Új privát üzeneted érkezett!

Kell nekem ide írogatni! :roll: Már megint én vagyok a laptető! :? Gyorsan írjátok újra teli! :wink:
Vendég
 


itt vagyok :oops: 8)

oké zsu, holnap beszélünk.
Vendég
 


Hazaértünk.

Bosek! Hatalmas gratula a farmerhez!!! Csak így tovább!
Imádom Blankát! Annyira szép kiscsaj! :)

Zsu! Sehogy nem okés nektek a Balcsi? Hátha valakihez befértek a kocsiba. Ha meg nem, akkor majd itt Bp-n összehozunk egy talit. :wink:

Jim! Gyorsak voltatok! Bár két gyerek mellett... :oops: :roll: :wink:

Foster! Amúgy meg közérdekű, ha valaki még juharsziruposat akar..., a müller nevű drogériában a C jelzésű juharszirup 1290.- Ft/ 250 ml!!!

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 

 
 

Évi, ne idegesítsél má'.... én 200 miliset vettem kétezerért... csessze meg a kurva sarki biobolt... :twisted: :twisted:
ja, ha rászánod magad a juharsziruposra, egy foster féle adalék a kúrához, ezzel már zsibbasztottam itt párszor a lánykákat: fogyó holdnál csináld, én pont akkor kezdtem, amikor a telihold átváltott fogyóba, aztán lehet sokan felröhögnek ezen, de szerintem van benne valami... 8) :D
jim, te mákoskalács, de jó is egy ilyen hazaugrok négyre bébi dolog... :D :D :D
bosek, király vagy, nekem is ma volt farmerbegombolós bár hasrálógós élményem, átérzem az örömöd fullosan.. :D 8) Blanka gyönyörű mint mindig... :D látnod kellett volna nagyfiam arcát mikor mutattam neki, hogy neki küldted azokat a szmájlikat... tök örült a pöcsös :D :D
toncsi, kezet foghatunk, szintén villanyoszloptól-villanyoszlopig nyomulok én is a görkorival... :D :D 8) amúgy de, tök fáj mikor taknyolok, nyáron úgy nézett ki folyton a térdem meg a sípcsontom mint egy ötévesnek, bibik meg kék foltok egymás hegyén-hátán... :D
nemtom mit akartam még, de majd eszembe jut, alszanak a tökik már, úgyhogy jövök még :D
Vendég
 


ja és Évi, szaunázok is kétnaponta egy órát infrában, ha teheted nyomassad te is, tuti az is számít valamit. eredeti tervben mindennap volt, de ahhoz dög vagyok. 8)
Vendég
 


ja, meg még egy dolog, szauna után ezzel kenem be a hájaimat, tök óccsó, és szerintem király, bár éget mint állat, de úgy döntöttem pont az a jó, pezsdül a vérkeringésem küldi kifele a hájat vagy mifene... 8)

http://www.bioszallito.hu/Stella-zsireg ... rmek-50071

persze kenhetném ezt is mindennap, de persze erre se bírom magam általában rávenni, de te legyél ügyesebb. :D
Vendég
 


évi, maradjál már, örülök, ha kuss van, mikor összebújunk, persze Martin akkor zendített rá.......de azért megoldottuk. Nekem már a félórás menetek is megteszik...Milánnal soha nincs gond, Martin a neccesebb.

a fahéj király zsírégető, de nekem nem bírja a bőröm, pedig nagyon imádom a fahéjat. Enni is meg szagolni is.

Zsu, sajnálom, de ha pl Évi csak botitarkával jön, talán ő le tudna benneteket hozni :wink: vagy majd kitaláljuk.

Foster addig meg 40 kilóra fogy és majd ott játsza nekem az agyát, én meg még 60 sem leszek :lol: Tényleg, a szaunát hogy bírod? Még nem próbáltam, nekem a szauna öv is sok.

a fogyó holdban én hiszek, tuti működik!
Vendég
 


cső 8)
én is itt vagyok, épp vacsizok.

foster
én mindig parázok az esésektől, mert már voltam vagy 20éves mikorjégpályán akkorát taknyoltam, hogy szerintem repedt a jég :shock: de nekem lehet, hogy tényleg repedt a seggem, mert kék volt egy darabig. (mondjuk szülésnél is reccsent :shock: , mert hónapokig nem ültem, és nem a gátam, meg aranyér volt :roll: )
és a kölkökkel nyomod???
ja helyesek a képen!

jimbo!
gyorslövetű apu délután hazaért 8) :lol: azóta nagy acsönd.lehet, hogy sorozatlövő :wink: 8) :lol: bocsika 8)

éda és a többi koplaló?

toncsi

toncsi80
 
 


Csáreuszmáreusz mindenkinek!!!

Ma séta napot tartottam 2-től 6-ig. Csak uzsizni ugrottunk gyorsan haza, amúgy a kocsmában nyomultunk a terszon, utálok egyedül sétálni... 8) Kár, hogy csak lájtkólát ittam, de amúgy n.a. stellát szoktam. Vagy kis heinekent. 8) 8) :oops: :oops: Ja, és megdícsértek, hogy még a hasam is kissebb!!! :wink: Örömömben becsókoltam csomó almáspitét, szigorúan hármast!!! :roll:

Na, körülnézek a vaterán, hogy állnak az ügyeim...

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


jim, fekvő infrában nyomom, szerintem isteni, én tévézni szoktam közben, és kábé két litert izzadok, aztán lehet csak két decit, én akkor is litereknek érzem... aszongya az irodalma, hogy az infrás izzadásnak 15-20 százaléka zsír meg méreganyag, úgyhogy remélem két liter tényleg, és ebből mondjuk két deci zsír...amúgy fúj, csurog rajtam a zsírom :shock:
ja, képzeljétek, ma eljutottam egy olyan gasztroperverz szintre, hogy nem találtam elég borsosnak a limonádém... :shock: oszt szórtam még rája... :shock: közben azt gondoltam konkrétan: aaanyááád, ez nagyon kemény... soha többet nem iszom bors nélkül a limcsit... :D 8)
Vendég
 


toncsi, ja, illetve nagyobbikkal, ő persze alig esik, és hogy szokott rajtam röhögni a kis genya... :D 8)
Vendég
 


Foster drága, homályosítsál már fel légyszíves, hogy mikor van legközelebb fogyó hold meg hova jársz fekvő infrába (anno utoljára még a 13-ban voltam, az most kicsit messze lenne)???

Zsírégető cuccosom van kb. 5 féle még a terhesség előttről, legalább azt nem kell vennem.

Juharszirupot két üveggel vettem, meg beszereztem 2 kg citromot is. Cayenne bors nem volt a Lidl-ben, de gyömbér van itthon. Meg víz is garmadában. :wink:

Jim, számomra is ismerős az épp akkor kezd el nyígni a gyerek szitu... :oops: :roll: :wink: :lol:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


kvaszeva
múlthét kedden kezdett fogyni a hold. asszem 28napos egy hold ciklus(mont ált. a mensik).
szóval még egy juharszirupos. még a végén(szopi végén, ha addig mégsem :shock: leszek sovány) kedvet kapok.

nálunk a legvégére nyíg a kölök :? bár ugye ált fél órát alszik :roll: csak semmi romantika...

toncsi

toncsi80
 
 


Évi drága, linkelek neked holdállást

http://kalender-365.de/holdnaptar.php

most 29-ig fogy folyamatosan, aztán utána fog dö betűt nyomatni vagyis dagad, olyankor állítólag annak is örüljön az ember ha tartja a súlyát, mondjuk addig még van egy hét, én elkezdeném tuti a helyedben holnap, inkább mint várni jövő hónap tizenakárhányadikáig... akkor csak az utolsó három napot nyomod dé betűs holdállásban.
fekvő infrába én ide a hátsó szobába járok, van nekem egy, még alig használtam, pedig régen vettem, csak se terhesen, se szopi alatt nem lehet, mondjuk azóta már eltelt fél év, de azt meg végigzabáltam, akkor meg minek ugyebár.. 8) szívesen vendégül látnálak ha budapest lenne a lokésön, de nem...
Vendég
 


bosek

én is szertnék sütiiiiiiiiit! most!!!!!!!!!
na, inkább megmosom a fogam. az után már úgysem eszek(ez a tuti kajatávoltartó nálam)

toncsi

toncsi80
 
 


na toncsikám ezt egyszerre nyomattuk, a két holdszakértő 8)
Vendég
 


kukibébi :lol: :lol:

neked, hogy van már ennyi hozzászólásod? :shock: írsz máshova is?
toncsi

toncsi80
 
 


Köszi csajok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ennél komolyabban nem is tudnátok nyomni. Csak és kizárólag egyszerre írtok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


ja, holdszakértő
a kutyákkal szoktam együtt vonyítani. :lol: 8)

ja én teleholdkor (és +/-4 nap) sosem alszom. mert piszok szar alvó vagyok.

de most megyek fogatmosni meg apival dumcsizni
jó éjt
toncsi

toncsi80
 
 


loptam egy csomó diót, a babakocsi alját telepakoltam. De rábaszás volt, mert megtörtem párat a garázsban és elég keserű. így vettem 1200-ért egy zacskónyit, és végre holnap zserbót sütök!!!!!!!!

.........................ezt inkább kitöröltem, mert félreérthető............ témát lezártam, ez nem a sexeljünk együtt topik 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.23 07:00-kor.
Vendég
 


toncsi80 írta:
de most megyek fogatmosni meg apival dumcsizni
jó éjt
toncsi


ez jóóóóóóó
Vendég
 


Akkor most kezdhetem keresni a XI-ben az infralehetőségeket... Na meg a gyermek apját is puhítanom kell, hogy amíg én olvasztom a zsírt, addig vállalja a bocikámat.

Bár szombaton nekem laktóz-intolerancia tesztre kellett mennem, ami 9-től tartott fél kettőig orvosi vizsgálattal együtt, és megoldották együtt, pedig két kaja is benne volt. Még babaúszásra is elment vele. Ügyes, na.

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


megint jókor jöttem, mikor nincs itt senki :x léptem is :wink:
Vendég
 


Ezek szerint én senki vagyok... :(

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


az exem laktóz intoleráns és laktáz enzimet eszik, az nagyon szar, remélem nem lesz gond Évi!

itt a Budakeszis Aqua panzióban tű nélküli mezoterápia van, na én oda akarok menni!!! vagy az exem egyik nőjének is van ilyen gépe, lehet bevállalom, mert vidéken 10-ed annyiba kerül! Kurva jó a módszer, olyan mint a zsírleszívás, de szopi alatt nem merem.
Vendég
 


toncsibébi :D
csak ide írok, de locsogós vagyok
én is borulok mára, majd most jön pedig biztos a bagoly jim, de nem bírom megvárni, csá lánykák :D
Vendég
 


kvaszeva írta:Ezek szerint én senki vagyok... :(


hüüüüüüüüüüüüüüüülye, azt hittem te is elzúztál
Vendég
 


nekem negatív lett, jippppppppppíííííííííííí

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


mrs. foster írta:toncsibébi :D
csak ide írok, de locsogós vagyok
én is borulok mára, majd most jön pedig biztos a bagoly jim, de nem bírom megvárni, csá lánykák :D


jaja, most ültem le ide. Még visszavan a konyhaelpakolás, ismét fürdés (teli kádban nyomom, fél óra relax ilóolajos, gyertyás), no meg még ki tudja. 8)
Vendég
 


mi az a mezoterápia???

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


Évi, az jó, ha negatív, amúgy nagyon gáz. Kicsit nem figyelt oda, össze-vissza fosott, meg minden más baja lett. Mondjuk eléggé selejt szegény, 35 éves létére nagyon beteges.
Vendég
 


mint tudjuk, amúgy sem százas

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


Évi, nagyon fasza módszer, van hogy tűvel juttatják be a testedbe az anyagokat, amúgy Nobel díjat kapott a feltalálója, király módszer. A kozmetikumok hatása így maximumon vannak. de a tű nélküli jobbnak tűnik, mivel gondolom nem fáj. Mindjárt keresek neked linket.
Vendég
 


Mezoterápia

Az eljárás Magyarországon most kezd hódítani, de már több évtizedes múltra tekint vissza Franciaországban és az USA-ban.
Ez egy orvos-kozmetikai eljárás a lefogyhatatlan zsírpárnák, a narancsbőr hosszú távú eltüntetésére, valamint arcfiatalításra. Minden eddigi gépi vagy egyéb kozmetikai eljárásnál hatékonyabb, mert sejtszinten képes kifejteni a hatását ott, ahol a probléma kialakult. A mezoterápia lényege, hogy a szükséges hatóanyagokat közvetlenül a bőrbe juttatják, így kikerülik a szájon át szedhető készítmények kapcsán fellépő hatóanyag-veszteséget, illetve azt, hogy ezek az anyagok az anyagcsere révén lebomolhassanak, átalakulhassanak, avagy ne az optimális koncentrációban érjék el a bőrt.

A bőrfelszínhez közeli struktúrák esetében ez a legbiztonságosabban és a legegyszerűbben mikroinjekciókkal érhető el, amelyeket az orvosolni kívánt problémától függően különböző mélységbe és különböző mennyiségű hatóanyaggal végezhetünk el felületi érzéstelenítés után.

TŰ??? Mielőtt megijednél, szeretnélek megnyugtatni, hogy a beavatkozás csaknem tökéletesen fájdalmatlan! Nem szokványos injekciós tűvel működik, hanem egy nagyon kis átmérőjű, rövid tűvel, amellyel sérülés- és fájdalommentes mikroinjekciózás végezhető.

Nagyítva megtekint
A mezoterápiát a kezdetekben kézzel végezték, ám az idők során kifejlesztettek egy készüléket, ami nagymértékben megkönnyíti a munkát, és nagyon precíz beállításokat tesz lehetővé, így teljesen személyre szabott kezelés végezhető.

A mezoterápiával tehát sokféle hatóanyagot juttathatunk a bőrbe és a bőr alá, vagy akár a zsírszövetbe. Minden páciensnél a kezelési terv, az alkalmazás helye és mélysége változó. Az automata adagolópisztolyba kell a keveréket az injekciós fecskendőbe behelyezni. A terápia gyors, viszonylag fájdalmatlan, az eredmény 3-4 kezelés után nyilvánvaló. A kezelés kezdetén intenzív kúra javasolt, majd ritkább fenntartó adagolásra térhetünk át. A kezelésnek nincs gyógyulási ideje, tehát nem kell elvonulni a világ elől, nem kell rejtőzködni több hónapig.

Milyen problémák kezelésére alkalmazzuk a mezoterápiát?
Az indikációs terület rendkívül széles. Esztétikai oldalról közelítve az arcbőr kötőszövetének regenerálása, hyaluronsavval, antioxidáns vitaminkomplexszel szabadgyök-megkötő, öregedésgátló, regenerációt fokozó beszívódása a leggyakrabban alkalmazott beavatkozás. Az adagolókészülék segítségével végigpásztázzák az arc teljes felszínét, miközben megtörténik a mikroinjekciózás, a kritikusabb területeken - homlok ráncai, szem, száj körüli ráncok- sűrűbben, másutt kicsit ritkábban adagolva a hatóanyagot. Az eredmény: a bőrszerkezet visszaépül, a kötőszövet megfiatalodik. Néhány kezeléssel éveket fiatalodhat!

TIPP: az eljárást ki lehet terjeszteni a nyak és a dekoltázs területére is, hiszen az arc után ezek a területek árulkodnak leginkább az idő múlásáról. Ezek azok a területek, amelyeken csak a mezoterápiával lehet segíteni.

A mezoterápiás bőrfiatalítás több lépésből áll. Általában heti 1 kezelést végeznek és már az első alkalom után is szembeötlő a változás. Fantasztikus előnye még, hogy nem kell gyógyulási idővel számolni, így akár már másnap nyugodtan mehetünk dolgozni, vagy elutazhatunk nyaralni.

Kezdetben intenzívebb kúra javasolt, majd a kívánt eredmény elérése után 1-2 havonta fenntartó kezelés ajánlott. A mezoterápia más eljárásokkal is jól kombinálható, de önmagában is nagyon hatásos. A kombinált kezelések gyorsabb hatást eredményezhetnek.

Nagyítva megtekint
A testkezelésekben két legfontosabb területen hoz új lehetőséget a mezoterápia: jelentősen fokozza az eddigi kozmetikai differenciált cellulit-kúra eredményességét a zsírszövetbe adott hatóanyagaival, és a helyi alakformálásban. A lefogyhatatlan alkati, helyi zsírpárnák megszüntetésében, mérséklésében is jelentős, sok esetben a zsírszívást teszi teljesen feleslegessé.

Bokától tokáig bárhol elérhető a felesleges zsírréteg felszívódása. A zsírszívással ellentétben azonban itt nem a zsírsejtek számának, hanem méretének csökkenéséről van szó. Így elkerülhető, hogy súlygyarapodás esetén a környező területek jobban kidomborodjanak, mint a kezelt rész. További előny a plasztikai beavatkozással szemben, hogy a bőrön nincs metszéskapu, nincs rá szükség, hogy a páciens heteken keresztül kompressziós kötést viseljen, és bőregyenetlenségtől sem kell tartani. Nem utolsósorban kiküszöbölhető minden mûtéti kockázat, sérülés.
Vendég
 


inkább keresek mást, ez nem vmi jó
Vendég
 


Vendég
 


Köszi Jim! Utánaszöszölök még a neten mélyebben, de csak holnap, mert most a zuram dolgozni kíván.

Jó éjt!

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


Szisztok! Ezt most direkt hagyom így, "a" nélkül, a jubileumra tekintettel, hogy eddig nem kezdtem még egy üzit sem, hogy a "sziasztok" szót rendesen leírtam volna. Eddig kijavítottam, ma nem! 8)

Szóval, olvasgatok én ám, de csak nagyon energiatakarékos üzemmódban vagyok. Délelőtt melóztam, és nagyon lefárasztott a sok értelmes "ügyfél". De a munkatársak még meg is jegyezték, hogy milyen kedves vagyok ma mindenkivel. :evil: Tényleg nem szokott ennyi türelmem lenni.

(pl.: bejön birkuci az épületbe, és megkérdezi, hogy hol a könyvtár? pedig ha kb. 8 fokkal jobbra fordítaná a kis okos buksiját, akkor az üvegfalakon keresztül meglátná a tőle 4 méterre levő 4 emeletnyi könyvet, de nem, rohan az információhoz.)

Aztán este 6 tól bementem az kanadás órámra, amire tegnap egész nap mókoltam a póverpojnttal. Még aláfestő zenét is vágtam hozzá, csupa kanadai énekessel. Errreeeee, nem jutott rám idő. :twisted:

Ma nem voltam tornázni, és komolyan mondom, hogy ezt az életben nem gondoltam volna, de már hiányzik! :shock:

Reagálni nem nagyon tudok, főleg azután, hogy azt olvastam, hogy Foster a hajait kenegeti.... itt gondolkoztam, hogy mi köze a szaunának a hajhoz??? :o

ez a kölyöknyígás! :lol:
ejnye lányok, mi ez az obszcenitás? :lol:

Egy hónapom van még, hogy leessen az álla Ferimnek!
Ma bedurvultam, és becsszó csak 1eset ettem!!!

8) 8) 8)

Holnap ígérem írok valami érdemlegeset is. Jó éjt!
éda
 
 


Jim, nekünk olyan van, ami valami árammal juttatja be a sejtekbe a cuccot, hatvan valamennyi a gép, kilencezer a zsirleolvasztó krém. (most vettem... :wink: )

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Hű, tényleg be vagyok lassulva, kb. 40 hsz-t írtatok, mire én bepötyögtem az 5 mondatomat... :shock:
éda
 
 


bosek írta:Jim, nekünk olyan van, ami valami árammal juttatja be a sejtekbe a cuccot, hatvan valamennyi a gép, kilencezer a zsirleolvasztó krém. (most vettem... :wink: )


mi az? nekem csak ultrahangos mélymaszírozóm van, de lusta vagyok magamnak csinálni, pedig nagyon hatékony!

éda, pihizz le!
Vendég
 


Na, valami olyan, amit belinkeltél!!! Tesóm ezzel foglalkozik, csak most kipróbálásra kölcsönadta valakinek, és minden nap szólunk neki, hogy hozza már vissza, de b.szik. :evil: :evil: Pedig már két hete itt bámulom a krémet és gép meg nincs hozzá... :x :x Heti kétszer kell használni, reggel és este, egy kezelés unokatesómnál (fiú!!!) -2 cm volt!!! Bemutatót tartottak és nem volt önként jelentkező... De az arckezelést már kipróbáltam, olyan mintha kozmetikusnál lettem volna, 5 perc kezeléssel... Azért nem mindegy!!! Ha valakit érdekel esetleg, írjon privit, lehet venni a tesómtól. Gép+ kezelés csomag (arc, test, haj) asszem 100 valamennyi. Ja eszembe jutott, galvánárammal működik.

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


engem érdekel, csak nincs 100 rongyom, de ha lesz, tényleg érdekel. Addig is írhatsz róla, nem tudod mi a pontos neve? ez a mezoterápiás gép, amit belinkeltem, 500 rugó körül van, a tű nélküli duplája. Szóval, ha hasonló és 100, akkor nem drága!
Vendég
 



Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Szerintem nem drága, mondom én kipróbáltam, 5 perc és azonnal látható a változás!! Már nagyon-nagyon várom, hogy visszahozzák a gépet!! Tesóm NuSkin-es

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Most már tényleg szunya (vagy egy kis Szex és N.Y.?).

Csak még annyi, hogy Jim, Norbiatyánk mennyit tejel neked a sok ingyenreklámért? :lol: :lol: :lol:

Jóccakát.
éda
 
 


Mentem aludni.. Szia!

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Szasztok!!!!!!
Hazaértem edzésről!!!!!!! Alig bírok mozogni, hát csajok nem volt egyszerű!
Talán 5-6 alkalom után könnyebb lesz!
Bocsánat, nembírok még reagálni sem........... :? holnap jövök!

Jó Éjt nektek!!!!!!
Vendég
 


én még vagyok, jóéjt nektek, na majd holnap dumcsizunk, puszika

ja, Norbi tejelhetne, nem lenne rossz. Már gondoltam, írok neki, van egy csomóötletem, de inkább megtartom magamnak. :mrgreen:
Vendég
 


Martin rekordot döntött, 8-szor szopott éjjel! Ötleteket kérek, hogyan akasszam le magamról!!!!!!!!!!
Vendég
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: