Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jelentem, hogy március 16-án 16.55 perckor megszületett a kisfiam. Három héttel korábban a kiírt dátumnál: 3250 gramm és 55 cm. Na és persze a világ legszebb kisbabája.

Enikõ
Enikõ
 


Enikő!

Gratulálok és minden jót kívánok nektek! Ha időd majd engedi várjuk a bővebb beszámolót is.

Ancsa
Anyanyanya
 


Szia Enikő!
Nagyon , nagyon sok BOLDOGSÁGOT kívánunk Nektek!!!
Kanga és az ő Zsebije
Kanga-Zsebibaba
 

 
 

Szia Enikö!
Gratulálok a babához, az adatai alapján egy cseppet sem jött korán, Nőjetek nagyra!
Móni
Moncsi
 


Sziasztok!

Tud valaki Király Katiról valamit? Hiába írok neki nem válaszol eddig rendszeresen leveleztünk. Terhes lett annyit tudok de azóta nem ment dolgozni? Ha valaki tud róla írjon.
Köszönöm Üdv. Renáta
Névtelen
 


Sziasztok!
En kulfoldon elek es a tavasszal haza fogok menni hosszabb idore a 2,5 eves gyermekemmel (IX.ker Kalvin ter kornyeke) szeretnek talalni egy jo gyermekorvost sose lehet tudni, aki termeszetesen hazhoz is jonne mivel nekunk nincs tb. kartyank.
Egyebkent milyen arak vannak otthon egy magan dokinal?
Mivel tobbszor jarunk haza jo lenne talalni egy allandot.
Surgos koszonom.
Judit
Névtelen
 


Agi kanadaban!

Ha hazaertel rendben, akkor kerlek, jelentkezz, kellene a segitseg lassankent! Koszi.
Cimem beirom.
Udv: zsolt
Zsolt
 


Kedves Agi!(Canadaban)
Orommel olvastam hogy jol telt a repulout,s Bence sem tiltakozott nagyon.Remelem jo volt otthon.
Irok majd Neked de most rohanok.
Sok puszi Szilvi (Kaliforniabol)
sylvia
 


Krisztina (Olivér mamája)!!

Hova tűntél?? Mi van veled?? Már nincs sok hátra! Jól érzed magad?? Tudjátok már mi lesz a kis pockos?? Izgulsz?? Írj!

Puszi
Zorkanya
 


Lányok tud valaki a Katusról valamit.
Nagyon eltünt. Remélem jól van nincs smmi baja!

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Lányok, fiúk!

Akinek van ismerőse az Országos Közegészségügyi Intézetben az írjon az edo@technoid.hu címre!

Köszi!

Mamacica
Mamacica
 


Krisztinának megszületett a kisfia.

"Domonik máj. 10-én este 17.20-kor jött, 3320gr 54 cm!
SMS-eket örömmel fogadok babanetröl is. Krisztina, a legboldogabb anya..."
20-463-1039
Zsolt
 


Szia, LCsilla!

Nem tudom az e-mail címed, úgyhogy itt kérdezem: hova tűntél? Ezer éve nem láttunk a chat-en! Jelentkezz! Ciao!
Eryc@ (rutinos@freemail.hu)
Névtelen
 


Gyöngyöske!

Ha nem találkoznánk a chat-en, hagyd meg itt az e-mail címed, hogy leírhassam, amit kértél.
Szia: Eryc@
Névtelen
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni! Debrecenben, a Hajdú online-on van egy szépségverseny. vilit beneveztük, de nagyon erös a mezőny és szükségünk van minden szavazatra. Látogassatok el a
[url=http://www.haon.hu/tools/myfavorite/welcome.asp?wahl=13" TARGET="_top]http://www.haon.hu/tools/myfavorite/welcome.asp?wahl=13[/url]
honlapra és ha nektek is tetszik Vili, szavazzatok rá! Igazából szeretnénk megnyerni a szobahintát. Fontos, hogy egy e-mail címröl és egy névvel csak egyszer lehet szavazni.
Elöre is köszönöm a szavazataitokat, az eredményröl értesítelek Benneteket.

Juca
juca (juca)
 


Juca szavaztam rátok. Nagyon drukkolok nektek. Mikor lesz az eredményhirdetés? Meddig lehet szavazni?

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Szia Juca !

Szavaztam a kisfiadra ! Ahogy elnézem Ti vagytok az első helyen ! :-)
CSak így tovább !!!!!!!!!

Szilvy
Szilvy
 


Banhidi Gabi fiara Florianra is lehet szavazni

[url=http://www.szon.hu/tools/myfavorite/welcome.asp?wahl=7" TARGET="_top]http://www.szon.hu/tools/myfavorite/welcome.asp?wahl=7[/url]

Nem BANHIDI GABI vagyok
Névtelen
 


Olvassatok el erdemes


[url=http://www.babavilag.hu/mamasarok.html" TARGET="_top]http://www.babavilag.hu/mamasarok.html[/url]

En jot szornyulkodtem uj vilag okos emberein
kiscica
 


Sziasztok!

Köszönöm a szavazataitokat. Az eredményhirdetés szombaton lesz, gyermeknapi müsor keretében. Mi sem tudjuk, hogy meddig lehet szavazni, gondolom ezt direkt nem írták ki. Tóth Bence Miklós szokott "feljönni" szavazatilag napközben, néha meg is elöz...
Igen. Szavazzatok Bánhidi Gabi fiára is, Ö Nyíregyházán indult, ezért nem "ütjük" egymást! (Mi már kölcsönösen szavaztunk egymásra. Kép )

Sziasztok! Juca
juca (juca)
 


Zsóka!

Láttad már, hogy megérkezett a válasz a Rendelőben feltett kérdésedre?

Juca
juca (juca)
 


Igen Juca, köszönöm. Egyébként (nem tudom, kérdeztél-e már a Rendelõben) ha kérdezel valamit és megadod az emilcímedet is, akkor elõbb elküldik neked a választ, és utána teszik fel a rendelõbe. Szóval én már elõbb tudtam a választ, mint Ti Kép.
Valami hasonlóra számítottam egyébként, vagyis hogy lényegében nem igazán tusják, de sejtésük szerint minden átmegy a tejbe... Ahogy a gyerkorvos is írta, a legjobb lenne bioélelmiszert enni. Ahogy minannyiunknak azt kellene, terhességtõl, szoptatástól függertlenül...
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


JUCA GRATULÁLOK!

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Kedves Bigacsiga!

Köszönöm, de meglepetést készítek, ezért nem jelentkeztem ezzel a hírrel...
Talán vasárnap estére összejön. Igyekszem nagyon.
Majd akkor bövebben, mert holnap lesz az eredményhirdetés. Nagyon jól esik, hogy ennyire követted az eseményeket... Kép

Juca
Juca (juca)
 


Kedves Bigacsiga, Szilvy és mindazok akik szavaztatok ránk!

Most látogassatok el a [url=http://www.users.broadband.hu/siteri/" TARGET="_top]http://www.users.broadband.hu/siteri/[/url] oldalra és ezúton is köszönjük "közremüködéseteket". Ti is számíthattok ránk!

Üdv: Juca
Juca (juca)
 


Kedves Kelemák Móni!
Ma olvastam csak el az emiledet, válaszoltam is rá, remélem megkaptad. A késedelemért kérlek ne haragudj, azt az emilcímemet már nem használom. Kérlek jelezd, hogy megkaptad-e...
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Juca!

Gratulálok nektek, pontosabban a kisfiadnak a gyözelemhez!!! Én is figyelemmel követtem, hogy mikor hogy álltok, és örültem a sikereteknek. Jó, hogy megcsináltátok ezt a weboldalt, legalább láthattuk is, amit Ti átéltetek!
Mégegyszer gratulálok KépKép

BGabi
Bánhidi
 


Juca !

Gratulálok Nektek !!!!!!!!!Örülök, hogy nyertetek !!!

Szióka

Szilvy
Szilvy
 


Antának tegnap este megszületett Csenge nevü kislánya. Jún.6-ra várták. Úgy tudom, minden rendben van velük.
(öreg motorosok még emlékezhetnek rá tavalyrol, amig dolgozott, nekik otthon nincs gépük)

Zsolt
Zsolt
 


Gabi, Szilvy!

Köszönöm. A hétvégén vidéken a szüleimnél voltunk ezért nem tudtam hamarabb reagálni...
Gabi! Ti is derekasan álltátok a versenyt, sajnálom, hogy lemaradtatok. Kép

Juca
Juca (juca)
 


Hogyne emlékeznék Antára! (Csutak) Meg a vályogházra az állatokkal!
Úgyhogy Zsolt légyszi, hamár ilyen jól tartod a kapcsolatot velük, küldd el nekik gratulációmat! Sok tejet és jó egészséget kívánok nekik!
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Ildi!

Igen, igy van.
Szerintem hivd fel otthon! Ha jol tudom, szerdán mentek haza a babával. Biztos nagyon fog neki örülni, ha régi ismerösök jelentkeznek! Ilyenkor meg különösen jolesik.
06-57-413-036

Zsolt
Zsolt
 


Sziasztok Lányok!

Ki tud Zorkanyáékról, nagyon eltüntek.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Es Krisztinarol ki tud valamit?
Faline
 


Faline!
Krisztinával kb. két hete beszéltem telefonon, nagyon jól vannak, Dominik növekszik.
Judó
Judó
 


Judo, koszonom a hirt! Olyan jo lenne olvasni tole valamit, furcsa, hogy nincs itt - mondhatnam, hianyzik Kép
Faline
 


Bánhidi Gabi!

Milyen internetes csomagotok van? Broadband? Olvastam a reklamálásodra a választ a Babaponton. Nekünk broadband-unk van, de a szolgáltató a szerzõdésben azt írta, hogy EGYEDI(!) IP címmel fogunk rendelkezni. (Semmi proxy) Ennek ellenére a Babapont nem enged szavazni itthonról, csak nagy ritkán. Azért pedig nem ülök itt a gép elõtt mindig...

Sok sikert!
Juca
Juca (juca)
 


Sziasztok, Krisztina hívott valamelyik este és kérte, hogy mindenkinek adjam át üdvözletét és köszöni a sok sms-t és egyéb jókívánságokat. Azt mondta, hamarosan (egy héten belül) lesz otthon netük, úgyhogy már nem kell sokat várnunk rá!
Kata
kata (kata)
 


Szia Gabi!

Te ismersz egy Bálint Szilviát?
Nem az osztálytársad volt?

mirmur
mirmur (mirmur)
 


Mirmur!

Írtál?
Nem kaptam semmit.
Ha Te sem kaptad meg a jelzett leveleimet írd meg és átküldöm mégegyszer.

szia

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Szia bigacsiga Kata!

Már egy hónapja kereslek mindenfelé, és írtam is neked.
De jó hogy válaszoltál már mindenfelé kerestelek és üzengettem.
Én csak egy levelet kaptam ami igy kezdődik: "

Igen az én kisfiam is ajakhasadékkal szül...."
Annyira a sorstársamnak tekintelek, mert neked is hasonló problémáid lehetnek.

Pontosabban nekem vannak problémáim, amit szeretnék megbeszélni veled.

Most hogy rád találtam, nem is tudom mi az amit kérdeznék, de majd írok levelet.

Azóta sokat halattunk Attilával. Majd megírom ezt is levélben.

Kérlek küld el a levelet amit még írtál nekem.

emese@zona.hu
a jelszóm: mirmur

Köszi hogy jelentkeztél, azt hittem hogy zavarlak a kérdéseimmel, azért nem válaszolsz.

Szia Mse
mirmur (mirmur)
 


Mse!

Elküldtem újra azt a három levelet amit eddig írtam.

bigacsiga Kata

Ui: írd ide, hogy megkaptad-e
bigacsiga
 


Szia bigacsiga!

Nem kaptam meg még mindig a leveleidet. Nem tudom miért nem kapom meg, mert a címem az jó, mert naponta levelezek valakivel.

mirmur Mse
mirmur (mirmur)
 


Kedves Mirmur!

bocs, hogy belebeszélek, de ha a "mirmur" az a jelszód, amivel lehívod az e-maileidet, akkor szerintem sürgosen változtasd meg, mielott bárki el tudná olvasni oket. Valószínuleg véletlenül írtad be ide, pár levéllel feljebb.

Üdvözlettel
Iboly
Iboly
 


Kedves Mirmur Mse!

Most átküldtem a leveleket az Andris címre.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Vica!
Na, akkor itt vagyok. A Honvéd utcához mi is közel lakunk, a Lörinc Centerbe járunk vásárolni szinte naponta. Jelentkezz, ha itthon leszel! Ezek szerint már dolgozol. Mennyi idös a gyerköcöd? (Lehet, hogy meg lehetne itt valahol keresni az adataidat, de én képtelen vagyok rá. Bocs.)
Mi a Varga doktornöhöz tarozunk, nagyon szeretjük.Szlamkánál is voltunk néhányszor, amikor a mi doktor nénink nem volt bent, szerintem ö is jó fej, bár van, aki szidja. Igaz, ez minden orvossal így van.
Várom a választ, addig is üdv Nektek!
Emese
Emese (emese)
 


Lányok, a Szlamka nem egy idõsebb nõ? Majd megkérdem anyut (õk és a nõvéremék is még mindig ott laknak), de mintha anno nekem õ lett volna a gyerekorvosom, de legalábbis valami hasonló neve volt (én a Béke téri rendelõbe jártam , sõt a jelenlegi felnõtt háziorvosom is ott van...)
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


A Szlamka egy doktor bácsi, egyébként Ferenc és a fiam és a babucsim orvosa.

Ki a felnõtt orvosod?

Vica
tvica
 


Emese!

Nekem van egy 5 éves fiam és most várok babát 29 hetes vagyok. Július 13-ig dolgozom még, utána szabin leszek. Augusztustól meg szülésin.

Ha van kedved majd találkozhatunk.


Vica
tvica
 


Szia Vica!

Oké, akkor val. keverem.
A felnõtt dokim egy idõs (már nyugdíjkoron túl) doki, dr. Szakály. Ismered esetleg?
Tényleg lányok, ti régóta laktok a kerületben, vagy frissebben? Egyébként még Enci is ebbe a kerületbe tartozik.
Én most már 8.5 éve jöttem el onnan, elõtte 21 évig éltem ott. Most már csak hazajárok anyuékhoz, vagy a nõvéremhez. (Ja, Anyuék a Szemerén laknak, egész a Malév pálya közelében, nõvérem meg az Alacskán)

Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: