Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok

jimbo!
8×??? :shock: azta paszta! napközben adsz cicit eleget ennek a gyereknek? mert azt olvastam, hogy azok a kölkök, akik napközben nem érnek rá(mennyi rengeteg , érdekes dolog van) éjjel ciciznek a sötétben, mert akkor más látvány nincs. meg mennyit alszik nappal? mert ezekszerint éjjel nem sokat.
ja,még az jutott eszembe, hogy persze, hogy éjjel cicizik a gyerek, ha nappal nem jut hozzá :shock: , mert apu kisajátítja 8) :lol: :lol: :lol: . szóval nincs jó ötletem :oops:

éda
írj és ne csak este!!!

Márti
sokáig tartott az az edzés!!! :roll: de ügyi vagy! hányszor estél?

bosek
jól hangzik ez a gép, csak drága.akartam már kérdezni, hogy honnan a nicknév? te vagy a főnök?

csajok! én még életemben nem voltam kozmetikusnál :oops: :oops: de már tervezem :D szeretnék tartós szempillafestést. kicsit igénytelenek érzem magam, mert még sosem voltam. de a kevéske pattanásaimmal jóban vagyok, kissminket meg tudok oldani, nagy nem kellett.

főzök cukkini levest(kaprosat), meg már kész a rebarbara szószom. api hoz husit.

kvaszéva
miért nézetted meg , hogy laktózintoleráns vagy-e? ment a hasad a tejtől?

kukibébi
mostság nem is locsogsz sokat. tegnap a kölkök olyan korán már aludtak :roll: enyim csak 9körül szokott.

puszipá
az igénytelen toncsi

toncsi80
 
 


Sziasztok!

Jim!
majd a zserbónyák recit felraknád??? Ma sütöd nem??
ami a képen van az anyukád féle volt, nem?
8*??????? te jó ég! Én is csak azt tudom mondani amit Toncsi, napközben eszik eleget???
és éjszaka követeli a cicit?? van cumija?? gondolom nincs...... azért adod a cicit.......
azt szerettem volna még kérdezni, hogy te csak 1-es kódokat eszel????

Toncsi!
Képzeld csak 2-szer estem, de az sem volt brutál, meg egyszer kentek fel a palánkra............. :?

Bosek!
Gratula!!!!!!!!!!!!! nagyon ügyes vagy!!!!!!!!

foster!
azt akartam érdeklődni, hogy írta Évi hogy C a juharszirup amit látott, az nem mindegy melyiket iszod???????
hány napod is van még hátra??? kitartó ügyes csaj vagy!!!!!!!!!!
Gratulálni tudok neked is!!!

Évi!
Veled mi a helyzet????? elkezded???? vagy már elkezdted???
:lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ja Toncsi!
Még ez nem is tartott sokáig, mert 9-fél 10 körül itthon voltam.
de eredeti időpont 9 től 10-ig!
az igen már egy kicsit késő lesz, de legalább Bence durmolni fog, és nem fog sírni utánam, mert tegnap kicsit sírt! :cry:
Vendég
 

 
 

márti

az esést gondolom kivédi az a sok védőfelszerelés, de a passzírozást :shock: azt nem szertném, meg biztos úgy össze is rázódik az ember. brrr...
ja, végül is az esti az ideális. de negem már senki rá nem venne, hogy altatás után elmenjek vhová. na, jó haverokkal, barátnőkkel(akik mostság messze vagy elfeledve) dumcsizni.talán.

jimbo
zserbó engem is érdekel. nekm anno voltak norbi lisztjeim, de asszem nem használtam el, mert nem izlettek a dolgok vele. várom beszámolód, hátha, és akkor lehet veszek megint.

toncsi

toncsi80
 
 


márti

Bencének boldog feledik szülinapot!!!!!

toncsi

toncsi80
 
 


Toncsi!
Köszi! Most ha nem írod................. nem is vettem észre! :D
Vendég
 


Márti :D az a jelűben van a legkevesebb vitamin meg egyéb király cuccos, mert az finomított, bé, cé, dé, azokban már sokkal több, én is céssel nyomom, azt írta a cikk.... hidd el, a kitartás meg én közel sem vagyunk puszipajtások, csak ismételni tudom magam, ha én bírom, bárki bírná, de majd remélem az Évi alátámasztja ezt pár nap múlva... mert azért az első két nap szar, de utána már semmi éhség, legalábbis nálam így volt.... de azért köszi, én meg gratulálok, hogy csak kétszer taknyoltál, meg hogy ilyen ügyi vagy és este még képes vagy edzeni... ehhez sokkal faszább csajnak kell lenni, mint a juharszirupvedeléshez... :D én például egy gyüminapot ki nem bírnék végig, attól baromi éhes lennék, ettől meg nem, úgyhogy ha már nem szoptatsz te is simán bírod majd, meglátod.... 8)
jim :D jesszus, nyolcszor, kemény... hát nemtom, kéne egy csomó dolgot tudnom, hogy belepofázhassak, például cumisüvegből elfogad e bármit, nagyon keményen ellenzed e az esti tejpépadást, illetve ellenzed e a teáztatást éjszaka... és bakker már itt voltál amikor azt írtam, hogy nem bírlak megvárni.. :D én a konyhai romokat másnapra szoktam hagyni :oops: takarítson a tököm éjjel, inkább alszom, bár én is utálok kupira ébredni, de fáradtan ébredni még jobban utálok... amúgy is nálam minden a rend rovására megy, mindig azzal vigasztalom magam, hogy hát, ez nem az az időszaka az életemnek amikor minden glédában áll, de sebaj, eljön majd az is, most inkább képes vagyok a kölkökkel fetrengeni a padlón vihogva a kupi közepén minthogy takarítsak és ne velük legyek.... :D na jó, ez hogy jött ide?!
toncsibébi :D kölkökkel ha másnap suli, akkor én borzasztóan szigorú vagyok, héttől nyolcig terjedő időben döntheti el a nagy, hogy mikor fekszik, a kicsi szerint meg a nagy az isten, úgyhogy mindketten alszanak legkésőbb nyolcra... minden fényforrást lekapcsolok a házban ilyenkor, csak a prüntyijük megy, arra alszanak el (prüntyi: fiserprájszos csillag, zenélget meg a plafonra vetít mindenfélét, én is tök bekábulok mire elalszanak... ez általában max 10 perc, nagyon andalító a téma)
hülye vagy, nem igénytelen :D én is kozmetikus nélkül élem az életem, ki bírok bármit nyomkodni ha kell, bár hozzáteszem soha, még kamaszkoromban sem volt gáz a bőröm, meg isteni pakolásokat miegymást lehet kapni, minek mászkáljak el azért itthonról....
bosek, :D mindjárt megnézem a linkedet, de majd számolj be ha visszaadják a kütyüt az eredményekről mindenképpen, ha istenkirály, akkor simán megér egy százast... 8)
évibébi :D nyomatod ma már a juharos lónyálat? 8)

ja és jim, a dió nem hármas? :shock: én úgy tudtam a norbinál minden diósat dejóval kell csinálni.... aztán lehet nem, csak gondoltam szólok...
Vendég
 


ja és Márti, én is boldog felediket kívánok a kispöcsösödnek! :D
Vendég
 


itt vagyok, már összegyúrtam a tésztát.

majd jövök, csak Martin egész nap sír. Amúgy szopik napközben is eleget, 2-3 óránként és sokat. most bezzeg itt a kezemben kussol a kis bestia :evil: megszoptatom, oszt nyújtom a tésztát. kivágom, ha nem lesz finom, nem olcsó mulatság....jó zsidó vagyok, de ezt mindenki tudja 8)
Vendég
 


BOLDOG 1/2. SZÜLINAPT BENCE BABA!!!!!!!!!
Vendég
 


SZÜLINAPOT...............FÉLKÉZZEL NEM MEGY :wink:
Vendég
 


figyi husinyuszi megnéztem, tényleg hármasnak írja a diót, emlékszem anyám mindent dejóval csinált, tényleg.... el ne cseszd azt a drága tésztát hármas dióval, szaladj le a boltba dejóért...
Vendég
 


Ne bassz, a dejót utálom. AKkor miért van update bejgli, abban is dejó van???????? ááááááááááááááá Meg ez a recept dióval írja, akkor kettes, mákkal egyes! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Vendég
 


Korábban írtátok, hogy a citrom lúgosít. Ez igaz? És hogy a fenébe, ha ennyire savas, legalábbis savanyú?
Én is iszom reggelente egy pohár citromos vizet....állítólag jó..
Vendég
 


komolyan, van egy csomó diós update receptem, az mind kettesnek van írva :cry:

pl:

Név: Karácsonyi diós beigli Update2
Kategória: UPDATE diétás ételek
Hozzávalók: ½ kg teljes kiőrlésű liszt
1 margarin
2 egész tojás
2 dl tej
2 dkg élesztő
1 tk.canderel vagy 5-6 csepp édesitőszer
csipetnyi só
1 ek. olivaolaj
Töltelékhez valók:
30 dkg darált dióbél
4-5 ek. canderel- ha édesebben szereted, akkor izlés szerint több-
1.5dl forralt víz, vagy tej
2-3 ek. mazsola
Elkészítés: Legeléb is a tejet meglangyosítjuk. Vigyázzunk, ne legyen forró, mert a beléje hintett canderel a túlzott forróság hatására olyanná válik, mint a záétonyra futott házasság: eltűnik belőle minden, ami édes. Ráadásul a belemorzsolt élesztőnek sem tesz jót a felfokozott hőmérséklet. Mindezt néhány percig állni hagyjuk, felfuttatva a matériát, mint vidéki lányt a valóságshow.
A lisztet a margarinnal elmorzsoljuk, hozzáadjuk a csipetnyi sót, majd a közepében kis „fészket” készítünk, melybe beleöntjük a felfuttatott élesztőt és az egyik egész tojást. Kikölteni szerencsére nem kell, viszont a masszát jó alaposan összegyúrjuk, és úgy fél órán át letakarva állni hagyjuk, magyarul kelesztjük.
Közben elkészíthetjük a tölteléket. A mazsolát néhány percig vízbe áztatjuk, majd lecsöpögtetjük. A dióbelet összeházasítjuk az édesítőszerrel, hozzáadjuk a mazsolát, s összekeverjük a felforralt vízzel, vagy tejjel.
Eközben ha ügyesek voltunk, a tészta már jól láthatóan dagadozik. Ekkor 4 egyforma cipót formázunk belőle, és a sodrófa humánus felhasználásával kábé fél centi vastag, téglalap alakra nyújtjuk.
Ezt követően a töltelék esetében is jöhet az „oszd meg és uralkodj!" elve, azaz ebből is 4 egyenlő részt képezünk, és egyenként megkenjük vele a téglalapokat. A minél szorosab feltekerés után jöhet a kiolajozott tepsibe, mint utolsó előtti nyughely a bendőnk előtt. A másik tojássárgájával a bejglik tetejét kenjük és előmelegitett sütőben úgy 40 percig sütjük, míg a teteje aranybarnára nem sül.
Utána már csak arra kell figyelni, hogy meg ne egyék előlünk ezt az ínycsiklandóan finom édességet.
Vendég
 


kacika írta:Korábban írtátok, hogy a citrom lúgosít. Ez igaz? És hogy a fenébe, ha ennyire savas, legalábbis savanyú?
Én is iszom reggelente egy pohár citromos vizet....állítólag jó..


kacika, én sem értem, még nem néztem utána, de tény, hogy lúgosít! Sima citromot facsarj ki, ne citromlevet igyál, és állítólag éhgyomorra a legjobb :shock:
Vendég
 


kacika :D
ez tuti igaz, ötezer helyről hallottam, megbízható forrásokból...
majd a karizmatikus biológusunk kifejti a hatásmechanizmust ha ráér... 8)
Vendég
 


na jó, már válaszolt is... :D
jim, nemtom, csak hogy egyszer még valami riportban is hallottam a norbitól, hogy figyeljünk már oda, hogy egy full egyes sütit ne kúrjunk el azzal, hogy meghintjük hármas dióval, mert akkor már hármas is lett... anyámnak finik lettek a dejós cuccai, ne utáljad...
Vendég
 


akkor elkúrom, mert telenyomtam dióval 8) Most pihen, fél óra múlva megy a sütőbe. (20 dkg van egy tepsiben, az annyira nem gáz.......talán) Akkor is, most egy csomó diós update recit találtam és mint kettes, beeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Vendég
 


ja, amúgy elég zavargósak néha a kódok, az száz... tábliban hármas, reciben kettes... de tuti jóval kevésbé hízlal mint a rendes zserbó.. 8)
amúgy lépnem kell, felkelt tökegér, megyünk ügyintézni, csak még egy szóra léptem be gyorsan a lúgosítóknak:
a forrásvíz is lúgosít, vagy a pí víz ha valaki tud szerezni, az ásványvíz nem... forrásvízből szerintem a nestlé aquarel a legfinibb, de ez ízlés kérdése persze... :D
Vendég
 


biztos a sok egyes mellet egy ksi hármas az kettes :o :lol:

na majd írok ám, csak így lisztes kézzel nem megy. A 3,14 víz tényleg frankó!

jó ügyintézést foster bébi
Vendég
 


jesszus, konyakos dióval töltött csirkecomb, isteni lehet!!!!!!!!! és update 2 :lol:

amúgy nem értem, egy csomó tömény pia egyes kódú, az meg hogy lehet?
Vendég
 


Csajok megkérdeztem a tesómat, a gép maga 60 és hozzá olyan krémet veszel, amilyet akarsz, de ha csomagban veszed, akkor jobban jársz. Vasárnap hozzák haza jupijéééééé!!!! Kép Kép

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


na bosek, az tényleg nem rossz. Ha lesz zsém, érdekelni fog.

toncsi, kozmetikus: már tini koromban jártam csak szemöldökszedésre, aztán 23 évesen mentem el először kezelésre, nem vagyok ragyás, de azért gondoltam egy tisztítás ráfér. Rengeteg mitesszert nyomkodott, masszír, kb 2 óra egy kezelés+ szempilla+szemöldökfestés. Azt ajánlotta a kozmetikus, hogy évente minimum egyszer, de legjobb évszakváltáskor, tehát 4-szer elmenni kezelésre, mert sajnos hiába vagyunk huszonévesek, a bőr öregszik. Na most én még mindig Komlóra járok, mert ott van egy tuti mesterkozmetikus, luxus cuccokkal dolgozik és profi! És nem mellesleg 5500 Ft az egész, itt ahol most lakunk egy mezei kozmetikus a duplája. Szemöldökömet megoldom én, de elmennék egy olyan kozmiba is, ahol vki azt nyújtaná, mint Komlón a Bogi, meg is fizetném, de még olyat nem találtam. Úgyhogy pestiek, ajánlhatnátok vkit! Gondoltam már, hogy elmegyek a Váci utcába az Estée Lauder-be, engem sokszor sminkeltek Estée-vel, nagyon érzékeny a bőröm, de azt bírta meg csodálatos volt! Állítólag annyira nem drága, mármint a pesti kozmetikákhoz képest. A komlói Bogi Babor-ral dolgozik, tuti minőség, én csak ajánlani tudom.

sül a zserbóm, már csorog a nyálam, pedig még a máz is visszavan.....

az előbb átjött a szomszéd, tök jó, mert fotós és megdumáltam vele, fotózza le a kölköket. Családit csak akkor, ha vékonyabb leszek. Ő persze azt mondta, a francokat, le fog fotózni így is....majd meglátjuk.

Évi, elfelejtettem mondani, a Norbis cuccokat a neten rendeltem!
Vendég
 


addig bepötyögöm a receptet, mondjuk már felraktam, csak módosítottam rajta picit.

fogyis zserbó, dióval kettes, mákkal egyes

17,5 dkg Norbi 1 liszt
7,5 dkg tk liszt
15 dkg fruktóz
10 dkg light margarin (aldis volt itthon, 25%-os margarin)
2 dkg élesztő
1 kiskanál sütőpor
1 csipet só
1 tojás
tejföl

Összegyúrtam, kicsit sok lett a tejföl (elég bele kb 1 dl), emiatt még kénytelen voltam lisztet rakni hozzá....Az élesztőt nem futtattam, csak belemorzsoltam.

pihentetni fél órát

3 részre osztani, majd úgy nyújtani

20 dkg darált diót+ 12 dkg fruktózt összekevertem, rá egy lapra, persze alá Norbis barack lekvár (persze megteszi más diabetikus barack leki is)


tetejére update csoki megy, felolvasztva + pici víz bele. (persze ha már megsült a tészta.......)
Vendég
 


ja azt elfelejtettem, hogy én még fl órát pihentettem letakarva sütés előtt közvetlenül.

170 fokon sül
Vendég
 


25 perc alatt meg is sült, mert kééééééééééész van!!!!!!!!!
Vendég
 


Én is kész vagyok! :roll: Nem biztos, hogy belefér az étrendedbe, amit viszek, de majd leböjtölöd. :wink:
És amúgy is kész vagyok! Aki nem olvassa a márciusit: kicsi fiam hajnali 4-től fél 6-ig nyervogott, és semmi nem volt jó neki. Alig látok ki a fejemből még mindig. :?
Vendég
 


sziasztok

jim
az nem lehet, hogy növekedési ugrása van a porontyodnak? mert 6hó körülre is irnak ilyesmit. :roll:
kozmetikus
hát egyszer kipróbálom tuti.amúgy pattanások engem is ritkán kínoznak.én egyszer egy szép sminket szeretnék. ja, és egyszer tuti elmegyek egy mennyasszonyiruhakölcsönzőbe(valahova tegyetek szpészt :oops: !) és azt mondom, hogy esküvőm lesz és illegetni fogom magam a szép ruhákban.majd jól nem kölcsönzök 8) 8)
ja és én az ilyen kis dolgokon sosem akadtam fent, mint dió/dejó. a kedvencem a pirosalmát este már ne, de zöld alma mehet :shock: :shock: ja, oltári cukor különbség lehet egy almában.jó, hogy a dekát nem mondja meg, hogy mennyit lehet. és így lázadva is fogytam 16kg-t.

foster
hja, takarítás. nem vagyok bajnoka :roll: de világ életemben rendetlen voltam. az életben számomra sokkalta fontosabb dolgok vannak. meg a tiszta rendes lakásban kb 4óra alatt csinálok ugyaolyan kiplerájt, mint takarítás előtt. így csak, ha már engem is zavar. persze ahova a kölköt pakolom az mindig tiszta.
toncsi

toncsi80
 
 


ILYEN HATALMAS BETŰKKEL ÍROM, MERT BOLDOG VAGYOK, KIUGROM A BŐRÖMBŐL!!!!!!!!! ENNYIRE FINOM ZSERBÓT MÉG SOHA NEM ETTEM ÉS EZ MOST KOMOLY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ki kell próbálnotok a receptet, mert kegyetlen jó! A csokimázon variáltam, mert féltem, túl édes lesz

szóval a máz:

10 dkg Norbi csoki (tej)
kicsi víz
2 evőkanál kakópor
kicsi fruktóz (úgy kb 1 kávéskanálnyi)

amikor olvad fel, úgyis látod, mennyi víz kell hozzá, hogy úgy krémes, folyós legyen. Még meleg a süti, de levágtam a szélét, komolyan imádnivalóan mennyei!!!!!

zsu, ne hozz nekem semmit! Tilos! Aki hozzám, jön, ne hozzon semmit :wink: Vikó miatt ne akadj ki, Martin viszi a pálmát!!!! És te lehetsz a kísérleti alany, hogy megkóstold a zserbómat 8)

a menyasszonyi ruhában billegés jó ötlet toncsi 8) imádom az ilyen szépruhákat én is.

na megyek enni, nem bírom ki!!!!!!!!!
Vendég
 


talán annyit még lehetne rajta változtatni, hogy 15 dkg fruktóz helyett elég 10 dkg a töltelékbe, mert nekem icipicit édes, de akkor is király. (a fruktózról tudni kell, a nádcukornál 40%-kal édesebb.......)

Ezen is mindig agyalok, olyan drága a fruktóz (bakker 25 dkg 500 Ft volt), nem lehetne valahogy otthon előállítani? 1 glükóz+1 fruktóz az egy szacharóz ugyebár........(amit tilos enni), valahogy el kéne belőle tüntetni a glükózt és ottmaradna a fruktóz. Húúúúúúúúú, ezt ha most hallaná szegény szerves kémia tanárom.........szoktam még nagyobb hülyeségeken is filózni :lol:
Vendég
 


Jim, későn szóltál! De ne aggódj, nem sok, mert a kiscsajom készítés közben a felét megzabálta. :wink: Na jó, én is segítettem neki. :D
A zserbót szeretem, úgyhogy számíthatsz rám!

Toncsi, egyetértek takarítás ügyileg. Nekem sem a kedvenc elfoglaltságom. Legjobban akkor megy, ha ideges vagyok! :? De nem sokáig tart a rend, mert a kislányom a játékait, a férjem meg a ruháit szórja szanaszét! :roll:
Vendég
 


na, jó. lehet kipróbálom, ha kapok lisztet.
milyet vettél :?: mert régen voltnorbi liszt sütihez, palacsintához, nokedlihez....
és még kérdés, mert zserbót még nem sütöttem. külön meg kell sütni a lapokat és aztán lekvár és dió. vagy együtt sül???

zsu
enyim pasi nem dobálja a ruháit. csak a szennyestartó mellé kupacolja. nálunk én dobálom :oops: :oops: :oops: de kettőnk közül én vagyok a rendetlenebb.

toncsi

toncsi80
 
 


csak egy percre gyüttem ügyintézés és gyerekért iskolába menés közben, mert:
toncsibébi, zsubébi, és mindenki aki rendetlen rajtam kívül: keblemre! :D :D toncsibébi különösen, mert ő rendetlenebb egy pasinál, ami ritka teljesítmény a nők között, én is kipipálhatom amúgy! :D :D és toncsibébi keblemre még azért is, mert évek óta erre próbálom meg rávenni a barinőmet, hogy hazudjuk már azt egy szalonban, hogy esküvőnk lesz, és próbálgassunk egész nap, ha lehet olyan szalonban ahol pezsit is adnak... :D :D (láttad a jóbarátokból azt a részt mikor mindhárom csaj menyasszonyi ruhában nyomul és dobálgatják egymásnak a csokrot? :D :D ) most ahogy a toncsit ismerem elkezd poénkodni majd a keblemmel, de sebaj... 8) :D
és jim, istennő vagy, hogy kiri a zserbóóóód :D :D :D
na húztam, este jövök :D
Vendég
 


Köszi a citromos infót, amúgy persze, gyümit facsarok ki, úgy iszom, a bolti citromlevek szarok.

Jim, gratulálok a zserbóhoz, receptet elraktam, ha időm engedi kipróbálom.

Mindenkinek gratulálok a fogyásokhoz, ügyesek vagytok.
Én ma méreckedtem, egy kiló egy hónap alatt.
Végülis nem vagyok elkeseredve, mert állítólag így sporttal lassabban megy, ha mellé nem annyira diétázom, de azért talán többre számítottam.

Kitartást mindenkinek! Ügyesek vagytok!
Vendég
 


Helló helló!

gyors bekukk két idióta tanulmány olvasása között! (ez a jutalom) :)
szóval én nemtom, de valami olyasmi volt ezekkel a kódokkal, hogy norbikoma egy idő után úgy gondolta, hogy túl szigorúak, és változtatott rajta. így lett bizonyos kétszersült mégiscsak egyes, meg jó néhány gyümölcs is. az eredeti verzióban kb a citrom és a grapefruit volt csak egyes. a 2006-os zsebkönyve szerint a dejó háááármas! a diót meg nem találom.. :roll:

én nemrég kajáltam be, franciasalit (borsó és kuki miatt kettes) meg pulykamellet sütöttem. fincsás lett.

húú, Márti, ez a hoki nagyon vagáááány. én egyszer voltam tavaly korizni, és megdicsértek, nem hitték el, hogy először volt a lábamon jégkori! (ha lenne büszke szmájli, ide azt tennék)
8)

na jó, folytatom a szemguvasztós apróbetűs fénymásolat-olvasást! aztán meg torna.

jaaa! ééééén is akarok menyasszonyi ruhát próbáááálni! :lol:
éda
 
 


csak gyors, szóval update zserbó és a tegnapi update pizza vacsim....

Kép

Kép
Vendég
 


Jim!
:shock: mit sokkolsz itt bennünket :?: :!:

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


judit, ki kell próbálnod a receptet, komolyan, jobb mint az eredeti. MAjd zsu megmondja holnap, nem mintha neki ápdételni kéne ugyebár :P

zsu, ha húslevest főzök, meg vmi húst másodiknak pl rizibizivel, az jó lesz Alexának?
Vendég
 


foster, belenéztem abba a topikba, amit írtál, vazze nekem is ilyen fejem volt: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Jim, nekem oké! Ezer éve nem ettem fincsi husilevest! Alexa is eszik néha levest, (ha jó napja van), amúgy csak a másodikra való húst és a köretből a "bizit" szedegeti ki. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


figyi, éhezni nem fogtok, megígérem. gofri esetleg? nem ápdétes... csak megeszi, nem?
Vendég
 


az előbb nyúlkálok Marci szájába és jéééé, van foga :shock: lehet ezért kínódik mostanában 8)
Vendég
 


Jim, nem hívlak, mert mindent megbeszéltünk itt, majd csak holnap a Moszkváról, hogy tudd, kb. mikor érünk oda. 10-11 magasságában, függően Kismackó hajnali műsorától.
Vendég
 


jim írta:az előbb nyúlkálok Marci szájába és jéééé, van foga :shock: lehet ezért kínódik mostanában 8)

Kép

Alexa az édességet kilószámra enné..... :roll:

Na, mára léptem, csók mindenkinek!
Vendég
 


hát csajok... eddig a csupa hepifílinget nyomattam a juharosról, na ma este viszont nagyon megborultam nagypöcsösnek májkrémes zsömle csinálása közben... ezt is leírom őszintén, okuljon belőle az utókor... kurva éhes lettem, és hiába ittam meg egy liter truttyot, akkor is. viszont nem mertem enni, mert arra gondoltam, hogy vazze, ha erről a kúráról öt napig kell lejönni, akkor most itt benyomok egy zsömeszt oszt bélcsavarodásom lesz, vagy mi?... szóval szar volt nagyon, de már megint csak azt lehet leszűrni, hogy király a kúra, betartatja magát mindenáron... :D 8) mire majd megpusztulsz a sokadik nap tájékán, na addigra meg már nem mersz enni, hátha megmurdelsz... :D 8) :twisted: :roll: :shock:
Évi, mi van veled, te elkezdted ma?...
jim, már amúgy is a padlón voltam, a pizzaképpel rúgtál belém még egyet.... :D ennek a receptjét leírtad már? ha igen, megkeresem, akkor csak annyit írj, hogy igen, mióta nem eszem átgörgetem a reciket.
hú, még az agyam is kihagy, akartam még valamit, mindegy, elaludtak, majd jövök még ha eszembe jut...
Vendég
 


hogy egész pontosan fogalmazzak, nem is éhes lettem konkrétan, hanem csak iszonyatos vágy fogott el, hogy egyek... mint a ciginél, nem is a nikotin már, hanem a mozdulat, tudjátok....
Vendég
 


ja igen!!! :D éda, te is, nagyszerű, menjünk csoportosan menyasszonyi ruhát próbálni!!! majd egyesével megyünk be öt perces szünetekkel... :D :D 8) udvariasan bemutatkozunk egymásnak, így nem lesz feltűnő (talán) ha öt perc múlva csoportban vihogunk.... :D :D
Vendég
 


jim, ugye hogy :shock: :shock: :shock: :shock: lúzerek
Vendég
 


jim, zsu, de jó nektek... tali, husileves, rizibizi, gofri.....kapjátok be. nem is tudom melyikért irigyellek a legjobban titeket. per pillanat a rizibizit választanám :oops: bár a talit is irigylem, de nyolc napja nem ettem, nézzétek el nekem, hogy vonzóbbnak tűnik per pillanat nálatok némi rizs borsóval.
Vendég
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: