Új privát üzeneted érkezett!

Joli, tessék jövőben beoltatni az úrfit influenza ellen, Csabi is mindig haza hurolta onnan, de az idén beoltatta magát és nem lett beteg :D . Mindig Roból hoz minden betegséget, sokszor az agybaj környékez, a múltkor úgy ment a hasa, hogy...el sem mesélem mert nem hiszitek el.
Kész vagyok azzal a fránya ppt-vel, most küldtem el a többieknek, esküszöm egy negítív visszajelzés és megírhatják ők és elő is adhatják ha kell. Két éjszakám ráment és ezt nevezik csoport munkának (6-an kellett volna, én csináltam meg és még el sem vállalta senki, hogy akkor előadja a diákat amiket szintén én állítottam össze :evil:
Azt hiszem eltolom az államvizsgám januárra, mert nem tudok 100 tételt bevágni és kettest nem akarok a diplomámon csodálni egy életen át, és előtte be kellene fejeznem ezt a fél évet is, ami 8 vizsga, 3 szóbeli és a szakdolgozatot is le kell adnom. Nem hiszem jut erő az államvizsgára hacsak nem válalja be valaki a agyerkeket két hétre szöröstül böröstül (nem is adnám :D )
erif1
 
 


Bocs a helyesírásért, az éjjel két órát aludtam 12-től 2-ig akkor felébredt Csenge a foga miatt, nem sírt, de nyüglődött 4-ig akkor meg elaludtunk aztán 6-kor Buná dimineata soare! ébresztő, tehát négy óra a végeredmény részletekben. Kér még valaki?
Joli örülj, én garantálom, hogy ha fiad lesz azzal éjjel bajod nem lesz!!!
erif1
 
 


Jó reggelt !
HOztam egy kis kávét. Kép

Aztán szaladok fodrászhoz.
Joli! Sajnálom hogy Elemér beteg, gyógyulást neki.
Én nem tudnám ennyire biztosra mondani azt hogy ha fiad lesz akkor nem kell felkelni hozzá mert Én Kristóffal rohadt sokat éjszakáztam. szerintem gyerektől függ, milyen típus.
Persze kivánom neked minnél kevesebbet ébredj fel hozzá.....

Mindenkinek szép napot kivánok
majd jövök

Kép

Kép
tiácska
 
 

 
 

Jó reggelt!
Oti! Nekem a kávé melletti sütike kellene így virtuba, ha nem gond. :wink:

Joli! Nekem is az a tapasztalatom, hogy gyereke válogatja. Én is sokszor voltam fent a fiaimmal, ugyanakkor a barátnőm nem is tudja mi az az éjszakai kelés és neki lánya van. Szóval... készülj fel mindenre, de úgyis az lesz amit a baba akar. :lol: Sajna ezzel én is tisztában vagyok... és készülök lelkileg mindenre. Max csak jobb jöhet! :roll:

ErikaF! Szép kis csapat... Miért hagyod magad?

DGabi! Hogy bírja MAya? Így jó pár nap után?

Na, megint mennem kell... bocsi...
cshajni
 
 


Sziasztok:-)


Bocsánat, hogy keveset jövök... Gyakorlatra járok, plusz a mindenféle teendők... Épp most értem haza a pszichológustól...
Úgy érzem összecsapnak a fejem felett a hullámok :cry: Nem szeretem, hogy minden időm be van osztva :oops:

Gabi, már el is kezdtél dolgozni??? Lemaradtam róla??? Milyen volt a szülinap??? Vagy hétvégén buliztok???

Erika ügyes vagy! Ezért bízzák rád a többiek munkát :wink: De elhiszem, hogy leterhelt vagy, nem is csodálom :( Azért pihenj is valamikor :wink:
Én mostanában 11 után fekszem és 5-kor kelek... De már nem bírom sokáig... Hullának érzem magam :oops: :D

Hajni itt van még anyukád? Ne szomorkodj a poci miatt :wink: Csak érezd jól magad és élvezd minden percét a terhességnek :wink:

Joli gyógyulást Elemérnek! Vigyázz, hogy Ti el ne kapjátok! Az meg, hogy éjjel fel kell kelned majd a babádhoz, teljesen természetes lesz :wink: De ha tudsz majd pihenni napközben vele, akkor nem kell aggódni miatta :)

Nusi aranyos bringát vettetek :wink: Édes lehet Lilike biciklizés közben :D Gyere és panaszold el nyugodtan, milyen bosszuságok értek :wink: Szívesen meghallgatunk!
Úgye lányok??? :wink: :D

Tiácska nagy-nagy gratula! Remélem jövő héten beavatsz minket :wink:

Ibolya mi volt a fogászaton? Remélem nem kínozták meg Bernust :?

Edit nem irigyellek... nehéz évek várnak rád/rátok :( Amikor ilyeneket olvasok, akkor érzem csak igazán szerencsésnek magam :oops: :) Én sajnos még a gondolattól is borzongok, hogy a nagyszülők neveljék a fiamat :oops:

Múltkor Lórival voltunk valahol, autóval... Efi oviban volt... Az jutott eszembe, ha történne velünk valami, és Efi nélkülünk maradna, akkor kire "bíznánk" jó szívvel a családból :oops: :( Sajnálatos módon, senkit nem találtunk megfelelőnek a nevelésére :oops: És nem azért mert mi nagyon jók vagyunk, hanem mert senki nem áll annyira közel sem érzelmileg, sem felfogásban hozzá/hozzánk, hogy olyanná nevelhetné, amivé mi szeretnénk :roll:
Bocsánat, hogy ilyeneket írok, de sajnos néha megfordulnak a fejemben ilyen sötét gondolatok :oops:
Ti is gondoltok hasonlókra??? Vagy én vagyok elmebeteg???

Gyö nincs abban semmi meglepő, hogy a lányod más mint a fiúk voltak :wink:

Tegnap voltunk fogadóórán az oviban, és miután megbeszéltük az ovónénikkel a problémáinkat, rátértek arra, hogy Efi milyen "okos és szép és egyéniség és mennyire kitűnik a többiek közül"...bla-bla-bla... És azt mondták, "Talán nem is tudják milyen kincs van a kezükben"

Pedig szerintem minden szülő tudja!!! Mert minden gyermek egy kincs, egy drágakő! Csiszoljuk és csiszolnak bennünket! Ettől vagyunk értékesek :wink:
És nagyon-nagyon szerencsések, hogy vannak nekünk :D

Eldugulok, megyek dolgomra, mert mindjárt indulok a Bárcziba, onnan rohanok Efiért- viszem usziba, estére meg vendégeink lesznek... Ma sem fogok unatkozni :cry:

Puszi mindenkinek: Gabi
csega
 
 


sziasztok!

Joli
a fiúk milyenek voltak babának?sírósak?még nem emlékszem,h meséltél-e róluk....persze semmit nem jelent,mert én is úgy gondolom,h aki most fog születni teljesen más lesz,egyrészt más korba születik,ebbe a rohanó életbe,ti is más korban vagytok,mint a fiúknál voltál(nem akarlak leöregezni,nehogy félreérts) :):):)
...szóval így rádnézve és a kapcsolatotokat kívűlről látván Elemérrel,egy nyugodt,kiegyensúlyozott,sokat alvó baba lesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ..........nem ez vicc,ezt nem lehet előre tudni.


Dgabi
úgy sajnálom,h dolgoznod kell,mert tudom miylen nehéz most neked is:( Maya aranyos lehet ahogy borít fel a ciciért,nekem is volt olyan,de végül 16-17 hónaposan amikor a mamám halála után haza kellett utaznunk ,akkor lemondott Lili magától róla....de én is vártam már,és amikor leszokott meg hiányzott,h azt a nyugodt kis fejét nem látom,azt az átszellemült ,édes pofiját.... :lol: ...semmi se jó nekünk?:)

Hajni
tőlem meg feszt azt kérdezik terhes vagyok megint,vagy egyenesen gratulálnak a tesóhoz :oops: :oops: :oops: annyira van még hasam :evil:
Vendég
 


szóval Hajni ne bánkódj a hasad miatt :)

Holnap itt alszik a bnőm,ő akart ,én nem félek egyedül se,merthogy megy Zsigu a korházba....

Kicsit félek,mert Lili állandóan kérdezni fogja HOL APPAAAA?.....mondtam is ,h ki leszek ,mert sírásig tudja kérdezni,egymás után 50ezerszer.... :cry: most még jó h a 9.-en lakunk,mert az ablakból nagyon messze,de látszik a Kórház és akkor majd ott lesz egész nap az ablakba,oooooootttan Apppaaa!!! :roll:
Vendég
 


Sziasztok!
Azt előre nem lehet tudni,h.milyen lesz a baba,nyugodt vagy sírós,nyűgös...teljesen független a nemtől!a két lányom is teljesen más volt,Bernussal sokat éjszakáztunk,sétálni kellett még éjszaka is...én kívánom nektek,Hajni és Joli,h.az első 3hónapban olyan nyugis legyen majd a babátok,mint Lotti volt :D !Őcsak szopizott és aludt!emlékszel,Joli,mikor bent voltál nálunk a kórházba,akkor is csak aludt...
Nem,Gabi,szerencsére nem kínozták meg,tömni kellett egy rágófogát,ügyesen bírta :D ,én fogkövet szedettem le,én is ügyesen bírtam :D
Biztos olyan ügyes is Efi,ha ennyire megdicsérték az óvonénik!
Dgabi,mi is úgy vagyunk még :oops: és nem látom a megoldást,h. szoktassam le!annyira,de annyira kéri,meg becézgeti,h. eszméletlen!rám néz mosolyogva és azt mondja:didika,kapsz!!!vagyis,h.kap didit!
lótusz33
 
 


Látta valamelyikőtök,h.készítették el a sajtfondüt?érdekelne,mert mi szeretjük,eddig mindig kaptuk a kész fondüt,de üzletben még sehol se láttam és megpróbálnám elkészíteni!
lótusz33
 
 


Sziasztok!
Hoztam a délutáni kávét persze ha kér valaki.

Kép

Gabi persze jövöhéten majd mindent elmesélek részletesen
:D

Nusi! Miért kell Zsigunak korházba feküdnie?

Hahó ! Többiek??

Kép

Kép
tiácska
 
 


Sziasztok!
Oti, kösz a reggeli kávét, mostanra akkor megszépültél? :P

Erika, kapott Elemér influenza elenni oltást még novemberben, márciusig nem is volt baj. De sajnos 4 év után visszaszokott a cigire :( Te hiába garantálod nekem, hogy a fiammal átaluszom az éjszakát, mert mi lesz, ha behajtom rajtad? :lol:

Hajni, én nem sokat éjszakáztam a két fiammal, remélem a harmadik nem pótolja be! A fiúk már felköltöztek az emeletre?

CsGabi, nincs semmi baj veled, én is és biztosan más is gondol néha szomorú dolgokra(is). Azért iktass be néha pihenőt!

Nusi, én is kiegyensúlyozottnak érzem a kapcsolatunkat, örülök, ha kintről is ez látszik. Vajon ha nyugodt a terhességem, akkor a bab is nyugodt lesz születése után? A nagyfiúkkal nem volt sok problémám...
Ibolya, jó lenne, ha a kívánságod valóra válna! A sajtfondüt nem tudom, milyen, én sajtmártást szoktam csinálni.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok,köszi a reggeli és a délutáni kv-t is. :wink:

Végre nem hajtanak el a géptől..Laci délutános,Kriszta alszik,Balázs kiment a hugomhoz Pomázra.Csend van! Imádom ezt a feelinget! :lol:

Édy,tényleg meggondolandó,hogy ennyit be kell vállalj,és a lányok távol lesznek tőled.Tudom milyen,mert Tamást 3 évet csak 7végeken,szerepeken és vakációk alatt láttam,mikor óvis lett,"csak" a város túlsó végén volt,de távol.Nagyon távol.Sok éjszakám bőgéssel telt,a leglehetetlenebb időpontokban tőrt rám a hiányérzet,pedig ott volt Balázs,aki éppen akkor született.

Joli,tényleg vigyázz,c vitamint vagy valamit imunnerősíts,ne betegedj le te is Elemér után

Nusi,amig a fiúk kicsik voltak,az apjuk rengeteget volt távol(bábszínházban dolgozott,ha nem turné,akkor éppen kiszállás valahol),én azt csináltam,hogy ha eszükbe jutott és kérdezték,vagy hiányolták,akkor írtunk neki levelet,rajzoltunk neki mindennap valamit,és a közös szép pillanatokat felelevenítve végignevettük a periódust. Kriszta is emiatt nem szomorú,hogy a drágalátos "tátája" nincs vele,mert egyébként leírhatatlan,mennyire imádják egymást Attival,pedig se ingje se gatyája..

Erika,te magadra kapattad a csapatot,most állod helyettük a sarat. Nem vagy ember,ha a végén nem jelented ki,hogy ez részükről a kötelező köszönöm-ön kívűl legalább egy csokor virág. Ennyit megérdemelsz..méghogy te két gyerekkel egcsináld egy csapat munkáját...van neked eszed,te Asszony?!

Ibolya,nem mész helyettem is fogászatra? Nem félek,csak a zsebem csóró :cry:

Hajni,tényleg. Most már túlvagy az émelygős,Vukos perióduson teljesen? Most mintha nem panaszkodtál volna fejfájásra..úgy tetszik,a kicsi kikezelte :lol:

CsGabi,fel a fejjel! Ki kell bírnod ezt a vad iramot is,a sötét gondolatokat pedig kerűld.Ne vonzzad magad köré,jó?

Oti,ott van Érden legalább a meló? Ennyit elárulhatnál. A fodrászt már elárultad,hogy voltál :lol:

Kit hagytam ki itt a nagy boldogságban? Ja igen!

DGabi!!!Milyen a meló? Kezdesz belerázódni? Fezárkózni? Úgy örülök,hogy ennyire jó nénit találtál Maya mellé.Annamari is szereti a Nénit,vagy ők nem is találkoznak? Még mindíg a nagymamitól jár suliba?

Kinga biztosan rengeteget melózik,ErikaR pedig építi a virtuwerschaftot,azért ilyen ritka holló..

Katát nem is írom. El van havazva mint szokás szerint. Megint meg kell kövessem szkájpon :lol:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Én elmegyek helyetted,hallod-e,de te azzal nem érsz semmit :D amúgy az itteni fogászaton,a fogpótláson kívül minden ingyé van!
Mi az a virtuvalami,amit Erikar épít és felénk se néz?
lótusz33
 
 


Egyébként ma nekem is olyan napom volt bent a melóban...jóformán be se indítottama gépem,mikor jött a gazdasági igazgató,hogy 5 perc múlva a nagy társalgóban értekezlet,a Napi Gazdaság,és a Népszabadság vezetőivel,megkér, legyek szíves,főzzek nekik 9 kávét,és 4 capuccinót. Mondom,a káé az ok.,de capuccinot mégis miből? Ha jó az amit az automata ad,abból tudok venni,adjon rá pénzt. Erre kiderűl,vegyek én,mert neki nincs pénze..Jó. Megfőztem. Megvettem,áttöltöttem csészékbe.Felvittem.Cukrot,tejet,sürített tejet,Comlpettát. Erre kiderűl,az asztalnál,egy Bukaresti csávó is van,a Ringier ottani igazgatója,aki nem volt biztos hogy elér a tárgyalásra,és elfelejtettek tolmácsot kérni neki. Maradjak .Tolmácsnak. Maradtam. Fordítottam. Két kib@szott órán keresztűl...
Ebből az lett,hogy a végén az igazgató(tőlünk a nagydiri) behivott az irodájába,vigyorogva megköszönte a nagylelküségemet,és kaptam tőle 5000 ft.-ot. Megköszöntem,de el talált járni a szám,mondtam,nekem inkább a múlt havi bérem kellene,amit azért nem tudnak ideadni,mert éppen könyvvizsgálók rohadnak a pénzügyön,s mivel nincs meg a munkavállalásim,én feketén vagyok fizetve,és amig el nem húznak,addig nem tudják kiadni a pénzem.
Megvigasztalt,hogy azt is megkapom hamarosan.Sőt,egy kis + ra is számíthatok,mert látta mit műveltem nála az irodában..erre rácsodálkoztam. Nem tudtam elképzelni,mit csinálhattam. Aztán azt is elmondta. Hogy mivel volt egy olyan eset régebben,hogy kirámoltak s eltünt egy csomó dolog az Igazgatói irodából,ezért be van kamerázva. És ő mikor reggel megjön,azzal kezdi,hogy megnézi a felvételt. És látta,hogy én hiába csak arra kért a múltkor,hogy az asztalon levő borvizes üvegeket csészéket rámoljam el,ha látom hogy vannak,én nem tudtam megállni,hogy ne törőljem le a port is mindenhonnan,és látta,hogy a virágokat is meglocsolom,sőt azt is látta,hogy megsimogatom őket..mármint a virágokat miközben öntözöm. Neki ez a törődés annyira jól esett,hogy nagyon.És kérdezte,nem akarok bedolgozni itthonról egy fordító irodának? Mert tesz egy jó szót a barátjánál..Mondtam,de igen. Fel is hívta ott előttem,beszélt vele,annak kell románról tudó fordító és vice versa,nem baj,ha nincs végzettségem ez irányban. És most küldtem el az önéletrajzomat..

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


virtu-ruhakereskedés... nagyon jó dolgokat árul ErikaR...

na ez a baj,hogy nekem azt a 3-at kell pótolni,Ibolya ! :lol: :lol: az nincs ingyé'

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Gyö,ez szuper!!!az ember saját magának köszönheti ahogy él!a jó Isten mindent lát és mindent visszakapunk megtöbbszörözve!ez egy nagyon pozitív változás,szívből örülök!
lótusz33
 
 


Tudom,Ibolya. És nagyon remélem,összejön ez a fordítósdi..A cég levelezése a kezemen megy át,és azt is tudom,hogy egy hivatásos fordítóiroda egy órás fordításért 43 ezer ft-ot számláz le.De aki a kicsit nem becsüli,az a nagyot nem érdemli,úgyhogy befogom a csőrőm. Főleg annak a tudatában,hogy két hete 19 embert menesztettek,ma megint 8-at. A reggel mikor bejöttek,nem tudták,hogy délben eléjük teszik a felmondó levelet..szóval örülök,hogy nekem így sikeredett és "cin pliszku' " :lol: :lol:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


..ja,és holnap BKV szolidarításon veszek részt,vagyis NEM megyek dolgozni...hallod,Joli? :lol:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Gyöngyi, te úgy tűnik, megcsináltad a szerencsédet! Mit nem ér egy olyan plusszmunka, amit otthon csinálgathatsz szabadidődben!
De persze, az nem árt, ha a fix állásban rendsen fizetnek :P Mit ígértek, mikor lesz meg a munkavállalásid?
Szedek én annyi gyógyszert... Elevit, magnézium, vas...nagyon utálom, de muszáj, Elemér ragaszkodik hozzá. Aztán meg én se bocsátanám meg magamnak, ha valami gond lenne a babával, hogy nem tettem meg mindent, ami tőlem telt. Azonkívül gyümölcsöt, zöldséget mindenn nap eszek, talán elég lesz a védelem a bacik ellen.

Ma már délben akartam írni és nem sikerült :( csak nagy fehérség volt a társalgó helyén. Így bementem a nlc-re :)
Ja és a tegnap akkora baromságot csináltam! Hazavittem a zöldborsót az üzletből és úgy eltettem, hogy 10 perc múlva sehol nem találtam. Kerestük az egész család, aztán úgy negyedóra múlva, amikor már mindent végigcsináltam, amit azelőtt, akkor csak én találtam meg:)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Tényleg,Joli. A múltkor az eredményed meglett ? Mi lett?

és én is próbáltam hazaindulás előtt belépni ide de nekem is csak a bal felőli két reklám jött be fent és azonkívűl a sima fehér alap..

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Most léptem be én is reflexből az nlc-re,olvasom mit írtál...hehe..

Remélem Oti nem kér tőlem malacot.. :lol: :lol: :lol:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


ezt most olvastam,s jóóót derűltem rajta: :lol: :lol: :lol:

Egyik délután egy kisgyerekes anyukának el kellett mennie otthonról, és a férje vigyázott a gyerekre. A másfél éves kislány nemrég kapott valakitől egy kis teáskészletet, azzal játszott. Miközben apja a tévében a híradót nézte, a gyerek odatotyogott hozzá és megkínálta egy kis "teával". A játékcsészében természetesen csak víz volt. Az apuka szívesen részt vett a játékban, megitta, megköszönte. A kislány annyira élvezte a dolgot, hogy folyamatosan hozta apának a teát. Néhány óra múlva hazajött az anya, férje büszkén mutatja neki, hogy mit játszottak a kislánnyal. A gyerek odaviszi neki a csésze teát, ő megissza. Az anya megvárja, míg visszaadja a csészét, majd megszólal:
- Arra nem gondoltál, hogy az egyetlen hely, ahonnan vizet tud hozni a gyerek, az a WC?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Sziasztok !
Gyö !!! Gratulálok remélem össze jön ! Ügyi vagy.
Miért kérek tőled malacot??? ezt most nem értem :cry:

Kép

Kép
tiácska
 
 


HAJNI FERIJÉNEK KIVÁNOK NAGYON SOK SOK BOLDOG SZÜLINAPOT


:D :D

Kép

Kép
tiácska
 
 


Sziasztok
Annyi mindent írtatok, hogy nem győzöm tárolni az infokat és így is tele a winchesterem : :lol: :lol: :lol: :lol: D .
Győ, valaki mindig jobban oda kell tegye a vállát, hát odatettem, de az eredmény elmarad, mert úgy döntöttek, hogy az értékelésnél azt írják bele, hogy egyenlően oldottuk meg, azaz mindenki egyformán rakta oda magát. Egy kicsit felforttyantam, de lesz@m.....az egyetemet, nem fogok összeveszni már az egyetemen azért, mert ezzel készítenek fel a munkahelyi hajtásra. Na mindegy.
Oti semmi infot nem szivárogtatsz, vagy csak csak itt a fórumon nem? Esetleg priviben, telefonon???? :P
Nusi csodálkoznék, ha kérdezgetné a kicsi, hogy hol az apja, habár lehet az enyémek azért nem, mert ha itthon van, sincs itthon :?
Attila szokta kérdezni, hogy hányat kell aludni míg meg jön, de amikor akkora volt, mint Lilkó akkor nem kérdezte. Most elgondolkodtattál, pedig mindig apás volt. :?
Csgabi ügyes fiad van, bár nem találkoztam vele, azért telefonon beszéltünk, és nagyon okos kisfiúnak tartom :)
Erikar, hol árulsz, én megint lemaradtam az infokról :(
Joli, ha nem így lesz, akkor hozhatod ide, majd megoldomén, már úgy is benne vagyoka tutiba. Mellesleg Csengével semi baj nem volt, amíg nem töltötte be az egy évet és nem jönnek négyesével a fogai, most jön a másik szemfoga :(
Attilát nem is említem, ha lottón játszottunk volna ekkora sikerrel, akkor az amerikai kontinenst megvásárolhatnánk akkora pénzt nyertünk volna!!! :)
Attila lázas lett a reggel, így itthon van, holnap amúgy sem menne, mert nem lesznek óvónénik a sztrájk miatt.
Puszik
erif1
 
 


Jaj a lényeg a lényeg :) :) :) :)
Meg van az időpont amikor repülünk juli 11 és vissza 26 vagy 25 . Ami gáz, hogy a legolcsóbb megoldás is 630000 ft és akkor nem Washingtonba, hanem New Yorkba repülünk, onnan bérelünk egy minivant és húzunk fel Washingtonba, vesszük Ibolyát és irány Ocean City :) . Sosem lesz már nyár :cry:
erif1
 
 


Oti,egyszer neked válaszolok: hááát az úúgy vóót,hogy én Tibor -nak kereszteltem a Párod. Hogy miért,nem tudom. És Csongival egyszerre felköszöntöttem..kissé megkésve.. :lol: :lol: :lol: s azt szokták mondani,ha valakit átkeresztelsz,akkor annak kell adj egy malacot. :lol: :lol:

Mi lett Attilával,Erika? Megint összeszedett az óviból valamit? Kicsi drága!Remélem nem lesz betegebb,és hétfőn már mehet az óviba.

Holnap nálunk az óviban 3 csoport lesz 4 helyett,délig viszem Krisztát. Mivel újabban nem akar itthon enni,ott legalább eszik. És a druszád a multkor mondta,hogy azért kellett végezze a bolti eladó sulit,mert forgalmaz valami gyerekruhát. Az iwiw-en engem bejelőlt a boltos nick-kel. Ott kapsz bővebb infót. :wink:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


És ha ma Ferinek szülinapja van,akkor Isten éltesse a szinte 3szoros Apukát ! :lol:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Gyö! Nem sokat tévedtél mert a férjemet Géza Tibornak hivják. de a Tibort egyáltalán nem használja :D

ERif! Babónábol nem mondok semmit igy bele tartozik az is hogy telefonon sem , személyesen sem. MAjd ha aláirtam a szerződést akkor :D :D :D :D

Kép

Kép
tiácska
 
 


Erika,örülök,hogy körvonalazódik a nyári program. Gondolom,alíg várod már,hogy Ibolyával találkozzál. Az árról meg annyit,hogy nekem emészthetetlen. Ami azt illeti,4 embernek úgymond oda és vissza potom,hisz nem négy centiről van szó..Remélem,semmi de abszolút semmi akadálya nem lesz,hogy végre kipihenje magát együtt a család.

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Oti,én most nézem: Kristóf 3 éves,8 hónapos,2 hetes és 4 napos...akkor Kriszta ezek szerint csak 4 nappal kisebb?

akkor ebbe a Tibibe beletaláltam..hehe..

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Eszembe jutott, ha bele lehetne ütni a mi adatainkat, mekkora vonalzóink volnának?
:lol: :lol: :lol: :lol:
erif1
 
 


jó reggelt ! Itt a finom nedűűűűűűű!!!!!!!!magamnak már intravénásan beadtam :D :D
Kép

MIndenkinek szép napot kivánok. Rohanok mert fűvet kell ma nyirnom .......
:D :D

Kép

Kép
tiácska
 
 


Köszi a kávét,én is most főzőm a magamét. Aztán már túlvagyok,Krisztát beadtam a csordába,éppen összekapom a szobát,hogy nézzen ki valahogy s húzok a munkaügyi hivatalba. Ott fél 9-től van az ügyfélfogadás,remélem,a sztrájk miatt nincsenek sokan.

Most reggel ugrott be nekem,hogy pont ma egy éve,hogy kijöttem "megismerni" Lacit..Aztán eszembe jutott,hogy Jolival mekkorát sétáltunk egy délelőtt...akkor is pont az orgona nyíláskor..már egy éve,basszus..és,hogy mennyi minden történt azóta? Abba már bele se merek gondolni! :lol: :lol:

Egy dolog konkrét,és biztos. NEM BÁNTAM MEG. Ez a mai napi számvetésem eredménye. :wink:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


és most nézem,ilyen gyönyörű a forgalom az Üllői úton..

http://www.utv.hu/index.php?content=st28

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Sziasztok
Győ örülök, hogy ilyen ügyes vagy és főleg annak, hogy ezt észre is veszik a környezetedben és értékelik :D és persze, hogy nem bántad meg a lépést és döntést amit meghoztál. Természetes, hogy néha itt is magad alá kerülsz, de ez mindenkinél így van, otthon sem ment mindig minden flottul. Lassan megszokod (ha valaha meg lehet) az itteni életet és meglátod, ha haza mész mennyire fogod látni a a különbséget. Én otthon már alig várom, hogy visszameneküljek az elrománosodott szülővárosomból, én aki mindig annyira örültem a szaros Combinátnak vagy a szentgyörgyi temetőnek, mert az mindkét irányból azt jelentette, hogy haza értem. Most is örülök, de megkönnyebülök, amikor elhagyom a várost, annyira feszült és ideges vagyok otthon, nem találom a helyem, nincs meg az igazi otthonom, anyumnál azért, mert lelakta, elhanyagolta,a mienket meg eladtuk, biztos ha meg volna nagyon visszahúzó erő volna..
erif1
 
 


Erika,nekem sincs már otthon szószerinti otthonom. Míg benne laktam,az otthonomnak tekintettem. Mindent amit lehet megcsináltam benne sk. Falfestéstől a csaptelep szerelésig. Hisz magamnak csináltam,úgymond. Magától érthetődően csinosítgattam,alakítottam. Utolsó év volt az,amikor az éjjeli meló miatt nem igazán volt energiám . És ami a megdöbbentő,hogy amikor előszőr idejöttem Laci lakásába,mindennek tudtam a helyét,olyan volt mintha haza jöttem volna. Akkor pont itt laktak az anyjáék,ki volt akadva,mennyire otthon érzem magam.Úgy érzetem első perctől,hogy ide hazaértem. De nem csak ő,hanem én is ki voltam akadva saját magamon. Mintha mindíg itt éltem volna,egyből tudtam,minek hol a helye,stb.Hogy honnan? Nem tudom! És amikor hazamentem két hét után,akkor ledöbbentem,mennyire idgennek érzem magam abban a házban,ahol 20 évet laktam. Keresnem kellett dolgokat...egyszerűen nem tudtam hol vannak.Utolsó periódusban annyira szem elé tettem mindent,mert nem tudtam hol a helye,s ne kelljen keressem. Na nekem ez magas,mint rucának a szaxofon :lol: :lol:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


megyek munkaügyhöz ide a Kisfaludy utcába...wish me luck! :wink: :lol:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Szorítok, hogy legyen már egyszer vége ennek a cécónak.
erif1
 
 


Jó reggelt. Én is intravénásan kérem a kávét. Az éjjel alig aludtam. Matyi este úgy jött haza az oviból, hogy rosszul volt és hányt. Éjjel másfél óránként hányt és ment a hasa. :( Reggel már lázas volt. Most is hőemelkedése van. A doki szerint vírus... :( Én meg tegnap dél óta szenvedek valami izomgörcsel a vállamban. Felemenlni nem tudom a bal kezemet. Éjjel csak háton alhattam volna, de úgy meg nem tudok. Úgyhogy ha nem Matyi miatt voltam ébren akkor a vállam miatt.

Na, de nem panaszkodom többet. Megyek mosni, mert minden csupa trutyi lett éjjel... bocsika :oops:

Nektek szép és eredményes napot kívánok!
cshajni
 
 


Sziasztok!
Gyö sok szerencsét. Remélem nyitva lesznek, mert nálunk nincs ügyfélfogadás.
Nekem be kellett jönni, hisz kevés a szabim és közel is lakom. Persze azért közlekednek az alválalkozók által üzemeltetett járatok csak erről mindvégig senki nem beszélt. A 73-as, a 6-os villamos stb.
Na de lényeg, hogy ma csak délig leszünk és sietek haza mert ebédre túrós puliszkát csinálok.
Ünnepelteknek kívánok sok boldogságot, így utólag is.
Oti remélem hétfőn ráérsz minket tájékoztatni és nem havaz be majd a sok feladat. Gratulálok!
Erikaf nem rövid a két hét ilyen hosszú útért? Persze tudom a Csabi szabija is véges és nem tudna egy hónapot hiányozni.....De örülök hogy sikerül legalább 2 hetet nyaralni együtt a családdal.
Dolgoznom kell.....bocsi!
aszta
 
 


De Kata rövid, de nem vállalkozom két gyerekkel repülni, nincs direkt járat Washingtonba és az átszállásosdi Attilával is rémálom volt annak idején, hát még két gyerekkel. Aki szokott repülni az tudja, hogy átszállni nagyon körülményes, meg kell keresni a megfelelő kaput, általában a reptér tulsó felén, van, hogy 40 perc amíg oda érsz, azt is loholva, hisz az átszállások óriási reptereken szoktak történni. Meg a várakozás, nem szaladgálhatsz a gyerekek után csak, ha cipeled a böröndöd (a kézi poggyászt, ami két gyerek estetében két paplannal számolva meg könyvek, játékok, nem egy kg), mert nem szabad a reptereken gazdátlanul hagyni poggyászt, mert bombariadó lesz és megsemmisítés plusz cirkusz. Ezt csináltam Attilával is anno, csak ő ült akkor a seggén nem, mint most, és nem mint a húga. :evil:
Így kénytelen vagyok én is csak két hétre korlátozni az útunkat. Ez van, nem tud többet hiányozni így is horror vár rá, vasárnap délben érklezünk hétfőn hajnali 4-kor már indul Romániába, ami azért gáz, mert az átállás visszafele nagyon nagyon nehéz, nekem hetekig tart, szinte haldoklom, főleg, mert a gyerekek aránylag hamar vissza szoktak állni (Attila 3 nap alatt) és te alszol el a lábadon du. 4 körül, ők meg akkor pörögnek maximumon, persze, ha volna segítség hamar rendbe tenném magam, de így tutti, hogy kínlódni fogok.
erif1
 
 


Megjöttem. Volt ügyfélfogadás..és most jön a horror rész..az a nő aki nem szabad csak lezárt borítékban átvegye a papírokat,mikor meglátott,felkiáltott,hogy :"Jesszusom! Önt megint idecitálták valamiért?" és megnézte,mit tartalmaz a boríték,és kiderűlt,hogy a kérelem jan. elsejétől,akár a FEOR számok,stb. minden de abszolút minden megváltozott,és nem is olyan tipusú kérelem kell. Átirányított a kolleganőjéhez,aki kiadta a teljese újfajta kérelmet,elmagyarázta stb. és ..ez van. Hétfőn kitöltik,kedden beadom megint. N-edszer..

Hogy a Jóisten szakassza meg a nyakát Gyurcsánynak! S a bürokráciának,és érdektelen,magánakvaló szemét magyar népnek. Tisztelet a kivétel..az olyan orvos mint aki az újjammal kezelt,stb...

Már a bőgés kerűlget,becsszó :cry: :cry:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Hajni,nekem az elektromos sokk segített annkidején,én is voltam úgy,hogy a kezem mintha lebénúlt volna. Szép Attila összetett 5 drb. 9 Woltos elemet,annak a végére forrasztott két drótot,lepucolta a végeket,összesodorta,bekente a hátam krémmel,és elkezdte óvatosan rázatni. Napi 3-szór 5 percet. És az úgy helytrehozott,hogy azóta se fáj. Kopp-kopp.

Fizóterápát írtak akkor ki nekem,elektrolízises kezelést 20-at.Általában 46 Wolttal műxik az a fizikóterápiás készülék amivel kezelnek..na ezt csinálta az én hóbortos Szép Attilám meg elemekből.. :lol: :lol:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Sziasztok!
Gyö,ez tényleg bosszantó !sajnálom,h.nem sikerült!
Állatos hírekkel jövök:tegnapi erdei sétánkon találtam egy kis madártojást a fűben,hazahoztuk,Bernus csinált neki meleg fészket,de nem ül rajta :lol:
Ma reggelre születtek kisnyuszik,nem tudjuk hány,csak látni,h.mozog a szőrcsomó!Ja,és a tegnap összeragadtak a komondorok !hát ennyi...
lótusz33
 
 


Bocsi de munkám volt....
Ibolya ha nem veteted észre figyelmeztetlek TAVASZ van. Minden megújul. Csoda hogy összeragadnak a komondorok? Nekik is kijár a tavasz ünneplése......
Gyö ne mérgelődj, valamiért így kell történjenek a dolgok...állj hozzá pozitívan, hisz azért jó dolgok is történtek veled az elmúlt héten. Lehet valami sokkal jobb vár rád....
Hajni jobbulást kívánok a Matyinak és remélem nem fertőzi meg a családot. Te is mint a Joli vigyázz nagyon magadra. A válladhoz nem tudok hozzászólni mert nekem is szokott beállni utána meg napokig zsibbad a kezem.....rázogatom meg a másik felemre fordulva alszom, ha sikerül 1-2 napig.
További szép napot és kellemes hétvégét kívánok
Kata
aszta
 
 


Sziasztok!

Hajni, Matyinak gyógyulást kívánok, neked meg jó pihenést!

Gyöngyi, sajnálom, nekünk is mindig problémáink voltak a munkaüggyel :(

Ibolya, én úgy gondolom, hogy a hosszú szőrük miatt ragadtzak össze a kutyák. Mi az igazság?

Kata, megkívántattad a túrós puliszkát :) A hétvégén én is kell csináljak, szerencsére még van otthoni túrónk.

Eri szép a nyári szabadságra vonatkozó tervetek, de biztosan fárasztó lesz.
Oti, addig titkolózol, hogy kíváncsivá teszel nagyon :)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok lányok! Kicsit ideszöktem. Reggel nagy fáradtságomban nem köszöntem meg a Feri nevében a köszöntőket. Most megköszönöm! :wink: :lol:

Gyö! Sajnálom, hogy ilyen nehezen megy ez a munkaügyi frinc franc. :( Nem értem én sem ezt a bürokráciát. :(

Joli! Elemér felgyógyult már? És akkor most otthon marad?

Erif! Jó kis nyaralás. :) 2 hét nem sok, de nem is kevés! :wink:

Ibolya! Bizony ezek szerint itt a szerelmetes tavasz! :lol:

Na, megyek, mert ma még be kell paszírozni a beteg gyerek mellé az EKG-mat is... :(
cshajni
 
 


Joli,nem a hosszú szőrük(bundájuk)miatt ragadtak össze,hanem pároztak :oops: és ,ha összeragadnak azt jelenti lesz kiskutya!
Hajni,jobbulást Matyinak!jobban van már?
Kata,de észrevettem-itt a tavasz!minden kibújt a veteményesben,most megyek virágmagot ültetni!
lótusz33
 
 


Joli,ezt nevezik úgy hogy "kétfele morog,középen horog" :lol: :lol: már ami az Ibolyáék kutyáit illeti.. :lol: :lol:

Hajni,engem az bosszant,hogy a munkaügyisek tőlünk akik voltak azok analfabéták voltak,nem tudtak semmit,ezek pedig ahogy Balázs mondta annakidején,analfabékák
:lol:
ezek még annyit se tudnak mint az előző adag,de legalább megvan bennük a segítő szándék.Pl. felvettek egy szatmár mellőli srácot az expeditbe és hozzám jött át a munkaügyis,magyarázzam el,hogy a TAJ kártyának mi az eljárási folyamata,milyen papírok kellenek...szóval..ezek a központtól pedig mind hiánypótlást kértek mindíg újabb kérelmet kellett csatolni,de nem mondták ezeknek az analfabékáknak hogy milyet,azok maguktól nem tudták..most kaptam 12 lapnyi tájékoztatót,ami 24 oldal anyag. Azt fogom hétfő nevében vagy bemagoltatni velük vagy lenyomni a torkukon.Mert az ők dolguk volna eljárni,basszus. De 3 an vannak,teli munkával,ezért járom én a magam ügyét igazgatói felhatalmazással magam után.

És én spenótot csináltam mára,300 ft. kilója a friss ropi levelű spenótnak a Rákóczi téri csarnokban,az egyik bácsikánál.. :wink: kapnak rá tükőrtojást.Levest pedig egy rucaszárnytőből főztem,a zöldséget felkockáztam s jóó kemény galuskatésztát a nagylyuku reszelőn belereszeltem..slusz pász.

Ibolya,milyen virágot ültetsz? Lehet már tudni,hány kisnyuszi lett? Ja és kéééépek.. :lol:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: