Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hat nem ertem ide tegnap. Anya tervez, gyerek vegezKép Rekat este szo nelkul letettem aludni 9-kor, aztan 10 es fel 12 kozott ugy dontott, hogy ordit inkabb alvas helyett. Ez mar a harmadik eset, amikor Anyueknal van delutan 3 orat /nelkulunk/ es este cirkusz van. En arra gyanakszom, hogy annyi dolog tortenik vele ilyenkor /ugye kutya, macska, lepke, szomszed nenik tomkelege, udvari pancsolas, stb.../, hogy ejjel egyszeruen nem tud ellazulni. Nagy boges utan simogatom a hatat, felalomban van, egyszercsak megszolal, hogy "vau". Meg "papa". Nektek nincs ilyen tapasztalatotok?

Egyebkent nem tudok betelni vele ujabban, hihetetlen agyuk van ezeknek a piciknek. Annyi mindent megtanul, naponta uj szavak /persze a maga modjan ejti oket, de mindig ugyanugy es en ertem/, valamit egyszer lat, tortenik vele es emlekszik ra egy het mulva is, sokszor percek mulva esik le, hogy mire gondomKép Pl. Anyumeknal multkor /kb 2-3 hete?/ volt suti, még a tepsiben hult a konvektor tetejen a konyhaban, es amikor tegnap megerkeztunk, egybol ment a konyhaba, a konvektorhoz es mondta hogy "hamm" es kozben mutogatott.
Ujabban arra is raszokott, ha Tolem var valamit, hogy megtegyek, akkor megfogja a kezem, es odahuz a targyhoz vagy mutogat ra.
Es meg mindig hihetetlenul baratsagos idegenekkel, a gyerekekert kulonosen odavanKép Azt hittem /es azt josoltak tobben/, hogy ahogy idosodik, majd elmulik ez a nyiltsag, de nala nem lett ilyen visszahuzodo korszak /eddig/.

Furdes: most betettuk a kiskadjat a tusoloba es kozben megy a zuhany, marhara elveziKép Remelem, a hajmosas is menni fog igy orditas nelkul, még nem probaltuk.

Eveszet is javuloban, vagy csak en?Kép Miota nem aggodom miatt, hanem eszik azt es amennyit akar /nopersze nem nassolas, hanem rendes kajak, de neha reggelinel csak a sajt fogy, ebednel csak a hus, mikor milyenje vanKép/, azota konnyebb az eletunkKép Es mintha tobbet is enne.

Meg annyi mindent akartam, de szolit a KisfonokKép

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Áfonya!
Ugye mennyire észre lehet venni a gyereken ha nem csak Te vagy vele napokig?Kép
Megszokta, hogy mindig foglalkozik vele valaki, aztán a vendégek elmennek és marad anya. Akitől ugyanazt várja el, mint amikor többen voltak körülötte. Ismerős a helyzet...Kép
Talán emlékszel, hogy én írtam nem is olyan régen, hogy a gyerek álmában újra átéli ami aznap történt vele. Ezek szerint már Te is ezt tapasztalod. Tuti, hogy az aznapi képek ugranak be Rékának is, azért mond ilyeneket félálomban.

Tudod nekem hiába a 3. lányom Dodó én sem tudok betelni vele.Kép Minden nap valami újat mutat és mond. Egyszerűen imádnivalóak. A nagyobb dolgokra természetesen emlékszem a két lány kiskorából is, de sok egyéb emlék már elhalványult és marha jó újra átélni őket. Ha nem lennék ennyi idős mint amennyi, vállalnék még egy babát. Ezekért a szép percekért, napokért és persze titkon azért, hogy hátha kisfiú lenne.Kép

A sütis dolog aranyos lehetett!KépKépKép
A barátságos mindenkivel dolog nálunk már a múlté. Amilyen ismerkedős volt, most olyan visszahúzódó és távolságtartó lett. Szórakozik ő bárkivel, de tisztes távolságból.Kép
Hajmosással, hogy álltok?

Zsuzsa!
Vizespóló verseny: hi-hi-hi!!!!!KépKép
A vevő akkor most jó, vagy rossz? Gratuláljak vagy inkább ne?Kép

Jó éjt!

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Felpakolok par kepet, aztan a tobbit este. Miota ilyen dog meleg van, naponta ketszer megyunk setalni, szinte csak a deli eves es alvasidot toltjuk itthon, bar azt se mindig. Estere meg en is hulla vagyok, a sok setatolKép

Tegnap delutani elalvas nem volt egyszeru, mint lathatoKép Erdemes megnezni a kilogo lab kifordultsagatKép

Kép

Bukfenc az agyaon, amitol még mindig a frasz jon ram:

Kép

Ezt csak ugy, seta utan:

Kép

Kedvenc kirakojateka, koszonet Zsuzsanak az otletertKép

Kép

-Afonya
afonya
 
 

 
 

Sziasztok!

Áfonya!
Szuperek a képek, mint mindig!Kép
Várjuk a többit!Kép
A bukfences képnél megnyugodtam, hogy nem csak engem kerülget a frász ha ezt csinálja Dodó!Kép
A csak úgy kép pedig nagyon aranyos. Csini kis rucija van!Kép
Az OTP-n kipróbáltam a játékot ami neked nagyon bejött. Köszi az ötletet, sokkal gyorsabb mint amit én játszok.Kép

Zsuzsa!
Tehát a kutya se érti mit mond a gyerek???KépKépKép

Jó éjt!

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


sziasztok

Áfonya
Nekem a bukfences kép tetszik a legjobban. Hogy mikre képes ez a Réku!
Most már értem, miért nem írogatsz. Nekem is csak olvasni van erőm Kép

Zsuzsa
Mivel holnap nem leszek, ezért most: Lődi szülinapja alkalmából sok-sok puszit küldünk neki, kívánjuk, hogy élvezze az első szülinapja minden másodpercét! Neked meg jó nosztalgiázást a szülésről Kép

na pussz,
bringa
bringa
 
 


Sziasztok!

Napkozben egyszeruen nem tudom ezt a topicot megnezni, mert lapozas kozben Reka uvoltozik, hogy "baba, baba" es egybol keredzkedik fel az olembe es csapkodja a billentyuzetet.

Zsuzsa,
na, vevok jelentkeztek?
Ejszakai felsiras valtozott Nalatok? Nalunk most epp a reggeli ebredes az egyetlen normalis, akkor "Aja, Aja" kialtozassal adja tudtomra, hogy ido vanKép
VisszabujasKépKép Nalunk is van, miota pelusmentes napok voltak es elokerultek a bugyijai. Azota az enyem is mindig leltarra kerulKép
Reka majdnem mindig hason alszik, legtobbszor felpupositott fenekkelKép
Jo a buborekos kepKép

Kata,
korod, ugyanmar, gyenge kifogasKép En harmat szeretnek es nekem is bele kene huznom, raadasul ez a masodik 24 napos ciklusom, nem hiszem, hogy ez normalis.....
Hajmosas javuloban, ez a zuhanyozas bevalik, ugy nez ki. Most ott tartunk, hogy ugyan felall mosaskor, de siras nelkul turi.
OTP: enkoszi, hogy szoltalKép

Mindketten irjatok, hogy baratkozas a multe. Hat nalunk valtozatlan a helyzet, Reka tovabbra is mindenkivel baratsagos, multkor szamara eloszor latott novel kezenfogva eltunt a szemem elol. Neha ugy erzem, arra kene szoktatnom, hogy legyen kicsit tavolsagtartobb. Hulyeseg? Mondjuk, olyan van neha, hogy a babakocsiban ulve szegyenlosen /vagy huncutul?!/ felrehajtja a fejet es csak nevet, nem kommunikal maskepp.
De egyebkent megyunk az utcan, mindent kommental, az osszes /szo szerint/ mellettunk elmeno nenit, bacsit, babat... persze, hogy sokan megallnak, szolnak hozza.

Bringa,
Toled is varjuk am majd a beszamolot es a kepeketKép Csudaszep a profilodKép Es neha azert irhatnal par sort, nem csak az evfordulokonKép

Kepzeljetek, Reka villaval egyedul eszik! Nelunk ez nagy szo, mert igy vegre megint normalis az eveszet, mert eddig ment a harc, hogy tolem nem fogadta el, o egyedul nem tudott, lassan haladt, megunta es alig fogyott valami... igy meg viszonylag gyorsan es kis tulzassal eleget eszikKép Viszont kenyeret ketchup nelkul nem hajlando enni, miota itt voltak a rokonok. A reggeli, a vaj es a ketchup szavak immaron orokre osszekapcsolodtak Nala.Kép
Miota egyik setank alkalmaval felfedezett egy mozgo-zorgo aknafedelet, azota mindegyikre ra kell allnia, nekem meg az egyik sarkanal raallni es mozgatni /holott gyerekkori fobiam, hogy beszakadKép/. Ha nem mozog, akkor bosszubol leul raKép, igy a seta elso 5 perceben sikerul utcagyerekke atalakulnia.
Mi van még ujdonsag? Pl. a minap odabujt a labamhoz, megsimogatta, majd kozolte, hogy ssssz/őrös/ es brrrrrr /epilalni kene/Kép A kis szemtelenKép
Tolatas még mindig slager, viszont jatekokat huzni nem akar meg mindig, hiaba, a tologatos kacsa nagyon belérogzult.
Biztos Nektek is van olyan jatekotok, ami egy gomb, rajta kulonbozo formaju lyukakkal es azokon at kell bedobni kis formakat. Na, ujabban az a kedvenc, a kör alaku lyukat meg is keresi es bedobja rajta, aztan jott a csillag, azt is megkeresi es ha nem pipul be ido elott, akkor azt is beforgatja es beleteszi. Erdekes, hogy még a kockat tudja helyere forgatni, de a lyukat nem talalja hozza, csak ha en megmutatom, melyikbe kell. Lehet, hogy tul sok a hasonlo?
Holnap leviszem megmerni, amr regen voltunk, aztan delutan borgyogyasz, mert még mindig ugyanolyan piros a feneke, mint egy honapja lassanKép

Na, Ti jottokKép
-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!
Inkább itt válaszolok, mielőtt a sok OFF-omtól a hobbisok a fejemet követelik Kép

Gratula??? Inkább szégyen, hogy nem jöttem rá rögtön Kép
Jövés-Menés-> semmi rosszra nem gondoltam. Látnád BB-t... újabban hasonlóan közlekedik az utcán, sőt még tovább fokozza, egy igazi majom is megirígyelhetné a közlekedés módját. Persze a kezét nem lehet megfogni, minden második embernek neki megy, én meg égek.
Megkaptad a fagyizós képeket? Csak azért kérdem, mert ma egy nő(!) ismét lekisfiúzta. Most őszintén.... így néz ki egy fiú Kép

Az éjszakai virrasztásra pedig új kifogást kell találnom Kép
szia Kép
phaedraa
 
 


PhaedraKép
Elarulod, vegulis mi volt a gond?
MenesKépKép Ismeros, nalunk is ez van, en, mint valami tojogalamb, totyogok utana, hogy fedezzem, nehogy egy biciklis nekimenjen vagy egy figyelmetlenebb felnott fellokje.
Nem jott semmilyen fagyizos kep, csak a regi labdasok vannak, de azokon tiszta lanyKép

VirrasztasKép

-Afonya
afonya
 
 


Szia Áfonya!
A gond csak annyi volt, hogy a gyes megöli a szürkeállományomat Kép Néha nem ártana gondolkoznom... Kép

A tojógalamb totyogás ismerős, bár inkább többször az futás Kép A rövidebb utakra nem, de a hosszabbakra még mindig viszem a babakocsit. Persze az út nagy részén nem ül benne, hanem össze-vissza rohangál én pedig a babakocsival szlalomozok utána. Ilyenkor csak abban bízom, hogy nincs sehol egy kandi-kamera Kép

Biciklis-> ez a rémálmaim egyike. Múltkor majdnem belépett egy állat (bocs) biciklis elé. Félreértés ne essék... imádok biciklizni, szoktunk is. Azzal sincs (nem lenne) bajom, hogy a járdán gurulnak. De nem gurulnak, hanem, mint az eszelős ... Kép És ráadásul azon kevés alkalmak egyike volt, amikor BB rendes emberke módjára ment a járdán.

Akkor várd a mail-t! Átküldöm a fagyizást Kép
Phaedra
ui. ma is copfban, szép ruhácskában. Erre megkérdezték, hogy fiú vagy lány Kép Ezt már kórosnak tartom.
phaedraa
 
 


Sziasztok!
Zsuzsa! Előd mint kislány? Hát nem tudom, sztm teljesen fiús pofi Kép

Áfonya! Tegnap nekem is sürgősen epilálnom kellett. BB is simogatott, de azon kívül, hogy nem tetszett neki nem szólt semmit. Na, de aztán elmentünk sétálni, betértünk kedvenc kávézónkba és a szokásos "B kér pici kocsi" (=pici csoki) helyett "mami láb szúr" felkiáltással indított. Á, persze, hogy tele volt a kávézó Kép

Barátkozás-> ne aggódj, talán két éves korára visszafogja magát Kép BB is mindenkihez odament és 2-3hete csoda történt. Sokszor (bár sztm nem elégszer Kép) a hátam mögé bújik, sétánál pedig gyorsan megfogja a kezem. Igaz, hogy csak pár másodpercig tart Kép

Tüzijáték-> nagy bánatomra nem mentünk Kép Úgy esett a dolog, hogy lévén apa vidéken dolgozik, a nagymamával megbeszéltük, hogy átjön és elmegyünk hárman. A történethez tudni kell, hogy a kölköt sosem tudom 11 és éjfél között hamarabb lefektetni. Szépen felöltöztünk, várjuk a mamát, BB ölemben nézi a TV-t, s egyszer csak arra leszek figyelmes, hogy a lánykám alszik Kép
TV-ben pedig nem szeretem nézni a tüzijátékot Kép

Phaedra
ui.: BB állandóan a napocskás klippet akarja nézni "naprékáé kinka" (=kapcsold be Réka napocskáját)
uii.: most megkaptad a mail-t?
phaedraa
 
 


Sziasztok!

Áfonya!
Klassz a pöttyös kalap!KépKépKép
Gratula, hogy javulóban a hajmosás!Kép
Tudom a korom gyenge kifogás.Kép Már apa szóba hozta egy párszor a dolgot, de a végén mindig megyegyezünk, hogy még egy lány már neki is sok lenne.Kép Fiúra garanciát pedig senki sem tud adni. Úgyhogy mi itt megálltunk.
Én már csak unokázni fogok.Kép Persze jaj, annak a lányomnak amelyik először fiút szül...Kép

A barátkozásra nem is tudom mit mondjak. Belegondoltam és nem is tudom melyik a jobb. Réka, hogy ennyire barátságos, vagy Előd és Dodó, hogy jóval visszafogottabbak. Sokszor ez is kellemetlen, hogy találkozunk egy ismerőssel és Dodó bújik a lábamhoz, vagy jönne ölbe mert fél. Ő a babakocsiban vagy a bevásárlókocsiban vagány csak az idegenekkel. Pár napja a Corában rendesen ciki volt, hogy aki elment mellettünk és ránézett, mindenkinek köszönt, hogy szia.Kép

Azért tök jó, hogy ilyen figyelmes lányod van és szól ha epilálni kell.Kép Meglátod pár év múlva ő szedi majd ki a szemöldököd.Kép
Aknafedél:KépKép

Mi volt a bőrgyógyásznál?

Phaedra!
Nem próbáltad még ki, hogy ilyenkor rávágod, hogy fiú! Kíváncsi lennék a reakcióra, főleg ha még copfja is van. Hátha megtudnád miért nézik fiúnak.

Jó éjt!

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata!
Majd megpróbálom Kép

Igazából azért írtam le Áfonyának a szorit, mert ő is említette, hogy Rékát lefiúzták. Mivel Rékát én egy nagyon gyönyörű kishölgynek látom (Áfonya el ne olvadj), ezért "csak" bátorításnak szántam a mi kis hétköznaoi történeteinket Kép

Egy kicsit komolyabbra fordítva -> sztm ebből az tűnik ki, hogy az emberek mennyire érdektelenek, felületesek lettek egymással szemben. DE igazából nincs jelentősége ... vagy mégis? Nem is tudom.

Nem baj! Mi tudjuk, hogy gyönyörűek, a többi pedig nem számít Kép

Phaedra
ui.: tényleg ki fogom próbálni és majd elmesélem az eredményt (persze, ha még előfordul ilyen)
phaedraa
 
 


Sziasztok
Ide is beköszönök, Katánál írtam bővebben most.
Látom mindenki jól van, csak még nyaral Kép

Áfonya
Gratula a villával evéshez! KetchupKép Szőrös láb?? Ügyi a Réka, hogy figyelmeztet Kép

puszi,
bringa
bringa
 
 


Sziasztok!

Megjottunk tegnap SavariabolKép, nagyon jo kis kirandulas volt, holnap megprobalok kepeket is felrakni rola.

A legfontosabb, amiert jottemKép
Boldog elso szulinapot Hannanak!

-Afonya
afonya
 
 


A bajos Hanna TunderorszagbanKép

Kép
afonya
 
 


Áfonya
nem jutok szóhoz!



Azért megköszönni mégiscsak szeretném: KÖSZÖNÖM! Csodaszép a kép. Teljesen meg vagyok hatva

bringa és hanna
bringa
 
 


Na, ittend vagyok. Igaz, nem orulok a lehetosegnek igazan, mert Reka lebetegedett, lazas, kapott egy kupot es alszik. Es mivel dietara van itelve /amit nem lesz nehez tartaniaKép/ a hasmenese miatt, igy fozni sem fozok. Voltunk dokinal, allitolag valami virus, aminek van gyogyszermentes valtozata is, meg van a mienk, ami nagyon piros torokkal jar, hanyassal /ez nincs/, hasmenessel.
Es mivel fogzik is ezerrel, az elso orlofogak csucske van kinn, plusz gondolom faj a torka is, ezert az ejszakai visszaalvas nem zokkenomentes, mint maskor, hanem jo feloras musorKép De igy, hogy tudom, hogy "jogos", mindjart konnyebben viselemKép

Hetvege nagyon jol sikerult, elso nap elmentunk Kámba, az arboretumba /ami zarva van, igy bemasztunk es remenykedtunk, hogy a "kutyaval orzott terulet" tabla csak ijesztgetesKép/ Reka nagyon elvezte az avarban valo boklaszast, a tobozokat, makkokat, kavicsokat, szoval mindent. Tok jo, hogy ilyen egyenetlen terepen is szepen megy mar /es szepen esik, ha ugy adodik, egy "hoppa" felkialtassalKép/. Valahol olvastam, hogy a kisgyermek 60-100 meterre koroz az anyjatol, ezt erzi biztos tavolsagnak. Nos, az en gyerekem nem olvasta ezt a konyvetKép
Reka a rengetegben
Megehezett a nagy setaban:
Banan zacsistol
Ezt egyebkent a konyhaban talalt egyeb zoldsegekkel is eljatssza, multkor a koszos krumplit hozta be felig megragva, volt, hogy a banant ette meg felig, mikozben a heja még rajta volt.. orulet, mint akit eheztetnekKép
Aztan elautoztunk Szombathelyre a szallodaba, ahol mar nem volt szabad gyerekagy, igy kialakitottunk egy kis kuckot Rekanak:

es itt abbahagyom egy idoreKép
afonya
 
 


Koszi erdeklodest. Mara kiverte a ragya teljesen, visszavittem, hogy irjanak masik gyogyszert. De a dokim azt mondta, hogy bar 100-bol 99 doki most a gyogyszerre fogna, de o valtig allitja, hogy ez tipikus viruskiutes, szedje a gyogyszert tovabb es 4-5 nap alatt elmulik.
Egyebkent laza mar nincs, hasmenese csokkent, de etvagya nincs /meg annyi se, mint eddigKép/ es tiszta nyugos, alszik ketszer is egy nap, mint egy tavaszi lepke, olyan. Es tiszta anyas. Mennem kell most is.

-Afonya
afonya
 
 


Ez egy hibas uzenet volt, kitoroltem inkabbKép
afonya
 
 


Haho, hol vagytok?
Remelem, mindenki jol van, csak a nyarutot elveziKép

Szoval a kuckoja a szallodaban, ahol ugy aludt, mint akit fejbevertek. Pedig tartottam tole, de nem is akart kimaszni onnan, megertette a hatarokat, latta a kepzeletbeli racsokatKép:
hotelszobai_sarokkucko

Pedig szombat ejjel nagy felvonulas volt, pont az ablakunk alatt mentek el, de Reka meg se rezzent azokra a hatalmas dobveresekre, meg amikor a tomeg tapsolt, kiabalt. De mondom, foleg a harsonak, dobveresek aggasztottak, oszt semmi, aludt tovabb. Mi meg itthon labujjhegyen kozlekedunk esteKép
Ilyen fejjel ebredt.
afonya
 
 


Afonya,

bocsi hogy belekotyogok, és először is jobbulást Rékának.

Homeopátiás dolgoktól elzárkózol?
Mert ha gondolod tudok néhányat ajánlani a betegségetekre, amit mi a múlt héten szenvedtünk végig.

Jobbulást,
Gigóca
gigóca
 
 


Aztan delutan elmentunk Sárvárra, a most nyilt /vagy felujitott?/ elmenyfurdobe. Hat az 1200 Ft-os beleponel kicsit felszisszentem, majd amikor rajottem, hogy naptejet se hoztunk a gyereknek, venni kellet, igy ujabb ezres ugrott, na ekkor mar jajgattamKép
De megerte, nagyon klassz volt. Par kep innen is, amelyeken Reka a biciklisgatyajaban tisztara kisfiusKép:
Itt egyszercsak eszembejutott, hogyha atmaszik a kapu alatt, nem tudok utanamenniKép
Ujabban minden ilyen hirdetotabla ala elbujik.
Vonzza a pasikatKép
Ul a kocsmaban, mint a nagyok.
Issza a sort, mint a nagyokKép
Terepfutas mezitlabKép
Furdes a bohoccal

Egesz strandot szoval tartotta, engem meg mozgasbanKép Allitolag ilyenkor mar felenkek, anyaba kapaszkodoak, hat nem t'om... legkozelebb szoknyaban megyek, hatha csak ezert nem bujik mogemKép

-Afonya
afonya
 
 


Most eddig jutottam, a kov. napok holnapKép

Gigoca,
nem zarkozom el, bar a szivem melyen nem hiszek benne. De azert terhesseg alatt szedtem az allergia ellenieket, szoptatas alatt az urticat, szoval probalkozomKép
Csak dokim nincs ilyen, nomeg elkepzelhetetlennek tartom, hogy gyermekemet ravegyem, hogy a golyokat a nyelve alatt szepen szopogassa el. De azert varom leirasod, modszered, hatha..
Bevallom, mivel a laza elmult, a szeklete mar majdnem normalis, igy nem adok neki semmit, nem merekKép De ma mar semmi baja az anyassagon kivul. Valamint ketszer alszik egy nap, ez rendkivuliKép

Uj tudomany: labujjhegyen tud menni, keresre is, majd teszek fel avit, olyan mokas, ahogy tipegKép
Fuuu,tudom, hogy meg 2 dolgot is akartam, de nem emlekszem, mitKépKép

RovidenKép ennyi mara:

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Néha bekukkantok ide is, és most megjött a kedvem az íráshoz.

Áfonya!
Nagyon jók a kirándulós képek!
Réka még mindig szép kislány, és nagyon értelmes.
Tényleg gyorsan tanulnak, néha én is csak ámulok.
Egy példa: Napsugár imád fényképalbumokat nézegetni. Megtalált egy régi képekkel teli albumot, és egyszer csak azt mondja: aja! És látom, hogy az én ált. iskolai ballagásomon készült képemet nézi/fekete-fehér/. Azóta már többször is rám ismer, szóval nem volt véletlen.

Remélem, a hét végére Réka teljesen meggyógyul!

Lányok!
Nálatok hogy megy a házimunka?
Adnátok valami jó tippet, hogyan ragyogjon a lakás? Ha esténként körülnézek, mint kívülálló, hát....
Napsugár kb. 2 órát alszik délben, akkor inkább főzni szoktam, és netezni, este pedig már nincs igazán kedvem takarítgatni. Pedig lehet, hogy erőt kéne vennem magamon, vagy a babanetet hanyagolniKép
Na, megyek, csinálok valami hasznosat is!

Jó hétvégét mindenkinek
Ildikó
ildikó
 
 


Afonya

Amiket mi szedtünk:

torokfájás: Homeogéne 9
nátha...:Coryzalia
köhögés: Stodal szirup
rekedtség,gégegyulladás: Homeovox

lázra több fajtát írnak, ezzel nem szoktam kisérletezni.
Minket a hasmenés elkerült. Lehet hogy Réka azért nem akar enni, mert fáj a torka, ha nyel.

Most hirtelenjében ennyi.
Mielőbbi gyógyulást. Vígasztaljon, hogy azt mondták nekünk, hogy csak 3 napig tart.

Üdv Gigóca
Nálunk ezek beváltak. Igaz hogy az elején begyorsítja a folyamatokat, de sokkal kevesebb ideig gyötri őket.
Ja és ezek nem golyók, hanem tabletták, vagyis komplex készítmények, és akkor sincs nagy gond, ha lenyeli. Mi ott tartunk, hogy Levi akkor is kéri ha nem beteg, mert édes.
gigóca
 
 


Sziasztok!
Belekotyoghatok? Már meg is tettem Kép
Mi szoktunk használni homeopátiás golyócskákat és a drnénik azt mondta, hogy egy ici-pici vízben feloldva is be lehet adni a babának.

Jobbulást! Phaedra
ui.
Áfonya! Ma nagy dolog történt ám! Sírás és hiszti nélkül meg tudtam mosni a haját Kép Még csak nem is tiltakozott!
phaedraa
 
 


Phaedra,
nem birom ki, hogy ne irjak, remelem, gyerkoc nem ebred fel: ma nagy dolog tortent, a Spektrumon mostak egy csecsemo hajat, aki csendben turte, viszont Rekam sirva fakadt toleKépKép Kinomban mar csak rohogni tudok, pedig szomoru.

Ildiko,
ezt a fenykepet ki fogom probalniKép Az uj kepek nagyon mennek nalunk is, ez is problema, ugyanis a szgepen vannak, igy ahanyszor leulok ide, net helyett mindig kepeket kell nezegetnunkKép
Hazimunka: hat, en ha mar delben korbenezek, akkor is elrettenek. De valahogy ugy vagyok vele, hogy ismerem a ferjem tureshatarat, igy mindig csak addig engedem elfajulni a helyzetet. Ha kenyesebb lenne ra, valoszinuleg azt is megoldanam. De igy nem vagyok raszoritva, termeszetembol adodoan igy nem is csinalom meg, csak a minimumot.Optimista vagyok, nem?Kép Raadasul Reka mar csak 1 orat alszik napkozben, azt meg magamra szanom.

Gigoca,Phaedra,
koszi a homeos infot, elraktaroztam a tudast, legkozelebb /remelem, jo sokara/ kiprobalom.

Ildiko,
azt hiszem, a masik topicban nem irtam, jok a muveid, amit szabadidodben, mosogatas helyett csinalszKép

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!
hajmosás-> vígasztaljon és tegyen bízakodóvá, hogy mi is csak 24 hónap múltán jutottunk el idáig. Remélem nem kiabáltam el semmit, mert ez még csak egyszeri alkalom volt Kép

Ami pedig engem vígasztal, hogy nem csak én rettenek el, ha körbe nézek a lakáson Kép
Mosogatás-> sztm papír (v. müa) tányérokat és evőeszközöket kellene venni. Na jó, ez csak egy rossz vicc vót Kép
phaedraa
 
 


Áfonya!
Free-mail ment!
Csi
Névtelen
 


Zsuzsa,
megneztem a kepeket, jokKép Nekunk is van olyan karika-tornyunk, Reka is nagyon szereti, még most is lekoti. En meg sem probaltam még nagysag szerint felrakatni ra, igy is bepoccen, ha elsore nem sikerul neki rarakni. Foleg, hogy most ugy probalgatja, hogy a karikakat teszi egymasra a foldon es a rudat szurja belejuk, a sokbaKép
Az a fiokpakolgatos kep egy horror, szerencsere nalunk nincs ilyen. Ill. epp tegnap kezdte el, hogy belemaszik a babakocsijaba, felall benne, mert onnan latja magat a tukorben, engem meg a frasz kerulget. Ugyhogy ma osszecsuktam a kocsit, erre majdnem magárarántotta, huhh.

Labujjhegyen jarast irtam mar? Azota van ujabb dolog is: hanyattfekszik ulesbolKép Elsore nagyon horroul nez ki, mert olyan, mintha hanyattvagna magat, de a vegen hasizombol megtartja magat plusz a ket kezevel oldalt szelesen kitamaszt es igy a fejet fenntartja, majd szep lassan leteszi. Es imad a pelenkazon lenni, a tapetadiszcsikon ujdonsagokat fedeztunk fel /mar nem csak annyi, hogy eger, beka, maci, madar van rajta, hanem ollo az eger kezeben, madarnak kendo a nyakaban, bekanak csukva a szeme es a slager, hogy az eger labara raesett egy csillag. Ennel ulteben felemeli a fejehez a labat, mutatvan, hogy egerke is igy csinal. Es egyikuk sem esik hanyatt, valami hihetetlen modonKép/, most megint slager.
Szobatisztasaggal haladunk, mar szol, ha kakilt, huzza a pelust es engem is a pelenkazohoz, valamint mar pisinel is szol /azt hiszemKép. Mert olyankor nincs semmi a pelusban, de friss nedvesnek tunik, nomeg latom rajta elott, hogy pillanatra megall/. Kata, Phaedra, helpKép Pisinel mit csinaljak, hisz nem akarok mindig cserelni. Biliztetni meg még korai szerintem, en ennek is orulok, spontan alakul ez is, nem akarom elrontani eroltetessel.

Kepeket nehezen tudok csinalni, mert magat akarja nezni benne az LCD kijelzon, amint meglatja. Zsuzsa, ugyhogy lehet, erdekel a gepedKép Egyebkent miert folos?

Phaedra,
papirtalcakat en is nezegettem, vannak egesz szepek is, olyanok, amilyenhez ugyanolyan szalvetaim is vannakKép

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!
Hogy van Réka?

Zsuzsa!
Papírtányér...? Ez vmi hajmosási trükk? Világosíts meg, hátha még jól jöhet egy kis fortély.
phaedraa
 
 


Áfonya, Zsuzsa!
Már nyitva volt egy ideje az ablak csak nem frissítettem.
Hűha, most akkor nagyon béna vagyok? Persze, hogy mosogatás helyett találtam ki a papírtányért... most égek egy kicsit Kép

Phaedra
phaedraa
 
 


sziasztok
Ide is bekukk Kép Helyzetjelentés Katánál Kép

Áfonya
Ez a hajmosásos reagálás nagyon durva! (de vicces is ám Kép)Szerintem nagyon kell, hogy magunkra áldozzunk a szabadidőből, napközben is, a fene egye a takarítást. Szerencsére az én párom sem rendmániás. Azért én mindig reggel rendet teszek, de annyi játék van szanaszét, hogy csuda KépAz a baj, hogy Hanka (mint minden gyerek), nagyon szeret "nem-játékokkal" játszani, így aztán elég nagy a káosz: itt egy edény, ott egy szivacs, amott egy flakonKép
A képek nagyon jók, a sarokkuckó nagyon édi Kép
Hát ez a hanyattfekvés Kép Vedd fel, és tedd be aviba Kép

Zsuzsa
Hanna is nagyon pakolós ám. Neki bevásárlókocsija van (mégiscsak lány - dümper helyett), abba pakol mindent Kép
Aranyos lehet a nyihaha. Hanna semmi ilyet nem csinál Kép

na pussz,
bringa

új kép a profilban Kép
bringa
 
 


Sziasztok!

Jó régen jártam már erre, de hát az a fránya sulikezdés.KépKépKép

Áfonya!
Klasszak a képek. Réka még mindig egy tündér!Kép
A kapus kép nem semmi! Megmutattam apának azzal a kérdéssel, hogy látsz valami veszélyeset benne. Válasz: nem. Mondom nézzed még egy darabig. Nem. Naaaa még. Húúúú átfér a gyerek a kapu alatt.KépKépKép

Az a hajmosásos dolog tényleg durva. Ennyire fél, hogy ha nem neki mossák akkor is sírvafakad?
Lábujjhegyen menés ismerős. Nálunk is menő.Kép Bár Dodó most a szaladást kapta fel. Mindenért szalad.Kép

Bringa!
Fogadni mernék, hogy kb. egyformán néz ki a konyhánk.Kép Mármint ha a gyerekek felvannak és mondjuk mi főzünk. Edény, szivacs, flakon, tölcsér, pohár, kistál.Kép Húúúúúú, de ismerős.KépKépKépKép
Nálunk is bevásárló kocsi van, abba pakol mindent.
Ma Dancsi mondja, hogy nincs meg a matek könyve. Mondom, kislányom suliban kell lenni, minden könyvet bevittél. Keressétek meg tanítónénivel, biztos meglesz, kívül-belül ott a neved. Ok, majd holnap megkeresik. Este hív apa vigyorogva a következő szöveggel: már nem csak beszélni tanítod Dodót hanem számolni is? Nézek mint hülyegyerek a moziban, erre apa kiveszi Dancsi matekkönyvét a Dodó kocsijából. Nem röhögtünk! Áááááá! KépKépKép Még jó, hogy nem tépte szét a lelkem.Kép

Zsuzsa!
Citrom: ugye milyen értelmes! Hihetetlen mennyire meg tudják lepni az embert.Kép
Cipő: nem semmi!Kép
Szerintem célzás volt Előd részéről, hogy ő is a családhoz tartozik, az ő cipőjének is ott a helye.KépKép
Nálunk a szandi egy varázsszó. Bármit csinál Dodó, akár ha hisztizik is, azonnal abbahagyja ha azt kérem, hogy hozza ide a szandiját.Kép Már megy is a cipősszekrényhez és hozza. Imád csavarogni.Kép

Jó éjt!

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors eletjel. Valami tortent velem tegnap /azutan, miutan kiderult, hogy lejart az utlevelem -amit azert kerestem elo, mert vegre mentem volna a regota vagyott osztrak bolhapiacos korutamraKép/, en epegorcsre tippelek, bar sosem volt olyanom, igy nem tudom, tenyleg az-e. Ettem uzsonna-vacsorara egy! zsemlet plusz paprikas szalamit+paprikat es olyan rosszul lettem... az hagyjan, hogy egybol megszabadultam tole /eszembeotlott terhessegem elso par honapja, mit mar a jotekony homaly fed. Komolyan elgondolkoztam a WC folott tamaszkodva, biztos akarok mar most masodikat?!/, de egesz ejjel hol gorcsoltem, hol a hideg razott.
Ma mar jobb, de ahanyszor ideulok, hogy irok valami hosszabbat, ramjon a gorcsKép Persze holnap megyunk Apumat koszonteni, jo kis hazai koszt, suti, en meg majd eszem a fott krumplitKép
Na, nem kisertem tovabb a sorsot /es nem is panaszkodom tobbetKép/, megyek.

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!
Egy jó kis hazai süti megér egy kis rosszullétet Kép
Jó, jó, csak jobbulást jöttem kívánni Kép
Phaedra
phaedraa
 
 


Zsuzsa,
kedves vagy. Tulelem, ugy nez ki, de még nem vagyok az igazi. Bar azt a talca dios-lekvaros sutit lehet, nem kellett volna becsűrnöm... De Phaedra az okaKép

-Afonya

ui: Azert irhatsz am Elod hetvegejerolKép
afonya
 
 


Én vagyok az OKA???? Kép
Csak hogy tud, hogy nem csak a szám jár, befaltam egy tortát, és jól megjártam (de az is lehet, hogy ez a bíztatásom büntetése). Bementünk ma egy cukrászdába, megettem egy lúdlábat és azóta is fetrengek a rosszulléttől Kép

Jobbulást Neked Kép én pedig megérdemlem (?) Kép
szia, Phaedra
phaedraa
 
 


Áfonya!
Majd elfelejtettem-> beavattam az anyagokat. Sztm Neked a molinó tetszeni fog. Még úgy varratlanul fellógattam.
Nekem a sajtvászon jobban bejön, mert sűrűbb és nem látható át annyira.
Megyek, mert a lánykám már megint megszerezte a festékeket Kép

Phaedra
phaedraa
 
 


Phaedra,
en mindkettobol kapok mintat?

-Afonya

ui: nem orulok a mas nyomoranak, ezert nem kellett volna tonkretenned MagadKép
afonya
 
 


Nem is gondoltam, hogy örülni fogsz Kép csak leírtam.

Persze, mindkettőből.
Leírom mail-be, hogy mit várj még ezeken kívül Kép
Phaedra
phaedraa
 
 


Szia Zsuzsa!

A profilodban lévő kép nagyon aranyos, ahogy Előd ámulja a szappanbuborékokat! Kép És falra tett felirat is klassz ötlet. Kép
Utólag is boldog 1. szülinapot a fiatalúrnak!

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


sziasztok
Mindenkinek szép éjszakát. Én már most álmos vagyok Kép

Áfonya
Hogy vagy? Remélem, meggyógyultál!!! Azért csak nem a nettől görcsölsz? Kép Írj majd kicsit többet magatokról!

Zsuzsa
Jó ez a Tohams Anders Kép Ki a Dieter? Pont Katánál írtam, hogy nálunk is a cipők a kedvencek KépMegnéztem a Gödölős képeket, jól sikerültek! Csak téged nem láttalak (persze, aki fotózik Kép

Na pussz,
bringa és hanka
bringa
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is, egesz jol, megmaradokKép Bar ma delutan volt némi krizishelyzet, mert kimostam Reka halozsakjat, ami alvo segedletkent mukodik. Es persze enelkul nem tudott elaludni, en ringattam jarkalva a lakasban, mint par honapos korabanKép

Egyebkent szepen halad beszedben, kedvenc most a BuboKép Meg a bogyó /ami a kakibogyo szobol kerult elo, mert a szobatisztasaggal is szepen halad, most mar mindig szol /es neha elfut a szoba tulso sarkaba, nehogy tisztaba tudjam tenniKép/, még pukinal isKép Az Aja is atvaltozott Anya-va, meg Ata-bol is Apa lettKép

Lepcson is egesz jol kozlekedik egyedul, felfele mar sokszor sikerul kezletetel es kapaszkodas nelkul, lefele pedig batorKép /na jo, kis lepcsoknel szepen le tud mar menni/. Igaz, mindezt motorral kisse rosszabbul adja elo, olyankor a frasz tor ki rajtam...

Eveszet tovabbra is kriminalis, most 2 napja csak tapszert hajlando enni szinte.
Es ma egyedul felvette a belebujos puloveret!!! Persze, mert a kedvenc macija van a hasanKép

Errol jut eszembe, Zsuzsa, grat a cipopakolashozKép Nalunk is nagyon meno a ramolas... A minap felvette az en egyik farmerszandalomatt es a nyari kalapomat, ugy csoszogott elemKépKép Sajna, mire fenykepezot elovettem, mar kilepett a cipobol...

Es meglestem ma: mar ket plussallatkaval is szokott jatszani egyszerre, mint a nagyok, ugy setaltatja oket meg beszelgetnek egymassalKép Es vegre a mondokakkal is kezd joban lenni, mar kepes akar 1 percig is nyugodtan ulni az olemben!!!Kép

Es ez is ma volt: veletlenul belekapott az arcomba, en meg majomkodva-sirva mondtam neki, hogy faj anyanak, es adott ra puszit magatol, ahogy o szokott kapni, ha beuti valamijetKép

Hat ennyi is sok a dicseresbol, hagyok helyet nektek is a dicsekedesreKép

-Afonya

ui: Phaedra, Reka kezerol a tetko mar masodik napja nem jon le, pedig dorzsoltuk rendesenKép
afonya
 
 


Afonya!
tetko-> nem mondtam volna, hogy nehéz lesikálni? Kép

Rékának egyébként tetszik?

Ma nagyon édes sztorink volt-> elmentünk BB-vel ruhácskákat venni. Volt ott egy másik éppen csak tipegő (de annál bátrabb) kis csajszi, aki fel akarta vetetni magát velem. Erre BB közénk állt és közölte a kisasszonnyal "enyém a mamim" Kép

Phaedra
phaedraa
 
 


Sziasztok!

Jó régen jártam már itt...

Áfonya!
Olvasom, beteg voltál.Kép Ugye már jobban vagy? Már csak a tegnap esti "beszélgetésünkből"Kép gondolom, hogy minden ok.Kép
Kár, hogy a szandis képet nem tudtad megörökíteni, biztos édes lehetett. Persze el bírom képzelni a te arcodat is, amikor megláttad.Kép
Lépcső, motor: csak ámulok!Kép
Beszédhez pedig gratula!Kép
Tetkó:Kép Ismerős!Kép

Zsuzsa!
Akkor nálatok is zárhatóra kellene megcsinálni a szekrényt???Kép
Nálunk a kicsi cipős nem zárható ahol Dancsi és Dodó cipője van. Bizony előfordult már, hogy ajtóval a falfelé fordítottam a szekrényt mert untam a cipőket, szandikat szedegetni a lakás minden pontjáról.Kép

Thomas Anders:KépKép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Hogy itt mennyi minden történt, amióta nem voltam erre... Mentségemre legyen mondva, hogy az egész Babanetet hanyagoltam, nem pikkelek ám Rád, kedves Áfonya Kép. Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de ha 2-3 napig valami miatt nem jutok fel a Babanetre, akkor utána nem is hiányzik annyira. Valószínűleg nem vagyok igazi függő Kép.

Áfonya!
De jó, hogy már Réka is sokat beszél Kép. Úgy látszik, akkor csak az én fiam ilyen kis néma KépKépKép.

Jut eszembe, alvással hogy álltok? Mi asszem, ma extra rossz éjszakának nézünk elébe, mert még 11 sincs, és Ádám már 2x volt fent Kép.

Úgyhogy megyek is aludni, jó éjt

Panda

panda
Halásztelek
 
 


sziasztok
Áfonya
Nagyon ügyes Rékuci!A puszis sztori is nagyon édes! Kép Kérünk még képeket! Kép
Képzeld, mennem kell néhányszor Győrbe, lesz ott egy órám egy -egy hétfőn. Akkor akár talizhatunk is. Ezzel kapcsolatban még van egy olyan kérdésem is, hogy van-e Győrben vmi megbízható baba-klub, ahol esetleg ott is lehet hagyni egy-két órára? Csak háromszor lenne ez, de lehet, hogy csak kétszer. Viszont sehogy máshogy nem tudom megoldani a dolgot, úgyhogy erre gondoltam, hátha tudsz vmit?
bringa
bringa
 
 


Zsuzsa,
jobbulast!!! Te szegenyKép

Bringa,
csak most olvastam irasodKép Remelem, ma még nem kell jonnod, hogy nem tudtam segiteni. Nem igazan tudok ilyet, még nem foglalkoztam vele, de utananezhetek. De ha gondolod, en szivesen vigyazok HannaraKép

Zsuzsa,
de jo lenne, ha Te is tudnal jonni. A sajat labadonKép

Panda,
fuggosegKép Alvas nalunk alakul, mostanaban mar egy heten csak ketszer kel fel ejjel, akkoris par perc alatt visszaalszik. Ez kb. masfel hete tart es még csak 8-10 foga lehet, szal semmi sem biztosKép

-Afonya
afonya
 
 


sziasztok

Zsuzsa
Jajaj. Együttérzésem. Remélem, azért hamar enyhül legalább a fájdalom!
Miket mond Előd?
Gratula a mensihez Kép Bár mi lehet, hogy egy évvel halasztjuk a tesó-projektet. Buta indokok miatt (mindig gondoltam, hogy túl sokat gondolkodik a ma embere Kép)

Ezt a győri randit dumcsizzuk már meg, tök jó lenne. Persze, majd ha felépültél!

Áfonya
Ma még nem kellett mennem, jövő héten lesz az első.
Ari vagy, hogy feljánlkoztál, de nem karlak megtehelni, mert azért elég macerás lenne két ekkora csibész egyszerre, nem? Vagy edzeni akarsz ikrekre? Kép Persze, tudom, hogy elbánnál velük, ne érts ám félre! Van még Győrben egy barátunk, csak sajna épp most szakítottak a menyasszonyával (7 év után), így most pont ők is kiesnek. Majd csak lesz vhogy. De hogyis? Kép
Addig is írjál Rólatok többet! Kép

bringáék
bringa
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: