogy akarom még ezt csinálni. Jó lenne valami újban kipróbálni magamKép. Én is úgy terveztem, hogy amig itthon vagyok, addig tanulgatok, felfrissitem az angolnyelvtudásom, leteszem végre a jogsit..stb., de ezekből eddig még semmi sem valósult meg. Vagy nincs időm a baba mellett, vagy hulla fáradt vagyok, vagy éppen valami más vanKép!

Betti
Na, hogy telt az éjszaka? Én a mai reggelizésnél vettem észre Gyurci szájában 2 olyan fogat, amit eddig nem is láttamKép! Igy most már 11 fogú lett a kis drágámKép! Valószinüleg most már a 4. rágófóg sincs messze, mert már az is úgy néz ki mintha kint lenne, de az ujjammal érzem, hogy még nincs! De nagyon ott van! Ma megyünk vásárolni elvileg nekem egy pár új ruhát, meg Gyurcinak sapit, meg esetleg csizmátKép! De amikor nekem indulunk el vásárolni, akkor általában mindenki másnak veszünk valamit, csak nekem nemKép!

Hol vagytok?

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Sziasztok !!
A párom dolgozgatott délelőtt.Én meg aludtam egy órát, mert tegnap nem tudtam...
Mendi jól aludt, azt leszámitva, hogy elalvás után egy órával visitott kicsit, de mire bementem, csendben volt. Reggelig aludt, bár már fél8-kor felkelt..
Apuka miatt nem aludtam..Megnéztem az Elvált nők klubját, amig dolgozott, utána pedig aludni akartam. De ő meg az utána lévő filmet nézte, és nem tudtam elaludni tőle..Ti láttátok??

Banyóci !!
Gratulálok a fogacskákhoz!Na meg hogy ilyen jól viselte KépKépKép!!!Remélem a következőket is könnyedén veszi..
Én is igy szoktam járni. Bár ha egyedül megyek, akkor is csak Mendinek szoktam vásárolni. Mindig inkább neki veszek vmit.KépKép!!

Úgy sajnálom, hogy tegnapi fürdést nem fényképeztem.. de apuka kamerázott, én meg felmostam.. Azt irtam már, hogy most a lavórban fürdés megy.. Lerakjuk a földre /parketta van/ és úgy fürdetem. Tegnap már annyira visszaszokott a vizhez, hogy elkezdte amit a nagykádban csinált. Gondolom más gyerek is csinálja, hogy a kezével csapkodja a vizet, és igy mindenhol van viz.. Egy idő után már a lavórban nem volt csak kb.2cm viz. Én folyamatosan mostam fel, amit ő kipancsolt. Édes volt nagyon. Dőltem a nevetéstől.
Rakok fel képet nemsokára. De sajna a fürdés nincs meg. Talán ma...

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Banyóci!
Elfelejtettem..Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


sziasztok!
Betti az átokra gondolsz?Rémes volt !Én meg végig néztem.Mit ne mondjak rázott a hideg.Aztán mikor elaludtam az álmodtam,hogy valami szerkezet a levegőbe emeli az ágyam és aztán zuhan az egész lefelé.Aztán bekövetkezett a nagy csattanás.Mármint az utcán.Még nem tudom mi történt pontosan annyit láttam az ablakból,hogy nagy fények meg villogás aztán mentő,tűzoltó.A agy esőben valami majom elfelejtett kanyaodni egyenesre vette a figurát aztán egy lámpaoszlop bánta meg egy gyalogátkelő tábla.Nem tudom a tűzoltók a szerencsétlent fűrészelték-e ki vagy a lámpát.Mindenesetre rémes volt ilyen film után balasetre ébredni.Mindez negyed háromkor.
Timike úgy néz ki jól van,mármint a szemecskéje,mert amúgy meg ettől az időtől nagyon lehangolt.
Lindának is beteg Dani baba.
Banyóci,hát nem kellemes a párom munkája ,de most átkerült a börtönnek a kFT-jébe.Itt olyan rabok dolgoznak akik jó magaviseletűek,meg nem sokára szabadulnak.Ebben a váci börtönben is megfordul ám mindenféle alak.Egész kemények is.
Most ő is tanulni fog munka mellet.Könyvkötészetet.
Sziasztok:Márti
pkismarti
 
 


Betti!
Nagyon drága lehetett a kiscsaj a pancsinál. Gyurci is igy fürdik, hogy minden tiszta viz körülötteKép! A filmet nem láttam, inkább mentem én is aludni. Fél tizkor keltünk reggel, Gyurci isKép! Vásárlásból nem lett semmiKép! Elmenni elmentünk, de hogy semmit sem kaptunk amit akartunk..Kép! Válasz náladKép!

Márti!
Ezek szerint neked nem telt olyan jól az éjszakád mint nekünkKép! Megtudtad, hogy mi lett a vége a balesetnek?

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


sziasztok!
Rakom a képeket..

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Virslievés..
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Apu talált egy katicát..
Mendi most látott ilyet először élőben..
Kép
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


anyu, én ezt meg nem fogom...
Kép
anyúúú, rámászott a ruhámra...
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Soha többé nem fogok meg egy katicát se..
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok !!
Most nem volt vészes a fürdés, úgyhogy nincs kép. Majd legközelebb...
Szegény lány, ma este kétszer is bevágta a fejét..Én nem tudom, de ha fáradt, akkor mindig ez van..
El kellett mennünk anyósomékhoz. Úgy felidegesitett a párom ezzel..Este 6-kor szólnak, hogy menjünk, és Ati meg ugrik..Be akartam nekik olvasni, de olyan kis nyüzüge vagyok...Bár már szóvátettem nekik néhány dolgot, szóval fejlődök. Erre Ati azt mondta, hogy ezt már szereti, ha elmondom nekik mi a véleményem, meg mit hogy szoktunk. De ő sosem szól semmit, hiába rágom a fülét..Szóval ez a téma sosem oldódik meg.. Majd egyszer besokallok, és kész...
Remélem nem olvassák a babanetet.KépKépKépKép!!

Márti!
Én is néztem a filmet.Mendi előtt, én nagyon féltem az ilyenjellegű filmektől.Sőt még a várandósság alatt is.Azóta viszont olyan filmeket néztem, hogy Ati ott zizegett, én meg csak elemeztem, hogy ezt hogy kellett volna csinálni.../13szellem,szellemhajó,A kör,Temetetlen múlt../ Bár tegnap nem mertem nézni.. Engem az zavart, hogy aludnék, és megy az a hülye zene..én attól kapok frászt..Szinte nem is a látvány ilyesztő, hanem a zene, meg az effektek..

Linda!!
Daninak gyógyulást!!!Gyógypuszikat küldünk neki!!!

Banyóci!!

De édi fiad van, hogy hagyott aludni!!Ti mikor fekszetek le este.Már úgy értem Gyurcit mikor teszitek le..
Szóval nem találtatok jó cuccokat..KépKépKép..

Szerintetek érdemes lenne feljárnom Pestre a köv. bébivel?
Sziasztok,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Halihóó!!!
Where are you??
Sehol senki? Mindenki el van havazva? Mondjuk nekem is volna dolgom, de lusta vagyok..
Vasalnom kellene..de elromlott a vasalóm..Nem tudom miért de az összes gőzölős vasalóm elromlott eddig. Mondtam apukának, hogy most addig nem vasalok, amig nem kapok egy vasalót..KépKépKépKép
Néztem azt az új Philipset, de úristen mennyibe kerül.. 24 ezret én nem adok egy vasalóért. Nálam egykét hónap alatt elromlanaKépKépKépKép.
Meg tanulni sem lenne hülyeség, mert jövőhéten vizsga..Megyek is, és belevetem magam a tudomány sűrű erdejébe..
Remélem nem vagytok betegek!!!!
pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Na hi!
Én nem vagyok elhavazva, sőt még betegek sem vagyunk, csak pihentem egy kicsit.
VasalásKép, utálomKép! Jók a képekKép! Ment egy kis iromány, ne akadj ki nagyonKép!
Irtam, hogy mostanság nagyon nehéz letenni este Gyurcit, de most 2 napja 9 körül sikerült már. Ez már haladás a 10-hez képest. Amúgy ezelőtt 8-kor feküdt le. De igy hogy 9-kor már aludt, igy sem kelt hamarabb, mint amikor 10-kor fektettem leKépKépKép!

Most megyek, majd még jövök!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Márti!!!
Mi van veletek, ti is lebetegedtetek??
Kérdezni akartam, hogy miért nincs saját mailod?Úgy értem, hogy gondolom nem Pistinek hivnak..Férjedé? Csak mert küldtem múltkor neked is az emilt, de nem válaszoltál még..

Banyóci!!
Ment a válasz..
Mi most szoktunk rá a nyolc órára..Akkor fürdés, evés alvás.. eddig félkilenckor kezdtük, de az óraátállitáskor csaltunk fél órát..
Én este már alig várom, hohgy elaludjon, mert "megmarhul" teljesen....Most sem birok vele, pedig még másfél óráig egyedül leszek...
szaladok, mert a lány nem bir magával...

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Helló csajok!

Daninak jönnek a fogai, egész hétvégén lázas volt. Persze nem tudtam, hogy mi van vele és voltunk dokinál...
Betti, csináltál már albumot a kicsiről itt a babaneten? Amúgy még mindig várom az emailed...
Érdemes?????

Sziasztok:
Linda
bellana
 
 


Itt nem csináltam neki, de a babaszobán igen.
Nem küldtem el??? Az a cimed, ami a profilodban van, nem?
Elküldtem megint, hátha most sikerül.Pedig már tegnap is elküldtem..
Nagyon belázasodott? Szegényke..Mostmár jobban van ?

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Megvan a levél!! Heuréka!
Na, akkor válaszolok rá.
A cím ok. de időnként eltűnnek a levelek...
Dani most csak 38.7C-os...Nem semmi, hogy mit nem csinálnak a fogak.

Hallottátok mi történt egy 3 éves kislánnyal?
Most volt a híradóban. Mandula műtét után pár nappal meghalt otthon az anyukája karjaiban...Istenem, hogy történhet ilyen meg?????????????????????????????????
Én nem élném túl, ha a Danival történne ilyen és nem is akarnám. Szegény anyuka,iszonyú lehet neki..Istenem, Istenem....

Linda
bellana
 
 


Linda!!
Én is néztem.. Pont most aktuális a téma, mert Mendi állandóan szuszog. Hangosan. És Banyóci irta, hogy lehet nagy az orrmandulája..
Nekem is kivették icipici koromban....
De mostmár biztosan nem fogom engedni, csak ha már annyira muszáj lesz mint nekem volt..
Olyan borzasztóak az ilyen esetek.. nem is tudok mit irni...
Megyek fürdetni, meg mosogatni...
pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!
Bettikém van saját címem csak anno elkevertem valamit amikor itt regisztráltattam magam és másodszor nem engedett a saját címemen rögzülni.Így valóban a páromét adtam meg aki kb:5 perce reklamált,hogy ki az a Szabó Betti,meg mi az hogy a babás dolgok neki mennek?
Fogok reagálni a mailedre és akkor meglátod a címem.Bár meg is adhatom hátha még akar innen valaki írni. pkismarti@freemail.hu ide írhatsz akkor hamar reagálok,mert mindig azzal kezdek a netnál ,hogy levelet olvasok.Tündér a lányod.Nekem az egy szálas virsli evés és a sírós kép tetszett nagyon.Egyébként mi szerencsére nem vagyunk betegek csak a babaszobán felejtettem ma magam,meg elkezdtem a 35 éven felüliek topikját olvasni.Kicsit sokan vannak,már nem tudom ki,kicsoda.
Banyóci megtudtam a baleset részleteit.23 éves srác a szakadó esőben kiegyenesítette a kanyart előszőr kivitte derékban a lámpaoszlopot,majd a gyalogos átkelőt jelző táblát és végül a fák állították meg.Jól gondoltam a tűzoltók őt is kikellett szedjék a kocsiból.Aránylag könnyen úszta gerinc repedéssel és lábtöréssel.
Linda valóban tragédia ami a kicsi lánnyal történt.Én csak azt nem értem mért kell ilyen hamar kiengedni valakit műtét után.Gabimnak 5 évesen vették ki a manduláját és egy hétig bent volt.
Pusssz:Márti
pkismarti
 
 


Sziasztok!

Betti, mail ment!!
Márti, akkor holnap.
Egyébként az ilyen orvosokat soha többé nem szabadna beteg közelébe engedni. Én élete végéig hagynám megrohadni őket a börtönben!!! Persze ha orvosi hiba. Mindenesetre érdekes, hogy csak úgy minden előjel nélkül meghalt az a kicsi!!!!

Puszi:
Linda
bellana
 
 


Szia Márti!!
Örülök, hogy megkerültél...
Szegény férjed, meglepődött,mi? Azért remélem nem lett belőle gond..
Megirom a dolgokat mailba..
Direkt leszedtem magam a képről /virslis/ hogy ne lássátok milyen ocsmány vagyok
KépKépKépKépKép...
El se hiszem, hogy mégis ilyen szép lányom van..Hála az égnek az apjára ütött..
Ott is szoktál "társalogni"?Mármint a babaszoba.hu -n.. Én is megnéztem már, de az nem tetszik igazán..
Szegény srác...Mennyi ilyen történik manapság...

pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Megint én. Elolvastam a topicot visszamenőleg, mert rossz kislány voltam mostanában és nem tetem.
Igazság szerint most már rettegek a net számlától, mert nekünk 15 órás van csak és én azt most nagyon csúnyán átléptem. Biztos írtó nagy számla lesz. Ádi nem fog örülni... azt mondta ha nagyon sok lesz akkor váltunk ADSL-re. Az sem olcsó ami azt illeti, de legalább nem lesz gyomorgörcsöm, hogy meddig voltam fennt.

A filmeket mi is láttuk: Az elvált nők klubja nagyon tetszett, kár, hogy az életben azért ennyire nem jópofa dolog a válás és sokaknak menni sincs hova utána, nemhogy ilyen színvonalon élni egyedül. Éa az ilyen barátok sem teremnek minden bokorban.
Az átok c. filmet nem akartam megnézni, de persze nem bírtam megállni...nem sokat aludtam utána az éjjel Kép
Viszont nem volt elég világos, hogy pl. a csaj miért hal meg a végén. Az élet nagy kérdései Kép

Banyóci!
Mire jók azok a golyók amit a Bettivel használtok??? Fájdalomcsillapító??? Dani rettenetesen kínlódik a fogaival. Biztos hülyének néztek a rendelőben amiért elvittem. Én mindig úgy odavagyok, hogy ha baja van Daninak. Meg aztán tudjátok, inkább viszem feleslegesen mint nem és baj legyen. Bár már időnként félek a dokiktól.

Puszi mindenkinek:
Linda
bellana
 
 


Sziasztok!
Mai lefektetés ideje 20.15Kép! HurráKép! HaladunkKép!

Mandulaműtétes kislány:
Hihetetlen dolgok ezekKép! SzörnyűKép! Olyan idegbeteg lettem tőle! Lehet, hogy rosszul tudom, de én mintha úgy hallottam volna, hogy az orrmandulát ált. 2-3 éves kor előtt, a garatmandulát pedig 4-5 éves kor előtt nem célszerű kivenni. Ezért is döbbentem meg annyira, hogy egy 2,5 éves kislánynak egyszerre vették ki mind a kettőtKépKépKép! BorzalomKép!

Betti!
Nekem azt mondta a fül-orr gégész, hogy egy picit nagyobb neki a kelleténél, és valószinüleg ki kell majd venni, de még ez sem biztos. Lehet, hogy idővel hozzá nő! Holnap irok majd, most már nincs erőm!

Márti!
Ez szörnyűKép! Még szerencse, hogy ennyivel megúszta!

Linda!
Fogzásra jókKép! Nálam tökéletesen beváltakKép! Nincs sirás-rivás éjszaka semKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Betti!

Irtam mégisKép!


Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Sziasztok!!
Mendi kidőlt, úgyhogy van időm..
Megint szenvedtem a géppel, nem akarta behozni ezt az oldalt..Aztán mégis sikerült..

Linda!!
Nem illik ám hanyagolni minket..de megbocsájtunkKépKépKép!!
Jó ötlet a váltás..nekünk is ADSL van. Bár mi olcsóbban megússzuk, mert meg van osztva..
Én nem gondoltam volna, hogy pont én leszek netfüggő..Ati már régóta szeretett volna, én meg mindig lebeszéltem:minek nekünk net...
És tessék..egész nap itt lógokKépKépKép!!
Jó volt a film.. Egyetértek azzal amit irtál.. De ők csak azért voltak ilyen szerencsések, mert ez film.. az élet tényleg egészen más.. Az én szüleim is elváltak, anyu egyedül nevelt fel három gyereket..szóval én tudom milyen nehéz újrakezdeni válás után..Reménykedem, hogy személyesen nem tapasztalom meg..Bár ahhoz előbb férjhez kellene mennem...KépKépKépKépKép!!
Az átokról pedig annyit, hogy én sem birtam ki, hogy ne nézzem..Az eleje izgalmas volt, de a végén már röhögtünk Atival, hogy jól elrontották..nem igazán értettem a végét én se..
Fogzási bogyók nekünk annyira nem váltak be. Bár még nem akarok végleges véleményt alkotni, mert egyszer használtuk csak..
Én is elvittem Mendit, mikor lázas volt..Eddig két ilyen alkalom volt..Úgy gondolom, hogy egy gyerek nem ok nélkül lázas.. Ha a doki emiatt hülyének néz, hát istenem.. De szerintem rengeteg aggódó anyukával volt már dolga..
Miért félsz tőlük??

Banyóci!!
Tegnap mi is előbb fürödtünk, aludtunk. Fél 8kor fürdött, és 8-kor már aludt.. Reggel pedig 8-kor jelzett, hogy éhes..
Orrmandula: én nem tudok erről semmit, hogymikor szokták kivenni..Csak amit már irtam, hogy az enyémet 4 hónapos koromban kellett kivenni, szinte életmentő műtét volt..
Képzeljétek van erről egy emlékem..Meséltem egyszer anyunak, hogy emlékszem valamire régről..
Anyu fogott a karjaiban, és ment velem.. Én mindent piros szinben láttam. Valami épületbe mentünk, ami előtt három lépcsőfok volt, és utána üvegajtó..Kicsi fedéllel /ami arra szolgál, hogy ne essen rád az eső, csak nem tudom a nevét../.
Anyu meg elképedt, hogy én erre nem is emlékezhetek, mert ez még a műtét előtt volt.Mentünk a kórházba /Pesten/ 40 fokos lázzal..
Hihetetlen, de ez a pár pillanat tisztán bennem él mind a mai napig..
Majd az egyéves vizsgálaton megkérdem a dokinőt, hogy mi a véleménye..

Megyek, mailozok..
pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Helló csajok!

Betti, azért írtam, hogy kezdek félni a dokiktól, mert olyan sok szörnyűséget hallani mostanában.
De én mindentől betudok frászolni, sajna.
Mi a Dentinoxot próbáltuk régesrégen Daninál, de nem volt hajlandó hozzájárulni, hogy bekenjük vele az inyét. Utálja a mentolt. Nem is értem miért ilyen förtelmes izű. Van gyerek aki szereti?
Ma pocsék napunk volt eddig. Röviden: Nem tudtunk elmenni Mártihoz talira, mert nem volt meg a kulcsom. Én a Danin kerestem, de majdnem délben kiderült, hogy apuci bevitte a melóhelyre...Tegnap elvette a lurkótól, zsebre vágta és kész nála maradt. Mindenesetre, közel 3 órán át kerestem...

Puszi:
Linda
bellana
 
 


Szia Linda!!
Akkor ezért akartál belépni a nem az én napom topikba? Az anyaságon belül van ilyenKép!!
Olvastam a védőoltásos topikban is pár üzit...
Én a struccpolitika hive vagyok..
Tudom, hogy bárkivel bármi megtörténhet, de ha folyton aggódunk, akkor nem élhetünk boldogan..
Például én egy perccel ezelőtt még boldogan neteztem nem gondoltam, hogy felkel a lány, de mostmár visit, hogy ő bizony felkeltKépKép!!
Na jó, ez hülye vicc volt...
Dentinoxból oldatot, vagy gélt használtál?Bár az irásodból azt szűrtem le, hogy oldatot, mert a gélben csak kamilla van, meg lidokain.. Mendi szereti..
Panadolt nem próbáltad? Nálunk az 100% hatásfokú..Tudom ajánlani..
Mindjárt jövök, csak helyreigazitom a lányt..

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia Betti!

Megkaptam a mailt, válasz menni fog.
Én be is léptem abba a topicba, de a kutya sem írt rá semmit...Lehet, hogy felkéne hagynom a más topicokba való irogatással?
Dentinoxból a gélt használtuk, de mentolos volt, már a szagát sem bírta. Vagy tévednék? Mindegy lehet, hogy tévedek, de Dani utálta.A Panadol meg nem sokat ért nálunk, még a lázát sem vitte le sosem csak a kúp...

Na gyerekek, ma voltam fodrásznál és levágattam a hosszú hajam rövidre. Nagyon jól érzem magam vele!! Mióta az eszemet tudom hosszú volt a hajam és már elég régóta halogattam a vágatást, már 1 éve filózok rajta legalább, de megérte nagyon tetszik!!!!
Ez azért feldobta egy kicsit a nap végét Kép

Puszi mindenkinek!

Linda

Ui: valahol olvastam, hogy levágtad magad a képről és szidtad magad. Nem hiszem, hogy ilyen szép kiscsajnak mint Mendi csúnya lenne az anyukája!!
bellana
 
 


Szia Linda!
Bocsi, hogy tegnap nem jöttem, de tiszta ideg volt a napom..gondolkoztam, hogy bemegyek én is abba a topikba. De aztán úgy voltam vele, hogy úgyse irnának nekem se, és ez csak tetézné a "gondjaim" számát..
Dentinox: lehet, hogy igazad van,nem állitom, hogy nem..én úgy emlékeztem, hogy kamillás, de attól még lehet benne mentol is..KépKépKép!!
Panadol: tyűha..elég szivós fiad van, ha még ez sem használ..Én csak fél adagot szoktam adni belőle Mendinek, és még igy is használ.. Próbáld ki ezeket a golókat, hátha ez bejön..
Kérünk fényképet a rövid hajról!!!Valami előtte/utána tipusút csinálj nekünkKépKép!!
Jól olvastad..Leginkább a fejemmel nem vagyok megelégedve..de ha erről témát nyitunk, akkor kb.10 archivnyi nyafogás lesz a végeKépKépKépKépKép!!
Majd mailba..

Lányok..Remélem ma nem lesz olyan nyűgi a lány, mint tegnap, mert ha igen, akkor kiakadok...Semmit nem volt időm csinálni tőle..se mosogatás, se vasalás, se semmi..Minden úgy néz ki itthon mint a putriba..
Ráadásul még a szomszédasszonyom sincs itthon..Őt szoktam megkérni, hogy jöjjenek le addig, amig takaritok.. Mendi jól elbabázik.. én meg ki tudok takaritni..Cserébe én is szoktam vigyázni Csongira.. Tyű, de nehéz lenne két gyerekkel..Bár fizikai kételenség lenne, ha most féléves gyerekem lenne az egyévesem mellé..bár...
no, szaladok, próbálom menteni, ami menthető, amig el nem kezdi a hisztit a kisasszony....
pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia Betti!

Tegnap írtam egy csomót neked és képeket is küldtem. Nem mentek át???? Jajaj. Küldjem át mégegyszer? Hát az előző frizura semmilyen nem volt, mindig csak copfban...
Ja igen, légyszi küld el emailben a szomszédasszonyod is Kép

Puszi:
Linda
bellana
 
 


Szia Linda!!
De megkaptam a mailt, csak takaritok, nem volt időm válaszolni még..bocsi..
Sietek a válasszal. Csak most itt van a barátnőm is..aztán sétálni kell vinnem a jányt, mert megint hisztizni fog..Meg még nem is aludt délután..
Csini vagy az új frizurával..
Én is mindig semmilyencopfban hordom...KépKépKép
Elküldöm..bár csak a fiáról van kép..Vagy őt magát küldjem?
pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia Betti, én is semmilyen copfban hordtam közel 28 évig...de nem bánom kicsit sem, hogy megváltunk egymástól a copf meg én.
A szomszédasszonyt magát küld, hátha nekem is segít Kép
bellana
 
 


Sziasztok lányok!
Már senki sem hiányol?Pedig 2 napig nyomom sem volt.Arra volt csak időm,hogy elolvassam az írásaitokat.
Tegnep ugye mint már kiderült baba-mama talit akartam rendezni.Sajnos erről Lindáék lecsúsztak.Egy anyuka jött el az is baba nélkül.Jól eldumcsiztunk azért,mert még élőben nem láttuk ám egymást csak neteztünk.Délután meg lóhalálában vágtattunk a lánynak járókáért.Szó szerint értendő,mert míg a párom egyet lép nekem hármat kell.Ezzel el is ment a tegnap.
Ma meg nekem is barátnős napom volt délelőtt,aztán hazajöttek az erősebb nem képviselői és csak most jutottam szóhoz,illetve géphez.
Betti a szomszédasszonyod nekem is postázhatnád!!
A képekről én is szívesen levagdalnám magam.Most meg hogy visszanéztem a keresztelős videót önkritikát gyakoroltam.Hevesen fogyóznom kéne csak míg szoptatok ez nem ajánlatos. + 20 kg minimum rajtam van.Nem lesz semmi majd lekűzdeni,remélem menni fog.Tényleg nincs valani tuti fogyós tippetek?
Pussssz.
Márti
pkismarti
 
 


sziasztok...
szégyen, de megint nem tudok irni...iszonyú napom volt, hullafáradt vagyok..a lány agyongyötört..
Most nem igérek inkább..de ha holnapra megjavul a lány, irokirokirokirok..
Márti,
dehogynem hiányoltunk!!!
Nekem ég az arcom, hogy még mindig nem válaszoltam a mailodra..Eszemben voltál..Tudom, hogy nem hiszed, de irni is akartam, hogy csak nem lettetek betegek?
El vagyok csúszva mindennel..de most volt időm elmosogatni!!!!Amig a lány bevágott egy kiflit..
ennyire futotta az energiámból..
sziasztok, nyugodalmas jó éjszakát mindenkinek,
Timi, Dani, Gyurci,
HAGYJÁTOK ALUDNI A SZÜLEITEKET!!!
pusszancs
Betti
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!
Ha még erre vagy! Irtam tegnap is, ma is....

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Timi nem hagyott!!!
pkismarti
 
 


Sziasztok!!
Jókislány voltam...Mindhármótoknak:
Kép

Mi van veletek lányok? Csak nem haragudtatok meg, amiért nem irtam?
Mendi kibirhatatlan volt..remélem ma már nem lesz az..Most épp alszik.Remélem legalábbis.
Tegnap vettünk neki babytaxit. Nem tudom elképzelni rajta..már alig várom, hogy odaadhassuk neki. Pedig még van 11nap, és3óra,és 42 perc..
Meg vettünk egy új kiskádat is. Tetszett neki..bár szinte ugyanolyan, mint a régi volt...
Megyek, ebédelek kicsit..

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Édi, nem? Ő idegel három napja...
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Hi!
Én nem haragudtam meg, csak kicsit hülyén jött ki. Már irtam is vissza!
Cuki a képKépKépKépKép!
Nálunk semmi extra! Jön a 12. foga! GondolhatodKép!
De éjszaka szót fogadott neked, és hagyott aludniKépKépKép!

Pussz:
Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Sziasztok!
Márti!
Nem irtad, hogy sikerült e venni járókát..sikerült?
Jó, majd küldöm a csajt..
Fogyi: nekem is kéne. Bár már csak 5kg-t szeretnék leadni. Igazából nekem nem a kilókkal van gondom, mert szerintem egy 60kg-os ember is lehet kövér, és egy 80kg-os is lehet sovány. Attól függ milyen magas, és milyen csontozatú, és persze izmos e vagy hájas..
Nekem az a gondom, hogy itt lötyög, ott lóg.. Nem birom elviselni, hogy a combjaim összeérnek. Pedig 18 éves koromig ugyanilyen voltam. Aztán fogtam magam, és 8-10 óra munka mellett tornáztam másfél órát+bicikli vagy futás még egy óra. Mindehhez aludtam 5-6 órát. Este nem ettem, azaz fél négy után, mert edzés előtt két órával nem lehet, utána se. Meg nappal is odafigyeltem mit eszek, de volt benne minden. Igy a 74 kg-ról lefogytam 58-ra kbegy év alatt.Aztán visszahiztam 60-62re,de ez inkább izmosodás volt, mint hizás. Csak a titok nyitja a RENDSZERES mozgás. Amit most nem tudok megoldani. Próbáltam, ment egy hónapig, aztán kész,Mendi nem volt hajlandó aludni. Én meg úgy nem kezdek bele a tornába, hogy 20 perc után abba kell hagynom.. Most elgondolkodtam egy Norbikazin, vagy a Rékáén.Meg venni akarok Mendinek is. Fitti-Fetti meserobik kazit. Szeretném, ha hozzátartozna az életéhez a mozgás. Igy nem kell életmódot változtatnia, mert alapból egészségesen fog élni.. Könnyebb lesz neki is.
Ha kiváncsi vagy, küldj magadról képet, és retusálom neked..nem igérem, hogy profi munka lesz, de hatásos. Ha nem lesz kedved tornázni, csak megnézed, és meglesz a motiváció..
Banyóci, Linda, küldjetek ti is!!
Megyek szomszédolni.Megcsinálják a babakocsinkat.
pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Mint a villám olyan voltam...!!!!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!
Villámválasz nem jött át. File errort ir nekemKépKép
én viszont tűnök, mert már fent kéne lennem 10 perce...
pusszancs
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Helló csajszik!

Ma kijutottunk a lakásból, voltunk Mártiéknál Danival. Jó volt nagyon Kép
Betti a mailt megkaptam, majd válaszolok. Sajna Dani nagyon kínlódik a fogaival. Meg így estére úgy tűnik náthás is lett, köhög és nagyon nyűgi. Most is apáján lóg, alszik...Jó kis éjszakának nézek elébe. Azért én, mert a páromat ágyúdörgés sem risztaná fel.
Fogyó téma: nekem sem ártana ha öt kg. leugrana rólam, de nekem sem sok kedvem tornázni. Délelőtt nagy séta, itthon játék, majd ebéd, aztán jó esetben szundizik Dani. Ekkor rohanok tenni-venni, mert ha ébren van akkor semmit nem lehet, de hát tudjátok milyen. Délután meg már kinek van kedve bohóckodni? Főleg mert10 percet nem tudnék végigcsinálni a kis Atomantimtól Kép
És különben is 4kg. nem a világ...majd nyárra, ha addig nem leszek pocakos akkor fogyózok 1 kicsikét.
Viszont az tuti, hogy semmi szín alatt nem vennék se Norbi se Réka kazettát...azok az emberek nem komlettek...

Sziasztok:
Linda
bellana
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: