Új privát üzeneted érkezett!

A Szakályt ismerem, a Steszkó mellett rendel Õ az én orvosom.
A szemerét csak úgy ismerem, hogy a barátnõm lakik a Honvéd utcában. Az alacskát meg úgy, hogy a 82/a -val járok dolgozni, a gyerek a Halomi óviba jár.

Vica
tvica
 


Sziasztok!!!!
Vica! Nagyon jó, nekem is 5 éves az egyik fiam, a másik 3, a kislányom meg 15 hónapos. Jó lenne majd találkozni, hátha ök is jól kijönnek majd egymással. Hol fogsz szülni? Mikorra vagy kiírva?
Ildi! Én itt a kerületben abszolút régi motorosnak számítok, 3 éves korom óta lakom itt. Először a KISZ (már asszem nem úgy hívják) lakótelepen, most meg itt a kertesházas környéken. Azért ha erre jársz, szólj!
A gyerekrendelőben a legidösebb dokinéni a Halmágyi Mária, nem rá gondoltál? (Összesen 4 gyerekorvos van: ö, Szlamka, Varga Etelka, Kovács Mária. Melyik az igazi??
Emese
Emese (emese)
 


Szia Iboly!

Köszi a figyelmeztetést, de nem jól írtam nem a jelszóm a mirmur, hanem a user nevem.
Még kezdő vagyok!


Szia bigacsiga !

Nem kaptam meg még mindig a leveleidet.

Sziasztok
Mse
mirmur (mirmur)
 

 
 

Emese!

Ez nagyon jó dolog, mi a barátnõmmel aki a Honvédba lakik, vele szoktunk cserélgetni, mert ott is kisfiú van én meg elég sok ruhát kaptam eddig.
A hétvége felé mennék arra, ha nem zavarok benéznék.

Mi a Szlamkához járunk és a Simon Anikó a védõnönk.

Vica
tvica
 


Vica!
Hét végén mi is itthon vagyunk. Találkozhatnánk valahol, nekem mindegy, ahol Neked jó és mindketten ismerjük. (mondjuk a McDonald's-nál vagy játszótéren, válassz!
Itt az emil címem is, ha gondolod, ide is írhatsz: capricornbt@axelero.hu
Várom!
Emese
Emese (emese)
 


Vica!
Megint én. Elfelejtettem írni, hogy az én gyerekeim még alszanak délben (föleg a kicsik), úgyhogy a délelött vagy 4-5 óra körül lenne jó.
Emese
Emese (emese)
 


Mirmur, Emese!

Az én levelezommel van a baj nem mennek el a levelek csak jönnek.
Ma átmásoltam oket a freemail-be és elküldtem neked is meg az andrisnak a címére is.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Mirmur, Emese!

Válasz jött köszi!

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Sziasztok!

Emese, te a Darusba jártál anno? Anyám ott tanított... A Halmágyi név is ismerõs, de az lesz a tuti, ha megkérdem anyut. A hétvégén tuti megyünk, mert az egyik fiam már anyuéknál van, és visszük ki az ikreket is (bezár az ovi), de még nem tudom, melyik nap.
Fura azért, mert végül is már jópár éve eljöttem, de még mindig megdobog a szívem, ha szóba jön az a kerület. MI egyébként most a szomszédban, a XVII.ben lakunk, és amikor a két kerület nekiáll vitázni (pl. tavaly azon, hogy kié is a repülõtér) hát nem tudok mit kezdeni vele, egyik ellen sem tudok fordulni.
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Szia, Ildi!
Igen, a Darusba jártam hatodikig (ha jól számolom, 82-ig), utána a Bokányiba. Mit tanított anyukád? Persze, az egy akkora suli, hogy nem lenne csoda, ha nem is ismerném.
Hétvégén (szombat v. vasárnap du.) tervezzük Vicával, hogy találkozunk valahol. Nem szálltok be?
Emese (capricornbt@axelero.hu)
Emese (emese)
 


Szia Emese!

Azt hiszem vasárnap lesz belöle, mert szombaton szülinapra megyünk.

Majd irok!

Vica
tvica
 


Emese!

Ha túl nagy a kép, akkor még azelőtt le kell kicsinyíteni, mielőtt ide felrakod. (Pl. megnyitod, és átméretezed -resize(?)-azt hiszem, és elmented más néven. És ezt a más néven elmentettet rakod fel ide.)

Juca
Juca (juca)
 


Köszi, Juca, majd megpróbálom. Nagyon béna tudok ám lenni a gépen, ez az album is beletelt egy kis idöbe. Azért nagyon köszi!
Emese
Emese (emese)
 


Sziasztok Emese, Vica!

HÁt a vasárnapról sajna lekéstem, még mindig nincs otthon netünk. Egyébként Lõrincen voltunk egész vasárnap...
Megkérdeztem a dokit, a Varta (vagy Warta?) volt a miénk, nemrég halt meg. Anyu magyart és törit tanított, most még azon gondolkodom, meddig a Darusban, mert valamikor elment onnan, de nem tudom hányban (nyolcvanas évek elején...). Én gyerekfejjel imádtam a sulimat, és jónak tartottam, azóta nem vagyok biztos abban, amit akkor hittem. Akkor úgy véltem , a Kassa volt akkoriban a legjobb, anyu viszont azt mondja, a Darus. Õ meg mint akkor pedagógus, feltehetõen reálisabban látta, mint én. (ezzel együtt nõvérem negyedikig járt a Darusba (ez 77-et jelent), utána a Kassába ment, én meg eleve. De lehet, azért, hogy nehogy anyu tanítson minket, nem tudom. Most a nõvérem lánya a Bajcsy-ba jár, állítólag most az is elég jó lett (akkoriban nagyon nem volt az).
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Szia, Ildi!
Sajnálom a vasárnapot! Vicával se jött össze a dolog, úgyhogy ha legközelebb erre jársz, FELTÉTLENÜL szólj!!!!!
Én csak hatodikig jártam a Darusba, utána a Bokányiba. Ez egy egész más hangulatú, sokkal családiasabb suli volt (most is az, azóta tanítottam is ott), én sokkal jobban szerettem, mint a Darust. Azt persze akkor nem nagyon tudtam megítélni, hogy szakmailag melyik volt a jobb, én csak jobban éreztem magam a másikban. Azért nincsenek rossz emlékeim a Darusról sem, ott is volt néhány emlékezetes tanárom. Anyukádat (azt hiszem) nem ismertem.
Emese
Emese (emese)
 


Emese!

Sajnos a emailem csak a munkahelyemen müködik csak mert a párom hozzá nyúlt a géphez.

Majd holnap irok neked, hogy mikor jön össze a találka. Most úgy néz ki,hogy a hétvégén tele leszek villanyszerelovel, a komüvesek meg holnap mennek el. Kész élvezet ez az épitkezés 30 hetes terhesen, pihenél az semmi.


VIca
tvica
 


Vica!
Szorítok Neked, hogy minden rendben legyen a hétvégén, meg egyáltalán, az építkezéssel. Vigyázz a babára és persze Magadra is! Szólj, ha valamiben tudok segíteni!
Emese
Emese (emese)
 


Köszi Emese nagyon aranyos vagy majd megpróbálok átugrani hozzátok ha egy fél órácskára is de megpróbálok.

Vica
tvica
 


Emese!

Jelentem a most jövõ hétvégén is járok Lõrincen, a srácok jelenleg is anyunál vannak. De még nem tudom, melyik nap, jelenleg a vasárnap a valószínûbb.

Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Emese, Ildi nekem a Vasárnap csak délelõtt lenne jó, mert délután megyünk mátyásföldre repülõnapra.
Ha érdekel gyertek el délután 3-kor kezdõdik.

Vica
tvica
 


Sziasztok!
Friss híreim vannak Katáról és Kornélról.: jól vannak, Kornél ügyesen szopizik, van tejcijük bőven. A szülés nagyon nehéz volt, többször is leállt a folyamat, végül a kórház mellett döntöttek, ahová kocsival egy óra alatt jutottak el, ezalatt Katának alig volt fájása (azt hiszem kettő, pedig már jó ideje vajúdott!). A kórházban az oxitocin hatására két nyomással megszületett Kornél. Katát megviselte ez a hosszú vajúdás, még mindig nagy fájdalmai vannak, csontjai, izmai sajognak. Ülni még nem tud, ezért is nem jött még a Babanetre, de mindenkit üdvözöl, köszöni a jókívánságokat és hamarosan jön! A fájdalmon kívül nagyon boldogok!
Üdv: Judó
Judó
 


Vica, Ildi!
Jó a vasárnap délelött, beszéljünk már meg valamit!!!!! (lehet emilben is, ha Nektek úgy jobb) Ildi, nem tudom, Ti melyik környéken vagytok, valami hármunk közötti, mindnyájunknak ismerös helyszínt kellene találnunk.
Emese
Emese (emese)
 


Lányok, csak siessünk a megbeszéléssel, mert nekem péntek du. után megszûnik az emil avagy net hozzájutásom!
Egyébként ti most ismerõsebbek vagytok arrafele, én alapból úgy vagyok hogy az 50-es mentén a Béke tértõl a Szarvasig nem nagy difi, lefele a Gyömrõiig, felfele.. hát azt nem tudom, a Brassó suliig ismerem. Ez így kb. egy négyzet vagy téglalap, ha ebben találtok vmi helyet, azt bizti megtalálom. (a legegyszerûbb a Magi, de biztos van jobb hely is)
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Te, Ildi, én biztos nagyon hülye vagyok, de mi az a Magi? Én szívesen odamegyek, csak mondd meg, hol van. Egyébként nekem mindegy, hogy hol, gondolom, délelőtt 10 körül jó lenne, akkor ebédidöre otthon is lehetünk. A Brassó suli és az Üllöi út között van a Hargita téri játszótér, az mindhármunknak kb. félúton lehet, mit szólnátok hozzá? De lehet, hogy a Magi jobb... Kép
Emese
Emese (emese)
 


Ildi, nem a McDonalds-ra gondoltál?????? Na, milyen éles eszem van?
Emese
Emese (emese)
 


Judo !
Ha beszelsz Kataval mondd meg legyszives,hogy nagyon sok boldogsagot kivanok en is Neki, es igazan sajnalom,hogy ennyit kellett vajudnia !
De majd Kornel elfelejteti vele ugyis minden gondjat -bajat :-)
Apropo ! En Kingara szamitottam ! Nem ugy volt hogy kislany lesz ?
Szia,
Csilla
LCsilla
 


Emese!

Talált, süllyed.
Nekem elvben teljesen oké. Vica?
Viszont létszámban nem tudok ígérni, párom nem tud jönni, a srácok kérdés, hogy jönnek-e, de én magam szívesen megnézlek benneteket!
Nem tudom, olvasok-e még választ tõletek, biztos, ami zicher, el fogok val. oda nézni (10-11 körül), ha lesznek gyanús anyukák sok gyerekkel, ill. nagy pocakkal, akkor sikerül.
Ildi

Csilla! Mindenki Kingára számított, Kata is meglepõdött. A többiek gondolatai az Ami a szülés elõtt van meg a Pszichoanalízises babák topicban vannak (és most már Kata is írt az Ami a .. topicba.)
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Ildi, Emese!

Sajnos nekem most szólt egy ismerõs, akitõl a kiságyat meg egyéb jó dolgot(kiskád, ruhák, játékok, ágynemû, kenguru, sajnos ezt nem lehet kihagyni) kapok, hogy vagy elviszem most vasárnap (persze délelõtt) vagy odaadja másnak.
Most mit csináljak???

Vica
tvica
 


Lányok, most állt össze a kép. Ha mi hárman gyerekestül találkoznánk, és valaki elkiáltaná magát: Gergõ, akkor 3 legény szaladna egyszerre oda. MInden családból egy. Nem semmi.
Ildi
Vica, nem tudom. Gondolom Emese csak este ír, így én õt se fogom már olvasni. Ha az idõ normális lesz, én mindenképp kisétálok a Hargitai térre, ha sikerül gyerekestül. Aztán vagy lesz ott valaki, vagy nem.
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Ildi!
10 körül ott leszünk a Hargitán. 3 gyerekkel megyek bicajjal, nem hiszem, hogy nem fogjuk megismerni egymást! Remélem, el tudod még olvasni az üzenetemet! Vasárnapig sok puszi nektek!
Vica!
Nagyon sajnálom, hogy ismét nem jön össze a dolog, maj megbeszélünk egy másik napot, jó? Azért nekünk könnyebb, mert mi mégiscsak állandóan itt lakunk. Meg előbb-utóbb a munkával is felhagysz, nem? Eygeztetünk Kép
Emese
Emese (emese)
 


Emese, Vica, Ildi!

Akár egy XVIII. ker-i topicot is lehetne nyitni...
Mi a Szarvasnál lakunk, a templom mögötti utcában (Wlassics Gyula - volt Bokányi). Egy 15 hónapos kisfiam van. Mi is szoktunk a Lőrinc Centerbe járni, Dani nagyon élvezi a McD. "játszóteret". Ha valamelyikőtök egyik du. arra jár, írjatok és összefuthatnánk.

Üdv, Cicamama
cicamama (cicamama)
 


Szia, Cicamama!
Ha tudod, hol van a Hargita tér, vasárnap szeretettel várunk!
Ha most nem, máskor mindenképpen szólj, ha erre jártok!
Emese
(ui.: Csak nem Bokányis voltál Te is?)
Emese (emese)
 


Sziasztok!

Lám még olvasom. Igyekszem rádumálni a gyerekeket, akkor én is három gyerekkel érkezem, egyéb esetben viszek fotót róluk. Azért a meterológusokkal beszéljetek, rendeljenek esõmentes idõt! (Cicamama, én csak ex-XVIII vagyok, anyuék és a nõvéremék laknak ott, mi a szomszédban, a XVII-ben lakunk már) Emese, gondosan megnézegettem a fényképalbumod, fel kell ismerjem a gyerekeket! (amúgy a lányod meglepõen nagynak látszik, mikor újra néztem, hogy alig múlt egy éves, hát hallod, kiadhatod kettõ évesnek is, legalábbis így fotóról!)

Ildi

u.i.:lám itt mindenki fia Gergõ avagy Dani!!!
Pethes Ildikó (pethesildi
 


ja, amúgy tegnap tiszta h. voltam, totál az volt bennem, hogy már nem jövök a héten dolgozni, aztán reggel rájöttem, hogy még csak ma van péntek, így még vagyok...
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Emese, Ildi!

Hogy sikerült a találka? Már csak tizedikéig dolgozom utánna jobban ráérek majd.

Vica
tvica
 


Szia, Vica!
Ott voltunk vasárnap a játszótéren, Ildi is jött az összes gyerekével. Beszélgettünk kb. másfél órát, a gyerekek addig rohangásztak, de mire igazán összemelegdhettek volna, menni kellett. Azért jó volt! Fura volt úgy találkozni valakivel, hogy tulajdonképpen már egy kicsit ismerem, és mégsem... Ildi szerintem (élöben is) jó fej! (Ez itt a reklám helye...) Úgyhogy meg kellene ismételni, Veletek együtt. Megbeszéljük!! Kép
Emese
Emese (emese)
 


Kedves EMESE!

Nagyon sok boldog névnapot kívánok neked!

Vica
tvica
 


Nagyon-nagyon köszönöm!
Emese
Emese (emese)
 


Mónika!

Nem vagy egyedül... Kép(
Ha gondolod, add meg az e-mail címedet! (az enyém ott van a fényképalbumban)

Juca
Juca (juca)
 


Kedves Babanetesek!
Aki ismeri:
Megszületett Katus kisbabája, június 30-án, 3800 gr, kisfiú, Péter!
Gratulálok!
Judó
Judó
 


Köszi az infot Judó!
Ezt a megérzést. Pont ma gondoltam rá. Be is akatam írni nem-e tud róla valaki valamit.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Drága Katus!

NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK AZ EGÉSZ KIS CSALÁDODNAK!

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Pele!

Küldenék neked e-mailt Váckisújfaluval kapcsolatban. Add meg lszi a címed!

Köszi
Iboly
Iboly
 


Szia Iboly!

A címem t-800@interware.hu És nagyon szépen köszi!!!

Üdv: Pele
Pele
 


Csak nem ide költöztök Váckisújfalura?
Névtelen
 


Kedves Névtelen!

Csak nem váckisújfalui vagy???!!! De szuper lenne!!!

Üdv: Pele
Pele
 


Sziasztok,

Holnap Állatkertbe megyek a gyerekeimmel és egy barátnőmmel akinek szintén két gyereke van.Fél 11-kor találkozunk a főbejáratnál.
Nincs kedve valakinek velünk tartani?

Bóbita
Bóbita (bóbita)
 


Pele! Akkor megyünk holnap fél 5-re a fajátszóra. Bár a Norbika elég nyügi, mert most jön az első két foga. De a levegőzni is kell.

Végre találkozunk! Ja a lányom három éves, Cintia, csak hogy megismerjük egymást.

Akkor holnapig szia:

Andi2
andrea (andrea)
 


Szia Andi2!

Ott leszünk holnap! Az én gyerekeimről van itt fénykép, hogy megismerd őket, de azért csak megtaláljuk egymást.
Örülök, hogy összejön végre a találkozó!

Üdv: Pele
Pele
 


Szia Pele!

Örülök, hogy végre találkoztunk. Köszi a férjednek is a szakmai felvilágosítást.

A jövő héten találkozunk személyesen, addig meg itt virtuálisan.

Szia:
Andi2
andrea (andrea)
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: