Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Afonya!
Nyugodj meg nekem is sovány vigasz lenne, hogy rutin mûtét. Azért szorítunk, hogy minden rendben menjen.
Azért mégis csak hasznos, hogy minden apróságot leírunk mert így igy fel tudtál készülni erre: "Rekanak kocsiban valo felallasi kiserletet csirajaban elfojtottam, azota nem is probalkozik szerencsere" Kép
A mezitláb alatt a zokni nélkülit értem. Most már meleg van, úgyhogy jobb ez mint bármilyen, ahogy Dancsi lányom hívja: "tapadókorongos" zokni. Rékán van zokni?

Tündéri Réka a torta elõtt, és nem a ruha a lényeg, hanem az az édes kis értelmes pofija!KépKépKép
Nem írtál a motorról, hogy csak a kép kedvéért ült rajta Réka, vagy már el is játszik vele? Mi is behoztuk anyukáméktól, de Dóri még csak segítséggel halad. Dancsi tanítgatja neki, hogy kell haladni. Majd teszek fel képet a topicomba róla.

Zsuzsa!
Én is tegnap akartam jönni, de én is kidõltem.Kép Nem volt kedvem netezni.Kép
Kicsit irigyellek, hogy nem kell annyit sétálnod Elõddel. Nálatok tényleg fordítva van.
Ismerõs ez a lassabban.Kép Dóri most már bejárja a lakást, ha elesik felpattan és megy tovább, ügyesen megfordul, irányt változtat, de õ is szaladni akar mindenáron.Kép Néha teljsesen úgy néz ki mint az utcán a totál részeg ember.Kép Meginog, majdnem orra esik néha, kevés neki a folyosó szélessége, de azért megy kitartóan.Kép

Megyek tovább...Kép

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Afonya!
Hátha benézel még ma ide...Kép
Nincs valami jó szabásmintád (vagy linked) Dórinak nyári felsõrészhez? Olyan top szerûségre gondolok. Olyan anyagból ami nem nyúlik, de könnyû megvarrni.Kép
Van egy virágmintás anyagom ami talán neki jól állna. Már csináltam belõle neki szoknyát, kalapot, de kellene valami felsõ is. A szoknya vastag derekú gumis, alján pici csipkével a kalap olyan mint a Zsani kislányán volt, annak a szélén szintén pici csipke mint a szoknyán.

Elõre is köszi!Kép

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa,
hat, ugy nez ki, edesszaju a gyerek, mint az anyjaKép
Fogak: jo otlet ez a figyelemeltereles. Mondjuk nalunk nagy melot nem igenyel, mert amint felveszem, tagra nyilnak a szemei es magyaraz ezerrel. Akar a kinti varoskep fenyeinek, akar a benti jatekokat latja meg.. en meg ezzel kuzdok, hogy minel ingerszegenyebb helyre vigyem, hogy vissza tudjon aludni. Epp nemreg allapitottam meg, hogy milyen hamar meg lehet szokni a jot, ti. hogy atalussza az ejszakat a gyerekKép Egy ejjel felebred es en meg mar bele akarok halniKép
Szalvetak: orulok, hogy jok lettekKép
Serv: nem tudok rola semmit, mert eddig optimistan biztam a javulasban es strucc modjara nem akartam tudni reszleteket, raerek majd elotte borzadniKép. Most az enyem aktualisabb borzonganivaloKépKép
Erdekes ez a ho dolog, Rekanak egy sirosabb vagy ugralosabb napon is volt, hogy 37 folott volt, allitolag normalis ebben a korban.

Kata,
Reka is mezitlabas, zokni nelkuli, de o mar regota, honapok ota. Miota le tudja huzni a zoknijatKép
Ja, a motor: nem, nem tud meg haladni vele, vagyis nem is akar. Csak tolni, viszont azt nagyonKép Ill. azt is elvezi, ha en tolom, bar erre csak ritkan vagyok hajlandoKépKép

Mindketten irtatok a jarasrol. Hat Reka nem igazan halad, forgasrol meg szo sincs, viszont Dorival ellentetben neki meg a felallas megy pitty-putty, semmi megingas, nagyon profin. Na jo, azert halad am, egyre tobbet lep onnaloan, vagyis pontosabban ugyanannyit, de mar szep lassan, megfontoltan es fuggolegesen erkezik a celhoz isKép

Kata,
megvan a nyari gyerekburdam, szerintem van benne, majd este /marmint mostKép/ megnezem. En is epp akarok varni ilyeneket, vettem kis madeiras anyagot is, vannak viragos vaszonjaim, pamutjaim, remelem, idom is leszKép Rekanak is van olyan kalapja, mint Zsanieknak, bibiiiKép

-Afonya
afonya
 
 

 
 

Afonya!
Köszi elõre is, majd holnap de. jövök!
Nekünk is van olyan kalap, bibíííí!Kép
Tiszta fehér, és elõl van egy kiskutya is, bibíííí!Kép
Arról vettem a mintát.Kép
Most már lesz egy virágos is...Kép

zokni: sajnos Dóri is lehúzta állandóan, úgyhogy mi egy idõben harisnyáztunk emiatt. Igaz eleinte ezt is le akarta szedni, és mérges volt amiért nem ment, de megszokta.

motor: akkor én szerencsés vagyok, hogy a tologatást és tanítást Dancsi vállalta.Kép Esetleg megkérdezzem nem akar-e 1-2 hétre motortanítást vállalni nálatok.Kép

járás: ezek szerint a járás sem egyforma. Én úgy látom Dórinál még az egyensúlyozással van gond, mert ha elindul nagyon sokat megy egyhuzamban, de ha valamiért megbotlik vagy felnéz ránk, akkor jön az esés, amibõl a felállás nem mindig sikerül elsõre. Viszont a gyerek élvezi, mert kacag ilyenkor nagyokat.Kép Talán csak azért nevet õ is mert látja, hogy mi mosolygunk az õ kínján?

Mára jó éjt nektek!

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Hû, de jó nektek, hogy olyasmire is rászánjátok magatokat, mint babaruha varrás. Nekem nincs türelmem ilyen apróbb/mármint méretileg/ dolgokat varrni. Na meg persze nem is tudokKép. Mindig csak a lakásba gyártottam dolgokat, azt viszont szívesen. Meg lehet autodidakta módon tanulni kiigazodni egy szabásmintán? Azért a kész munkákat szívesen megnézném a csajokon, ha lefotózzátok.

Zsuzsa!
Igen, megyek vissza dolgozni, mostmár bizti. Augusztus 4. lesz a bölcsibe szokatás elsõ napja, én pedig 20.-a után állok munkába. Kicsit félekKép, de hátha sikerülni fog nagyobb traumák nélkül megoldani./de most még nem sokat gondolok rá, nem akarom ezzel tölteni a még hátralévõ 2 hónapot/
Elõdön nem gyõzök csodálkozni milyen ügyes /ne segíts anyaKép/, elhiszem, hogy boldogok és büszkék vagytok.

bera
berka
 
 


Sziasztok!

Na, legkozelebb is panaszkodom majd, es akkor talan Reka is meghalljaKép
Valtozott a jarkalas tegnap ota: igaz, Reka nem menet kozben valtoztat iranyt, hanem helyben totyogva, mint egy oregasszony, de mar legalabb tudKép Es vegre nem rohan, hanem azt a par metert szep komotosan, lassan teszi meg.

Tegnap reggeli sztori: hallom, hogy mar felebredt, mert motyog a kisagyaban. Egyszercsak elkezd rohogni, megyek be, megnezem, minek orul ennyire. Hat ugy fogta meg a kisagy keresztlecet, hogy kinyult a racsok kozott es also madarfogasban, visszaforditott csukloval kapta el. Ertheto?Kép Es a masik kezevel meg piszkalgatta, es ez tetszett nekiKép Mara mar tudja, hogy az is az o kezeKép, mert mar csak a furcsa fogas kedveert markolassza.

Majd meg jovok, de ma enyem a kocsi, csavargas indulKép
Szep napot nektek is.
-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok

Áfonya
Szeretnék elõre is nagyon boldog születésnapot kívánni Rékának! Nagyon elszaladt az idõ! Kép


További jó beszélgetést, sziasztok
Forti

Kép
Kép
forti
 
 


Jajj a torta lemaradt. No mindjárt!! Kép

Kép
Kép
forti
 
 


Kép

Kép
Kép
forti
 
 


Forti,
kosziKép Nem zartkori a beszelgetes am, mi is belesunk hozzatok nehaKép

Egy eve ilyenkor mar javaban josolgattam....

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

bera!
Én még anno középiskolás koromban anyukámmal együtt tanultam. Õ járt szabás-varrás tanfolyamra, aztán amikor hazajött mindig megmutatta mit csináltak. Én kedvet kaptam és vele együtt tanultam. Szóval ketten tanultunk meg, egy tanfolyam áráért.Kép
A ruháról majd teszek fel képet mindjárt a topicomba.

Afonya!
Gratula az újabb mutatványhoz Rékának!Kép Sajnos Dóri egyre jobban szaladni akar. Bár szerintem ebben nagy szerepe van Dancsinak, mert imádják egymást és ha Dancsi hívja, Dóri szinte repülne hozzá. Reggel a suli elõtt is két kézzel integet a nõvérkéjének amikor bemegy az iskola kapuján. Remélem le fog szokni a szaladásról mert ennek nem lesz jó vége.Kép

Édes lehetett a kiságyas jelenet!Kép
Persze Téged is el bírlak képzelni az ajtóban leskelõdve...Kép

S mivel holnap menõs napunk lesz és nem tudom mikor jutok a gép elé, mi is elõre kívánunk Rékának :
Kép

Kata és Dóri

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok (fõleg Áfonya)!

Olvasok ám, de nálunk nem történik semmi új KépKép. Ádámkám nem megy, még azt a pár önálló lépést is hanyagolja mostanság, megszólalni sem akar, igazi férfi... (Zsuzsa, Elõd is az, annak ellenére, hogy jár, csak õ másfajta Kép).
Ha valahová el akar jutni a drágám, akkor vagy mászik, vagy egyszerûen fogja az ujjamat és elkezd húzni magával. Pedig tudna menni a kis büdös, mert ha elfeledkezik magáról, akkor szépen lépked kapaszkodás nélkül is, de amint észreveszi, hogy senki nem fogja, már térdel is lefelé. És ez elég hamar bekövetkezik, úgy 4-5 lépés után...

Áfonya, kicsavarogtátok magatokat?

Lányok, Ti még külön fõztök a gyerkõcöknek, vagy azt eszik, amit a nagyok? Én még sokat pepecselek Ádámnak, de õszintén bevallom, már kezdem nagyon unni...

Kedves Réka! Elsõ szülinapod alkalmából szeretettel gratulálunk,

Panda és Ádám

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Varras: most epp halozsakot alkotok neki, mert ekkora meretben mar nincs, ujjatlan meg foleg nincs.

bera,
elvezzetek ki akkor a nyaratKép Lehet, hogy Lilinek nagyon tetszik majd bolcsi, tenyleg kar elore aggodnod ezen.

Panda,
Hazon kivul Reka is gyakran a konnyebb megoldast valasztja es maszna tovabb. Csakhat cipoben nehez, nameg Anya sem orul, mikor feltorli idegen helyen a padlotKép
Csavargas: igeeen, de holnapra is maradt meg programKép

Kaja: en most fogyozom, Apa hazon kivul ebedel, igy tk. csak Rekanak fozok, olyat, ami kis modositassal vacsira jo Apanak is. De gyakran igy se tudom, mi legyen a kaja. Hetvegen meg a mi kajankbol kap, vegulis mar szinte mindent ehet. Egyedul a tejfolos kajakkal kell csinjan bannunk, mert attol pottyos lesz, ha sokat eszik belole.

Kata,
kepeket nezem majd, nekem is vannak terveim. Ja, es kuldom is, mar gepben vannak, csak Reka most nyoszorgosen alszik, nem merek zorogni.

Mindenkinek koszi a koszontestKép

-Afonya
afonya
 
 


Tavaly Kispapa mar feladta a virrasztast es 10-kor elment aludni. En is probaltam, egy kis No-spa segitsegevel, nogyogyaszom tanacsara, mondvan, ez meg csak joslofajas. Kb. fel oraval ezelott, ugy fel ejfelkor arra ebredek, hogy pukkanas, es elment a magzatvizKép Kispapat ebresztem, rohangal, mint pok a falon, felalombanKép Korhazba kb. mostanra erhettunk be, kaputelefon, "szulni jottunk"Kép. Lehangolo "meg csak 2 ujjnyi, meg van ido" diagnozis... még lehangolobb beontesKép, borotvalas, aztan irany a szuloszoba. Es ropke 2 ora mulva, mikozben en Apa kezet szoritom, hajnali 2 ora 06-kor megszuletik a lanyunk, KicsiRé.

Kép Boldog elsõ szülinapot, Réka! Kép

Anya
afonya
 
 


Rékalány!KépKépKép

Nagyon boldog elsõ szülinapot kívánok!

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Kedves Réka!

NAGYON BOLDOG 1. SZÜLINAPOT!

Kép

Kívánok Neked tortát Kép és sok ajándékot Kép

Puszi

Betti

Kép

Betti
fodbetti
 
 


Mindenkinek koszonjuk a szulinapi koszontestKép Betti, ez a "hopp" brumi /a la Reka/ nagy sikert aratottKép Forti tortajan levo gyertyalangra pedig hintazni kezdettKépKép

Ma nem volt koszontes, egyreszt Apa keson ert haza, en m eg ezert ugy gondoltam, attol lesz szulinap a mabol, hogy mindenben a kedveben jarok a gyerkocnek. Ugyhogy a gepet is kikapcsolom mara, zaporos, huvos ejszakat mindenkinekKép

-Afonya
afonya
 
 


Elnézést kicsit nagy lett (mármint letöltéshez), majd legközelebb jobban figyelek
jó éjt
Zsuzsa
zsuzsa
 


Kedves Réka!

Nagyon sok boldog ELSÕ szülinapot kívánunk neked! Kép Kép Kép


Áfonya!
Várom ám a szülinapi képeket!!!!!
Akkor neked elég gyorsan lezajlott a szülés! Ez a KicsiRé becézés nagyon aranyos. Olyan babás....

Kata, Zsuzsa, Áfonya!
Köszönöm szépen a segítségeteket cipõ ügyben.
Nálunk még mindig változatlan a járás, csak ha fogom a kezét akkor lépked, de nem siettetem. Viszont tegnap megtanulta " megsimogatni a haját", és csatot " beletenni".
És már a hasát is meg tudja mutatni. Ugy látszik, ezek a dolgok sokkal érdekesebbek, mint a járás...
Ti még használjátok a babakocsikat?
Én már nagyon szeretnék venni egy új biciklit gyereküléssel, és akkor jókat bicózhatnánk Napsugárral.

Jó hétvégét kívánunk mindenkinek:
Ildikó és Napsugár
ildikó
 
 


Sziasztok!

Áfonya!
Nagyon boldog szülinapot kívánunk mi is Rékának!!!

Ugye milyen jó a tavalyi eseményekre visszagondolni? Én is reggel óta ilyen gondolatokkal vagyok tele.

/bocs, hogy késve,de tegnap nem tudtam jönni, mert a nagyobbikkal voltak gondok, de már jól van./
berka
 
 


bera,
boldog szulinapot Lilinek! Jo tortarombolast Lilinek, szep napot az egesz csaladnakKép

Kép

ui: Dorkanak jobbulast!

-Afonya
afonya
 
 


Zsuzsa,
nekunk, nemmodemeseknek nem nagy a kep, viszont annal szebbKép, koszonjuk.

Ildiko,
gyors szules, haaaat... en elotte 3 napig ugy josolgattam itthon 5-10 perceseket, orakon at, hogy olyankor mozdulni se birtam. Azt hittem, nem sose lesz vege. Raadasul abban a hitben, hogy ez csak "sima" joslo, a szules ennel sokkal razosabb, hisz senkinek nem volt ilyenje a kornyezetemben.

Reka is kezenfogva szeret/ne/ jarni, de nem lelkesedem erte, a lustasagon kivul azert, mert ugy rohan es nem rendesen szedi a labait.
Babakocsibol en vettem egy konnyu, kicsit, sokat hasznalom, Reka 1 orat el van benne, ha tolom, vasarlaskor, vagy csavargasokkor. Biciklin en is sokat gondolkozom, de nem merek menni vele, olyan sok marha van az utakonKép Nameg szerintem Reka még keptelen arra, hogy nyugodtan uljon hatul, foleg, hogy latni se lat onnan rendesen.
Megyek, mert hangosan "hamm"-og a gyerek, valoszinuleg meglatta a kiflit, amit elolhagytamKép

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Afonya!
Képek mikor lesznek az 1 éves nagylányodról?Kép

Panda!
Én már csak akkor fõzök neki külön ha olyan a mi kajánk amit még nem ehet vagy nem tud megenni. Különben a mi kajánkat eszi.

Zsuzsa!
Nekem is kábeles netem van, nem volt gond a gif-ed nagyságával!Kép

Ildikó!
Hidd el, egyik napról a másikra fog majd elindulni amikor nem is várod.Kép
Mi még igen, használjuk a babakocsit mert reggel visszük a tesót suliba, délután pedig hozzuk. Nem messze van, sétálva 10-15 perc, de Dórinak még ez nagy távolság. Na meg nekem is ha ölben kellene cipelnem a pehelysúlyát ha elfárad.

Jó éjt!

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa,
hol veszel Te ilyeneket fel?! Csak nem megtudták Gödöllõn, hogy bera Lilijenek szulinapja volt es azert eme tuzijatek?Kép

Ma volt az igazi koszontes, igazi tortaKép En hulye, elotte jol lesuroltam az etetoszeket, hogy szep legyen a kameran, Ti nehogy ebbe a hibaba essetekKép Azt hittem, hogy Reka is ovatos lesz, mint Doribaba, de valahogy megjott a batorsaga a multheti nagyis torta utan. Filoztam, hogy azt a feher kisrucit raadom Rekara, amit ma varrtam neki, de azt viszont szerencsere leszavaztamKép
Kepek: hat igazabol van most nalunk egy kolcson-digikamera, viszont kartyat nem katunk hozza, igy kepek sokara lesznek netkepesek.

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa!
Én is olvastam a másik topicot, sõt válaszoltam is, majd olvasd el!Kép
Kicsit álmos voltál tegnap, ugye?
Miért?
Berának Lilije van, Dórim pedig nekem!Kép

Afonya!
Azt hiszem küldök mailban képet Dóri tortás képei közül, hogy milyen volt a végén. Persze ezt már hamarabb is megtehettem volna, hogy tudjad mi várható Rékától is.Kép Csak azért nem tettem a topicomba belõle, mert mint írtam nem találtam publikusnak a végkifejletet.KépKépKépKép
A torta után én a gyereket zuhanyoztattam le, apa a széket próbálta letakarítani, Dancsi pedig a szék körül a talajt.Kép

Este jövök majd a mai szülinapos képekkel.

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata,

nem azert, hogy kotozkodjem, de Beranak a nagyobbik lanykajat Dorkanak hivjakKép Azt hiszed, Dori csak egy van?!Kép

A torta utani manover ismeros, csak nalunk forditva, apa furdetett, en meg takaritottam. Elotte azonban le kellett vetkoztetni Rekat, ami annyit jelentett, hogy a tiszta tortas bodyt keresztulhuzni a nemkicsi hajanKép Igy ma hajat is mostunkKép
Kepek johetnek utolag is, hadd vigyorogjak mas bajanKép

Es akkor par kep tolunk, fenykepezogepes, sajna a gyertyafujas nem lett joKép.

Tortabontas kezdete, elmelyult alapossaggal:
Kép
afonya
 
 


Tortaeves felulnezetbol avagy tajkep csata utanKép

Kép
afonya
 
 


Azt hiszem, itt en kaptam egy falatot:

Kép
afonya
 
 


Jo moka voltKép

Kép
afonya
 
 


Es az utolso. Hogy kerul a lab az asztalra?!Kép Ezt hivjak kezzel-labbal evesnekKép /Egyebkent ez nalunk rendszeresen igy zajlik, ez a kis pocak hatranya, elfer mellette meg a lab isKép/

Kép
afonya
 
 


Tevedtem, van meg egy labas mosolygosban is:

Kép
afonya
 
 


Modemesektol bocsi a nagy kepmeretert. Probaltam lekicsinyiteni, de akkor nem igazan latszottak a morzsak, nem voltak ugy jok a kepek.

Lanyok, ti tudtok mov formatumot nezni? Mert van egy-ket mozim is, de most nem akarok konvertalgatni, foleg, ha az avimat se tudjatok utana megnezni.

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya: boldog egyévességet (és Kata Dórijának is, de sajnos nem emlékszem, hogy neki irtam-e már) Rékának!!!
Ezt a nagy hajat nem kurtitod ebben a melegben? Nem izzad a feje? Julinak kb. feleennyi haja van, de már harmadszor vágom, mert csurom vizes a haja:=(
A lába Julinak is mindig felkerülKépKép Olyan édi. Ilyenkor én félig röhögve ki szoktam jelenteni, hogy nem tesszük a lábat az asztalraKépKép Ö meg bölcsen néz, mondja hogy "nye, nye", és visszarakja a lábátKépKépKép

Na, menek, mert éhes vagyok. Jó hétvégét mindenkinek!!

zsani
zsani
 
 


Sziasztok!

Áfonya! Gyönyörû ez a lány, tortásan is!KépKépKép
A tortaevés nálunk is fürdéssel végzõdöttKép - képek változatosság kedvéért egyenlõre a gépben . Én mindig elcsodálkozom kicsit, hogy honnan tudják mit is kell vele csinálni, de a gyertyafújás után - ami még közös produkció volt - azonnal a szájával közelítettKép.
Külön szám Réka lába az asztalonKép

Zsuzsa!
Tényleg, mit ünnepeltetek ennyire Gödöllõn? Kép - Mármint Lili szülinapján kívül?KépKép
Várjuk a fürdõzõs képeket! Én meg még mindig nem tettem ki a medencét, de azt hiszem venni kellene valami kicsit, mert a mienk túl nagy, sok víz kell bele, lassan melegszik fel...meg aztán Lili mozgékonyságát ismerve...Ti hogy csináljátok? Még a fürdõkádban is alig merem elengedni, mert szélvészként változtat helyet.
No meg egyébként is csak a teraszra, a betonra tehetném egyenlõre, mert a fû, az még mindig csak álom...én nem is gondoltam, hogy ekkora macera/no meg pénz/ rendes, szép füvet csinálni, pedig egyáltalán nincs nagy kertünk.

Zsani!
Lili is pont ilyen izzadós, fõleg most mióta önállóan jár -no meg esik - szinte állandóan ki van izzadva, annyit mozog. Úgyhogy neki is rövid a haja...de amikor látom Rékát, mindig elhatározom, hogy nincs több hajvágásKép De persze ha olyan haja lenne Lilinek is, nem lenne szivem levágniKép No, de reméljük beindul az övé is...

bera
berka
 
 


Drága Kicsi Réka!!!KépKépKép


Boldog elsõ Szülinapot kívánunk Neked, sok-sok szeretettel!!!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Sheila és Melissa

Drága Áfonya!Kép

Meghatóan kedves ez a visszaemlékezés...Kép
Ne haragudj, a 4 nap késésért, nem voltam netközelben, hogy köszönthessem a tündérszép Kiskirálylányt!!!Kép

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Zsani,
kosziKép
Haj: de, folyamatosan vagom, ill. a fodrasz utoljara. Lassan megint menni kell, mert a szemebe log. Igazabol a nyaka szabadon van, ott nem izzad, ha meg erdemi kulonbseget akarnek szellozes miatt, akkor nagyon le kene nyirni, szinte tuskere, az meg valahogy nem akarodzik. De lehet, hogy rafanyalodomKép
Ez a "nye, nye" ez aranyosKép Nalunk is mukodik a labvisszateves, de jateknak veszi o isKép

bera,
varjuk a kepeket turelmesenKép Reka is fujta a gyertyat, de kopkodes lett belole, inkabb besegitettemKép Nameg o kezzel akarta lecsekkolniKép
Medencenk mar nekunk is van, csak mi erkelyezni fogunkKép
Fu ugyben sejtem gondodat, van egy ismerosunk, akinek
kertesz segit a rendezesben, ingyen van a locsolovize es megsem sikerul igazi pazsitot csinalnia.
Mekkora Lili haja? Izzadas Rekanal a hajlatokban osszegyulo koszbol latszikKép

Sheila,
kosziKép Egyaltalan nem vagy elkeseve, foleg, ha meg ilyen nyomos indokod is vanKép Olyan reg olvastam Rolatok, jol vagytok? Melissa igazi no mar, ugye?

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!

Kicseréltem a profilomban a képet, hogy megmutassam mekkora Lili haja. Már kezd nõniKép, de 6 millisre vágattuk, mert annyira egyenetlenül nõtt. Valahogy el vagyunk most maradva képileg. El kellene vinni elõhívatni, de valahogy mindig elmarad. Voltak nálunk kb. 3 hete barátaink, akik hoztak digit gépet, de olyan rosszak lettek a képek, hogy semmire nem megyünk vele. Ez is abból való, talán az egyetlen használható. A szinek lettek borzalmasak.

Zsuzsa, Kata!
Merre jártok?Kép

bera
berka
 
 


bera: hát, tényleg rövid Lili hajaKépKép De szerintem igy is teljesen lányos. Ja, és persze nagyon szépKépKép

Áfonya: ok, értem énKép Nagyon szép igy RékaKép

Zsuzsa: köszi, megvagyok. Egyre jobban birom a munkát, mostmár kezdem megismerni az "új" babákat is, meg a szoptatással kapcsolatban is egyre többen fordulnak hozzám bizalommal, és ez tök jó.
Julit meg nem zavarja, hogy nem velem vanKép Szerintem olyan neki a néni, aki vigyáz rá, mint egy nagymama.

Na, megyek, mert a lányom kimászott a folyosóra a WC elé, ahol a férjem trónol, és ott sir (látja alul a fényt, és be akar menni v. nemtom).

zsani
zsani
 
 


Egypar uj kep, csinoskaKép
Kata, a ruhakat, amikben Reka van, en varrtam, tok egyszeru, 1-2 ora alatt kesz.

Kép
afonya
 
 


Az uj siesta szandal, mint Kataeknak, csak nekunk tucsokos van. Es viragos ruci, igaz, kicsit kisebb viragokkal, mint KataeknalKép

Kép
afonya
 
 


Copfocska, szembol:

Kép
afonya
 
 


Es a botkent hasznalt kacsavalKép

Kép

Es most mennem kell, mert hangosan hianyol a masik szobaban, ugy hallomKép
afonya
 
 


Sziasztok!

Végre ide is eljutottam.Kép
Tegnap már nem volt hozzá erõm.

Küldtem nektek egy pár nem publikus képet Dóri elsõ tortamajszolásáról. Kép Remélem megkaptátok.

Afonya!
Köszi a figyelmeztetést bera Dórijáról. Tényleg nem tudtam.Kép

Valami ennivalóan édes Réka a tortával. És milyen hajlékony...Kép
Az a láb az asztalon rendesen tetszik. Jó, jó, tudom neked már nem annyira!Kép

A csinoska képek is nagyon drágák. Olyan igazi kislányosak.
Neked nem furcsa, hogy már nem igazán kisbabának néznek ki a lányaink? Hiszen már inkább kislányok mint kisbabák.Kép

A ruhák marhára tetszenek, nagyon ügyes vagy.Kép Én az ilyet azért nem merem elkezdeni, mert nekem a kar és nyak részen az a beszegés mindig olyan furcsán kifelé áll. Nem tudom miért.
Most jó lenne valami topot csinálni a két lánynak. Olyan lenne a felsõ mint ezek a kisruhái Rékának, de félek, hogy a hónaljnál szokás szerint kifelé hajolna.Kép
Aranyos a szanditok is. Én nagyon szeretem, tényleg jól tartja a lábukat.

Zsani!
Köszi! KépKép

bera!
Hogy milyen csudaszép lett Lili!KépKépKép A szemeirõl már ne is beszéljünk!Kép
Jó nagyot nõtt a másik képhez képest. Tündéri neki az a tüsi haj!
Én is gondolkodom, hogy Dórinak levágatom ebben a melegben, de annyira sajnálom. Dancsi az elsõ szülinapján, majdnem bevonuló frizurát viselt. Annyira sûrû és vastagszálú haja volt, hogy muszáj volt neki levágatni.

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Hetvegen Szolnokon voltunk, hszafele meg racsaptam a kocsiajtot a kezemre, pont a balra raadasul a mutatoujjamra. Gyonyoru lila szint oltott a kormom, pokolian faj minden erintes, semmit nem tudok vele csinalni, mosogatas meg csak hagyjan, de gepelni semKépKép

-Afonya

ui: olvasni igen
afonya
 
 


Sziasztok!

Afonya!
Szegénykém!Kép
Most ha gyerek lennél dobnék egy virtuális puszikát a bibis ujjacskádra, de mivel mindketten felnõttek vagyunk, kicsit ciki ilyet mondani, ugye?Kép
Ha elküldöd a mosogatni valót, megcsinálom Neked...Kép

Pedig reménykedtem, hogy adsz valami tanácsot a pántokkal kapcsolatban...Kép
Mindegy most hozzáfogtam egy másik rucihoz, viszont ebbõl Dancsinak is lesz.
Dancsinak szoknya és kendõ (amit most hordanak a kislányok), Dórinak szoknya és fodros kalap. Aztán csinálnék hozzá felsõt is, de félek a pánttól.Kép
Az anyag gyûrt selyem, neonzöld.Kép Dancsinak marhára tetszik, hát úgy voltam vele, hogy õ tudja. A kendõ már kész, majd teszek fel képet ha készen van minden.

Zsuzsa!
Igen, a ferdepánt.Kép
Milyen kifutópályát csináltatok????
Ez a segítek dolog ismerõs.Kép Mi csapot cseréltünk a múlt héten a konyhában. Dóri szintén nagyon segítõkész volt, úgyhogy õ végül az állókában kötött ki.Kép

Jó éjt!

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Áfonya!

KÖSZi,KÖSZI,KÖSZI a szép táblét a másik topicban!!!!!

Az ujjadat sajnálom Kép. Balkezes vagy? Azért remélem, hamar meggyógyul Kép!

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mara mar javult valamit a helyzet, mar tudom hajlitani az ujjam. Es az agyam is megtanulta, hogy kimelni kell a mutatoujjam, mar csak minden masodik alkalommal verem beKép
Panda, igen, balkezes vagyokKép

bera,
nagyon szep Lili, es a szeme, az valami gyonyoru. Irod, hogy borzalmasak a szinek, pedig en pont meg akartam dicserni, milyen szep sine van Lili szajanakKép

Zsuzsa,
ne is band a labnelkuli eveszetet, nem teszi konnyebbe az eletunket, ugye Zsani?Kép
Gratu az avimutethezKép Jo a fokhagymagerezdes gif a profilodbanKép Mit csinal Elod, rugozik?
Szolnokra autopalyakon mentunk, igy is 2szer meg kellett allni Rekaval setalni. Miota nagylany es keveset alszik napkozben, kocsiban sem viszi tulzasba. Cserebe hamar elunja magat az ulesbenKép
Fogmosas: irigykedem, hogy mar itt tartotokKép En mar regen megvettem Rekanak a fogkefet, de jateknak hasznalta s most nem is tudom, hol lehet. Igaz, 2 es fel foga van meg csak, edesseget nem kap, szoval nagyon nem surgosKép
BulataKépKép Nem csukja odaa kezet Elod a szekrenyajtoval? Nalunk kezdetben volt nehany baleset. Volt kitol orokolnieKép
Reka is bajban volt kezdetben a szandallal, de most mar egesz belejott. Viszont meg mindig sokkal batortalanabb o is kinn, idegen teruleten, jarasilag.
Es nalunk tovabbra is kezenfogva akar jarkalni itthon. Pontosabban akarna, ha hagynamKép

Megyek, leteszem aludni, mert szolt, hogy almos. Kepzeljetek, ez a legujabbKép Majd jovok es meselem.

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Mostanában nekem is csak olvasni volt idõm. Most meg nagy szabadság van: apa 3 napig Pesten, a nagyobbik gyerkõc nagymamánál, úgyhogy miénk a világ LilivelKép. /persze szeretem, ha itthon vannak, de most élvezem, hogy mi osztjuk be teljesen az idõnket és nagyokat csavargunkKép/
Lilinek hatalmas tempóra váltottak a fogai a kibújásban és hirtelen 7 db lettKép. No erre mi is felbuzdultunk, vettünk egy fogkefét. Olyan aranyos volt a gyerek, azonnal tudtaKépKép mire való: megfésülködött veleKép /alig nézte hajkefénekKép/
A járással meg annyira bátor lett bárhol legyünk, hogy elég utána szaladgálni. Mióta nem engedi, hogy fogjuk a kezét mindig másik irányba akar menni, mint amerre haladnánkKép és ha meglát egy gyereket, szinte szalad utána.
Elérkezett az az idõszak, amikor mindig csinál valami haláli dolgot.
PL. nekem nagyon tetszett valamelyik nap a tv-s sztori. Odament a tv-hez és elkezdte ki-be kapcsolni. Határozottan rászóltam, hogy nem szabad, többször elmondtam és a fejemmel is mutattam, hogy nem. Eltelik pár perc, megint odamegy - nem látta, hogy ott vagyok - és nyulna a gombhoz a kezével. Erre elkezdi ingatni a fejét, elveszi a kezét, majd ingatja a fejét, hogy nem, keze elindul....ezt ismételte párszor és otthagyta a tv-t./megbeszélte magával, hogy nem szabad/. Olyan édes volt...
Vagy kb. 2 hete történt, hogy beszélgetünk apával, aztán áll fel, de nem találja a papucsát. Csak nem Lili vitte elKép? Erre szólok Lilinek, hogy : Lili! Nem láttad apa papucsát? Keresd már meg és hozd vissza! Erre nagy gondterhelten végigjárja a lakást, aztán céltudatosan megy a gyerekszobába, hozza a papucsot és adná az apja lábára...mi annyira meglepõdtünk, mert én csak viccelni akartam vele, de néha meglep, hogy miket meg nem ért.

Na, jól bepótoltam az írástKépKép

Áfonya! Javulást az ujjadnak! Lili szája tényleg nem ilyen piros, de a szeme ilyen szépKép
berka
 
 


FolytatasKép

Kata,
tok jok a nem publikus tortas kepekKép Ertem mar, miert nem merted kirakni oketKép
Hajlekonysagrol jut eszembe, Nektek nem csinalja gyerkoceitek, hogy all hattal az agy elott es hanyattfekszik ra? A frasz kerulget olyankor, mindig attol felek, kitori a nyakat vagy elszakadnak a hangszalai, stb....
Epp minap panaszkodtam en is, hogy mar nem ded a lanyomKép Nem csattog edesen a tenyere a foldon, na es az akarata is egesz felnottes marKép
Igazabol a haja es az elenksege, mozgekonysaga miatt o mindig idosebbnek nezett ki masok szemeben, de most mar en is annak latomKép
Ruhak: hat, az elszegessel nekem is vannak neha gondjaim, a fehernek kicsit most is merev lett, pedig ahhoz keszet hasznaltam /ZsuzsaKép/. Talan, ha kimosom, bepuhul.

Lassan, de haladok az irasbanKép Most valaminek nagyon orul a Reka, gyanusKép, megyek es megnezem, mit talaltKép

-Afonya
afonya
 
 


Panda,
itt meg nem is gratulaltam meg a nagylegenynek a jarashozKép Te azert eszrevetted, hogy Adam kepet tettem a tojasos tablaba, ugye?!Kép Legalabbis remelem, hogy nem kevertem ossze valamitKép

-Afonya
afonya
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: