Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok !

Követem Zsolt példáját és én is leírom, hogy lehet Krisztikére is szavazni, Őt is beneveztem a babafotó pályázatra. ( Kiss Krisztina Henrietta )

[url=http://w3.swi.hu/mama-baba/palyazat.html" TARGET="_top]http://w3.swi.hu/mama-baba/palyazat.html[/url]

Köszönöm mindenkinek, aki Krisztikére szavaz !

Szióka

Szilvy
Szilvy
 


Sziasztok!

Lehet, hogy idén már nem leszek a neten, úgyhogy itt és most mindenkinek békés Karácsonyt és Boldog Új Esztendõt kívánok, jó egészséggel, sok-sok boldog perccel.
Ildi
Pethes Ildikó
 


Szia Zsolt!

Igen, mostanában (megint) behisztizek.
Foleg, hogy a házi rontom-bontom az alpinista korszakát éli, és mindenre mászik válogatás nélkül. Talán sikerül lecselezni, tegnap este fél nyolckor (!!!), behoztuk a kerti mászóka garádicsát, a gerendáról mászóhálót lógattunk, arrébb raktunk egy ruhásszekrényt, a pelenkázó-íróasztalt, falvédot, stb-t, így az emeleteságyra mászkál azóta. A gyerekszoba meg egy kommandós kiképzotáborra emlékeztet.
Most jó, mert nem a fejünkön ugrál a sarj. Ott úgysem tudna, mert többnyire égnek áll a hajunk, ahogy nézzük, hogyan sétál le a garádicson kapaszkodás nélkül...semmi sem tökéletes.

Bátyám mélyen hallgat. Nem fogom agyonütni, én nagyon értékelem. Nem vagyok olyan szerencsés helyzetben, mint egyesek, hogy négy bátyjuk is legyen! Neki lehetosége van a pazarlásra...
(Nagy poén az lenne, ha a nyurga emberke akkor születne meg, amikorra írva vagyon: pont a bátyó szülinapja.)

Most 28-ig munkakerülök és elmerülök a karácsonyi teszem-veszemben.
(Ja, a fiam véletlenül Legot kap tolünk is, és a mamiéktól is egy kis autópálya-Legot, hát nem érdekes?)

Kívánok szép ünnepeket, sok szabadidot, otthon tölthetot, angyalkákat (a meglévok mellé) Karácsonyra, meg visító kismalacot az Új Évre!

Maradok - idonként- olvashatatlan barátod:

Anta
Csutak
 

 
 

Sziasztok!


Mindenkinek nagyon szép Karácsonyt kívánok!


Anta
Csutak
 


Zsolt!
Nagyon köszi a diagramot! Így elnézegetve, ebben a hónapban van esélyem egy kisbabára! Majd tájékoztatlak...
Szeretettel üdvözöllek: Viráganya
Viráganya
 


Szia Zsolt!

Kaphatnék esetleg én is egy diagramot?
csibyh@freemail.hu Előre is köszönöm!

Hajni
Hajni
 


Viráganya!

Tényleg? Ez tök jó!! Akkor elmondhatom, hogy tevékenyen közremüködtem egy gyermeked létrehozásában???? Kép
üdv
Zsolt
Z
 


Hajni!
Majd holnap meg tudom keresni, és megy neked is.
Zsolt
 


Szia Anta!

Hiszti??? Egy ilyen nyugod, visszafogott hang mögött sok hiszti van? Megint?? Mit hallok.

A kis mászót ugyse tudod lecselezni. Nálunk max 2x esett le innen-onnan, többet nem, megtanulták. Meglepöen hamar. Igen, 1,5 év körül már hihetetlen meredek falépcsökön hihetetlen biztonsággal szoktak rohangálni. A riaszto, amikor még 1 éves, és már az emeletes ágy alsó részéről jól le tud tolatni. Felmászik magától felülre, és onnan is le akar hártálni, mint lentről szokta.... Huu. Van nagy orditás, és puffanás,és ijedelem, hogy belehalt-e a zuhanásba, de van bennük valami szivós. Hagyni kell kicsit élni őket. Amikor a fejetek közelében mászik, néha el kell kapni, és néhány légi szaltóval felküldeni a mennyezet alá, és gyakoroltatni több menetben a szabadesést, majdnem a padlóig. Van, amelyik megveszik érte, és van, amelyik halálra rémül, és az anyja is. Akkor eröltetni nem kell, csak mondjuk 2 naponta probálni egyszer-kétszer, hogy nem fejlödött-e véletlenül a kölyök térérzéke. Hátha megszerette a rémületet... Mértékkel. Minden tökéletes, csak ne hisztizz. (a hisztire érdekes módon viszont allergiás vagyok...ugye megértesz?)

Bátyád? Na jó, majd meglássuk. Számítok rá. Úgyhogy még ne csapd agyon... Ja, igen. A születésnapi egybeesés érdekes.
Szóval, minap fogja 12 éves bátyó a hugit, és nagyon illett az ölébe. Mondom neki, jól áll neked egy gyerek, csinálsz te is magadnak egyet? Nevet, hogy igen.... Erre én: - egyelőre inkább neked adom ezt, itt van! Kép

28-ika? Na, jó, rendben, fájó szivvel, de akkor merülj. És titokban jó LEGOzást a fiaddal!
Szép ünnepeket viszont, és a kecskének is. Kismalac nem fér már be hozzánk, ilyet kivánni se tessék!!!

Maradjál, - ahogy mondod - és erre számitunk is.
köszönettel: Zsolt
Zsolt
 


Szia ZSolt,
bár egyelõre nincs igazán szükségem rá, de küldenél nekem is egy ilyen diagramot? Kíváncsi lettem... Kép
Zsóka
zsóka (zsók
 


Hát kedves mindenki...


Kellemes karácsonyi ünnepeket szeretnék kívánni mindazoknak, akik éppen nem a szülészeten lesznek. Sok jót mindenkinek, a szülés elõtt állóknak kellemes szülést, a teherbeesni vágyóknak sikeres próbálkozást, a többieknek meg jó babázást, anyóselviselést, pénztárcalelapulást, stb.

Puszi mindenkinek, és külön üdv Gallainé Magdinak akinek már nincs sok hátra, no meg cserfes kedvenceimnek Zsókáéknak, meg mindenkinek minek ezt ragozni...

Üdv Zorkanya
Zorkanya
 


Zorkanya, viszont. Neked/nektek is a lehetö legjobbakat!
Zsolt
Zsolt
 


Zorkanya!

Nagyon szorítok Nektek.Sok-sok egészséget, és könnyû szülést.

Puszi
Magdi
gallainemagdi (gallainema
 


Zorkanya!
Minden jót Nektek, Neked külön is,
Boldog Ünnepeket kívánok,
Zsóka
zsóka (zsók
 


Zorkanya!

Békés, Boldog Ünnepeket kívánok! Vigyázztok magatokra!
Mazsi
Mazsi
 


Sziasztok.
Magdi! Hogy vagy?
Mazsi! Hogy áll a ház? Melyik utcában is van? Koszorú? Én ott lakok. ( MÁRC. 2.)
MINDENKINEK KELLEMES ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!

Orsi! Ma írtam neked, olvass!
friderika
 


Sziasztok!!

Bár ritkán szólok hozzá a témákhoz, de igyekszem követni az eseményeket...
MINDENKINEK Kellemes -és békés- Karácsonyi Ünnepeket Kívánok,... sok energiát a Törpékhez,még többet a szüléshez Kép, és KITARTÁS, hiszen minden gyermek felnő egyszer...

Legyetek jók!

Kriszta
Kriszta
 


Sziasztok!

Aki bujt, aki nem, mindenkinek nagyon boldog, békés karácsonyt!

Zsolt
Zsolt
 


Boldog Karàcsonyt és egy fantasztikus új évezredet kívánunk minden babanetesnek innen Veronából!

Katica + a család
Katica
 


Sziasztok !

Mindenkinek nagyon kellemes Karácsonyi Ünnepeket és eredményekben gazdag, boldog Új esztendőt kívánok !

Szilvy
Szilvy
 


Sziasztok!

Ezuton szeretnek en is mindenkinek bekes, meghitt karacsonyt es boldog uj esztendot kivanni!

Agi
Agi
 


Sziasztok!

Nagyon boldog karácsonyi ünnepeket kivánok mindenkinek.

Erzsi
Erzsi
 


Kedves Zsolt!
A diagram szuper, én azonban sajnos nem vagyok kismama... Kép Az a legnagyobb baj, hogy a párom Pesten dolgozik, hetente csak kétszer jön haza, és valahogy a petérésre sohasem ér ide KépSzóval, a hiba nem a diagramban van, hanem a mi (amúgy egészen boldog) családi életünkben...Szeretettel üdvözöllek: Viráganya
Viráganya
 


Szia Viraganya!
Hat igen, hibak mindenfele vannak. De legalabb jobban tudod, mi a helyzet, akar meg akarsz, akar eppen kevesbe...
A boldog karacsony utan kivalo ujabb evet!
zsolt
Zsolk
 


Üdv mindenkinek

ezúton szeretném veletek tudatni hogy dec. 20-án megszületett kicsi Döme

Zorkanya
Zorkanya
 


Sziasztok Lányok!

A chaten kifaggattuk Zorkanyát és a pici 3,5 kg-val és 53 cm-vel született császármetszéssel.

Sziasztok

Magdi
gallainemagdi (gallainema
 


Szia Zorkanya!
Nagyon -nagyon jó egészséget és sok bolsdogságot kívánok Nektek
Zsóka
zsóka (zsók
 


Szia Zorkanya!

Nagyon sok boldogsagot es jo egeszseget nektek.

Hajnalka
napocska (napocska)
 


Sziasztok !

Mindenkinek nagyon boldog új év(ezrede)t kívánok!

Drága Zsolt!


Könnyen vagy ilyen nagylelkű annyi gyerkőcből! :-)))
De nekem csak ez az egyetlen tud jelenleg leesni az emeleteságyról!
Különben is, olyan hihetetlen, hogy arany-kis-cseppecském, aki nemrég még a fejét sem tudta egyedül felemelni, most iszonyú hangeffektek kíséretében "játszik" keresztül a lakáson.
Ja, tegnap egy egyszerűnek induló klérdésemre megdöngette a mellét és így szólt: ÉN!!!
Na, szép idők jönnek...

Hidd el, nagyon kultúráltan hisztizem mostanában. Általában kimerül(ök) egy alapos portörlésben és/vagy gáztűzhely-sjikálásban, stb. Néha kifejezetten ráférne a lakásra...

szóval minden jót, jövőre is.
(a bátyám tele van ötletekkel, talán akad köztük használható)

Anta
Csutak
 


Kedves Anta!

Jó, hogy hallok felőled!
Igen, ez nagylelkűségnek tünik, de hidd el, általában túlélik. Ha meg valami nem sikerül, összevarjják öket... De valóban az a helyzet, hogy a saját lehetőségik határát fel kell térképezniük, és ebben jobban aggódunk, mint kellene. Vannak dolgok, amit a vénebbek joban tudnak, de ez a mászkálósdi tényleg az ő területük. Hamarabb másznak elképesztő biztonsággal fára, 60 fokos meredek falépcsőre, mint járni tudnának. Nem hülyék ezek, sose becsüld le őket! Csak még nem tudnak jól beszélni, de nagyon is kritikusan figyelnek Téged. Sose tudod, mit is gondolnak rólad, nézd meg csak a szemüket!
Emberek ezek, csak te gondolod ügyefogyott "anális" gyereknek...
Igen, a szép idők jönnek, és ez tart meg minket.
Az ÉÉÉN, az tetszik, klassz fiad van! Majd egyszer meglátogatunk (buccal, ha meglesz), és csinalunk egy össznépi hatalmas verekedést (nálunk több ÉN is van, és ÉN vagyok köztük az első, de erről van egy történet)! Úgyhogy csak hagyjad erősödni az ÉN-tudatot. Az kell a túléléshez!

Nálunk az megy, ha nem figyelünk, két fiu hever a Zsófin, úgyhogy a csaj nem látszik ki, csak zuzázzák-puszilják halálra. De jól viseli, egyre termeszetesebben veszi, hogy zabálnivaló. Egyébként tényleg az! A mosolya elbűvölő!

Hisztik, hát jó, ebben az állapotban többmindent "szabad" neked, máris meg van bocsátva! Csak vigyázz, ki ne hajtsanak a kert végébe családod férfitagjai (elég hamar képesek összefogni..) Szóval légy szives, vigyázz magatokra, ha ilyen hamar kimerülsz kivül-belül, akkor tessék időt hagyni magadra is! Rontom-bontom!

A lehető legjobbakat kivánom Neked, nektek is, nemcsak jövöre, hanem az elkövetkezendő évezredekre!

Közlemények: 1.Remélem, a csigaposta precizen működik. Jó olvasgatást! Véleményed majd érdekel. 2.Bátyád ötleteiben bizakodom, nekem, amit gondoltam, nem jött össze, nem volt a haveromnak olyan eszköze mégse. Marad bátyád, óvjed-védjed széltől is!

szeretettel, barátod
Zsolt
Zsolt
 


Szia Zorkanya!

NAGYON JO apát kivánok a picidnek! Neked meg sok-sok örömet.
Zsolt
Zsolt
 


Kedves Zorkanya!

Ezúton szeretnénk Nektek gratulálni és egy SOKKAL Boldogabb ÚJ Esztendőt Kívánni!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kanga és az ő Zsebibabája
Kanga-Zsebibaba
 


Szia Zsolt!

Én is szeretnék beállni a sorba! Mármint a diagram kérők sorába!!!
Kérlek szépen nekem is küldjél!!! :o)

Előre is köszike!!!

Mindenkinek Nagyon Boldog és Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet Kívánunk! ! ! ! ! ! ! !

Zsebi - család
Kanga-Zsebibaba
 


Sziasztok !

Mindenkinek nagyon Boldog Új Évet kívánok magam és családom nevében.

Szilvy és Családja
Szilvy
 


Sziasztok!
Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánunk:
Viráganya, Attila és Virág
Viráganya
 


Sziasztok !

Ma megszületett Magdi babája. Pontos adatokat később . (3885 gramm és 53 cm. ) de lehet hogy nem teljesen pontosak az információim.

Mindketten jól vannak.

Sziasztok

Szilvy
Szilvy
 


Sziasztok!!!

Örömmel tudatom Mindenkivel , hogy ma , 15 óra 8 perckor Gallai Miklós Dávid meglátta a napvilágot!!!!!!!!! 3830gr és 53cm.
A Manócska és a mamija ( Magdi) is jó egészségnek örvend!!!

Üdv!
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Magdi!

Gratulálok, tengernyi boldogságot! Ennél szebben évezredet kezdeni se lehet!
Mi a helyzet a hőmérséklettel?

Zsolt
Zsolt
 


Kedves MAgdi!
Nagyon-nagyon sok boldogságot, jó egészséget kívánok mindkettőtöknek!!
Zsóka
zsóka (zsók
 


Szia Magdi!

Nagyon orulok, hogy jol vagytok, es en is szivbol gratulalok nektek! Sok boldogsagot es oromet kivanok az egesz csaladodnak!

Agi
Agi
 


Sziasztok !

Pontosítok.

Szóval Magdi kisfia 3830 grammal és 53 cm-rel született. Ma délután 15:08 órakkor.

Szilvy
Szilvy
 


Bocsi, közben bejött a többi üzenet is, Kanga megelőzött a pontos adatokkal.

Sziasztok

Szilvy
Szilvy
 


Magdi !

Én is szeretnék Nektek minden jót kívánni. Nagyon
ügyesek voltatok :-)))

Nagyon jó egészséget!

Szióka

Szilvy
Szilvy
 


Kedves Magdi!

Nagyon sok szeretettel gratulalok kicsi fiadhoz. Jo egeszseget es sok boldogsagot az egesz csaladnak.

Hajnalka
napocska (napocska)
 


Magdi !

Nagyon sok szereteettel gratulálok a pici fiadhoz, és persze a nagylányodhoz is. Jó egészséget, boldogságot kívánok!
Rita
ritaa (ritaa)
 


En is csatlakozom a gratulalok sorahoz. Nagyon sok oromet es jo egszseget kivanok!
Moni
Moni
 


Kedves Magdi!

Én is szívből gratulálok, és ha újra netközelbe kerülsz, kíváncsian várom a beszámolódat a nagy eseményről!

Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Kedves Magdi az Apuka és a többiek!

Garatulálok a gyönyörű, nagy fiúhoz Én is.
Remélem jól vagy Te is és két etetés között hallunk majd felőled!

Enikő
Enikő
 


Kedves Magdi!

Szeretnék én is gratulálni a kisfiadhoz! Minden jót kívánok nektek!

Ancsa
Anyanyanya
 


Kedves Magdi!
Szívbol gratulálok, nagyon sok boldogságot kívánok!
Viráganya
Viráganya
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: