Új privát üzeneted érkezett!

epp irni kezdtem volna, de lejart a mosogep. Majd jovokKép

-Afonya
afonya
 
 


Zsuzsa!

Igen!!!KépKépKép

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Ja, én nem tereget, nem sütök husit, de költöm mindjárt apát mert megy dolgozni.
Valakinek azt is kell a családban, nem?KépKépKép

Késõbb jövök!

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 

 
 

Kata!

Azért nem semmi ez a kommandós leselkedés Dóritól! Nagyon aranyos Kép!

Bera!
Köszi a gratulációt!

ÉÉÉÉÉS! Már nem négykézlábazik a küszöb elõtt, hanem megkapaszkodik az ajtófélfában, és szépen átsétál. Pnt úgy, ahogy Kata jósolta Kép. Igaz, én nem mutattam meg neki egyszer sem. Tegnap már simán vette az akadályt...

Viszont most nagyon késõ van, mennem kell aludni,

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Kata!

Annyira aranyosak ezek a kukucskálós képek! Hogy miket tudnak héha kitalálni ezek a gyerkõcök?!Kép
Errõl jutott eszembe, hogy úgy kb. 2 hónappal ezelõtt Lili hasonlót csinált, csak egy próbafülkébenKép...
Tescoban voltunk kettesben, gondoltam már olyan szépen áll, bemehetünk a próbafülkébe, amíg gyorsan felpróbálok egy pólót. Szépen meg is állt mellettem, de mire magamra húztam a pólót az én gyerekem már így kukucskált kifelé a próbafülke ajtaja alatt...nem kis feltünést keltveKép...nem csak Õ vigyorgottKépKép

Na sietek, ma már tényleg el kellene jutni erre az 1 éves tanácsadásraKép...

bera
berka
 
 


KataKép

Köszi!
Hogy milyen okos a Dóri!Kép Meg azért általában is a gyerkõcök olyan találékonyak, hogy mégKép Kinek fáj a pelus, kinek meg szalad...Kép Az enyém is el fog szaladni, mert igazán nem is a pelus "fáj", hanem az, hogy a csúnya, rossz mami nem engedi kakás fenékkel elmászni és akarattal a hátán tartomKép hihiKép
Pancsolást élvezi a Gabi, de nem úgy pancsizik ahogy egy gyerektõl elvárná az ember. Ül benne és játszik. Egyébként meg elmászik kb 30 ms utánKép Pedig látom hogy jól esik neki a vizecske, de mindig nagyon fontos dolga van épp másholKép

Zsuzsa!
Köszönöm szépen dicséretetKép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Kata,
kuldtem mailt a lanykaruhakrol!

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Kata,
ez a "KAKA" hihetetlenKép Azota is szol Dori?

Erdekes, hogy irjatok ezt a kuszob dolgot, Reka sosem csinalt belole problemat, ment, mint a tank. Ha egyszer raszanta magat, holmi kuszob nem birta megallitani, pedig o mezitlab, zokni nelkul van a lakasban, aggodtam is mindig, nehogy "elvagja" a labat a kuszob. Na valami ilyesmire ertettem, hogy "bator".

Kicsit csapongva: ma pl. Reka reggelinel nem igazan ertekelheto mennyiseget evett, majd a kaja foldredobalasaval jelezte, hogy befejezte az eveszetet. Es amikor kezebenyomtam ezek utan egy kiflit, hogy bekeben elmosogathassak, siman elmajszolta. Ennyit a kovetkezetes nevelesrol. Ti probalkoztok tobb kajaval, ha valogat?

Zsuzsa,
Te is gyanakszol, ha nagy a csond, hova tunt a gyerek?KépKép
A kocsival vigyazz, en azt nem engedem neki fogdosni, nehogy egyszer megegesse magat. Lehet, hogy hulyeseg, de egy altalanosbeli osztalytarsam a labaval ert hozza egy motor kipufogojahoz es a plasztikain raktak ossze utana a boret, azota fobiam vanKép

KiflikKép Tenyleg, Ti adtok belole mar a boltban is a gyerkocnek? Ez is egy bizonytalan pont szamomraKép

Reka elaludt, innen folytatom.

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!

Komoly, hogy Réka megeszik egy egész kiflit? Nekem még eszembe sem jutott odaadni egy egészet, csak kiflivéget szokott kapni.... És nem kell félned tõle, hogy tulságosan tömi vagy ilyesmi? Lili, ha úgy eszik, hogy katonákat adok neki és leteszem elé, akkor képes 3-4 db-ot is a szájába tömni, aztán meg fuldoklik.Kép
Szoval Réka nagyon ügyi, hogy így tud kiflit enni.
Ezért aztán eszembe sem jut odaadni a boltban, mert egyébként is nagyon morzsálva eszik, meg jól összekeni magát. Nekem meg a halálom a murcos gyerekKép, lehet, hogy tulságosan is, de a hugomnak van két kisfia és nem tudunk úgy menni hozzájuk, hogy a gyerekek keze, arca, pólója...ne legyen jól összekenve. Mondjuk elég nehezen bír velük, de engem nagyon zavar, pedig nem vagyok egy takarításmániás házitündér, de Lilit általában minden majszolós kaja után mosdatni kell.

Voltunk tanácsadáson, úgyhogy a mi kicsivel_több_mint_egyéves paramétereink: 9600g, 77 cm, fk:47cm. /bocs Áfonya, bár szerintem mi még így is a kisebbek közé tartozunk/ És persze a felét elfelejtettem megkérdezni annak, amit akartam, mert a gyerek úgy ordított.
Úgyhogy most tõletek, illetve a már nem szopós babák anyukáitól kérdezném: Ti adtok még tápszert vagy lassan áttértek a tejre? Én úgy gondoltam, hogy még legalább fél évig tápszert adnék inni- legalábbis reggel, mert este már nem kell neki - de Lili nem issza meg a 3-as tápikat, mert vagy sûrû, vagy csomósodik, vagy nem jön ki a cumisüvegbõl, vagy ömlik....stb. Egyébként is csak a Humana-t. Szoval: szerintetek baj, ha 2-est iszik? De úgy gondolom max. nem annyira tápláló. De ha nincs gond a súlyával, akkor ez nem baj?

bera
berka
 
 


bera,
en meg pont a kifli csucsket nem adom oda, mert Reka a 3 fogaval nehezen birkozna meg vele. Ha katonakat onalloan eszik, akkor o is hajlamos tul gyorsan a szajaba pakolni oket, am ha en etetem, akkor még veletlenul se hajlando kinyitni addig a szajat, amig le nem nyeli a falatot az utolso morzsaigKép Igy van a kiflivel is, amig van a szajaban, nem harap ujra. Egyedul a legvegen kell figyelni, meret neha az utolso falatot rosszul meri fel es bekap egy mammutotKép
Erdekes, engem nem zavar a "malac" /feltetelezem, hogy a murcos is ezt jelenti, bar nem ismerem ezt a szotKép/ gyerek, mar megszoktamKép A majd 10 kilot meg nem is lattamKép Kepzeld, mi lenne, ha Reka nem enne mondjuk kiflit seKép
Tapszer: Nalunk is hasonlo a helyzet, a 3-asok tul suruek, sot, nekunk a 2-es is az voltKép En Similac Vassal-t vagy Similac Gain-t adok Rekanak tej helyett, ebbe alszik bele este, furdes utan es ejjel, ha felebred, valamint a hajnali 6-7 orasi ebredesekor. Szerintem /es a hozzataplalas topicban szinten ezt irta valaki/ a szukseges tapanyagokat, vitaminokat mar nem ebbol szerzik be, ez csak amolyan raadas.

Mivel nalunk van a sulyaval gondKép, en megkerdeztem a gyerekorvosunkat, o is ezt mondta, igy nem aggaszt. Es olyan konnyu igy az esti elalvas, az ejjeli ebredes es hajnali visszaalvasKép

Most ebredt fel a lanyka, ujabban sokat alszik /a regi fel orakhoz kepest/, de tovabbra is csak egyszer.

-Afonya
afonya
 
 


Zsuzsa!

Addig is, amíg végetér a babanetszünet, mielõbbi gyógyulást kívánunk nektek!!!

bera
berka
 
 


Sziasztok!

Annyit írtatok, hogy talán egy kicsit én is csapongok most, mint Áfonya szokott.Kép

Elõször is had dicsekedjek egy kicsit, mert marhára büszke vagyok!Kép
Dancsinak kitûnõ lett a bizije, és az osztályelsõk között volt, könyvet is kapott.KépKépKép

Zsuzsa!
Ezek szerint szaladhatsz Elõd után. Kép
Dóri is egész hosszú távot megtett ma, de a kezét már neki sem lehet fogni, szaladhatok utána. Tényleg milyen távolinak tûnik amikor még arról panaszkodtam, hogy Dóri nagy kuffere...Kép
Örülök, hogy gyógyul Elõd lába.Kép
Dancsi az ABC-t még nem tanítja vele, sõt mióta nincs suli, rendesen kizárja Dórit még a szobájából is. Nekem kicsit furcsa, mert Anita nem volt ilyen Dancsival. Dancsi vagy az ajtaját zárja be, vagy "elbarikádozza" magát, hogy Dóri ne menjen a közelébe. Nem is tudom mit kellene csinálni. Azt sem akarom, hogy Dancsinak teher legyen Dóri, de azt a kis majmotKép is sajnálom amikor veri az ajtót Dancsira vagy sír, hogy had mehessen hozzá. Bera, talán neked van ötleted, hogy lehetne ezt igazságosan megoldani?

bera!
Gratula a paraméterekhez!KépKépKép
Kérdésed rám nem vonatkozik, de ha nem szopizna még Dóri én nem adnék még neki tejet. Persze hazudnék ha azt mondanám, hogy nem ivott még, mert igenis az utóbbi idõben kortyolt már az enyémbõl, de nagyobb adagot és rendszeresen még nem.
Én merem állítani, hogy Dancsin azért jött ki a gyermekkori ekcéma, mert 7 hónaposan már tejet ivott. Semmilyen tápszer nem kellett neki, tejem már nem volt, maradt a tej. Persze lehet, hogy nem attól van, csak én beszélem be magamnak.Kép

Látom Zsuzsa is írt a sebrõl, ha nem volt mély a seb, én is mindig csak lemostam a lányoknak, aztán hagytam magától rendbejönni. Bár olyan ez mint Áfonya ujja. Tuti a lányok is mindig ott verték be, ahol már sebes volt.Kép
A Tesco-s jelenet édes lehetett.Kép Még jó, hogy nem mászott ki. Mit csináltál volna, ha épp sem az új, sem a saját pólód nincs rajtad, õ meg kimászik???Kép Szerintem rekordot döntöttél volna póló felvételbõl...Kép

Panda!
Ugye, hogy nem sok kellett a küszöb féle akadály legyõzéséhez?Kép Mi megmutattuk Dórinak, nem vártuk meg míg magától rájön, de Ádám nagyon ügyes. Nincs nála áthághatatlan akadály, ugye?Kép

Sasha!
Akkor kitartás a szaladós pelushoz.Kép
A pancsolás nálunk sem megy olyan hû de nagyon.Kép Amikor belemászik, csapkod 5 percig, aztán játszik õ is.

Afonya!
Megkaptam, köszönöm, nagyon rendes vagy!Kép Mindjárt válaszolok.
KAKA: nem kell irigykedni, mert azóta sem mondta.Kép Egy véletlen volt ezek szerint. Ha megkérdezem mi van a gatyában, mondja, de magától csak akkor az egyszer mondta.

Dóri is zokni nélkül van a lakásban és én is féltem, hogy kihasítja a köszöb, de szerencsére nálunk sem fordult elõ. Igaz most már lazán átlépi, kapaszkodás nélkül, de eleinte mindig pont a szélére lépett.Kép Viszont Réka tényleg bátor ha lazán átgázolt rajta az elsõ pillanattól.

Töredelmesen bevallomKép, ha válogat, vagy úgy látom nem evett eleget, én is próbálkozom kiflivel vagy más rágcsálnivalóval utána. Ha az sem kell neki, akkor tuti nem éhes, úgyhogy ilyenkor hagyom.

Kifli: utóljára hagytam, mert kicsit hosszú lesz.
Van már ugye két lányom, de vannak dolgok amikre ha megfeszülök sem emlékszem. Így voltam a kifi adásával is.Kép Egy ismerõs anyukával jöttem haza kb. 2 hónapja. A kisfia 3 hónappal idõsebb Dóritól. A gyerek kiflit majszolt, amit Dóri természetesen majd kinézett a kezébõl. Az anyuka kivette a zacsibõl a kifli másik felét és Dóri felé nyujtotta. Természetesen megkérdezte, hogy odaadhatja-e.Kép Mondom nem adtam még neki, mert megfullad benne. Erre õ, áááá dehogy, nézd csak meg. Dórikám öklendezés nélkül benyomta a fél kiflit.
Én azóta ahol kiflit lehet venni, mindig veszek Dórinak. Nem fuldoklik tõle, szépen eláztatja. Ha vásárolunk Dóri kap egy kiflit és hangja nincs amíg van belõle. Itthon odaadom egyszerre, de máshol csak 2-3-szorra, mert ha leejti, akkor ne az egészet ejtse le.Kép

bera: "Murcos" nem lesz tõle, legfeljebb morzsás, de az marhára.Kép Azt viszont lesepred és kész.Kép Bár engem sem zavar ha malac módon eszik. Így evett a két nagyobb is, de megtanultak szépen is.
Ha kis darabkákat adok, neki õ is betöm 3-4-et is, de a kiflit szépen eszi. Ha én adom neki falatonként akkor meg detto mint Réka.Kép Ki nem nyitja a száját amíg le nem nyelt mindent.

Ja, ma adtam Dórinak cserkót. Mit ne mondjak, nem volt oda érte. Kiköpte, bekapta, kiköpte, bekapta, apródonként kb. 2 szemet evett így meg, de nem látszott rajta nagy lelkesedés, hogy õ most cseresznyét eszik. Nektek eszi a gyerek?

Húúúú. A végére értem. Kép

Megyek tovább...

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Zsuzsa!

Nem jöttél hamarabb, itt voltam csak írtam.Kép
Jobbulást nektek! Na meg egy pár gyógypusziKép hátha most is használ: KépKépKépKép

bera!
Mivel holnap nincs Babanet, ha ráérsz és érzed, hogy húz, vonz, magához akar láncolni a gépKép, akkor nyugodtan írj nekem mailt!

Pusssz! Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata!

Igyekszem, megígéremKép. Most is azon gondolkodtam épp, hogy hozzá kellene kezdeni....csak éppen valami mp3-at keresek./nincs sok kedvem hozzá, csak muszály lenne találni valamit/.

bera
berka
 
 


bera!
Ok! Kép Milyen mp3 kell???

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


He-heKépKépKép
Na jó, elmesélem, de elég OFFKép
Hétvégén megyünk lagziba, amolyan igazi falusiba...és a párom nem tud táncolniKép /na nem mintha én annyira tudnék/ és ma kitalálta, hogy tanítsam meg legalább egy kicsit. Mármint csárdásozniKép...de rájöttünk, hogy nekünk semmi ilyesmi zene nincs itthon, ha vennénk csak itt porosodna...gondoltam keresek valamit. Nem találtam...bár nem is voltam túl kitartó. No meg kérdéses, hogy meg tudnánk-e olyan minõségben hallgatni, amire már táncolni is lehetKép
Hát ennyiKépKépKép
berka
 
 


jaaaaaaaaaaaaaaaaKépKépKépKép
Ilyenünk nekünk sincs...Kép
Talán van még a Petõfi vagy a Kossuth rádión Jó ebédhez szól a nóta.Kép Anno nagyikám mindig ezt hallgatta.Kép
Csak tipp volt...Kép

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


No igenKépKépKép
Majdcsak kitalálunk valamit, legfeljebb nem táncolunkKépKépKép

Jól elvagyunk, úgy látomKép
berka
 
 


ja,ja!KépKép

Én megyek elteszem magam holnapra, mert icipicitKép kimenõs leszekKép (fodrász, kozmetikus).

Szép álmokat!

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


OK.
mail ment

és mostmár én is az ágybaKép

bera
berka
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa,
jobbulast Elodnek, remelem, mire irom, mar kutya baja a nagyfiunakKép

bera,
ha meg aktualis /nekunk sem kedvencunk, de valakinek lerantottuk anno ajandekba/, a Patakinak az Eddabol vannak ilyen notazos zenei, az tuti fenn van a neten. Sot, a ferjem most hoztt haza valami nigeriai Palko(?) eros akcentussal, meggyengebb hanggal eloaditt magyar notait, hogy ezt erdemes meghallgatnomKép Mondjuk, eros idegzet kell hozzaKép Es meg akkor sem biztos, hogy a rohogestol tudtok tancolni. Ha nagyon nem tanalsz ilyet, elkuldhetem oket, bar gondolom tudod, hogy nem kicsikKép

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

bera!
Mail ment!

Lányok kicsit beijedtem ma.Kép
Szerintetek lehet nagyon lázas a gyerek a foga miatt? Dórinak délután 38,7 volt a hője amikor felébredt. Semmi baja nem volt, csak ez a láz. Adtam kúpot, az levitte, de a gyerek kb. egy óráig csak sírt hatalmas könnyekkel. Az ölemben minden ok volt. Megnéztem egy idő után a fogát, hát valami marhára meg van duzzadva neki a két alsó rágó. Alig engedte bekenni Dentinox-al, de utána kis időre megnyugodott. Aztán elaludt az ölemben. Kb. egy órával a délutáni ébredése után!!! Gondolom a Germicid C miatt. Aztán amikor felébredt, jött a nyafi, csak az ölemben nem sírt. Viszont a szájához nem engedett nyúlni. Este még adtam neki Panadolt. Szopi után elaludt azóta semmi.Kép
Tudom, hogy fog darabszámban mi vagyunk az élen, de nektek nem volt ilyen gondotok? Most nincs energiám visszakeresni.Kép

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata!

Gabinak is volt 38 feletti hője 1x. A doki szerint valami vírusos.. adott rá antibiotikumot. Ezt persze mind abból következtette ki, hogy a gyereknek megnézte a torkát és nem volt piros. Aztán elszaladtam fülészhez bizti ami bizti, na és ő mondta, hogy a torka nem piros, a füle szép, ab. nem kell (szerintem se, hisz ke sem váltottam), és a fogak is okozhatnak nagy hőmérsékletet. Persze rá pár napra észre is vettem hogy kijött egy foga, de jobban szemügyre vettem pár nap múlva és kiderült, hogy 2 jött egyszerre.

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Kata,
en tobb helyen olvastam, ott is hangsulyoztak es a dokim is nyomatekosan felhivta a figyelmemet, hogy laz nem lehet fogzastol, csak kis hoemelkedes.
Nekem ugy magyarazta, hogy osszefugges azert van, mert olyan kis virus, megfazas, stb. ami normalis esetben nem okozna tunetet, fogzaskor a "lestrapalt" szervezetet jobban megviseli, nem bir el vele.
Ettol fuggetlenul, ha egy nap alatt elmult, en sem rohannek orvoshoz vele, de ha netan ujra beteg par nap mulva, nem art megemliteni.
afonya
 
 


Kata, D.V.B!Kép

Remélem, semmi gond Dórival...szerintem sem lehet a fogzás, talán vírus?
jobbulást a kisasszonynak, Melissánál is volt ilyen, nemrég...
mi akkor nem voltunk orvosnál, mert másnapra kutya baja voltKép

Gratulálok Dancsinak a kitűnő bizihez!!!KépKépKép

Patriknak is kitűnő lett, már harmadszor!
Ő is kapott könyvet és oklevelet, én meg majdnem elbőgtem magam, mikor az évzárón az igazgató felolvasta az Ő nevét is...Kép

ugye milyen jó érzés?Kép

egyébként Patrik is kizárja a szobájából Melissát, én semmit nem csinálok, mégha rosszul esik is...Kép
tudod, nekik már vannak féltett cuccaik, ezt meg is értem...
néha így is rákényszerülök a segítségére...

mail megy, 2 napig önhibámon kívül nem volt netem...Kép

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Mi még mindig lázasak vagyunk.Kép Más baja nincs, enni eszik (amikor a mandula gyulladása volt, csak folyékonyat evett). Az alsó rágó foga viszont marhára be van gyulladva, mintha egy jó nagy borsószem lenne az ínyében. Mivel a kúp sem vitte le neki igazán, ma elvittem az ügyeletre. A doki szerint van egy enyhe mandula gyulladása, de inkább a foga miatt van a láz, mert a mandula nem vészes. Kaptunk orvosságot, megy a Germicid C és a Panadol. Most néztem, talán már csak hőemelkedése van.Kép

Én is úgy tudtam, hogy a fog miatt nem lehet ekkora magas láz, nem is volt egyik lánynak sem, azért kérdeztem tőletek. Ezek szerint a fog és a mandula már okozhat ekkora lázat. Köszi nektek a gyors reagálást. Kép

D.V.B.Kép Sheila!
Sajnos látod Dórinál nem múlt el, azért vittem el orvoshoz.
Köszi a gratulát Dancsinak.Kép Mi szintén gratulálunk Patriknak!!!!!KépKépKép
Háááát nekem is könnybe lábadt a szemem, mert bár Anita nagyon jó tanuló volt, de osztályelső soha. Ő sosem kapott könyvet és oklevelet.
Igazad van, nagyon jó érzés!KépKépKép
Tőletek kapott Patrik valaha is ezért valamit? Olyan doppingszerűKép, önbizalom növelőKép apróságra gondolok. Beszélgettük apával, hogy valamit venni kellene neki, amivel mi dícsérjük meg, ezért a jó eredményért. Nem nagy dologra gondoltunk, tényleg csak valami jelképes apróságra.Kép

Meg vagyok nyugodva, hogy nem csak Dancsi zárja ki a kicsit a szobából. Engem nem is az bánt, hogy nekem rosszul esik, inkább Dórit sajnálom, hogy menne hozzá, de ő nem engedi. Bár Dancsi szobája amúgy is tabu Dórinak.Kép Úgy voltunk vele, hogy az legyen csak a Dancsi kis birodalma, de ő a nagyszobából is kizárja, csak mert éppen TV-t néz és nincs kedve figyelni rá, vagy játszani vele.Kép

Mailt várom!Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata D.V.B!Kép

Ja, így már más...Kép
szegény kicsi Dóridnak jól összejött!
de küldünk Neki virtuális puszikat!KépKépKép

Igen, Patrik kapott ajándékot, olyat amire régóta vágyott...Kép

ez tavaly mobiltelefon volt, Vodafone-os feltöltőkártyával ( egyszerű Sagem készülék ),
az idén pedig a Párom átmásoltatta neki a F/1 2002 játékot, így egy üveg borba került csak a kb. 15.000Ft-os CD, ehhez vettünk neki kormányt és pedált, hogy élethűbb legyen...Kép

ezenkívül az évzáró napján /este/ ünnepélyesn felbontottunk egy üveg pezsgőt, Ő is ihatott szigorúan 1 kortyot, és játszottunk egy partit a kedvenc társasjátékávalKép

Én is sajnálom ilyenkor Melissát, de szó ami szó
kutyavilágot rendezne Patrik szobájábanKép

Mailt küldöm, bár lehet, hogy nem ma.../késő van nekem már ilyenkor/

Puszi: Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Szia Kata!

Jobbulást kívánunk Dórikának!
Megnéztem a kukucskálós képeket, nagyon telitalálat. De az előzőeken is csini a kiscsaj. Főleg a fürdőrucis-csatos, és a pancsolós tetszik, no és a profilodban lévő sztárfotó.Kép
Dancsinak gratulálok a nagyon szép bizihez. Szerintem egy kis apróság biztosan jól esne neki.Kép

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok!

D.V.B.Kép Sheila!
Köszi a gyógypuszikat.Kép Tuti segítettek mert ma már nem volt láza.
Mi is arra jutottunk, hogy veszünk neki valamit.
Ezek szerint Patriknak már tavaly volt mobilja???Kép Akkor meg vagyok nyugodva, mert én kissé korainak tartottam egy 8 éves gyereknek a mobilt. Viszont nemrég lecseréltük apával a telefonjainkat. Az én régimet eladtuk, de az apáét megkapta Dancsi. 2-3 napot bír már ki csak egy töltéssel, úgyhogy nem volt értelme eladni. Viszont úgy gondoltuk Dancsinak gyakorolni a mobil kezelését, jó lesz. Vettünk neki bele mi is egy vitamax kártyát.
Úgyhogy most törhetjük a fejünket mivel lepjük meg.Kép

Gyöngyöske!
Köszi!Kép
Gratulációt átadom! Igen, mi is úgy döntöttünk, hogy veszünk neki valamit. A jövő héten nincs itthon, úgyhogy meglepi lesz mire hazajön.Kép

Zsuzsa!
Szerencsére ma már nem volt lázas!Kép A fogát viszont nem engedi megnézni, kínozni meg nem akarom.
Dancsinak átadom a gratulát. Sőt ha hazajön majd elolvastatom vele, elvégre már tud olvasni.Kép
El nem bírod képzelni, hogy én milyen büszke voltam.KépKépKép
Az avinál tényleg nem egy zöld képet kell látni...Kép Majd apát megkérdezem és holnap írok.

bera!
Milyen volt a lagzi? Csárdás ment apának???Kép Lilit is vittétek?
Ha kialudtad magad, gyere és mesélj!Kép

Akkor most rólunk.Kép
A kis dumagép megint új szavakat produkál. Most az a sláger, hogy IGYÁL. Nehéz volt először rájönni mit akar, mert nem volt teljesen tiszta inkább valami IDGYÁÁÁL. Aztán ittam előtte és a gyerek elkezdte ismételgetni, hogy igyál-igyál. Igen, azt szoktam mondani neki ha inni kap, hogy tessék, igyál.Kép

Jó éjt! K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Jaj, de nehezen szokja a szemem ezt az új design-t!Kép

Kezdek magamhoz térni alvásilag, tegnap még elég nehezen láttam ki a fejemből.KépKép A lagzi az jó volt, a tánc kevésbéKép, de túl vagyunk rajta. Dél körül mentünk, akkor még vittük Lilit, majd az esküvő után, úgy 5 óra körül hazahoztuk -itthon maradt a nagyival - és mi visszamentünk a vacsorára./Másik gyerkőc másik mamánál./ Tegnap délután viszont megállapítottuk, hogy biztos megvénültünk, mert már nagyon nehezen bírjuk az éjszakázást - másnap. KépKép

Kata!
örülök, hogy Dóri jobban van!
igyálKépKépKép
Gratulálok én is Dancsinak! Én általában könyvet kaptam a jó biziért, de én könyvmániás voltam./Ma is az lennék, csak kicsit aránytalanul elszálltak az árai a könyveknek./


bera
berka
 
 


Kata, D.V:B:!KépKépKép

Jajj, de örülök, hogy Dórika jobban van!Kép
szegénynek rossz lenne ebben a melegben ,még lázzal is kínlódni...Kép
azért az a fogacska is rossz lehetKép
Melissának most a popója nagyon "bibis" tegnap du-i alvás óta, biztos álmában kakálhatott, mert addig nem tud aludni, míg ki nem vesszük, nagyon kényes rá...Kép
így viszont kicsípte szegénynek, mire felébredt a 3 órás alvásból, ráadásul úgy keltettük...

Patrik nagyon jól reagált a telefonra, iskolába csak év vége felé vitte, mikor elkezdett önnálóan járni a busszal Győrbe...
mindig küld egy sms-t, hogy minden OK, utána kikapcsolja,
tavaly én is dilemmáztam, hogy hátha korai neki még, de olyan jó, mikor tudom, hogy elérem, ha nyaral v. a mamáéknál vanKép

Zsuzsa!Kép

Köszönöm szépen a gratulát!
Látom, Előd is PC-zseni lesz nemsokára!Kép

Bera!Kép

Lilinek gyönyörű szemei vannak, nem győzitek majd elhajtani a fiúkat!Kép
off: úgy emlékszem, hogy Te is vettél anyatejet Lilinek...ha nem Te voltál: Bocsi, ha igen: meddig sikerült?? / Melissa 10 hónapig kapott /

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

bera!
Örülök, hogy azért jól éreztétek magatokat.Kép
Nem vagy hozzászokva az éjszakázáshoz?Kép Ezek szerint Lili nagyon elkényeztetett és hagy aludni éjszakánként.Kép
Igyál: ma olyan ciki volt ez. Westel irodában várunk sorunkra, amikor Dóri megszólal, hogy igyál. De nem ám egyszer, hanem többször egymás után. Nem is ez volt a ciki, hanem Dórinak amúgy is nagyon mély hangja van, a 3-4. igyál-tól már kiabálva mondta. Aztán ezt az igyál-t olyan jó parasztosnak képzeld el ha ő a mély hangján kiabálva mondja. Hát ne tudd meg milyen égés volt. Még szerencse, hogy utána elkezdett mást is beszélni és hallották, hogy nem is olyan az igazi hangja és kiejtése mint az előbb.

Sheila!
Sajnos a fogát még mindig nem engedi megnézni...Kép
Jó,hogy mondod a kakit.Kép Dóri ma reggelre úgy összesz.rta magát, hogy a háta közepe is olyan volt. Észre sem vettem a hátán csak a szagot éreztem. A hátára fektettem és klasszul átszineztük a fehér lepedőnket.KépKépKép
Mit használsz Melissa fenekére ha kipirosodik?

Hát mi is megvettük az ajándékot.Kép
Írtam, hogy telcsit kapott és egy vitamax kártyát is. Azon már nem volt sok, mert én elszórakoztam az új telcsimre. Még nem volt eldöntve, hogy feltöltjük-e neki vagy sem.
Ma apa bejelentette, hogy megyünk telcsit venni.Kép
Ehhez tudni kell, hogy két hónapja vettünk két új telcsit a vodánál. Apa megtartotta a westeles számát is, de én leadtam. Az én új telcsim Nokia 3510i volt, apáé Mot.T720i. Hát én két hónap alatt sem bírtam megszeretni a 3510-est mert egyszerűen nem tetszett amikor már a kezemben volt és használtam.
Na ma kaptam én is egy T720i-tKépKépKépKépKépKépKép, mert minden nap könyörögtem neki, hogy cseréjük már el.Kép
S, mivel a westelnél úgy volt kedvezőbb, hogy veszünk mellé egy Aranytárskártya előfizetést is, meglett az is Dancsinak.
Ezt apa már előre eltervezte az egészet tegnap, én csak ma tudtam meg.Kép Persze azért ő is kapott valamit, mert a telcsimhez járt a kamera, ami nekem ugye mi a fenének (ezt ő is tudta).
Tehát Dancsinak van egy új előfizetéses száma, így legalább nem lesz olyan, hogy elfogyott a pénz a kártyájáról.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Húúúú lemaradt a D.V.B.!Kép
Bocsi!!!!!KépKépKép

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Zsuzsa!

Itt vagyok, csak kicsit elkéstemKép
Aranyos lehetett Előd a kislánnyalKép
És ha eladjátok a házat, akkor mik a terveitek?

Kérdezted hova megyünk nyaralni? Berekfürdőre (Karcag mellett van) minden évben -kivéve tavalyKép - elmegyünk egy hétre. Most kicsit félek, hogy fogunk megbírkózni a két gyerkőccel, de már rászántuk magunkat. Lassan készülni kellene...

bera
berka
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa!
Nem voltam tegnap, de aranyos vagy, hogy hiányoltál.Kép
Ha tudom, hogy versenyezni akarsz, bizisten belépek...Kép
Sajnos van egy kis gondunk, vagyis nem is gond igazán csak úgy néz ki kissé át kell szervezni az életünket és az állandó tervezgetés kissé lefárasztott agyilag, úgyhogy tegnap be sem kapcsoltam a gépet.
Foga úgy néz ki kint van, de ez nem 100%.Kép Nem engedi megnézni. Ha közelítek a szája felé az ujjammal már össze is szorítja...Kép
Telefon: Dancsi még nem tudja, hogy van új kártyája.Kép
Olyan jó, hogy Előd már jobban van!Kép
Amikor Dórinak volt mandula gyulladása ő sem akart enni semmit, csak a szopi.
Úgyhogy ne izgulj, majd visszajön az étvágya. Ha már nem hagyja el magát, és idősebb csajszika után rohangál, az jó jel.Kép
Kíváncsi vagyok, hogy kibújik-e foga a napokban, mert amiket írtál az mind lehet a fog bűne is.

bera!
Mikor mentek?
Ugye jössz még elköszönni????Kép
Azért ha elkerüljük egymást, akkor jó nyaralást, hagyd a gyerkőcöket is tombolniKép akkor talán Te is pihenhetsz egy kicsit.Kép
Ne moss, ne mosogass!Kép Ne csinálj semmit amit hétköznap.Kép Csinálja most apa. Én legalábbis ezt szeretném egy hétig.Kép
Komolyra fordítva: jó pihenést! Önellátósok lesztek? Mert ha nem akkor mosogatnod tényleg nem kell majd, ugye?Kép

Jó éjt! K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Kata!
Szerencsére nem önellátósba megyünk, kaja napi 3x, úgyhogy semmi mosogatásKép
De csak hétfőn indulunk.
Jó, hogy jöttél, már azt hittem én riasztottalak el.

Shelia!
Bocs, majdnem elfelejtettem válaszolni.Kép Igen, mi vettük Lilinek az anyatejet. Ő kb. 9 hónapos koráig kapott, úgy 4 hónapos koráig pedig szinte csak kizárólag anyatejet evett/csak néha kellett pótolni tápszerrel/. Én is megkuksoltam Melissát, hatalmasat nőtt, nagyon aranyos.

Zsuzsa!
Remélem Előd már teljesen a régi!Kép

bera
berka
 
 


Ez aranyosKép ahogy fogyik az üzeneteim száma. A kettővel ezelőtti üzim 189. majd utána 182.Kép
De azért közben új felhasználóból előléptem felhasználóvá.Kép
Vannak még hibák, de egyébként már egészen megszerettem ezt az új rendszert. Kép
berka
 
 


Sziasztok!

Nekem Afonya azóta sem válaszolt, én meg nem akarom újra zavarni, ha úgysem ír vissza.Kép
Zsuzsa! Hozd nekünk a híreket róla!Kép

bera!
Az szupi lesz, akkor tényleg nem kell főzni és mosogatni!Kép
Ja, és nem riasztottál el!KépKépKép
Viszont a jövő héten én is kevesebbet fogok netezni, mert mától 3 lányom van.KépKépKép
Itt van Anita is egy hétig úgyhogy vagy sütünk-főzünk vagy csavargunk...Kép
Az hozzászólásaim nekem is fogynak:
hétfőn 1378
szerdán 1268 Kép
Ugyan ma mennyi lesz...?Kép 1263Kép

Zsuzsa!
Alszol? Pedig én itt vagyok!!!Kép
Kipihented a kirándulást?

Most fáj is a fejem rendesen...Kép
Majd később részletezem, ha már úgy néz ki, hogy biztos a dolog.
A telcsi tényleg szupi, nagyon tetszik.Kép
Hú, Előd édi lehet a pa-val. Olyan aranyosak ilyenkor, ugye?Kép

Na én meg mára befejeztem.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Kata!
Remélem sikerült kitalálnotok valamit a megoldandó problémára! fejfájásKép

Zsuzsa!
Szuper, hogy Előd jól van és nem is fogyott. Esti elalvásra nemigen tudok mit mondani, nálunk ez az egyetlen alvás, amire lehet számítani. Vacsi, fürdés, szeretgetés, lerakjuk és egy hangja nincs, alszik. Néha még kicsit elmagyarázgat magának, de gyakorlatilag soha nem reklamál. És ezt kb. 8 órakor, de van, hogy hamarabb kicsit. /Bezzeg nappalKép/ Úgyhogy én most nagyon félek nehogy a nyaralás alatt elrontsuk...de igyekezni fogunk. Az egész nyaralás nem érné meg, hogy felboruljon az esti nyugalom.

Egyébként pedig teljesen kétségbe vagyok esve hogy fogjuk bepakolni ezt a sok cuccot, ami gyűlik, leginkább teherautóval kellene mennünkKép

Szép hetet mindenkinek!

bera
berka
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa!
Üdvözletet átadtam.Kép
A mobilos kép jó! Még mindig tetszik a telcsim, de nagyon.Kép Egy hibája azért van, mert ha valakihez csengőhangot rendelek, akkor ua. a hangot használja ha az illető csak sms-t küld akkor is. Szóval lehet, hogy rohanok mert hív valaki, aztán csak sms.KépKép
Nem is tudom mit mondjak az alvásra, mert nekem Dóri nagyon jó alvó.
Ma 13 hónapos, de ezidő alatt össz. 2 éjszaka volt fel.
Napközben már csak egyszer alszik. Ebéd után, de akkor 2-3 órát.
Este nálunk is hasonló mint beráéknál. Fürdés, játék, hancúr kifáradásig, szopi és alvás.

bera!
Talán már nem is ovasod, de remélem tudod, hogy nagyon jó pihenést kívánok nektek. Érezzétek jól magatokat!

Még semmi sem biztos, úgyhogy már nem fáj a fejem, majd mailban részletezem.

A bepakolt cuccal kapcsolatban egy kérdés: mi lenne veled ha repülővel utaznátok???Kép Ott a megszabott súly...
Én ezért nem repülök.Kép Nem tudnék olyan kevés cuccal elindulni.Kép
Mailra válaszolok mire hazaérsz.

Pusssz! K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Fényképeztem a csajokat.Kép
Anita után Dani ült egyedül az ágyon, és Dórinak már szólni sem kellett. Amikor Dancsi felállt, Dóri a helyére ült és ilyen képet vágott:

Kép

Ja, és a profilomban van egy közös kép a lányokról.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata!

Csuda helyesek és szépek a lánykáid! Dóri pedig nagyon cuki ezen a képen is, látszik, hogy ismeri már a fényképezőgépet! (rólam kiskoromban szinte csak sírós kép készült, annyira nem szerettem, ha fényképezni próbált bárki is, bár most is csak elviselem)
És még meg se köszöntem a szülinapi tortás képeket, amiket emilben küldtél, nagyon jók!Kép

Puszi

Betti

Kép

Betti
fodbetti
 
 


Kata!!!!Ez a nagylány a te lányod????Mondhatnád a testvérednek isKép
Nagyon szépek mind a hárman,de még mindig Dóri a kedvencemKép!

Mariann
mariann
 
 


Sziasztok!

Betti!
Köszi!Kép
Látod Dórinak kimondottan tetszik ha fényképezem.Kép
Ígérem eljutok hozzád is, de látod már most is mennyi az idő...Kép

Zsuzsa!
Ezek szerint félreérthetően írtam.Kép
Este nálunk is kell a cici az elalváshoz. Délben is csak velem (vagy apával) hajlandó elaludni mert a mi ágyunkon alszik ilyenkor. Az igaz, hogy 5 percnél tovább nem igen tart az altatás, mert nagyon hamar el tud aludni.
Ma pl. 3 órát aludt ebéd után.Kép

Ez a szaladgálás sajnos ismerős. Már Dóri is állandóan szalad.Kép Ha én ennyit mennék egy nap, hát este csak beesnék az ágyba.

Kukihíreknek nagyon örülök.Kép Nem lesz ott gond, hidd el. Amilyen lelkiismeretesen viszed mindig ha szólnak, nem lehet probléma!

Ja, s még egy utolsó kérdés: hogy aludtatok? Fürdés volt éjszaka?Kép

Mai sztori: Dancsi imádja a LasKetchap-ot. A telcsimre le is töltöttem ma csengőhangként, hogy ez szóljon ha Dancsi hív. Hallgatom, hogy milyen, erre Dóri elkezdi rázni a fenekét, majd mutogat a kezével, ahogy Dancsitól látta a Ketchap Song-ot.KépKépKép Azt hittem megzabálom.Kép Annyira édes volt, ahogy utánozni próbálta Dancsit.Kép

Mariann!
Igen, az én lányom!Kép
21 voltam amikor ő született.KépSokan meglepődnek amikor megtudják. Most vagy én látszom fiatalabbnak, vagy ő idősebbnek...Kép
Azért köszi a dícséretet!
Én sem felejtettem még ám el Bálint csodálatos szemeit és komoly nagyfiús nézését!Kép
Ti jól vagytok?


És egy másik, kicsit szomorúbb mai sztori.Kép
Dóri ma úgy megharapta Dancsi karját, hogy még én is meglepődtem a kis kannibálon.KépKép
Pedig Dancsi csak jót akart, de a jelek szerint Dóri ezt nem értékelte.Kép
Teszek fel róla képet. Remélem ilyen kicsiben is látható lesz. Igaz estére még csúnyább volt.Kép

Kép
Kép

Szép álmokat! K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Már jó rég nem írtam, de annyira kevés időm van, hogy csak na!!!

Kata!
Harapás Kép. Pont ma akartam írni, hogy a Ti gyerkőceitek is harapnak-e. Mert Ádám igen Kép. Ha Noémi nem ad neki oda valamit, vagy elveszi, amivel játszik, akkor megharapja. A múltkor is akkorát harapott belé, hogy tiszta sebes lett szegénykém karja. Pont, mint Dancsié. mi a csodát csináljak vele? Ha azt mondom, hogy "nem", szépen kiröhög KépKépKép. Picit csapjak a szájára, vagy azt azért ne?

Kata, jó érzés lehet, ha a három nőcivel vonulsz az utcán, ugye? Akik mellesleg csodaszépek Kép. Főleg, hogy a nagyról nemigen hiszik el, hogy a lányod Kép.

Nálunk Anyukám van így, aki 19 évesen szült engem, és 42 volt, mikor Noémi született, és őt simán a kislányának nézik.

Zsuzsa!
Én azt hiszem, nekem is el kellene vinni Ádámot valami "kukigyógyászhoz", de nem tudom, hová éredemes. Mert neki is le van tapadva, és nem húzogatom, őszintén szólva, nem merem neki. Meg nem is engedi, ha odanyúlok, tolja el a kezem. Végülis az az ő "magánterülete" Kép.

Ma jön Anyukám, és vigyáz Ádámra (Noémit eladtam anyóséknak Kép), engem meg elzavart itthonról, hogy menjek, ahová akarok. Na jó, de ezzel a hiortelen jött szabadsággal nem tudok mit kezdeni, fogalmam sincs, hová menjek. Főleg egyedül, mert a Férjem ugye dolgozik.

Szép napot, megyek, mert Ádám mindjárt felébred.

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Panda!
A lényeg, hogy itt vagy!KépKépKép
Írtad Áfonyához, hogy nem tudod hová rakni a képeidet.
Töltsd fel a Babanet Fotóalbumába. Ha nem akarod, hogy más is lássa akkor ne tedd pulikussá. Elküldöd nekünk magánban a linket vagy jelszót amivel meg kell nézni. Nem tudom melyiket mert még annyira nem néztem, hogy kell, de tudom, hogy nem muszáj publikussá tenni, csak kiveszed a pipát és kész.
A lányokkal tényleg fura sétálni, de jó!KépKépKép
Harapás: kicsit megnyugodtam, hogy nem csak Dóri harap.Kép Engem nem szokott, mert leszoktattam róla úgy, hogy visszaharaptam. Hiába ütöttem a kezére, az nem használt, mert nagyot nem akartam ütni, a kicsi meg nem használt, kinevetett.Kép
A visszaharapás viszont használt. Sajnos Dancsinál ezt nem merjük alkalmazni, mert ő azért csak gyerek még, talán túl nagyot harapna vissza fájdalmában. Én visszaharapnám helyette, de valahogy olyankor mindig szegény Dancsival vagyok elfoglalva.

Hová mentél végül a hirtelen jött szabadnapodon?Kép

Zsuzsa!
Igen, végig is húzta a fogát.Kép Pedig ő is kap pipihusit...Kép
Dórinál még nem, de Dancsinál nekünk is előfordult, hogy kimaradt a fürdés, és csak másnap reggel vagy délelőtt pótoltuk. Ő sem bírta a meleget. Na Dórival emiatt nincs gond.
Ma kint voltunk anyukáméknál. Van egy nagy medencéjük, a két nagyobb abban pancsolt egész nap, Dóri meg egy kis babakádban. Hát ne tudd meg, hogy nem lehetett kiszedni a vízből.Kép Sőt egy idő után ment a nagymedencébe a csajokhoz. Nem számított, hogy az a víz hidegebb.Kép

Engem nem zavar a kukiügy, írhatsz róla nyugodtan. Legalább tudom, hogy miről maradtam le a 3 lány miatt.Kép
Erről jut eszembe, hogy pár napja egy pici babánál voltunk. Egy hetes, és a mama segítséget kért, mert a baba nem kakilt és ő nem tudja, hogy kell meglázmérőzni. Na én átmentem, megmutattam, de közben szólt az anyuka, hogy vigyázzak pisilni fog. Mondom, honnan tudod? Hát áll a kukija.Kép Ilyenkor szokott pisilni.Kép Na látod én ezt sem tudtam. Elvégre lányaim vannak.Kép

Este még jövök!

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata,
merre jarsz?!

Csudajo a csajos csoportkepKép Nameg Dorika is. Es a harapas kep, na az tutiKép Szerencsere nalunk nincs, csak es kizarolag a labujjaimat akarja megenni, de ez a hulye jatekok miatt lehet, tudod, amikor azt jatszuk, hogy a maci megeszi a labadat, a kutyus is... meg a Reka isKép

Na, igazolatlan oraid vannak, tessek elojonni!
bera meg mindig nyaral? irigykedemKépKép

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Először is igazolom távollétem okát.Kép
Tudjátok itt van a nagylányom, apa is itthon van a héten, úgyhogy van elfoglaltságom.
Csavargunk, főzőcskézünk, sütünk.Kép
Most, hogy van aki foglalkozzon Dórival, nem olyan egyszerű összecsapott kaját csinálok ebédre, mint szoktam, hanem időigényesebbeket, minden napra valakinek a kedvencét.Kép
Estére természetesen hulla vagyok, de jól esik, hogy mindenki úgy áll fel az asztaltól ebéd után mint egy jóllakott óvodás.KépKép

Zsuzsa!
Elvégre a bátyám ezzel foglalkozik.Kép
Igen, tényleg kidőltek a lányok. Olyan klassz színük lett, még Dóri is barnult egy kicsit.
Köszi kérdésed, anyuval azóta minden ok.Kép
Szegény ő is kidőlt aznap, pedig olyan örömmel mondta amikor ott voltunk, hogy tele van az udvar, mert ott volt a három lány. Mi lesz majd ha vasárnap ott lesznek a bátyámék és az öcsémék is a gyerekekkel...Kép
Az ő hibája, mert mindenkit ki akar szolgálni, egyszerűen nem lehet leültetni, hogy pihenjen egy kicsit.

A pici baba tényleg tündéri volt.Kép Nekem a lázmérőzés tényleg megy, mert Dancsi nagyon szorulásos volt. Kicsit megdobbant a szívem egy kisbabáért, de jól belegondolva újra elkezdeni, már nem hiszem, hogy bírnám.
Dórinál már olyan jó, hogy ha hívom odajön, ha kérek valamit odahozza, és még sorolhatnám, de ezt Te is tudod, hogy mennyivel könnyebb mióta két lábon járnak és egyre értelmesebbek.Kép
A kukac dolog tényleg ujdonság volt számomra. Még jó, hogy az anyuka szólt.Kép

De jó neked, hogy Előd még kétszer alszik. Dóri már csak ebéd után, igaz akkor 2-3 órát.

Afonya!
Feljebb igazoltam az óráimat!Kép
Köszi a dícséretet.Kép
Irigyellek, hogy Réka nem harap. Igaz azóta Dóri sem. Talán megijedt Dancsi sírásától?

Kérdés: neked nem akaratos Réka? Nem tudom, hogy két nővérkéje miatt-e, de Dóri mostanában olyan akaratos. Ha valamit el akarok venni tőle mert nem neki való tiszta ideg.Kép Mint amikor az ember összeszorítja a fogát és úgy harcol valamiért. Gondolom érted.Kép
Pedig ő tényleg egy annyira kiegyensúlyozott, nyugodt gyerek (volt eddigKép). Rengeteget beszél, még egy idegen is megérti mikor mit mond (bár van amikor még én sem...Kép). Aki ismeri mindenki azt mondja rá, hogy nagyon nyugodt baba. Erre most felkapta ezt az új szokást, ami még nekem is új.
Én csak arra tudok gondolni, hogy a két nagyobb nem enged meg neki mindent, ami neki nem tetszik és ezért velem is akaratos próbál lenni.

Na, mára befejeztem, majd jövök.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Most végeztem Afonyánál, de ezt még le kell, hogy írjam:
Ma voltunk bent a yardon. Dórinak annyira tetszik a nííínóóó hangja, utánozni is marhára tudja, úgyhogy bekapcsoltattam neki egy szirénát én meg kellő távolságba mentem vele, hogy ne legyen túl hangos. Ne tudjátok meg, hogy tetszett neki. Tiszta vigyor volt a feje.KépKépKép
Aztán megnéztük vele a "rendőrpacikat" is.Kép Először csak nézett kerek szemekkel. Pedig ismeri a lovacskát a könyből, de így élőben... Még a lélegzete is elállt.Kép Pont előttünk hoztak be egy lovat, aminek rendesen kopogott a patája az aszfalton. Ezt Dóri is tudja utánozni a nyelvével. Egy idő után utánozta is, hogy megy a paci, de megsimogatni nem volt bátorsága.

Most már tényleg megyek, mert már ma van.
Így jár aki kihagy egy napot...

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata
Visszakukkantottam a képeidhez (a profilost már Áfonyánál megdícsértem), de az abszolút kedvencem a csatos! Nagyon tündér ez a lányka (kivéve a harapását)! Kép
hanna kedven hanjga egyébként az ütvefúró..Kép

bringa
bringa
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: