Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok:-)


Ma nagy itt a pangás... Mi történt??? Föld napja van és mindenki ültet??? :wink:

Ibolya köszönöm, hogy felvilágosítottál :) Valóban rosszul gondoltam, mert nem az esetleges portól köhög Efi, csak azt nem tudom akkor mitől??? :?
Sajnálom, hogy Bernusod porallergiás, nagyon rossz lehet :(
A kelt tésztából mi finom készült a nagy bringatúra után?

Gyö már én is nagyon kiváncsi vagyok a művedre :wink: Hogy mikor van ilyesmire is időd :shock: :o Biztosan nagyon fog örülni a lány :)

Nusi jobban van Lilkód? Sajnálom, hogy csalódtál a dokiban :( Én ezen már rég túlvagyok... Alig volt Efi pár hónapos amikor kiakasztott... Azóta inkább ügyeletre megyünk a Heim Pálba ha baj van... Úgyis mindig odaküld "ő" is.
Hazajött Zsigu? Javult a fülzugása?
Nagyon együttérzek vele, írtó kellemetlen dolog :( Nekem ráment az egyik fülem :cry: És csak imádkozni tudok, hogy ne süketüljek meg a másikra is :roll:

Gabi örülök, hogy élvezed a munkát :D Gondolom hiányoznak a lányok és rossz, hogy keveset lehetsz velük, de ez szuper, hogy visszamehettél és jól érzed ott magad :wink:
Én is várom a képeket a buliról :)

Édy sajnálom, hogy Ti is betegeskedtek :( És a körmeidet is... Nem tudsz kesztyűt használni??? Kérdezem ezt én, akinek vagy 5 pár van itthon, de soha nem húzom a kezemre, sem kertészkedéskor, sem súroláskor :oops: :P
Nekünk egy PIXresizer programunk van a képek lekicsinyitésére... Könnyű használni ngyon, és ingyen letölthető a netről... Keress rá :wink:

Joli remélem már elmúlt a fejfájásod :) Többektől hallottam, hogy éjjel fejfájásra ébredtek a napokban. Csodálkozom, hogy én megusztam. Biztosan más frontra vagyok érzékeny :lol:

Hajni merre vagy??? Biztosan a szépséges ékszereiddel foglalkozunk helyettünk :wink:
Hogy vannak a fiúk???

Erika Te merre rohangáltál ma??? Csak kávét osztasz és elrobogsz??? Mit csinálnak a gyerekek???

Tiácskáról tudtok valamit??? Írtam neki, de még nem válaszolt :( Biztosan munkába állt Ő is! Remélem azért hallunk még felőle!

Kinga benézel néha? Veletek mi újság?

Erika beindult a bolt??? Meglestem ám a készletet, csak most épp tele vagyunk már ruhákkal Efinek...

Ildi Ti, hogy vagytok? Nagyon hiányzol nekünk :? Néha írj pár sort magatokról!

Remélem nem hagytam ki senkit :oops: Ha igen, elnézését kérem, de megjöttek a fiúk a játszótérről és indulunk cipőt venni Efinek, mert az egy hónapos cípőjét szétrugta :P :evil:

Szép estét mindenkinek!

Puszi: Gabi
csega
 
 


Sziasztok!!!

Erif, attol meg tudsz romanul. :) Jo 5let a pizzazo. Emlekeztek a Beverly Hills-ben volt a Peach Pit. En mindig egy olyan kajaldarol almodoztam.
Nekunk zeneboltunk volt, de egy ido utan mar nem erte meg. :cry:

Hajni!! Miert nem irsz??

Gabi, orulok, hogy jottel. :wink: Lett cipo??

Gyo, en is kivancsi vagyok a lovacskara.

Nusi, helyrejott Zsigu??

Ibolya. Az igen...bringazas utan meg sutottel is.

Joli, poci??

Edy, egyik legkedvesebb baratnom Edit.

KépKép
mayakarina
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
mayakarina
 
 

 
 

Mint latjatok, egy urino nem jar mezitlab. :lol: :lol: :lol:
Mayanal ket veglet van: vagy csizmaban jar a hazban is, vagy mezitlab. Olyan, mint hazipapucs nem letezik. Szebi szerint rokonok vagyunk Zaharia Stancuval: "Desculti". :lol: :lol: :lol:

KépKép
mayakarina
 
 


Sziasztok!

Én lemaradtam, mint a borravaló. Alig győzöm elolvasni, amit írtatok.
Azért azt láttam, hogy DGabinek sikerült felrakja a képeket :) És Csagabi névsorolvasást tartott :) Eri, ne elégedetlenkedj, így is szépen álltok. Nusi, megjött apa? Gyöngyi, még nem érkezett meg a lovas képed, pedig Ibolya Bernusa biztos kíváncsi már rá :)
Ma estére jöttem be dolgozni, voltam a dokinál. Elküldött ultrahangra, remélem holnap sikerül.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Csgabi,ezek szerint el is múlt a köhögése Efinek?Bernusra néha tör rá az allergia,szerencsére nem folyamatosan,sose tudom teljesen portalanítani a házat :oops:
Káposztás kiflit sütöttem a mindmegettéről és pizzás csigát,jó nagy adag,de a szomszédokat is megkínáltuk belőle
Dgabi,aranyos Maya abba piros ruciba(és a csizmával)!jó húsban van ,hallod-e?
Megyek is,mert Lotti csurdé-purdé,hallom,h.nem akar felöltözni,állandóan meztelenül járna,ha rajta múlna :lol:
Jó éjszakát mindenkinek!
lótusz33
 
 


Sziasztok!
Hozok Kávét, Kakaót, Kapucsinót, Teát.....stb.
Képeket majd hoz valaki mellé mert nekem nincs.
Mi történt???Sehol senki??????Itt ügyfélfogadás de inkább nektek osztok kávét.....
aszta
 
 


Kép
Vendég
 


sziasztok!

Hazaért Zsigu ,nem javult semmit a füle....majd vmi mágneses dolgot fog kipróbálni,mert az egyik szobatársa felesége azzal foglalkozik!!!!
DGABI o oooooooooooooolyan gyönyörűek a lányaid,!!!!!!!!!!imádom a kicsit!na ne érts félre a nagy is szép,de a kicsik mások még....Ő meg már nagyos:)
ez a kép tegnap készült ,vártuk a vonatát a mostohatesómnak hihihihihihihihihihihi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (anyum+az ő apuja együttélnek) ...Lilkó nagyon szereti Évit =Ébiiiii!Ébiii is imádja Lilit !ennyi!....:)
Vendég
 


Sziasztok! Hej de ritka ízű kávénk van ma! Tiszta ügyfélfogadós aromája van! :lol: :lol:
Köszi,Kata.Fincsi.

Képeket csatolom ma,mert még a gépemen vannak.És attól nem kép,hanem képek,mert Balázs vett egy fa dobozt,és hozzá szalvétát,arra kellett ráaplikáljam,úgyhogy elpepecseltem azzal s egy gipszképpel a délutánomat a. De ígérem,ma mindent megmutatok ami készűlt.
Nusi,ha annyira jó az a mágneses izé akkor miért volt mégis szobatársa Zsigunak annak a nőnek a férje.Nem értem.Tud kezelést,de attól a férjét korházba küldi? Annak miért nem jó a mágnes? Nem szélhámosság ez jó pénzért? Nézzetek azért utána.Akkor már inkább fülgyertyázzad meg neki te,azt lehet kapni s nem kucifántosság.Sokaknak használ.Hátha?

Dgabi,aranyos a szülinaposod! Kriszta is ilyen véglet.Múltkor sál is volt a nyakán,úgy beöltözött,pedig dögmeleg volt,és egész télen egy szál majóba,bugyiba lófrált...

Később még megpróbálok jönni,akkor talán vissza is tudok olvasni...

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Gyö :lol: :lol: :lol: :lol: én is ezt kérdeztem egyből,de a pasinak vmi mandulás,vagy mittomén mi baja van,nem fülzúgos....de előtte lehet megpróbálom a gyertyát ,....egyszer már csináltam Zsigunak és nem vette komolyan,szerinte baromság.....
mennem kelllllllll
Vendég
 


Irtóra édes Maja azokban a rucikákban :D :D Apum azt mondta, mikor a második "utódom" is leány lett, h.ne bánjam, a leányokat olyan szépen lehet öltöztetni :oops: persze ez nem jelenti azt, h.nem szeretnék majd egy fiút is :P de azzal még várunk egy kicsit, mert most rendbe kell tegyem a munkámat..
A tegnap nem voltam, mert a rossz idő miatt a net vacakolt, sehová nem akart engedni be..Mo-on milyen idő van? Csak azért, h.mi jön errefelé?
Szép napot mindenkinek..megyek a bőrkabátomra gombokat varrni..és gyűszűt kell hozzá kerítsek, mert hanem a kezemet szúrkálom össze...
édy
 
 


Édy,itt is szar idő van..Borús,esőre áll,stb.

Jajj,csajok,én annyira rosszúl vagyok,nem tudom,hogy érek haza.Megint ugyanaz a fájdalom,mint évekkel ezelőtt. Tiszta infarktusos tünet,de hányingerrel párosúl,tehát a nyakdiszkuszom...volt egyszer még nekem,hát borzalom.Kaptam egy aszpirint(akkor az használt) már több mint egy órája bevettem,de tiszta frászom van elindulni,olyan rosszúl vagyok.
Tudom,mi okozta,szóval innen tudom a diagnózisomat is.Tegnap 13 zsák levél érkezett,azokat ráncigáltam egymagam ide-oda.már az este fájtattam a hátam,de ez a mai fájdalom ez a csúcs.

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


GYö, ez borzalmas lehet..a szomszédom is diszkuszos, neki deréktájon van, de rengeteget szenved vele..és úgy tudom gyógyítani csak műtéttel lehet..valami keményebb fájdalomcsillapítót alkalmazzál, mondom én, aki paracsetamolt használ fájdalomcsillapításnak...nem vagyok gyógyszerbarát, de amikor kell akkor kell..jobbulást.
édy
 
 


Sziasztok!
Kata,kösz a kávét,én most kortyolgatom!
Dgabi,de nagyot nőtt Annamari!hogy megy a meló,ráhangolódtál már?és a lányok hogy bírják a bsz-el?
Csgabi,teljesen meglepődtem,h.vagytok még "fülesek"a topikon!veled mi történt?
Nusi,tőled is ezt kérdem,mert írtad a múltkor,h.volt fülműtéted!
Már jó ideje vacakol a "jó"fülem,ha belemegy egy csöppnyi víz is bedugul,a másikkal majdnem semmit nem hallok,úgy h.jól el vagyok olyankor!
Nusi,végülis nem derült ki,h.mitől van a fülzúgása Zs.-nek?a fülgyertyára pedig olvass utána a neten,mert bizonyos fülproblémáknál nem használható!
Édy,meggyógyultak a lányok?itt sz@r idő van!
Gyö,mi az h. infarktusos tünet???ne hülyéskedj!!!próbálj pihenni otthon!tudom,tudom...nem lehet,h.sokat idegeskedsz?gond mindig van,sajnos!
Joli,voltál uh.-n?mi az eredmény?
Erika,hol vagy?Bunci,Csenge hogy vannak?
lótusz33
 
 


Sziasztok!

Végre én is megérkeztem. Semmi jó hírt nem hozok. Hiába járok már a 34. hétben a babám 32 hetesnek felel meg a méretei alapján és kevés a magzatvíz. Olyan kérdéseket tettek fel, hogy szivárog-e a víz és hogy ugye nem dohányzom. Hát egyik sem, mégis ez van. Én is kérdeztem, hogy tehetek-e valamit., hogy javítsak a helyzeten, azt mondták, hogy nem. De azért várom, hogy ti mit tudtok az ilyen esetekről és rászállok a netre, hogy utánnaolvassak a dolgoknak. Elemér azzal vigasztal, hogy nem baj, hogy kicsi, ha arányos :)
Kata, kösz a kávét, ma délben ittam meg :)
Gyö, jobbulást kívánok neked!
Édy, sajnos semmi jó időt nem ígérhetünk :(
Nusi, akkor semmit nem ért Zsigunak a kórház? Hogy mitől zúg a füle?
Ibolya, annyi finomságot készítesz...

KépKép
Kép
el..né
 
 


sziasztok,hazaértem :lol: minden kárban van egy haszon. A gazdasági igazgató indult a nagy dirivel a Caponába kajálni,azt mondták,odáig elvisznek,ne induljak egyedűl sehova. De a Camponánál úgy döntöttek,féluton vagyunk,és akkor inkább hazahoznak,mert szarul nézek ki..Úgyhogy Volvós taxim volt :lol:
Még szerencse,hogy rend van itthon,mert feljöttek velem,akkor már gyorsan megkináltam őket. Mondtam,ha nem utálják a karfiollevest és a rizses húst akkor maradjanak ebédre. Úgyhogy most mentek el,nálam ebédeltek,és állítólag jobb volt mint a vendéglői kaja :lol:

aza infarktusos tünet az légszomj,szoruló mellkasi fájdalmak,szó szerint bejön a félelem érzet.Én se szedek gyógyszert ha nem vagyok a tűréstartomány határán,de most kellett az Aspirin.Jobban vagyok már valamennyivel.Vérnyomásom normális,pulzusom szintén,szóval nem a szívem a vacakolós.. :wink:

Joli,te láttad Krisztát. Nem kell bemutassam. 37 hetes terhesen 32 nek látták és életképtelen magzatnak. Na tudod mit? Általában utolsó 30 nap veszik fel a legtöbbet magukra. Legfeljebb nem lesz 4 és fél kilós a gyerek csak 3 és fél. Ne frászolj potyára.

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


ja és biztos pont akkora? Percre pontosan? Tudtad az utolsó menszeszed dátumát stb.? Nincs elszámolva valami? Jajj,megfojtanám őket sokszór. Még ha így is lenne igaz ahogy mondják,hogy a nyavalyába van pofájuk kitenni ekkora frásznak és stressznek egy ennyire előrehaladott állapotban levő terhes nőt? Ha ugyse tudnak ezen segíteni,akkor legalább ne stresszeljenek,bazeg. Méjges lettem.

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Sziasztok!
megint jöttem....
Gyö ez az időőőőőőőő,borzasztó...lehet te is ettől vagy nem jól....
Képzeld említettem a fülgyertyát Zs-nak és kiakadt,h nem,nem nem,engedi,mert a doki egyből azt kérdezte tőle,h ugy-e nem használ ilyen baromságot....na most mondd meg....pedig én tök normális gyógymódnak tartanám a fgyertyát.....erre? ki érti ezt?

Ibolya nekem dobhártyaplasztikám volt 20 évesen,hááát addig bizony sokat szenvedtem,az összes f-o-.g ismer Szolnokon,ha nem név szerint mind,de az arcomra emlékeznek.Az egyik fülemre nagyon kevéssé hallok,hiába van dobhártyám,a másikra se tökéletes a hallásom....20éves koromig nem mehetett víz a fülembe,és ezt úgy megszoktam,h a mai napig viszolygok a víztől...komoly vízfóbiám van...úszni se tudok,s szereintem már nme is fogok megtanulni.
na ennyi !

Joli elhiszem,h kicsit idegesít a dolog,de probálj meg ne sokat rágódni,nehogy azzal árt a kis manócinak....egyébként Lili is kisebb volt két hétel,de még az elején kiderült,kb 14 hetesen,akkor én is megijedtem,de amikor folyamatosan ezt mondta adoki ,ő nyugtatott meg,h elszámolhatták...nameg sose volt pontosan beállva a menstruációm,ezért is lehetett ez .
Vendég
 


ja és kisebb...ehhez annyit h a 4kiló nekem bőőőőőőőőven meghaladta a méreteket és emlékszel elvileg túlhordtam,41. héten jött a világra ,akkorrrra én már teljes idegroncs voltam,mert annyit ijesztgettek.
Vendég
 


hááát itt van a lovacskás,szar a kép minősége, mondjuk telefonnal se príma amit csináltam,de nem engedte a bluetooth letőlteni. Pont ezt. A dobozról és a lovas szalvétás képről készített fotót azt igen. De azok ide nagyméretűek,azokat feltettem az nlc-re.. ezt a képet pedig most csináltam kínomban a webkamerával :lol: Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Lányok, inkább a kevés magzatvíz miatt aggódok, mert az nem csak azt okozhatja, hogy nem fejlődik rendesen... Bár most már majdnem teljesen ki van fejlődve. De okozhat például oxigénhiányt is, akkor pedig károsodik...Mindenesetre visszamegyek a dokimhoz.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Épp akartam kérdezni,Joli,h.a saját dokidnál voltál-e,mert ő tud többet mondani az eredmény alapján!nagyon fontos,h.ne idegeskedj,ne rágódj,nyugodj meg,szerintem nincs semmi baj!
Gyö,akkor most már jól vagy,?te fáradhatatlan :D nagyon ügyes vagy,a vágtázó lovat,másoltad valahonnan vagy magadtól sikerült?tökéletes!
Nusi,a "füles" problémák hátrányai,sajnos:úszás,repülőre ülni nuku,egyensúly zavar stb.
Megyünk "edőbe"ahogy Lotti mondja,sétálni,de előtte még előkészítem a vacsinak valót!erről jut eszembe tegnap láttunk rókát,máskor őzikéket szoktunk látni!
lótusz33
 
 


Joli!
Ne izgasd magad!!! Nincs semmi baj.
Nusi, koszi, puszi!! Jo a kep. :lol: Edesek vagytok!!
Ibolya, Maya a cicitol ekkora, mert nagyon rosszul eszik. Busul is a neni e miatt. De matol egy hetig szabad vagyok, le szeretnem szoktatni, ujjabban nagyon harap. :evil:
Edit, itt is csorog. :evil:
Hajnirol tudtok vmit?? Most mar aggodom. :(
Gyo, Te meg ne ijesztgess!! En mar gondoltam arra, hogy ha meghalok, Ti honnan tudjatok meg? (mondtam mar, hogy nem vagyok normalis??) :lol:
Erif, mit csinalsz??
Kata, en most ittam meg a kavet, koszi.
Csg, hogy allsz a tanulassal??

KépKép
mayakarina
 
 


hát erre ,hogy ha valami bajom lesz,és ki fog értesíteni titeket,ez az én fejembe is megfordúlt ma egy pillanatban,de aztán arra gondoltam,hogy nem vagyok normális,ha ilyet tudok kitalálni :lol:
erős bennem az élniakarás,de azért nem ártana egy előre megírt hsz-t elmenteni,s az utolsó pillanatban adni neki egy entercit :lol: :lol:

jó a kedvem.Nem fáj szinte semmi.Most drukkolok alázsnak,elment a Népligetbe ,megvenni magának a hazafele jegyet..holnapután menne,csak kapjon helyet...

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Sziasztok
Hoztam a reggeli löttyöt, már unom hozogatni, Hajni te hogy bírtad évekig ezt az iradatlan kávéfőzést?
Nem is maradok sokat, hajtás van nálam és mintha nem volna elég bajom az oviba is kell vigyek sütit, az este két tepsit sütöttem, mert egyet keveseltem.
Dgabi gyönyörű és nagy lányod van már, megkívántam a tortát. :D
Szép ruhi vannak!!!!
Joli ne aggódj, hisz voltál géndiagnosztikán az Istenhegyi klinikán, nem???Most elbizonytalanodtam :o , mert lehet, hogy Hajni ment el????
Mit mondott az orvos pontosan? Mit jelenthet ez? Esetleg elnézték a magzat korát még az elején? Vagy ez előfordulhat és nem jelez semmit? Mindenképpen szerintem most ne nagyon járkálj dolgozni és járj utána a dolognak. De hát volt AFP-d, meg genetikai ultrahangod, meg havonta ultrahang és semmit feltűnőt nem láttak, akkor most ronthattak el valamit, biztos minden rendben lesz. Attilánál volt kevés magzatvizem, de igaz az utolsó két hétben, de csak megemlítették nem csináltak ügyet belőle és nagyon lelkiismeretes dokim volt, van.
Minden rendben lesz, ne idegeskedj, de utána kell járni dolognak.
Ibolya, neked a füleddel mi történt?
Csgabi kiderült Efi mitől köhög?
Gyö szépet varrtál azaz hímeztél, én nem tudok himezni.
Lányok vagyok, de csak olvasómódba, időnként beugrok, aztán juliustól már örökké itt fogok lógni, de addig csak rapszodikusan. :D
Legyetek jók!!!!
erif1
 
 


Jó reggelt ,lányok!
Erika,még mindig nem írtál a gyerekekről,tudom állandóan rohangálsz!majd írj a kis Csengéről miket produkál?éjjeli alvás rendbejött?a fülem ...hosszú sztori,majd elmesélem!
Joli,mi van veled?írj,amint voltál dokinál!
Dgabi,el se hiszem ,h.rossz evő Maya!drukkolok az elválasztáshoz,hátha neked sikerül!és kergesd el az ilyen gondolatokat,de rögtön!ott vannak a gyönyörű lányaid,fel kell nevelni őket,előtted az élet!
Gyö,örülök,hogy jól érzed magad!a Balázs helyzetét most végképp nem értem,itt vagy otthon lakik?valamiről biztos lemaradtam :oops:
lótusz33
 
 


sziasztok!!

Gyorsan,egy nekem nagyon jó hír,de gondolom,nektek is az : MÁJUS 15-től újra jár VÁSÁRHELYRE a Wizzair !!! Hehe.

Köszi a kv-t Erika ! És ha a sportsuliban maradtam volna 8-ik végéig,akkor én se tudnák most varrni,stb..ezeket ott tanúltam kézimunka órán a 10-es suliban..ugye a sportsuliban nem volt kézimunka óra csak edzés,de az szarásig :lol:

Ibolya,Balázs itt van,de hazavágyik,aztán ott van és ide vágyik. Most megy haza bulizni stb.(viszi Attit kontrollba,mert Tamás el kell utazzon) és 9-én jön ide majd vissza,és ha minden igaz,akkor megy dolgozni egy autómosóba..

Bocs,még jövök,de most értekezlet lesz s megint én vagyok a kávéfelelős..

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


GYÖ, te gyűjtöd a pulyáidat magad köré :lol: de ez így van jól, remélem mikor az enyémek ennyire megnőnek ugyanígy fognak ragaszkodni..de ki tudja, azt mondják a lányok nem annyira anyásak, nekem mind a kettő elég "anukám"..még leszek ha ez a kicsi kukac elalszik..
édy
 
 


Édy,én sok sok éven keresztűl anyjuk és apjuk voltam.Egyben minden. Lehet ettől ennyire bújósak.Anyjuk vagyok,barátjuk,Tamás fiam anno egy alkalommal ilyen kérdéssel állt elém: "Azt mondta egy osztálytársam,tud szerezni igazolást.Lógni hívtak.Mit szólsz? Menjek?"

nem szeretném az életben soha elveszíteni ezt a bizalmat...annyira jó tudni,hogy hozzám fordúlnak,akár segítség,akár tanács,akár kalács...

És a lány is olyan,hidd el. Ha az anya ki tudja aakitani vele a kapcsolatot,akkor "anyás" lány lesz. Kriszta egyelőre nagyon anyás. Remélem,majd őneki is a bizalmasa leszek és barátnője,akire mindíg számítani tud,irígység,önzetlenség nélkül..

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Sziasztok!

Még a tegnap elmentem a nőgyógyászomhoz, ő megnyugatott, hogy egy kicsivel kevsebb magzatvíz nem jelent semmit, a súlya meg már két kiló, nem kicsi az. A következő UH után majd meglátjuk, kell-e tenni valamit. Addig meg ne ideskedjek. Én igyekszem :)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Jó hírek ezek, Joli, szerintem se idegelj, nincs semmi baj. Ha most már 2 kiló, az jó, az utolsó hónapban átlagosan egy kilót szednek magukra a babócák, most főleg híznak és a tüdejük fejlődik, mert egyéb minden megvan már..ne is legyen négy kiló, meg is kell szülni :) feltéve ha neked lehet szülni, nem tudom a nagyfiaid hogy születtek..Pihenj kicsit többet, légyszilégyszi..
édy
 
 


Édy, köszi a biztatást! Valahol írtad, hogy véletlenül regisztráltál ezzel a névvel. Nekem nagyon tetszik és szerintem illik rád. Az Edit nekem egy kicsit hideg, esetleg még Editkének tudnálak elképzelni :)
A nagyfiaimat természetes úton szültem, viszonylag rövid idő alatt, remélem ezzel is úgy lesz. Az első 3700g, 53 cm, a második 3400 g, 55 cm volt.
A pihenés nem nagyon megy, reggel is fel kellet keljek 8 után, mert már nem bírtam feküdni, pedig maradhattam volna...

Eri, a második megérzésed volt a jó, Hajni volt géndiagnosztikán. Nekem is felajánlotta a dokim a lehetőséget, de nem mentem el.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Nem azt mondom, h.feküdj, csak ne dolgozz, olvassál, sétálj, nézzél vígjátékokat :D pockold fel a lábadat, parancsolgassál mindenkinek :lol: és főleg ne izgulj..a vígjátékok vagy egy jó könyv nagyon jó figyelemelterelő.
édy
 
 


Sziasztok!!
Itthon vagyok, szerdaig szabad vagyok az unnepek miatt.
Ma lejartuk a labunkat, csomo mindent elinteztunk, bevasaroltunk, S. holnap utazik Gorogo-ba, ma ejjel meg vasalnom is kell.
A neni fozott egy 7 l-es fazek toltott kaposztat, lesz mit egyunk. :lol:
Most ittam egy kavet, de akkorakat asitok, hogy csak na.

Ma reggel Maya mikor felebredt azt kerdezte, hol a neni??? :D
Kerdeztetek, Annamari hogy szereti a bsz-t...o azt kerdezte, hogy 7vegen miert nem jon?? :lol: :roll:

En nyugodtan mehetek vilagga. :lol:

KépKép
mayakarina
 
 


De jó Gabi, szerintem te is örülsz h.így szeretik a nénit. Meg a szabadnapok is nagyon jók, S.-nek most van-e a húsvét? Az viszont kár h. nem tudjátok együtt tölteni ezt a pár szabadnapot..
édy
 
 


sziasztok,megint :wink:

most hallottam,Kriszta énekli: "ORNOGA ÁGA,BARACFA VIRÁGA.".. :lol: :lol: :lol:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Gabi,ez az az a szezon amiről írtál,hogyha elkezdődik,akkor Sebi többet lesz távol mint otthon..hát a néni úgyis jobb mint egy pótmama,nyugin elkisérheted pár napra a Párodat.. :lol:

Egyébként Paste Fericit NEKTEK!!! :wink:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


sziasztok!

annyira álmos vagyok ,h most csak jelelek,és megyek is fürdetni,vacsiztatni és aztán várom,h Lili bevágja a szunyát.....aztán ln is :twisted: :lol: 8)
Vendég
 


Joli azért neked írok,h örülök,h egy kicsit megnyugtatott a dokibácsid:):):)
Vendég
 


Mi van veled Nusi? Nem aludtál az éjjel? :lol:
A szemközti ház tetőszerkezete alatt van egy párkány..ott tanyásznak a galambok.Becsszó,még egy sincs el űlve..Még a tyukok is csak ezután mennek lefeküdni,te! :lol: :lol: :lol:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Ja,és én is ünnepelek valamit,asszem,mert holnap még megyek dolgozni,de aztán május 5-ig nem.Holnap reggel Balázs elutazik,Kriszta anyósnál alszik,csak szombaton délután hozom haza,kicsit ketten leszünk Apuval..

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


:cry: Nekem viszont a párom ma kezdte az éjszakai műszakot :evil: Gabi, nem csapunk pizsamabulit? nem szeretem mikor nincs itthon éjszaka..mindenkinek jobb éjszakát!
édy
 
 


Sziasztok!!!
Pakolunk. :cry:
Edy, az utobbi hat evben Apus nelkul Husvetolunk.Mar megszoktam.Csak az ejszakakat utalom nagyon. Majd nezek tv-t. :(
Gyere pizsama-partyra!! :lol:
Gyo, koszi. :lol:

KépKép
mayakarina
 
 


Gyööö nem aludtam,mert ez a kis haramiám mostanában hangosan beszél,kiabál....kérdem tőle,hogy rosszat álmodik-e ...azt mondja nem...vagy csak nem tudja mi az a álom....
Gyööö bárcsak más miatt kellene ééééééééécakáznom,mindjárt jobban bírnám :wink: :wink:
de ti ne lustálkodjatok ....! :D
Dgabi ne szomorkodj,majdcsak eltelik...bár tudom, hnem jó apa nélküli időszak,...!
holnap töltött káposzta lesz,szeretjük ,csak egy bajom lesz,az h lerágtam a körmeimet :oops: :oops: :oops: és csípni foja a káposzta,de úgy kell megérdemlem:)....sajnos 3 ,5 hétig bírtam,tegnap felbosszantottam magam ,mert lecigányozták a gyerekem....lerágtam mindet....de ez egy hosszú történet,majd elmesélem....
Gyööö a tyikok lefeküdtek már? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Itt a reggeli kaaaaaaveeeee!!!! Kép

KépKép
mayakarina
 
 


Nusi. Mi tortent??? :cry: A jatszoteren?? Ne edd magad!! Sok a bunko ember. :(

KépKép
mayakarina
 
 


Jajj,Nusika,nem éri meg az a körömrágást! :lol: Legyen eszed.Tudom,nerm könnyű,nekem is felment a pumpám,mikor itt né..le románoztak.Igaz,csak annyit mondtam,hogy ő a bunkóságával kitesz 6 román parasztot,de azok külömbek,mint sok itteni magyarnak született buta,divatmajmoló,beképzelt,aki a siráson,jajveszékelésen és irígységen kívűl semmit se tud.

Ja,és az éccakai etyepetye kilőve részemről,mert Natasa és Kosztyinka megérkezett szerencsésen..Arra,hogy lesz időnk leülni beszélgetni,sétálni..ez kell most nekem.Én arra vágyom.

Gabi,köszi a kávét!

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Gyo, attol meg lehet action... :lol: :lol:

Csak hogy vigasztaljalak mindkettotoket: Vasarhelyen egyik szomszed a masikat kerdezte, miert hagyja az unokajat jatszani az en lanyommal, nem latja milyen olah pofaja van??? :evil: :x Persze, visszamondtak nekem, de en ra se sz@rtam, azt kell nezni ki mondta, nem mit mond. Amiert a gyerekem felig (3/4-ig) roman, attol meg ember o is. :lol: Ja, es egy olyam no mondta, akinek a neve a ferje utan roman.

KépKép
mayakarina
 
 


Megyek takaritani, utana seta a csajokkal.
Legyen jo napotok!!!
(pasit a kave melle a nlc-re tettem :wink: )...all inclusiv... :lol:

KépKép
mayakarina
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: