Új privát üzeneted érkezett!

Szia Zsóka !

Hogy vagytok ?

Bírod még az utolsó napokat ?
Szurkolunk Neked !

Minden nap az az első hogy megnézem , a bababemutatót , hátha van már valami fejlemény ! :))))

Szia :

Szilvia
Nanácska
 


Üdv. Mindenkinek !


Krisztina merre vagy? Ma még nem láttalak.


Szia Kati
Király Kati
 


Szia Sz.Györgyi!
Bocsi,de nem az Érem u.-i gimibe jártál annakidején? Én Szilvi vagyok.
Üdv.:Sissy
Sissy
 

 
 

Sziasztok lányok!
Minden este úgy fekszem le, hogy hátha holnap... Eddig minden eredmény nélkül :). Rengeteget alszom (erre mindenki azt mondja, hogy a szervezetem erőt gyűjt a szüléshez). A kicsi mocorog, állandóan a hólyagomon citerázik, fél napomat a WC-n töltöm :). Egyébként semmi különös. Amíg egyben vagyok, minden nap jeletkezem, ha egyszer csak nem bukkanok fel, abból tudni fogjátok, hogy egy kicsi pocok elindult a nagyvilágba...
üdv
Zsóka
Zsóka
 


Kedves Zsóka!

A szülés előtti napon, a bébi szinte egyáltalán nem mozgott. Még sirtam is, annyira megijedtem, hogy valami baj van. És éjjel meg is született. Erre mondták, biztosan kipihente magát szülsé előtt. Veled nem így volt? Ha ez mindenkinél igy lenne, akkor mi is tudnánk, nemcsak a babák, hogy nemsokára elkezdődik!!! A WC-be szerintem egyszerűbb lenne beköltöznünk ebben az időszakban:))) Szoritok neked és várjuk a képet a bababemutatóba! Üdv, Bea
Bea
 


Szia, Zsóka!

Drukkolunk nektek!

Szia, Kati!

El voltam havazva tegnap délelőtt, azért nem jelentkeztem. Most meg tiszta betegnek érzem magam: fáj a torkom, ráz a hideg, fáj a derekam, bokám, csuklóm, hátam, és hulla fáradt vagyok 9 órás alvás után. Remélem, ha vann már egy bébi odabenn, akkor neki nem lesz baja emiatt! Úgy félek a vetéléstől (ahhoz képest, hogy még nem is tudom, hogy terhes vagyok-e)! Attól meg különösen, hogy majd az olaszországi nyaralás alatt történik valami szörnyűség, és nem lesz orvosom se! Ugye, nem lesz semmi baj?

Te hogy érzed magad?

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Krisztina!
Ne aggódj annyit, mert az a babának sem jó, ha már veled van!
Gyere be a chat-be, ha tudsz.
Egyébként jobbulást! Igyál egy jó forró teát.
Üdv:Judó
Judó
 


Szia, Judó!

Kár, hogy csak most látom az írásod (13.10.)! Azért felnézek a chatre mindjárt, hátha még ott vagy!

Köszi a biztatást! Igazad van, elég akkor izgulni, ha már megtörtént.

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Zsóka!

Én is nagyon drukkolok!!
Antónia
Antónia
 


Sziasztok lányok!
Csak azért írok, hogy tudassam: még mindig semmi...
üdv
Zsóka

ui: Holnap megyek dokihoz, aki be akart fektetni, ha nem jelentkeznék, akkor befektetett. De ha EREDMÉNY lesz, a hugommal üzenek Nektek.
Zsóka
 


Szia Zsóka !

Remélem jól vagytok , és szurkolunk Nektek !!!

Üdv :

Szilvia
Nanácska
 


sziasztok lányok!
dokinéni vizsg. utáni eredmény: zárt méhszáj, baba lent, minden oké.
Este: elment a nyákdugó (gondolom doktornéni manuális vizsgálatától).
(slussz)
Itt tartunk...
sziasztok
Zsóka

Papírforma szerint holnap van a nagy nap...
Zsóka
 


Szia szoszi@... Szilvi!

A párom kitörölte a leveleimet az e-mailről, és nem emlékszem, hogy melyik szolgáltatónál van e-mailed. Légy szíves írj, hogy újból fel tudjuk venni a kapcsolatot. Van már új e-mail címem, ami csak az enyém, nem közös a férjemmel: gmagdi@freemail.hu
Várom leveled.
Szióka
Magdi
Gallainé Magdi
 


Kedves Krisztina!

Egy megfázástól semmi baja nem lehet a babának (pár nap, hogy kiderüljön, ugye?)! Egyébként kb 2 hét, amig letapad, addig semmi kapcsolata nincs veled, igy nincs miért izgulnod!

Kedves Zsóka!

Ezek szerint valóban nincs már messze, hogy kezedben tartsd a kicsit, aki olyan aranyosan megsimogatott nem is olyan régen!:) Irigyellek:) Kívánom, hogy rövid idő alatt és komplikációmentesen szülessen meg a lurkó! Bea
Bea
 


LÁnyok!

Ma nem írt Zsóka, és tegnap elment neki a nyákdugó, biztos most szül! Én rettentően drukkolok neki! Remélem, nemsokára kapunk híreket!

Kedves Bea!

Köszi a biztatást, már kezd is múlni a torokfájásom. Hétfőn majd megírom, van-e baba, hétvégén mindenképpen kiderül - eddig még nem jött meg (most vagyok a 31. napon a ciklusban, ami nálam egyébként 28 napos, de lehet, hogy csak a megfázástól hosszabbodott meg...).

Puszi mindenkinek!

Krisztina
Krisztina
 


Kedves lányok, Krisztina!
Délután-esténként szoktam írni, szóval ez nem szentírás, hogy ma még nem jelentkeztem...
A nyákdugó továbbra is távozik (ma egész nap ronda barnás alig-folyásom volt), de még itthon ülök. Egyébként ez nem jelent semmit, anno két héttel a szülés előtt ment el.
Bea, bocsi de nem értettem, hogy ki simogatott meg? Szerintem összekeverted a bátyuskájával , ő szokta simogatni a pocakomat (meg a sajátját is, hogy ott is van egy baba...).
Lányok, köszi a drukkolást-biztatást, nagyon-nagyon jól esik!!!!
üdv
Zsóka
Zsóka
 


Bea !
Az Zorkanya volt szerintem ! Nem ?
O irta le valahol hogy az EKG-en simizte a baba
a placentat ? Vagy nem erre gondoltal ?
Na mindegy, hisz Zsoka-t nemsokara tenyleg
a kisbaba fogja simizni, ill.forditva de ez mar mindegy.
Mindenesetre sok sikert Zsokanak !
Csilla
U.i. Neha en is ugy osszekeveredek,hogy ki mit irt,
de hat ez ertheto !
Csilla
 


Jaj-jaj de szégyellem magam. Mindenkitől ezer bocsánat, sajnos tényleg nincs jó névmemóriám, inkább az arcmemóriám jobb, de sajnos ennek itt nem sok hasznát veszem...:( Erről jutott eszembe, hogy Zorkanya mostanában nagyon eltűnt:( Üdv minenkinek, Bea
Bea
 


sziasztok lányok,
tegnap este heveny lelkiismeretfurdalásom lett, kezdek úgy viselkedni, mintha én lennék a világegyetemben az első nő, aki szülni fog. Itt traktállak benneteket mindefélével, ami nem biztos hogy érdekel... De Ti vagytok az oka . Nagyon jól esik az érdeklődésetek, meg a drukkolásotok. (Mellesleg az egész baráti körünk is már vagy két hete telefonokkal zaklat, hogy na mi van már...) Tehát bocsi azoktól, akinek tele van már velem a puttonya, és köszi mindenkinek a drukkolást.
Ma voltam CTG-n, az ügyeletes orvos jól leteremtett, hogy miért nem fekszem már bent (mivel császár volt az első, be kellett volna már napokkal ezelőtt feküdnöm), ma be akart fektetni, de kiharcoltam még egy napot. Szóval holnap be kell mennem, bár nagyon el vagyok keseredve emiatt. Olyan nehezemre esik Ábel lurkómat itthon hagyni...
Vmiféle babonából viszont úgy vagyok vele, hogy akkor lesz minden rendben, ha minden nagyjából úgy történik, mintr két éve. És eddig a történelem még ismételte önmagát. Szóval befekszem (mint a birka vagy mi a kés alá...)
Jaj csajok, kivagyok teljesen, bocsi mindenkitől (könycsepp letörölve...)
sziasztok
üdv
Zsóka
Zsóka
 


Szia Szilvy!

Ha ma sem kapod meg a levelem, kérlek írj!

Szia:
Csilla
Staudt Gáborné
 


Szia Krisztina!
Frenetikus sikere volt a szines sajtgolyóknak! Rögtön elkérték a receptet, és én voltam a menő háziasszony!
Kösz: Judó
Judó
 


Szia, Judó!

Ez ám a jó hír! Nagyon örülök, hogy sikered volt vele!

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Krisztina,
Én gratulálok nektek a pocaklakóhoz! Visszamentem a chat-re, várlak!!!
Judó
Judó
 


Köszi, Judó!

Bár már fél 12, azért én is felugrom a chatre, hátha ott vagy még!

Krisztina
Krisztina
 


Kedves Csilla !

Bár írtam Neked egy e-mailt, de ha nem kaptad volna meg, akkor itt is leírom, hogy nem kaptam még Tőled e-mail, pedig nagyon várom.

Mi van Veletek, ha nem megy az e-mail, legalább itt írj néhány sort, hogy mi az oka, hogy nem tudod elküldeni az üzeneted.

Várom jelentkezésed !

Szia Szilvy
Szilvy
 


Lányok!

Valamelyik topicban beszéltetek a Raffai féle Megfogantam, tehát vagyok c. könyvéről.Nem tudjátok, hogy hol tudnék hozzájutni. Voltam egy csomó könyvesboltban, de ott már nem forgalmazzák.
Ha tudtok, segítsetek.

Sziasztok
Magdi
Gallainé Magdi
 


Kedves Szilvy !

Azt hiszem itt egy kis felreertes van !
Miutan ket Csilla van a netben.
En Csilla csak Csilla neven jelentkezem,
viszont a masik Staudt Gaborne neven is
szokott irni ! ( Ha megkerhetlek masik
Csilla ird oda mindig a ferjedtol felvett
neved, igy legalabb nem keveredunk ossze !)
Szoval o irt Neked a multkor az uzenofuzetbe
es nem en, megis nekem kuldted az e-mailt
( aminek egyebkent orultem !).
Szia,
Csilla
Csilla
 


Csilla !

Bocsi a off e-mailért, Chattelés közben adták át az üzenetet, hogy - Csilla üzeni, írjak Neki, ha nem kaptam meg az emiljét, hát mivel a Chaten csak Téged ismernek Csillaként, azt hittem Te üzentél, gyorsan írtam is Neked, aztán megnéztem én is itt az üzenetet és akkor láttam, hogy a másik Csillának kellett volna írnom.

Még egyszer bocsi !

Szia Szilvy Gyere chattelni !!!
Szilvy
 


Sziasztok!
Nem bírom visszatartani a nagy HÍRT: megszületett az ELSŐ BABANETES BABA, Zsóka lánya, Emese.
Majd biztos ők is jelentkeznek, de gondoltam Ti is olyan kíváncsiak vagytok, mint én.
Üdv: Bobo
Bobo
 


Szia, Bobo!

Micsoda jó hír!!!! Jó, hogy megírtad! MÁr mind nagyon izgultunk!

Óriási gratula Zsókának és Emesének!

Üdv: Krisztina

Lányok!

Mától nyaralni megyek, és legközelebb csak október 9-én leszek.

Puszi mindenkinek: Krisztina
Krisztina
 


Kedves Zsóka!
Szívből gratulálok kislányodnak és Neked!
Várjuk jelentkezésedet!
Üdv: Judó
Kép
Judó
 


Kedves Zsóka !


Teljes szívemből gratulálok!


Üdv.: Király Kati
Király Kati
 


Kedves Zsoka!

Gratulalok es nagyon sok boldogsagot kivanok az egesz csaladnak.
(Latod megis tulelted! :-)))

Bobo!

Tudsz reszleteket is? Mikor szuletett mekkora, csaszarral vagy rendesen szuletett?...

Agi
Agi
 


Kedves Zsóka !

Gratulálok kislányotok születéséhez ! Nagyon jó egészséget kívánok Nektek, vígyázzatok Magatokra, sok-sok tejcit kívánok !!!!

Puszi Szilvy


Lányok !

Emese 3920 grammal született és 57 cm-rel ( ha jól emlékszem ) sajnos császármetszéssel, mivel nagy a baba és a hegvastagság nem volt elegendő.
Mindketten jól vannak !

Sziasztok Szilvy
Szilvy
 


Üdv mindenkinek itt a rég elveszett Zorkanya, nagyon sok minden történt, de most nem ez a fontos, másfél hónapja nem voltam itt, és rögtön Zsóka után kutattam, és olyan boldog vagyok, meg irigy is, de most ennyit mert még sok mindent meg kell néznem.
Szóval Zsóka, most biztos kisebb gondod is nagyobb annál hogy írj, de nagyon, nagyon kíváncsi vagyok minden részletre, írj amint tudsz.
Gratula és rengeteg puszi, meg nagy nagy irigység meg miegymás, szia, remélem te is jól vagy, mikor az ember megszül akkor már a kutya sem kérdezni hogy mi van az anyával, szóval írj magadról is nagypn-nagyon várlak ám...

Zorkanya
Zorkanya
 


Kedves Zsóka és Emese!

Mindkettőtöknek nagyon jó egészséget és sok örömet kívánok.
Antónia
antonia
 


Kedves Zsóka!

Nagyon örülünk az Emesédnek, és Neked is.Remélem most már nem izgulsz és mindketten jól érzitek magatokat.
Irj minél előbb, vagy gyere be a chat-re.

Puszil
Magdi


Kedves Zorkanya!

Örülök, hogy újra hallok felőled, mert nagyon eltüntél.Remélem most már sűrűbben jelentkezel, hiszen egy héttel vagy csak előrébb a terhességedben és nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi van veletek. Ha tudsz gyere fel a a chat-re, hogy jobban megismerhessünk.

Szióka
Magdi
Gallainé Magdi
 


Zsóka!

Én is gratulálok, remélem mihamarabb kapunk tőled részletes beszámolót. Sok nyugalmat és sok tejet kívánok:
Ildi
Pethes Ildikó
 


Kedves Zsoka!
En is csatlakozom a gratulalok korehez. Legyen sok oromed a bababan. Persze en is egy kicsit irigykedem, mert meg nem tudom hogy van-e valaki a pocakomban, es ugye mi nagyon szeretnenk egy kislanyt.
Moni
Moni
 


Kedves Zsóka!
Nagyon sok szeretettel gratulálok a kis Emeséhez, mindkettőtöknek jó egészséget és sok boldogságot kívánok! Legyetek ügyesek a szoptatásban!
Erika
Erika
 


Kedves Zsóka !


Szívből gratulálok,
jó egszészséget és nagyon sok boldog órát kívánok Nektek!

Tünde
Tünde
 


Szia Zsóka !

Gratulálok a kis Emeséhez, jó egészséget kívánok Nektek!
Írj minél előbb várjuk soraidat !!

Szilvia
Nanácska
 


Zsoka !
Csatlakoznam ehhez a veget nem ero gratulalo sorokhoz !
Szoval roviden : nagyon sok boldogsagot kivanok Neked
es a pici Emesenek
Csilla
Csilla
 


Kedves Zsóka!

Sok boldogságot mindkettőtöknek! üdv: Timi
Haraszti Gáborné
 


Kedves Zsóka és Emese!
Legyen sok örömetek egymásban.
Üdv.:Sissy
Sissy
 


Kedves Zsoka es Emese! Nagyon-nagyon sok boldogsagot nektek, jo egeszseget, sok tejcsit, es mindent, ami szep es jo !
Eva
Ui; azert nagyon irigy vagyok am!
Eva
 


Kedves Zsóka és a pici lány!

Teljes szívemből gratulálok és sok sok tejcit és hosszú szoptatást kívánok!!!!!!!!!!!!
:o ) :o ) :o ) :o ) :o ) :o ) :o ) :o ) :o

Szia
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Most már csak Zsóka hiányzik, de nagyon...
Zorkanya
 


Zsoka!
Gratulalok! Sok-sok boldogsagot.
Zsolt
Zsolt
 


Zsóka, csúcs vagy, remélem, jól vagytok!!! Nagyon szorítottam nektek!!!
Szeretettel: Kata
Kata
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: