Új privát üzeneted érkezett!

király. addig pofáztam itt magamban míg laptető nem lettem. :twisted:
Vendég
 


megyek és cigizek egyet, legalább ennyi örömöm legyen... :twisted:
Vendég
 


kukibébi

addig locsogsz itt míg cigizned kell. te a kajákat kívánod én meg a cigit :oops: persze, mert bűnöztem 5körül és ettem egy rétest meg egy baconos kroit.
ja, nyugi nem gyújtok rá! 10év asszem elég volt. tényleg szept 11.-én volt két éve, hogy elszívtam az uccsó(remélem, de egy dohányos sosem mondja, hogy leszokott, csak azt, hogy abbahagyta, egy ideig) cigim.

bűnözésem oka:
taknyos a gyerek :( :( ez az első betegségünk. jó gyógyszerész anyuka rohant patikába és megvette a félpatikát :D . ja, a kedve még jó, szerencsére

jim
süti nagyon ott! és pizza recept is kell(szerintem nem volt fent)és milyen lisztből?

ja még Kukibébi
te sem vagy asszony?szerintem minden lánynak jár egyszer egy királylány ruha :D . nekem csak ez hiányzik, pedig inkább fius volnék :roll:
toncsi

toncsi80
 
 

 
 

de én asszonka vagyok, csak nem volt ruhám, két tanúval nyomattuk abban ami rajtunk volt... :D 8) lagzira továbbra sem vágyom, csak rucit próbálni... :D
Vendég
 


nekem is le kéne szokni a cigiről... na az lesz a következő, ha lefogytam most úgy tervezem. aztán az unikumról. aztán mit kezdek magammal? :D
Vendég
 


ja, Hédibébit sajnálom (nem téged jim, a toncsiét)... de kemények ám, meggyógyulnak hamar, enyém is taknyos, én csak cebion cseppezem, meg törülgetem a nóziját, annyi.
Vendég
 


Hahó !

Ém is itt vagyok ám, pill. mindjárt jövök, csak levágom a Marci körmét! :lol:
Vendég
 


helóka dögöshokis mártibébi! :D 8)
Vendég
 


Na szóval ............
Kukibébi???? :?: :?: :?: !!!!!!
:lol: :lol: :lol: ( Toncsi, ez honnan??? írtó jó! )
Foster!
Sajnállak nagyon zsömle ügyileg.... jaj ha belegondolok is borsózik a hátam!
akkor mi van most mennyi van még hátra??? 5??

toncsi!
mielőbbi gyógyulást nektek. És mit adsz neki?

Jim!
Fúúúúúúúúúú nagyon guszta, legalább olyan, mint anyukádé..
most akkor az az a fruktóz, ami Norbinak van, ami por alakú?????????????
ezt kapd ki, milyen ebédet rittyentettem:

Kép
Vendég
 


márti
altatásban szoktad te is??? én úgy úúúúútálom a körmét vágni. mert hetente kell, mert kimarja magát és mert csak alvás közben és van hogy felébred :evil:

kukibébi
az a baj, hogy én szerettem cigizni, így maga a dolog hiányzik. de egyébként szent cél(ez volt api kikötése , hogy csak akkor lehet gyerek, ha fél évet nem bagózok-azt hitte nemtok leszokni, hát megszívta, mert a csöppért mindent :wink: :lol: )vezérelt.

jaj, szegény kismókusom még lázas is :cry: :cry: :cry:

csajok!
éjjel honnan tudom, hogy lement-e a láza??? keltsem fel???(persze, ha a sok takonytól nem kell magától :roll: )

egy aggodó toncsi

toncsi80
 
 


Bence köszöni a köszöntéseket!!!!!!!!!!!!!!

Nagyon örült neki, hogy gondoltatok rá!!!!!
Vendég
 


toncsi!
szerintem észre fogod venni, ha megfogod azért az érzik!
ja én most a nagy kölöknek vágtam a körmét, Bencének az sokkal nagyobb meló...........
Vendég
 


Ja toncsi api, az nálunk is api!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
mindig akartam írni, csak elfelejtettem, de mikor írod, mindig kacagok rajta... :D
Vendég
 


IMÁDOM.........
kicsi golyóm...

Kép
Vendég
 


Na, én is előkeveredtem mára...

Milyen tré napom volt!

Mártikám! Isten éltesse feledik szülinapján Bence bébit!!! :D

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


márti
foster avatárján a kép a macskafogók rajfilmből van, és ezt a csini, ámbár kissé butuska patkánycsajt Kukinak hívják(szerintem) :D

kaja jól néz ki!

fruktóz van sima nem Norbis is!

adtam a kis Renitenciababának fél kúpot(ugye még fél az adag :?: ) meg orrszívót. de vettem nasivin pinduroknak valót, meg cebion cvitamin cseppet, meg sterimar orrsprayt, meg panadol baby szirupot. és szájmaszkot vagy tizet apinak, hogy legközelebb ne betegítse le a kölköt :evil: :evil: mert én még csak hagyján, mert tudom, hogy elmúlik meg minden, de az a szerncsétlen még olyan kicsi.... :(

toncsi

toncsi80
 
 


Nem kezdtem el a juharost, mert tegnap a zuram bejelentette, hogy a héten még kétszer megyünk vacsizni. Egyszer a Trófeába, egyszer pedig a kedvenc kínainkba rákot meg lazacot nyomatni. Úgyhogy marad az update október 16-ig. De akkor már szigorú leszek magamhoz. Becsszó.

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


Toncsi, homeós Euphorbium jobb, mint a Nasivin! Két hete Botitarka is szenvedett a takonytól, úgyhogy tudom. :roll: :wink:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


mennyaszonyi ruha???????? Jó a téma!
egyszer volt rajtam, húúúúú de rég volt már, és akkor olyan csodaszép volt az a ruha, immár 10 éve, most meg anyáéknál találtam fotót, és mondtam neki, hogy jól dugja el, mert titkos dokumentum.....
nagyon gáz.... korona a fejemen :? na de akkor az volt a menő! :lol:

a márciusak már látták a mostani esküvői képeinket, mutassam meg nektek is ( dagik.... :lol: )
Vendég
 


márti

ez a Bencus nagyon cúúúki! és milyen sok hajacska, jó sűrűnek tűnik!

ja, api meg a familia kft-ből jött. mert úúútálja, ha apizom. de én sem szeretem, ha kecskebékázgat :evil: . a békát már megszoktam(bár a múltkor nem repestem, mikor utánam szólt a patikába, hogy "hé, Béka..." én hülye meg oda is fordultam :roll: , meg az egész patika is :?

Éva
mesélj! mi volt rossz?

toncsi

toncsi80
 
 


jim, az a zserbó..., hát éppen próbálok nem éhenhalni

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


Évi!
"Euphorbium" az csepp????
Vendég
 


igen kérünk királynős képet!!!

évi
euphorbium kúp, golyó oder szirup? hanyas hígítás? milyen adagolás?

toncsi

toncsi80
 
 


Toncsi, reggel 7 óta csak akkor nem ordított a drága kisfiam, amikor épp kézben volt, aludt vagy kint toltam a babakocsiban. Így kifáradtam, behülyültem és alig bírtam ki, hogy ne gyújtsak rá. Az apja meg hazajött és megkérdezte, hogy mitől nézek ki úgy, mint egy zombi!? Szerinted nagyon elküldtem a francba? :oops:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


igen..... a Familliába volt api?????? És kicsoda?

szegény Évi???? igen Jim már csak ilyen merényleteket szokott csinálni!!!!!!!
Olyan ügyes csajszi....nem????
Vendég
 


Euphorbium orrcsepp

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


Nekem is volt királylányos esküvői ruhám. Annyira élveztem a ruhapróbákat! Tényleg nagy kaland! :wink:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


toncsi!
Ez nem királynős, hanem ez a 2. és óriási hassal!!!!! :D
szülés előtt másfél hónappal.....

ja valaki meg tudja mondani, hogy hol van az a szerkest gomb, amivel letudom törölni a képeket??
Vendég
 


Foster, bakker pont jókor nyomatod a cigizést. Annyira vágyom csak egy szál mentolosra... :roll: :oops:

Kedvenc férjem kitekerné a nyakam...

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


Márti! Nagyon boldog felediket Bence bébinek! Tök ari egy kispasi.

Toncsi! Takonykór hamar elmúlik max 1 hét. Nekünk már 2x volt az elmúlt 1,5 hónapban. Sajnos nálunk a nagyok hordják haza és lehet, hogy ami rajtuk nem jön ki, az a pindurnál már igen.
A bébi nasivin jó, meg a sima tengervizes is. Én mindig cseppentettem (fújtam) egy-egy cseppet orrszívás előtt az orrába és így jobban kijött a cuccos.
Jól tetted, hogy adtál neki kúpot lefekvés előtt. A cebiont én eléggé eltrehánykodtam, mert annyira utálta bevenni. :(

Jim! Ez a zserbó.... ÁÁÁÁÁÁ Én is akarok!!!!!!! Holnap megyek hozzád zserbózni. Vigyázz, ha valaki 9-kor becsönget, az én leszek. :lol: (Ne aggódj nem fogok, mert rohanok haza az oviból.... :cry: :cry: Megyünk Ringatóra, utána meg kozmetikushoz szőrtelenedni. :lol: :lol: :lol: )

Évi! Nekem is rohangálós napjaim vannak... Alig élek estére... Ma 3x voltam csupán Telkiben. :twisted:

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


jesszus, arrébzizzenek pár percre és mire visszajövök teleírtok egy oldalt... :shock: kemények vagytok csajok... :shock:
Vendég
 


szóval ja, márti, már megvitattuk toncsival, hogy kuki az avatarom neve, de látom már ti is megvitattátok az imént.. 8)
Vendég
 


gondolom a bébit meg visszakapom, mert mindenkit bébizek... 8)
Vendég
 


jaj szegény Hédibébi, ha láz is, az már gázosabb... szerintem is egy homloktapi is elég az anyai szívnek, hogy megérezze, hogy lázas e a ded...
Vendég
 


foster írta:
jesszus, arrébzizzenek pár percre és mire visszajövök teleírtok egy oldalt...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
látod látod kell neked cigizni! :D na akkor hány napod van még??
ja és te is tudnál még képeket rakni ide, mi gyorsan megnézzük, és utánna letörlöd.... naaaaaaaaaa???????????

mondjuk én sem tudom, hogy hogy kell...... :? de ha valaki megmondja, Jim nagy szakértő ebben!!!!!!!
Vendég
 


úristen ezt a mondatot én írtam az előbb? :shock: mióta vagyok ilyen pátoszos? :shock:
Vendég
 


Petramama!
Köszönjük!!!!!!!!!!!!!!

Évi! Neked is!!!!!!!!!
Vendég
 


ez volt a nyolcadik, még van a kilenc meg a tíz, meg utána még öt nap amíg visszaállok a szilárd kajákra, úgy mint egy napig narancslé, aztán zöldségleves, aztán nemtommi, eddig emlékszem...
Vendég
 


Nosztalgia..., ilyen voltam 2006.07.08-án

Kép

Kép

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


mindig azt mondják, hogy ott van a "szerkeszt gomb"
hol?????? Kérdem én???????
Vendég
 


én is kívántam ám már boldog felediket Bencebébinek, csak még az előző oldalon... :D persze ezt most nem azér' hogy nekem is megköszönd, csak hogy ne hidd, hogy paraszt vagyok... :D :D :D
Vendég
 


Évi!!!!!!!!
Olyan szépek vagytok!!!!!!!!!!
Vendég
 


ha be vagy lépve, akkor minden hozzászólásod jobb felső sarkában az idézet felirat mellett márticica
Vendég
 


Márti, a szerkeszt a Te hozzászólásaidnál jelenik meg a jobb felső sarokban, miután már elküldted a hsz-t. :wink:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


Fosterka! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


szépek vagytok Évibébi, kép egy esküvői tsókról?... :D :D :D 8)
Vendég
 


Fosterka!
ha egy kicsit feljebb lapozol, akkor meglátod, hogy már írtam, hogy Bence köszöni a köszöntéseket!!!!
Nagy kékkel........
csak ők még utánna írták, így megköszöntem mégegyszer!
Érted KUKIBÉBI???????? :lol:
Vendég
 


márti

amikor visszanézed a hozzászólásod)a képet amit törölni akarsz) jobb oldalán fent szerkeszt gombra kattint és akkor megjelenik és rámész a képet jelentő kódra és aztatat törlöd
éés az apukát(károly az esztergályos cecilia(anyuka) férje volt api és az Ádám(nagyfiu) mondta, mindig, hogy "de, api..."

évi
jön a Bocika foga?ja, egy cigó nekem is jöhetne 8)

Petramama
köszi akkor ne izgulom magam halálra.

toncsi

toncsi80
 
 


hogy mi milyen okosak voltunk egyszerre évikém... :D :D :D
Vendég
 


Fosterka Évibébi!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: