Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Afonya!
Örülök, hogy már javult az ujjad!Kép
Persze, hogy mindig azt vered be amelyik fáj. Akkor nem is éreznéd, hogy tényleg fáj, nem?Kép
De jó neked, hogy Réka szól ha álmos. Kép
Dóritól ha ébredés után kérdezem, hogy menjünk-e aludni, õ akkor is mondja, hogy Á-Á Kép
Dóri nem csinálja a hátrahajlást, de hát neked Réka amúgy is olyan hajlékony. Aki az etetõszékben felrakja a lábát az asztalra...Kép
Akkor a pántokkal én is kísérletezek majd...Kép

Zsuzsa!
Dóri is azonnal duja a szájába a fogkefét, de csak rágja.Kép Dörzsölgetni én szoktam neki.

bera!
A járással mi is így állunk. Jobban belegondolva, talán tényleg jobb volt amikor állandóan a kezemet akarta fogni. Most már nagy harc áránKép tudom csak megfogni a kezét, mert õ is menne mindenfelé, csak arra nem amerre kellene.Kép
Okos kislányod van, hogy tudja hová tette a papucsot. Haláli lehetett.Kép

Megyek tovább...

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Zsuzsa, Kata,
ez a "segitek" ismeros nekem isKép

bera,
jo, hogy jelentkeztelKép Erdekes, hogy egy tobbgyermekes anya ugy erzi, hogy ha csak egy gyerkoccel van otthon, ove a vilag, mig en egy gyerekkel is ugy vagyok, hogy semmire nincs idomKép
Fogkefe-hajkefeKépKép
Jarasban nalunk meg csak itthon van igazi batorsag, itthon szinte mar csak allva kozlekedik, de kinn még ovatosabb.
Tv-nemszabadKép Ilyen nalunk is van, Apa szokta meselni, hogy pl. ha a hifi fele kozeledik - amit en nem engedek kapcsolgatni- keresi, hogy hol vagyok, figyelek-eKép
PapucsKép Nalunk az en papucsom a nyero, azt hozza allandoan utanamKép Mert en szobaban levetem, csak az eloszoba-konyha jarolapjainal veszem fel, igy sokat latta, hogy le -es felveszem. Allandoan hozza oda es teszi a labamra. Ill. mostanaban o is beleprobal lepniKép
Aztan ujabban a konyhaban levo merlegre is allandoan raallKép
Vagy miota egyszer a labara is fujt az Apja a hajszaritoval, azota furdes utani kerdesre, "na hova megyunk most?", mar emelgeti a labatKép
A kulcscsomomert is nagyon odavan, az a favorit a papucsom utanKép Es kivalaszt egyet rola es kinyitja vele a hangfalat mondjuk, olyan edesKép

Miota elmult ez a meleg, ujra alszik es eszik rendesen, kopp-kopp.
Mondokakkal hogy alltok, lanyok? Nalunk lassan erik ra a gyerek, ugy nezem. Ma pl. az olembe furakodott es tobb percig ott ult!! Nalunk ez nagy szo, nem tudom, nalatok szokott ilyen lenni? Mar aggodtam, nem beteg-eKép

Kata,
par kepet meg csinaltam, a gepben vannak még, talan ma elkuldom.

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!
Igen, észrevettem Kép! Bár, kétszer is megnéztem, hogy jól gondolom-e, de akkor jól gondoltam. Mégegyszer köszi!!!
Jó, hogy javul a kezed Kép! Csak így tovább!!!

Bera!
Lilid nagyon okos! Az, hogy mit hová tett, sokszor még Noéminek is gondot okoz Kép, bár nagyon sokszor elõfordul, hogy valamit nem találok, õ meg kapásból megmondja, hol van. Jó, hogy van az embernek gyereke KépKépKép.

Valahol följebb olvastam, hogy Ti is gyártotok szalvéta képeket Kép. Gipszkeretet öntötök hozzájuk, vagy másra is próbáltátok már? Én csak gipsszel csináltam, bár egyszer kipróbáltam egy új fa vágódeszkán is, de az nem lett olyan szép. Csak gyerekszobába valót csináltok, vagy másfélét is? Én eddig inkább konyhás-ebédlõseket csinálta, a gyerekszoba sajnos még nem aktuális Kép.

Panda

panda
Halásztelek
 
 

 
 

Áfonya, bocs, hogy idekontárkodom, de olvastam, hogy van egy mesétek a szobatisztaságról! Átküldenéd nekem? gabormagdi@freemail.hu

Már leírtam a védõnõs topikba is, de gyanítom, hogy itt elõbb jársz!

Köszi

Magdi
Névtelen
 


Magdi,
valaszoltam a vedonosbe.

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Afonya!
Ne izgulj, nem beteg Réka. Néha Dórinak is van ilyen "anyabaja" (mi így hívjukKép).
Sokszor csak ölembe furakszik, odabújik és ennyi. Meg sem mozdul, csak ölel.
Mondóka nálunk még nem igazán köti le, csak amit játszani is lehet. Azt viszont imádja. Némelyiket kéri is, hogy ismételjük. A "hét fogást" már nem elég egyszer csinálni neki, mert rögtön mondja, hogy EDKETT, vagyis egy-kettõ, kezdük újra. A tea-kávé-cukor...-nál is kéri az ismétlést, ott azt mondja, hogy TEEEE KÁÁÁÁÁ. Gondolom érted mire gondolok.

Zsuzsa!
Nálunk is látszott Dórin, hogy meglepõdött az új ülésen mert nem látja apát, de ebbõl jobban kilát, úgyhogy most már nézelõdik.Kép Viszont mostanában õ sem alszik kocsikázás közben olyan sokat. Amikor Nyíregyházán voltunk Dancsi osztályával, hazafelé rendesen lefárasztott Dóri. Nem akartam, hogy apát zavarja a nyafogással vezetés közben, úgyhogy nekem kellett lefoglalni. Nem volt könnyû.Kép
Pedig most vasárnap mehetnénk megint apával Pestre (Dancsi megy egy hétre az édesapjáékhoz), de nem tudom el merjek-e indulni Dórival.
Ferdepánt: megpróbálok alkotni valamit saját anyagából. Anyukámmal beszéltem és õ azt mondja, hogy olyan szegõpántot kell kiszabni, ami úgy "kanyarodik" mint a kivágás. Megpróbálom.Kép
NEM-DE: látod-látod? Most már elhiszed milyen ciki volt a buszon???Kép Én azt mondom, hogy köszönjük nem ülünk le, erre az én lepcses szájú kislányom rávágja, hogy DE...Kép

bera!
Az a papucs dolog nagyon haláli. Ügyes kislányod van.
Nálunk TV kikapcsolás megy mostanában. Persze elõször mindig megnézi látjuk-e, aztán hangsebességnél is gyorsabban odanyúl és benyomja a gombot.Kép

Szép álmokat nektek!

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Nálunk viszonylag ritkán van ilyen ölelés-odabújás Lili részérõl, akkor is gyorsan elintézi és már szalad is tovább. Ha mi kérjük, akkor általában mindig akad számára valami sokkal sürgõsebbKép
Viszont a gyerekeket sokszor úgy öleli...
Ma ahogy mentünk tanácsadásra /egy viszonylag hosszabb udvaron kell átmenni/ Lili észrevette, hogy jön szemben egy anyuka két kislánnyal. Erre majdnem futásban, szinte tárt karokkal siet feléjük...és amikor odaért, akkor megállt a kisebbik kislány elõtt/olyan 3 éves forma/, néz rá hatalmas szemekkel, majd elolvadt tõle, és megölelte. Persze a kislánynak is nagyon tetszett. Lili aztán továbbra is ott állt elõtte, rajongással nézte, vigyorgott rá és még 2x megölelte. Nem gyõzött az anyuka is csodálkozni...
A ti gyerkõceitek is ennyire odavannak a gyerekekért? Vagy az az oka, hogy Lili körül nincsenek gyerekek? Én végülis örülök neki, hogy ennyire barátságos, de ma kicsit elgondolkodtam, hogy mi lehet az oka...

bera /akinek ma szájmenése vanKép/
berka
 
 


Áfonya!Kép

Réka gyönyörű a "csinos" képeken!!!!
Igazi kis hölgy, egyszerűen zabálnivaló!
Vigyázz az ujjadraKép
Szégyellem, de idő hiányában lemaradtam a Veletek történtekről...Kép

műtéted már megvolt??

Melissa is nagyon anyás, ha Apa fogja, dől át hozzám / nem tudok rá más szót / , hogy fogjam én...
mivel mégcsak pár lépést tesz önállóan,cipelhetem eleget, de ami késik, nem múlik, igyekszik a lány nagyonKép

Puszi: Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

bera,
akkor hozzatok hasonlitunk odabujas teren: szinte a 0-val egyenlo Reka reszerol az igeny. En mindig felvettem ujszulott koraban, ringattam alvashoz, stb., oszt amint kicsit megerosodott, mar tolt el magatol, hogy nem lat tolem, tegyem leKép Es ez most is igy van.
Csak nalunk a kutya a favorit, az bezzeg lazba tudja hozniKép
Na, annyi talan megvan, ami Sheilaeknal is, hogy jobbszeret kezenfogja jarni, mint onalloan, akkor bezzeg jo vagyok. De akkor sem vehetem am fel, dehogyKép

Sheila,
mar kerestem nyomodat babaneten, ugy eltuntel. Kedden vonulok be, kezdek parazniKép

Kepzeljetek, ma setalgattunk belvarosban, Reka uldozte galambokat, aztan egyszer elkezdett vauvauzni. Mondom neki, hol latsz te is kutyat, nincs itt kutya. Erre egy no, aki egy 2 ev koruli gyerekkel ment el epp mellettunk, visszafordul es rondan nezve mondja nekem, hogy hat itt a baba, tenyleg jol latja a gyerek. Tenyleg azt mondta Reka, tok ciki voltKép En vagyok az, aki mindig masnak forditja, mit mond Reka, erre egy vadidegen burkoltan lecsesz es raadasul igaza voltKépKép

Es a masik, lehet az, hogy Rekanak a ket also, ill egyik felso foga utan nem a parja jon, hanem mellette eggyel? Pedig szinte 100%, de irto hulyen fog kinezni szegenyKépKép

-Afonya
afonya
 
 


ÁfonyaKép

lehet, és nem fog hülyén kinézniKép
gondolok Rád keddenKép
meddig kell bent lenned??

Az utcai sztorival kapcsolatban: a nőci elég bunkó volt, te pedig sose szégyeld magad, velem is megesik, hogy "félrehallom" amit Melissa mond...pedig úgy figyelekKépKépKép!

jólesik, hogy hiányoltál, bizony néha el-el tűnök, mert a tavasz-nyár húzós évszak nekünk, mert a kertet is rendben kell tartani a gyerkőcök és állatkák mellettKép



Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Afonya!
Visszasírod még ezt az időt amikor Réka jobban szeret kézenfogva járni.Kép Én már csak tudom. Akkor még Dóri is többnyire odament ahová én akartam. Most nem győzök menni utána.Kép
Mert ugye mennyivel érdekesebb a göröngyös fűben menni mint az aszfalton.KépKépKép

A sztorival kapcsolatban én tuti nem szóltam volna oda neked.KépKépKép Magamban lehet, hogy mosolyogtam volna, hogy anyuci nem igazán érti még mit mond a gyerekeKép, de nem szóltam volna be, csupán csak azért mert még én is sokszor nem értem, vagy félre hallom Dórit.

Fog: lehetséges!Kép Dórinak sem párba jött és kissé tényleg hülyén nézett ki.Kép Mint akinek féloldalas a fogsora.Kép

Mivel valakiKép megtanított 1-2 ujdonságra csináltam is egy rögtönzött fogsort.Kép
Dórinak ilyen sorrendben jött:

Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Sheila,
koszi a biztatast fogugybenKép Kertert Teged is irigyellek azert. Nekem ha lenne, csak fu none benne, az tutiKép

Kata,
szuper a tabladKép Es megnyugtatoKép Nalunk nem feloldalas lesz, hanem szo szerint foghijasKép

Es egy bekes kep, autoban:

Kép
afonya
 
 


Sziasztok!

Afonya!
Tábla: jó tanárom van...KépKépKépKép
Fog: Ha mégis foghíjas lesz, akkor is éppolyan tündéri lesz, hidd el.Kép
Az alvós kép nagyon aranyos. Tényleg olyan békésen alszik...Kép
Neked nem izzad bele az ülésbe a feje ha alszik? Olyan a haja, mintha le lenne izzadva. Dóri sajnos nagyon izzadós, úgyhogy én ebben a nagy melegben teszek egy textil pelust a feje alá és az magába szívja az izzadságot.

A keddért nem irigyellek. Majd szorítunk neked!!!

Zsuzsa!
Nálunk "Ki szeret engem???" van!Kép Arra mindig kapható! Ha azt akarom, hogy megöleljen, leguggolok és ezt kérdezem tőle.Kép Igaz néha olyan erővel szalad nekem, hogy majd fel lök...

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Szia Áfonya!

Köszönjük szépen a szülinapi képet!
Nagyon tetszik, majd kinyomtatom, és elteszem emlékbe! Tök ügyi vagy, hogy tudsz ilyet csinálni!

Most olvasom, hogy már nem sokáig leszel netközelben, szorítunk neked, gyere gyorsan vissza!

Ja, a nyugis kép klassz Rékáról!

Ildikó
ildikó
 
 


Sziasztok!

Afonya!
Nem is rossz ötlet amit Zsuzsa mondott.Kép
Tényleg! Zavarhatunk sms-el? Ha nem válaszolsz akkor tudjuk, hogy zavarunk.Kép

Szorítunk neked, és gyere minél hamarabb haza!

Pusssz! K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Zsuzsa!
Köszi a hírt Áfonyáról.

Áfonya!
Gondolunk rád holnap!

bera
berka
 
 


Sziasztok!

Én küldtem sms-t délután Afonyának, de még nem válaszolt.Kép
Írt valakinek????

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Zsuzsa!

Köszi az újabb infókat, így én már nem zavarom Áfonyát sms-ekkel.
Mielőbbi teljes felépülést Áfonya, hiányzol a babanetrőlKép!

bera
berka
 
 


Áfonya!

Gyógyulj meg gyorsan!

Betti

Kép

Betti
fodbetti
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyooook, delelott hazaengedtekKépKépKép Koszi mindenkinek az erdeklodest, szoritast, aggodast. Kata, remelem, odaert a valaszom, en ugy emlekszem, elkuldtem. Szerdan mutottek, aznapot eroteljesen alvasban toltottem, igy aznapi mukodesemert felelosseget nem vallalokKép

Roviden: a hegem remes, akit erdekel, tudok kepet kuldeni rolaKép; enni nem igazan esik jol /-4 kiloKép/, hangom viszont javul.
Reka idokozben 5 fogu lettKép, Apa viszont oszhajuKép Reka kifejlesztett egy uj technikat, ulesbol felallasra keztamasz nelkul, guggolas kihagyasaval.
Jo hetvegetKép
-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!

De jó, hogy kiengedtek!KépKépKép
Mielőbbi teljes regenerálódást kívánok neked!

Rékát láthattad közben? Meg lehetett oldani, hogy találkozzatok?

Jó hétvégétnektek isKép

bera
berka
 
 


Áfonya!

Na, ez jó hír! Próbálj meg azért otthon is pihenni!

Betti

Kép

Betti
fodbetti
 
 


Áfonya!
Nem tudom, mi bajod van/volt, de mielőbb gyógyulj megKép!

Kaptam egy levelet Jaminától a "tejekről", ha gondolod, nézz be a Hozzátáplálás topikba!

Sziasztok
Csi
csii
 
 


Szia Áfonya!

Örölök, hogy már itthon vagy, gyógyulj meg gyorsan!!! Kép Kép Kép

Az öt foghoz pedig gratula. Nekünk még egy sincsKép

Jó pihenést!

Ildikó
ildikó
 
 


Sziasztok!

Afonya!
Nagyon örülök, hogy minden ok. Kép
A válasz nem ért ide, de sebaj.Kép
Nekem küldhetsz képet a hegről, ilyenben nem vagyok finnyás, csak a póktól írtózom, de marhára.Kép

Rékának gratula az 5. fogacskához!KépKépKép
A felüléshez pedig pláne! Nagyon ügyi kislányod van!Kép
Apropó, hogy bírta Réka nélküled???

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Reka teljesen apas lett, na nem mintha eddig nem az lett volnaKép Elso nap, mikor csak elokeszites /anesztes, ful- orr- gegeszet, stb./ volt, akkor bejottek, aztan utana csak mikor jottem haza, szombaton, talalkoztam Rekaval. Hat mit mondjak, nagyon nem latszott rajta, hogy hu de orulne nekem, a bottal jaro nenik sokkal erdekesebbek voltakKép De igazabol volt egy olyan erzesem, hogy mintha megsertodott volna, amiert elmentem.
Apa mondta, hogy meg egy nappal tovabb nem birta volnaKép Reka minden nap volt kinn nagyiknal, nagyon elvezte allitolag, uszomedencet is felavatta, kutya fel tole, mert annyira utanozza, olyan mely hangon ugat neki, hogy megriadtKép

Kata,
megegyszer bocsi, a nyakamat tettem volna raKép, hogy valaszoltamKép

Zsuzsa,
neked meg minden elismeresem az SMS-ekhez, igy meg jobban esik, hogy tudom, mennyit kuszkodtel velukKép

Ildiko,
majd utolag azt fogod mondani, hogy sokkal jobb igy. Elobb-utobb ugyis kijonnek a fogai, viszont feleannyit lesz nyugos miatta a gyerkoc.

-Afonya
afonya
 
 


Hozzataplalas mesterfokonKép:

Kép
afonya
 
 


Tancolas mesterfokonKép:

Kép
afonya
 
 


Ez pedig a "Mi van a pelusban, kakiltal?" kerdesre erkezett valaszKépKép

Kép
afonya
 
 


Sziasztok!

Afonya!
Réka még mindig tündéri!Kép
A Zorba tánc meg rendesen aranyos.Kép

Ezek szerint mégis a nyakadat tetted rá, hogy válaszoltál nekem???Kép
Spongyát rá, felejtsük el!Kép

Zsuzsa!
Azért örülök, hogy nem ajánlottad fel, hogy esetleg elküldöd annak a bizonyos repkedő valaminek a képét.Kép
Sztori!Kép Mondom én, hogy Előd már teljesen rendbejött.Kép
Azért nem semmi az a korkülönbség. Persze van aki akarattal így tervezi, hogy egyszerre nőjjenek fel.Kép

Megyek tovább, jó éjt! K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Ide is beköszönök Kép.
Az elmúlt 2 hét maga volt az őrület. Esküvők, befőzés, cseresznyeszedés, szóval nem unatkoztam.

Jobban vagy, Áfonya?

Réka tündéri a képeken Kép. Úgy irigyellek Benneteket a digitális masina miatt!!! Bár tegnap óta vannak igazán friss beszkennelt képeink, csak éppen nem tudom, hova tegyem fel őket. Albumunk nincs, pont emiatt, mert olyan ritkán szkennel a Férjem képeket, hogy kb. félévente tudnék feltenni. Bár ma megígérte, hogy összevág két képet a gyerekekről, hogy végre ki tudjam cserélni a képet a profilomban Kép.

Áfonya!
A fogak miatt ne aggódj! Noéminek is úgy nőttek a fogai, hogy nem az 4 középső bújt ki felül egymás után, hanem csak amúgy vámpír módjára jöttek Kép. 1-2 hónapig elég furán nézett ki, de aztán gyorsan kibújtak a hiányzó fogak is.

Zsuzsa!
Milyen jó, hogy Előd már beszél is! Bezzeg az én Ádámom nem hajlandó semmi értelmeset mondani. Ha meglát egy autót, akkor brümmög, és a kutyáket "va-va-va" üvöltéssel kergeti, de ez minden. Amúgy dumál egész nap, de, hogy mit mond, azt egyedül csak ő tudja Kép.
A pókokat én is utálom, meg mindenféle csúszó-mászó-rágcsáló állatot. Nem is értem, kigyerekként hogy tudtam mindenféle állatot összefogdosni, most meg, ha meglátom, kiráz a hideg.

Mit is írhatnék még?

Mindenkinek szép napot Kép,

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Most rohannunk kell utcabalozni, de gyorsan megkerdem, legyen idotok estig valaszolni, hogy a Ti gyerkoceitek is tobbet esnek, miota jol mennek? Mert Reka az utobbi napokban menet kozben fenekre esik, de sokszor teljesen artatlan helyzetekben is, mint mikor menni tanult. Lehet, hogy mar nem ovatos es azert? Csak azert kerdem, mert par napja gyurogeti a fulet is, es nehogy osszefugges legyen a ketto kozt.

Es akkor par kep, a tegnapi fodraszkodas utanKép /olyan aranyos volt, ahogy potyogtak le a foldre a hosszu, 10 centis tincsei, mondogatta, hogy hoppa, hoppaKép/

Kép

Oldalnezetbol:

Kép

Hatulrol:

Kép

Egy igazi BékaRékaKépKép

Kép

-Afonya
afonya
 
 


sziasztok
Olyan jó titeket olvasni!Bocs, hogy idepofátlankodom, de már hiányoztatok!
Áfonya
Nem tudtam, hogy kórházban vagy, de jó, hogy már kijöttél!
Réka nagyon édes, az új frizu is, és ahogy eszi a csirkecombot... Kép
Jó nagyot nőtt, mióta láttam. Mikor indult el? (bocs, de nem tudm visszakeresni).
Már rá sem ismerek! Egyébként még most is azt mondják, hogy vágni kell a haját, hogy megerősödjön? Mert bár nekünk még nem hosszú, állandóan ezen filózok.
Megengeded, hogy néha ide is bejelentkezzem?

Zsuzsa
Szuperügyi Lődi mekkora most? Kép Ügyes nagyon, hogy már így futkos!
Hanna még csak két-három hete lépeget párat, de azt is inkább csak mezítláb. Persze tudom, nincs elkésve. De nálunk még nagy az újdonság ebben.
Viszont ma éjjelre áttör a hatodik fogacska is, két hét alatt nőtt négy Kép

Üdv mindenkinek,
Bringa és Hanka
bringa
 
 


Áfonya!
Az új séró nagyon jó!!! Nem bántad, hogy levágattad? Én Noéminek még sosem vágattam, bár egyévesen ő még gyakorlatilag tar kopasz volt Kép.
Ádám nem esik sokat, bár ő valahogy alapból nagyon óvatos Kép. Ha valahol nem érzi teljesen biztonságban magát, akkor megáll és tartja a kezét, vagy mászik. De ez nagyon ritka, ő is szinte csak kétlábon közlekedik.

Mivel minden gyerek mutatott már valami ismeretet a kakiról Kép, bonmdoltam letesztelem Ádámot, vajon ő tudja-e mi az. Tegnap éreztem, hogy vmi nagyon büdi a fiam körül, megkérdeztem: Kakáltál? Persze, csak nézett rám, mint a borjú... Nem is tudom, mit vártam, hogy azt mondja, igen, anya???? Szóval, azt hittem, gőze sincs. Erre egy kicsit később megkérdeztem, hogy: hogy kell kakilni? Erre az én fiam elkezdett veszettül nyomni, még a feje is belepirosodott, és úgy nyögött hozzá, mint aki tényleg akciózik... Irtó édes volt. Csak a móka kedvéért még néhányszor "megkakiltattam", mindig teljes erőbedobással csinálta. A hülye anyja meg élvezte KépKépKépKép.

Na, most mennem kell, mert a kaja nem fő meg magától Kép.

Panda

panda
Halásztelek
 
 


bonmdoltam: gondoltam KépKépKép:
P.
p
 


Sziasztok PokutalokKép
Csatlakozhatok?Kép

Panda,
a plusz meloert nem irigyellek, befozes dog melegben.. de az eredmenyert igen, majd mikor leveszed a polcrolKép
Meg mindig a regi kep van a profilodban, irgumburgumKép Szerintem azert nyithatnal albumot, aztan mikor uj kepek vannak, szolsz es rarohanunkKép
Fogak: teljes a kaosz, eltero utemben nonekKép Amelyik kesobb jott ki, belehuzott es nagyobb.
Beszed: mely nyomot hagyott bennem, mikor Reka par honapos volt es a vedono megkerdezte, gugyog mar?! Hat nagyon nem gugyogott meg akkorKép Azota sem egy bobeszedu, de lassankent bovul a szokincse. A titok: olyat kell tanitani neki, amihez hasonlot mar mond es rafogni, hogy azt mondta, de csak Te ertedKép Nalunk most a cica /cic/ utan Apja megtanitotta a cicitKép En meg az Apa /Ata/ utan az ajtot /ajtaKép/.

Zsuzsa,
akinek még ketszer alszik a gyereke napkozben, az ne panaszkodjonKép
Hajtja a csajokat, mar most?Kép Legalabb van eleg idod keszulni az anyosszerepreKép

Reka a fejet ritkan veri be, szimplan seggreesik. Bar volt, hogy olyan idetlenul esett, pattogott a foldon eses kozbenKép, hogy az orrat leradirozta.
Elod cipoben van otthon? Lassan nekunk is aktualis lenne, szinte mar semennyit nem maszik.

A legujabb horror nalunk az agyramaszas. Egy mozdulat es fenn van. De sajna elofordul, ha valami megtetszik neki, hogy egy mozdulat es lenn vanKép Itt volt az en Apum minap es megremulve mondta, hogy tudom-e, hogy siman felmaszik. Mondtam, hogy igen, de nem lehetek allandoan ott vele, az ulogarniturat meg vegkepp nem tudom eltuntetni a lakasbolKép Hogy esetleg tehetnek pledeket az agy ele.... szerencsere mar hetente csak egyszer esik le, ugyhogy leszavaztam. Nalatok hogy van, Csajok? Kata, tudom, hogy Ti mar tul vagytok ezen, hogy csinaltatok?

Bringa,
udv kozottunk, még epp beferszKép Te is utalod a pokokat?Kép Aztan gyere gyakran es meselj Hannarol, mi egymasnak adunk otleteket, ki mit jatszik, tanul, es egymast keszitjuk fel, mire szamithatKép
Elindulas: epp nemreg beszeltuk azt hiszem, Kata topicjaban, hogy olyan klasszikus elindulas nalunk nem voltKép Mert felallt, aztna oldalazott butorok mellett, aztan elengedve acsorgott, majd par lepes, de az sem igazi, mert vetodve, bizonytalanul. Majd szep lassan, ugy 2 honap alatt lett belole most mar normalis menni tudasKép
Hajvagas: nem tudom, megoszlanak a velemenyek. Nekem tovabbra is a szivem szakadt meg a vagastol, de muszaj volt, mert ugy izzad ews annyira erzekeny a bore, egybol kiuti a ragya. Igy is kenni kell a fule mogott, mert kipallott, vagymi.

Utolert minket is a kezenfogas nelkuli seta /KataKép/. Bar volt felvezeto szakasz is, mar kezenfogva is tuti masik iranyba akart menni, nade most!

Panda, kakiKépKépKép Es ha kiprobalod, jokepu pasik koreben micsoda sikert arat ez a mutatvany, megjobban elvezni fogodKép Nalunk a röfögéssel egyutt tuti nyeroKép

-Afonya

ui: Egyebkent a "bonmdoltam" sokkal jobb szoKép
afonya
 
 


Eeeeeees, 8 fogunk van, bibiiiiii, kinn van felul 4 sorban, alul a ket metszo kozepen, majd megint lyuk jobbrol is es balrol is es a 2 szemfog, miert is ne?Kép

Es a mai nap kedvenc jateka: 2 plussallatka /kutyus es a maci/ beszelgetKépKép Jot tesz a hangszalaimnakKépKép Viszont Reka utanoz, egyutt setalnak a kezeben, olyan edesKép

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!
Az előbb direkt a Te kedvedért akartam új képet tenni a profilomba, de nem engedte, mert gif-ben van. Sajna, az összes képem gif, úgyhogy valahogy át kell varilálni JPEG-be, de nem tudom, hogy kell, mert én ám nagyon béna vagyok informatikailag. De a férjem nagyon vágja, majd megkérem rá Kép. Az album is gond lehet emiatt, vagy oda lehet gif-et feltölteni?
Bár szerintem megkérem a férjemet, ő úgyis egész nap fent van a neten, biztos megcsinálja. Remélem...
Én is így tanítom Ádámot beszélni Kép.

Mivel nincsenek ékezeteid, az "ágyramászás"-t először simán agyramászásnak olvastam. Gondoltam is, hogy Ádám is szokott az agyamra menni Kép.
Egyébként nálunk nincs gond ezzel, mert ő hamarabb tudott lemászni (9 hónapos) az ágyról, mint fel (néhány hete). Úgyhohy a leeséstől nem kell tartani.

Zsuzsa!
Nekem Noémi volt olyan, hogy csak ment, mint a vak, el is esett jó sokszor. Igaz, még mindig ilyen, állandóan csupa kék-zöld mindene.
Kedden végül bementem Pestre, hogy ruhaanyagot vegyek Noéminek (nem kaptam Kép). Utána elmentem a férjem elé a munkahelyére, fagyiztunk, bevásároltunk és hazajöttünk. Nem vmi nagy program, de jó volt Kép.

Most is őt várom, már jó lenne, ha hazajönne!!! Valami céges bowling meccsen van. Még sosem csinálta, de kellett a csapatba még egy ember, és befűzték. Kíváncsi vagyok, mit alakított, és hogy ki nyert Kép.

Jó éjt,
Panda

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Afonya!
Nagyon édi Réka az frizurával!Kép
Hogy szántad rá magad, hogy Petikét csinálj belőle???Kép
Esés nálunk is van, mert Dóri is állandóan szalad. És mint ahogy Zsuzsa írta, menet közben kell inni, átgázolni a szétdobált játékokon, megmutatni, hogy fújja a szél a függönyt az ablakon. Bár rajta nincsenek még foltok, de ami késik nem múlik.Kép Ő viszont nem fogdossa a fülét. Talán Rékának is csak egy kis egyensúlyzavara van, nem. Emlékszel, Dórinak is volt ilyen. Igaz nem a fülét fogdosta, hanem egyszerűen nem tudott lépni, mert 2-3 lépés után elesett, beingott.

Pókutálat: de jóóóóóó!Kép Ezek szerint nem vagyok egyedül. Erről jut eszembe: Ti mit csináltatok ha a gyereken, gyerek felé mászott (mászik) egy pók? Ne nevessetek ki, de én még akkor is az apjának szóltam. Itt bérházban nem igen akad, de amikor családi házban laktunk az ex-el, na ott előfordult. Ha nem volt otthon senki, akkor levettem igaz, de szinte megrázkódtam az undortól vagy utálattól olyan borzalmas érzés volt.Kép

Ágyra mászás: mi mutattuk Dórinak. Nem is olyan sokszor. Amikor ott voltunk mindig megmutattuk, hogy forduljon meg, és lábbal lefelé jöjjön. Aztán egy nap egyszercsak úgy jött le és azóta mindig.

Legszebb öröm a káröröm??? Azért én örülök, hogy Réka is megmutatta, hogy nehogymááááán arra menjen amerre anya akarja...Kép

Gratula a fogacskához!KépKép És még Te panaszkodtál a fogakra!Kép Lassan több lesz neki mint Dórinak, mert mi most járunk a 10-nél.

Nálunk a labdás játék megy. A lányoktól látta. Eldobja a lapdát, aztán kiabál, hogy hoppá és szalad utána.Kép Olyan édes tud lenni.

Zsuzsa!
Hát tényleg hamar jött az a baba.Kép
Lesz még bajod azzal a fiúval később én úgy látom.Kép Fognak még sírni a lányok miatta ha már most kezdi az utánuk szaladgálást.Kép
Szegény csiga...KépKépKép Képzeld én is tudok halacskául, kacsául, kecskéül, cicául. Amilyen állatot éppen a kezembe ad. Röhej, nem? Szegény gyerek meg gondolja magában, hogy lökött ez az anya...Kép

Panda!
Aranyos lehetett Ádám a kakilással!KépKépKép
Én is írtam neked a topicomban, hogy csinálj itt egy albumat a babaneten. Legfeljebb nem teszed publikussá. Ja, megnyitod a képet képnézegetőben, mentés másként, alul kijelölöd a legördülő menüben, hogy milyen kiterjesztéssel és kész.

Most nézem milyen "keveset" írtam.Kép Nem baj, majd holnap több lesz.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 



Kata!
Köszi, végül sikerüt megoldanom a problémát Kép. Az a baj, hogy nekünk angolul van a képnézegető egész menüje, úgyhogy muszáj volt valami eligazítást kérnem, ha nem akartam egész nap itt ülni a gép előtt, és próbálkozni Kép. Már csak valahogy azt kéne megoldanom, hogy fotómontázst csináljak a képekből, és az legyen a profilban, mert most csak Ádám van benne. Van fotószerkesztő programunk (már, ha a PhotShop 6 az Kép), de még sosem csináltam vele semmit.
Olyan kép egyelőre nincs beszkennelve, amin mindketten rajta vannak Kép. Kivéve a régieket.

Most megyek a konyhába,
Panda

panda
Halásztelek
 
 


sziasztok
Áfonya
Köszi, hogy még beférek Kép Olyan jó hangulata van a topikodnak! Én is sajnálom Hanna haját, de sokan azt mondják, megerősödik, ha vágjuk. Bár nekünk azért még nem nőtt meg olyan nagyon Kép Hát azt hiszem nálunk is így van. Mert júni közepén elkezdett lépegetni, s ugyan egyre ügyibb, de még nem szaladgál. Pedig csak egy héttel fiatalabb Lődinél Kép Kép



Panda
Nekem sem szokott sikerülni az ú kép, de most talán sikerült.Megnéztem, Ádám nagyon megnőtt! Szép tortája volt. Alszik már éjszaka? Hanna még nem produkált kakis sztorit.

Kata
Gondoltam ám Dórikára is sokszor, csak az utóbbi időben nem sokat neteztem, suli, meg elutazások miatt.Mindhárom lányod gyönyörű, nagyon szerencsés vagy! Dórika pedig egyszerűen tüneményes! A nagyobbik lányod pedig már nem is kislány Kép
Hanna is inog-binog, pár lépés után általában totty. Kép És sokszor tapizza a fülét, de akkor ezek szerint ez normális. ?ár épp orvoshoz akartam vinni Kép

Zsuzsa
Tudom-tudom, hogy írtál nekem anno, csak akkor épp elolvasni volt időm mindent. Sulit sikeresen lezártam, már csak egy évem van, hurrá! Pedig mindig készültem válaszolni neked, de rám nagyon hullámokban jön az írhatnék Kép Most is szómenésem van. Lődi nagyon beindult! Rúgja is a labdát (profilt néztemKép ?

üdv,
bringa és hanka
(Áfonya: nem akarok visszaélni a vendégszereteteddel Kép)
bringa
 
 


Sziasztok!

Panda!
A topicomban már megdícsértem Ádámot, de itt is elmondhatom, hogy rendesen megnőtt ez a fiú.Kép
Remélem hamarosan megoldjátok, és láthatjuk a többi képet.Kép

Bringa!
Írtam neked a topicomba.
A lépések napról napra alakulnak majd. Emlékszem mi itt minden nap több lépésről számolhattunk be. Zsuzsa Elődje viszont rendesen lekörözte az itteni lányokat. Az a fiú valami csúcs amiket csinál. Láttad volna róla az avi-kat...Kép

Zsuzsa!
Ezek szerint ma késel. Vagy kimaradsz? Igazolást hozni ám!!! Nem lehet előlünk csak úgy eltünni.
Megnéztem a profilodat. Rúgja is Előd a labdát? Valami csúcs az a kisfickó!Kép

Afonya????Kép

Szép álmokat!

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


KataKép
Vagyok am, csak iszonyu hascsikaras ment vegig kiscsaladon, fogalmam sincs, mitol, hisz mind mast ettunkKép Lehet, hogy a korhazbol hoztuk haza /ma voltunk Rekaval hasi UH-n, a vesejet nezettem meg, hogy minden rendben van-e, apai agon van egy kis "beutes"Kép, amitol pl. a sovanysag is lehet. Szerencsere minden OK./

Rekanal ugyan hasmenes minimalis, még delutan kuzdott vele, viszont kipirosodott a popsija, hoemelkedese lett /levonas elott 38/, egesz eddig, mig rank nem kerult a sor, azt hittem, a foga miatt. Bar most sem tudom, mi van. Ti mikor adtok lazcsillapitot a piciknek?

En most el, mert jobb az ágynyugalomKép

-Afonya
afonya
 
 


Afonya!

Részvétem a hasmarsKép miatt.
Én Dórinak akkor adok lázcsillapítót ha levonás után 38 vagy több. Remélem nem lesz rá szükségetek.

Szép álmokat mindenkinek!

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Áfonya!
Mi van veletek? Láz, hasmenés?

Szia Zsuzsa!
Látom most gyorsabb voltál.Kép
Igazolás elfogadva!Kép
Szerintem Dórin azért nincsenek foltok, mert ő valahogy mindig a fenekére esik, vagy pedig leteszi a kezét. Na majd lesz később az tuti. Tapasztalatból tudom.Kép
Küszöbről jut eszembe, hogy képzeld már Dóri is lazán átlépi a küszöböt!Kép
Akkor is aranyos a labdás kép!Kép Igazi focista! Gondolom apa már tervezi, hogy venni kellene neki egy igazi labdát, nem???Kép

Jó éjt! K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Afonya!
De reg lattam mar Rekat!Mekkorat nött,es sokat valtozottKép!
Nagyon csinos az uj frizuraja!
BekaReka nagyon tetszik!!!
Remelem mar a gyogyulas utjara leptetek!?
Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


sziasztok!

Áfonya!
Én már többször adtam lázcsillapítót, de nem lázcsillapítás gyanánt, hanem inkább fogfájás miatt. Mi minden fogacskánál megszenvedtünk, a 3. lázzal is járt egyébként. De én nem szoktam méricskélni. Amikor nagyon melegnek éreztem egy oltás után pl, akkor adtam. Na persze azért egy kezemen megtdnám számolni, hányszor, nehogy azt tűnjön ki, hogy agyba-főbe Kép
Hogy vagytok? rendbejöttetek már?

Kata
Kéozeld, Hanka apja már vett neki igazi focit (peidg akkor még felállni sem tudott szinte Kép)

Zsuzsa
Már sokszor elaludt az etetőszékben. Egyébként sosem lesz egy nagy alvó. Most pl. ha nappal alszik 1 és 1/4 órát, az már kimondottan jó. Éjjel meg... Már nem számolom, hányszor kelünk. Remélem, csak a fogak miatt. A múltkor sem azonnal jött rendbe az alvás (=kétszer kel csak), amikor kijöttek a fogak, hanem pár napra rá. Most már lassan ez az idő is lejár, úgyhogy nagyon várom, hogy ne kelljen 1,5 óránként kelni.
Szopival hogy álltok?

na üdv,
bringa (nagyon belejöttem, nem?)
bringa
 
 


Sziasztok!

Olvasok am, csak most a hetvegen van a Gyori Nyar neptancos musora, tegnap delelott-delutan ott logtunk, Apanak sörsátor, Rekanak galambuldozes es Nekem RekakergetesKép Ma meg fozoverseny, szabadteri grillek, stb, Laci bacsivalKép, ugyhogy lassan indulunk is.

Hasam szerencsere rendbejott, Reka is alakul, bar tegnap este olyan hisztit levagott alvas helyett... olvastalak Kata, nem csodalom, hogy megijedtelKép Reka ugy belelovallta magat a sirasba, hogy egyszeruen nem tudta abbahagyni a huppogest, sirast, pedig mar masra figyelt, alig birtam megnyugtatni.

Foltok nalunk sincsenek, bar mikor menni tanult, hajajj, mennyi voltKép De a laban, mert mindennek nekiment, bator fajta /Panda, orulj, hogy Adam megfontoltkaKép/.

Kryss, orulok, hogy beneztelKép, gyere gyakrabban es meselj, erdekel, hogy Tifeletek miben mas a felfogas gyerekneveles teren. Tegnap epp leszolitott minket egy akcentusos pasas, hogy mennyi idos a Reka, hogy ilyen szepen megy mar. Mondtam, hogy mar 1 eves, csak ilyen sovanykaKép Mire o, hogy pont jo igy. Es hogy milyen jo, hogy hagyom igy rohangaszni, esni-kelni, ettol fejlodik, a sok ingertol /csikkektol, amit fel akar szedniKép/. Es mondta, hogy o gyerekorvos es hadd nezze meg a kezet. Eloszor azt hittem, josolni akarKép, de aztan csak az alkarjat fogta meg, aztan annyit mondott, szep egeszseges gyerek. De most itt bujkal a kisordog, mi a fenet nezett rajta, valami nem tetszett neki?!

Bringa,
fogak nalunk is megkinozzak a gyereket, nameg minket is, az ejszakak miattKép

Na, ahhoz kepest, hogy irni nem akartam, eleg hosszura sikerultKép De talan este majd meg tobbet tudok irniKép

-Afonya
afonya
 
 


Hello!

Afonya,
el nem tudom kepzelni, hogy mit is nezhetett az alkarjan. Megtapogatta, vagy egyszerüen csak megfogta, marmint atfogta a kezevel? Fogalmam sincs, mi volt ez. De a szeppel igaza van, es az egeszsegessel igaza lehet, marmint ahogy en Reka kepeiröl meg tudom itelni!Kép
A gyerekneveles massagarol majd meg csevegünk aktualis temakban!Kép

Es szerintem tök jo, hogy ilyen jol "fut" a topikod! Az enyem biztos nem lenne ilyen latogatott. De en nem is csinalokKép!(Inkabb maseba jarok!)
Nem akarom elkiabalni, Rebeccanak mara jelent meg az ötödik foga, es eddig minden nyafi es hasonlok nelkül...Lehet, hogy megis megteszi a magaet a borostyankö lanc!Kép(Szerintem ettöl függetlenül is igy lenneKép

Bringa,
jo olvasni rolatok is!Kép Nekem Aaronrol van ilyen kepem, amikor az asztalra nyulva elaludt eves közben! Olyan edesek!

Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: