Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Szilvy !

Nem irtam meg mert megvoltam fertozve egy csomo
virussal igy nem akartalak "Teged" is befertozni.
Mar rendben van a computer ugyhogy irok erre
a cimedre.
Szia,
Csilla
LCsilla
 


Sziasztok

Neten barangolva talaltam origo ezen oldalara. Sok hasznos telefonszammal. Csaladsegito kozponttol kezdve Mikkamakka es meg sok telefonszam es cim.


[url=http://www.origo.hu/csalad/szuloknek/010207telefonnotesz.html" TARGET="_top]http://www.origo.hu/csalad/szuloknek/010207telefonnotesz.html[/url]


Hajnalka
napocska (napocska)
 


Sziasztok!

Ezúton szeretném tudatni, hogy február 2-án 0 óra 15 perckor megszületett Szabó Tamás.

Mazsi! Gratula nektek is!

Üdv

Ancsa
Anyanyanya
 

 
 

Kedves Ancsa

neked is sok-sok boldogságot kívánunk!!!!
Éljenek a kismamák!!!!

Zorkanya
Zorkanya
 


Kedves Mazsi és Ancsa!

EZúton uis szeretnék gratulálni Nektek a Babáitokhoz!

Sok boldogságot és jó egészséget!

Sziasztok:

Dia
Dia
 


Kedves Ancsa


Gratulalok kicsi fiadhoz. Jo egeszseget nektek

Hajnalka
napocska (napocska)
 


Kedves Ancsa!

Gratulálok a babához, s sok boldogságot, kitartást kívánok. Remélem hamarosan én is hasonló élményekről számolhatok be.

Mse
Mse
 


Szia Ancsa!
Ezúton mégegyszer GRATULA!!!
A többit majd e-milben!
Szia-mia
Kanga & Zsebibaba
Kanga-Zsebibaba
 


Lányok!

Linkeljetek a házipatikára egy csomó olyan kérdésre ad választ amirol itt is beszélgetünk!
szobatisztaság, gyereknevléses könyvek, oltások, betegségek, szptatás stb.
Névtelen
 


Sziasztok Csajok!

Köszönjük szépen a jó kívánságokat!
A Baba, a Papa és a Mama jól vagyunk.
Bár az elmúlt éjszakánk kicsit zűrös volt, de majd mi is belejövünk a Családosdiba.
Egyébként nagyon jó gyerek. Egy szavam nem lehet.

A költözés kb. 2 (3) hét múlva lesz. Most a burkolókkal van egy "kis" problémánk, így ezen függ minden.

A szülés könnyen ment. Lehet, hogy perverznek tűnik, de én nagyon élveztem. Már várom a következőt. Ahogy a 9 hónap eltelt,olyan könnyedén ment ez is. Bár a végére nagyon elfáradtam, mert szinte semmit nem ettem egész nap, de azt a csodát, amikor megláttam a Picurit, azt nem lehet leírni. Mindent elfelejtet az emberrel. Csak Ő, a Papája és Én.
Ez a legszebb dolog az életben.
A kórházra sem lehet egy rossz szavam sem, csak a kajára. De azt az ember tudja és a család gondoskodik róla szerencsés esetben.
A Doki bácsink szintén csodálatos volt, van és remélem lesz is.
Szóval minden csupa boldogság!
KÍvánom mindenkinek, hogy átélje mindezt így, ahogy velünk történt!

Mazsi
Mazsi
 


Jo olvasni teged, kedves Mazsi, minden jot kivanok, es azt, hogy ez a boldogsag orokke tartson!
Udv
Eva
Eva
 


Sziasztok!

Köszönjük mindenkinek a jókivánságokat. A fiatalember tüneményes, jó baba, csak akkor sír ha éhes. Ha felébred elnézelődik csöndben. Mindenkinek ilyen jó babát kívánok.

Üdv

Ancsa
Anyanyanya
 


Sziasztok Lányok!

Örömmel tudatom Veletek, hogy Begitter Hedvignek Hédinek 02.14-én vagyis "Valentin" napon megszületett kislánya.Kép A kis Lili 3320 gramm és 55 cm.

Enikõ
Enikõ
 


Kedves Hedi!

Gratulalok kicsi lanyodhoz. Nagyon jo egeszseget es sok boldogsagot nektek.

Hajnalka
napocska (napocska)
 


Kedves Hédi !

Gratulálok kislányod születéséhez ! Nagyon jó egészséget kívánok Nektek !

Sok puszi !

Szia

Szilvy ( sysy a chaten )

SOK BOLDOGSÁGOT !!!!!!
Szilvy
 


Kedves ujdonsult anyukak es babaik!

Sok boldogsagot es jo egeszseget kivanunk
mindannyiotoknak!

Dianne es Alex
(es Dominika :-)
Wittenberg Dianne
 


Szia Móni!
Megkaptad az emiljeimet? Írj légyszi, hogy mi van veletek! Remélem minden rendben!
Judó
Judó
 


Sziasztok minden érintettek!

MInden a közelmúltban született babának és mamájának, na meg a papájának és egyéb családtagoknak sok boldogságot kívánok! Jó egészséget, sok tejecskét! És írjatok továbbra is!
Ildi
Pethes Ildikó
 


Agi Kanadaban!

Elsz meg? Lassan tenyleg szuksegem lenne a segitsegedre. Jelentkezz, kerlek, ha erre jarsz.
koszi
Zsolt
Zsolt
 


Kedves Lányok/Anyukák!

Arra kérnélek benneteket, hogy ha van kis idõtök, töltsétek ki az alábbi címen fellelhetõ internetes népszámlálási kérdõívet!

[url=http://www.e-voks.hu/cyber.htm" TARGET="_top]http://www.e-voks.hu/cyber.htm[/url]

A kérdõív készítõjének az a kérése, hogy a nõk és anyák is képviseltetve legyenek.

Ezer köszönet!

Üdv: Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Szia Judo!

A heten nem kaptam senkitol e-mailt. Mar szomorkodtam is miatta, hogy mi van. Pedig tegnap este is letoltottem. Na majd ma! Azert irok mailt este OK?
Gratulalok minden ujdonsult kismamanak! Jo egeszseget es minel hamarabb ataludt ejszakakat kivanok!
Moni
Moni
 


Zsolt!

Ha jól tudom Ági Magyarországon van. Valamikor azt hiszem januárban jött a picivel és 2 hónapot itt töltenek. Azt mondta a chat-en, hogy valószínüleg amíg vissza nem mennek Kanadába nem tud jelentkezni.


Üdv: Enikõ
Enikõ
 


Enikö!

Köszönöm.
Zsolt
Zsolt
 


Hi Zsolt!

Mi van veled?
Átmentél munkamániás férjnek vagy leköltöztél a 100 U$ szobába.
Gyere vissza az 1 U$-ba és tégy rendet köztünk.
Nekem már hiányoznak a jópofa hozzászólásaid. Mire megszokom a humorod addigra eltünsz. Kép

Szia

bigacsiga Kata

Ui: A tündéri kislányod megfordult már?
bigacsiga
 


Sziasztok !

Örömmel közlöm mindenkinek, hogy ma reggel Friderika babája megszületett. 38oo grammal és 52 cm-rel. Mindketten jól vannak !
Császármetszéssel született a pici.

A többit majd Friderika írja !

Sziasztok

Szilvy
Szilvy
 


Gratulalok Friderikanak Jo egeszseget nekik
Hajnalka
napocska (napocska)
 


Sziasztok !

További infó Friderika kisfiáról:

Szirtek Gábor Jánosnak hívják.

És gyönyörű !!!!!!!!!!!!!

Sziasztok !

Szilvy
szilvy
 


Szilvi szép hírt hoztál. Kép

Friderika, már nagyon izgultunk értetek. Nagyon sok boldogságot, jó egészséget és csodálatos babázást kívánok!


Enikõ
Enikõ
 


Renáta!! (Regina és Péter mamája), szeretnék tõled kérdezni valamit feltéve ha közalkalmazott vagy kérlek jelentkezz!!
Gratula Friderikának!!
Zorkanya
Zorkanya
 


Tulképpen mindenkitõl megkérdezhetem:
Mit tudtok a következõ dologról:
99 márciusban szültem februárig dolgoztam. Zozival már gyeden voltam, mikor decemberben megszületett most a Dödös. Terhességi anyasági segélyre vettek újból, ám a számítás alapjául nem az idõközben mintegy 2/3-al megemelt béremet vették, hanem az 1999 februári béremet. Így az a helyzet állt elõ, hogy eggyel több gyerekkel durván a felét kapom mint az egy gyermekkel. Igaz hogy így kell ennek lennie?? Arra hivatkoztak hogy nem volt 180 napom a szülés elõtt. Dehát én állományban voltam!! És ráadásul Zorknak a gyedet is a már megemelt bérrel állapították meg???
Tudtok errõl valamit??
És ha még zsinórban szülök 2-õt, akkor teszem azt 2005-ben is a 99-es béremmel számolnak??

Írjatok...

Zorkanya
Zorkanya
 


lslslsl
Névtelen
 


Szia Zorkanya!

Én amikor szültem 2000. januárban GYES-en voltam. Megkaptam a GYED-t, de nekem is az 1996. évi fizetésem után számolták ki. Nem vagyok közalkalmazott és megvan a munkahelyem is.

Arra nem hivatkozhatnak, hogy nem volt meg a 180 napod szülés elott, mert GYED-en voltál és így folyamatos volt a biztosításod.
Arról viszont én nem tudok, hogy TAS, GYED, GYES alatt, hogy lehet az alapbéredt felemelni.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Kata!

Én is értetlenül állok a dolog elõtt, és nem is tudom kit kellene megkérdezni. Nekem 99jan és 2001 jan alatt 2x emelték az alapfizetésem, az elsõ emelés után jött el a gyedigénylés ideje, és azt már az emelt béremmel állapították meg. Most meg dörzsöltem a tenyerem hogy micsoda lóvét fogok leakasztani, hiszen emelt bér, 2 csp, 2 gyerek utáni adókedvezmény, és francokat. Mondom, egyzerûen röhejesnek találom hogy a 2 gyerek magasabb csp-jével, adókedvezményével kevesebbet kapok mint egy gyerek után. Szerencsére csak fél évig , utána megint gyedigénylés, bár most megállt az ütõ bennem, hogy lehet hogy akkor sem az emelt béremmel számolnak?? Ráadásul szeptemberben megint megemelik a bérem. Ha valaki tudja a Csalügyi Min telszámát írja már meg, vagy olyan telszámot, ahol ennek utána tudok érdeklõdni...
Köszi: Zorkanya
Kata és neked mivel indokolták azt hogy a régi fizud alapján kapod a pénzt???
Fideszes ismerõseim lecsesztek hogy mit ugrálok, a szocik alatt még ennyit sem kaptam volna..
Mindenesetre a kapott pénzem fele a 2 gyerkõc pelenkaadagjára elég...
Zorkanya
 


Kedves Zorkanya!

A Szociális és Családügyi Minisztérium telefonszáma: 302-21-00 ezen belül kérd a Társadalmi Kapcsolatok Osztályát.
Remélem tudtam segíteni.

Még valami! Kép Már régóta szerettem volna megkérdezni Töled a Zork név "eredetét".
Nekem nagyon tetszik. Megnéztem az utónévkönyvet is, ott csak Zorka nevű lánynevet találtam, a Zóra önállósult becézöjét.

Köszönöm: Katus
Katus
 


Üdv Katus

Köszi a telszámot, beszéltem velük. Amit megtudtam az annyi, hogy a szülést megelõzõ év keresetét veszik alapul, kivéve, ha nem volt kereseted, akkor a szerzõdés szerinti összeget. Azt viszont nem tudták megmondani, hogy miért számoltak a gyednél az emelt bérrel- nem igazán értem még mindig az egészet.
Zork a becenevünk, Zorka a böcsületes név, ez a Zóra becézett formája, 99 januárjától anyakönyvezhetõ, jelentése hajnal. (A Dorka tetszett nagyon, de volt már a családban, és az ötletadó a szinkronrendezõ Tomasevics Zorka volt. A környezetünkben mindenki kiakadt, de szerintem olyan bájos név, és totál illik a kis makipofához. Mikor megszületett akkor kérdezték az anyukámat: hogy hívják?? A következõ kérdés meg az volt hogy fiú vagy lány?? A Dömével aztán megint olajat öntöttünk a tûzre, ezen még jobban kiakadtak. Szerencsére most leszálltak rólunk, mert megszületett az unokaöcsém a MIRKÓ így most éppen õ van a terítéken... Az egész család szefós...)
Puszi: Zorkanya
Zorkanya
 


Zorkanya!

Nekem nem indokolták meg, hogy miért nem emelték a fizetésemet. Mint írtam nem vagyok közalkalmazott, így nekem besorolási bérem sincs. Nálunk ez nem szokás. Itt csak akkor fogják felemeelni, ha visszameggyek oda dolgozni, ha visszamaegyek...

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Drága Zorkanya! Kép

Tündéri vagy! Kép Kép Kép

Gratulálok a gyerköceidhez!!! A nevek gyönyörűek, és valahogy illenek hozzád, ill. a családodhoz - amilyennek én képzellek el titeket!

Katus


Ui.: egy aprócska felvetés!: Tomasevics Zorkát hogy anyakönyvezték? Azt biztosan tudom róla, hogy nem 99-ben született! Kép
Katus
 


Aha! Most kiderult Zòra! Nekem is volt egy Kroaciabol valo baratnom Zòra.(En is gondoltam hogy a Zorka onnet jott de nem voltam biztos benne) Hat mindenestere erdekes nevek !
Csilla
LCsilla
 


A Zorka szláv eredetû név, a Tomasevics Zorka szerintem áttelepült. Egyébként mi is fostunk hogy nem lehet majd anyakönyveztetni, és már különbözõ indokokon agyaltunk hogy mit találjunk ki ha kérvényt kell beadni, már egy szegény megboldogult szláv nagymamát is kitaláltunk, de hála istennek a szülés elõtt 2 hónappal anyakönyvezhetõvé tették. Bigacsiga Kata akkor téged sem ütnek le majd a gyerkõc után kapott pénzért. De azért nem szemétség pl. nálad is, hogy 5 évvel ezelõtti pénzzel számolnak?? Közben meg az infláció meg minden, hát tényleg nem becsülik semmire az anyaságot...
Puszimindenkinek: Zorkanya
Zorkanya
 


Kedves Zorkanya!

Annyira nem ütnek le, hogy nem is látom azt a pénzt egyenesn megy az OTP-be onnan meg a szolgáltatokhoz. Hát ez van...

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Sziasztok!

A nevekhez csak annyit szólnék hozzá, hogy az én lányom Bori, csak így, de még ezt is leellenőrizték, hogy lehet-e valóban ebben a formában anyakönyvezni. Pedig szerintem ez nem is olyan ritka név, mint a Zorka... December 4-én pedig a rádióban a bemondó azt mondta, hogy milyen kár, hogy a Bori ebben a formában még mindig nem anyakönyvezhető, mire a nagymamám kétségbeesetten hívott fel, hogy akkor most a dédunokájának a neve egy nemlétező név lenne? Jó fél órámba került, mire megnyugtattam, hogy a bemondó volt alultájékozott, mert még direkt ellenőrizték is a dolgot az anyakönyv kiállítása előtt... Na, mindegy, ez volt a mi kálváriánk.
Persze azóta is mindenki azonnal leborbáláza a gyereket, hiába mondom, hogy csak szimplán Bori a neve, mert a hosszabbik változat nem feküdt nekünk, utána is csak Borbála, Borbála, Borbála... Szegény, mennyit fog magyarázkodni még a neve miatt.
Azért ugye szép név az, hogy Bartók Bori?

Dia
Dia
 


A Bori Boriként aranyos. De mikor az ismerõs Borbálát Borcsának becézték- mint valami tehenet, hát az nem tetszett. Ilyen a Rozi is. Rozi aranyos, de a Rozália az már nem tetszik. Én nem voltam ilyen elvakult, nagyon tetszett a Bence, Marci Bendegúz , a Lili, Hanna, Panna Natasa, Léna de ezekbõl meg Dunát lehetne rekeszteni, és én nem akartam azt ha szólok a gyerekemnek akkor 5 másik is felkapja a fejét.
Zorkanya
Zorkanya
 


Sziasztok Lányok!

A nevekhez:

Nálunk a féjem vezetékneve gyakori keresztnév is, Miklós. Nagy nehezen találtam nekem tetszo keresztnevet hozzá, Donát.

Amikor szoptatni hozták a babákat mindenkit a keresztnevén neveztek meg csak az enyémet Miklósozták rendszeresen. A plusz poén meg az, hogy amikor eloször hallotam, hogy itt a Miklós baba vissza akartam küldeni, hogy az nem az enyém az enyém a Donát baba.

A hölgy aki a kórházban intézi az anyakönyveket szintén kételkedett benne, hogy ez anyakönyvvezheto-e. Mire én azt kérdeztem tole szerinte a Bánki Donát anyakönyvezhto, mert akkor a Miklós Donát is. Nem esett le neki.

Most már örülök ennek a névnek nem olyan mindennapos mint a második fiam neve aki Dominik lett. Arra meg az a poén, hogy amikor vajudtam a csecsemosök faggatak mi lesz a gyerek neve. Mondtam, hogy Dániel vagy Dominik. Tetszett nekik meg is jegyezték régóta nem volt náluk Dominik. Kint a folyosón meg poénkodtak a féjemmel, hogy az anyuka Miklós Miklósnak akarja nevezni a babát belgyezik-e. Na erre meg a férjem ájult el, hogy elment az eszem a szüléstol. Mikor végre találkozhattunk és megtudta, hogy a Dominikot választottam röhögve azt mondta én is néztem ám rajzfilmeket annak idején, na ennek milyen vitamint, fogsz adni, hogy megnojön.

(Gyerek koromban volt egy rajzfilm ami egy Dominik nevu kisfiúról szólt akinek az anyukája minden nap adott egy szem vitamint, de o nem ette meg, hanem volt egy porcelán elefánt perselye és abba dobálta bele. Addig tette ezt míg egy napa az elefánt életre kelt és együtt vitték véghez a kalandokat. Nekem azóta tetszi a Dominik név. És a férjemnk is ez ugrott be akkor a szüloszobán.)

Két nap múlva meg jött a hidegzuhany az új anyuka aki a mi szobánkba került milyen nevet választott a fiának persze Dominikot.
Nem mintha nem lehetne másnak is az a neve, de akkor legalább rakták volna másik szobába (négy szoba volt).

Most már belenyugodtam fo, hogy illik hozzá, mgaztán lánynak is szép lenne a kölök fiúnak meg foleg az...

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Pethes Ildi-valahol olvastam ,hogy Rákos....valamerre laksz, az elég közel van hozzánk, mi maglódon élünk, BP.-RE JÁRUNK BE DOLGOZNI.
SZÍVESEN BESZÉLGETNÉK Veled, ha lenne kedved, ezért írd meg kérlek merre laktok, szerintem egész könnyen eljuthatunk egymáshoz.
Köszi.
Kinga
kinga (kinga)
 


Szia KInga!

Lám lám, egyre többfelõl összehoz a sors. Amióta elõször olvastam tõled, hogy a 3 gyerek után negyediken töröd a fejed, azóta "érdeklõdöm" irántad. (mivel ugye nekünk is ott a szép 3 gyerek, és vajh belevágjunk-e még egybe). Most meg kiderül, hogy még esetleg közel is lakunk. Szóval mi Rákosligeten, illetve hivatalosan Rákoscsaba-Újtelepen lakunk, de szellemileg inkább az elõbbihez kötõdünk (odaesõ ovi, suli volt a szimpatikus pl.) Gondolom Rákoskeresztúr központot ismered, innen a 198-as busz kacsáz el felénk, illetve az Örsrõl a 76-os. A Naplás tavat nem tudom, ismered-e, onnan a legegyszerûbb. Ez a tó pl. a Cinkotai útról megközelíthetõ (újabb támpont, ott van a Cinkotai buszgarázsa a BKV-nak). A tótól vagy fenti Cinkotai út felé, vagy a másik irányban, a Naplás úton lehet eljönni. Nos, ha a Naplás utat választja az ember, az elsõ utca jobbra, amelynek már mindkét oldalán vannak házak, az a Piski, abban lakunk.
(ja, amúgy mi innen Csillebércre járunk most dolgozni...)
Jó lenne, ha összejönne, kíváncsi lennék a gondolataidra a gyereklétszám-anyaság-munka kérdéskörben (is).
Ildi
Pethes Ildikó
 


Ildi-köszi a választ, én is így voltam Veled, lám egy megszállott, aki bírja a gyürödést, mármint a sok gyerekböl adódó strapát...
Azt hiszem a Naplás úton autóztunk már, de a többi ismeretlen.
Ez nem gond, én rugalmas és nyitott vagyok mindenre, még azt a tavat is megméznénk, ha tavaszodik jobban.
Remélem márciusban "bekattan" a negyedik babus, akkor én nem megyek többet dolgozni, több mindenre lesz idöm...
Maglódon lakunk, Kerszttúrról alig 10 perc alatt otthon vagyunk.
Dolgoztok mindketten?Hol, mit?
Hogy oldjátok meg a gyerköcök állandó felügyeletét?
Milyen iskolába jártok, jó-e?
várom válaszod, haza is írhatsz:peli@monornet.hu
Derüs tavaszt.
Kinga
kinga (kinga)
 


Kinga!

Mail ment.
Ildi
Pethes Ildikó
 


Sziasztok!

Az egyik ismerősöm szakdolgozatát írja pszichológiából. Az alábbi kérdőivet állítota össze nők részére. Ha van időtök és kedvetek kérlek benneteket töltsétek ki.
Tisztelt Hölgyem!

Az alábbi kérdőív arra keresi a választ, hogy nők egy része a párválasztás során miért részesíti előnyben a „rossz fiúkat” a „rendesekkel” szemben. Ismeretségi körében bizonyára Ön is találkozott már olyan hölgyekkel, akik meglepő következetességgel kötötték össze életüket látszólag „arra méltatlan” férfiakkal. A vizsgálat célja, hogy megtudjam, Ön „női szemmel” hogyan látja a fenti problémát. Arra kérném tehát, hogy próbáljon meg egy ilyen nő fejével gondolkodni, és ennek alapján eldönteni, hogy az alábbi hét állításban megfogalmazott szempontok milyen mértékben játszhatnak szerepet a „rossz fiú” választásában. Válaszlehetőségek:

1. – semmilyen szerepet nem játszik
2. – kevésbé fontos szerepet játszik
3. – közepesen fontos szerepet játszik
4. – fontos szerepet játszik
5. – nagyon fontos szerepet játszik

(A válaszának megfelelő számot írja az adott állítás mellett található kipontozott részre!)

1. Egy „tesze-tosza” alaknak nincs olyan biztonságot sugárzó ereje, mint egy kemény agresszív férfinak. Ez utóbbin érződik, hogy céljait el tudja érni, meg tudja védeni a nőt, és sok esetben nagyobb anyagi biztonságot tud nyújtani neki.
2. A „rendes pasi” túlságosan higgadt és kiszámítható, ezért sokszor unalmasabb, mint egy „nem rendes”. Ha egy nő izgalmat keres a kapcsolatban, ez utóbbit választja, még akkor is, ha az izgalom bizonyos esetekben a nőt ért sérelmekből fakad. Nem tudni miért, de az ilyen férfiakat valahogy szenvedélyesebben lehet szeretni.
3. Ha egy nőt fiatalkorában semmirekellőkkel hoz össze a sors, „függővé válik tőlük”; ebből fakadóan a későbbiekben is semmirekellőket választ.
4. Egy határozott, kemény férfi mindig képes dönteni (ellentétben a „tesze-toszával”). Az ilyen típusú férfi nagy előnye, hogy átvállalja a nőktől a kényelmetlen döntéseket.
5. Ha egy nő egy szimpatikus semmirekellővel találkozik, késztetést érez, hogy megváltoztassa.
6. Manapság egyre keményebb a világ, egyre kiélezettebb a verseny; ebből fakadóan egyre inkább divatba jönnek a kemény férfiak, hiszen már csak ők tudják garantálni a biztonságot a nők számára.
7. Bizonyos nők áldozatnak, mártírnak tekintik magukat, ezért olyan férfiakat választanak, akik megerősítik őket ebben.


…


…


…


…

…


…

…

Egyéb lehetséges indokok (Ön szerint):.………………………………………………………...

Az Ön életkora: ……… Köszönöm a közreműködést!
Erzsi
 


Üdv mindenkinek
Végre-valahára megbuherálták a gépünket, így már él az emil címünk:
zorromegatsa@mail.matav.hu
Zorkanya
Zorkanya
 


K. bigacsiga Kata!
(ugymint kedves)

Igen, az elso, a munkamania, eltalaltad. Mar hetente is alig birok benezni ide.
Ezek nem US, hanem Ft-os szobak Kép)) (vettem, emlekszem..)

Rendet? Hajaj, azt a fiaim es az anyjuk kozott sem birok tenni. Katasztrofa.

Bocs, az eltunesert. Igerem, el fogok maskor is tunni, jo?

A tunderi? Igen, mar elofordul, hogy megfordul. De mar nem tunderi, hanem zabalnivalo. Kesz vagyok...
Majd meglatod, a nyari talalkozon, ha jottok a szigetre!

Koszonom soraid: Zsolt
Zsolt
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: