Új privát üzeneted érkezett!

jim írta:nekem is de szeretek énekelni, pláne mikor van bennem anyag, húúúú akkor színpadon is nyomom 8)


király te király :D az a gáz, hogy én is, bár én inkább táncolni szoktam színpadokon, pultokon, asztalokon, a lényeg, hogy lássa mindenki, aztán égjek másnap ha marad emlékem... :D :D 8) 8)
Vendég
 


Pont laptetőre való!!!

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


óóóó közben megékezett szmájlisbosek 8)

ja fosterka, majd mindjárt megírom, honnan tudod letölteni az incredimailt. Tuti smile-k, amúgy levelezőprogi, úgy működik, mint az outlook expressz
Vendég
 

 
 

Foster! Köszi.

Én is lelépek, mert már lassan ráborulok a gépemre.

Kép

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Karaokizni én is megyek, de szerintem csináljunk privát bulit! :wink: Kép

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


bosek írta:Karaokizni én is megyek, de szerintem csináljunk privát bulit! :wink: Kép


neeee, úgy az igazi, ha jól beégünk sok-sok ember előtt... :D :D :D persze mindenki irigyelni fog minket az önbizalmunkért (főleg engem, ha énekelek).... :D :D :D
Vendég
 


mrs. foster írta:
jim írta:nekem is de szeretek énekelni, pláne mikor van bennem anyag, húúúú akkor színpadon is nyomom 8)


király te király :D az a gáz, hogy én is, bár én inkább táncolni szoktam színpadokon, pultokon, asztalokon, a lényeg, hogy lássa mindenki, aztán égjek másnap ha marad emlékem... :D :D 8) 8)


Akkor én leszek a felügyelő. :wink:
Tiszta ciki, de én 28 éves létemre még "csak" 3x voltam részeg. :oops: :roll: :? :wink: :lol:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


foster, ha összednánk kettőnk egóját, mekkora lenne?

évi, tavaly szakadt az eső, ott voltam. Igen, idén drága Pati miatt lemaradtunk, mert csak ígérte, azt nem vitt
:evil:

majd jövőre!!!!!!!

ha legközelebb hazamegyek, elhozom a fotókat, ami 10enéve készült, mennyire vicces lesz!!!!!!!!
Vendég
 


hát ezér' égjen is az arcod évibébi... :D :D 8) 8) de majd ha a király meg a foster no meg a bosek lesz a társaságod, ez a szám ugrásszerűen négyre fog nőni, az tutkó... :D :D 8) 8)
Vendég
 


Márti, Bencének boldog felediket!!!!!

Azé gyüttem igyen soká, mert a babakocsit kellett kiglancolni holnapra, mióta eszik benne a kiscsaj tiszta hányásul néz ki. Holnap ünnepséget rendeznek az anyatejes kisbabáknak, oda megyünk. Még a szemöldökömet is kiszedtem, ami természetesen sokkal tovább tartott, mindt kiszedni a sütőtököt a babakocsi huzatából... :roll:

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Évi, nem ciki, sokkal cikibb magassarkúban a földön a hányásodban fetrengeni! jaj, tudnék mesélni!!!!!!!!!
Vendég
 


Mentségemre szól, hogy az egyik Monacoban volt tavaly. Még a tengerbe is rókáztam... :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


jim írta:foster, ha összednánk kettőnk egóját, mekkora lenne?


az tutkó, hogy nem kétszer nulla... :D :D :D fektetett nyolcasra tippelem kábé... :D :D 8) 8)
Vendég
 


magassarkú, hányás...khömm... :D :D
Vendég
 


Nanámégszéphogy!!!!!! Nekem is három a rekordom, de én három napig nem voltam józan eccer!!!! Természetesen kint a pincéknél sátoroztunk, ugye mondanom sem kell... Kép

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


de én még szoptatok, nem ihatom le magam, szóval először én leszek a felügyelő!

Évi szép lehetett, megnéztem volna!!!!!!!!!!! :lol:

bosek, te hüüüüüüüülyeeeeeeeeeeeeeeeee :lol: :lol: :lol:

engem miért nem hívnak anyatejes bulira???????
Vendég
 


amúgy meg dehogynem ciki háromszor berúgni huszonnyolc év alatt, ciki, ciki, szívjuk már a vérét az évinek is.... :D :D :D na jó, poén volt, tényleg cikibb hányni, de legalább stílusosan a tengerbe monaconál, hahh... :D :D
Vendég
 


Akkor döbbentem rá, hogy milyen csalánosban pisilni lánynak... Kép

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Épületes látvány volt, az biztos... :? :roll: :oops: 8)

Bosek, Téged is megnéztelek volna a 4. napon... :wink: :lol: :lol:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


addig nem megyünk sehova amíg bárki is szoptat. pont.
Vendég
 


bosek, már fetrengek :lol: :lol: :lol:

van közöttetek közgazdász???, ugye mert én az is vagyok (nagyarc szmájli)

szóval deriválás előtt vezetik be a határérték fogalmát.......az a limes (limesz) szóval mindig azon öhögtem, hogy limes végtelen.........Hédi ezt a fogalmat nem ismeri.....na jó szar poén volt, pláne, hogy itt el kellett magyaráznom 8)
Vendég
 


öhögtem :lol:

na zúzok, mert fázok itt egy szál csöcsben. Holnap zsut boldogítom, úgyhogy majd este írok.


csácsőpá

a bulit szervezzük :wink:

apropó, BALATON????????????? ki gyün és mikor, adjatok időpontokat oszt szavazunk
Vendég
 


Bocsi csajok, de asszem megyek kipaterolom a kiscsajt az ágyába, most a nagyágyon terpeszkedik egyedül, de legalább melegíti a helyemet. :wink: Holnap sűrű nap lesz, először turi, aztán dokinéni, aztán ünnepség, és még apa is itthon lesz, tehát két gyereket kell ellátnom... Fasza...

Szóval csőváz, holnapig légyszi ne írjatok megint négy oldalt, mert kifolyik a szemem visszaolvasni, mindenki húzzon el inkább aludni légyszi!!!

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


jelen :D (mármint a közgazdászos felhívásra)
Vendég
 


Jól van, én is lépek, hogy dolgozhasson Apa.


Tsók :wink: Mindenkinek!

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


ok, vettem, elhúzok aludni én is... :D
nyugodalmas jóccakát bébikék :D
Vendég
 


holnap án 4 gyerekkel leszek itthon hehe, Vikó majd megtanítja állni Martint, beeeeeeeeeeee

a hülye férjem már sír a röhögéstől, ennyire nem lehet jó ez a film...ááááááááááááááá
Vendég
 


különtsók évinek :D
Vendég
 


http://www.incredimail.com/english/home.aspx

fostr, szóval ez a link, de képernyővédőt ne tölts le hozzá, mert nekem azon vírus volt. csak a sima mail küldőt érdemes
Vendég
 


hehe te közgazdász foszter, melyiken nyomultál, majd írd meg 8)
Vendég
 


jó kis fogyi topik.........na zúztam
Vendég
 


Bocsesz, hogy bepofátlankodok ;) láttam, hogy téma volt a juharszirupos fogyás. Egyszer próbáltam (bírtam 5 napig, aztán a Kedves rámszólt, hogy most már egyek, pedig nem voltam kibírhatatlan, szerintem :) ) Szóval, ha jól emlékszem, akkor van két üvegnyi szirupom, ha kell valakinek, akkor szívesen odaadom, ingyé', csak vigye!
linocs
 
 


Egy este alatt 3 oldalt teleírni! :shock: Fetrengtem! Kép Be kellene szereznem egy laptopot, hogy becsatlakozhassak.
A képekről így én is szépen lemaradtam. :cry:

Jim, készítem a gyerököket, oszt indulunk. :D
Vendég
 


szió linocs, mesééélj.. :D :D te mennyit fogytál az öt nap alatt? illetve jobban érdekel az, hogy visszajött e mind miután ettél egy kiflit teszemazt... :D nekem már csak két napom van és fel vagyok tankolva juhargenyával, meg amúgy is vidék, de az évibébi szerintem bevállalja az elfekvő készleteidet... :D :D és az öt nap után rögtön szilárd kaját nyomtál? és te sem voltál éhes? (kivéve nyolcadik nap estéje, májkrémes zsömle kapcsán - bár te addig nem nyomtad...) de amúgy ha nem akad jelentkező, szerintem használd el pölö kávéba, én abba is juhart nyomatok, elvégre tele van vitaminnal és édes.... :D :D
na, ma tök rá fogok érni írogatni, illetve elvileg nem, anyu elvitte tökit, hogy takaríthassak... 8) de persze ez azt jelenti, hogy rá fogok érni.... :D
úgyhogy ma tuti senki nem lesz... :twisted:
toncsibébi, hogy van a lánykád? vírusok tombolnak most hallottam, ha lázas az a király, hamar túl lesz rajta....
Vendég
 


zsu, jó talit nektek (meg jó rizibizit :twisted: ) :D mákosok.
Vendég
 


Köszi, Fosterka! Indulunk!
Vendég
 


most olvastam vissza takarítás helyett...illetve előtt, mert biztos voltam benne, hogy tök sok hozzászólásról lemaradtam... és tényleg, kapjátok be, mindenkinek takarítónője van, csak én lúzerkedek itt a porszívóval?... :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


már megint zenéket fogok nektek küldeni takarítás...közben, naná... :D
legalább a mjúzik szóljon, ha má' port kell törölgetnem.. :D 8)

http://www.youtube.com/watch?v=SIM4DCn7AlE
Vendég
 


http://www.youtube.com/watch?v=zO9I61gYlms

jeeeeee....annnnyira ott van ez iiiis..... 8)
Vendég
 


foster: hello! fogytam kb. 5 kilót, aztán jól visszajött. Bármivel próbálkoztam, nekem mindig visszajött. Aztán múlt évben egy betegség kapcsán nézték az inzulinszintemet is, és kiderült, hogy iszonyatosan magas (inzulinrezisztencia), és mint ilyen egyed bármikor is fogyókúrázom megvonással, minden alkalommal a többszörösét fogom visszaszedni, mert nem jó az anyagcserém. Szóval nálam csak a szénhidrátra való odafigyelés (lassan és gyorsan felszívódó szénhidrátok) mozgás és gyógyszer vezethet eredményre. Szóval nem vagyok irányadó ez ügyben (sem) ;)

Szóval, akit érdekel a szirup, vigye!
linocs
 
 


ezt meg neked király, a közös buzi szerelmünk, jaj, ezt most végignéztem, és sírok brühühühü miért, mondd istenem miért buzinak teremted a legjobb pasikat?!! :cry: :twisted: :evil:
Vendég
 


ja, a linket meg kihagytam, ejnye kuki... :oops: :D

http://www.youtube.com/watch?v=vhrvqeN_o2s
Vendég
 


húú, zsu már úton, itthon meg még nincs rend!!!!!!!!! jaj nekem

szia linocs :wink:
Vendég
 


hűha linocs, ja, az más tészta... :? hú, szar lehet, bár így legalább rá vagy kényszerülve az ésszerű, egészséges fogyásra, hogy nézzük a dolog jó oldalát.. :D
Vendég
 


nem bírok elszakadni rickytől, az az arc, az a test, az a segg... (sóhajtós, vágyakozós szmájli...)
Vendég
 


na jó, lekapcsoltam a hülye klippet, kezdek full beizgulni, és nem a takarításra... :twisted: :twisted: :twisted: ha esetleg olvasod a babanetet, és tudsz magyarul, és átállsz a csajokra ricky, írj egy privit bébi.... :D :D :D
Vendég
 


Mi még csak 10 perce ébredtünk... :D

Na jó, de a gyereknek beszélgethetnékje volt fél hattól háromnegyed hétig... azt sem tudtam, merre vagyok fejjel...aztán legalább visszaaludt...meg én is.

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


TONCSI! MILYEN VOLT AZ ÉJSZAKÁTOK??? HOGY VAN A TÖRPE?

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


hellóbelló évibébi... :D én törpém négytől fél hatig volt ébren, semmi baja nem volt, csak úgy döntött reggel van... aztán visszakornyadt fél hétig... anya persze nem, így négy óta nyomom... :twisted:
Vendég
 


régi nagy kedvenc zenekarom, több koncertjükön is voltam, majd szétnyomtak a nagydarab pasik... :D :D nem lett volna rossz, ha kaptam volna közben levegőt.... 8)

http://www.youtube.com/watch?v=CH7J3G7Qtt0
Vendég
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: