Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszi a drukkot, de sajnos Lili sem úszta meg. Elõször belázasodott, majd másnap elkezdett nagyon fájni a torka.De annyira, hogy éjszaka szinte semmit nem aludtunk, 10 percenként felébredt, mert ha köhögött egyet, abból ébredés lett a fájdalom miatt.Kép Hú, most jöttem rá, milyen jó gyerekem van, amikor nem beteg. Most viszont semmi nem volt jó, úgyhogy elkövettem mindent, amirõl tudom/és elhatároztam, hogy nem kellene - pl. babakocsiban altatás a lakáson belül, cumizás napközben, teázás éjszaka, egy ágyban alvás...stb. - de minden kreativitásra szükség volt, hogy lekössük kicsit. Most már egy kicsit jobb, de még mindig fáj és köhög...apa még mindig pocsékul van.....szoval kicsit elgem van a vírusokból...

Kata! Ez a tányéros kép nagyon érdekel, én még nem láttam ilyet, de nagyon jó lenne, mert ott kezdõdik a probléma, hogy a tányér hogy maradjon elõtte. Dóri a kanállal hogy áll? próbálkoztok? Nálunk még sehogysem megy. Inkább csak harapdálja, játszik vele.

Áfonya! Milyen volt a konzílium? Mûtét van kilátásban, vagy csak kezelés?
Ez a tánc tényleg nagyon aranyos lehet.

Na megyek, mert lehet, hogy ez az alvás is csak 1/4 óra lesz és minden szalad...

bera
berka
 
 


Szia Áfonya!

Mi volt a dokinál? Remélem jót mondott!

És még meg sem dicsértem Réka képeit!(fiacskám zizi mostanában, ritkábban vagyok neten)

De már megyek is, mert felébredt, de ahogy Swarczi mondta: 'visszatérek!' Kép

Betti

Kép

Betti
fodbetti
 
 


Afonya!
Mizujs a dokinál?????

bera!
Mi is kinlódunk mert Dórinak folyik az orra, hapcizik egész nap. Alig aludtam valamit az éjszaka. Õ szerencsére nem sírt, mondhatnám aludt szó nélkül, csak egész éjszaka hánykolódott. Kép
Jobbulást nektek!!!!!
Holnap csinálok képet a tányérkáról!
Dóri szintén csak játszik a kanállal. Emeli a szájához, de nekem is fogni kell, ha azt akarjuk, hogy a kaja végül a szájában kössön ki.

Zsuzsa!
Akkor nálatok tényleg nem jó ötlet a tapadós tányér! Kép
Háááát elég hamar lefeküdtem, de nem sokat aludtam. Dóri mellettem aludt, s bár aludt de forgolódott egész éjszaka, mert nem kapott levegõt, én meg minden moccanására felébredtem.
Persze bepótoltuk délelõtt!!! Kettesben aludtunk másfél órát, felébredés, forgolódás nélkül! KépKépKép
Ja, nálunk apa elég gyakran dolgozik éjszaka és én ilyenkor mindig együtt alszom Dórival. Szó nélkül alszik a kiságyban ha apa itthon van!

Igazad van, de végre már Afonya is elhinné, hogy nem vékony Réka... KépKépKép

Az ablakból integetés nálunk is tetszik mindenkinek! Kép
Apósom szerint olyan az ablakban mint egy kis angyalka, a nagylányom szerint pedig mint egy kismajom a aki rá van tapadva a üvegre... Kép

Na, megyek elteszem magam holnapra!!!

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 

 
 

Sziasztok!

Aranyosak vagytok, hogy hianyoltokKép Kedden kezsebeszeten voltam, van egy kis csomo a csuklomon, ugy nez ki, inhuvely-gyulladas, tuleroltetes /még jo, hogy sovany a gyerekemKép/
Aztan csutortok-pentek fel napot pajzsmirigyen voltam, sajna a mutet elkerulhetetlen, apr. 8-11 kozott kell eloszor befekudnom tovabbi vizsgalatokra, aztan utana 3-4 het mulva a mutet, szinten 4-5 napos bentlettel.
Most potolnom kell a gyerekkel valo jatszast, ez a ket fel nap is sok volt neki, el sem enged szinte. Este majd joszokKép

-Afonya
afonya
 
 


Szia Áfonya, miért kellett pajzsmirigyre menni? A csomó miatt kell ennyi féle vizsgálat?

Rendben felértünk az autópályára, oda is akartunk menni, nem volt morgás :-)))) köszi a navigálást.

Míra

UI. élõben még szebb a lányod mint a képeken. Annyira aranyos volt, nagyon örülök hogy lehoztad.

Ja képzeld, egész jól haladok a Berne könyvvel, de errõl majd írok többet a könyves topicban.
míra
 
 


Sziasztok!

Raktam fel képeket a topicomba, s köztük van a tálkás is.

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa,
nem is tudtam, hogy ilyen nagy PC guru vagy, Hogy Billyvel is levelezgetszKép
Elod testedzessel vigyazzon, az agyongyurt pasik mar rondak amKépKép
Irod, hogy orrban van a kaja nagyresze. Hat, nalunk is biza elofordul. Es amikor torolni akarom, persze lazad.
Hogy alltok a kajaval?
Hasonpattanas, mint budosbogar?Kép
Irod, felreul Elod. Mi lesz, ha majd felrelep?Kép Egyebkent igen szepen haladtok, nemsokara futhatsz majd utanaKép

Kata,
Irigykedem a profi kajalasertKép Suly: szerintem en 20 eves koraig aggodni fogok miattaKép

bera,
mondd csak, ugye odaert az emailem?
Meggyogyultatok?
Ez az elhatarozas ismerosKép Reka az utobbi 2 ejszaka kriminalis volt. Ill. csak este, az elalvas ment nagyon nehezen, pedig eddig csak letettem es aludt. De epp "kipisilt" a pelusbol, ezert uj pizsit kapott, aztan masnap mostam ki a halozsakjat, es nem szaradt meg estere, lehet ezert? Hianyzott neki a jo kis budos, nyalas zsakja vajon? Na majd ma kiderul, mar megszaradtKép
Ja, amiert ezt irtam, hogy probaltam sirni hagyni. Hat, nem egesz 3 perc mulva osszehanyt mindent, ugyhogy ez nalunk nem mukodikKép

Juteszembe, Ti gyerkocotoknek is ilyen iszonyu labszaga van?Kép

Betti,
eltevedtel?Kép Neha visszatevedhetnel am erre is.

Míra,
de reg jartal ittKép
pajzsmirigyem, ja ja, a dudor miatt. Na meg a tervezett masodik baba miatt is jobb rendbetetetniKép
Koszi a dicseretet Reka nevebenKép Csak azt ne mondd, hogy nem is sovanyKép

Na, indul a furdetesi project, aztan a teszt, a tiszta halozsakkalKép
-Afonya
afonya
 
 


Afonya!
Az a jó ha aggódsz! Kép
Ha nem aggódnál folyton akkor nem is szeretnéd!

Lábszag: bibiiii! Nekünk niiiiiincs! De vooooolt!!!!
Dórinak is volt, de mivel a párom elég izzadós lábú, s csakis ha pamut zokni van a lábán akkor nem szédülök melletteKép, ezért Dórinál is kipróbáltam, hogy CSAK 100% pamut zokni és harisnya. Azóta nincs. Ha éppen másfajta zoknit adok rá, akkor neki is érezni az enyhe "illatot".

Hálózsák tetszett? Nekem Dóri nem tûri meg magán mióta forgolódik. Sõt õ olyan izzadékony, hogy éjjel nappal rövidujjú bodyban van + nadrád, vagy harisnya.

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Végre, végre kilábaltunk úgy néz ki.Kép Ma van az elsõ nap, amikor minden visszakerül az eredeti kerékvágásba és ketten vagyunk itthon Lilivel. Semmire nem volt idõm...és olyan hosszú volt ez az idõszak(majdnem 2 hét). Doki néni azt mondta, hogy mióta õ gyerekorvos(40 körül van)még nem volt ilyen makacs vírus és járványKép. Végülis Lili volt a legkevésbé beteg, de maga a torokfájás nagyon megviselte, engem meg az, hogy nem aludtunk. Most aztán lakás szalad, mosni-vasalni való halombanKép Gyerek elkanászosodvaKép
De kint végre itt is süt a nap, melegszik az idõ, úgyhogy azért is elmegyünk csavarogniKép

Áfonya!
Mi is drukkolunk neked a mûtéthez!! Biztosan nagyon jó lesz majd túl lenni rajta, aztán indulhat a projectKép
Jaj, ez a büdös, nyálas hálózsák ez úgy tetszettKép A mienket is ki kellene már mosniKép de mostanában mindig délután jut eszembe és akkor már nem merem, mert nem szárad meg és hasonló problémák várnának ránk, egyszer már kipróbáltuk.
Lábszag is van, jókat derülünk rajta apávalKép, de nem csodálom, szerintem egész nap mûben vannak a lábujjai, mert estére tele van mindenféle szöszökkel, csodálom, hogy van még anyag a zoknikban/fõként, hogy rágásnak is ki vannak téveKép Amikor este beleteszem a vízbe, akkor idõnként tele van a víz piros szöszökkel.Kép
Ideért az email, csak olyan mértékû kialvatlanságban szenvedtem, hogy nem igen volt energiám gép elé ülni, de nem is lett volna érdemes, mert üres volt a fejemKép De már regenerálódokKép

Zsuzsa! Most néztem meg a profilod, nagyot nõtt Elõd és úgy látom azért jól halad az evésselKép. Ti hol szereztétek be ezt a tányért? Vagy bababoltban kapható? És a Tiétek tapad?

No most bepótoltam úgy látom az elmaradt napokatKép

Szép napot, jó nagy sétákat mindenkinek!!
Tegnap felavattuk Lilivel/igaz még csak 10 percre/ az új babakocsit kint is, és nagyon tetszett nekiKép ,Õ még maradt volna csak nagyon fújt a szél, remélem ma már nem fog annyira.

bera
berka
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa!
Nincs tippem! Kép
Dórinál sem. Kép Mivel a harisnyánál morog, mérgesen cibálja Kép, én inkább húzogatom a zokniját. Panelban lakunk, úgyhogy nem fázik meg ha lehúzgálja.

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok itt isKép

Ma megint menni kellett korhazba, idopontot egyeztettem /meg alkudtam, mint piaci kofa, hogy minden este kapjak eltavotKép/ Es persze ehhez vittem gyereket is, lassak a nyomos ervemetKép Gyanus, hogy en csak olyan emberekkel talalkozom, akik szerint az ilyen sovany, vekonycsontu, jatekbaba kislanyok a szepekKép
Hazafele Reka elaludt a kendoben, ugyhogy egy orat meg sutkereztem egy padon, mint valami gyik. Vettem ujsagot, csak marha nehez volt ugy olvasni, hogy kozben a hasamon a gyerek. Akarhogy tartottam, mindig utban volt a gyerekKép Szerencsemre viszont olyan jol sikerult megkotnom a kendot, mint eddig soha, meg sem ereztem a pottomot.
Valami gyogyszert is irt fel a doki, holnap fogom kivaltani. Hogy mutet utan mi lesz, azt szerintem senki nem tudja megjosolni.

Lábszag: Rekanak reggelre lesz, pedig zokni nelkul alszik, igaz, halozsakban. Kata, neked a 100% harisnyak nem kemenyednek meg a mosastol? Nekem olyan merevek lettek.
Szereti a halozsakot, ugy tunik, anelkul elaludni sem tudKép Epp ezaz, amiota forogni tud, keptelenseg takaro alatt tartani. Most 3 oraja alszik es mar fejjel lefele van az agybanKép

bera,
akkor gyors visszarazodast a hetkoznapokbaKép Vasalas, ehh. Szerencsere ferjem inget nem hord, polokat meg vallfan szaritomKép
MA megfigyeltem, a halozsak vallpantjat ragcsalja, azzal altatja magat. Masik topicban irta Csi, hogy delutani alvashoz kisparnakent is bevalhat, most ezt akarom majd kiprobalni.
Mail raersz, en sem fogok gyorsabban valaszolni, gyanitomKép
Milyen babakocsit vettetek? En is akarok valami konnyut, de meg nem jartam utana.

Zsuzsa,
irigyellek a kertes haz miatt. A funyirasert ugyan nemKép
Gratula a maszashoz. Eztan Te is csak pottyos talpu zoknit vehetsz, bibiiiiKép
Ezt a "krumplitol izzad a laba" nepi mondast a nagyanyamtol hallottam csak eddig, senki m as nem hallottt rola a kornyezetembenKép
Elodnek mar rogton ket tanyert teritesz? Ez igenKép
LAbfejes rugit Reka csak nagyon rovid ideig birt viselni, mi hamar atalltunk a zokni+nadrag terdig beturve svab stilusraKép Aztan mikor rajott, milyen jo buli lehuzigalni, akkor kotelessegtudoan huzigaltam vissza neki. Most mar csak akkor, ha a jarolapra tevedKép
Emlekszem, amikor meg nem ult biztosan es harisnya volt rajta, kepes volt olyan duhodten rancigalni, hogy hanyattvagodottKép

Ma fiunap van, ugyhogy megyek is aludni, joejt.

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!

A babakocsi Chicco Ponee, de nem tudom, hogy ezt választanám-e mégegyszer, bár az a baj, hogy a többivel sincs tapasztalatom. Ez egy lapracsukható kocsi(tehát nem esernyõs), könnyû nyitni, csukni és maga a kocsi is nagyon könnyû. A háttámla fokozatmentesen állítható és 5 pontos öv van benne, ami ha elalszik a gyerek a kocsiban, akkor nagyon jó szerintem. Könnyû tolni, irányítani.Úgy látom a gyereknek kényelmes, szereti nagyon. Hátránya: ami nekem a legnagyobb gond, az a huzat. orkános és szerintem ez nyáron nem lesz valami bababarátKép, legalábbis Lili nagyon izzadós. A másik a szine. Elõször azt nem szerettem, hogy olyan sötétkék, gondoltam még jó, hogy feldobja az a kis sárga, ami van benne. De az elsõ használat után kiderült, hogy a sárga a rosszabb, mert minden bogár megtalálja. Ja, és még egy hátránya szerintem, hogy a napvédõje(vagy esõvédõ) nem túl nagy. Nekem úgy tûnik, hogy azoknak a 5-6000 Ft-os pici kocsiknak is nagyobb van, vagy legalábbis másképp esik.
No, hátha sikerült megkönnyíteni a döntést. Szerintem a boltokban ilyen próbakocsiknak kellene lenni, amit az ember hazavihet egy hétre kipróbálniKép Kép Ja és éppencsak hogy befér a csomagtartóba, pedig a boltban úgy tünt, hogy bõven elég kicsi összehajtva.

Most megyek, mert kiabál, hogy ma délután mégsem akar aludni. Olyan jóóóóó, hogy ilyen bevált napirendünk vanKép Kép Kép mindennap más rend....

bera
berka
 
 


Szia Áfonya!

Jöttem ide isKép
Mûtét miattKép de aztán minden ok lesz.
Csodálkoztam én is, hogy Réka hálózsákban alszik. Ádám kb egy hónapos koráig bírta elviselni(pedig van vagy 10, vettem, kaptuk, örököltük), mert ahogy tekert a lábával belegabalyodott. Most ilyen hátul T alkban gombos pizsije van. Nappal nálunk is a body, kisgatya, zokni a menõKép Õ még nem húzza le a zokniját, csak leradírozza. A hordozóban dörzsöli a lábát(apja szerint van benne egy kis tücsök DNS is, csak még nem ciripel) és olyankor csak lemászik az a fránya zokniKép De szerintem hamarosan rájön, hogyan kell levetni, mert már megtalálja a lábát is, jobb híjján azt fogdossaKép

Soványság: ma a dokinál beszélgettem egy csajjal, most egy éves a kisfia és 8 és fél kiló. Láttam pucéron is a kissrácot és nem volt gebe! És hogy szaladt! Tök cuki volt, ment minden babához, nézegette õket. Szóval tényleg ne gondold, hogy Réka sovány!
És a krumpli-lábszag mondás errefelé ismerõs! De Ádámnak nincs. Ha éjjel megizzad, még akkor is olyan édes vanília illata van.Kép

Zsuzsa!

Igaz máshol kérdezed, de ha már itt vagyok, leírom, úgyis jössz erreKép Fürdés a nagykádban: vettünk olyan tapadókorongos csúszásgátlót, kicsre szabtuk, hogy a kiskádba jó legyen. Na ezt ugyanúgy beleteszem a nagykádba. Annyi vizet engedek, hogy a babó füléig érjen. Arra vigyázok, hogy amikor fürdünk, ne fordítsa el a fejét, mert akkor beleiszik a vízbe, azt meg utálja. Egymagam fürdetek(közbe apa vacsit csinál), de azt a negyed órát kibirom guggolva. Ádám csípi a dolgot!

Na megyek, apa jött

Betti

Kép

Betti
fodbetti
 
 


Sziasztok!

Most kipihenem a tegnapi ejszakazast, mert holnap meg lanynap lesz /remelemKép/, csak gyorsan beugrottam gratulalni Elodnek a felallashozKépKép

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!

Lehet, hogy nagyon korlátolt vagyokKép, de hogy is van nálatok ez a fiunap/lány nap? Ez a számítógéphasználatra vonatkozik, vagy valami egészen más?Kép Kép Kép


Zsuzsa!
Nagy-nagy gratula Elõdnek a felálláshoz! Igazán ügyes!
Lassan együtt szaladgálhatnának ezek a gyerkõcök - mi az a pár kilométer ami elválasztja õketKép Kép

bera
berka
 
 


Sziasztok!

bera,
koszi a kocsileiras. Epp a mai setalgataskor mondta egy anyuka is ugyanezt a napernyo-gondot. Majd korbenezek, mertmég elkepzelesem sincs, egyaltalan nem tajekozodtam. De ha vegre megcsinaljak az autonkat, lehet, nem is veszek masikatKép
Napirend: nalunk hetente valtozottKép Most vegre hosszabb ideje volt egy normalis, erre bejott a joido, csak lekene menni ketszer setalniKép

BettiKép
Reka semmi m as alatt nem tud, egyszeruen ra-, ala-, bemaszik a takaroba. Mindig par szammal nagyobbat veszek neki, siman lepked is benneKép
TucsokDNSKépKépKép
Soványság: szerintem Reka nem lesz 8 es fel kilo egy eves koraraKépKép

Zsuzsa, Neked is koszi a kocsileirast. Na ez az, ha konnyen csukhatot, jo huzatut, arnyekoltat, es konnyut szeretnek, bevasarlo taskaval, akkor az egy vagyon lenne, gyanitom.

bera,
bocsiKép Fiunapkor a ferjem es baratai mennek el inni, lanynapkor pedig mi, anyukak kapunk kimenot teazniKép

Akkor nem is ugy van a mondas, hogy a fejetol buzlik a hal, hanem hogy a krumplitol buzlik a lab?!Kép

Lebetegedett egyik anyuka, elmaradt a lanynapKép Na, még megyek Ti topicjaitokba, aztan egy kicsit varrogatok, aztan alszom en is, joejtKép

-Afonya
afonya
 
 


Ja, a mai produkcio: megtalaltam Reka hajkefejet /ez volt az en mutatvanyom maraKép/ a jatekosdoboza melyen es elkezdtem fesulgetni. Aztan napkozben tobbszor is megfesulgette magat, amikor kezebe akadt, suta mozdulatokkalKép

Napirend: Altalaban 1/2 8-kor kelunk. Ennek ket feltetele van:
-valamikor ejfel es 7 kozott van egy kajalas, teljesen valtozo idopontban. Jo esetben 6 elott es akkor visszatudom altatni.
-Apa 1/2 7 korul nema csondben keszulodjon es menjen dolgozniKép
Akkor gyors peluscsere, oltozes, majd vissza kisagyba, ekkor elvan egy orat kb., en pedig ezalatt visszapakolom az elozo nap folyaman a szekrenybol egyesevel kidobalt ruhait, mert mi mar ilyet is tudunk am, nehez faajtokat nyitogatni s anyara fraszt hozni csapodassalKép
9-kor ujabban Dallast nezunkKép, vagyis en porszivozom, pakolaszom es jatszom Rekaval, mikozben hatterben megy a tv.
10 korul ki a konyhaba, gyors gyumolcskeszites, kevesbe gyors etetesKép, majd romhalmaz el- es feltakaritasaKép Ilyenkor kaja utan meg elvan az etetoszekben, ezert gyorsan feldobom neki az ebedjet /en rendelem a magamet/, elmosogatok. 11 korul be a szobaba, delig jatszas, majd altatasi kiserlet-hegyek. Itt viszont csondben kell lenni, mert hajlamos 10 perc utan ugycsinalni, mint aki kialudta magatKép

Folyt. kov., almos vagyokKép

-Afonya
afonya
 
 


Na akkor itt is sziasztok!

Lányok!
Az én topicomban részleteztem, hogy miért hanyagoltalak benneteket! Bocsi! Kép

Valaki kérdezte (ne haragudjatok, de nem találom, vagy nagyon álmos vagyok), hogy nekem nem keményedik-e meg a pamut zokni és harisnya? Igen, megkeményszik. Amikor ráadom, megdörzsölgetem, hogy puha legyen. Próbáltam vasalni, de olyan mint "halottnak a csók"! Kép Viszont nem izzad benne a gyerek lába!

Zsuzsa!
Hatalmas gratula Elõdnek a felálláshoz!
Igaza van berának, lassan együtt szaladgálhatnának ezek a gyerkõcök, de hát az a fránya kilométer! KépKépKép
Észrevettétek hogy ha (jól számolom 5-en), milyen jól elvagyunk ebben a 3 topikban??? Kép

Na, jó mára befejeztem. Dórikám tegnap Pilóta kekszezett az apjávalKép, így van egy pár apás kép. Nézek egyet a profilomba, hogy kire hasonlít jobban!Kép

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Mozgalmas napok jarnak erre, nomeg a joido ugyeKép

Napirend folyt.:
valtozott a rend, ugy nez ki, Reka atallt a napi egy alvasra. Alszik kb. 2-ig, aztan ebed, majd 3-kor irany setalni. Eddig elaludt seta kozben, de most, hogy minden gyerek labdazik, keptelenseg elaltatni, ennyi latnivalo mellettKép Szoval lenn vagyunk 1/2 6-ig kb, aztan haza, uzsonna, jatszas Apaval, 7-kor furdes es 1/2 8-8 korul alvas.
Szoval 8 utan jut ido magamra, Apara, akkor hobbizok /varras, uvegfestes, stb/, ugy kb. 10-ig, akkor bemerek jonni Reka szobajaba szamitogepezni, ugy ejfelig. Utana furdes, fogmosas, es zutty, beajulas. Napi 7 ora alvas jut, egy ebredessel, szerintem nem rosszKép

Kata,
en kerdeztem a zoknikemenyedest, mert ugye Reka erzekeny bore..
Tenyleg, mizujs az allergiaval nalatok? Jo ez a szuk letszam, mert igy tenyleg tudok mindenkire figyelni, az osztaly tul nagy lett szamomra.

Zsuzsa,
"üléssel is jól áll" - micsoda kepzavarKép
gratula, igen ugyi Lodi, ugye milyen gyorsan fejlodnek? Csak mi acsorgunk mar honapok ota egyhelybenKép
Koppanas ismeros, foleg az volt a remes, amikor lattam, hogy mindjart elzug, de eselyem se volt elkapni. Most ilyen gondok nincsenek, vannak ujabbak: pl. ne csukja ra a szekrenyajtot az ujjara, ajtonyitas kozben ne essen hanyatt, stb..
Lepcson szerencsere meg nem probalkoztunk, bar egyszer meglogott, de meg idoben utolertemKép

Uhh, ez a korankeles remes lehet, en ki nem birnam. Ezerszer inkabb fennmaradok ejjel, csak reggel vilagosban kelhessek. Es nem tudjatok visszaaltatni Oket olyan koran?!

Kepzeljetek, nemreg irtunk Mensa-tesztet a ferjemmel, azt igertek, 2 het mulva valaszolnak. Eddig semmi. Aggodunk, mert 75-os IQ alatt nem ertesitenekKép Nomeg, mi lesz, ha nem egyformat irtunk, es kiderul, valamelyikunk okosabb?!Kép

Holnap fodrasz, kifeherittetem a hajam, ugy tervezem. Csak hogy menjen az IQ-mhozKép
Valamelyikotoknel lattam /es valaki irta is/, hogy Micimackos szonyeg van. Tegnap vettem Micimackos szalvétat, ha esetleg decoupage-olna, szivesen kuldok.
Errol jut eszembe: voltunk vasarnap vasarolni, Reka bevasarlokocsiban ult es hangosan rikoltozott a himbalodzo tojasdekoroknakKép Aztan "babababa" felkialtassal ki akart esni a szekbol - en meg ugy tettem, mint akinek a gyerekenek nem ez lenne az ossz szokincseKép,nem mindenre ezt mondana- es megkerdeztem, hol a baba? Es tenyleg ott volt egy kisfiuKép Anyukaja kerdezte, mennyi idos Reka, mondtam, 10 honapos. Es azt valaszolta, hogy milyen nagy baba!!! MErt az ove egy eves volt, kisfiu, es tenyleg kisebb volt. Na jo, a fule viszont sokkal nagyobbKép
Aztan volt egy kislany is, ott is megkerdeztek, mennyi idos Reka, mondtam, nagyjabol tiz honapos. Megkerdeztek, hogy 10 lesz, vagy volt. Mondtam, meg csak lesz. Mire ok, hogy milyen mozgekony, nahat. Hat az a kislany 2 kiloval biztos nehezebb volt, az igaz, de csak beszorult oda az ulesbeKép, mert meg se moccant, mig Reka majdnem atmaszott hozzaKép Mondtam is Apanak, jo ez a bolt, ide maskor is eljovunk egy kis megnyugtatasertKép

Na, ne aludjatok, koran van megKép
-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Engem is a jó idõ tart távol a klaviatúrátólKép, de azért jövünk! Lili is nagyon ügyesen ül a bevásárlókocsiban - csak ne akarna mindent megkóstolni, elérni, megfogniKép - úgyhogy kitágult a világ, egyfolytában csavargunk, sétálunk. Nálunk inkább a délelõtt alkalmas erre, 10 körül ébred a visszaalvásból és utána indulunk.

Áfonya! Hogy lehet ilyen Mensa-tesztet írni? Már régóta szeretném kipróbálni.....bár kell nekem tudni, ha 75 alatt van?Kép Kép Kép Régen az iqteszt.hu-t látogattam, de elmaradtam egy idõ után, mindig lejárt a határidõ, mire észbekaptam.

Mozgásilag mi is egy helyben ácsorgunkKép de én úgy látom most az értelme fejlõdik gyorsan. Nagyon sok mindent megmutat a lakásban, mi hol van, több testrészét megmutatja, ha kérjük - persze csak ha van kedve. És érdekes, amit írtál, amikor pl. egy áruházban vagyunk és megkérdezik, hogy mennyi idõs Lili, akkor mindig elcsodálkoznak, ha megmondom, és az a válasz, hogy jó nagy baba és milyen mozgékony! Pedig, hogy õ nagy baba lenne?Kép
Háát, vagy most csütörtökön, vagy jövõ héten megyünk mérésre - 2 hónapja nem voltunk - , de ilyenkor azért még mindig aggódom kicsit, hogy mi lesz az eredmény.

Tegnap voltunk bölcsi nézõbenKép, lassan be kell iratkozni. Nem voltam nagyon elragadtatva, de még nem tudom pontosan mi volt az ami nem tetszett, azt hiszem ülepednie kell az élménynekKép. Lili mindenkire vigyorgott, nagyon örült a gyerekeknek, no de könnyû ezt az anya ölébõlKépKép

Nálunk van a micimackós szõnyeg, de decoupage-olni (hú ezt hogy kell írni?) azt nem tudok.

Óraállítás: Lili ma 1/2 4 -kor keltKép. Kaja után sikerült még 1/2 6-ig visszaaltatni, de ez még mindig nem az igazi.

bera
berka
 
 


Sziasztok!

csak gyorsan, mig el nem felejtem: hetvegen az aruhazban odajott hozzam egy anyuka es megkerdezte, nem tudom-e, hol van kirakva a biztonsagi fultisztito. Hat be kellett vallanom, azt se tudom, milyen az. Merthogy en nem pucolom igy direktbe Reka fulet. De teljesen elbizonytalanitott, Ti pucoljatok a babatok fulet?

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Áfonya!

A biztonsági fültisztító olyan, hogy a vattarésze nem végig vékony, hanem a legvége vékony csak, aztán kiszélesedik, így nem lehet véletlen se mélyebre dugni. Én olyan havonta egyszer elõ szoktam venni a gyerkõcöt ilyen olajos fültisztítás céljából. Mert ahol tudom, és látok valami szutykot, azt kipiszkálom az ujjammal. De ahol olyan tekervényes a fülike, oda nem férek. Igaz Ádám szörnyen utálja.
Tök ari lehet Réka, ahogy fésüli a hajátKép
Hát nálunk a napirend úgy alakul, hogy:
éjjel 2-3 között rendes szopi
reggel 6-kor kicsi szopi
fél 7-kor fel is ébredünk, fel is kelünk, pelenkázás, átöltözés, Babanet elolvasásaKép
8-kor rendes szopi, Ádám visszaalszik
ezután is is megreggelizek, lezuhanyozok, kifejem az éjszakai maradékot, nézem DallasKép
10-kor felébred, kiköltözünk a nappaliba a plédre, játszunk, közben én elõfordul, hogy takarítokKép
11-12 között megint szopi, visszaalvás. Ha maradt még dolgom, elvégzem, ebédelek, én is ledõlök
Délután 2, fél 3 körül felébredünk, megyünk sétálni, közben is alszik gyerekecske
4-kor feljövünk, addigra apa is itthon. Szopi, aztán lemegyek a boltba
Csinálok vacsorát, mi eszünk este 7-kor, közben Ádám bealszik, de felébresztem, megyünk fürdeni
8-kor szopi, aztán alszunk
aztán még 11, éjfél körül még van egy törpi szopi, éppen csak, két perc
és hajnalban kezdõdik elõrõl minden...
Na persze nálunk is azért plussz-mínusz fél órák azért vannak. Óraállítást azzal korrigáltam, hogy az esti fél 7-es fürcsét fél 8-ra toltam.
Szóval Áfonya, le a kalappal, hogy este még van energiád hobbizni. Úgy irigyelem, akinek van kézügyessége és kvalitása az ilyen dolgokhoz. Zsuzsát is már megdícsértem ezért. Én béna vagyok.
Milyen jó, hogy Réka már tud ülni a bevásárló kocsiban! Na és ugye, hogy nem Réka a legkisebb a korosztályában!Kép
Ja, és kérünk képeket, már régen voltak!!!

Zsuzsa!

Tök cuki a pörgõs Elõd! Milyen ügyi már! Lenne egy kérdésem mindenkitõl! Hogy bírjátok ezeket a kis örökmozgókat pelenkázni például? Vagy a szopi! Mert Ádám még nincs 5 hónapos, de legalább két kezem hiányzik még hozzá, olyan kis rugkapálós. (klassz, mikor bekakil, és a kezével nyúlkál bele, fogjam a lábát+ a kezét, töröljem a fenekét,tiszta pelenka, én alá rakom, õ amarra húzza...Kép) Még nagyobbakkal hogy bírtok?

Bera!

Nem tudom milyen lesz ez az Iq-s mûsor az Rtl klubon szombaton, de a tvr-héthez volt Iq kártya és a nézõk is letesztelhetik magukat. Jó, hogy írtad ezt a iqteszt.hu-t, nem ismeretem.
BölcsiKép én is szeretnék 2 évig itthon lenni, közben kistesót összehozni. De ha meg az anyagiakat nézzük, nekem is vissza kéne mennem, legalább fél évre.

Most ennyi, mert nyikorgás van

Betti

Kép

Betti
fodbetti
 
 


Sziasztok!

Afonya!
Én is azért írtam, hogy egész jól elcsevegünk itt egy páran. Sajnos az osztályt én sem tudom követni. Annyi idõm nincs a netezésre. De hát látod az idõpontot most is... KépKép
Alleria ügyben minden ok. Nem tudom meddig vagy képben. A lényeg, hogy 3 különbözõ orvos látta. Egyik sem tudta megmondani a konkrét okot. Vettek vért és megnéztek, hogy tejre, tojásra, szójára nem allergiás-e. Ekkor még csak szopott, de úgy voltak vele, hogy hátha én sem ehetek valamit a tej miatt. Negatív lett, de kiütés ugyanúgy volt. Legutóljára kaptunk egy újabb kenõcsöt, ami már kb. a 6. volt, ami teljesen felmarta a gyerek bõrét. Ekkor úgy döntöttem, hogy nem kenem többet semmivel, megvárom míg a felmaródás eltûnik és keresek egy 4. orvost. A kiütések leszáradtak és azóta semmi sincs a gyereken.

Koránkeléssel én is úgy vagyok mint Te. Inkább maradok fenn sokáig, de ne kelljen korán kellni. Tudod mekkora öröm amikor Dancsinak nincs suli, vagy itthon van a párom és õ viszi reggel? Kép

A hajadról kérünk képet!!!!

Napirendrõl majd holnap írok, mert már álmos vagyok, és az én topicomban még nem is jártam...

Zsuzsa!
Ti még nem ültetitek be a bevásárló kocsiba Lõdit? Én annyira nyugodtan vásárolok mióta Dóri szépen elnézelõdik benne. Kiabál, nézelõdik, vigyorog mindenkire ezerrel. Kép Már gondolkodtunk, hogy ki kellene próbálni a bevásárló kisautót a Corában. Kép

Na, megyek tovább!

Szép jó reggelt mindenkinek! Kép

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Tényleg jól elvagyunk itt páran, nem is tudom melyik topicban mit írjak leKép, de majd ahogy eszembe jut.

Napirend: én csak irígykedek, hogy nálatok már van. (Bettire külön Ádám sok alvása miattKépKép )
Most 2 napja nálunk nagy változás, hogy Lili 1/2 7-ig aludtKép, ez valami fantasztikusan jó voltKép, csak így most borul minden, azt sem tudom mikor tegyem le aludni. Eddig így reggel visszaaludt, én akkor neteztem, most meg itt mászkál körülöttem, úgyhogy 2 percenként felugrálok. Na mindegy, majdcsak kialakul. Végülis én már nem bánnám azt, ha csak egyet aludna, csak lehessen rá számítani és akkor legyen jó hosszúKép Kép
Képzeljétek Lili elkezdett pasizniKép Kép Kép. Az autóban azt csinálja /mellettem ül elöl, háttal a menetiránynak/, hogy pl. a lámpánál tegnap megállt mellettünk egy teherautó - mivel magasabban van, így Lilinek pont szem elõtt van - és egyszercsak arra leszek figyelmes, hogy a gyerek nagyon vigyorog és...integet. Odahajolok, hogy lássam kinek, hát persze egy vadidegen hapsinak, aki nem bírta kiKép és ezerrel integetett neki vissza vigyorogva. Apa örült, amikor elmeséltükKép

Na megyek, mert már legalább 10x kihalásztam az asztal alól és így elég nehéz írni. Kép

üdv mindenkinek
bera
berka
 
 


Sziasztok!

Áfonya! Merre jársz? Mi van veletek? Vagy lánynapok vannak mostanában? Kép
Én csak nagyon néha használok fültisztítót, akkor is csak kívül törlöm a fülét, úgyhogy tökmindegy, hogy biztonsági-e. Annyit olvastam/hallottam róla, hogy többet árthat, mint használ, hogy én fürdés után csak a törölközõvel törlöm a fülét. 5 hónaposan egyszer felszúrták Lili fülét. A dokinéni belenézett és mondta, hogy elõbb kitörli, mert van benne egy kis fülzsír. De hozzátette, hogy így van jól, nem kell otthon törölgetni belül. Úgyhogy ezután sem fogom.

Zsuzsa!
Jó, hogy írtad, megnéztem a képeket. Nagyon helyes Lõdi!!
De neked nem hosszú hajad volt? Teljesen úgy éltél bennem... talán régen, mintha a profilodban láttam volna ilyen képet...
Bölcsi: azért kell visszamennem, mert várnak és így egyeztünk meg. Szeretem ezt a helyet és nem szívesen mennék el ujra egy önkormányzati iskolába tanítani, valahol a nulláról kezdeni. No meg a terhességem alatt is itthon voltam és ez így máris 2 év kiesés.

Ilyen késõnKép én még a szg. elõtt ülök? Kép

bera
berka
 
 


Sziasztok!

Koszonjuk a koszontest, vegre mi sem felejtettuk elKép Hetvegen nagyiztunk Szolnokon, reszleteket majd kesobb.
De azert Ti meselhettekKép

-Afonya
afonya
 
 


Ehh, nagyon gyorsan elment ez a nap is es a korhazi cuccomat is ossze kell meg pakolnomKép
Megprobalok delutanonkent kilogni, ha sikerul, akkor jovok kepekkel /rolam isKép/ es meselessel.
Joejt:

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Afonya!
Utólag is boldog Kép Kép hónaposságot Rékának!

Szorítok neked, hogy minden ok legyen és várunk!!!!!!

bera!
Mi van veled? Este 21.55-kor még felvagy??? KépKép

Megyek tovább!!!

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Áfonya!

Drukk ezerrel!!!
És mi is boldog 10 hónaposságot kívánunk Rékának!
He-he, pont kétszer annyi idõs, mint ÁdámKép Na jó, ez az állításom csak a vasárnapi napra volt igaz, de jól hangzik. Szolnok jó távolság!

Bera!

Lilinek is boldog 10 hónaposságot!
Alvás miatt ne irigykedjKép mert hát Ádám fele annyi idõs, mint az itt jelen lévõ kishölgyek és Elõdnél is majd 3 hónappal fiatalabb. Szóval ha majd mi is nagyfiúk leszünk, biztos õ sem alszik annyit. Bár én nem bánnámKép
Jó ez a pasizásKép Mire nem jó egy lánygyerekKép Ránk majd a csajok buknak, aminek apja már elõre örülKép

Zsuzsa!

Szóval pelenka felnyitogatásra is számítsak? BuliKép

Sziasztok!

Betti

Kép

Betti
fodbetti
 
 


Sziasztok!

Kepzeljetek, sikerult megegyeznem, hogy csak papiron kelljen befekudnom, igy ma is mar 1-kor itthon voltamKép Igaz, csomo rontgen, gipsznyeles, brrrrKép, de haladok azert.

Fultisztitas: en egyaltalan nem pucolom neki, csak furdes utan alaposan megtorlom. Nekem volt egyszer reg egy fulmosasom, egy betokosodott fulzsir miatt, amit allitolag tisztitaskor tuszkolhattam melyre, igy Rekanal mar nem kovetem el ezt a hibat.

Betti,
ez a pelenkazasi mizeria ismerosKép En pl. mar allo gyereket is tudok pelenkazni. De... nemreg Aptya vigyazott ra, en meg neha rajuktelefonaltam, mi ujsag. Persze berottyantott /a gyerekKép/, tisztabateves. Meseli itthon Aptya, en ugye lelkiismeretesen erdeklodom allag, szin utanKép Mire O: kis, kemeny golyok, kb. mint hungarocell, s _szanaszet gurultak_ KépKép Mitt mondjak, elrohogtem magam,a hogy elkepzeltem..

Kata,
bevasarlaskor en nem vagyok nyugodt, Reka kepes egy libego dekoracioert kivetodni.

Itt most szunet, majd joszok.
afonya
 
 


Folyt.Kép

bera,
nalunk kezd beallni az egyszeri alvas, de max. masfel ora, szal nem vagyok kisegitveKép
pasizas jooooKép Epp hetvegen vettunk uj ulest mi is, amit mar menetiranyban is be lehet kotni, es lattam, Reka is szemezett egy teherautos pasivalKép Boldog 10 honapossagot, utolag is. Tenyleg mar majdnem egy evesek, iszonyu gyorsan megy az ido....

Zsuzsa,
lattam am a kepeket, meg olvastam is a torteneseket. Elod is milyen gyorsan fejlodik, hihetetlen ugyik, ugye?Kép
Te tudsz delelott is aludni?! A hajhosszusagoddal engem is megkevertel kicsitKép

Csutortokon /vagy szerdan?/ volt lanybuli, ismet jol sikerult, raadasul egyre tobben vagyunk. Ami tok jo, csak igy kevesebb beszedido jut egy emberreKép

-Afonya
afonya
 
 


Nah, a hetvege. Csutortok este még feltoltottem mezzel az az ajandekba szant, altalam uvegfestett, deakcsemegevel toltott csatos uvegeket, amiket szepen itthonhagytunk aztan Kép Az ejjel megalmodtam, uj ulest kell venni a gyereknek, ezert még pentek reggel beugrottunk Megatoysba, es vettunk egy ujat. Aztan tankolas /kozben Rekat megetettem, igy az uj ules mar nem is latszott annakKép/ es igy annak ellenere, hogy mar 1/2 7-kor felkeltem, a Gyor tablat fel 12-kor hagytuk elKép
Egesz sima utunk volt, Reka bealudt. Aztan epphogy letertunk az autopalyarol /még szerencse, hogy nem ott/, felfedeztuk, hogy durrdefektunk van. Persze kiderult, az emelo el van torve, igy eloszor azt kellett szerezni. Ezalatt Reka, a kipakolcs csomagtartobol elovett etetoszekben stoppoltKép

Kép

Majd a potkerekkel elgurultunk az 500m-re levo gumishoz, igy hamar vegeztunk.
Aztan mivel igy ebedido is uton ert minket, betertunk egy etterembe, pelenkazas asztalon, mikroban vizmelegitesKép De odaertunk vegulis, simanKép
afonya
 
 


Apai nagyapjaval a kertben, csirke, macska- es kutyanezes kozben, kolcsonsalban /eloszor latott igy eloben, kozelrol allatokat/.

Kép
afonya
 
 


A ket kezet nezzetek fenn, mekkora kulonbsegKép
Es itt egy ujabb kez-kep, a tükröt is megvizslatta alaposanKép

Kép
afonya
 
 


egyik kedvenc jatekaval /ajanlom Nektek is, nagyon sokfelekepp lehet vele jatszani, epiteni, rombolniKép, belepakolni. zorogni.../

Kép
afonya
 
 


faradtan, piskotat majszolva, hosszu hajjalKép

Kép
afonya
 
 


Etetoszek alulnezetbol, persze mar megint zokni nelkul, pedig nem ugy indultKép

Kép
afonya
 
 


Most ennyi, mert lassu lesz a letoltes, meg almos is vagyok. Meg hobbiznom is keneKép /a fenti sapka is az en muvem, bibiii. Egyiken csak gyurott, nem rosszulszabottKép/
A profilomba is teszek fel egy kepet, Rekarol es rolam, meg Szolnokon keszult. Nem tudom, melyikunk rohogott jobbanKép

Jo ejt:
-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Áfonya!
Mi is drukkolunk neked ezerrel, azért szuper, hogy csak papíron kellett befeküdni, bár még így sem jó dolog ez a kivizsgálás. Rékát kivel tudod hagyni? Hogy viseli?
Nagyon jók a képek, nekem a stoppolós tetszik a legjobbanKép
Szoval ilyen közel voltatok hozzánk és semmi tali??Kép Kép Kép

Tetszik a piskótás, nagyhajú kép is, mostanában nálunk is egyre több megy a piskótából a hasába, de azért kell még utána porszívózniKép
De tegnap már unta Lili a "banánt" és szivacsot reggelizett.Kép Mostmár csak nevetek rajta, de jól rám ijesztett. Van egy nagy teknõse, amin /ezek szerint/ kiszakadt egy kicsit a varrás. Persze õ észrevette, kikapargatott belõle fél marék kis szivacsdarabkát és két kézzel tömte a szájába, mire észrevettem. Hú, gyorsan kiszedtem a szájából a maradékot...
Mikor múlik el ez a mindentaszámbaveszek korszak, nem tudjátok???

bera
berka
 
 


Sziasztok!

Afonya!

Jó, hogy itt vagy! Kép

Nem irigyellek a napi egy alvás miatt. Én nagyon jól érzem magam, hogy Dóri még kétszer alszik. Kép

Gyerekülést mi is egy jó hónapja vettünk. Ezek szerint már Te is tudod, hogy mennyire tetszik nekik, hogy nem fekszenek, hanem ki is látnak a kocsiból.
Apropó kocsi: hát nem volt szerencsétek az utazással hétvégén... KépKép

képek: hogy reagált Réka az állatokra? Mi húsvétra (mert utálom a húsvétot) tervezünk egy állakerti kirándulást, de még nem tudjuk melyikbe.

A profilodban haláli a kép, de rákontrázok majd egy nagyot rendesen, csak figyelj jól!!! KépKépKépKép

bera!
Dóri még a mai napig mindent a szájába vesz. Kép

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, ma találkoztam Afonyával. Igaz, hogy alig ismertem meg, mert a haja fekete lett. Kép
Sõt, képzeljétek, eljátszotta Dórival is a napszemüveges játékot. Nézzétek meg a profilját, utána pedig az enyémet! Kép

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Megneztem, allat joKép Mar lattam valamelyik kepen ezt a polodat, feltunt.
Hu, annyit tudnek reagalni irasaitokra, hogy elhalasztom inkabb holnapraKép
Joejt:
-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Ma vegre minden normalis kerekvagasban tortenikKép Sot, Reka ma fel 8 utan reklamalt csak, dejooo.
A tegnapi nap eleg huzos volt, 2 db, egyenkent fel perces vizsgalatra osszesen 5 orat!!! vartam, azt hittem, megorulok. Majus 29, kedd a befekves napja.Ha nem marad el valaki masnak a mutetje, akkor csak masnap jovok en, 30-an. Jo esetben penteken mar johetek is haza, keretik majd szoritaniKép
Reka egesz jol viselte az elmult napaokat, Aptya vigyazott ra addig. Igaz, miutan hazaertem, alvasig lepni sem tudtam tole, ugy szorongatott.

bera,
azert "olyan" kozel nem voltunkKép
Piskotaeves nalunk is nagy musor, szerintem nalunk is tobb megy karba, mint pocakba. A minap meg osszeverezte a piskotat, eleg rendesen, szerintetek normalis ez, lehet a fogzastol? Mert fognak nyomat meg nem latok, de hogy jon, az tuti, mert rag mindent megint.
A szivaccsla /es egyeb aprosaggal/ vigyazni kell, egyik baratnom kisfia /igaz, mar masfel eves volt, sokkal okosabbKép/ a jarokabol csipegetett ki szivacsot es dugta fel 2-3szor is az orraba, mindannyiszor ugyelet lett a vege.
Egyebkent nalunk ez a szajbaveteli korszak muloban, mar nincs az az automatikus hammbekaplak. De persze a kicsi es lenyelheto, tiltott dolgokat azert egybol gyuri befele. Nagy slager az ujsag apro fecnire tepkedese, erobolKép, es az utolso darabkanal kell resen lennem, mert az biza kostolova leszKép

Zsuzsa,
a szivacsbutor tok jol hangzikKép
Vegulis tenyleg nem durrdefekt lehetett, mert mar regota a kerekben lehetett az uveg, csak most mozdult el es eresztett le.
Irigyellek a delelotti alvasert.
Hajat visszafesteni csak egy mozdulat, de visszanoveszteni?! Nekem sose volt turelmem megnoveszteni, irigykedem a derekig ero exhajadert.

Kata,
ugy nez ki, nalunk beallt az egyszeri alvasKép Igaz, vegre kemeny 1 orat is alszik egybenKép Es a vonzata, hogy este mar nem bir 1/2 9-ig fennlenni, elore hoztunk a furdest 7-re, 8-kor mar alszik. Es hat reggel viszont koran, 7 korul ebredKép Kozte meg, most, fogzaskor 3-4 orankent ebred szegenyKép
Allatok nagyon tetszettek neki, sikongatott, mikor megmozdult egy csirke, vakkantott a kutya, stbKép

A het ujdonsaga: Reka "szabalyosan", kinyujtott mutatoujjal bokdosi a mesekonyvet, es varja, hogy mondjam, melyik allatot hogy hivjak. Belegondolok, milyen edes, ahogy ellesi, mit kell csinalni, utanoznak minket, nem?

-Afonya
afonya
 
 


Na, es akkor itt ket igazi kislanyos kep, a 10 honapos RekarolKép

Kép

Kép
afonya
 
 


Sziasztok!

Áfonya!

Réka milyen nagylány már! De még mindig egy édes tündér!Kép Jók a képek, mint mindig! Olyan kis cuki arcot vág a nagypapi kezében! Na meg a copfos képekKép A napszemüveges kép is szuperKép

Kata!

A Ti napszemüvegesetek isKép

Még mindig Áfonya!

Hát részvétem az orvosi dolgok miatt! De ugye milyen idegesítõ tud lenni ez a magyar egészségügy?
Cuki lehet az olvasó RékaKép

Na megyek, mert csengetett valakiKép

Betti

Kép

Betti
fodbetti
 
 


Sziasztok!

Ha eddig meg nem tettetek, akkor most vegyetek szappanbuborek-fujo kezikeszuleketKépKép A latvany, nomeg a hanghatas se utolsoKép

Kép

Kép
afonya
 
 


Sziasztok!

Áfonya!
Nagyon jók most is a képek! Hol lehet ilyen kézikészüléketKép kapni? csak játékboltban, vagy nagyobb bevásárlóközpontban(Cora, Tesco) is? Mi is készülünk már rá egy ideje, mert fürdés közben is imádja a habot, de ezeket a képeket látva sürgõsen beszerzünk egyet.Kép
Ja és a copfos képek!!! Egy igazi nagy lány Réka!Nagyon jól áll neki. Mit szólt hozzá, amikor készült? /Én csak reménykedem, hogy mégiscsak örökölt valamit Lili a hajam mennyiségébõl, de eddig nem sok jelét adta/

bera
berka
 
 


Zsuzsa,
epp Te jutottal reggel az eszembe, mert Reka is enekelt ebredes utan, a kisagyaban. Olyan kis vekony hangon, olyan edesenKépKép

bera,
en spec. a Praktikerben vettem, nem epp szakboltKép Hat, nem volt egyszeru manover a becopfozas, forgott allandoanKép

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!

Nagyon jók a képek!! Tényleg kár, hogy nincs hozzá hangKép

Éneklés: nálunk egyenlõre csak én énekelek (Ádám még csak visítva hangolKép) de csak az 'egy kis malac röf-röf-röf' címû gyöngyszemet tudom kívülrõl. De Ádámnak tetszik, mindig hangosan nevet, mikor elõadomKép Bõvíteni kéne a repertoáromat, majd keresek a neten.

Betti

Kép

Betti
fodbetti
 
 


Sziasztok!

Most akkor másolok, mert minden topicba nem akarom újra leírni... Kép
Jó régen nem írtam már, de hûségesen olvastam mindent!
Dórikám kicsit megfázott vagy elkapta Dancsitól, mert folyt az orra és tüsszögött. Nem volt jó sehogy, csak anya ölében. Nem volt jó semmi, csak játszani. Nem volt jó aludni sehol, csak anya mellett. A lényeg, hogy már sokkal jobban van és most is alszik a saját kiságyában. Kép

Áfonya!
Én nagyon szorítok majd neked!!! Azért kíváncsi leszek, hogy Réka, hogy viseli majd.

Mindent megkóstolok nálunk még sajnos van. Igaz ha rászólok, hallgat rá, de csak amíg el nem fordulok. Kép

Aranyos lehet Réka ahogy mutogat az ujjacskájával a könyvre! Kép Nálunk ez még csak néha fordul elõ. Viszont Dóri mesél. Tök aranyos ahogy jár a feje. Tudod amikor én mesélek neki, akaratlanul is mozog a fejem, ahogy hangsúlyozok. Na õ ugyanezt csinálja. Motyog (babanyelven) a könyvnek és mozog a feje.
Tüneményes a copf-os kép Rékáról. Tényleg igazi kislányos. Kép

A buborékfújó meg rendesen haláli. Én már annyiszor akartam venni Dórinak, de ha olyan boltban vagyok ahol talán lenne, mindig elfelejtem. Én Ágci profiljában láttam ilyet azt hiszem, azóta készülök venni... Kép

Na akkor most tényleg megyek tovább, mert tegnap már nem volt hozzá erõm. Kép

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: