Új privát üzeneted érkezett!

Huuuuuuuuuu, mennyit irtatok!!

Nusi, engem anyukam mindig vitt mamahoz korhazba 4-5-6 eves koromban, (sokat volt bent), mert nem volt kivel hagyjon...mai napig nem birok korhazba menni latogatoba, hanyingerem van, rosszul vagyok. Amikor en voltam korhazban nem volt baj, jol ereztem magam...masokat nem birok ott latni. Sztem se vidd Lilit. A bringa es az alvos kep szuper!! Odemad vesetol lehet.

Lanyok, en ha nem szolok vkihez, az azt jelenti, hogy bena vagyok, nem azt, hogy dirrekte nem akartam szolni. Komolyan!!

Erif, ket het Amerika!! Ahhh, en sosem erem meg. :(

Annyi mindent szeretnek irni nektek..........de........felek eliteltek: most epp nagyon euforikus hangulatban vagyok. Imadom a munkam, bar faraszto igy ket ev ket honap szabi utan. Nagyon szep maga a munkahely, a cuccok, amiket keszitenek. Persze, dzsungel ott is van, mindenki marja a masikat, irigyek egymasra az emberek, de en vegzem a dolgom, nem erdekel.De ez minden munkahelyen igy van. :(
Annamari itthon van, ot is istapolja a neni, enni ad neki, vasal neki ruhanemut, ha kell, 1-kor kuldi suliba. Maya szereti a nenit es ez nekem nagyon megnyugtato. Jokat jatszanak, setalnak. Csak az evessel van a baj.
Ibolya, nagyon edes lehet Lotti is, mikor mondja:"cici kapsz". :lol:
Maya is mosolyog neki es mondja:"jooooooooo" es mikor teletomte magat: "kesz cici!" es lehuzza a bluzom, "feloltoztet". :lol: Nagy figurak ezek a csajok. Ha nem lat, nem keri.
Pl. a tegnap este megint szulinapozni voltunk egy vendegloben, nem vittuk magunkkal a csajokat es problema mentesen elaludt cici nelkul. Igaz, mikor ejjel 2-kor melle fekudtem, rogton kerte es 5-ig 4x szopikalt. :shock: :roll:

KépKép
mayakarina
 
 


Most , eleteben eloszor, elengedtem falura a nagyszulokkel es Annamarival. :roll: Mar reggel ota ott van, en ma dolgoztam , utana bevasaroltunk, holnap jonnek a vendegek. Tortat meg nem rendeltem, majd holnap reggel elindulok torta-nezobe. :lol:
Szoval...ilyen nagy lanyom van!

A melot szeretem, csak kesore erek haza. :(

Hajni, aterzem, amit pociugyben irsz...en is igy voltam.De ami a legszomorubb: most is jo nagy pocakom van. :lol:

Joli, mi nem vettunk semmit elore (kivetel kicsia'gy), mert itt igy szokas.(babona). En szivesen vettem volna, de lehurrogtak. :cry:

Kata, Te is melozol ezerrel. :(

Gyo, tiszta Big Brother az az iroda. :shock: Nalunk a cegnel is olyan Star Trek-es feelingem van, minden szenzoros, hiper-modern. Lehet minket is bekameraztak??? Nem csodalkoznek.

Oti, en mar nagyon varom, hogy beszamolj az uj munkahelyrol. Meglatod milyen jot tesz a hangulatodnak. :wink:

KépKép
mayakarina
 
 


CsGabi, nagyon tetszett, amit a gyerekekrol irtal. :) Nagyon szegenyek lennenk nelkuluk!!

Ejjeli ebredesrol: nalunk mindketto ejjel ebredos, bar utolso ket ejszakan csak 1x ebredt Maya. Csodalkoztam en is. Na, bepotolta tegnap. :cry:

Azzal kapcs., hogy Zsigut nem latogatjak a szulei: en sem megyek latogatoba anyosomhoz, mikor kivizsgalasokra vagy kezelesekre befekszik, majdnem havonta. De hivom minden nap telefonon, tudom mi van vele es kuldok neki mindent, amire szuksege van. Csak nem latogatom. Term. nem tudom mit gondolnak Zs. szulei.
Gyogyulast kivanok neki es minden kicsi es nagy betegunknek!!

Hajni, ne haragudj!! Kuldok kulon puszit Ferinek a csajoktol, szulinapja alkalmabol!! :oops:

Most meg eldugulok!! OK??? :lol:

KépKép
mayakarina
 
 

 
 

Gyööö ezt a salaktalanító teát azért kezdtem el inni,mert dagad a kezem,nem izzad,dagad....és most 18óra után nem eszek,ennyitől is már jobb,legalábbis úgy veszem észre.tudom,h nem jó a sós étel,de nem főzök és nem is eszem sósan...tehát az kizárva....a teába ez van :aranyvesszőfű,bodzavirág,csalánlevél,gyermekláncfű gyökér,fekete ribizlilevél,hibiszkuszvirág,tarackbúzagyökértörzs,borsmentalevél.
képzeljétek ma vezettem,ami nálam ritkaság amióta gyerekem van,fosos lettem :oops: ...elég ügyes voltam,de azért lenne mit gyakorolni még.


rózsaszínű lett a képernyőm,mi a tökömtől?olyan rossz,mintha be lennék drogozva,vagy napszemüveg lenne rajtam.

ja és Gyö igazából sok ideget eszek,de nem kell félteni,más sokkal többet,és nekem most tényleg nem sok gondom van ,csak mi nők olyan aggódosak vagyunk...azon nem idegesekedek,h Zsigu szülei,családja ilyenek,csak sopánkodok,és furcsának tartom.
Vendég
 


Dgabi ok ,h anyósod havonta bejár ,az ok,lehet én se mennék ......de hát a fiam!az más,meg Zsigu még nem sokszor volt kórházba,tudod?....meg inygen beszélünk anyós-após-zsigu-após tesója-..és fel se hívták.nincs összetartás és a mi családunkba meg van,de ennek lehet az az oka,h apukám olyan hamar meghalt..... :roll: csudexom tudja már........
ne dugulj el,gyere ,mesélj még.-----:)
Vendég
 


Dgabi,már hiányoltalak,de látom,te a Maya holnapi ünnepségéért rohansz most.! Igen,már nagy lányod van! :lol:

Erika,most adtad le azt a munkát amit a csoport helyett készítettél?

Nusi,én a vizesedésre azt értettem,hogy izzad :lol: naaagy marha vagyok én,de így már túl a 2x20-on semmi esélyem,hogy megváltozzak,más csak vén marha lesz belőlem :lol: :lol:

a teában legalább 3 féle növény van ami kimondottan vízhajtó. Iszol te egyáltalán elég vizet? Salaktalanításkor emelni kell az adAgot,3-4 liter folyadék cukormentes KÖTELEZŐ. legjobb a bubimentes vagy a csapvíz.Szerintem ez lehet a baj. Hogy a tea hatására megy ki belőled a víz,és azt ami még van,raktározza a szervezet. Igyál vizet,és nézd meg akkor mi az eredmény.ha akkor is dagad,akkor irány az orvos.És ez NEM JÁTÉK.

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Gyööö ezt a salaktalanító teát azért kezdtem el inni,mert dagad a kezem,nem izzad,dagad....és most 18óra után nem eszek,ennyitől is már jobb,legalábbis úgy veszem észre.tudom,h nem jó a sós étel,de nem főzök és nem is eszem sósan...tehát az kizárva....a teába ez van :aranyvesszőfű,bodzavirág,csalánlevél,gyermekláncfű gyökér,fekete ribizlilevél,hibiszkuszvirág,tarackbúzagyökértörzs,borsmentalevél.
képzeljétek ma vezettem,ami nálam ritkaság amióta gyerekem van,fosos lettem :oops: ...elég ügyes voltam,de azért lenne mit gyakorolni még.


rózsaszínű lett a képernyőm,mi a tökömtől?olyan rossz,mintha be lennék drogozva,vagy napszemüveg lenne rajtam.

ja és Gyö igazából sok ideget eszek,de nem kell félteni,más sokkal többet,és nekem most tényleg nem sok gondom van ,csak mi nők olyan aggódosak vagyunk...azon nem idegesekedek,h Zsigu szülei,családja ilyenek,csak sopánkodok,és furcsának tartom.
Vendég
 


Sziasztok!!

Reggeli kave!!! Van itt kave, kifli es pasi. Ki mit ker? :-)) Kavem van, kiflit talalok, a tobbit tessek kitalalni.:-)))
En is most iszom.
Az eccaka sutottem egy gombas-virslis-hagymas kenyeret, :shock: most kostoltam, szuper lett. :lol: :lol: :lol: Azert kacagok, mert nem volt hozza receptem, csak ugy osszekutyultam, amiket gondoltam, hogy kell bele es nagyon finom lett. Veletlen recept. :twisted: Kép Kép Kép

KépKép
mayakarina
 
 


Itt ma Viragvasarnap van. :wink:

KépKép
mayakarina
 
 


Sziasztok!!!
Dgabi köszi a lötyöt, nagyon finom!!!
Örülök, hogy derűsen írsz, Maya lassan lassan le fog szokni a ciciről, nagy lány már, bár ki tudja??? :D
Jó bulizást nektek!!!
Csenge egy hete éjjel 1,5 órákat fennt van, de olyan szinten most már, hogy látszik, hogy tejesen felébred, ki megy az álom a szeméből. Ti jártatok így valamelyik gyerekkel? Fogalmam sincs mi a tennivaló :shock: . Eddig azt hittem, hogy fogzik, de nem igazán duzzadt az innye sehol.
Nusi nagyon ügyes vagy :) , a vezetés gyakorlat kérdése, minél többször fogsz vezetni annál jobban és jobban fog menni, annál nagyobb lesz az önbizalmad. Milyen volt az éjszakátok? gxyszer, ha úgy hozza a szó kérdezz rá anyósodra, hogy mégis miért ilyen Zsiguval?
erif1
 
 


Köszi Gabi,kávé van itthon,én inkább Bon Jovit nyultam le :lol: :lol: :lol:

Erika,Tamásnak volt egy ilyen peródusa,kisebb volt mint most Csenge,mert nem járt még,csak állt a kiságyba,erre biztosan emlékszem. Nála az volt,hogy megébredt,két órát énekelt,játszott,majd visszafeküdt és aludt tovább. Ő velünk volt akkor egy szobában,Atti mindíg aludt mint a lőtt medve,én se keltem fel ezért,de hallgattam a dajnálását. Nem kellett neki társaság,jól elvolt egymagába,de kb. 2-3 hétig,biza bagolykodott.Ja,és a dr.-nőnek mikor mondtam,felírta a Romergan cseppet,erre az én fiam nem hogy lenyugodott,inkább bevadúlt.Egyszer kapott,többszőr nem.

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Erika az anyósomat sose fogom megkérdezni,mert Ők mind ilyenek,nem értené a kérdésem....szóval,h vhogy nem figyelmesek egymásra....Zsidu pl el se mondta h megy a korházba a szüleinek :shock: tőlem tudták meg.....szóval csak én vagyok ilyen lelkis picsa,de remélem Lili is ilyen lesz inkább.
Ami a vezetést illeti.........háááátttt kva béna voltam,de balesetmentes:) ...és ha a bnőm nem jött volna,nem indultam volna el.
.....és ma tök szép idő van,de ma nagylány vagyok és így nem merek vezetni,ilyenkor olyan gyenge fos vagyok,a figyelmem se igazi.....ma buszozunk!
megyek főzniiiiiiiiiiiiiiiiii
Vendég
 


Jé, Rusaliile, eszembe jutott, pediga románom az utóbbi időben :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: . Igaz a munkahelyemen kvül nem nagyon használtam és ott is csak a szokásos, szia hogy vagy, aztán mindenki húzta be maga után az osztályajtót. Érteni értek, de ha beszélni kezdek vagy angolul jönnek a szavak nagy kínomban vagy olyan, mintha fát vágnának a nyelvemen. :)
Van egy kérdésem, nektek vannak MO-i lelki és nagyon jó barátaitok, barátnőtök???? Ma ezen filoztam magamban és gondoltam megkérdezem. Na léptem, Csabi elvitte a gyerekeket, nekem szakdolit kellene írnom, kínomban már főztem, elraktam a házat, ide is jöttem, de most neki fogok. :cry:
erif1
 
 


Jaaj, csajok elment a jó hosszú hsz-om :cry:
Olyan sokat írtatok, h.nem tudtam egyszeriben lereagálni, kicsit visszaolvastam és elfelejtettem, h.akkor elszáll amit eddig írtam...olyan dühös lettem...na mégegyszer..
Gyö, örülök a munkahelyi dícséretnek..remélhetőleg anyagiakban is megnyilvánul majd.
Hajni, Joli (névsor szerint h.nehogy megsértődjetek :D ) vigyázzatok a pocikra..a baba természete szerintem kicsit lottó, nekem a két leányom kétféle, de méndkettő rossz éjszakás még most is, habár a kicsi mintha nyugisabb kicsit.
Dgabi, de jó h.szereted a munkidat...mit is csinálsz konkrétan? Ó, bocsi, újra pofátlan vagyok..nehogy megsértődjél rám, csak kíváncsi vagyok :oops: Veroncit én is most választottam el a szopitól, két hete nem cicizünk de még mindig keresi, főleg éjszaka nehéz..már én is sírok néha, de ha már idáig jutottunk nem visszakozok..csak kegyetlen boszinak érzem magam..
CSgabi, te is szokás szerint rohanásban..vasárnap legalább pihizzél kicsit, vagy kirándulni.. 8)
Ibolyaaa, te elveszett barika, jó hallani rólad is..de tudom milyen elhavazva lenni, én is a tegnap készültem el a kerttel, benne van a krumpli, bocsi pityóka nálunk, murok, peterzselyem, hagyma, a virágaim, cukkini, uborkát és paszulyt csak Gizella névnap után teszek, mert hanem lefagy a késői fagyok alkalmával azt már tapasztaltam. Egy csomó virágot is ültettem, a ház előtt szokott virágom lenni mert szeretem mikor csodálják az utcáról :oops: ..micsoda híú perszóna vagyok, úgy-e? Az epresemmel nem haladok, még csak félig van kész..de ma vasárnap van, majd hétfőn folytatom..lehet h.babona, de vasárnap nem szoktunk nagyobb munkákat csinálni, hacsak nem életbevágó..
FErika, hogy bírsz ennyit csinálni? Én kinyiffantam volna eddig :lol: ..és kicsit irigylem a nyári terveiteket, én sose fogok oda eljutni, pedig álmodom róla...de ti megérdemlitek...használjátok ki és pihenjetek is kicsit..és élvezzétek egymás társaságát Csabival is..
Nusi, a kézpuffadáshoz nem tudok hozzászólni, nekem nem szokott..Zsigunak mit mondanak? tudnak már valamit? Ez alkalommal nem adnak neki egy kis betegszabit? h.egy kicsit ti is lehetnétek együtt..Lilkót elvinnéd kicsit anyukádhoz...csak ketten lennétek..mint régi szép időben...Mi a leányok születése után nehezen találtunk vissza egymáshoz Lórival, egészen át kellett értékeljek én is egyes dolgokat..úgy érzelmileg, mint "testileg" úgyhogy meg tudom érteni mennyire nehéz nektek is...szorítok nektek...
Többiek...CsufiKinga, Ildikó, AsztaKati, Tücsi, Erika, Oti, sőt Pentason Kinga...hogy vagytok? Gyerkőcök? Munka? Férjek :oops: ?
Elküldöm, mielőtt ez is elszállna..
édy
 
 


Tényleg, ma román Virágvasárnap van! Ettől függetlenül kellemes vasárnapot mindenkinek...
édy
 
 


Sziasztok!

Édy ....szó szerint édi vagy:)amit hozzám,nekem írtál az nagyon jó lenne,de sajnos nem megoldható....részletezem...Zsigu nem egy cégnek,magunknak dolgozik,ha kivesz pár nap szabit,annyival kevesebb a pénz,ami nem nagy dolog,inkább az ha nem áll habtákba,elmennek az emberek máshova és lezsoknak rólunk.....
a másik...Lilit anyum nem tudja ellátni,csak pár órát....sajnos még megfürdetni se tudja....egyéb akadálya nincs a dolognak :lol: :lol: :lol: :lol: ...de én nagyon szeretném,egyszer talán összejön:)....zsigu annyira nem vágyik gyerekmentes pásztorórára....mert mi lesz Lilivel,mellettünk a helye :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll:
Vendég
 


ja és nem javul Zsigu fülzúgása.:(
Vendég
 


Sajnálom Nusi :cry: , nagyon rossz az a fülzúgás...
édy
 
 


És köszönöm, kedves vagy..én EDY-ként akartam regisztrálni, de visszadobta h.ilyen nevű felhasználó már van.. :? ez volt a következő ötlet..
édy
 
 


Sziasztok!

Nagyon hosszú kezd lenni nekem ez a hétvége, úgy érzem, már sosem pihenek meg. Vendégeink voltak ebédre, most jönni munkába, holnapra is annyi a tervem... Vágyok egy 3 órás pihenőre, amikor nem kell semmit se csinálni és nem is éjjel van :(

KépKép
Kép
el..né
 
 


Joli, neke most tényleg pihenned kellene..csak ahogy észrevezem te is úgy szeretnéd, hogy mindennel kész legyél...a kettő nem passzol össze..valamit el kell hagyni...a vonalzód szerint csak egy bő hónap van a babóca érkezéséig, más nők ilyenkor már rég nem dolgoznak. Te még meddig akarsz? van helyettesed már? bízzál valami munkát rá is..és főleg kíméld magad..mert a szülés se lesz sétagalopp, sok erő kell hozzá és ha nem tartalékolsz, kifogysz mikor legnagyobb szükséged lenne rá...Elemér nem morog h. pihenned kellene? Újra elvetettem a súlykot :oops: , bocsi, csak annyit akartam mondani, h. most fontosabb vagy te mint minden munka, mondjál nemet...
édy
 
 


igen,igen Joli :):):) csatlakozom az előttem szólóhoz.....kapjál észhez és pihenj,amíg tudsz egy kicsit:).......persze ha megteheted.....
szeretünk,nem bántásból írjuk....:):):)
Vendég
 


Tudom, hogy nem bántásból írjátok! Én nem vagyok sértődős. Többet szoktam pihenni, de most nem jött össze. Munkába szeretek járni, nem akarom feladni, nem akarok helyettest. Legfenebb kevesesebbet fogok bejárni. Elemér ugrik be helyettem, amikor nem tudok jönni. De van neki ezen kívül, amivel töltse az idejét. Úgysem tudnék otthon ülni, így bejövök.

Nem vettünk a tegnap pelenkát a börzén, még nem tudom, milyen pelenka fog jó lenni neki. Először csak próbálkozunk egyfélével, megveszünk1-2 csomagot, aztán ha nem bírja a bőre, akkor lecseréljük.

DGabi, örülök, hogy minden jól megy!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Ami a pelust illeti,....mi Liberot használtunk,mert elsőgyerek,mindenből a legjobb:)....aztán rátaláltunk a Tescos lilazacsisra( vki ajánlotta) és az is nagyon jó,mi azt használjuk most is.
Most kaptam két kupont a dm-be és féláron vehettem vmit a dm-be,vettem is két zacsi Liberot :):):):) nagyon jóóó,szeretem ,de drága..........még a huggies-t is szeretem....de drága:(
popsitörlőbe huggies-t használunk,mert az jó vastag,elég vizes is,nem marad cuccos a kezemen.....:):):)
viszont egyszer kaptunk dm-es babynova (?) pelust,na ha éltetek rosszat,tiszta zacsi az egész külseje,ha ránézel is felsebesíti a gyerek senekét,borzasztó volt............nem is használtuk el....odaadtam a szomszéd kutyájának,....tanították szobatisztaságra.
Vendég
 


Sziasztok jó reggelt!!!!
Ma én hozom a kávét? Hát mi történt a mi korán kelő Hajninkkal?
Én nem tudok olyan szép képekkel ide csalogatni benneteket, mint Gyö, Dgabi vagy Oti, így a virtu kávéval, löttyel kell beérjétek. :D
Szép napot, én szaladok is tovább!
erif1
 
 


Sziasztok :)


Kellemes hetet kivánok mindenkinek!


Sajnos a mienk nem kezdődik túl fényesen, Efi nagyon köhög :cry: Az éjjel bármit csináltam vele, nem bírta abbahagyni...
Most kimosok mindent az ágyról, és letisztítom a matracot, mert bár viszonylag új, arra gyanakszom, hogy a portól lehet... Nappal nem köhög és nem csorog az orra sem, csak éjjel akar megfulladni a drágám :(
Közben próbálom teljesíteni a fél évi feladataimat- de nagyon nehezemre esik koncentrálni :oops: Teljesen üres a fejem... Kínszenvedés minden dolgozat, de még egy cíkk elolvasása is :oops: :oops: :oops: Már arra gondoltam szednem kellene valamit... pl. agyfényt :D :lol: :oops: :P


Bocsánat, hogy nem írok senkinek külön :oops: Sajnos mindenkire nem lenne időm :? De gondolok Rátok, mindenkire!!!

Puszilok mindenkit: Gabi
csega
 
 


Jó napot,kellemes hetet mindenkinek!

Erika,teszek én ide egy cifrát,hogy ne legyen lé és lötty hatása,jó? :lol:

Csgabi,sajnálom,hogy ennyire fáradt vagy,pedig most fitt kéne legyél te is,hogy jól vedd az akadályokat.

Joli,a tegnap,ha lett volna időm,beugrottam volna hozzátok,anyósom meglepett egy szinházjeggyel,ott voltunk a Nagymező utcai színházban.Tegnap délelőtt tudtam meg,hogy nekem is van jegy,ott voltunk utó Zsolt napozni,majd anyós,a barátja és én eljöttünk,Laci pedig Kriszta pesztrált. :wink:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


sziasztok!
egy hét itthon Lilivel.....megint beteg........és ugyanazt a gyógyszert adta a dokinő.....és ezzel betelt a pohár....váltani akarok dokit.
majd még jövök....
Vendég
 


hehe..lemaradt a lééé...

Nusi,sajnálom,hogy egyik baj után itt a másik :(

Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Mi is betegek vagyunk, de már két hete :cry: :cry: Pénteken majdnem elrohantunk Zs. után Szovátára, mert ő is beteg, belázasodott, de aztán délutánra lement a láza és mégis ott maradt mamival..a kicsi viszont úgy köhög, ahogy Gabi mondta..be nem áll a szája..nagyon elegem van már nekem is ebből a sok betegeskedésből. Az antibiotikumtól viszont gyomormenést kapnak az én leányaim és az étvágyuk is elmegy :shock: :? megyek valami ebéd után nézni, mert kivágják itthonról a szakácsot és a házvezetőt :lol:
Szép napot mindenkinek!
édy
 
 


Sziasztok!
Erika,Lotti is csinált ilyent,h.éjszaka kellős közepén felébredt,lemászott az ágyról és elkezdett játszani(mindig ég az éjjelilámpa)pár nap és leszokott róla!remélem nálatok is így lesz!
Csgabi,lehet,h.fáradt vagy!pihenned kellene-persze tudom mindig akad fontosabb tennivaló!akkor Efit nem vitted oviba?a porallergia(azt hiszem erre tippelsz)inkább orrfolyással és tüsszögéssel,könnyezéssel jár!sajnos Bernusnak ez van!
Édy,nekem a virágoskert nincs szem előtt,mert az udvar a két kutyáé,mindent letaposnak,kiírtanak,de valamit-valamiért,ők őrzik a házat!Kutyamentes területen a kertben van a veteményes,két virágoskert,medence,kertitó...csak az láthatja,aki bejön hozzánk!
persze,azért hiú vagy :lol: (ezt viccből írtam!)
Nusi,sajnálom,h.megint beteg Lilike,gyógyuljon meg hamar!
Gyö,már hiányoltalak...de megnyugodtam,h.csak színházba voltál!
Dgabi,hogy telt a szülinapi zsúr?majd hozol képeket is,ugye?
Joli,Hajni,hogy vagytok?
Nem volt szándékomban név szerint írni,mert megint el vagyok havazva,vár a házimunka,de lemaradni se akarok...bocsi,akiket kihagytam :oops:
lótusz33
 
 


Édy,jobbulást a lányoknak!a hasmenés,lehet gyógyszerérzékenység miatt!egyhúron pendülünk,ja,Csíkban is pityóka a krumpli,úgy hogy értem én :lol:
lótusz33
 
 


Sziasztok!

Eri, kösz a reggeli italt!

CsGabi, Efinek jobbulást kívánok! Egyúttal Nusi és Édy kislányainak is!

Gyö, milyen darabot néztetek meg?

Ibolya, már te is bocsánatkéréssel fejezed be a hsz-t? CsGabi is... Ez egy új szokás?

Az éjjel nagyon fájt a fejem, nem tudtam aludni, reggel megmérettem a vérnyomásomat, rendben volt. Nem tudom, mitől fájhatott...

KépKép
Kép
el..né
 
 


Joli,előszőr neked válaszolok,míg ki nem megy a fejemből :lol:
Csoda az élet!-Nofretéte...ez a címe,egy musical,és volt mélysége,mondandója,úgyhogy megérte látni.

Erika,te hogy haladsz a tanulással?

Hajni hol a búsba van?Nekem hiányzik!!! Kukukk,Hajni!! :lol:

Bosszant,hogy Oti se jön.Úgy érzem,így egyben voltunk egy csapat :(

bocs,most megyek,szinte elfelejtettm,Krisztát hazahozni.Basszus..még jövök.

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Megint kezdett fájni a fejem :( Van valami front?

KépKép
Kép
el..né
 
 


igen,Joli,van.Holnap és holnaputánra esőt mond,hideg front...

http://www.idojaras.hu/mo_reszletes.php

itt írja.. :( igyál kicsi vizet lassú kortyokban..kéne oldja a fájdalmat

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


sziasztok!!!

Sajnalom, hogy megint betegek a gyerekek. Gyogyulast kivanok!!

Rusalii=Punkosd, Viragvasarnap= Florii :)

A buli jol sikerult, csak hulla faradt voltam, mire veget ert. Ezren voltunk. :shock: :x

KépKép
mayakarina
 
 


szia,Gabi..akkor azért nincs kép még feltéve,mert le kell kicsinyítsed,hogy beférjen..mind a 100 ember... :lol: :lol: :lol:

én személy szerint várom :wink:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Gyo :lol: :lol: :lol:

Edy, megprobalok valaszolni: ruhatervezo teknikus a vegzettsegem. Uj modellek varrasat kell nyomon kovetnem, rendelesek, munkasokat ellatni munkaval (figyelni kell, hogy egyforman nehez db-okat kapjanak), barmilyen problemaval hozzam fordulnak, en vagyok az osszekottetes a munkasok es fonokok, szabaszat kozott, en targyalok a szerelokkel, a kesz db-okat ellenorzom, "pontazs", stb.
Ezer aprosag, egesz nap rohangalok, :lol:, nem unatkozom. De azert egy-egy kave, traccsolas belefer es az ebedszunet is egy ora.
Minden evben ketszer reszt vesz a ceg a parizsi divatheteken, ez egy expo. Na, az erre valo keszulodes szornyu. :roll: De a tavaszit megusztam. :lol:

KépKép
mayakarina
 
 


ne haragudj Gabi h.ilyen kíváncsi vagyok. :oops: Tetszik a munkád...az a jó h.neked is.Én is várom a képeket. Valaki meg tudja mondani hogy kell lekicsinyíteni? Én is tennék, de mindenhová nagyok :( A képszerkesztő programunk angol, én csak franciául tudok :? valami más programot kell kunyeráljak az öcsémtől..
Én ma újra jól kivagyok..pedig egész nap itthon tevékenykedtem..de a körmeim még a gumikesztyű alatt is kikészültek :cry: az enyémeket most nem lehetne kitenni ide :shock:
édy
 
 


Edy, dehogy haragszom. Orulok, hogy erdeklodsz. :lol:
Mi ACDSEE-vel kicsinyitunk es picasa-val tunik el a piros szem.
Ma nekem is letorott egy kormom mikor zartam az irodat. :cry:
Zsuzsanna helyre jott?? Imadom Szovatat. Ott szeretnek oreg koromban hazat venni es kerteszkedni. Almodik a nyomor... :twisted: :roll: :twisted:

KépKép
mayakarina
 
 


Dgabi, tényleg jól hangzik az egész ami a munkáddal kapcsolatos.
Tényleg nem tudok románul :oops: :oops: :oops:
Majd megnézem én is, hogy hogy kell lekicsinyíteni a képeket.
Mi pizzázót akartunk 90-ben nyítni Szovátán, ha akkor lett volna lové, akkor most nem innen irogatnék be, hanem a panorámás házamból ami a tóra nyílik :D , még úgy képzeltük el, hogy a tó bal oldalán nyitnánk a pizzázót és görkoris csajok vinnék ki a pizzákat, kis topokban, mini szoknyában, de hát nem volt pénzünk befektetni. :( :( Első pizzázó lett volna akkor.
Annyira szerettük Szovátát, hogy Csabi ott kérte meg a kezem. :D és ttilával oda mentünk először nyaralni, amikor 4 hónapos volt. csenge még nem járt ott, de a nyáron fog az biztos.
erif1
 
 


Dgabi....én se kéárdeztem sose,h mi a munkád...pedig megérte volna....tetszik a munkád,érdekes is lehet....bár biztos van uncsi része is....:)...itt vmi hasonló munkára mondják ,h ő a meós:):):).....
Erifffff nekünk volt pizzázónk....itt....de nem részletezem...kevés lové...elúszott ...mindenünk.... :x :cry: :cry:


Akiiiiiiiiisassszooony elaludt annyira elfáradt.....vendégeink voltak,22kor mentek el....
.........és képzeljétek !ma vigyáztam egy kisfiúra aki másfél éves,és Lili olyan figyelmes volt,olyan édesen anyáskodott,h el voltam ájulva....máskor tiszta irigy...ez az enyééééééééém!az a Lilijjjjjjjjjjjjjjjjééééé!!!..........mostmeg tiszta cukorfalat volt,nagyon büszke voltam rá.megérdemelne egy kistesót :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ....na de ezt a témát hagyjuk. :wink: :wink: :wink:
holnap jöööööööönnnn APAAAA hazaaaaa!!!!!!!sztem nem sokat leszek holnap,de majd jövök....
puszi
Vendég
 


erif nem jól írtam .....akinek kevés pénze van az ne vágjon bele,mert szegény embört még az ág is húzza.....ez az én véleményem....anyumé meg az volt :aki mer az nyer.....hát nem jött be .........sok lové,ház...ez meg az elúszotttttttttttt
Vendég
 


Sziasztok
Úgy látszik megint rám hagyta Hajni a kávé osztást, pedig én sosem iszom, de hát tesék itt van a sok virtu ital, válasszatok!!! :D
Nusi, sajnálom, hogy nem jött össza a buisness nekektek :( .
Édy ilyen a nők sorsa, szép körme annak van, aki egész nap néz ki a fejéből és semmire nem teszi a kezét nekem olyan, hogy egyszerre 10 hosszú körmöm legyen, csak most van (mert nem az enyémek), amúgy mindig egyik le van törve, hol ide akad be, hol oda, pedig kemény és erősek körmeim.
Dgabi nem mondtad, hogy a nagyobbik lányod szereti-e a babysittert?
erif1
 
 


Köszi a kávét Erika ! Attól,hogy nem kávézól,még iható ez amit ide bedobtál. :lol:

Ma ha hazamegyek,lefényképezem,mit alkottam.Tisztán bele vagyok vakulva,úgy megkínoztam a szemeimet.Balázs barátnője ló-bolond,(most lesz a ballagása,egyebek közt ezt fogja kapni) és neki csinálok egy vállra akasztható vászon táskát,annak hímeztem,vagyis varrtam keresztszemessel az elejére egy vágtázó lovat..Szép lett,de megkínozott erősen az apró minta.

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Sziasztok!
Nekem mintha kínaiul írtad volna a virágvasárnapot és a pünkösdöt,Gabi :oops: tudok románul,mégis ezeket nem tudtam eddig!
Gyö,kíváncsi vagyok az alkotásodra...tudod Bernusnak is megakad a szeme minden lovas dolgon!
Tegnap délután megejtettük az első családi biciklitúrát,csak én voltam elfáradva mire hazaértünk...otthon várt a megkelt tészta,kalákában azt is befejeztük úgy 10-re! :lol:
Megyünk Lottival levegőzni,majd még jövök!
lótusz33
 
 


Tudd meg,Ibolya,azon gondolkodtam,amíg varrtam,hogy Bernusnak is tetszene.. :lol:

Még nem késő,hogy míg odaérünk megint hozzátok,addig neki is varrjak egyet.. :wink:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Jaj,de aranyos vagy,de nem így értettem!tényleg ne fáradj!Bernus Pony klubtag,minden hónapban kap csomagot,mindenféle lovascuccal,kulcstartó,top,nyomda.lovas dvd,könyvek,rengeteg mindent!
De azért megmutatod,ugye?
lótusz33
 
 


persze,csak éppen érjek haza és "képezzem le" :wink:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: