Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
A Gömb
Nem a film,hanem amiról annyi szó esett.Nem a fiam van a képen.Kép
pkismarti
 
 


Banyóci!
Ha Mendi alszik délután, akkor megirom a levelet..
Miki: rendes tőled!!Szerintem valamilyen formában élni fogunk vele..Nem szeretem ,ha gyerekülés nélkül megyünk..de max.apuka vagy én megyünk tömegközlekedéssel..milyen napra esik?Mert lehet, hogy Ati úgyis Pesten lesz, mert ugye ott dolgozik, és akkor csak fél napra kell eljönnie, és akkor ő jöhet alapból oda..
no, a felét megirtam a mailnak ,de most már nem birok a lánnyal...

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!
Várom a leveletKép!
Buli:Az a baj, hogy gyerekülésünk csak egy van, marha drága volt az az egy isKép! Meg nem is volt miért még egyet venni. Mivel nekem ugye nincs még jogsim, igy mindig 1 autóval járunk. Igy hiába menne egyikőtök BKV-valKép! Elférni elférünk, csak akkor nem férnénk el, ha lenne még egy gyerekülésünk. Igy esetleg ülhetne az öletekben. Én se szeretem, ha gyerekülés nélkül utazik a gyerek, de néha egy-egy kivétel talán belefér! De azért gondolkodom hogy lehetne még megoldaniKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 

 
 

Mindenkinek:
Kép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Banyóci!
Úgy gondoltam, hogy akkor gyerekülésben viszem a cseppecskét!!No, még majd megbeszélem Atival, hogy tudnánk megoldani..

Márti!
Köszi a képet! Elég rövid voltál! Tessék irni valamit magatokról!!
Az előbb egyszerre irtunkKép!

Nemsokára alszik a bogaram..
pusszancs,
Betti

Ui. jajajajj, azt akartam kérdezni, hogy nektek nincs ICQtok??

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!
Irtam egy marha hosszú választ, de sajna elszálltKépKépKép! Megint szarakodik ez a k...a freemail, mennyire utálom. Este újra neki gyűrkőzök. Addig is kitartásKépKépKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Jó majd megpróbálok hosszabbab írni.Lényeges nem történt.A gyerekkel az ölemben nehéz ám hosszút írni,pláne ha már a billentyűkön csápol és előre vigyorgott ahogy ide ültettem.De csak itt marad csöndben.Ma befestettem a hajam.Világosszőkének volt írva és halványbarna lettem.legközelebb még világosabbat veszek hátha összejön a szőke.Eredeti sötétbarna,de évek óta szőkés árnyalatra van festve.
BettiKépment.
Márti
pkismarti
 
 


Sziasztok!
Megint egy gyors, mert apuka mindjárt itt lesz.. Vettem rucikat Mendinek..igaz, használtat, de alig használták.
Örömmel látom, hogy az irtak ellenére még válaszoltok nekemKépKépKép!
Banyóci!
Engem is ki szokott idegelni a freemail..el is küldted már, vagy irás közben szállt el? Mert ha elküldted, akkor lehet, hogy holnap meglesz a levél..

Márti!
Köszi a mailt!
Nem haragszunk, ha nem tudsz olyan regényt irni mint énKépKép! Tudom milyen egy kis izgőmozgóval a válladon irni..én is igy irok általában, és épp most is.. hagyom Mendit kibontakozni:
7 nnnnnnnnnnnnnnn,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 4 s kjhghkllmnhuk,kjhgjé,m mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm,
no, ennyi..
alig nyűgüs a lány... gondolhatjátok..ma fél órát aludt...
pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!
Megirtam, rá mentem a továbbitra, erre kihajitott a freemailből. Egyszer még vissza tudtam hozni, de újra kihajitottKépKépKép! Pedig nagyon okos dolgokat irtam ámKép! Még egyszer nem fog igy sikerülni, de megpróbálom összeszedni magamKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!

Biztos sikerül!!Ügyi vagy te!!

Lányok!
Egy évvel ezelőttre voltam kiirva!!


Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!
Nem vagyok annyira ügyiKép! Nem sikerült annyira "okosra" a levelem, de a lényeg, hogy végre elküldtemKép. Szólj majd, hogy megkaptad e!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Betti mail jött, válaszolok és akkor megy.
Én is besokaltam a freemail-től. azért váltottam index-re.
Csók
bellana
 
 


Válasz ment.
bellana
 
 


Banyóci, Linda!
Megkaptam a mailokat!Itt is köszönömKép! irtam egy nyúlfarknyi választ, de ne aggódjatok ez még nem véglegesKépKép!!
Sietek, mert mindjárt bealszom..
pussszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia Betti!
Mendinek nagyon boldog szülinapot!!!!!!
KépKép
Márti
pkismarti
 
 


Betti!

Kép

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Boldog szülinapot Mendinek!

Én nem vagyok ügyes gifek terén, de azért sok puszi neki Kép

Linda
bellana
 
 


Sziasztok lányok!!

Köszönjük a köszöntőket!!
Egy évvel ezelőtt már javában vajúdtam.. és még korántsem voltunk a végénKép. De megérte!! De hát ezt nektek nem kell mondani.. Olyan furcsa érzés ez. Most megint vágyom újra átélni az egészet. No, nem nyavikolok itt.. Megyek sütniKépKép.
Talán este többet tudok irni. Most még csomó dolog vár rámKépKép.
Mégegyszer Kép
sok pusszantás nektek!!!!
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Elfelejtettem irni: szombaton elszállt a gépünk. Odalett róla minden. De a legjobban a Mendiről készült többszáz képet sajnálom. Bele se merek gondolni milyen jó képek voltak közte..Legszivesebben bőgnék egy jó nagyot, mert ez ugyanolyan érzés, mint a szopival kapcsolatban: ha megszakadok, se tudom már megváltoztatni, kijavitani. Hiszen az időben nem tudok visszamenni, hogy készitsek róla fényképeket..
jajjjjj...minden elveszett..

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti, semmit nem lehet megmenteni a vinyóról?
Biztos minden elszállt, de hogy a fenébe?
Ádi programozó,írd meg mi történt és én megkérdem nem-e lehet tenni valamit!
bellana
 
 


Szegény Betti!
Mi a képeket nem csak a gépen tároljuk,hanem ha összejön annyi akkor CD-Re is felírjuk.Ha meglehet majd Lindáék segítségével menteni akkor tegyétek ti is.
Márti
pkismarti
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy nem jöttem este, de úgy elszállt az idő..
Lekéstem a lányom első szülinapjátKépKépKép./illetve második, mert az elsőt ha akartam volna sem tudtam volna lekésniKép/ Olyan lelkiismeretfurdalásom van emiatt. Elmentem megvenni Mendi ajándékát, és nem értem vissza időben. 18:07- kor értem be a lakásba, és ő 18:00-kor született..nem vagyok valami jó anyának, igaz? De ha meg nem megyek el, akkor nem lesz neki ajándék..

Gép:
Mi is ki szoktuk irni CD-re, ki is volt egy darabig, de már legalább 3 hónapja nem tettük. Szóval kb. augusztus-szeptemberig vannak meg a képek, azóta meg csak azok, amiket felraktam a netre..
Linda, köszi az ajánlatot. Nem is tudtam, hogy a férjed programozó.. Az én párom is azKép! Legalább van egy sorstársamKépKép. Ő hol dolgozik? Csak nem a sessionbase-nél? Jót nevetnék, ha egy helyen dolgoznánakKépKép!
Minden elszállt, minden!! Azthiszem igy jártunk. Ati munkája, Mendi képei, az én munkáim, gifeim, filmek, mesék, zenék...KépKépKép. bele sem merek gondolni, mik voltak még!!
No, mennem kell, mert lassan sétaidő van, és én még vizes hajjal irogatok. Ha Mendi engedi, akkor délután jövök! Leirom a kis szülinapos tegnapi napját..
pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia Betti!

Ne szidd már megint magad, ejnye!
A férjem az IBM-nél dolgozik. Azt mondja vannak olyan programok amikkel vissza lehet hozni ami eltűnt.
Én nem értek hozzá, biztos látnia kéne, hogy mi van. Ati mit mondd, reménytelen?
Pusz:
Linda
bellana
 
 


Sziasztok!

No, elaludt a lány, úgyhogy van kicsi időm.
A tegnapi nap sűrű volt. Délelőtt elmentünk bejelentkezni. Aztán otthon takaritgattam,és sütöttem. Sajnos vasalás kimaradt, úgyhogy ez még rám várKépKépKép.
Aztán elmentem megvenni az ajándékot, és ahogy emlitettem lekéstem Mendi születésének évfordulójátKépKépKépKép!
De aztán gyorsan becsomagoltam az ajándékát, és átküldtem őket a másik szobába. Elővettem a tortát, és ráraktam az etetőszékre.Az ajándékot pedig mögé raktam. Meggyújtottam a gyertyát, lekapcsoltam a villanyt, és behivtam őket. Tetszett Mendinek a gyertya, együtt fújtuk elKép! Aztán beültettük a székbe, hogy hozzáláthasson a tortához. Szerintetek mit csinált? Semmit az ég világon. Kicsit hozzáért, de nem túrt bele. Nem akarta megkóstolni. Ati adott neki egy falatot, de olyat fintorgott, hogy csak na!!! Kár, hogy pont azt a pillanatot nem örökitettem meg. Bár kamerán megvan./ Majd bedigizem, és átkonvertálom giffé./ Szóval nem tudtuk rávenni, hogy ha már nem eszik, akkor legalább túrjon bele.. Ezért nem főzök én neki, mert nem szereti amit csinálok. Pedig nem lehet rossz, mert Ati megeszi, pedig ő válogatós..bár lehet, hogy én főzök rosszul?KépKépKépKép
Aztán az ajándék következett..hát az se nagyon érdekelte. Pedig szépen becsomagoltam. Elment mellette, és az etetőszékkel játszott. Kivittem, de akkor se azzal foglalkozott. Elkezdtük neki csörgetni a csomagolást, és akkor odament. bevitte a sarokba a csomagot, és ott tépte szét. Csak hogy minél nehezebb legyen megörökitenünk a pillanatot. Az ajándék viszont tetszett neki nagyon. Viháncolva szaladgált oda-vissza a szobábanKépKépKép!
Mindjárt rakok fel képet! Sokat, hogy nehogy megint teljesen elvesszenek..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Igy kezdődött a nap:
Mendi bolykottálta a vasalást:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


én jó voltam anyu..
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


én csak kiválogatom a ruhákat..
Kép
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Ez pedig már a szülinap:
Kép
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Letörlődött a fényképszerkesztő progim is, és egy újat kell használnom. Ezzel meg csúnyák lesznek a képek, ha kicsinyitem őket.. No, mindegy..
Kép
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Lehet, hogy kettészedődnek a képek, mert közben archiválódunk..de szorgalmasan rakom a picturest, mert félek, hogy megint elszáll a gép..
Ez volt a bizonyos finoman érintés.. túl jó a lányom?
Kép
Ó, és ez volt a kóstoltatás:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Apúú, te azt hiszed, hogy én ezt megeszem??? Mondd meg anyunak, hogy jövőre valami finomabbat süssön!!
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Még három:
Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Ajándék bontása:
Kép
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Nem tudom kihagyni:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


No, egyelőre ennyi, majd még az ajándékról is teszek képet, de most megyek, mert Mendi felkelt..
bocsi, hogy lassitom a gépeteketKépKép!
pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!
Édes a kiscsajKép! Jók a képekKép! Majd ha lesz időd, nézz be a Gyermekekbe! Ott is fel lett köszöntve a lányodKép! Én majd irok, ma már nem igérem!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!

KÖszike!
Benéztem, megköszöntem. De képtelen voltam irni. Annyira nem tudom magam rávenni, hogy átnézzek öt archivot. Ha meg nem tudok válaszolni, akkor égő.
Ma megyünk státuszvizsgálatra. Pont ma utazott el a szaszonnykám. Igy egyedül megyünk, amit nem szeretek, mert félek, hogy elviszik a babakocsit, amig én bent vagyok Mendivel a dokinál.Nem örülnék neki!!
Mindjárt indulunk, mert 11-től vannak. Ha visszajöttünk, és Mendi elalszik, akkor irok, hogy mi volt!
sziasztok!
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!
Ma délutánra terveztem az irást neked, de sajna most sem fogok tudni, mert megyünk be anyukámhoz a kórházba. Legkésőbb holnap megirom végreKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!
Mi baj van anyukáddal?? Jajj, szegénykém! Kivánj neki jobbulást!!
Nem tudok bejutni amoda..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!
Hova nem tudsz bejutni?
Csipőprotézis műtétje volt tegnapKép! Fél év múlva lesz még egyKép! De utána már szerencsére futni is fog tudniKép, most csak bicegKép! Átadom neki!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!
A másik topikban nem tudtam hozzászólni..
Jajajajjj!! Remélem hamar eljön az a futás!
A te leveled pedig várom!
Kép
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!
Értem, már ha a Gyermekekre gondolszKép! Én is remélemKép! Irok majdKép!

Pusszancs
Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Sziasztok!

Mentek a Kép-ek!!
Kicsi Mendim paraméterei: 8500 gramm, 76 centiméter, fejkörfogat:44 cm, mellkörfogat:42cm. Volt a tanácsadáson egy baba, aki 7 hónaposan 10kg volt!!! Nem semmi! Egy másik babával jöttek, aki 8 hónaposan 7kg. Jól mutattak egymás mellettKépKép!
Mindenki csodálkozott, hogy Mendi már jár, főleg hogy már két hónapja teszi. Meg találkoztam az egyik ismerősömmel is, akinek ma 15 hónapos a fia. Kérdezte tőlem, hogy nem jön e még a kistesó. Mondtam neki, hogy nem, miért úgy nézek ki?? Azt válaszolta, hogy nem, csak hogy nekik 8 hetes a kicsi! Jajjj, mondom úgy irigyellek!!!
Én is akarok!!

Banyóci!
Igen, arra gondoltam! Megpróbálom most is, hátha sikerül!!

pusszancs
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!
Mi is voltunk ám a héten mázsálóban hétfőn!
Timike aki ma 6 hónapos kereken(ugye hogy megy az idő?Fele Mendikének korban.)7,20kg és 67,5 cm.A védőnő szerint ezek a fejlődési adatok 100%-nak felelnek meg.Nem is kövér nem is nagy .Pont jó.
Banyóci,anyukádnak nagyon gyors és fájdalom mentes gyógyulást kívánok.
Pusssz:
Márti
pkismarti
 
 


Banyóci, jobbulást anyudnak!!!

Betti, nem kaptam meg a mailt, eltűűűűűnt, brühüüüüüKép
Küld el mégegyszer légysziiiii:
Márti, várunk Kép

Puszi:
Linda
bellana
 
 


Márti!
Timikének boldog feledik szülinapot!!!
Megnéztem Mendi félévesen pont 7 kg volt, és 69 cm. Nem sokban különböznek a lányainkKép!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!
Mindannyiotoknak nagyon köszi a jókivánságokatKép!

Betti!
Hát tényleg kicsi lányKép! Gyurci abszolút nem kövér, sosem volt az, mindig azt mondták, hogy pont jóKép! 1 évesen kb. 10 kg voltKép!
Megpróbálok irni, ha a Gyurci lefeküdt, bár főznöm is kéneKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Linda!!
Bocsi, tegnap egyszerre irtunkKép!
Mindjárt elküldöm megint.

Banyóci!
Jó, de a fiúk nehezebbek! Ők izmosak!
Ezért jó, hogy nem főzök. Nem is tudom, hogy szakitanék időt rá..
Nekem még mindig vasalnom kellene! Mosogatást már elintéztem, de a járókányi vasalnivalóhoz még nem nyúltam hozzá.. Nem tudtok nekem emilben küldeni egy jó vasalót? Vagy inkább egy vasalónőt?

No, lépek, mert el kell altatnom Mendit!
Ma 5-kor kelt, és délelőtt aludt már két órát majdnem. De sajna a babakocsiban, hogy véletlenül se tudjak addig aludni, vagy pakolniKépKép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!
Tiszta ideg vagyok, már megint eltűnt amit irtam neked mailbenKépKépKép! És pont úgy ahogy a múltkori. egyszerűen kihajitott a rendszer amikor el akartam küldeniKépKépKép!
Még próbálkozom majd, pedig olyan sokáig irtam!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: