Új privát üzeneted érkezett!

Tegnap elbujtam a lakasban, Rekanak egy ido utan elkezdett keresni. Nem talalt, mar kezdett siros lenni a hangja, ahogy kiabalta, "Anya hol vagy". Megsajnaltam, majdnem elojottem, amikor hallom, ahogy motyog magaban, megnyugodott hangon: "Anya, valahol lenned kell pedig"Kép

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Nálunk is jól kezdődött a hét,ma reggel egy kis kruppKépDe most nem volt vészes,ablaknyitás elég is volt...de azért ma bölcsi kihagyva...
Ja,és még nem hánytam,ami egész jó jelKép!És a gyerek kakis pelusát is ki tudtam cserélni,mert Apa éppen boltban volt és szólt,hogy csípi a fenenkétKép!Tessék megdícsérniKép!

Nálunk most a bölcsis alvással van gond.Azt mondják a gondozók,hogy fél, háromnegyed órákat alszik.Amit azért nem értek,mert ha itthon vagyunk,akkor sokszor 3-4 órát is képes aludni.Persze,én is gondoltam arra,hogy ilyenkor piheni ki,amit a bölcsiben nem aludt,de azért mégsem értem.Hétvégén mindkét nap anyuméknál voltunk.Lambériáztak a tetőtérben,kvázi egész nap kopácsolás volt.A gyerek mindkét nap aludt 2-2,5 órát...De nem tudok rájönni,hogy a bölcsiben miért nem...

Tegnap Bulcsú kizárta anyukámat a lakásbólKép!Anyum kiment pöfékelni,Bulcsúmeg ráfordította a kulcsotKép!Én a hátsó szobában voltam,így nem hallottam semmit,de aztán anyu szóltneki és ki is nyitotta a kulccsal az ajtót!Vigyázni kell...

Zsuzsa

Előd és az ÁFAKép!
Na meg őstermelőKép!Ez nagyon tetszett!
Nálunk most kezd dívni a minimax,de nem nagyon.Csak már ismeri és néha kéri.De a spektrumot imádja!Na azt is azért,mert a reklámoknál az S betűn megy körbe egy félhold alakú vmiKép!
Akkor a levegőztetés nálatok sem lehet kutya!Ez a tél amúgy is olyan macerás,mi is alig tudjuk az egyszemet rávenni,hogy kimenjünk,mert olyan macera.De ha ruha nélkül kéne menni,akkor már itt sem lenneKép!
Nálunk is ez a tesztreggeli,de csak az első vérvételnél és a végén.A 24. héten olyan cukros lötyi van,mint Áfonyáéknál.KépDe jó is nálatokKép!
MamahatásKép!Ez aranyos...igen, a szülők a szigorúak...deegy kis kényeztetés kell...
Video:nálunk mostanában nem lehet videozni,mert akkor saját magát akarja nézni benne.Vagyis semmitnem tudunk spontán felvenni,amit csinálKép.
Küzdés a gépért: nálunk is van,mert Bulcsú is mindig betüket akar írniKép!

Áfonya

Szegény Máté!Azért annak örülök,hogy Rékánál minden rendben!Kép
Valamelyik nap olvasgattam vissza a topikodat,tök jó voltKép!Egyébkéntmost olvastam,márnem emlékeztem rá,hogy azért Mátéval Te is kaptál a rókából rendesenKép!És hogy milyen hamar jöttek a rosszullétek...nekem is meglepő voltKép!
Anya vhol lenned kellKép!Nálunk anyukám fekszik ki a hasonló szövegektől!KépOlyanok,mint egy kis felnőtt!
Helyzetjelentés fent,de azért még nem ígérek semmit.A héten még nem dolgozok,de azért szándékozok visszamenni,mert van két érettségizős osztályom és nem akarom őket cserben hagyni,mikor itt az új érettségi...Bárnem lesz nehéz...
Zsömle-tej nálunk is az első és az utolsó vérvizsgálaton van, a cukorterhelés nálunk is akkor.
Persze,hogy fontos,hogy kiderüljön,hogy baj van!!!Kép
Azért tartom feleslegesnek a terhelést,mert sokkal alőbb,már a vizelet kimutatja,ha gond van.Főleg azért,mert a vesék kiválasztása a terhesség alatt amúgy is megváltozik.Ezt tapasztaltam,emrt az előzőnél egy cukrosabb vacsi után másnap már a védőnő kimutatta a cukrot a pisiből és azonnal küldött a diabetológiára.Amúgy semmi bajom nem voltKép.
Nincs nekem semmi bajom a diétával,tudom,hogy fontos,csak a terhelésest tartom felesleges kínzásnak...Ezért egy csomó helyen már nem is csinálják ám....mint az AFP-t külföldönKépAzért a mai lelki és gyomorállapotomban megcsinálnám...a múltkor szarul voltamKép!

Cukor: Hát ez az,hogy -megnéztem-,hogy anno Bulcsúval más volt az értékhatár!Ezért nem értem,de ha azt mondják jó,akkor jó...Amúgy anno alacsonyabb volt a cukrom elsőre...persze nem is ettem a tesztreggeli és a vérvétel közöttKép!De most nem bírtam...

Szösszenet:

--Bulcsú,mik azok a karcolások a kezeden?
--hmmm....berozsdásodott...

Na,eldugulok!

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Áfonya

Múlkor kihagytam a gratulációt a bilizéshez!Hát akkor most nagy gratulaKépKépKépKép!!!!

Zsuzsa

SantiagoKép!
Elszóltam magam,ma megint hánytamKép.De a közérzetem sokkal jobb és ma már 3szer!!! cseréltem kakás pelustKép!Fejlődök,mi?
Bulcsú is beteg lett,teganp szóltak a bölcsiből,hogy belázasodott,úgyhogy irőny haza.Éjjel kelés,köhögés,orrfolyás,láz,minde van.Mamár csak hőemelkedés,de nem örülök neki.Éjjel néha fullad is,így most mellettem alszik...már amikor alszik...
Ha mégis lenne rohamotok, a hideg levegőnél semmi nem jobb,úgyhogy ne ess kétségbe!!!
Az új lakást festettétek?Milyen lett?Mi még 11 napig gyűrjük itt,aztán megyüjnk...nemis bánom,mert újabban minden nap megint kopácsolnak,fúrnak ...néha az az érzésem,hogy direktKép.

Puszi mindenkinek,Anyapoc

anyapoc
 
 

 
 

sziasztok
hát nem neteztem egy ideje, csak épp átfutottam a dolgokat. A múlt hét elég húzós volt, hanna csomószor keltett. valszeg a foga is belejátszott, annyira egyértelműen megérezte mindig, de végre, most már a 20. jön!Kép
Éjszakákkal most ott tartunk, hogy fél8-8 között mindkét gyerek fekszikKép Berniált. kétszer kel, hannánál változó, van, h csal egyszser, amikor átjönKép Ja, és már mi is a nappaliban alszunk ZsuzsaKép

Áfonya
A kényszeredett vigyor fotózás közben nálunk is megvanKép
Nálunk a lemenetellel az a probléma, mint mindennel: hanna nem akar. persze feljönni sem. fürdeni sem, majd pedig kiszállni a kádból. amit mindig szívesen tenne: mese a tv-ben. de most már kezdi felfogni talán, h hiába hisztiziik. Kedvenc mesénl: Noddy, már felvettem belőle 8 résztKép
Gratula a bilihez! Azóta hogy megy? Nálunk semmi. Néha két napifg belekakil, aztán megint elfelejtjük...

Anyapoc
Bulcsú nagyon fifikás a kulcsokkal akkor. Ha jöttök, majd figyelmeztess, hogy a felső zárba dugjamKép

Zsuzsa
Gödöllőn belül költöztök?
Megygógyult már Előd?

na üdv
bringáék
új profillalKép
bringa
 
 


Sziasztok!

Most csak roviden, egyedul vagyok a kettovel.
Zsuzsa,
gyors jobbulast mindenkinek, kulonosen Lucanak! Mate kb. 2 hete van tul a horghuruton, mi is epphogy megusztuk a korhazat, az ugyeletes be akart kuldeni minket is. Remes egy idoszak volt, nalunk majdnem 2 hetig tartott. Luca pedig még kisebb, még jobban szenvedhet szegenyKép

Azota mi meg egy fulgyulladas kozepen vagyunk, de azt mind a negyen bekaptuk. A ket gyerek egy honapon belul a masodik antibiotikum kurajan megy at, majd valami belflorahelyreallito dolog utan kell neznem. Raadasul Matenak most tor at a felso ket foga, plusz ugye az en betegsegem is, igy szinte csak ejjel hajlando szopni. Nappal meg marad a tapszer, viszont igy ez egy ordogi korKép

Majd jovok bovebben, csak altatnom kell most.

Megegyszer jobbulast mindenkinek!!
afonya
 
 


sziasztok
Áfonya, Zsuzsa
Szomorúan olvasok a betegségekről. Remélem, mindannyian nagyon hamar meggyógyultok, s legalább 200 évig felétek sem jár többé egy betegség sem!
bringa
bringa
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik,ez a tél ilyenKép.

Áfonya

Nem hangzik vmi jól a sok betegségKép.Remélem,hamar túljuttok rajta mindenféle gond nélkül.Annak örülök,hogy a kórházban nem kellett maradnotok!

Zsuzsa

Kicsit megijesztettél a kórházzalKép.De remélem,mielőbb meggyógyul Luca is!!!Meg mindenki nálatokis!Én most nem is merem vinni Bulcsút a bölcsibe,nehogy hazahozza az influenzát.Elég volt a megfázásKép.
Remélem,hamar kiderül,hogy Luca miért nem javul és akkor hamar helyrehozzák!

Bringa

örülök,hogy rendeződnek az alvásokKép.Egyedül biztos nem egyszerű...majd megtudom,mi?Kép
Kulcs--OK,de szt az lesz a legjobb,ha egyáltaln nem hagysz kulcsot a zárbanKép!
Jövő hétre,ha meggyógyulunk és itthon lesztek és nem zavarunk,akkor bekalkulálhatsz minket egy röpke látogatásraKép!

Pusszantás és mindenkinek tessék meggyógyulni!!!!!KépKépKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok,
csatlakozunk a betegekhez: Szaffi csak simán taknyos, Ádi meg lázas is, mandulája hatalmas, még hányt is Kép

Bárcsak lenne már tavasz!!!!
jamina
 
 


Sziasztok!

Boldog nevnapot a Zsuzsaknak!

Kép

Anyapoc,
hol tartasz most? Mikor lesz mar vege hanyatott sorsodnak?Kép
Bilizeshez gratulat koszi. Még messze a veg, de haladunk. A kaki megbizhatoan megy a wc-be, s vakriasztasok sincsenek. S ami nekem fontos, az az, hogy sajat tempojaban, mindenfele veszekedes nelkul.
/Mikozben ezt irom, epp szolt, hogy jajj anya, pisi lesz! Es tenyleg lett, wc-be. Mert annyit mozgott pelenkazas kozben, hogy mondtam, "meglatod, ki fog folyni a pisi". Most elgondolkoztam, lehet, hogy kenyelembol engedi a pelusba a Kisbudos?Kép/

Krupp: Ti milyen gyogyszert kaptatok allandora? Matenak is kinez a kov. ilyen nathanal egy pulmanologiai vizsgalat.
Hu, mindjart koltoztok, de joKép

Bringa
Lemenetel es tarsai: csakis miattad csinalja, jobb, ha tudodKép
Ugyanezek megvoltak nalunk is, a seta koruli, a furdes koruli harcok. Aztan elmultak, ezt is tuleltukKép
Proofilkep edes, Berni jokedvu pasinak latszikKép
Jokivansagot koszi. Sajna pesszimista vagyok ebben, a bolcsi miatt tuti lesz még ilyen korsag nalunk.
Nalunk nagyon bevalt a bolcsi, egyedul az idozitest rontottam el. Csak tavasszal kellett volna elkezdenunk, ezt elszurtam, igy gondolom utolag.
Lazgorcsos piciKép Tejteso miert volt korhazban?

Rzsuzsa
na mi van veletek, javul mara kicsi Luca? Tenyleg olyan gyamoltalanokKép Mate is amikor alig kapott levegot szinte, bagyadt volt, karikas szemekkel is nevetett ram.
Antibiotikumok: az elso korben Cefzil volt az egyik gyogyszer, a masik gyerkocere nem emlekszem, az valami hosszu nevu volt.
Most a masodik korben Augmentint szedett az egesz csalad. Sozacsko csak az en fulemen volt, kicsikét hajszaritoztuk. Most az infralampan filozom, a doki mondta, hajlamnak tunik a gyerkocoknel, igy viszont erdemes beruhazni ra.

Balatoni randiban benne vagyok, bar addigra a folos kiloimnak legalabb egy reszetol meg kene szabadulnomKép

Jamina,
hogy vagytok, javultok mar?

-Afonya
afonya
 
 


ÉnZsuzsi köszönöm a köszöntést, és minden jót kívánok a másik Zsuzsának is Kép

Lekopogom, úgy néz ki, jobban vannak. De irtó fárasztó egyszerre 2gyerek kisajátítását türni, mindkettö azt akarja, hogy csak vele foglalkozzam Kép Ettöl viszont csak ingerült leszek, az meg senkinek sem jó.
Jobb híján dekupáltam maKép Idegnyugtatóul.

Ja, voltunk tegnap moziban, megnéztük a Közelebb (Closer) c. filmet. Nekem tetszettKép De elég depresszív...
jamina
 
 


sziasztok
a változatosság kedvéért hannának tüszős mandulagyulladása van - megint. két napig 40 fok feletti volt a láza, nagyon ijesztő volt. tegnaptól antibiotikumot kap, remélem, hat, s hamar gyógyul, mert nagyon rosszul van szegénykém. és persze sír mindenen, nyűgös. közben egyedül vagyok a héten megint...
Berni nagyon ari, de azért még mindig tud bömbizni is Kép Már sokat elvan magában, most múlt három hónapos. sajnos elég sokat van a hordozóban, mert délelőtt ált. így alszik csak el. na és a cumink is megvan még...de lehet, hogy meja dlesz ujajcska belőle, legalábbis ebben az ábréndban ringatom magam.

Áfonya
Irigykedem a bilizés miatt!Nálunk nagyritka esemény. Máté: remélem, megússzátok a betegséget
Lemenetel: hát az most nincs, a betegség miatt. Fürdés: most kiszáll, mert a láz miatt fázik...
Hanna ia augmentint kap, berninek is az volt, amikor megszületett.

Zsuzsa
Nagyon boldog névnapot kívánunk!!!
Örülök, hogy Luca jobban van! Tüdőgondozó: majd várjuk, h mit mondanak, remélem, midnden oké lesz!

MOst csak ennyi, mennem kell.
sziasztok és jobb napokat mindenkinek!
bringa
bringa
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa,
az en haziorvosom is emlitette ezt a belflora javito dolgot. En rakerdeztem a gyerekorvosunknal, de az azt mondta, hogy ha tobb honapig folyamatosan szedne, akkor lenne csak szukseg ra, ez még semmi. Meg hogy ha kicsit is szopik még a gyerkoc, az boven eleg. A nagy meg egyen elofloras joghurtot.

Bölcsi: szerinted ha nyaron adom be, akkor is jottek volna ezek a betegsegek? Bar igaz, elobb-utobb elertek volna minket. Csak esetleg Mate miatt nem mindegy, ha par honappal kesobb.

Asztmara hajlam nalatok isKép

Infralámpa: van valami extra, amit tudnom kene rola, ami fontos, tipus, tudas szempontjabol?

Ujjszopi: lepzeld, teljesen elhagyta. Ahhoz kepest, hogy még nappal is allandoan az ujjat szopta, most sosem latom a szajaban. Sot, ejjel sem hallom a cuppogast, amit regenKép Es latni sem latom mar az ujjacskajan sem, a körmén sem, ugyhogy valoszinuleg nem kell mar neki. Viszont ebred tobbszor is az ejjel, nem altatja vissza magat vele...Kép

Szopival teljesen leallt, mar csak a ket-harom elalvashoz kell, ill. ejjelKép
HozzataplalasKép Teljesen elfelejtettem mar, hogy milyen. Rekanal még ott volt a kivancsisag, a lelkesedes, alig birtam a 6 honapot kivarni. Most meg idegesit, hogy olyan lassan es malac modon eszik MateKépKép Mar nem talalom viccesnek, ha osszekopkodi a falat a gyerekKép Foleg, hogy Reka hajlamos az utanzasra, csak o sokkal msszebre tud kopni es pontosabban celoz isKép Nem engedem, hogy etesse Matet, ez alapszabaly. Igy biztos, hogy nem ad semmit a szajaba, nem kell aggodnom miatta. Ha egyszer is engedem, akkor mindig leshetem, mikor mivel kinalja meg. Igy meg tudja, hogy Matenak nem adhat semmit es el is fogadja.
Es Mate is nagy "zabas", egy honap alatt mar eljutottunk egy fel!!! uveg bebikajahoz ebednelKép

Elod szovegeKép Nalunk "irgumburgum" van. Es a minap mondta, hogy a "afrancba". Mire en, hogy ilyet nem mondunk, ez csunya. Mire Reka: de Apa is ezt mondta tegnap.
Na, ekkor mit lehet mondani?Kép

Bringa
Ratok is ratokjar a rudKép Ugy latszik, ez az idoszak ilyen beteges mindenkinel. S eddig tenyleg alig voltak betegek, most meg ilyen magas laz, szovodmenyes nyavalyak.
Jobban van mar Hanna? Berni nem kapta el?

Hordozo: s ha elaludt, nem tudod kivenni belole s betenni agyaba? Vagy nem kockaztatsz?Kép Meddig vagy egyedul a gyerkocokkel?

Anyapocnak otthon nincs nete, nem tudjatok? Nagyon eltunt.

-Afonya
afonya
 
 



Sziasztok!

Megvagyok én is,élek és talán most már virulokKép.
Rosszullétek elmúltak(kop-kop),hanem velem történik,akkor azt hinném,hogy ez a 12. hét betöltése dolog csak könyvben létezikKép!
Költözést túléltük,iszonyat mázlival.Aznap 10 fok,szuper idő,másnap 30 cm hóKép.Ez ám az időzítés.Gyermek 1 hete "nyaral" a mamánál,mert már nem bírtuk a kartonokról leimádkozni.Egyszer kétszer el is küldött minket haza,de azért már hiányzunk neki(anya nem mész haza?).Ma hozzuk haza, a kamera már élesítveKép.

Pocaklakó jól van, már voltam 12 hetes UH-on,ha sikerül rakok fel új profilképet.KépJa, a hasam nő,mint az ördög,már kellett vennem terhesnadrágot,mert nem fértem bele,csak egybe,azt is már 3 hete hordtamKép.A barátaink meg nem akarták elhinni,hogymég csak 3 hónapos...KépSzóval így van ez...
Megfázással 2 hete küzdök,de lassan ennek is vége...és dolgozni is megyekKép!

Áfonya

Nagyon jók a képek.Főleg az Álom,álom c. tetszik,na meg a "lajhár" elnevezéseKép!
Azért én ezzel a bilizéssel marhára meg lennék elégedveKép.Nálunk se híre,se hamva,de igazán nem vagyok türelmetlen,bár ami idegesít,hogy nem nagyon enged pelust cserélni,elbírná egész nap az egyet...
Krupp: biztonság kedvéért mi is kaptunk Rectodentet,egyszer beadta az elsőnél a drnő,meg egy nagy rohamnál én egyet.Azóta nem használtuk,maradtam a friss levegőnél,eddig bejött.De amikormég másnap is olyan volt,akkor kaptunk rá egy sprét (Aldecin nevezetűt),de ezt sem szabad túlzásba vinni,egyszer használtuk.Azóta szerencsére nem volt.
Örülök,hogy jobban vagytok.A fülfájás piszok egy dolog.Állítólag én nagyon az voltam,amíg fel nem szúrták.Kép
Szt is jókor kezdtétek a bölcsit,bmikor viszed,vmit úgyis összeszed.nyáron is vannak jó kis vírusok...Kép.Mi ugyan nem voltunk sokszor betegek,mert hallottam olyat is,aki 1 hétig ment,aztán 2 hétig nem....Most megedződik Réka,aztán hajrá!!!!Igaz az influenzától most én is félek,mert ha nem is mennék dolgozni,Bulcsú biztosan hazahozná.De talán már nagy bajt nem csinál...
Ujjszopi:csodálkozom,hogy Máté elhagyta az ujjszopit!Ilyet még nem is hallottam!KépNálunk még megy,de már nem olyan sűrűn(bár 1 hete gőzőm sincs,miket csinál a gyerekKép).
Szopi:nem lehet,hogy a betegség miatt nem akart Máté szopizni?Vagy már nem nagyon mutat hajlandóságot?
Irgumburgum,afrancbaKép.Nálunk a "rohadt lift" megy.
HozzátáplálásKép.Hogy rohan az idő!
Ja,annyit beszéltünk a cukor dologról,hogy a héten a pisiben találtak egy kevés cukrot,hétfőn kontroll.Remélem,téves riasztás voltKép.

Zsuzsa

Boldog névnapot utólag is,kicsit megkéstem veleKép!
Örülök,hogy jobban vagytok,de ez a kórházas kálvária nem semmi.Meg amit még előirányoztakKép.Azért remélem,hogy tényleg csak a legrosszabb eshetőséget vázolta a doki!
De akkor ez most krupp volt?Vagy nem tudják?
Előd szösszeneteiKép.Nálunk is mindig elcsodálkozik a drnéni,hogy már így beszél Bulcsú!Meg hogy nemrég születettKép.Naja...Kép
Tényleg,hogy csinálod,hogy vigyázol,Luca ne legyen beteg?Mondjuk ha nem nagyon viszed sehová...Homeopátiás immunerősítő?Az a baj,elég,ha a párod hazahozza pl. a munkahelyről....
Én,köszi,jól(de ez most komolyKép),csak a megfázás...
Balatoni randi jó ötlet...bár nekem lesznek kilóimKép.Szt biztos tudok a környéken vmi jó kis szállást szerezni,sok ismerősünk adja ki a lakását ilyenkor.
SzopiKép.Most már rendeződött?
Infralápma jó?én is annyit gondolkodtam már rajta,főleg most,hogy nem akar kitisztulni az orrom a náthától....

Jamina

Neked is Boldog Névnapot utólagKép!
Jobbultok?KépAzért ne légy pipa a kölkökre,csak Te vagy az anyjukKép.Nálunk Apamost szóba sem jöhet,még puszit sem kapKép.
Gyógyuljatok!
Mozi...most irigykedek!Kép

Bringa

jobbulást,rmlem a nagyján már túl vagytok!

Puszi mindnkinek!

Anyapoc (12+3Kép)

anyapoc
 
 


sziasztok
Hanna már jól, köszi, most éppen apa beteg Kép
Remélem, engem elkerül. Holnap megyünk a háromhós oltásra, mert múlt héten hanna betegsée miatt nem mentünk. Kiváncsi vagyok, hogy mennyit nőtt berni.
Én még elég depis vagyok, azutóbbi időszak nem a legjobb volt nekem, de nem panaszkodom. cak most már remélem, elmúlik. sjna márc.10-ig telet mondtak

Zsuzsa
Homeós bogyókat adtál már Lucának? Hátha segit a megelőzésben (nincs hosszú i-m)
Előd szösszenetei Kép

Áfonya
Jó ez az élőflórás jogi ötletKép
Tényleg érdekes , h MÁté elhagyta az ujjszopit
Miután leirtam, hogy a hordozóban alszik, azóta inkább a babakocsibanKép
Képek tündériek, mint két tojás. csak az egyik fiús tojás, a másik meg lányosKép

Anyapoc
Gratula a a költözés szervezéséhezKép
Peluscsere nálunk is hasonlóKép simán elvan egy pelusban, ha nem erőltetnémKép

Balatoni randi nagyon tetszik! Csak hát a kilók nálunk is...
na üdv, bringa
bringa
 
 


bocs a sok gépelési hibáért, de már húz az ágy
bringa
 
 


Sziasztok!

Mi most egy hányós hasmenéses vírust kaptunk be a változatosság kedvéért.Egész éjjel hányt Bulcsú,szinte semmit nem aludtamKép.
Most azért rettegek,hogy engem mikor ér el...mert még nem hánytam elegetKép.Na meg a megázásból sem tudok kijönni és kezd a fülemre rámenni,megyek dokihoz,hogy vmit most már adjon,mert nem bíromKép.


Zsuzsa

Szuper az új lakás,teljesen otthonnak érezzük az első pillanattól kezdve.Bulcsúnak nagyon tetszett,nem is szólt semmi különöset,sőt,haza sem akart még eddig menniKép.Dekorációt még nem tudtamm csinálni,majd nyáron állok neki gyártani,meg megtervezni a szobájukat.
Akkor végül is mikor tudtok költözni????
Remélem,azért minden rednben lesz akkor a porontyokkal és kilábaltok ti is a télből,mert ez már szörnyű...és még csak most jön az influenza..KépÉn most a kamillás gőzölést próbálom,de sajna nem használ...Majd a doki mond vmi okosat.
Balatoni randiKép

Bringa

Remélem,meggyógyultatok és a depiből is kilábaltál.Mondanámhogy megyek,felvidítalak,de amilyen sz.r állapotban vagyunk,inkább nemKép.

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Anyapoc,
virulasKép
Jo, hogy Bulcsu ilyen jol vette az akadalyokat, az uj lakast.
Pocak: jaja, en sem akartam elhinni, hogy a masodik terhessegnel tenyleg sokkal latvanyosabb mereteket oltKép
Mi volt cukorkontrollon?

Szobatisztasag: nalunk akkor kezdett bilibe termelni, mikor elfogadta, hogy azert viszket mindig a feneke, mert a kaki kicsipi. Mostanaban mar napi 4-5 pisiles is sikeres, amikor szol, mindig van tenyleg, ugyhogy alakul ez is. Nyarra pont jo lesz, akkor majd leveszem rola a pelust.

Ujjszopi: hm, ilyen ritkasag lenne Mate?Kép De tenyleg abbahagyta. Bar neha jo lenne, mert igy viszont nincs semmi, amivel megnyugtatna magat. Ill. ha a hordozobn alszik el, akkor mindig nyalogatja a feje mellett a huzatot... lehet, kell valamit kitalalnom az ágyába is, felrakom majd a fejvedot?Kép

Mult hetvege ota Mate kommandozikKép Vagy hernyozik? Szoval amolyan kuszaskezdemenyt mutat be. Zabalnivalo, ahogy elkezd tekerni valamiert, ha eleg csabito dolgot lat. Eleg rendezetlenul csinalja, dobalja szet mindenet ezerrel s kozben centiket halad; mint egy kutyauszas, olyanKép De halad, ez a lenyeg. Hatraforgast is elkezdte, igaz, a fejet még nem teszi le elotte, igy gyakran iszonyu nagy koppanassal, majd sirassal jar. De alakul. Most epp optimista vagyokKép
Gyarapodott a szokincse is, matol a "babbabbabba" is ott van a repertoarban, nagyon tetszik neki az uj hangKép Ezzel mondujk nincs gond, o is nagy dumas, be nem all a szaja.

Szopi: en is a betegsegre tippeltem, vagy az overe, vagy az enyemre, amire gyogyszert szedtem. Mar csak neha szopizik, akkor is csak akkor, ha mar sehogy nem tudom elaltatni. Olyankor elfogadja, egyebkent nem.

Zsuzsa,
annyian mondjak, hogy egyformak a gyerkocok, pedig en nem latom oket annak. Vagy ez termeszetes?Kép
Koszi az infot, hogy doki kiirhatja esetleg az orvosi segedeszkozoket, majd rakerdek.
Ha talalsz valami jo immunerositot, majd szolj. Nekem most ezeket az Aloes cuccokat kinalgatjak nagyon, csak eleg szkeptikus vagyok ezen a teren... ismeri valamelyikotok?

Bringa,
mi ujsag, tartod még a frontot? En biztos megbuggyantam volna egyedul, igy is epp eleg volt neha, csak a tulelesre jatszottamKép Ez az idojaras tenyleg eleg nyomaszto, johetne mar a joido.

Azert a masodik gyerkoccel mar sokkal lazabb az ember, nem? Matenal mar nem hiszem, hogy ehenhal, ha nem kap 1 percen belul kajat... vagy hogy lelki serulest szenved, ha nelkule mereszelek wc-re menniKép Sot, a sterilitast, mint fogalmat sem ismerem mar. Csak az alvas koruli siras, na az az, amit tovabbra sem birok hallgatni, inkabb ringatom, setalok, stb.

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Áfonya

Végre jelentkeztélKép.
Azért a virulás még nem tökéletes,tegnap is beszélgettem a WC-csészével,de nem volt vészes,utána azonnal indultunkKép.Kezdek belejönniKép.
Pocak:ne is mondd,így a 14. héten úgy nézek ki,mint anno félidőbenKép.Legalább már nem mondhatják,hogy "nem is látszik",mert ettől anno kiakadtam egy üzletben,amikor ruhát akartam venni.Hát MI AZ,HOGY NEM LÁTSZIK????Kép
Cukorral rendben volt minden,ráadásul az új védőnénim volt,aki megnzéte és csak annyit kérdezett,hogy talán nem ettem előző este sok cukrosat?KépHát szabad ilyet kérdezni????Kép
A vérnyomásom is rendeződött egyébként,felment 100/60-raKép.
Szobatisztaságért nagyon irigy vagyok!!!KépBár a reggeli bilizés nálunk is megy,de eszébe sem jut szólni,hogy kellene.A kaki-ijeszgetéssel(csípni fog..) azt értem csak el,hogy első szóra beleegyezik,hogy kicseréljük a pelust,mert eddig azért is könyörögni kellettKép!
Ujjszopi:hát én tényleg ilyet még nem hallottamKép.De ez a nyalogatás nagyon jól hangzikKép.
Csúszkoráláshoz gratulálok,eleven lesz a kissrác ezek sztKép.CSak majd győzz utánuk rohangálni a játszótérenKép.
Aloes cuccok szakértője Bringa,ő használja és szte nagyon jó.
Második gyerkőcKép.

Zsuzsa

Örülök,hogy jól vagytok,nagyon rátok fért!Csak a tavasz van még messze...hogy fog a nyuszi tojást tojni a hóba???Kép
A hányást nem kaptuk el,Bulcsúnak is aznap már semmi baja nem volt,így megúsztuk.Kép.Szt azért,mert ősszel már találkoztunk egy ilyen vírussal,akkor átment az egész családon,így talán most nem voltunk rá annyira fogékonyak...
KöltözésKép.Azért hidd el,hamar el fog jönni.Én rettegtem az időponttól(főleg a rosszullétek miatt),aztán már 2 egész hete ott lakunkKép.Olyan,mint ha legalább 1 éve...
Bőröd kirepedtedt?Nekem is nagyon viszket újabban a hasamon,meg az oldlaom,hogy véresre tudnám vakarni.Bulcsúval nem volt ilyen,de most meg tudnék őrülni,hiába kenem...Kép

Bringa????

Két hét múlva megkezdődik szalmaságom 7 hónapraKép.

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Áfonya!
Boldog névnapot kívánok!Kép

Ildikó
ildikó
 
 


sziasztok
Most sem leszek hosszú, mert hulla vagyok, de a lényeget azért leirom, jólesett, hogy kerestetekKép Depi még van, ma megvettem a Nők Lapját, hát teljesen magamra ismertem a gyes-betegség leirásánálKép Mindegy Ador szerint felesleges lenne elmennem pszichológushoz, mert pontosan tudom, h mi a bajom és pontosan tudom a megoldását is Kép Kép Kép Szóval, remélem a jó idő meghozza a javulástKép
Hanna hisztisebb, amikor Apa nincs itthon, de azért most már kezd a régi lenni, nagyon aranyosKép
Berni is egy tündér, nagyon sokat vigyorog, sajna sokszor hajnalban isKép Nappal nagyon nagyokat szeretne aludni, főleg, ha kint alszik el, több órát képes aludni, de már rájöttem, h délután fel kell ébresztenem, mert különben hajnaltól nem akar aludniKép


Áfonya
Boldog névnapot!
Gratula a kommandózáshoz! Kép Meg a beszéhez isKép

Anyapoc
Hát majd gyertek, amikortól apa nincs, mert addig már gondolom kihasználjátok az időtKép
Kitartás, a várandósság nem húzós egyedül, de utána...Kép


Áfonya, Zsuzsa
Aloe: Hanna sem itta meg a gélt, egyiket sem. De Kids vitamint imádja, akármennyit megenne belőle, valszeg azt hiszi, hogy cukorkaKép, úgy hivja, hogy vitaminkavicsKép
Az jó, hogy amig szoptatsz, iszod a gélt (én nem teszem, mert nagyon drágának találom), de én pl. semmi mást nem szedek, mint a Kids vitamint. Abból viszoont az előirt 4-et, illetve most a C vitamint is, mert Apa kapott ajándékba (a családban van forgalmazó). Amit érdemes tartani otthon: Activator, ebből szoktam Berni szjába spriccelni, ha fáj a hasa, de sokmindenre jó (pl láz, fejfájás, azonnali görcsoldó), illetve a First van még otthon. Ha kérdés van, válaszolok, ha tudok.

Zsuzsa
Biliről nálunk sincs szó... Gratula a babakocsizáshozKép

n aüdv, bringa
bringa
 
 


Áfonya

Boldog névnapot!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Látom,mindenki tavaszi lázban zsongKép.

És remélem,már mindenkit elkerül a betegség!
Bulcsú kicsit meg volt fázva ugyan a hétvégén,de már kiheverte,nem volt vészesKép.

Voltunk állatkertben is,végre igazán élvezte és érdekelte őkelmét a sok állat.Kép

Zsuzsa

Képzeld,megterveztük a lakásbelsőt,most már csak a mesterek kellenek,meg pénzKép!Már nagyon várom,amit lehet,már most megcsináltatunk,de a nagyobb melót hagyjuk őszre,amikor Apa hazajött.
Nem tudom,hogy fogom bírni a pocakosságot,mert eleve rosszabbul viselem ezt a terhességet,de talán ha nem lesz itthon Apa,nem lesz aki kényeztetessen,még jó hatással is lesz rámKép.Annak örülök,hogy nem a tervezett időben jött össze,mert azt nem bírtam volna egyedül,az biztosKép.
Bőrödet sajnálom,nem tudom nálam mi lesz,de elég csúnyán ki van száradva,hiába kenem bmivel.Lehet,elmegyek bőrgyógyászhoz,mert sokszor véresre tudnám vakarni...Kép
Száras fürdőruhaKép.
Luca lineanegrája...nem korai ez?KépKépNekem is volt,olyan sokára múlott el...
Jó,hogy Luca már elvan az ülésben,talán ha már nem kell annyit öltöztetni,könnyebb lesz kicsábítaniKép.

Bringa

Remélem, a tavasz meghozta a jókedvet nálatok isKép.Gyes betegségKép.
Majd emgyünk elmúlasztjuk!Renegeteg időnk leszKép.És már közel is vagyunk,úgyhogy nem menekülszKép!
Méghogy a várandósság nem húzós???KépPersze,mert nem hánytál 6 hétigKépKép!Igaz,egyedül sem voltam...de mégsem hányt helyettem senki,a fene vigye el!
Vigyori-Bernire is nagyon kíváncsi vagyok már!

Áfonya????

Puszi,Anypaoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Het elejen irtam szep hosszut, s most latom, nem erkezett meg ide, elnyelte a /Baba/net ordogeKép

Koszonom szepen a koszonteseketKép

Bili-tema: tegnap szolt a dadus, adjak a lanykara bugyit a pelus fole, szokja a gondolatot, mert szerinte mar menne a dolog, csak el kene kezdeni valahogy. Alvaskor viszont még semmi, akkor biza' van a pelusban rendesen, hiaba megy el elottte is.
Azert nekunk van 1-2 honap elonyunk am, az alatt meg epp ideer a nyar s barmi megtortenhetKép

Csajok,
Ti mit mondtok a gyerkocnek, a nyuszi tojja a tojast? Mert az enyemgyerek nagyon hitetlenkedikKép Es egyutt festitek, vagy azt is a nyuszi hozza? De akkor o kimarad a bulibol?

Anyapoc,
ez a 7 honap ez elkepesztoen rosszul hangzikKép Szulesre haza sem er vagy hogy lesz? En tuti begolyoztam volna egyedul... bar akkor Reka még nem volt bolcsis, talan ennyiben konnyebb Neked. Nagy vigasz, mi?Kép

Zsuzsa,
Luca lineanegrajaKépKép
Szaras ruciKép Nekem mar Reka elintezte a bőröm, az utolso heten, addig semmi, de semmi nem volt, oszt leszallt a hasam s megadtam magam.
Babakocsizas: hat, tenyleg nem nagy szam, nalunk abban jokat alszik Mate, kulonosen kedveli a macskakoves utakat, szantofoldeket, stbKép Kepes elaludni benne ugy, hogy nem tolom!!! Reka anno még arra is felebredt, ha megallt a kocsi, sz'al aterzem az oromodetKép

Bringa,
itt a joido, megjott a javulas is?Kép

Aloe: Kids-et kap most Reka /bevallom, eddig Beres-cseppet szedett, az nagyon jo etvagyat csinalt, csak annyira tukmalta a csaj ezt a bogyot, hogy nem tudtam lebeszelni rola./ Ti ebbol mennyit adtok a gyerkocnek?
Gelt egyszer megkostolta, azt mondta, nem jo izu, azota nem probaltam inkabbKép
First-ot vettem még, eddig ugy nez ki, hasznal a szaraz bőrükre.

Hetvegen Szolnokra megyunk, remelem, nagyon nem romlik el az ido, Reka mar nagyon be van zsongva, egesz nap kinn lenne a szabadban, ha lehetne.

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Áfonya

Nyuszi és a tojás: én nem azt mondom,hogy tojja,hanem hogy hozzaKép.
Szt lányokkal nyugodtan lehet festegetni,de mi is a locsolástól várjuk a sok szép tojástKép!
Na meg kedvem sincs hozzá,maradt tavalyról néhány kifújt,jók lesznek azok.Úgysem jön locsolni senki hozzánk,én vihetem a nagyfiút.
Pelus: nálunk azt csinálják a gondozók a bölcsiben,hogy tavasszal,amikor jön már a tényleg jó idő,akkor leveszik róluk a pelust és bugyit adnak rájuk.Van a bölcsiben egy csomó,hadd szokják.Azt mondtaák,sokan így szoknak le,minden gond nélkül.Szt nagyon pozitív,hogy nálatok is tesznek az ügy érdekébenKép.Végül is nem lenne nekik muszáj...
Nálunk pl. éjjel egyáltalán nincs semmi a pelusban,de nappal nem tud még időben szólni.Néhány napja is már bement,mire szólt szegénykém,hogy kellKép.
Szülés:nem valószínű,hogy itthon lesz Apa,így eddig úgy néz ki,hogy anyukám jön majd be.Akkor lenn esélyünk apás szülésre,ha éppen Pesten lennének,de ennek elég kicsi az esélye sajnos.Messzebről meg úgysem tud hamar megjönni,maradtunk annyiban,hogy inkább ha hazajottünk,akkor jön haza 1 hétre.
Viszont pozitív,hogy éves szerződést kapott,ettől függetlenül a tél nagy részét itthon tölti majd,csak néhányszor kell mennie dolgozniKép.Ennek most nagyon örülünkKép.
Azért a bölcsi tényleg nagy vígaszKép.Bár dolgozni sincs már kedvem,inkább lennék otthon egész nap...Sajna erre csak a végén lesz lehetőségem,pedig már nagyon várom...Kép
Bulcsú is Bérest kapott eddig,én is hallottam,hogy jó az étvágyra,bár nekünk nem kellettKép.Adtam mellé a C vitamint is,tk nem is volt sokszor beteg,ha azt veszem,milyen járványok voltak.Az influenza is elkerült minket,szerencsére.Kép
Babakocsi és a szántóföld..ismerősKép.

Zsuzsa

Lakásfelújítást lehet,elkezdem nyáro..vagy már írtam?KépHogy ne minden télre maradjon,amit lehet,megcsináltatok.egész éjjel ezen gondolkodtam,alig tudtam aludniKép.HOgyan legyen a csap,hogyan tudják ide,vagy oda átvinni...jajajKép
Bőröm:hámlik,mint az ördög,de jó lenne,ha nem repedne.Most leállt a nagy növekedésem,talán nem is eszek annyit,most tartok tán 3,5 kilónál,pedig meg voltam győződve róla,hogy legalább 10 rajtam van márKép.Persze hivatalos mérésen nem voltam még.
Ma éjjel mindenem viszketett,úgyhogy ettől sem tudtam aludniKép.
Na meg az orrfolyásom sem akar elmaradni a 2 hónapja volt megfázás után,ami nagyon zavar,mert kezd a fülemre rámenni...Na,nem nyávogok,majd a védődnőnekKép.
Dacolás:simerősKép.Nem egyszerű most a kölkökkel.Néha belegondolok,mit hallhatnak a szomszédok...KépDe amikor hallom őket,akkor rá kell jönnöm,hogy alapvetően nem is rossz az én gyerekemKép.
Előd irama:neked nehéz is lehetett,hogy Előd nem aludt jól,nekem legalább ilyenkor 2 órára nyugtom vanKép.Mármint nap közben...
Őszi topik:ha ráérek,beleolvasgatok,de a leírásodból szörnyű lehet.Én is belekezdetm az aktuális topikba,de aztán annyi hülyeséget írtak,hogy otthagytamKép.Oldalakon keresztül arról szólt,hogy ki ,mikor,hol milyen kismamruhát vett a 8. hétenKép.Na,ebből elegem lett hamar...
BicikliKép.Megy már?Mi húsvétra kapjuk anyuéktól,vmi nagyon hiper-szuperet.Szerencsére,mert éppen kinézett magának egyet a tárolóban,ami eléggé rozzant márKép.
Képek nagyon jó,,hihetetlen,hogy nő Luca!A profilképeden meg sem ismertem volna!!!Hiszen már kész hölgy!Kép


Locsoló vers Bulcsú-módra:

Zöld erdőben laktam,
kék ibolyát hoztam,
el akart vinni,
szabad-e öntözni?Kép


Apropó.Nálatok nem volt mindentől-félek-korszak?

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek kellemes husveti unnepeket!

Zsuzsa,
ha marad ez az ido, szerintem mindenkepp legyen kerti tojaskereses, nagy elmeny a gyerkocoknek. Még a kornyezetemben levo "legunottabb" fiugyermek is lelkesen keresgel ilyenkorKép
Nalunk Anyum mondta a het elejen, hogy latta a Nyuszi nyomai a kert vegeben. Na, Reka azota ezzel kelt es fekudt, errol kellett egyfolytaban meselni, miert nem jott beljebb, nem fel-e a kutyatol, stb.

Pelus: na, megvolt az elso bepisiles, kint a jatszoteren. Szegeny Reka, legalabb negyszer megkerdezte, hogy "miert pisiltem be?"Kép Gondolom, meglepte a dolog, hisz mar tudja tartani, szol idoben, csak ugye az elmelyult jatek... es nem ertette, mi tortentKép
Arrol nembeszelve, hogy miota egyszer felajanlottam, hogy pisiljen a fube, azota kb. 10 percenkent pisilnie kell, "mint a kutyak". Es persze még egyszer nem ment a fube. De nem merem megkockaztatni, hogy tiltakozom, hatha pont akkor tenyleg kell neki. Hja, az elet nagy gondjaiKép

Szolnoki utunk egesz jo volt, eltekintve az ejszakai kelesektol, az kicsit tobb volt a szokasosnal. Es hat idegen helyen a helyzetet kezelni is nehez.

Tv: mi is csak 5 utan erunk haza, 1/2 8-kor meg mar furdes, kozte még egy vacsora is, igy viszonylag rovid idot kell kibekkelnunk. Igy most mar csak egy esti mese van, igaz, az tobb meseKép De beszereztunk Kisvakondot, Fulesmackot, ezek pedig par perces epizodok es gyerekbaratok is.
Lakas? Feszekrakas?Kép

Dackorszak: tul kell elni, nincs mas. Nalunk is volt, megfuszerezve a testverfeltekenyseggel, hat tenyleg pokoli volt.
Most az "enyem" korszak kezdetet eljuk meg, Mate ugyanis elkezdte emgszerezni a targyakat ugyebarKép Nem tudom, irtam-e, hogy mar kuszik 2-3 heteKépKép Es persze neki az kell, ami Rekanal van es ez forditva is igaz.
De ettol fuggetlenul Reka oda van Mateert, allandoan puszilgatja /van reggeli es esti puszi is, mint fogalomKép/, vigyaz ra, ha valamit szajaba vesz, mar visit nekem, stb....
Igaz, a minap megjegyezte, hogy Mate mar megnott, kene egy picibaba megintKép

Kajalas: szerintem is felesleges elkapkodni. Amit Zsuzsa, a "csordaszellemrol" irtal, az tenyleg szomoruKép
Kepeket megneztem, tunderiekKép Luca olyan, mitn egy porcelanbaba, a feher boreval, piros szajavalKép Na, mondjuk azok a hurkak nem illenek ebbe a kepbeKép Elod meg a huncut, csibeszes mosolyaval... lecserelted a viragbordurt?Kép

Anyapoc
ha, nem semmi, igy belevagni a terhessegbe, hogy Apa szinte egyaltalan nincs otthon addig. Sot, a vegen sem. Viszont tok jo, hogy Anyud ilyen vallalkozo fajtaKép
Jol ertem, hogy szules utan is csak 1 hetet tud majd otthon lenni? Azt hiszem, en be is fordultam volnaKép
LakastervezesKép Jo dolog az, ne panaszkodjKép
LocsoloversKép

Mindentől-félek-korszak: volt, de csak iccaka. Nalunk a megoldas egy oriasi pandamaci volt, az vigyazott Rekara s elkergette a szornyeket. De nem ket nap volt, mire megtalaltuk a megoldast. Es nem ket forintKép Igaz, Mate hozta Rekanak szuletesekor, ugyhogy nem az en penztarcam bantaKép

Szosszenetek:

Anyosomeknal:
Reka: Andi, mit neztel?
Sogornom, Andi: Foldgombot.
Reka: Miert? /Kép/
Andi: Kerestem, hol van rajta Szentpetervar.
Reka: Es, megtalaltad?
Andi: Igen.
Reka: Es hova tetted?KépKép


Parbeszed

Reka: Anya hol van?
Apa: WC-n
Reka: mit csinal?
Apa: kakil
Reka: szűkítőn?Kép
Apa: nem
Reka: miert?
Apa: haaaaat meeeeert..... - huzza az idot Apa mikozben lazasan keresi a helyes valaszt, mire Reka kisegiti: - nagy a feneke?KépKépKép
afonya
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek szép tavasztKép!
Mi is megvagyunk,végre szinte teljesen jólKép!
Voltunk Apázni Húsvétkor,nagyon szép az új hajója és nagyon jól éreztük magunkatKép.Bulcsú haza sem akart jönni,aztán Apát is hozni akartaKép.Azóta arról beszél,hogy megyünk megint,pedig még sokára leszKép.

Locsolás nem sikerült vmi jól.Anyósékánál volt nyuszi,de nem simogatás lett belőle,inkább kínzás,így jövőre megpróbálom megkérni őket,hogy ne hozzanak,mert egyszerűen nem bírtam nézni,mit művel vele Bulcsú és hiába szóltam rá..KépKép
KAztán anyuékhoz már nem is volt kedve menni,ráadásul fáradtak voltunk,így összeveszés lett a végeKép.

Áfonya

BepisilésKép.Édesem,nem értetteKép.FűbepisillésKép.
PicibabaKép.Szóval?????
Anyum a vállalkozóKép!Ő mondta,ha Zsolti nem lesz,akkor ő jön...én meg bólintottam..jobb,mint egyedülKép.Aztán ki tudja,mi leszKép.
Igen,akkor éppen 1 hetet marad majd Apjuk,de aztán november elején jön haza,mert vége a szezonnak.Igaz,most éves szerződést kapott,így bmikor vihetik 1-2 hétre,de azt majd vhogy kibírjuk...meg a többit is...vagy nemKép!
Lakástervezés:most betojtam kicsit,hogy bele merjek-e vágni egyedül a fürdőbe és a wc-be,mert az sem kis meló,még ha nem is én csinálom...
Nekünk is vannak alkalmi szörny-elzavarónk,de ilyenkor nem is igazán fél,szt csak mondja...pl hogy fél egy autótól,ami ott parkol mellettünk...Kép
Most nagyobb gondom,hogyan szoktassam a nagyágyába,mert ugyan aludt már ott,ki sem jött,de most megint rácsosban akar aludni.Azt eltenni nem tudom,mert olyan hatalmas,asztalos kell,hogy szétszedje.Amikor emg mondom,hogy kell a kistesónak,akkor meg az a válasz,hogy majd ketten alszanak benne és a kistesó örülni fogKép!
Máté kúszásához megint gratula,meg az elorzási akciókért isKépKépKép!Képek nem lesznek???

Zsuzsa

Örülök,hogy jól sikerült a Húsvét,biztosan jó buli lehetettKép!
Luca nem fiúzik???KépKépAmi késik...Kép
Szóval ötszöröződnek a teendők....Néha már teervezgetem,hogy mit hogyan fogok csinálni,de ez úgyis borulni fogKép.Nekünk az az egy előnyünk van,hogy Bulcsú bölcsiben lesz,így addig azért tudok tenni-venni....persze csak ha akarokKép!Te biztosan jól csinálod,ilyen eszedbe se jusson!!!!Kép
Én is olvastam anno a babakönyvet,meg ilyeneket és szt a józan észen múlik,hogy az ember mit hasznosít magának belőle.Bár inkább csak a szoptatással kapcsolatban olvastam sokat,nem csak ott.Aztán az etetés már jött,ahogy éppen..KépA topikoknál inkább az a gond,hogy 1-2 hangadó van,aki húzza a többit.De valóban mindenki,ahogy jónak látjaKép.Nekem a "szoptatni szerettem volna,de nem sikerült..." c. topik tupírozta az agyamat.Nagyon csúnya dolgokat vágtak egymás fejéhez olyan alaptalan sérelmek miatt,hogy vmi szörnyű...Ilyenkor hetegik meg sem nyitok más topikot,csak a megszokottakatKép!
FestőKép.Mennyi mondott????Csak úgy kíváncsiságból,ha nem titokKép.
Luca vérszegény???És kell neki adni vmit?




Ma hajnalban,5 körül:

--Anya,anya
Rohanok át.
--Mi történt?
---Vmi zenélt...
Ebben a pillanatban megszólalt egy széptorkú kismadár a szemben levő fenyfán elég hangosanKépKép!

Na pussz,legyetek jók!
Bocs a hosszúságértKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Haho,
jar még erre valaki?

Babanet halodott, lenyelte mondandomat. Es nem a mi gyomrunkat fekudte meg a piszok?! De, de... szoval eleg hanyatott sorunk volt eme par napban. Remes, ha ket pici beteg egyszerre, plusz en is. Segitseg nelkul tul sem lehet elniKép
Eddig sem epp szumos alkatu gyerkoceimbol valodi ropik lettek.

Anyapoc,
hogy vagy?! Ágybaszoktatas hogy sikerult? Nalunk is volt ilyen gond, raadasul a foci vb /eb?/ idejen, mikoris ejfelig is teveztunk, Reka meg a racsos agybol leste... tan irtam is anno, a Figo bacsit nagyon csipteKép Probalkoztunk mindennel, még a hatalmas panda is elfoglalta az ágyat, de csak a szigor mukodott, ugy remlik.

Zsuzsa,
es Ti hogy vagytok?
Reka evvesztes, csak azt nem tudom, mikor ismeteljen. De lassan donteni kell, mert itt a beiratkozas ideje. Nehez. Szivem szerint bolcsiben jaratnam még egy evet, de a csoportjabol a "nagyok" mind tovabbmennekKép Marad az ovi, ahol azonban 28-29 gyerek van egy csoportban. Valasztani is kell, vegyes avagy tiszta csoportba szeretnem jaratni.
Fogggalmam sincs, mi lenne a jo. De mar most herotom van ettol a teljesitmeny-kenyszeres vilagtol, ahol mar a 3 evesek anyukajat is azzal csabitjak, hogy vannak nemetorak, meg kulonbozo kulonorak, foglalkozasok, stb. Es az anyukak teljesen meg vannak orulve, hogy de jo, felkeszules a sulira, meg kell a fejlodes, meg ilyenek... Hat az enyem legyen gyerek es majd a suliban tanulja azt, amit ott kell, az oviban meg azt, amit ott kell.
Haz hogy all?
A vas hajtja Lucat?! En eddig mindenkitol azt hallottam, hogy szorulast okoz, MAtenak is azert nem adtam.

Nalunk ujra dul a feltekenyseg, az "en is kicsi vagyok" korszak. Gondolom, erosen osszefugg azzal, hogy immaron Mate is kepes helyvaltoztatasra, jatekok megszerzesereKép Esszel ertem en, hogy ez Rekanal ertheto, de neha igen nehez toleralnomKép
Szerencsere szobatisztasagban nem esett vissza, mar "csak" ejszakara kap pelust, de az is gyakran szaraz mar.

Szosszenetek jok, irjatok am Ti isKép
Nalunk:
- Anya, ha nekem is lesz kicsi baba a pocakomban, akkor is fogok ebedelni?
- Igen, persze.
- De akkor ra fog esni a fejere a kaja!!!Kép


-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk,csak kicsit betegen.Illetve Bulcsú már kigyógyult,nekem meg lassan 3 hónapja húzódó fülgyulladásom van,amihez szt társult egy kis homloküreg gyuszi is.KépHétfőn megyek magándokihoz,mert az SZTK-ban "csak" orrcseppet ajánlottak,amivel nem megyek semmire.Ráadásul megint megfáztam...kicsit elegem van...
A pocakom már rendes forma,nem túl nagy,megfelel nagyjából annak,mint anno voltKép.
Hétfőn megyek UH-ra is,remélem megtudjuk,ki bújkál odabentKép!

Áfonya

SzösszenetKép.Hihetetlen,hogy tudnak kombinálniKép!
Nálunk ismét az én pocakomban van a kistesóKép.Eddig ugyanis Bulcsúnál volt...úgy látszik,már nehézKép.
Viszont imádja a kisbabákat,simogatja őket és amikor kérdezem,hogy nekünk is legyen-e otthon,akor hatalmas boldogsággal az arcán mondja,hogy igenKép.Szegénykém,nem tudja még,hogy ez mivel jár...KépKép
FéltékenységKép.Azért a pelus-dolog jó,nálunk még mndig van,csak reggel pisilünk bilibe.Na megy ugye egyszer már a bölcsiben is wc-zett úgy,hogy ő szólt nekem,hogy ott akar pisilni.Éjjel tök száraz nálunk a pelus,remélem,legalább ezzel nem elsz ajd gonKép!

Bölcsi-ovi:én döntöttem,marad bölcsiben.Persze nekünk jó indok az is,hogy jön a kistesó,de pl. őt nem zavarja,hogy néhányan elmennek,néhányan meg maradnak,vagy jönnek újak.Amúgy sem érzem még érettnek az oviraKép.Na meg ugye a 30 gyerek...
A teljesítménykényszerrel kapcsolatban hasonlóan gondolkozunk,én szeretném,ha csak az alapokkal foglalkoznának.Én attól is kivagyok,ha azt hallom,hogy egy 1-sős mennyi különórára jár...Nem elég a suli...

MAjd jövök,csak most mennem kellKép

Puszi

anyapoc
 
 


Na,itt vagyok még egy kicsitKép.

Áfonya

Ágybaszoktatás most szünetel,volt egy -két szörnyű éjszakánk,ami megfázással egybekötött krupp volt és néha elég dilisrre sikerült és az alsó szomszéd reklamáltKép.Ezért egyenlőre most nem nyaggatom,de megállapodtunk abban,hogy ha kistesónak kell az ágy,akkor odaadja.Aztán majd meglátjuk...KépDe asszem nálunk is csak a szigor fog eredményre vezetni.Vagy vmi jó ürügy...

Zsuzsa

Fészakrakó ösztön...Ahhhh...most éppen újabb költözésen töröm a fejem.Az alattunk lakó szomszéd kifogásolta az életvitelünket és ez nekem nagyon nem tetszik.Most ott tartunk,hogy mivel úgy állunk anyagilag,keresünk egy kertes házat,ott senki nem szól semmiért...Így inkább örülök,hogy nem vágtunk bele még a felújításba.
Amúgy nem sorház,hanem egy 3 emeletes,plussz tetőtér beépítve.Jó a környék,de azért jobb lenne a kertesKép.
Azért az a 250 ezer nem sok egy kicsit?Bár nem tudom,mekkora felületre vonatkozott,de azért eléggé szíven ütött első olvasatraKép!
Mi van a vasatokkal?Luca rendbe jött már?
SzösszenetKép.
Előd videóiKép.Szerencsére ez nálunk már lement,mert attól féltem,tönkre megy a a kamera,hogy minden nap azt nézzükKép.
Nálunk most az Oroszlánkirály nagyon menő,naponta 3szor kell végignéznem,bár lassan csökkentem az adagot,mert már betéve tudja a szövegetKép.Először akkor lepődtem meg,amikor azzal jött,hogy "nem vagyok hülye"....aztán hozzátette,hogy ezt a hiéna mondja az OroszlánkirálybanKép!

Na,jók legyetek,aztán írjatok,ha már egyszer működik a BabanetKép!

Anyapoc (19+1Kép)

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors: első ránézésre lányunk lesz,na de várjuk ki a végét...Kép
viszont olyan lehetetlenül feküdt a drágám,hogy alig tudta megvizsgálni a doki,így 1 hét múlva szív és gerinc kontrollKép.Kicsit parázok,de remélem,minden rendben leszKép!

Pusza,Anyapoc

anyapoc
 
 


Zsuzsa,
utolag is boldog felevesseget Lucanak!!!!

Kép

Anyapoc,
akkor varunkKép Es persze drukkolunk, hogy semmi gond ne legyen, na de azert, mert akrobatikus a gyerkoc, nem kell mindjart parazniKép

-Afonya
afonya
 
 


Zsuzsa

Hát már itt tartunk???Boldog félévességet akkor utólag isKép!

Áfonya

OK,várjunkKép.Én is mondtam a dokinak,hogy legfeljebb balerina leszKép.Érdekes,ő nem találta humorosnakKép!
Nálatok eg mindjárt szülinapKépKépKép!Hűűűű,de izgiKép!

Tegnap reggeli szösszenet:
-Bulcsú,ma melyik cipődet veszed fel?
-Sajnos,ezt nem tudom megmondani...Kép

Na,megyek,mert megint gyötör a hányingerKép.

Pussz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Ja, a lényeget elfelejtettem!

Ma bilibe kakilt és pisilt a nagylegényKép!Na nem nekem,hanem anyumnak,szinte tiltakozás nélkül,és nagyon boldog volt tőle!
Én is,de az eredmény(ami ugye megvártKép) kissé bizarr volt,így gyorsan kiüríttettem velükKép!

Pusz

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Most leszek egy kicsit hosszabbKép.
Nagy bánatomra kezd visszatérni a szagérzékenységemKép.Egész héten rosszul voltam,míg pénteken a suliban ki nem dobtam a taccsotKép.Kezdem azt gondolni,hogy a terhességi vitamintól van.eddig ugyanis nem igen szedtem,majd a héten 2szer is bevettem,és akkor kezdődött...Lehetséges ez?Kép
Pocakbaba sokat mocorog,Bulcsú imádjaKép.
Teganp néztünk egy mesét és automatikusan a hamsamra tettem a kezem.Erre ő is,hogy neki is mocorogjon a KistesóKép.Szopizta az ujját,nézte a tv-t és a másik keze a hasamonKép!Olyan éeds voltKép.

Ház ügyben nem sokra még nem sokra mentem sajnos,de azért próbálkozok.Lehet,hogy halasztva lesz,míg Apa hazajön,mert egyedül elég nehéz és elég rosszul viselem,hogy hülyének néznekKép.

Áfonya

Ropik meggyógyultak már?KépÍrj már vmit magatokról!!!!
A szülinapot hogy szervezitek?Csak Máté kap ajándékot,vagy Réka is vmit,nehogy sértődés legyen?Én ezen annyit gondolkodtam,de igazság szt nem szeretnék mindig duplán vásárolni...

Zsuzsa

Szóval nincs sok idődKép.Nem értem,miértKép!
Hűűű,Luca már térdel!!!!Nyáron meg majd már nem győzöl két felé szaladniKép!
Mindenből kettőKép.HOgy állsz hozzá?
Szobatisztaság:na nehogy azt gondold,hogy nálunk bmi is változottKép.Én nem tudok rá hatással lenni,nekem nem hajlandóKép.Bár a bölcsiben a wc-be belepisil,ha megkérdezem.És jelzi a kakát is,aztán azt is közli,hogy még nem vehetem kiKép!
Oroszlánkirály: először én is gondoltam,hogy félni fog tőle,de érdekes,hogy a durvább jeleneteket egyáltalán nem annak fogja fel,ami.PL. amikor verekszenek(amit én veszekszeneknek mondokKép),mindig azt mondja,hogy nem,játszanakKép!
TVKép.
Na,most Bulcsú a felét kitörölte,amíg wc-n voltamKép!
Miért nem fogják felvenni Elődöt az oviba?Addig még simán lehet szobatiszta!Vagy már a jelentkezésnél annak kell lennie????
TársasházKép.Na igen...elég nehezn bírom,de azért már jobbKép.

Na,elég ennyi belőlünk,pusszantás!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa

Köszi,jövő héten megyünk 3D -re,ott remélem,tutira mondjákKép!Ha nem,az sem baj,én eldöntöttemKép!
Hányinger már nem kerülget,viszont iszonyatosan megfáztam múlt héten,régen voltam ilyen rosszul.Így most 1 hét pihi megint itthon,ami rám is fér,mert éjjel alig alszok.Csak kicsit félek,hogy a sok betegség,meg egyebek nem ártanak-e a Manónak,így lehet,meglátogatom a héten a nőgyógyászomat,hogy nyugtassaon meg, az a sok,hosszú UH nem emiatt volt-e...
Verekedés:nem én mondom,hogy játszanak,hanem Bulcsú.Illetve kérdezi.Ilyenkor mindig kijavítom,hogy nem,veszekednek.A verekednek szót szándékosan nem haználom,mert az nekem már nagyon brutál.Egy darabig vitatkozott is velem,hogy veszekszenek,hanem játszanak...KépNa,mire meggyőztem...gondolhatodKép!
Ütögetés: szt ez enélkül is jött volna...Legalább is nálunk még sehol nem volt ilyesmi,mese, vagy vmi és elkezdett próbálkozni.Ez talán amolyan meddig mehetek el dolog....Többnyire játékból persze,de én sem engedtem neki.Volt,hogy vissza is kapta,és nagyon meg is döbbent...azóta szerencsére ritkán fordul elő.
Jaj,ezzel akartam kezdeni:Lucának gratulálás a felálláshozKépKépKép!jaj,jaj,jönnek a rohanós hétköznapok?Kép
Ház:most hanyagolom,mert fáradt vagyok,kezdem megszokni a helyet,egy ember miatt meg hülyeségbe úgysem megyünk bele.A másik házakban nagyon aranyos anyukák laknak hasonló korú gyerekekkel,akikkel a homokozónál szoktunk talizni,ez azért megkönnyebülés,mert jóra is emlékezekKép.Szóval mondtam férjemnek,ne siessünk,most már úgyis mindegy.Beadom ingatlanoshoz a lakást,előbb-utóbb jön vki,akinek kell,akkor nekiállunk keresni.Addig anyagilag is megerősödünk,jobb feltételekkel indulunk...Szóval ennyi.Ja,hogy miért néznek hülyének...tudod,az ingatlanosokKép.Nő is,terhes is,gyereke van,mit érthet hozzá...Múlkor elkezdte nekem mondani egy ingatlanos,hogy mennyire drágán vettük ezt a lakást,ennyiért nem fogjuk tudni eladni stb...Mondtam neki,hogy ezt ugyan bízza már rám..KépSzóval egy kicsit elegem lett...de majd újult erővel és frissen...de hogy mikorKép!
Jó későn kaptátok a szurit..a betegségek miatt?
Mi lesz az ovival?Megy Előd végül,vagy marad még otthon?
VizeletvételKép..hajrá!!!!


Áfonya

Néha itt is jelentkezhetnélKépKépKépKép!Milyen volt Monostorapátiban?Kép

Múltkor elírtam egy jó poént,de a szerverleállás miatt törlődött.A lényege az volt,hogy vásárolni mentünk Bulcsúval,mert vendégek jöttek.ört is akartam venni,de azt ugye elfelejtettem,mert az nem fontosKép.Mondtam is neki,hogy akkor irány vissza,mert azt elfelejtettük.Jött is a kérdés,hogy miért...Én meg automatikusan válszoltam,hogy "mert anyádnak ennyi esze van"...Kép.Nem is figyeltem oda,pedig kellett volna.Beértünk a boltba,mire Bulcsú fennhangon elkezdte:
-elfelejtettünk sört venni...mert anyának ennyi esze vanKépKép!
És mindez nem volt elég,elkezdte kérdezgetni,hogy szeretem-e a sört...jó kérdés pocakkal,kisgyerekkelKép....

Másik szösszenet:
Tesóm mutatja 4 ujját és megkérdezi Bulcsút,hogy mennyi mutat...Mire Bulcsú válszol,hogy 1-t.
Tesóm:-dehogy,számold csak meg
Bulcsú:-egy,meg egy,meg mégegyKép!

Na,megyek kúrálódni,holnap irány ApaKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

MEgvagyunk, megvagyunk, csak ugye a joido...Kép

Nameg mindenfele korsag jar mifelenk, horghurut kicsinel, fulgyulladas nagynal, aztan forditva, kombinalva, sz'al nem unatkozom.
Johirek is vannak azert: Reka deli alvaskor mar megbizhatoan szobatiszta /bar tegnap a jatszoteren annyira keson szolt, hogy mar csak lehuzni volt ido a nadragot, leguggolni nem, igy johettunk haza atoltozni/, Mate pedig kapaszkodva felall /ennek mondjuk nem orulok, mert rettentoen bizonytalan, s eldol, mint egy krumpliszsak/, de felhaborodik, ha nem engedem. Es vegre kutyazik, nem csak alkarra tamaszkodikKép Ugyan el még nem indult negykezlab, de mar gondolkodik rajtaKép

Anyapoc,
kitartasKép
Jok ezek az eletkepek, mint taccs, Tesokez a pocakonKép Sot, hogy el fogsz olvadni, mikor majd szeretgetik egymast...
Szulinap: ugye nalunk Rekae van elobb, o kap csak, igy talan majd megerti, ha meg majd Mate kap /bar mindig megszerez egyet-egyet, mondvan, azt o kaptaKép/
Akkor most mar lehet gratulalni a kislanyhoz?!Kép

Monostorapati /te kukkoloKép/: nem voltunk sajna, mert Matet be kellett vinni a korhazba epilepszia-gyanuvalKép Ma voltunk EEG-n, eredmeny 2 het mulva. Remelem, csak vaklarmaKép

Bulcsu es a szamolasKép Mikor olvastam, olyan "deja vu" erzesem volt. Szerintem este olvastam, még irtam is ra, hogy masnap alvasidoben jovok, de az is elvezsett a Te uzeneteddel egyutt.

Zsuzsa,
miert kell vizeletet venned Lucatol? Felfazott?
Gratula az acsorgashoz, vege az aranyeletnek, ugye?Kép
Elod eszmefuttatasait velunk is ismertethetned, hadd deruljunk mi isKép
Verekedes nalunk is van, amugy lanyos modon. Pl. kopkodesben nyilvanul meg, vagy Reka ordibalja, hogy "menjel innen", ilyenek.

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Jó hírem,hogy ismét gyógyulófélben vagyokKép!
A másik,hogy az alattunk lakóról kiderült,hogy tényleg nem normális (asszem írtam,hogy mi zűröm volt veleKép), a szomszédasszonyom vázolta,hogy milyen dolgai vannak,és szerencsére el is költözik,így nekünk nem kell már rohanniKép.Persze azért nem adjuk fel,hogy továbbmenjünk innenKép!Csak így már jobb érzés hazamenni...Kép

Apáztunk tegnap egynagyot,akartam vásárolni néhány ruhát,hát 1 egész pólót tudtam is venniKép.Szörnyű,hogy nincsenek normális cuccokKép.

Áfonya

Szóval ti sem maradtok ki a jóbólKép.Milyen fulladások voltak?Olyan durva volt a megfázás????
Gratulálok Máténak is!!!KépKépKépDe miért fogod vissza azt a gyereket?Hát hadd kapaszkodjon!Krumpliszsáknak baja még nem lettKép!Na de csak óvatosan...Kép
Bölcsi hogy megy?
Ez az epilepszia csúnyán hangzik::KépRemélem,hogy minden rendben lesz!De azt nem értem,hogy egy EEG-n mit nem lehet azonnal elemezni?Miért kell hozzá 2 hét????
Ugye ,hogy írtam a sztorikat?KépAztán eltűnt..KépAkkor nem én voltam szenilis...Vagy de?Kép
Kislány:várjunk jövő hét szerdáig,akkor talán biztosabb leszKép!

Na,megyek,mert még ezer a dolgom...

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok lányok!

Emlékeztek még rám? Kép
Olyan régen babaneteztem már...
Megtenné valaki,hogy összefoglalná nekem röviden, hogy kivel mi újság????

Mi megvagyunk, Gergő aki jövőhét szerdán lesz 9 hónapos, mégcsak mostanában kezd aludni éjjel. Õ annyira nem aludt, hogy ált. óránként keltem hozzá...Maximum meg 2 órát aludt éjjel egyben és kész. Nappal most is ritkán alszik és napi fél óránál nem többet. Nagyon nehéz időszak volt. 6 és fél hónaposan felállt, már egy jó ideje megy ha fogjuk a kezét...nagyon gyorsan fejlődik. Most Kb. 9.5 kg, 8 foga van és egész nap jön-megy. Amúgy nagyon anyás, -Dani sose volt ennyire- és még csak napi 2-szer, ritkábban 3-szor eszik, a többi még szopi. Dani a másik fele. Vele se lett könnyebb, sőt az elején szörnyű nehéz volt, annyira féltékeny volt, hogy tombolt. Most már egész jól elvannak. Kép A szobatisztasággal most próbálkozunk, mert elméletileg szeptembertől menne oviba. Férjuram továbbra is sokat dolgozik, hétvégén, ünnepnap nem akadály. Kép Külföldön is volt többször és akkor én szál magam a 2 gyerekkel... Viszont sikerült lefogynom a nagy babázásban. Kép

Remélem nem bánjátok, hogy bejelentkeztem és nem haragszotok a hosszú szünetért?
Szeretnék többet jönni, bízom benne, hogy most már menni fog. Kép

Puszi mindenkinek:
Bellana
bellana
 
 


BellanaKép

Örülök,hogy jelentkeztélKép!Aztán most el ne maradj már ilyen sokáig!Tessék addig a lurkókat kikapcsolniKép!
Röviden összefoglalom magunkat:elköltöztünk nagyobba,jobb környékre,Apa már 1,5 hónapja hajózik ismét,szeptember elején (remélem előbb) kopogtat a gólyaKép elvileg kislánnyalKép,Bulcsú rendületlenül bölcsiben és marad is még 1 évet.Asszem ennyiKép.
Gartulálok Gergőhöz,hogy ilyen ügyi és szépen feljődik.Mivel szerdán nem leszünk itthon,előre is boldog 9hónaposságotKépKépKép!
FogyásKép.
AlvásKép.Bulcsú uilyen volt..én nemb írtam eddigKép!

Megyek,mert mindjárt itt a hétfőKép!

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Tegnap a bölcsiben jól kiakasztottakKép.A gondozónő azzal kezdte du,hogy házi feladat,gyakoroloni a cipőfelhúzást és a szandálbecsatolást(!!!!).Nem igzaán értettem,mert már régóta felhúzza Bulcsú egyedül a cipőjét és mint kiderült, a bölcsiben azt mondja,hogy nem.Naná,rájött,ha azt mondja nem,akkor felhúzzák nekiKép!Na de hogy csatolja be a szandálját(sima csattos)Kép.Azért ezt durvának tartom.És ami a legvisszataszítóbb volt,hogy a kisebbekre hivatkozott a gondozónő,mert ők már csinálják...Hát mondtam,hogy Bulcsú is,de sok olyat is csinál,amit a nála nagyobbak viszont nem...Úgyhogy az összehasonlítás nem sokat ér.Na meg hogy a szandálbecsatolás kicsit durva ennyi idősen.Az indok az volt,mert ha jön a kistesó...Utálom,amikor az én kontómraakarnak spórolni!Kép

Na mindegy,ami viszont jó,hogy holnap 3D moziKép

Zsuzsa

Jó a profilkép,eszméletlen nagy már Luca!És nagyon csiniKép!
Pocak már nem nő nagyon,szt nem olyan nagy és nem is nagyon nődögél,de mások szt meg növésben vanKép.De fentről mindig más a helyzet,mint szembőlKép.Sokszor észre sem veszem,hogy vanKép!Szóval vigyáznom kell...
OviKép.Tényleg lesz akkor nálatok majd hadakozás,ki kerüljön be...Itt is mindig helyhiány van,időben kell szólni,na meg a protekció...De egyenlőre nálunk úgysem aktuális,remélem,nálatok sikerülni fogKép.
Előd és a sörKép.Na igen,nálunk is vannak hasonlók,meg olyan magyarázatok,hogy csak lesekKép.De megjegyezni én sem tudomKép.
KöltözésKép.Jaj,de jó!!!Mi is belevágunk felújításba,de csak módjával,hogy azért mégse 12 éves tapéta,műpadló legyen,szóval azért 100 ezernél többet nem akarok rákölteni,ha nem muszáj...
Szobatisztaság nálunk sem nagyon megy,bár a pisilés már egész jól megy,de ált ha kérdezem,most újabban megint nem szól,ha kell.Vagy ha szól,akkor a fele már bent vanKép.A kaki még tabuKép
Az ovi miatt ne aggódj,lehet,hogy egyik pillanatról a másikra fog menni a nyáron.Későn érik,de akkor gyorsanKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Zsuzsa

Az üléshez gratula,az előbb kimaradtKép!
Most meg az a baj,ha mozognak????KépKépKépBezzeg,ha nemKép....!Ez az ülés a gátülés,nem?Bulcsú is sokszor ült így le...amikor meg karatézni jártam,először minden bajom volt tőle annoKép!Mindent elfelejtünk...?Kép
Dícsérd csak,azért is vagy az anyjaKépKép!Ki dícsérje,ha nem Te?Kép
MasniKép.Anyukám ugyanezt mondtaKép.Hát, a szakdolgozat talán még várhat szerintük isKép!De most bosszúból a tépőzáras szandit adtam rá,amit nem szeretnekKép!Majd azt mondom,azt be tudja csatolniKép!Az óvónénik szt 4-5 éves korban kéne ezt tudni,de hát akkor szegény gondozónénikkel mi lesz?Kép
Szobatisztaság...látod,nekem egyenlőre nincs időm elkeseredni,de asszem majd nyáronKép.Mert most meg majd ez lesz a baj,hogy ekkora gyereket pelenkázniKép.Én hiszek abban,hogy akik későn érnek,hirtelen szoknak le róla,pár nap alattKép.Te is bízz ebben és Elődben és biztosan így is lesz!Ez a nyár már az övékKép.
Mi van a féltékenységgel?Mi vadul?Most figyeltem rá fel....
Milyen álmaid vannak konyhabútorilag?hátha tudok segíteniKép.Tudod,nálunk azért olcsóbb lehet,talán megéri...vagy már meg is van?
Profilkép:ezügyben Apával konzultálok,hogy csináljon már egy képet rólunkKép

Na megyek,mert lassan érkezik a gyrosom,addig van időm éhenhalniKép!

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


SziasztokKép

Én a 2004 nyári kisbabásoktól kukkantottam be és véletlenül láttam meg, hogy Bellana írt. Ezért írok csak, bocs, hogy így ismeretlenül és egy embernek!

Linduskám!
Szia!!! Olyan régen nem hallottam Rólatok, jó volt olvasni a soraidat, csak azt sajnálom, hogy nem a mi oldalunkon. De jó látni, hogy jól vagytok! Gergőd nagyon szépen fejlődik!
Anikóval ma beszéltem telefonon és mondta, hogy voltak nálatok, azt is mondta, hogy beszéltetek rólunk is és jó lenne egy közös tali! Én is úgy szeretném!!! Úgy, mint régen, pocakos korunkban!Kép
Annyira jó lenne beszélni is, de sajna vissza kellett fognom a mobilozást, mert nem túl jól állunk anyagilag, mindig kell venni valamit a házba, a kerítés is most fog készülni, szóval nem egyszerű.Kép De azért valamikor rádcsörgök ám!Kép Készülj!!!Kép
Olyan kár, hogy már nem jössz a nyári kisbabákhoz!Kép Nem tudom mi lehet az oka, de nagyon sajnálom!
Gergődnek holnapra nagyon boldog 9 hónaposságot kívánunk a fiúkkal!Kép
Mókuskám még nem megy, de állni imád Õ is, igaz még csak segítséggel megy Neki. Mászik ezerrel, mindent felfedez, ezért fél szemem mindig rajta.Kép Szopi ügyben ugyanolyan nagy szenvedéllyel szopizik, mi még egyet sem hagytunk el, de azért eszik nap közben 3x-4x. Mármint a szopik mellett.Kép Mondjuk nem nagy mennyiségeket, de azért eszeget.Kép

Nagyon sok puszi Nektek mind a négyőtöknek és azért ha van kedved, kukkants be a régi topikba, tuti nagyon sokan örülnének Neked. Vagy ha tudok Veled itt találkozni, akkor én szívesen jövök, már ha nem zavarom a többieket.Kép

Puszi Nektek!Kép

Orsi

avocado
 
 


Itt a mi Pici Lányunk:

http://www.babanet.hu/album/albumimages/2912/131388.jpg

Anyapoc

Ui: többi kép az albumbanKép

anyapoc
 
 


Zsuzsa

KösziiiiKépKépKép!Azért még nem élem magam bele teljesen,mert ha addig megkukacosodik...?KépKép
Ma vettem elemet a fényképezőgépbe,mert ugye nem volt jó,ami a hajón akadt,szintén nem volt jóKép...pedig friss volt.Aztán a nagy rohangálásban el is felejtettünk venni,de majd most hétvégén pótolokKép.
Vettem egy pár rucit fent,persze nem kismama boltbanKép!naná,ott halál drága és nem is tetszettKép.igaz,le is jártuk a lábamatKép!Reggel 8-tól délután 5 -ig folyamatosan emntünk,Bulcsú babakocsiban aludtKép....és midenezek ellenére zárt a méhszájamKép(mai vizsgálat eredménye),pedig nem lepődtem volna meg....
MAsnikötésKép.na,szó sem lehet róla!Amíg nem tud integrálni,ilyenekkel nem foglalkozunk!Kép
Borzasztó,hogy ezektől a pici kezecskéktől mit meg nem követelnek!

Bulcsú és a Kistesó:

Hoztunk haza videót is,azonnal meg is kellett nézniKép.Odaszaladt a drágám a tv-hez és megpuszilta.Naná,hogy megcsípte a tv,mert fel volt töltődve és szegénykém értetelenül állt...gyorsan megnyugtattam,hogy ezt nem a Kistesó csináltaKépKépKép!Aztán másnap határozottan kijelentette ,hogy ő nagyon szereti a Ksitesót!Kép
És egyenesen meg van sértődve,ha azt merjük mondani,hogy a Kistesó fiúKép!Tud ez a gyerek vmitKép!

Szösszenet:

Vettem egy kukásautót Bulcsúnak és a dobozán kivágható közlekedési táblák és egyebek is voltak.Nagy gonddal nekiálltam kivagdosni,persze 10 perc után elfogyott a türelmem és megjegyeztem,hogy pedig ki kellene vágni őket...
Mire Bulcsú:
-Ki akarod vágni őket,Miért?Utálod?KépKép

Jellemző,hogy beszélekKép!

Na,eldugulokKép!

Áfonya,Bringa????

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Raktam fel néhány képet,bár nem a legújabbakKép!

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=2912&page=3

Anyapoc

anyapoc
 
 


sziasztok
Most csak gyorsan, rövden. Átfutottam mindenkin, mert nagyon érdekel továbbra is, csak mostezerrel tanulok, most vannak a vizsgáim. jól vagyunk amúgy, Berni is majdnem áll már, jövő héten lesz féléves, csak ülve hajlandó játszaniKép
Hanna megint tüszős mandulagyulladásban szenved, de most csak homeósdlgokkal próbáljuk. Vettünk házat, augusztusban költözünk Kép
na ennyi röviden, s igérem, a viszgáim után jövök rendesen isKép
mindenkit puszilunk addig is, sokat gondolok RÁtok!
bringáék
bringa
 
 


sziasztok

Mate kezemben, igy egykezesen irok: megvagyunk, vasarnapig leruccanunk a Balatonra csaladilag, utana -ha tulelemKép- majd jovok es meselek.
Bellananak es Orsinak kulon udv, talan mar en is surubben jovok majd. Esos idoben biztosKép
Addig is irjatok batranKép

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!Kép

Egy fontos kérdésKép!
Vettél végül testvérfelállót????
Most van egy ilyen eladó,elég szimpi,de azért még kérdezek egy-két dolgot az eladótól...
http://www.litaf.com/web/inner.asp?cat=gallery&catid=3

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Közben rábeszéltem magam és megveszemKépKépKép!

A

anyapoc
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: