Új privát üzeneted érkezett!

Erzsi!

Nem tudok konkrétumokat, de a mi kerületünk (Önkorm.) szokott időnként normális áron kínálni telkeket, persze méret kérdése is. Összközmű többnyire az utcában, telken nem. A kerület a 17. nem egy túl happy hely, de relatíve megfizethető.

Ildi
Pethes Ildikó
 


Sziasztok!
Már régóta olvasgatom a babanetet, de csak most szántam rá magam, hogy én is billentyűt fogjak. Január végére várjuk bébinket, és ha minden simán megy, akkor vele együtt költözhetünk új otthonunkba Budaörsre. Sajnos senkit nem ismerek ott és mivel családi házunk lesz, így az ismerkedés is nehezebben fog menni, mint egy társasháznál. Soha nem laktam még családi házban, és kb. 20-30 gyerekkel együtt nőttem fel, így ilyen problémám nem volt. Szívesen találkoznék más kismamákkal a városban! Nem vagyok egy helybenülős ember, szeretek kimozdulni otthonról. Nagyon szívesen látnék vendégül egy kis traccspartira otthonunkba babás-mamákat!
(Isteni pogácsát tudok sütni!)
Remélem nem maradok egyedül!

Sziasztok: Mazsi
Mazsi
 


Mazsi

Üzenet az ismerős kerestetikben!
Zorkanya
Zorkanya
 

 
 

Zsóka

pusszantalak, most nem nagyon járok errefelé, valahogy alig van idő, már jobban vagyunk, a hasam óriási (31-32 hét) úgyhogy már nincs sok hátra, segít egy jó fej egyetemista lány, úgyhogy most minden oké, csak pár dolgot még szereznem kell a pici babának ez izgat, Emesével mizujs, apa mit szólt hozzá, gyakorlati kérdés: Miben vittétek haza a kórházból Emesét?? Mózes??
Irjatok
Zorkanya
Zorkanya
 


Szia Mazsi!
Egyszer már megkérdeztem ugyan - nem vagy véletlenül peresztegi Katalin? A középiskolában volt egy ugyanilyen becenevű (Mazsi) osztálytársam...

Zorkanya!
Megértelek, rohangálj csak níyugodtan . Most én is rövid leszek, mert már késő van, és Zoli vár a gépre.
Emese nő, mint a gomba, szépül, gombölyödik, mi kell még? sír is, hogy mégse legyen minden tökéletes. Ábel általában imádja, néha nagyokat sóz rá - szerintem nem nagyon tudja még hová tenni magáéban, hogy ez a síró kis izé akkor most már mindig itt marad? Zoli egyszerűen imádja, szerelmes a lányába, megy a babusgatás.
Mózesben vittük haza Emesét, szerintem az ilyenkor a legjobb. Meg pólyában. (Hűvös volt már, mi pedig ugye nem kocsival jöttünk haza, hanem gyalog, ugye a klinika itt van a szomszédban).
most ennyi, vigyázz magadra
Zsóka
zs?ka
 


Szia Zsóka!

Nem, nem én vagyok a volt osztálytársad. Mi a férjemmel becézzük így egymást (Ő is engem és én is Őt a változatosság kedvéért). Így egyszerűen csak Mazsi-család vagyunk.
Mazsi
Mazsi
 


Kedves Agi !

Ami kesik nem mulik igy utolagosan is gratulalok a
kisfiad szuletesehez es nagyon sok boldogsagot
es egeszseget kivanok Nektek !
( Legjobban azt remelem,hogy Te sikeresebb leszel
a magyar tanitasaban baba-ferj mint en ! :-) )
Csilla
LCsilla
 


Sziasztok

Boldogan tudatom mindenkivel, hogy megszuletett picilanyunk. nov. 4 hajnali 2:14 3230 g sullyal es 51 cm-rel Lianna-nak hivjak.

Hajnalka
Napocska (Napocska)
 


Gratulalok a kislanyhoz, es sok boldogsagot kivanok nektek!!
Eva
Eva
 


Kedves Hajnalka!

Gratulálok nektek a pici lányhoz! Vigyázzatok magatokra és jelentkezz, ha már tudsz!

Szia
Hajni
Hajni
 


Kedves Hajnalka !

Én is szeretnék Nektek sok szerettel gratulálni, nagyon jó egészséget kívánok.

Vígyázzatok Magatokra !

Minden jót !

Szilvy
Szilvy
 


Kedves Hajnalka!
Én is gratulálok a pici lányhoz, és mindkettőtöknek jó egészséget kívánok!Sok boldogságot az egész családnak!
Zsóka
Zsóka (Zsóka)
 


Kedves Hajnalka!

Tiszta szívemből gratulálok a törpillátokhoz, és köszönjük, hogy ilyen hamar jelentkeztél! Kíváncsian várjuk a szülésről a beszámolót, ha sikerül egy pici időt szakítanod majd rá! Óriási boldogságot kívánok az egész családnak az újdonsült pindúr családtaggal!

Szeretettel: Krisztina
Krisztina (Krisztina)
 


Sziasztok !

Koszonom szepen mindenkinek a gratulaciot. Pici lanyunkrol keszult par kep amit szeretnek nektek megmutatni. Kicsiket elfogult mama vagyok es szerintem gyonyoru baba. Sajnos ide nem tudom, hogy kell kepet feltenni ezert az alabbi webcimen lehet megcsodalni picilanyomat, meg ket nagyobbat is.
[url=http://www.user.dccnet.com/cgulyas/" TARGET="_top]http://www.user.dccnet.com/cgulyas/[/url]

Minden jot nektek

Hajnalka
Napocska (Napocska)
 


Hajnalka !

Tündéri a kislányod !!!! Igazán büszke lehetsz rá, meg a nagyobbakra is. Hogy fogadták a picit ???
Hogy vagytok? Szopizás megy ?? Írj néhány sort, hogy hogy telnek napjaid.

Szióka Szilvy
Szilvy
 


Szia Zorkanya!
Régen nem jelentkeztél! Csak nincs valami gubanc?
Remélem jól vagytok!
Én sajnos egy kicsit szomorkás vagyok, mert lehet, hogy nem lesz kész a házunk a baba érkezésére; de azért még bízom benne!
Esetleg, ha tudnál segíteni nekünk: lehet, hogy
januártól 1-2 hónapig albérleteznünk kell, és ha hallasz valamit ott Budaörsön szólhatnál! De azért ne törd össze magad! Bízzunk, Bízzunk, Bízzunk!!!!!
Hogy van a kis Döme? (ha jól olvastam valami másik témában, Dömére vártok) Nem tudom, de a Dani (a mi picurkánk) nagyon-nagyon aktív. Hetente kb. 2-3 éjszaka tudok tőle aludni, mert Őnagysága játszik, úszik, boxol, kosarazik stb.
Ez persze nem azt jelenti, hogy napközben alszik. Csak egy kicsit délelőtt, egy kicsit délután, és este 6-kor beindul a pankráció. Mi lesz velem, ha ilyen lesz születése után is?
Szia a családnak!
Mazsi
Mazsi
 


Hajanalka!
Gratulalok a kislanyodhoz! Tunderi!
Moni
Moni
 


Szia Hajnalka!

Gratulálok a csodálatos kislányodhoz. Minden jót nektek.

üdv.:

Erzsi
Erzsi
 


Hajnalka!

Gratulálok a kislányhoz, ha jól rémlik, ő igazán pontos volt! Sok tejcsit kívánok:
Ildi
Pethes Ildikó
 


Hajnalka!

Nem vagy elfogult, tényleg gyönyörű a kisleányod!
Még egyszer gratula!

Üdv: Krisztina
Krisztina (Krisztina)
 


Szia Mazsi

Megvagyunk még, csak olyan ritkán jut időm leülni a géphez. Majd nézegetem az albérlethirdetéseket, de elképesztő milyen összegeket elkérnek érte itt.
Vigyázzatok magatokra, jelentkezünk még...

Zorkanya
Zorkanya
 


Sziasztok!

Nem tudom, hogy van-e aki még nem tud róla, de azért leírom 2001.01.01.-tõl a csecsemõpelenka árának ÁFA mértéke 0 %-ról 12 %-ra változik. Mindenki vonja le a várható következményt (12 % + infláció).

Üdv.:

Erzsi
Erzsi
 


Szia Zorkanya!

Te Budaõrsi vagy??? Lehet, hogy pofátlannak tartassz, de én is kérnék tõled valamit. Ha hallasz eladó telekrõl (200 nöl felett) akkor szólj légyszi. A kisbaba megérkezése elõtt építkezni akarunk, és pont Budaõrs-Diósd felé keresünk telket max. 8 M-ig.
Esetleg új építésû házat 16 M-ig.

Bocs, ha félrevittem a témát, csak annyira le akartam írni, hátha tudsz segíteni.

Kösz mindent!

Niki
Niki
 


Szia Zorkanya!
Én is budaörsi vagyok. Te merre laksz? Lehet, hogy ismerjük is egymást? Szeretsz itt lakni? Ha van humorod, Írj!
Szia Niki! Megpróbálok én is segíteni, ha hallok valamit, írok. A 16 millió szinte reménytelen de a 8 nem teljesen kizárt, szerintem, bár az árak teljesen elszálltak.
Friderika
friderika
 


Szia mindenkinek..

Friderika!
Mi itt lakunk az Auchan mellett az Ifjúság utcában, szeretünk itt lakni, mert olyan aranyos kis város, pár évvel ezelõtt laktunk is már itt albérletben és akkor szerelmesedtünk bele Budaörsbe. Rólad mit lehet tudni??Merre laktok??

Niki!
Én nagyon segíteni nem tudok, max annyit hogy majd nézem a kiragasztott hirdetéseket, esetleg megadom a budaörsi ingatlanközvetítõk telefonszámait ha ez segít valamit.

Zsóka!!
Nagyon eltûntél, képzeld tegnap nézegettem az adatokat és megláttam a fényképeteket, és teljesen kiakadtam annyira másnak képzeltelek el, éppen mondtam is az uramnak hogy milyen furcsa is ez. Az írásaid alapján alacsony kicsit pufi, fekete rövid tüsihajú nõnek képzeltelek, erre látom hogy magas vékony szõke (felemás cipõben), hát jó melléfogtam....
Mi van a pockokkal?? Emese??Megy még a szopi??? Ábel még mindig féltékeny??Veled mi van?? Mi volt a 6 hetese vizsgálaton, kihez mentél végül is??
Na írj ha lesz egy kis idõd!! Birod a gyûródést a 2 babával?? Segítség van??
RÉSZLETESEN!!!!!!

Puszi mindenkinek:Zorkanya
Zorkanya
 


Kedves Friderika és Zorkanya!

Köszi szépen mindkettõtöknek, nagyon kedvesek vagytok. Remélem, hogy lassan nekem is lesz Manócskám, és akkor babavárós-szüléses-neveléses kérdéseimet is megvitathatom Veletek. Már itt lenne az ideje!

Mégegyszer köszi!

Niki
Niki
 


Szia Niki!

Telek. Budaörs-Diósd. Azon a területen éppen jelenleg egy közös ismerõs tevékenykedik:
Kissné Nagy szilvia
yoshti@matavnet.hu
A chat-en szokott SYSY-ként néha ott lenni, esténként, ill. késõ este. (net-fûggõség.. :-)
Ök érdiek, és most adják el éppen a házukat, végül ingatlanközvetítõnél, és a sógóra (?) szokott házépítéssel foglalkozni. (valami számomra elkéspesztõ olcsó árat mondott, nem is értem, mert én meg mindenfelé mást látok).
Szóval szerintem a helyzet miatt éppen képben vannak Érd, s talán Diósd környékén, szerintem kérdezd meg, chat-eltem vele sokat errõl.

Üdv
Zsolt
Zsolt
 


Zsolt!

Köszi, írtam neki. Kedvességedért cserébe elküldtem neked három Excel formátumú babaszobába való falinaptárt. Nyilván már meg is kaptad, Micimacis, Snoopy-s, és kiscicás.

Ha valakinek kell még ilyen, szivesen elküldöm, csak szóljatok! Aranyosak ám, csak szines nyomtatóval az igaziak.

Üdv.:

Niki
Niki
 


Niki!
Köszi itt is.
üdv: Zsolt
Zsolt
 


Zsolt!

Itt is szivesen.

Üdv:

Niki
Niki
 


Szia Niki!

Mi nagyon örülnénk a falinaptárnak! Bence nagyon szereti az állatokat és kedvence a Micimackó.

Köszi
Hajni
Hajni
 


Kedves Hajni!

Elküldtem a naptárakat, a Micimackó nálam is "bejön", pedig már 27 éves nagy szamár vagyok.

Üdv.:

Niki
Niki
 


Szia Zorkany! No meg többiek.
Én tíz évig laktam az Ifjúság utca 38-ban, de tavaly eladtam a lakásom, átköltöztem egy tízemeletesbe a Szivárvány utcába, + vettem egy telket. Jövõre akartam építkezni, de beleszólt a Lurkó, mellette szó sem lehet építkezésrõl, legalább is pár évig. Pedig ez egy elég vacak lakás. No mindegy. Még az is lehet, hogy újra cserélek és a kettõbõl megint lesz egy. De Budaörsrõl nem megyek el. Szeretek is itt lakni, meg a munkám nagy része is ideköt.
Persze a férjem is itt lakik, egy családi házban. Még bármi lehet.
Házat, telket nézek a hirdetésekben, meg szóltam 1-2 szülõnek is, még semmi.
Friderika
Névtelen
 


Drága Zorkanya!Eltûntem hát, estére annyi agyam marad csak, hogy olvasgassalak benneteket, írni már niem nagyon van energiám. Most olvastam, hogy Zsolt is hiányol, majd írok neki is (nem ma - elnézést, Zsolt, egy levélre van csak energiám...).
Mielõtt bármibe fognék: mi az, hogy mondom az uramnak? (Idézet tõled.) Ezek szerint minden rendben??? Örülnék!!
Nnnna. Elõször is. Kedves Zorkanya, tessen megnézni mégegyszer a képet a táblázatban! Majdnem bejött, ahogyan képzeltél, viszonylag alacsony (165 cm), viszonylag pufi (így szülés után 64 kg), barna (viszont nem tüsi, hanem hosszú, majdnem derékig érõ hajú) nõci vagyok. Összekevertél valakivel...
Emese gyönyörûûûûû!! De tényleg. Olyan csoda mandulaszemei vannak! Nagy hosszú haja (nem is hullott ki nekije, ill. még a pocakomban). Múlt héten mérettem legutoljára, akkor volt 5 és fél kg, gyarapszik rendesen. Állandóan csak mosolyog, visszanevet, a meglepõ az, hogy születése óta. Én még ilyet nem hallottam. (Nesze neked, Raffai! Szegényre még gondolni is alig volt idõm, amikor õt vártam, úgy lefoglalt Ábel). Úgy látszik, már kell neki a társaság, mert néha, amikor sírdogál, lehozzuk közénk, rögtön elhallgat, aztán nézelõdik. Akár kézben se tartsuk, elég, ha minket lát, meg nézelõdhet.
Ábellel nagyion neház. Én is türelmetlenebb vagyok vele (sokkal), nem is tudok most annyit foglalkozni vele (mostanában takarítani is csak kéthetente tudok). Elmegy a napom, este meg ott vagyok, hogy ugyan mi a fenét csináltam egész nap? Csak tötymörgök. Mosok, vasalok, fõzõcskézek. Igaz, ma varrtam két függönyt, az nagyon jó lett, 100 forintos boltban kapható felmosónyél (á: 70 Ft) lett a karnis, tök jó. Szegény Ábel meg hisztizik, napközben nem sikerül mndig lefektetni, 8ilyenkor aztán délutáén négytõl már nem lehet vele bírni. Egyébként nagyon aranyos, beszél, beszél, be nem áll a szája, olyan szófordulatai vannak, hogy még, ma segített az apjának, meg is jegyeztük, hogy ma volt az elsõ igazi "szerelõs" segítség. Bár lenne több idõm és több türelmem! Hullafáradt vagyok, nem tudom, másoknak hogy van energiájuk. Zolival is csak veszekszem, elegem van már magamból is, meg az egész világból. NNnna.
Mlt csütörtökön voltam a hat hetes kontrollon (azt hiszem, kilenc hetes lehetett ighazából). Minden oké volt, a következõ baba egy év múlcva már jöhetne a doki szerint, õ is azt mondta, háromnál többet nem javasol, de hát a miénk a döntés. Nagyon szeretnénk még többet, de belehalni nem akarok... Nem a saját dokimnál voltam, meg is jegyezték, hogy nem akarok visszamenni hozzá? Mondom nem. Úgy látszik itt a klinikáén ha vki egyzser egy dokihoz megy, többet nem tudja levakarni magáról... De az biztos, hogy én nem megyek vissza hozzá.
Na mit is jkérdeztél még? Igen, Emese szopik, persze, hat hónapos koráig csak tejcsiit kap majd (ha minden jól megy, és miért ne menne). Ábel hét hónapos volt már, amikor elõször adtam neki mást. Még teát vagy vizet se kapott soha. Aztán 22 hónapos koráig szopott. Szeretném Emesét is sokáig szoptatni, most úgy gondolom, úgy másfél éves koráig (Ábelt is akkor akartam elválasztani, mert már nagyon fáérasztott, de akkor utaztunk ki, és nem akartam, hogy túl sok legyen a változás, így hát szopott, míg haza nem jöttünk.)
Ennyire futotta energiámból. Írj, mi van veled, ha gondolod magánba is, de itt is szívesen.
Vigyázz magadra, és írj!
puszil
Zsóka
zsóka (zsók
 


Szia Zsóka

Lehet hogy pöccset álmos voltam, de BENNETEKET néztelek, na jó így utólag elismerem hogy a szõke kicsit meredek, a magas meg kicsit fantáziadús, tekintve hogy derékig látszódtok, de a haj legalább stimmol. Akkor sem ilyennek képzeltelek el. Az urammal megvagyunk, bár már nem a régi, az a fixa ideája, hogy én kérjek bocsánatot tõle, az anyjától a kutyájuktól meg a világtól is, akkor majd OK lesz minden. Már energiám sincs ilyen hülyeségekkel foglalkozni. Zork nagyon fárasztó, és kis gonosz is, ha összeveszünk, vagy megharagszik rám rögtön a hasamat üti, nem tudom mi lesz itt késõbb. Az éjszakáim lassan már a WC-n ülve telnek, nem érdemes bevánszorogni a szobába mert ahogy lefekszem jön a pisi megint. Az oldalam most már napi rendszerességgel szúr, vasárnap meg megint görcsöltem, már nagyon a végét járom. Állandóan csak nyávogok, már mindenki unja a sóhajtozásaimat. No de már csk 3 hét. Addig meg fél lábbal is.
No menek, még kicsit olvasgatok, meg élvezem a csendet, hála istennek a kis családom már elszenderült. Anya meg szórakozhat, felmoshat, kitakaríthatja a Wc-t, elmosogathat, meg húzhatja le az ágynemût, amin egy szem gyöngybogara gyümölcslevet öntögetett egyik pohárból a másikba. Hát ez a mi kikapcsolódásunk.


Puszika: Zorkanya
Zorkanya
 


Szia Niki!

Én is szeretnélek megkérni hogy küld el nekem a falinaptárt.Kisfiam szobája csupa micimackó csak a fal üres még.Nem tudod,hogy a neten találok még ilyen jellegû dolgokat? Elõre is köszi.


Szidi
Névtelen
 


Szia Niki!


A cim lemaradt.Tehát a következõre küld légyszi:kp invest elender.hu
Szidi
 


Szidi!

Ez nem jó cím, nem ismeri fel a net, nem tudom rá elküldeni! Biztos, hogy jól írtad?

Niki
Niki
 


Szia Niki!

Köszi a naptárakat!!!!
Barbara
 


Szia Niki!

Én is beállok a naptárt kérõk sorába. El tudnád nekem is küldeni?
Köszi
mszel@freemail.hu


Szia Zorkanya!

Képzeld el, nagyon jól haladnak a házunkkal! Most már látom a végét. Szóval nem kell albérlet, a Pici Dani jöhet az új házba. Jajj de nagyon várom már! Jó lenne majd találkozni veletek, te mint gyakorlott anyuka biztos sokat tudnál nekem segíteni. Én sem igazán vágyom sem a saját anyukám társaságára, sem az anyósom jó tanácsaira. Nem tudom, hogy oldjam meg a kezdeti nehézségeket. A párom biztos sokat segít majd, de Õ is egy nagy gyerek, és egy kicsit önzõ is, ami persze most még nem okoz túl nagy problémát, de ha egyszerre ketten fognak nyavalyogni értem, lehet, hogy pánikba esem.
Szóval januártól Mi is Budaörsön lakunk.
vigyázzatok magatokra!

Mazsi
Mazsi
 


Szia Mazsi! Már írtam neked az üzenõfüzetbe is, ha elolvastad, válaszolj, ha van kedved.
Zorkanya! Nagyon-nagyon szörnyû az utolsó 2 hónap? Ugye nem? Te melyik kórházban is szülsz? Nem tudom, hányan vannak körülötted, de ha gondolod, szívesen megadom a telefonszámomat, én majdnem mindig Budaörsön vagyok. Ha esetleg kellek, tudok segíteni, hivhatnál. Persze ha körbe vagy véve rokonokkal, akkor felejtsd el! Remélem az utolsó szakaszban lemászhatsz a vécérõl. A szakirodalom szerint legalább is
Sziasztok: Friderika
Névtelen
 


Kedves Zorkanya,
Az elõbb írtam egy jó hosszút, erre elszállt.
Naszóval: Ábel nekem szabályosan RUGDOSTA a hasamat (a pelenkázón fekve), mondtam is magamnak, ha ez a kicsi ezt baj nélkül megússza, mindent túlél. Mostanában Ábel Emese lábát szorongatja (jó erõ s szorítása van), a hasát veri. Azt már megtanultam, hogy egy pillanatra sem szabad a kicsivel egyedül hagyni.
Mostanában meg féltékeny, átrvett néhány babás szokást, amitõl egyszerûen a falba tudnám verni a fejem. Emeséhez (majdnem mindig) odamegyünk, ha sír, hát Ábel is bõg. Úgy, ahogy szerinte Emese bõg (ez vhol muris, hogy megpróbálja utánozni), szó szerint szamárbõgésnek hangzik. Borzasztó még hallgatni is. Ma mutattam neki (ó, én balga), hogy Emese hogy szopja a két középsõ (mármint középsõ és gyûrûs ujját egyszerre), na erre õ is.
Emese nagyszerû csajszi, éjjel nem arra ébredek, hogy éhségében sír, hanem a nagy cuppogásra, amikor szopja az ujjait... Amikor meglát, rögtön mosolyogni kezd, aztán amíg szem, elõtt vagyok, végig vigyorog, ma már göcögött is egy kicsit, bár legtöbbször hang nélkül nevet.
Kitartás, Zorkanya, hidd el nekem, a neheze még csak ezután jön! . De olyan jó is. Nehéz és gyönyörû egyszerre.
Zorkanya, a férjurad mennyit segít neked otthon? Az enyém semmit .
üdv
Zsóka
zsóka (zsók
 


Sajnos nem tudom, ki ajánlotta, de ezúton is NAGYON KÖSZÖNÖM az ötletet, hogy elefántnak álcázzuk a porszívós orrszívót. Bár a fiam már tud orrot fújni, most mégsem hajlandó, orrot szívni pedig csak egy kis elefántos csellel sikerült. Köszönöm!!!
Zsóka
zsóka (zsók
 


Szia Niki!

Adok egy másik cimet:keszpenz@elender.hu

köszi:Szidi
Szidi
 


Szia Niki!

Köszönöm szépen a naptárakat.

Szióka
Magdi
gallainemagdi (gallainema
 


Mazsi, Szidi!

Naptár elküldve!

Niki

ZSóka!

Nyilván féltékeny a pici fiad, azért bántja a kislányt. Nem tudom, meg lehet-e vele értetni, hogy a kislányod több törõdést igényel, õ pedig már "nagyfiú", és milyen ügyesen meg tud mindent csinálni egyedül. Szerintem dícsérd sokat, ha valamit önállóan , ügyesen megcsinál, éreztesd vele, hogy neki kéne vigyázni a kishugára, mert õ még nagyon picike. Talán így sikerül ...
A férjedet pedig szerintem be kéne vonni a gyereknevelésbe/házimunkába, mert nagyon el fogsz fáradni , ha ezt így csinálod tovább.

Sok kitartást kívánok,

Üdv:

Niki
Niki
 


Mazsi!

Lehet egy nagyon pofátlan kérdésem? Mi is v.színûleg építkezni fogunk, és elég nehezen tudjuk kikalkulálni a költségeket. Nektek mekkora a ház, és mennyibe került? Ha nem akarod nyilvánosan kibeszélni, légyszi küldd el arra az e-mail címre, ahonnan a naptárat kaptad. Nagyon megköszönném!

Niki
Niki
 


Kedves Niki !

Bocsi, hogy eddig nem jelentkeztem, a címed sajnos nincs meg, innen meg nem tudom megnyítni az e-mail címed !

Köszönöm szépen a naptárt. A leveledre is válaszolok, csak elõször add meg a címed. Légyszi írj egy e-mailt nekem.

Szióka

Szilvy
Szilvy
 


Sziasztok!
Nem tudom magamban tartani! A decemberi Kismama magazin 42. oldalán látható a kicsi fiam!!! :o)))
Üdv!
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Szia Kanga!

Megnéztem a kisfiadat a Kismama magazinban nagyon aranyos.
"Gergõ a cici rabja" cikk rólatok szól.
Mégegyszer köszi a naptár ötletet, de nekem mikor ma telefonáltam azt az információt adták, hogy csak kártyanaptárat vállalnak. Igaz a fõnök nem volt bent.

Mégegyszer megnéztem a képet, de nagyon gyögyörû a fiad.
Üdv.:

Erzsi
Erzsi
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: