Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Megjottunk a hetvegi elonyaralasbol, nagyon klassz volt, remekul ereztuk magunkat. Reka elvezte az idegen hazat, a sok wc-tKép, a mi ágyunkban valo alvastKép A turazas resze nem sikerult annyira jol, mert eltevedtek es beparazott, hogy nem talalnak vissza anyahoz es ezert nyafogos lett a draga.Kép A delutani-esti bogracsozas mar megint bejott neki. Volt ott egy vele egykoru fiu, tok jol eljatszottak egyutt, igy nekem is volt egy kis pihenom, mert Mate is kezrol-kezre jartKép Ejszaka is szepen aludtak, semmi extra ebredes. Csak a hajnali 1/4 6-os keles, na az volt pokoli... nincs valami trukk, hogy lehet atprogramozni ezt?! Hiaba teszem le kesobb aludni, akkor is hajnalban kel, nem nyerek vele semmit.
Vasarnap még lementunk a Balaton-partra, neztunk vitorlasokat, etettunk hattyut es megbeszeltuk, hogy az oriascsuszdat mindenkepp ki kell majd probalnunka nyaron-Reka szerint legalabbisKép

Anyapoc,
megneztem kepeket, lanykad szepKép, Bulcsurol viszont tenyleg nem a legfrissebb kepeket pakoltad felKép

Bringa,
gratula a hazhoz, irigykedem ezerrel. Most hetvegen olyan joido volt, csak kiraktam MAtet a fure, hadd masszon, ugy elvolt egesz delelott. Ebedet se kellett foznom neki, jollakott a sok fuvel, viraggal, stb.Kép De komolyan, tenyleg elkepzelhetetlenul jobb csaladi hazban. Reggeliznia teraszon, elolvasni az ujsagot egy kave mellett... mindjart jobban indul a nap, nem?Kép
Vizsgaidhoz drukk, felevesseghez gratula. Homeok bevaltak Hannanal?

Zsuzsa,
a malhas loKép Ismeros ez a hazafele setalas. Elod, a nagy dumasKép Emlekszem, mikor aggodtal, hogy a lanyaink KaAtaval mar milyen sokat beszelnek, Elod meg keveset. Na, behozta oket?Kép
Mate is nagy dumas, be nem all a szaja, pedig olyan kis csendes, nyugodt gyereknek indult, most meg... bar még mindig meg sem kozeliti Rekat elevensegben. SzerencsereKép
BiliKép
Megneztem a profilkeped, nagyon szep kis hajasbabad vanKép

Bellana, Orsi,
jottek, mentek, elvesztek?

-Afonya
afonya
 
 


SziasztokKép

Én nem vesztem el, de sajna az állandó topikomba sincs sok időm menni, így ide már végképp nem jutok el. Sajna úgy látom Linda sem.Kép

Itt is mindenkit puszilokKép

Azért ha tudok, benézek.Kép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

Egy gyors bejelentkezés,mert már hulla vagyok...

Holnap irány a doki,mert a védőnőm telefonált,hogy pozitív lett a Streptococcus szűrésemKép.Bringa már megnyugtatott egy kicsit,meg amit összeolvastam róla,de azért még alszom rá egyet...
Ráadásnak csütörtökön terheléses vércukor...brrrrKép.
Ja,és plussze 1 ráadásnak Bulcsú kedves szemgyulladást szedett össze,reggel úgy kell "szétoperálnom" a szemét,most elkedztünk szemcseppezni,hősiesen tűriKép.
Van még vmi?

Asszem ennyi...Szombaton felügyelek a matek érettségin,hogy ne unatkozzakKép!

Asszem erre a hétre ez elég isKép!

Majd jövök képekkel,ha már lesznekKép!

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 

 
 

Sziasztok!

Túl egy prögős napon már megint dolgozni kellKép!

Jelentem,a cukorterhelés jobban sikerült,mint vártamKép.Sokkal jobban viseltem,mint anno,bár hozzáteszem,most olyan papírzacskó íze volt a löttynek(tudjátok,abban visszükKép),hogy vmi borzasztóKép.De azért hősiesen tűrtemKép.

Tegnap bementem egy pékségbe és az eladó csaj megkérdezte a pocakomra nézve,hogy kislány lesz?Kép.Én elképedtem először,nemigazán értettem,de aztán válaszoltam,hogy igen,miért ennyire látszik?KépKépSzte igenKép!Hát akkor már el lehet hinni?KépKép

Egyébként jól vagyunk,csak már várom a pihenést,mert hamarabb fáradok,mint régenKép...mármint amikor Bulcsúval voltam pocakos..Öregszem?Kép

Áfonya

Igaz,jó idő lesz,de ha nem a Balcsin vagytok,ugyan ugorj be egy pár szó erejéigKép!

Zsuzsa

Nagyon jók a képek,kiváltképp az új családtagKépKép!Ki akart harmadik gyereket?Kép
Egyébként nagyon szépek a lurkók,és főleg jó képeket csináltatok róluk!
Látom,nálatok már megy a bringázás!Nekünk is hasonló van,de sajna még nem megy tekerniKép.Jó,tudom,idővelKép....
Gratulálok a tejtesóhozKép,szép baba lett,szép névvelKép.És még jó,hogy szerencsésen végződöttKép.
Már tényleg nem aggódok a strepto miatt,mert végigolvastam a topikot,és valóban megnyugtató,hogy így már tudnak kezelni.De azért nem kellett volna még ez is...Most már csak a cukromra vagyok kiváncsi,ott mit produkáltamKép!
Ajtófetsés????Én dögleni fogom,amennyire lehetKép.Nálunk pár hét múlva kezdődik a felújítás,addig pihenekKép.De ti csak készüljetek végre el,hogy tudjatok költözni!!!!Kép

Na megyek,mert mindjárt dolgozni kell!

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Látom,itt sem jár senkiKép.Pedig most orssz idő is voltKép.

Remélem,mindenki jól vanKép.Én már várom a suli végét,de úgy néz ki,nagy feladatok előtt állok még,ugyanis a jegyzőség az érettségin kicsit bonyolultabb lett az új rendszer miattKép.

Emelett szombaton megyünk megvenni anyumékkal a járólapokat,szóval gyors felújítás kezdpdik.ebben lesz még tapétázás,új szőnyegpadlók,csak hogy ne a 12 éves cuccok legyenek már bentKép.

Néha jöhetnétek ámKépKépKép!

Pusz,Anyapoc

Ui:Tettem fel új képet a profilba,szinte midnenki rajta vanKép!

anyapoc
 
 


Írtam egy hosszút,elveszettKép

anyapoc
 
 


Akkor megpróbálkozom mégegyszerKép.

SziasztokKép!

Zsuzsa

Na,akkor beszélgetünk,aztán majd csak jön Áfonya isKép!

SzösszenetKép.Látom,bevált a fenyegetésKép.Nálunk most a "ne vesszünk össze" jön be,ha eljutunk idági,akkor hajlandó együttműködniKép!

Kép: kösziKép.Ne tudd meg,mit szenvedtem,mire összehoztam!HOgy ne vágjak bamba képet,mert annyira koncentráltam a távirányítóraKép!
Pocak:nekem nem is tűnik nagynak,de így a képen..KépAztán már a 28. hetet kezdem maKép.
Bulcsú így mosolyog,ha szólok,de ennél szokott brutálabb is lenni,az már inkább vicsorgásKép!
Luca ügyi nagyon,akkor véglegesen vége a nyugis napoknakKépKép.
Magában kapaszkodikKép.Én így tettem meg állítólag az első lépéseimet,úgy hogy készüljKép.Mivel nem volt kapaszkodó,megfogtam a saját kezem és 17 lépéssel odamentem ApumhozKép.
KutyaKép:hát ha anya nem ér rá...Kép
Bébitaxi együtt????Szép lehetKép!
Bringázás:de jó nektek,én most rendeltem a netről egy triciklit,hátha azzal jobban megy,az nem olyan nagy.Majd meglátjuk,nem volt drága,így nem sajnáltam rá a pénztKép.Viszont az új cipők orrát sajnálom,amit a motor tönkre tesz.Így a bölcsibe is vittem egy olyat,amit már szétmocizott,lassan nem lesz orraKép!
Törpék:Kép,azért egy idő után csak furi lesz,hogy azokkal nem lehet beszélgetniKép.Egyenlőre én is úgy vagyok,hogy megvárom,milyen lesz 2-vel,na meg egyedül amúgy esm vállalnám be,elég lesz 2Kép.Megvárom,míg Apa végleg hazajön,aztán majd meglátjuk...
Felújítás:nem irigyellek,de azért hidd el,halad az!KépHa már beköltöztök,észre sem veszedKép!Mikorra tervezitek a költözést végül?
Egyébként is jobb,ha addig nem vagytok ott,nem?Mi is leköltözünk addig anyumékhoz,amíg a járólapozás lesz,mert úgy sem lehet rajta flangálniKép.
Cukor:szrény véleményem szt rendben vanKép,de majd csak jövő héten megyek védőnőhöz,hogy ő is rámondja az áment.Tök jó egyébként,hogy ez a védőnéni nem zaklat,sőt,nem várja el,hogy mindig menjekKép.Remélem,ilyen marad szülés után isKép.Igaz,az egyik kollégám lánya.úgy hogy "családban marad"KépKép!
LevesKép,ezek szt Kovács Lázár nyomdokaiba lép?Egyébként hogy is kell levest főzni?Kép

Voltam intim tornán,nagyon jó volt,azóta szorgalmasan csinálomKép.Reggel és esteKép.Aztán majd meglátjuk az eredménytKép.Szegény csaj,aki tartja,azzal nyitott,hogy reméli,egyikünk sem biológia tanár..KépKép

Szösszenet:
Bulcsú vmi huncutságot csinált,mire elkezdtem neki papolni fennhangon.Erre megszólalt:
-Pssszt,alattunk még alszanakKép.Anya,ne idegeskedjKép!

Mikor mentem tornára,jönni akart,de mondtam,hogy ez lányoknak való egyenlőre:
-Anya,ha én is lány leszek,és olyan leszek,mint Te,akkor én is tornázhatok?Kép

Pussz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Este jovok, tuti, de ezt leirom, mert elfelejtem.

Tortenetek, szosszenetek joookKép Anyapocek szovege nalunk is szokott lenni, mint "nyugi, anya, turelem!:"O
Meg a lany-fiu dolog, csak forditva: MAte ha megno, majd leesik a kukacaKép

Parbeszed nalunk:
En: Reka pakolj ossze, marha nagy kupi van.
Reka: Ki jon, Anya?! KépKép

Reka: Ebednel a Lolo csikizte a Lilit /bolcsiben, ikerparKép/
En: hogyhogy, egy asztalnal ulnek?
Reka: igen.
-elgondolkodik, latom rajta-
Reka: en is egy asztalnal ulok, anya. Senki nem ul kettonelKép

Elfiloztam, mire gondolhatott, mikor meghallotta a kerdest. Ilyenkor tok hulyenek tarthat?!Kép

-Afonya
afonya
 
 


ÁfonyaKép

Hát így jöttél este?KépKépKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Bocsi, de elmentem Apaval meg Mateval iccaka kocsmazniKép Olyan jo ido volt. Mate aludt a babakocsiban, mi meg nosztalgiaztunk. 2 Unicumot ittam csak, de teljesen elzsibbaszottKép
Most meg megyunk grillezni, en elotte kicsit vasarolgatok a varosban, ugyhogy este ujrajovokKép

-Afonya

ui: gondoltam, hogy nem birod ki, ezert is neztem be reggelKép
afonya
 
 


Sziasztok!

Áfonya! Elég sokáig nem voltam és a fogyis topikban találtam rá visszaolvasván a "felhívásodra", hogy menjünk spinning-re. Voltál??? Milyen? A -8 kg igen jó, gratulááááálok! Szóval erősen gondolkodom amúgy is valami tornán a Págiszban is van, Dallos fittnes, mindenféle órával. Amúgy a spinning mennyi? Nem is tudtam erről az ingyenes hónapról, pedig májusban sokszor elmentem a terem előtt!
Légyszi-légyszi vagy a fogyis, vagy a győri topicba válaszolj! Köszi,

*Dirtha
dirtha
 
 


Kép

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Hat ideertemKép Zurosek megint a napjaink, mert mindket gyerkoc tiszta natha, felvaltva lazasak, kigyogyulnak, vissza... pedig a heten bolcsibe sem vittem Rekat, hadd erosodjon.

Kepzeljetek, Reka annyit valtozott az elmult par hetben, hogy ra sem ismerek. Nagylany lett.
Megszuntek a napi vitak, kuzdelmek, oltozkodesben, kajalasban, bolcsibe menesben, ugy altalaban mindenben. Nem mondom, hogy nincs hiszti, de ugy normalis szintre korlatozodott, mar fel sem veszem, olyan keves a regihez kepestKép
Teljesen egyedul oltozik, még a szandaljat is be tudja kapcsolni, enni is szepen eszik, na nem oriasi mennyiseget, de amennyit eszik, azt kedvvel es onalloan teszi, nem kell noszogatni. Ha kerek valamit, odahozza, segit, ilyenek.
Orulok es ugyanakkor olyan fura... mulnak a korszakok es ez kicsit szomorkassa is tesz.
Mate bezzeg anyas ezerrel, ha eltunok a latoszogebol, ugy sivit, mint akinek legalabb 3 fogat huzzak egyszerre... de nemcsak velem van igy, a csalad barmely tagjanak eltunese megviseliKép, még ha a tobbiek ott maradnak vele, akkor is.
Hordozoban vadul tudja hintaztatni magat, ezt Reka nem csinalta. MAtenak jo a ritmuserzeke, ugy latszikKép) Ujjaval mutogatni probal, utanoz minden hangot, effektet ezerrel Elso szava a "lámpa", mint Rekanak volt. Hiaba,
ugyanaz a lakas, ugyanazok a jatekok, szokasokKép))
Ugy tunik, ertelmileg nincs gondKép Mozgasban nincs valtozas, acsorog, eldol, sir...acsorog, eldol, nagyon sirKép
Szemforgatast nagyon ritkan csinalja mar, remelem, elhagyja ezt is.

Még a gyereknapot sem naploztam:
Rekanak jo hetvegeje volt, pentek-szombat nagyi, ott ugye alapbol gyereknap van mindigKép Vasarnap 9-kor mar EU-s jatszoteren voltunk, a "kotelpalyas liftfelvono"-rol le sem tudtam szedni, annyira elvezte. ELoszor futottam vele, aztan elfaradtam, lesz ami lesz alapon elengedtem, s nem esett leKép) Aztan tulloktem, s
nekiment az utkozonek, visszalendult, es akkor sem esett leKép Innentol kezdve csak teli erobol volt szabad inditanom, baromira elvezte. Fel tud menni a csuszdan mar /marmint nem a lepcso feloli reszen!Kép/, ezt is akkor tanulta, hiaba, sok nagyfiu is voltKép
Vittunk szopokas uvegben uditot, mezitlabazhatott a jatszoteren.. apro oromok, de ugy elvezte... Mate meg aludt a huvosben. Szegeny meg mindig lazas volt, csutortok ota kuzdott veleKép Aztan at a Plazaba, ott kajalda+jatektermi reszleg. Az a legparnas csuszka volt a nyero, ujdonsag volt neki. Alvas otthon. 1-tol fel otig!!!! aludt mindketto. Ugy terveztuk, hogy MAtet lepasszoljuk, Rekat meg elvisszuk valami rendezvenyre, de o a mamanal a
medencet valasztottaKép
Hat roviden ennyiKép

Reka 3 eves korara vegre szobatiszta lett, ejjelre is, ugy egy hete mar nincs pelusKép Viszont igy napi ket bugyi fogy, mert iccakara is ker. Ezt igy kell szerintetek? Nem birom lebeszelni rola... Mert akkor bevasarolok mégKép En pucerkodom, igy nem tudomKép

Keszultek ajandekok pedagogusnapra:
Egy virag alaku keramia mecsestartot festett ki egyedul a Reka, majd lelakkoztam /ez lett a Gyongyi nenie, utokor kedvvertKép/

Aztan egy IKEA-s kepkeretre ragasztott dekorgumi viragokat, amiket en vagdostam ki. Ehhez lerajzolta a Kati nenit, jo kis gyerekrajz lettKép
/Kati neni nem volt penteken, igy még nem lattuk a reakciotKép/
A harmadik gondozono, a Mariann neni pedig egy faszeletet kapott, amire Reka az ujjaval festett egy viragot.

Ezt elkuldom, mert ha elszall, gutautest kapokKép

-Afonya
afonya
 
 


Zsuzsa,
korai kelessel kapcsolatban elkeseritettel... mar annyira rosszul viselem, teljesen lemerit ez a 1/4 6-os keles.
Mate mar "csak" minden masodiknal dol el, mint krumpliszsa, a tobbinel mar lerogyikKép
Hogy van Petike kistesoja? Nem volt semmi gond, remelem. O is tejteso lesz?Kép
KEpeket megneztem, jelentem, a torpek tovabbra sem a kedvenceim, en inkabb gy harmadik gyerkocre szavazokKép
Biciklizes nalunk is megy ezerrel, csak az a gond, hogy Reka hajlamos kozben hatrafele nezegetni... bar ezt futas kozben is megteszi, ment is mar neki hazfalnak... de nem tanult belole, ugy latszik.
Erdekes, puszilgatas nalunk is tilos. Bezzeg a simogatast neha parancsba kapom, "Anya csikizz" formabanKép
Luca es a kapaszkodasKép Hamar megtanulta a pasikkal kapcsolatban, hogy az egy biztos pont...Kép

Anyapoc
bicikli: Reka sem tudott azzal a fajtaval, aminek elol volt a pedalja. Viszont ezzel a "hagyomanyossal" elsore sikerult.
Profilkep jo, nagyon csinos vagy rajta. Tenyleg, neked nem futtyognek a sracok a suliban?!Kép
Felujitas: biztos nem konnyu, de ugyanakkor olyan jo erzes is, nem? Foleg a feszekrako osztonnel kuzdo 3-dik harmadosoknakKép
Biologiatanar es az intimtornaKép


Szulinapi jokivansagokat koszi, holnap lesz az unneples. Mara lett volna egy szervezett kirandulas -vonatozassal, ugralovarral, lovaglassal, stb.-, de az esos ido miatt elmaradtKép 19-en potoljuk, remelemKép

Na, most Ti jottokKép

-Afonya
afonya
 
 


Egyenlőre csak boldog szülinapot kivánunk RékánakKép!

Majd jövök,de elhavazott a munka,majd jövök panaszkodni,de csak Áfonya kedvéértKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Hat jo annak, akinek csak ennyi panaszkodnivaloja vanKép

-Afonya
afonya
 
 


Írtam egy csomót,de míg kiosontam wc-re,addigra Bulcsú eltüntetteKép.
Majd holnap gyűjtök újabb erőtKép!

anyapoc
 
 


Na,itt vagyok újraKép!

SziasztokKép!

Először picit magunkról:
--szobatisztaság:gőzerővel megy,remélem,így is maradKép.Teljes a pelusmentesség,kb két nap alatt hajtotta végre a fiatalúrKép.
--rácsos ágy:megoldottam,jelentem,fogtam az ágyat és áthúztam a másik szobába(kb 1 hónapja),így nem volt más választásKép.Azóta minden rendbenKép!

Panaszkodás:inkább mégsemKép.Csak akkor kicsit kifogyott belőlem a szusz,reggeltől estig meló,na de csitt,mert én vállaltam..KépCsak már úúúúúúúgy pihennék...Kép

ÁfonyaKép

ÉLmény volt az élménybeszámolóKép.Sokáig nem jössz,aztán győzzük követniKépKép.
Gratulálok a nagylányhozKép.Teljesen megértem ezt az elmúló-korszak dolgot,nekem most tök furi,hogy nem kell már pelenkázniKép.Na jó,nagyon nem fogom megszokni ezt az állapototKépKép!
Nagyon jók Réka kreatívkodásai,szuper ügyes!!!Nálunk ilyenekt egyáltalán nem kötik le Bulcsú figyelmét,de számokért betűkért még mindig odavan.Meg a logikai játékokért,már nem győzök kutizni a neten,hogy vmi újat hajtsak felKép.
Bicikli:nálunk meg a hagyományos nem mentKép,vettem egy triciklit(az elől pedálost) és azzal meg simán megy...Hiába,még nem vagyunk elég nagyokKép!

Mindjárt jövök mégKép

anyapoc
 
 


Na,itt vagyokKép

Áfonya(folyt.köv)Kép

Gyereknap azért szuper lehetett,irigylem is,nekem nem is volt energiám semmi programot csinálni,na meg nem is nagyon voltKép.Na de majd elgközelebbKép.
Máté is nagyon ügyi már,hihetetlen,milyen gyorsan megy az idő!!!!HintázásKép.
Felújítás:hát most katasztrófális a helyzet..jó,jó,perszede még amit majd rakodni kell utánaKép!De majd nyilatkozok,ha minden elkészültKép.
Suli:hát,már nem mernek füttyögniKépKép.Eleinte(amikor kezdő voltam),próbáltak behúzni a csőbe egy-egy mondattal,de vhogy mindig az lett a vége,hogy szegény fiú lett olyan,mint a lemenő NapKép!Azóta meg nem vagyok friss hús és biztos rossz hírem vanKépKép!
De azért a dicséretet kösziKép.
Intimtorna:nagyon kíváncsi vagyok,hogy mi lesz a végeredménye!Majd beszámolok és a harmadik lurkó előtt lehet készülniKépKép!
SzösszenetekKép

ZsuzsaKép

Azért túlzásba ne viddKépKépKép!

Szösszenet:
Megyünk a járdán,ahol egy autó elfoglalta szinte az összes helyet,éppen a csomagtartójába pakolta be.Kicsit mérgelődtem,hogy ennyira azért nem kéne kényelmesnek lenni,mert tlnyleg alig fértünk el(plána,ha majd babakocsiKép:..),mire Bulcsú:
--Miért álltak oda?
--Mert nem tudják,hogy nem szabad elfoglalni az egész járdát..
--Miért nem tudják...?
--Mert buták,kisfiam(itt követtem el az első hibátKép).
--Miért buták?
--Hát,azt tőlük kéne megkérdezni(második hiba..Kép)
Mire Bulcsú megfordult és visszakiabált:
--Miért vagytok buták..?KépKép
Még szerencse,hogy éppen már nem voltak ott..Kép
Na,azóta ilyet nem mondokKép!

Na megyek,mert megint vmi adminisztráció van,most ez a legújabb..Kép

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Zsuzsa!
Dehiszen ez a kislány nem rég született!Kép

Jé, és Anyapocnak is mekkora hasa van már!Kép

Az, hogy Máté meg már az első szavaknál tart, meg sem lep Réka utánKép

Sziasztok!
Csi
csii
 
 


Sziasztok!

Kezdem a végemet járni,de azért még bekukkolokKépKép!
Ugyan lassan a sulinak vége(Kép), de az érettségik,képesítők most kezdődnek...
És hogy ne örüljek,tegnap vettem észre,hogy szeméremtájon hatalmas visszerem vanKép.Annyira fájt tegnap,hogy menni alig tudtam...már tényleg nem tudom,mi jöhet még...

Zsuzsa

Fantasztikus a kép!!!KépÉs Csinek tényleg teljesen igaza van,tényleg most született Luca..Kép
HangzavarKép.
Suli...KépNe is mondd...még bő fél hónap és minden ide van sűrítve,ebbe a két és fél hétbe...Július elején lesz a záróértekezletünk...Kép
Szobatisztaság:kösziKép.El tudom képzelni,hogy a gyerekeket sokminden megzavarja,lehet,hogy tényleg Elődre ez van hatással.De inkább mondom azt,hogy majd figyeled csak meg,nyáron egyszer csak és 1-2 nap alatt!!!KépKépCsak ő is kivárja az idejét,mint BulcsúKép.azóta nekünk már fűbe is sikerültKépKép,ami valahol megnyugtató,mert így tényleg bhol,bmikor számíthatok rá,hogy menni fogKép.De azért kicsit ciki is volt...mert zacskót nem vittünkKép!
FészekrakásKép.Most nagyon megviselt a hétvége,asszem a visszér miatt mást már nem vállalok be...

Csi

Tényleg,mi van velet?Kerestelek benneteket az indexen,de nem találtam a topikot!Vagy már ott sem nagyon vagytokKép

Pussz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Meg voltam gyozodve, hogy mar irtam, amikor Zsuzsa feltette a lepcsozo Lucas kepet... tobbszor is megneztem, annyira jo. Mondjuk ha MAtet lattam volna felfele maszni, infarktust kaptam volna, az biztos. Te meg a fenykepezoert szaladtal, na szepKép

Anyapoc,
szobatisztasaghoz gratula. En ugy gondolom, erdemes volt megvarni, amig ok ertek meg ra, igy harc es vita nelkul ment a dolog, nalunk is egyik naprol a masikra. Szerinted?
Racsos agyKép
Most itt a vakacio, tessek pihenni! Gyujtsd az erot, szukseged lesz ra ugyisKép
Koszi a dicseretet Reka neveben isKép A lanyok biztos rajzolosabbak, a fiuk meg inkabb rohangalosak es kalapacsolok, nem?Kép
FuttyogesKép

Reka még mindig nem alszik, kicsit abbahagyom, mert allandoan kijarkal hozzam.
afonya
 
 


Sziasztok!

Áfonya

Szenilitás?Kép
KösziKép.igen,én eddig is meg voltam róla győződve,hogy megérnek rá és akkor minden rendben,bár anyósom anno mondogatta,hogy neki ugye már mindkettő 18 hónaposan szobatiszta volt(attól függ,mit értünk alattaKép).Na ekkor az én dráge gyermekem még beszélni sem tudott,ugyan hogy szólt volna,ha pisilni vagy kakilni kell???KépDe szerencsére erőszak nem volt.Kép.és tényleg az a jó,hogy semmiféle konfliktust nem hozott,mert szerintem a sok erőltetés gyakran oka a későbbi székrekedésnek stb...
Apropó,ha itt tartunk:nálatok nem viselte meg a popsit a wc-papír?Mert én ugyan nagyon puhát veszek,de azért eleinte viszketett és kicsit fájt is neki,ezért visszatértünk a törlőkenődre...Volt,hogy kakálás közben sikitozott,hogy fáj,pedig nem volt kemény a széklet....Tehát gondolom,kicsit viselt volt a lukacskaKép.
Ami még jó a pelusmentességben,hogy azóta ugye minden szabadonKép,így állandóan fogdozza magát,mint a nagyokKépKép!Olyan férfiasan...Kép(bár engem kicsit idegesít)
Vakáció még 2 hét múlva,mert addig folyamatosan érettségik..KépDe ez már jobb,mint ülni és semmit tenni az órán,ahol befejeztem a tananyagot,de a valódi dolgomat nem tudom csinálni...Igaz,két helyen leszek jegyző(adminisztrátor),egyik az estis kinti osztályom,vagyis még háziasszony is leszekKép.De utána tuti pihenés,igéremKép.
Kalapács,fegyverek szerencsére nálunk nincsenekKép.Bár van olyan játéka,amit kalapálni kell,de túlzottan nem érdekli.Inkább a logikai dolgok és az autók.Szeret közlekedőst játszani,ezért is vettem itt a neten egy szt nagyon jó autópályát elég jó áron.Majd feldobom a képét,ha Máté odaér,akkor eszetekbe jussonKép.
Szomszédban van egyébként egy kisfiú(4 éves),aki állandóan fegyverekkel játszik,múlkor meg is ijedt tőle Bulcsú...Õ ehhez túl nyugisKépKép!
Érdekes,hogy bár Bulcsú is ki tudna jönni a szobájából,nem szokott..inkább kiabál,hogy nekem kelljen menniKép.Még reggel is,hiába kiabálok vissza,hogy jöjjön át,addig kiabál vissza,amíg át nem megyek érteKépKépKép!

Na megyek,hajat vágniKép!


Pussz,Anyapoc

anyapoc
 
 


http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/284/233838.jpg

Na ide tettem fel egy képet,ez összerakva elég nagy,jobb oldalon egy kézi lift található,van hozzá autó,meg sok közlekedési tábla,szervíz alul és autómosó,meg mindeféle.Elég strapabíró műanyag,Bulcsú imádja.Ja,és bővíthetőKép.
A www.pontplaza.hu lapon vannak még játékok,onnan vettem és ott vannak még egyéb hozzávalók meg egy csomó szuper játék!És ez volt 3900 Ft,ha jól emlékszem....
Na mentem,mert vacsorát követel a gyermek(mindegyikKép)!

Ja,Zsuzsáéknak is ajánlom,nem tudom,Előd mennyire szereti az ilyesmitKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Es ide is ertem. Azota azert tobbszor is aludt Mate is, nem kell aggodnotokKép

Anyapoc,
autos szosszenetKép
Errol jut eszembe: alunk a TESCO-ban sorban egy unott, marha lassu no volt a penztaros, ezert atalltunk egy masikba. Reka persze egybol kerdezi apjat:
- Miert alltunk ide?
- Mert alszik a masik neni. /Apa ironizal, en pedig rohogtem magamban elore, ismerem a lanyom/
Reka odatotyog az elozo penztaroshoz, jo kozel hozza, majd visszakiabal nekunk:
- Apa, nem alszik a neni!!!Kép

Zsuzsa
koszi a bugyis valasztKép
Nalatok is a taviranyito a slager?! Nalunk is azert van megorulve Mate. Utana meg a Reka, ha Mate elkapcsolja a mesejetKép De mar rutinosan Reka is letakarja a "tv-infravevojet", hogy Mate ne tudjon garazdalkodni.
Tejtesoeknak drukkoltam, jo, hogy most is tudtal segiteni, lehetsz is buszkeKép
Koszonjuk a viragot, Reka felismerte! Nem nagy kunszt, a mamaeknak is sok van a kertbenKép

Csi es a kedvesseg?! Meg hogy igaza van?! Napszurast kaptatok?! Kép Neki nem irok ide, ugysem valaszol. /max. ha felhivom ra a figyelmet mailben?Kép/. Elobb is, csak arra nem irt, amiert jott. Hiaba no, oregszikKép

Anyapoc,
ez a visszer, ez elmulik szules utan? Es kozben mi lesz vele, van valami teendo? Nem hangzik valami jolKép
/En anyosom szerint a ferjem mar 1 evesen szobatiszta volt. PerszeKép Innen 30 ev tavlatabol 1 ev ide vagy oda, nem mindegy?:/
Papir: nalunk a pisiles okozott gondott, a bolcsiben nem ellenoriztek le, hogy rendesen megtorolte-e a torolnivalot, eleg sokszor volt gyulladt. Még mostanaban is kenyes pont, mert ha en torlom alaposan, arra azt mondja, faj; ha rahagyom, hogy intezze o, akkor meg azert csipi ki neki... Mateval biztos nem lesznek ilyen gondokKép
Ferfiassag, koran kezdi. Még van ideje kinoni legalabbKép

Szobabol kikiabalas: na majd rajossz!Kép Mint a nyil, ugy fogsz beszaladni hozza, ha meglesz a tesoKép

Bringarol tudsz valamit? Nagyon eltunt.

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya

SzösszenetKép.Igen,én is rájöttem,hogy az ironizálás nem mindig kifizetődőKép!
Bugyi:akkor lányoknál ez is másképp vanKép.Bulcsú nem igányli éjszakára,ha van rajta pizsialsó...Bár most nyáron(?) egy póló és gatya(bugyiKép) a cuccKép.
TávirányítóKép.Nálunk minden műszaki cikket úgy kezel Bulcsú,mint ha legalább is ezt tanulta volna pocakbanKép!Hihtetlen megfigyelőkéjük van!
Visszér:akikkel eddig értekeztem,azoknak elmúlt.Én még jobb(Kép) helyzetben vagyok,mert nem a hüvely körül,hanem a külső szeméremdombon van.Állítólag a szülést nem befolyásolja,nyugodtan lehet vele természetes úton szülni,bár elsőre én is azt olvastam,hogy nem...Jövő héten megyek dokihoz,majd meglátom,ő mit mond.Azóta beszereztem a csodaszereket,úgy tűnik,használnak.Még a homeós szert kell beszerezni.
Anyukám szt én is 1 évesen szobatiszta voltamKép,bár azt mondja,hogy hamar megindult a beszélőkémKép.
Papír-pisi:na hallod,nem lehet egyszerű.Emlékszem,amikor írtad,hogy mennyi gond volt vele...Bár nálunk is van papírhasználat pisinél.Eleinte nem volt elég,hogy ő megtörli,nekem is kellettKép.Most már csak őKép.De hogy ne örülj annyira a fiús pisilésnek,ott meg azzal kell vigyázni,hogy jó helyen legyen a kuki,mert különben áztatjátok a lakástKépKép!
Férfiasság:na ja,csak attól félek,ha rászólok,hogy ne fogdozza magát,azzal sem teszek jót...Nem akarok gátlást ébreszteni benne...

Bringa megvan,sokat én sem tudok róla,azt ígérte,ha vége a vizsgaidőszaknak,akkor jelentkezik.Eddig még nemKép.Gondolom,lassan a költözésre is készülKép.

Na megyek,mert még takarítani is kéneKépKép.

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!Kép

Anyapoc!
Már nagyon keveset dekupálok, és a fórumokon is csak rohamszerűen jelenek meg. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem szöszmötölök folyamatosan, csak nem feltétlen szalvétázás azKép

Áfonya!
Nálunk Enikő nem olyan rajzolós, mint a fiam. Eni rohanósabb, hiába lány, nincsen ideje rajzolni. Festegetni szeret - azt meg én kevésbé értékelemKép

Szobatisztaság: én egy kicsit elhiszem, amikor az őseink a korai szobatisztaságunkról mesélnek. Még emlékszem arra, hogy a nővérem gyermekei visítottak, ha textilpelenkát kaptak a fenekükre, míg az akkor bejött Liberoban jól érezték magukat. Ha Libero volt rajtuk, nem szóltak, ha textilp., akkor rögtön tudták, mikor kell szólniKép
Akkoriban a bölcsibe nem is volt szabad eldobható pelenkát bevinni pont emiatt, csak textilt. Sztem tényleg ösztönző lehetett ez akkoriban.

WC-papír: egy dologra vigyázzatok! Párom egyszer hozott egy WCpaprírt, amin vicces gyerekminták voltak. Ez is ösztönzően hatott, használta is mindenki szívesen. Aztán, mikor elfogyott, visításban törtek ki, hogy nekik csak az a jó, a másikat nem tudják használni, mert csíp-bök-szúr-döf, bezzeg a gyerekpapír! Hetekbe telt, amíg visszaszoktak a normál papír használatáraKép
Mondanom sem kell, a két papír csak a mintájában különbözött...

Zsuzsa!
Még így, mamakézzel sem egyszerű ám ez a látvány!Kép

Sziasztok!Kép

Csi
csii
 
 


Sziasztok!

Latszik a topicon, hogy nyar vanKép

Anyapoc,
Te diakok remeKép /kukkoltam a balatoni topicban, igen/
Bugyi kerdes nalunk is megoldodott, mivel nincs pizsamaalso, csak egy polo, igy mar nem gond.
Pisiles: hat nem tudom, a kislanyok hogy csinnaljak, de Reka is neha kipisil a wc-bol szinteKép Most epp az a gaz, hogy a szabadban is egyedul akar /s szerinte tud isKép/, igy mindig vihetek potgatyat, akarhova megyunk.
Multkor is akartammar irni: Mate ugyan még erosen pelusos, de peluscserekor az az elso mozdulata, hogy marokra kapja a csovet es vigyorog ezerrelKép
Homeos cuccot sikerult beszerezni? S ha igen, bevalt?

Zsuzsa
hat mit mondjak, igy se jobb a kep szerintem semKép A lanyak mondjuk batrabbak, ugy tapasztaltam.

CsiDraga,
ha te megjelensz valamely forumon, valaki tuti rohamot kap, ezt alairomKép
Mit nyirbalod kis nyiladozo művészénjét annak a lanykanak, holmi kispolgaria rendmaniaval?!Kép

Szobatisztaság: biztos van benne valami, de egy evesen? Az en lanykam nagy dumas volt, de hogy pisi miatt szolni tudjon... na meg osszevissza nyomta a nagydolgot is, nem lehetett raultetni fix idoben a bilire. Az meg egy masik kerdes, hogy max. rakotozni birtam volna, merthogy ok nelkul nem uldogelt volna egyhelyben egy percet sem, az tutiKép
PapirKép Mi is kaptunk olyat ajandekba, de nem hatott osztonzoleg a szobatisztasagra, nalunk az is "csíp-bök-szúr-döf" volt, csak ne kelljen hasznalni. Még szerencse, ezek szerintKép

Mult vasarnap voltunk potgyereknapozniKép Szervezett varosi buli volt, 2-kor indult a vonat, Reka mar az allomason bepasizott, mig vartuk az ismerosoketKép 2 pajtasaval mentunk, ugyhogy volt csicserges a vonaton rendesen. Ha még hozzavesszuk a tobbi 30 gyerek, akkor kepzelhetitekKép
Leszallas utan 20 perces seta az erdoben egy osvenyen, egy tanyaig. Ott mar felfujva egy ugralovar, csomo jatek kirakva a tisztasra: csuszdak, billeno hinta, olyan pallo alatamasztva kozepen, kup-amibe be kell ulni es
osszevissza billeg veled, ugralolabdak, ezer dolog. Na meg persze arcfestes, 2 lo, amire fel lehetett ulni es setaltak vele /Reka alig akart leszallni, egyedul ult azon a nagy lovon, a nyeregbe kapaszkodva, tiszta para voltamKép/
Hazafele ujabb seta, vonat. Reka elaludt az olemben -delutan ugye nem volt alvas- jol belemtorolte a piros tulipanos arcfestesetKép Jo nap volt, no.
Kedden Movaron voltunk, gyogytornasznal, miota Reka nem jar bolcsibe, oda is elkiser minket. Mate sokkal jobban turi a az utazast, a hajcihot, ha Reka ott csicsereg, nyuzsog korulotte. Ebed olyankor a szokasos Mekis
hamburger+csuszda+bohocKép
Szerdan fogorvosnal voltunk, Rekat is elvittem elso fogaszatara, hadd szokja a kornyezetet. Nagyon tetszett neki, megnezett minden szerszamott, tatotta a szajat ezerrel, kapott csomo matricat, amivel most a wc-, furdoszobaajtonk tele van ragasztgatva, gyonyoruKép
Csutortokon neurologusnal voltunk, Mate megkapta az emelt csaladi potlekot, kicsi konnyebbseg.
Penteken Gyori Nyar megnyito volt, ejszakaztak a kolkok isKép Reka megijedt a tuzijatek hangossagatol, pedig nagyon varta. De az auto biztonsagos belsejebol mar elvezteKép Mate bezzeg ugy aludt a vallamon a nagy durrogas kozepette, hogy ketten is megallitottak fenykepezniKép Meg Rekarol is keszult egy cimlapfoto, ahogy a nagy forgatagban ul a pici lany a jardaszelen es fagyizik, mogotte meg hompolyog a nep. Tenyleg jo kep lett, jo szeme volt az urgenek a helyzethez.
Szombaton piacoztuk, Rekaval jo menni bevasarolni, mert annyit kinaljak, hogy o mar ott jollakik gyumolcsbolKép
Aztan kivittem nagyszulokhoz, ott a pancsolo, a kert... vasarnap meg elvitték egy szabadteri babmusorra, gyerekszinpad, minden volt ott.
Szoval nalunk Reka nyaral mar ezerrelKép

Mate is egyre ugyesebb, kicsit megnyugodtam azert. Hetvege ota mar nem csak allasbol tud leulni, hanem terdelesbol is feltornassza magat. Igy mar kitarul elotte a vilag, vegre tud ketkezzel, rendesen jatszaniKép Pakol is egesz nap, Legot egyik dobozbol masikba, nagy mugonddal valogat, nemelyiket visszateszi, ujra kiveszi, koncentral ezerrel, zabalnivaloKép Kepes negyedorat is rakodni, nekem ez ujdonsag Reka utanKép
Igy vegre etetoszeben is rendesen tud ulni, reggelire most mar kenyerfalatkakat kap tanyerban, o csipegeti fel. Ebednel o kanalazza a kajat, kis segitseggel, nem is hagyja, hogy etessem. Tudom, 11 honaposan nem nagy szam, de nekunk nagy ugras, minosegi valtozasKép
"Beszelni" is elkezdett, a vauvau, a brummbrumm, pápá mar profin megy; berreg, ha kocsi megy el a haz elott; integet, tapsol, csip-csip csokazik... ezek jutnak hirtelen az eszembe. Heves hö-hö es mutogatas kiseri, ha valami tetszik neki es azonnal meg akarja szerezni; hammog, ha valaki kajal elotteKép Kerdeseket megert, maga modjan valaszol, oltozkodesben segit mar, nyujtja kezet, labat.. pelenkazasnal emeli a feneket, csak visszaengedni nem akarja nehaKép Szoval nem remenytelen a pottomKép

Bocs a terjengossegert, de Mate naploja eleg uresKép Kicsit most potoltamKép

Most Ti jottok!Kép

-Afonya
afonya
 
 


Kimaradt: valamelyik napon voltunk sebeszeten is, aug. 15-ere kaptunk idopontot koldokserv-mutetre, Rekanak.
Kép
afonya
 
 


Sziasztok!

Jövök én is,már lassan látom aza alagút végétKépKép.

Voltam múlt héten dokinál(de ezt Áfonya már úgyis tudjaKép),méhszáj teljesen zártKép.pedig nem csodálkoztam volna,ha a nagy rohanásokban elhagyom a PorontyotKép.Na,viccet félretéve,megnyugodtam.Visszérrel sokat nem tudott tenni,de azt igérte,amint megszülök,higyjem el,látni sem fogom,olyan gyorsan eltűnik...erre én azért megjegyeztem,hogy nem is a látványával van bajom..KépDe azért édesen azt is hozzátette,hogy érdekes, a lábamon nincs..KépKép.
Megbeszéltük a Strepto-kérdést és ő is azt mondta,amit anno Bringa,hogy örüljünk,hogy tudunk róla...hát már örülök...Kép

Uh-ra mennék a jövő héten,de ahhoz még be kéne jelentkezni...Nem megyek SZTK-ra,mert ott van olyan doki,aki -mások szt-fel sem ismeri a babátKép...Hát én inkább biztosra megyekKép...
Ja,szívhangot is hallgattunk,édi voltKép.

Bulcsú ismét mamázik,bár vasárnap együtt töltöttük a napot,nagyon jó volt.Voltunk Kabóciádén(bábszínház 1 hetes őrülete),illetve annak záróján,sokat játszott a kirakott játékokkal,de a bábozás éppen nem érdekelte.baromi meleg volt és olyan sokat hallottam,hogy most nagyon káros a sugárzás,hogy inkább árnyékban üldögéltünk és az ott kapott favonattal-sorompóval játszott...

Nem tudom,Ti hogy vagytok vele,de én az ugrálóvárba nem merem beengedni.Ott állatkodnak a nagyok,ráadásul itt fel kellett menni egy kötélhágcsón,hát nem kockáztattam meg...Megígértem persze,hogy jövőre már lehet,talán addig ügyesedünkKép.

Csi

El tudom képzelni,ha abbahagytad a szalvétázást,mit csinálhastz most...üveget fújsz,maketett építesz gyufából..KépKépKép
WC-papír:nekünk az a kis édes állatmintás van..KépKépegyébként Bulcsút nem nagyon érdekli...egyenlőre....Kép
Textilpelus:hát,anyum szt tesóm textilpelussal is később lett szobatiszta,vagyis 3 éves kora körül...tudja a fene....Pedig nálam már volt cserélhető a betétes pelus.

Áfonya

Mit piszkálod Zsuzsát?KépAzért ha vissznézünk,Réka sem volt semmi..KépVagy azt már el is tetszett felejteni????Kép(Réka a doboz tetején stb..Kép)
Jó volt olvasni a naplót,jöhet a többi isKépKépKép!
Akkor Ti sem unatkoztatok mostanábanKép.Én is csak azon gondolkodom el néha,hogy mit gondolhatnak a szomszédeok...mi mindig jövünk-megyünkKép!Ne de már nem sokáigKép.
Diákok rémeKép...De legalább tanulnak is nálamKép!A cél pedig szentesíti...Kép
Kipisilés.akkor én még jobb helyzetben vagyok,mert én tudok tenni elenneKépKép...de Rékánál...Nálunk még egyedül nehézkes kint,mert a célzás nem túl meggyőzőKép...
Akkor Máté is korán kezdiKépKép...
Homeós bogyót még nem szereztem,de a Varázsdió krém aranyat érKépKépJa, a doki írt föl vmit,én ki is váltottam,de annyira elrettentett a betegtájékoztató,hogy odaadtam anyukám aranyeréreKép.Minden esetre a dokinak azért elmondtam,hogy az én krémem nagyon jóKép.
Jók lehettek a programok a gyereknaponKép.Hát,ha nekem is lett volna még időm,de legainkább energiám,vittem volna még Bulcsút ide-oda,de majd júliusba...na meg majd ha Apázunk..Práter már be lett neki ígérveKép.
CímlapfotóKép.Dobhatnál róla képet,mert gondolom ottani az újság...
FiúzásKép.Bulcsúnak is hiányzik a gyerektársaság,már elég régóta nincs bölcsiben és az egész pici gyerekekkel is játszani akar a drágám!
Pancsolás nálunk is megy ezerrel,képes egész du a medencében ülni...ráadásul 700 m-re van a BalcsiKép!
Máté nagyon ügyeskedik.KépMég hogy a kanalazás nem nagy dolog????Nálunk nem ment,igaz nem is erőltettem.Nem sok kedvem volt takarítani,így az ebédet mindig én adtam, a többit egyedül.Ivászat is ment...Aztán a bölcsiben 1 nap alatt sikeres voltKép.Lehet,ment volna előbb is,de az én lustaságom..Kép
BeszédKép.
Tényleg,nálatok is tart még a "miért" korszak?Nálunk egy-két nap olyan durva...Kép

Zsuzsa

Jó ez a kép is,csak ügyesenKépKépLátszik már most Lucán,hogy felfelé törekszikKép.
Meleg...hát ma,ahol érettségiztettünk,tutira volt 40 fog...Vmi műanyag elemekből összerakott épületrész nagy ablakokkal,ahova egész nap besüt a Nap...hiába volt sötétítő,álló ventillátor...Ja,állítólag angol tervek alapján készült...na ugyebár ott a klíma kicsit más..Kép
Dél körül kitikkadtam,de már rendben vagyok.
Amúgy semmi bajom vele szerencsére.Az utóbbi másfél hónapban talán nem is híztam,megint kezd olyan lenni a pocakom,mint Bulcsúval voltKép.Meg is jegyezte az egyik kolléganőm,hogy megint nagyon csúcsos lett.De mondtam,hogy AKKOR IS LÁNYKépKépKép!(RemélemKép)
SzaladásKép...na,majd tudósítok...bár egyre ritkábbak az ilyen esetek...
HangfalKépKép.
Elődről is írhatnálKép.

Na,eldugulok,mert tele lesz a topik velem...

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Áfonyka

Anno elküldted nekem a pelenkázótáska leírását,de nem találom sehol(a költözés,hajaj..Kép).
Ha megvan még neked,akkor elküldöd?ha már egyszer aktuális lesz..KépKépKép

KöszikeKép

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Jöttem kicsit dicsekedniKép,most voltam UH-on(32 hetes),1869 g a becsült súly (hűűű,nekem ez soknak tűnikKép), negyedszerre is kislányKép.Aztán majd meglátjuk...Kép

Zsuzsa

Persze,hogy megvártunkKép!
Látom,most is sietősen írtálKép.
Szegény Előd és a költözés.Biztosan nem volt egyszerű neki...Mi is egy darabig még a Haszkovón laktunkKép!
Mit is csinálsz Te éjjelente???Kép
Pisilés:kitartás,majd egyszer csak beindul!KépÉn hiszek benne,tedd azt Te is!Tudom,hogy mondani könnyű,de a wc-ülőkére ráülés is nagy haladás!Kép
TV:nálunk is van,de inkább csak videót néz.Képes egymás után kétszer végignézni egy-egy egész estés mesét.Egy-egy:ez jó,mert összesen kettő vanKép!Most éppen a Virágzó völgy c. dinós mese a menő.Kép
DumaKép.
Én,köszi,jól,vagy inkább jobban.Megint megfáztam,de már kezdek hozzászokni...na ez most nem olyan durvaKép.
Sulinak múlt péntek óta vége,szerencsére,egy darabig nem megyek arraKép.
Akkor tali?Kép

Áfonya

Megtaláltam a pelenkázótáska leírásátKép!

Puszi mindenkinek,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

ZsuzsaKép

Hát,ebben a fránya időben nehezen javulok megintKép.
Gyertek,gyertekKépKép!De jó időt nem garantálokKép.
LakásKép...hát nekem esténként soha nincs kedvem pakolászniKép,de nem csak most....De polcokat én is szívesen rakosgatnék,már ismerekedem a fészekrakó ösztönnelKép.Anno nem volt...
ElődKép...na,szerencsére akkor megoldódni látszik ez isKép.Előbb-utóbb úgyis birtokab veszi és ha látja gondolom,hogy mindenki jól érzi magát ott,akkor bizti hamar túl lesz rajtaKép.
Én meg csak varrok,csak varrok...Varrtam új ágyneműt Bulcsúnak,mert a régi már kicsi is neki,na meg kella pöttömnek.Aztán varrtam már hozzá egy huzatot,meg még egyet fogok.Most nekiállok kiszabni a pelenkázótáskátKép...Szóval ezer meg egy dolgot terveztem...aztán hogy mi leszKép???
Dinós mese:egyszer volt az első része a tv2-őn délelőtt,nagyon aranyosnak találtam,gyerekdinókról szólKép.
Nálunk most egyébként a Varázslatos iskolabusz a kedvenc a Minimaxról,na meg persze NoddyKép.
MazsolaKép...és spec emlékszem,amikor kicsi voltam,féltem tőleKépKép.Vhogy olyan erőszakosnak éreztem Mazsolát,meg Manócska sem tetszett a nagy orra miattKépKép...Érdekes,hogy mennyire különbözünkKép.

Na megyek,mert Poc nyaggatKép!

Pussz,Anyapoc

Ui:Áfonya megint szabit vett kiKépKép!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Boldog születésnapot MáténakKép
Kép
Képeket majd kérünkKépKép!

Zsuzsa

Itt is rengeteg eső leesett,elvette a kedvemet mindentől...KépDe már jobbKép.
PocakelhúzásKép...
Nem lehet,hogy Elődnek is a sok fronttól van baja?Mert ebben az időben nem csodálkozom,hogy nem kivánkozik ki...Egyébként nálunk is az olvasás a menő,na de azért ha lehet homokozni...Kép
De azért drukkolok,hogy hamar túlessen Előd ezen a krízisen!
EvésKép...Na az nálunk(nálamKép) is menő...Megyek is reggelit csinálni...

Szösszenet:
Ülünk Apával és Bulcsúval egy fagyizóba,Bulcsú belenéz Apa szájába,hogy mi van benneKép.Erre Apa megjegyzi,hogy annyira bírja ezt,hogy csak így kinyitja a szánkatKép,én mosolygokKép...
Mire Bulcsú:
-Apa,nyisd ki anya száját és anya röhögni fogKép!

anyapoc
 
 


Köszönöm a köszöntéseket Mate neveben Kép

Ma unneplunk, de holnap mar tuti jovok.

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Mar annyizsor megfogadtam, hogy irok is, nem csak olvasok, de estere ugy elfaradok ebben a stapas nyarban..Kép Nameg most van itthon egy csomo DVD, azt nezzuk, miutan nagynehezen sikerul Rekat letenni aludni. Nalatok is kitolodott az esti lefekves ideje? Amig vilagos van, Rekanal addig nincs alvasido.

Zsuzsa,
vegigneztem a kepeket: haaat, en mar megoszultem volna Luca mutatvanyaitol, az biztosKép Bar az is igaz, hogy most "felosebb" vagyok, mert Mate sokkal bizonytalanabb mozgasu, mint az atlag. Olyan kis kocsonyaKép De amit meg tud csinalni, az nagyon hosiesen, batran gyakorolja, minden leleten ki is emelik az aktivitasat. Ami jo, csak en keszulok ki idegilegKép
Elod is milyen nagyfiu mar. Nala mar csak a kenyer volt nagyobbKép
Azt a szobafalat, azt Te festetted vagy csinaltattatok? Nagyon jol nez ki.

Oltast Reka nagyon jol viselte, még kerdeztek is, hogy nem tudja, mi kovetkezik, hogy ennyire varja, nnyire kivancsi? Mondtam, hogy hat elmeletben tudja. Gyakorlatban volt egy kis csukott szaju nyoszorges, olyan kis hos volt a draga, meg is lett dicserve. Este még fajditotta a karjat, de masnap mar nem volt gond.
Bezzeg amikor nekirohant az eloszobank betonsarkanak! Akkora pup nott a fejen, mint a rajzfilmekbenKép Még az él is erzodott benne, ahol nekivagodottKép
Vannak napok /egyre tobb/, amikor szinte teljesen kezelhetetlen, meg van vadulva, hisztizik mindenet, nem eszik egesz nap, stb. A jatszoteren egymast tamogatjuk lelkileg az anyukakkal, hasonlo koru gyerkoceink hasonlo kortunetet produkalnak, ugy nez kiKép
Hogy van Elod, kiheverte mar a koltozest?
En nagyon leredukaltam a TV-zest, bar szerintem még igy is tobbet nez, mint kene. 3 mese van, egy reggeli ebredes utan, amig keszitem nekik a reggelit, egy a delutani alvas utan, uzsonnakeszites miatt +plusz Reka ilyenkor még eleg nyugoske, a harmadik meg az esti mese. Es csak rovid mesek, ha epp valami hosszu megy a Cartoon-on pl. akkor DVD-rol valaszthat egyet. Most a Kisvakondos mesek a menokKép
Bar a napokban allandoan Robert Gidanak hivott engem, ot meg csak Micimackonak lehetett szolitani. Mate meg volt Malacka, Apa pedig Fules. Azt hiszem, en egesz jol jartam RoberGidavalKép
Esti mese: annyira utalom, hogy a Teve Maci veget mindig lekeverik most mar a MTV-n isKép
Nalunk is most Duplo orulet van, vettem a babaszoban mindenfele figurat, meg nyomtattam ontapados cimkere olyan szemeket is, arra sem kell kolteniKép Sot, MAte is imadja a Duplot, igaz,jobbara csak rombol. Bar neha probalkozik az epitessel is, de csak elmeletben tudja, hogy kell, gyakorlatban még csak utogeti oket egymashozKép

Anyapoc,
honnan fogunk ertesulni a nagy esemenyrol?! A profilodban levo email cim mukodik? Talan mar nem fog megkukacosodni a gyermekKép
Talalkaban mi is benne lennenk, nekunk még ottalvas sem lenne lenyeges, kocsival hamar megjarnank. De sajna Rekanak 15-en van a mutet, utana meg 2 hetig nem furodhet a Balatonban, az tutiKép
Most olvasom, hogy nem a Balatonrol, hanem Veszpremrol volt szo. Az mar jobbKép
Pelenkazos taska kesz?
SzosszenetKép

Mostanaban annyi helyen voltunk, s semmi nem jut az eszembeKép Hetvegeken Reka nagyszuloknel volt, veluk ment Gyori Nyar programokra, nagyon elvezte. Meseltek is az oregek, hogy ketten alig birtak az iramotKép
Most hetvegen itthon volt, szombaton kimentunk egy szuper fajatszoterre, arnyekos is volt, sok csuszdavalKép Reka rogton ossze is szedett egy kisfickot... felvettuk kamerara, ahogy a kolok probalja Rekat a fenekenel feltolni a csuszdan /persze nem a lepcsojen/, erolkodo arccalKép
Ma meg kimentunk a Dunahoz, dagonyazniKép Ok kavicsot dobaltak, meg homokoztak, bokaig a vizben, mi meg Mateval heveresztunk a parton. Olyan furcsa, hogy van ilyen gyerek is, amelyik kepes akár egy orat is elucsorogni 2 polifomonKép Aztan Reka mindenaron furodni akart, igy apja megusztatta a /szerintem jeghideg/ vizben, amit o marhan elvezett! Remelem, nem lesz beteg tole, en tuti tudogyulladast kaptam volna, ha nem haltam volna meg elobb valami szivinfarktusban a hidegtolKép
Aztan epp pakoltunk ossze, amikor rankcsorogtek a barataink, kinn ulnek egy pogibar /szerintem meg sörözőKép/ teraszan, nem megyunk oda? De. A 4 eves kislanyukkal jol elrodeoztak ott, volt sör a fiuknak, nekunk asszonyoknak suti, lanykaknak fagyi, Mate meg melegszendvicsezett, sz'al jo voltKép 1/2 9-re ertunk haza, mindegyik kidolt, Mate nem is furdott, mert mar a kocsiban elaludt.
Egyebkent o most "ridegtartason" van, 2 napja nem kap ejjel tejet /es sir, mit sir, uvoltKép bar mar egyre rovidebb ideig/, de mar tarthatatlan volt a helyzet. Ejjel mindig felsirta Rekat, a sok pisi miatt pelenkazni kellett iccaka is, sokszor is is folyt, igy oltoztetni kellett, attol emg total felebredt es virgonc lett, stb... nehezKép

Szulinapi koszontes még nem is volt, mert azota nem voltunk itthon delutanonkent, este meg mar nincs tortazas Reka nem-eveszete miatt. De neki még ugyis mindegyKép

Hat most hirtelen ennyi, kiirtam magam rendesenKép

-Afonya
afonya
 
 


Szosszenetek mostanaban:

Ulok a szgepnel, Reka es Gabor tevet neznek, Kisvakondot. Epp kisnyuszik
szuletnek, ugy hallom a zajokbol.

Reka hangosan: miert a fenekebol jon ki?
Gabor valaszat nem hallom, valamit dormoghetett csakKép
Reka hatarozottan: deeee.... ugy lattam, innen jott ki!
Gabor valaszat megint nem hallom, de mar nagyon rohogokKép

Ma ahogy ultunk kinn a sorozonel, arra jott Angliaba koltozott baratosnem a kinti csaladjaval. Leultek kozenk egy kicsit, persze angolul folyt innentol a diskurzus /en meg neha forditottam kozben Rekanak is, ha tole kerdeztek valamitKép/, mire hangosan megkerdezte: Ezek nem tudnak normalisan beszelni?!Kép

Aztan ult a mellettunk levo asztalnal egy tetovalt urge is, Reka jo hangosan: miert van osszefirkalva a bacsi?!Kép /szerencsere nem vette zokon, bar egy kicsit megjedtem, mert egyreszt spiccesnek is tunt a hapsi, na meg nem egy iq- harcos lehetett igy ranezesre/

Reka: ha nagy leszek, akkor nekem ket kisbabam lesz, a hatamon is lesz pupKép

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

ÁfonyaKép

Már majdnem reklamálni akartam,hogy hol van a nagy beszámolóKépKép.Persze azért a szülinapi beszámolót is várjuk,ha eljuttok odáigKépKép.
Nagyon jók a szösszenetekKép.
Hátamon is lesz púpKép...ezt honnan hallhatta?KépKép
Nyári programok:jók lehetnek,itt most volt az utcazene fesztivál,de én azt is inkább este élveznémKépKép.azért Bringáékkal voltunk egyszer,igaz,majd' megkukultam a melegbenKép.
Na meg már sok kedvem sincs menni,pláne,hogy az autó megint bekrepáltKép.

Bulcsú állandóan nyaggat,hogy autózzak vele(mármint játékKép),de már nagyon unomKép.Már várom kicsit,hogy legyen bölcsi,mert egyszerűen nem tudom lekötni,pláne ha én nem vagyok egy nagy autó bajnokKép...de majd az ApjaKép.

(Éppen most énekli a Lion Kinget együtt Elton John-nal,meg kellene zabálniKép!)

Róbert GidaKép...tényleg jól jártálKép.

Nagy esemény:hááát,azt nem tudom.Majd beszélek Bringával,az ő száma megvan,aztán ha van ideje,akkor biztosan ír egy üzitKép.

Emilcímem működikKép.

Tali:jó itt is,akár 15-e előtt is,utána már én sem tudom,hogy leszekKépKép.

Pelenkázós táska:jelentem,készKép...de neked nem lett baromi nagy???? Tényleg,merevítetted vmivel?Vagy csak ami kitömi?Kép

Alvás:nálunk is volt egy idő,hogy tolódott,de aztán megelégeltem és 9-kor szigorúan alvás...de akkor azért már elég sötét van,simán elalszik Bulcsú...

Mese:Én most nem vagyok olyan szigorú ebben a tekintetben,mert egy kicsit tehermentesítKép.Bár mindenfélét nem lehet,csak amiket írtam...Bár már azt is redukálni kellett,mert képes lett volna mindegyiket végignézni vagy 10szer egymás után.De szerencsére nincs balhé,elfogadjaKép.

Hisztik:nálunk is néha erőteljesebbek,de nem túl sűrűn.Egész napokat ki sem bírnék,úgy hogy le a kalappal előttedKépKépKép!
Nálunk még mindig bejön,hogy akkor be a szobájába és nem jöhet ki addig,amíg meg nem nyugodott.Na olyankor a földön ül és veri a lábát a földhöz,sőt,volt hogy a kisautóját nekivágta a szobaajtónak(akkor azért kapott egyet a fenekére,meg egy jó nagy dorgálást,azóta nincs ilyen).

Réka, a hősKépKépKép.Nagyon kíváncsi leszek a 3 éves oltásra én isKép.Tényleg,nem lett belőle láz,meg egyebek?Mert most hallottam,hogy volt,akit nagyon megviselt...

Réka fején a púpKép...az apró balesetekKép.

Máté a kocsonyaKép.Ez aranyosKép.Aztán majd figyled meg,milyen sportos,ügyse nagyfiú leszKépKép.

Mi szerdán lépünk hajózni,már nagyon várja mindenki,remélem,jó is lesz,majd hozok képeket,mert lesz már fényképezőnk isKépKépKép!
Kamerával egyszerűen nem tudom fényképezni,mert azt nem hagyjaKép!

Na,eldugulok,mert már így is sok belőlem!

Pusszantás,Anyapoc

anyapoc
 
 


ööö, en vagyok, csak takarekonKép

Valami aftam van, vagymi, tiszta seb a szam, jol szetterjedt az egeszre, enni-inni nem birok, ugy fajKép Persze nehogy fogyjak egy kicsit is, a piros mogyoros nem csipi, kiprobaltam!!!Kép

Es talaljatok ki, volt-e mara grillparti szervezve? Igeeen... allat finom pacolt husik, mezes kukorica, gorogsali... en meg csak szagolgattamKép
Reka jol elvolt, hasonlo koru kiscsajjal, vihancoltak egyfolytaban.Mate is kezrol kezre jart, jo dolga voltKép Aztan kapott egy csontott a sult oldalasbol, azzal jol elvolt egy ideigKép 10 utan ertunk haza, kidoltek mindketten. Holnap megyunk vissza eltakaritani a romokat.
Hetkozben megkoszontottuk Matet is /Reka fujta el a gyertyat perszeKép/, foto csak par keszult, pont lemerultKép

Rekanak nagyon hianyzik a bolcsi. Vagyis inkabb a gyerektarsasag. Egyidoben jarunk le a "pajtasaival" a jatszoterre mostanaban, hat meg vannak kergulve teljesen. Tenyleg, Zsuzsa, Luca kap még D vitamint? Nekem azt mondta a doki, nyaron ne adjam, csak legyen napon MAte. Hat szine az mar van, azzal nincs gondKép

Voltunk a heten Gezenguz alapitvanynal is, ez a KAtona-modszerrel dolgozo mozgasfejleszto /?/ kozpont, hat nagyon nem estem hanyatt toluk. Még megprobaljuk az uszast is, hatha az jobban bevalik.

Bocs, hogy most csak magunkrol irtam, de Reka addig itt alszik az en agyamban, amig szgepezek, ez az uj idohuzasi manovere esteKép

-Afonya
afonya
 
 


Ja, most esett le, hogy a talirol van szo. Szerintem mailben targyaljuk le, ok? Mindjart irok is.

-Afonya
afonya
 
 


Zsuzsa,
remelem, mindketten meggyogyultak mar.
Nalunk Matenal volt ilyen tobbszor is, hogy csak egy napra lazasodott be, azota sem tudom egyertelmu okat, hogy miert.
Most epp betegek, valami hulye virust kaptak el tolemKép Ez is egynapos lazzal kezdodik, aztan jonnek a szajban foltok, holyagok, raadaskent mandulagyulladas... rettentoen tud fajni, nagyon vacak dolog, ugy sajnalom szegenyeketKép.

Hetvegen voltunk Balatonozni, szombaton eleg vacak ido volt, emiatt csak egy gyors furdozes volt Csopakon, meg persze fagyizas, pizzazas es tarsaiKép. Vasarnap mar majdnem hazaindultunk, de annyira sajnaltam Rekat, hogy adtam még egy eselyt az idojarasnakKép Atmentunk komppal Szantodra, onnan egeszen Akarattyaig, mert aludtak a gyerkocok a kocsiban. Falurol falura jarva kerestunk homokos, nem lepcsos partot, de sehol. Kozben kiderult az eg, ugyhogy visszamentunk Siofokra, Beach House foreverKép
Volt homoks part, Reka dagonyazhatott kedvere, Matet is beleultettuk a vizbe. Eleinte ovatoskodott, de aztan par perc utan nagyon belejott, csapkodta a vizet, elvezte a pelusmentes szabadsagotKép

Kepeket majd teszek fel, most megyek apolni.

-Afonya
afonya
 
 


sziasztokkk
hát üdv mindenkinekKép kicsit szégyellem magam, amiért ezidáig nem, de hát anyi minden voltKép most is csak átfutottam, kivel mi a helyzet, meg Anyapoctól tudom a dolgokat. Tali nagyon jó lenne, ha tudnátok jönni! Már tök régóta gondolok arra, milyen jó lenn élőben is megismerkedni.
Rólunk dióhéjban: Hanna nagylány, hasonlóan a többiekhez. Pelussal vannak problémák. OIgaz, már nincs pelus, de éjjel már harmadik éjszaka óta bepisilt. De olyan édes, mert bementem reggel és azt mondta: anya, nézd, iigy kiizzadtam...
Nappal pedig gyakran előfordul, hogy pár csepp bent van a bugyiban. ezzelé nem tudom, mit tegyek.
nagyon jókat mond, állandóan mesél,énekel, meg verseket költ. Nagyon szeret a házunknál lenni (még nem lakunk ott, most újiitjuk), remélem, nem lesz gond, bár biztosan meg fogjuk érezni mi is. Meg az ovikezdés is eléggé akkorra esik...
Berni naaaagyon édes, imádjuk, csak nem alszik. (ahogy anno hanna sem).hannát imádja, hát fordiitva nem mindig tűnik iigy egyelőreKép de azért sokat szeretgeti, szórakoztatja, egyre töbet. csak néa megharapja, elvesz tőle mindent, stb.
most már próbálok jönni gyakrabban. már egyszer megiirtam a lényeget, de elbénáztam, elszállt, pedig akkor nem maradtam volna le Réka és Máté szülinapjáról sem.
pusssz mindenkinek,
bringáék

taliban benn vagyok!
bringa
 
 


Szia anyócák!

Nagyon égő, de hiába ígértem a múltkor, hogy jövök, egyszerűen nem megy... Két olyan atom kölköm van, hogy nem hiszem el! Gergő is mióta lábrakapott 9 hónaposan(!)azóta nem győzöm utólérni őket se pakolásban, se takarításban, se sehogy. Ja és éjjel még mindig nem alszunk... Dani is hozza a formáját, de hát már 3 éves nagyfiú. Kép Viszont nappalra már nem kell batyu, de éjjelre és a kakához még igen. A nagydolgot nem adja a Wc.-nek. Kép Remélem az oviban majd nem akar pelust...

puszi mindenkinek:

Bellana
bellana
 
 


SziasztokKép!

Megérkeztünk és tömören:nagyon jó voltKépKépKép!
Igen,szerencsére jó időnk volt,csak egyszer sínylettem meg az időjárás változást,amikor a 37 fokból felhajóztunk Passauba,ahol csak 20 volt...Kép
Egyébiránt régen aludtam ennyit(meg ne kövezzetek,ez még jár nekemKép),mert ugye a kabinban finom hűs,és persze Bulcsúval lent kellett lenni a déli alvásnál is és este is...Kép

Bulcsú is élvezte,talán kétszer mondta,hogy menjünk haza,de mindkettő rossz ébredés után volt,így betudtam annakKép.Még a hajót is vezette,meg fel-le emelgette az antennákat és a radart zsilipnél,szóval el volt kényeztetve a kis büdösKép.Na meg mindannyian,mert mire felértünk reggel,Apa már terülj-terülj asztalkámmal várt minket az étteremben,szóval "csak" annyi volt a dolgom,hogy gyerekezzekKép.
Megvettem az első rószaszín(jujjj!!!) kisrugit,nagy unszolásra,legfeljebb elajándékozzuk felkiálltássalKép.
Egyébként tiszta röhej,hogy a pozsonyi Tescoban magyar(kenguru gold) bébiruhákat vettünk potom áronKép.

Bulcsúnak egyszer volt hisztis napja,amikor végképp nem tudtunk vele mit kezdeni,na de mentségére legyen mondva,37 fok voltKép.
Megtanult ollóval vágni,nagyon élvezi,de a mozaikot nekem kellett ragasztaniKépKép!
A hajó tetején lévő medencében csobbantunk,ha meleg volt,így két nap után már egyedül úszott úszógumival.És hogy nekem milyen jól esett a víz felhajtó erejeKépKépKép!
Pisivel,kakival nem nagyon voltak gondok,csak sajna a sok édesség miatt(amit ugye a személyzettől kapottKép),néha kicsit nehezen jött a nagy dolog...Na meg hogy vákuumos volt a wc és persze meg kellett várnom,hogy kimegy,csak akkor húzhattam leKép.
Egyszer Apa is bepróbálkozott nagydolognál,hát majdnem rossz lett a végeKépKépKép.Szegénykémnek még szokni kell...Kép


Áfonya

Közben vettem az adást tali ügyben,Zsuzsának nyilatkoztam,hogy nekem is jó az az időpontKép.
AftaKép.Múlik már?
Hol van már az a pár fotó?Kép
Torna:ezt meddig kell csinálni?Vagy ez babától is függ?
Bölcsi:hát én ma említettem megint Bulcsúnak,hogy hamarosan...erre elpityeredte magát,nem akar menni,mert ugye a Feca verekszik...Képde azért zöld ágra vergődtünkKép.
Balcsi:jaj,de jó nektek!Én idén még nem is voltam!De majd most!!!KépKép

Zsuzsa

BetegségKép.Ha csak pár nap láz,az vírusos,nem?
Hűűű,amit írtál,nem semmi betegség....Olyan rossz ilyet hallani egyébként...Kép
Képek:megkukkoltam őket,szuper a szoba is,na meg a gyerkőcök!Luca igazi lányKépKépKép.
Felújítás:anyumék elég jól haladnakKép...na,viccet félre téve,egyébként tényleg ők csinálták,most kitapétázták a gyerekszobát, az étekzőt,az előszobát és lerakták az új szőnyeget a gyerekszobába...Szóval halad ez...Én most még a beépített szekrények ajtajait akarom lefesteni,aztán amíg Apa hazaér,addig pihiKép.
Hiszti:nálunk a dobálás inkább olyan,hogy mérgében nem tudja,mit csináljon...mert ugye ütni nem szabad,ezért kitölti a mérgét a játékon.De mostanában szerencsére nem volt...De hogy meg tud sértődni!!!KépKépHát az valami halálos!Az a lebiggyesztett száj,krokodil könnyek..KépKép!
TV:vettünk egy dvd-t,hogy a hajón is tudjon azért nézni mesét,mert sajna itt semmi ilyesmi adás nincs.Megvettük hozzá a VUK-ot,hát képes lenne reggeltől estig azt nézniKépKép.
A számítógép...hát arról ne is beszéljünk!Csak vigyázzatok,mert gyorsan beletanulnakKépKépKép.

Bringa

Majd telezekKép!

Bellana

De jó hallani felőletekKép!Azért egy picinyke időt néha szakítsKépKép!
Nagydolog:nálunk ugynígy volt,aztán egyik napról a másikra,de szó szerint,ment a wc-be!Kitartás!!!Kép
Gratula a fiúkhoz!Kép

Na megyek,mert így is beterítem a topikotKép.

Ja,még egy kérdés:mennyire nomrális az,hogy Bulcsú iszik rendesen,de alig pisil naponta 1-2 szer.Reggel is unszolni kell,hogy üljön a wc-re,mert különben képes és délig eltartogatja....

Na csók,Anyapoc

Ui:képek itt:http://www.babanet.hu/album/main.php?album=6496&page=1&image=152627

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy nem küldtetek el a fenébe. Kép

A kölköncök éppen alszanak (!), gondoltam gyorsan benézek Kép A profilomban van új kép a gézengúzokról. Kép

Zsuzsa: milyen rémségek vannak! Kép Kép Lucával együtt alszotok, vagy csak ő akarja?

Anyapoc:. Kép De jó! Kép Kép Első rózsaszín kisrugi. Kép Kép
Szóval szerinted a kakidolog elmúlik? Mert mi lesz ha az oviban pelust kér hozzá?! Bár remélem inkább nem. Kép

Pisi: Dani se jár túl sűrűn mostanában. Nem lehet, hogy a melegtől?

Puszi:
Bellana
bellana
 
 


BellanaKép

Csak nem hagynak a fiúk egy kicsit végre?Kép
Gyönyörűek ezek a gézengúzok!!!KépEgyik apja,másik anyja?Mert annyira nem hasonlítanak egymásra...még(?)KépKép.
Épp ma beszéltem a védőnőmmel erről a kaki-pisi dolgoról.Õ is azt mondta,hogy egyszerűen el kell jönnie az időnek,vagy vminek,amikor a gyereknek bekattan,hogy ezt nem így kéne...Igazából nálunk úgy történt a dolog,hogy oolyakor nem volt rajt pelus és egyszer rendesen bepisilt,igaz utána szólt.Akkor kicsit begerjedtem,mert pont előtte kérdeztem és megdorgáltam,hogy ejnye,miért csinál ilyet,amikor már tud szólni és hogy ugye így most mindn olyan,bele ne lépjünk stb...És másnaptól működött,azóta semmi gond...Szóval talán hatásos,ha a gyerek érzi,hogy anya elvárásai már mások...TuggyaafeneKép.
A pisilést is kérdeztem,azt mondta,hogy simán tudják már sokáig tartani(több óra),ezért nem pisilnek sűrűn.Egyébként nálunk én vagyok ilyen nempisilős...na nem mostKépKép!

Na ugrok,mert mindjárt mennem kell a bölcsibeKép.

Pussz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc: Képa kisdologgal elvagyunk, bár pont ma jártunk úgy, hogy megkérdeztem kell e pisilni, azt mondta nem, erre 1 perc múlva az ágyunkba...
Hát elég hangosan fejeztem ki az elvárásaimat. Kép
Pedig ezzel már nem volt gond. Viszont a kaki annyira nem megy, hogy képes a WC elött becsinálni, de bele nem, hiába a szűkítő meg minden. Bár ma éppen sikerült. Nagy élmény volt. Kép
A kölkök tényleg eléggé lefoglalnak, egy perc nyugtuk nincs, pláne, hogy az esőtől nem tudtam őket jól megfuttatni a játszón. Mindenki szerint nagy csibészek,( velem az élen) nem ám az a nyugton eljátszogató fajták. Szerintem se hasonlítanak, Gergő pl. barna hajú kis dundi, Dani szőkés és magas, vékony. Gergő inkább az én fajtám Kép

Puszi:
Bellana
bellana
 
 


BellanaKép

Hát igen, a kakihoz tovább ragaszkodnak.KépNálunk egyébként végig volt pelus,pisihez is.Aztán amikor lekerült,akkor kb 3 napig 5 percenként kérdeztem,hogy kell-e nekiKép...De szerencsére erről hamar leszokik az ember,mert már majdnem bediliztem tőleKép.
Az oviban mit fognak hozzá szólni,ha mégis kell a kakihoz pelus?Ha így nem engedik,akkor mit tesztek?
FuttatásKép.
Bulcsú elég nyugis fajta,kiváncsi leszek,hogy a pöttöm milyen leszKép.De nem irigyellek,az biztiKép!

Na megyek,mert pihenni is kéne márKép.

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Szia Anyapoc. Kép A többiek nyaralnak?

Ovi: szerintem nem fog kakilni ott. Idegen helyen nem szokott. Gondolom ha mégis baleset történne, akkor betudnák balesetnek. Ha meg nagyobb gond lenne, akkor legfeljebb késöbb kezdi el az ovit. Végülis itthon vagyok. Kép

Puszi:
Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

Mi ma jottunk haza, az orszag masik feleben voltunk csaladlatogatason. Kipihenem a hetveget es holnap jovokKép

-Afonya

ui: tegnap vezetes kozben eltunt a labam alol a "kuplungpedal", merthogy elszakadt a bowden /igy irjak?/, ugyhogy még szerelot kell keriteni, csak akkor tudok en is randizni.
afonya
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: