Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! :D :D :D
Én is megyek talira... :P :P :lol: :lol: :lol: a tegnap Jóli volt olyan aranyos és felhívott. Habár akkor nem tudtunk beszélni de a jelszót használta: TALI és reggel rögtön megbeszéltük a részleteket.
Nem szívesen hagynám ki az alkalmat hogy bárkivel találkozzak, ugyhogy nagyon örültem és otthon le is rendeztem a családot csak házikenyér nem lessz holnapra, de Csabika majd vesz a boltból. Nem tudom medig maradok mert még csomagolnom is kell hisz holnap munka után megyünk Egerbe....de bizti hogy legtovább én leszek ott....
Mint látjátok mi jól vagyunk, és remélem mindenki jól van itt is.
Erikaf remélem hamar begyogyul az Attila feje.
Megyek mert jöttek hozzám...
Puszi
aszta
 
 


Nusi nekem is tetszik a körmöd, kifejezetten jól illik a kezedhez.
Tündériek a gyerekek és egyre csak nőnek.
Gabi jó hallani hogy ilyen jó bsz.-t találtál igazi pótnagyi lessz....
Gyö Lacit is hozd magaddal és akkor nem panaszkodik.
CsGabi jó lett volna veled is talizni hamár a multkor nem sikerült, de megértem a fiúkat, hogy igényelnek.
Nálam a Szepi is csinált hamar programot. Csabikának meg úgy egyébként is volt programja....
Ja és ha találtok szponzort akkor rám is rámférne pár kiló minuszba. Ugy kb. 10-20 kg.
Na akkor most mehetek nyugodtan ebédelni ha már igy rátok bíztam a szponzorkeresést. :P :D :lol: :D :lol: :twisted: :evil: :twisted:
aszta
 
 


Kata, örülök, hogy jössz :) És annak is, hogy sikerült idecsalogatni végre!
Kinga Zsoltjának kívánunk boldog névnapot!

KépKép
Kép
el..né
 
 

 
 

kukkukkk :D
malika
 
 


Sziasztok!

Megneztem, hogy alul vagy felul jelenik be a hozzaszolas;)
Hat ime itt lennek en is Joli jovoltabol:) Azt hiszem O az aki osszekovacsolja a csapatot, amikor keszul szetesni:)

Jahh kinga vagyok, meg mielott meg fejtorest okozna a malika nev:D

na cuppak, dolgozok tovabb, hogy delutan lathassalak benneteket :)
malika
 
 


Kinga, de jó, hogy jöttél!
És igen, már egyből fejtörést okozott a "malika" pedig rémlik veled kapcsolatban valahonnan!

KépKép
Kép
el..né
 
 


koszonom a koszontot Joli:) Atadom neki:)
malika
 
 


Óóóóóóóóóóóóómár annyira elegem van, hogy mindig történik valami, én is mint Kinga amikor kezdte Sisa a bölcsit, állandóan el kell mondjam, hogy mit várok el, mert a megjegyzéseim, bármennyire kedvesen is történik tul.képpen erről szól. A fenében, én kéztördelve vártam a szülőt az ajtóban amikor egy kis horzsolás volt a térdükön is, ez meg csak amikor mentem ki az ajtón akkor lökte oda, hogy Attila fejre esett, de megszídtam, hogy mit keres az asztalon. (Nem láttam mert nagyon sürű és a szemébe lóg a frufruja). Tehát szegény gyereket miután lelökték fejre esett meg is szídták. :evil:
Mindegy, már hasidegem van, de szólnom kell nekik.
erif1
 
 


Erika, ez tényleg felelőtlenség. Én is jártam úgy, h. szünetben a leányzó úgy nekirohant az ajtónak, h.felhasadt a szája..én azonnal mentőt hívtam, a többit a kolléganőre bíztam és irány a sürgősségi, ez volt de 10 órakor, 13-kor mire haza kellett menni bevarrták, közben hívtam tel-on az anyuját, aki dolgozott, 1-kor vittem haza és már ludibőrös voltam, hogy mondom el h. szünetben nem tudtam rá vigyázni...már negyedikesek voltak. szerencsémre az anyu tisztában volt a leányzó "képességeivel", otthon is fáramászós angyalka..Most 20 éves de még mindig emlegeti, hogy élvezte azt, h. szirénával vitettem korházba. Szintén szünetben történt, h.az egyik fiamat úgy nekilökte a mésik a falnak, szemem láttára, h.agyrézkódást kapott. Ninu-ninu újra :shock: de akkor is a szülő az, akinek elsőre tudnia kell az ilyen dolgokról. A balesetek megtörténnek, ...és ha nem szól és esetleg Attilának agyrázkódása van és du. kezd hányni? Akkor te eszed magad, h.mi baja lehet..Ezt is elmondhatod esetleg, csak a frufruját hajtsd félre, h.jól hallja is amit mondasz. Kösse meg, ha nem lát tőle..nem szeretem azokat az embereket akik félig végzik a munkájukat...
édy
 
 


Na tessék, elő kell vegyem a pirosat kijavítani amit írtam.. :D
édy
 
 


Hol talalkozunk ma??? Gyerekekkel mit csinalunk? vigyem Hunor ne vigyem?
Hunort csak jatszohazba tudom vinni, ott ellehet engedni :)
Ha nem jatszohazba megyunk, akkor nem viszem:)

Mi legyen?:)
malika
 
 


Kinga,Lurdy Házban van a TALI !

És én is kívánok Zsoltinak boldog névnapot!
Ha gondolod,Sisát is hozd,énn is úgy döntöttem,egye fene,mikor hívott Laci a délben,kérdezte,hogy mi a program? Mondtam,hát a Lurdy-ban tali a csajokkal. :lol:
Kérdeztem,hogy akar jönni? Válasz: Ha Szepi és Iskú és Csabi van,őket ismeri,akkor jön. Ha nem,akkor Kotkoda klubba nem akar.. :lol:

Úgyhogy én is megyek,és Krisztát is viszem,mert nincs kire hagyni,de megpróbálom szoknyában vinni,hátha akkor nem mászik fel a plafonra.. :lol:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Sziasztok!
Erika,borzasztó,hogy ilyen felelőtlen egy óvonő :( ,nem féltelek,mert tudom,hogy helyrerakod őt,de muszáj is!jó,hogy nem lett nagyobb baj belőle...
Kata,mitcsinálsz Egerben?munkahelyi vagy családi kiruccanás?
Kinga,vgre megjöttél!hogy vagytok?
Gyö,azt hiszem nagyon megértelek,erről sokat lehetne dumálni...
Jó talizást nektek,mi megyünk az Attila dombra(Lurdy messze van)állatokat nézegetni :D Lotti nagyon élvezi,mert sokféle állat van ott,strucc,páva,kecske,disznó,vaddisznó,lovak,tyúkok stb.
lótusz33
 
 


Édy, sok ilyen felelősségteljes pedagógus kellene. Egyszer én is kerültem olyan helyzetbe, hogy szirénázó mentővel kellett vigyek valakit kórházba. Csak épp én olyan 15 éves lehettem akkor. Csíksomlyón az egyik falumbeli néni elájult a nagy tömegben és nem volt senki más ismerős körülötte. A nehezebb az volt, hogy a kórháztól gyalog vissza kellett Somlyóra, pedig nem ismertem a várost. De akkor még nem volt mobiltelefon és senki nem tudta, hogy hol vagyok.

Kinga, én nem tudok a gyerekes kérdésekre válaszolni :(

KépKép
Kép
el..né
 
 


Ibolya pdig ha jönnétek, akkor Gyöéknél nem lenne családi perpatvar!
Gyö, Kinga mégsem hozza Hunort, a játszóházba fizetni kellene, ő meg nem ül meg a fenekén. Tudod már, hogy kell jönnöd?

KépKép
Kép
el..né
 
 


dehogy tudom..Erika mondott valami 30-as villamost a Mester utcától... de én tényleg csak Krisztástól tudok menni,mert Balázs nincs itthon,nem tudom kire hagyni Krisztát..

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Kedves Baratneim!!!

Jo talizast kivanok!! Nagyon varom a kepeket!!

Erika! Gyogyulast Attilanak!
Kinga Zsoltjanak kivanok en is boldog nevnapot!!

KépKép
mayakarina
 
 


Sziasztok
Megjöttem a taliról, nagyon jó vot látni Hajnit, Kingát, Erikát, Bencét(őket nagyon nagyon rég nem láttam, Hajnit még annál is régebben). És jó volt viszont látni Katát, Jolit (és végre a pociját is magával hozta) és Győt is Kriszta barátnémmal. Puszikák :D
erif1
 
 


Jelentem,mük is hazaértünk,a guta ott ütött meg a villamosmegállóba hazafele,hisz "csak" 30 percet vártunk rá..Mérgemben a Mester utcától már gyalog jöttünk haza,addig Kriszta is eléggé kifáradt,hogy ásítva zuhanyozzon,ő már eltette magát holnapra..

Basszua,nem tudom feltenni a képeket,le kell kisinyíteni..hívom Balázst,mentsen ki a sz@rból :lol: :lol:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Oti? Hogy vagy? Remélem kipihented kicsit magad.

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Lányok,irány az nlc. Ott vannak a képek..Bezzeg oda passzolt a méretük kicsinyítés nélkül is...legalább nem hanyagolódik az a topik sem így. :wink:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Bocsi, lányok! Én is hazaértem, csak olyan hulla voltam/vagyok hogy megyek is az ágyba. :D Szóval én is örültem nektek. Nem hittem volna, hogy 1 nap alatt lehet ekkora talit összehozni. :D Azaz tudom hogy lehet, de mindig elcsodálkozom. :) Szóval jó volt a traccsparti. Rendezzünk ilyet máskor is. Hiszen így csak pár óra és ennyire talán máskor is ráérünk. :wink:
cshajni
 
 


Édy ezek itt nem csinálnak ebből nagy ügyet, persze sztem az óvodavezető nem tudott róla...
erif1
 
 


Sziasztok!
Én is ithon vagyok, de megpróbáltam a telefonomat egyenesbe hozni a számítógéppel, hogy tudjam feltenni a képeket. Egyelőre nem sikerült :(
Jó volt, hogy találkoztunk, de nekem nagyon rövid volt. Sokan voltunk, alig tudtunk egy kicsit beszélgetni. Szóval még sok ilyen kell :P

KépKép
Kép
el..né
 
 


Na, a nlc-re sikerült én is képeket tegyek fel. Ha valaki nem tudja megnézni, az szóljon és veszem holnap a fáradtságot, hogy lekicsinyítsem és ide is feltegyem.
Szép álmokat!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Jó reggelt! Hoztam nektek reggeli ébresztőket! Ki mit akar!!! :wink:

Kialudtam magam és ma már egész pientnek számítok. :D Bár anyu megint kitalált nekem programot. Fűnyírás! :shock: Szerintem lebeszélem róla! :D

Köszönöm a feltett képeket! Emlékezetes este volt. Bár tényleg rövid, de ha gyakran ismételjük akkor már akár elég is lesz. :D
cshajni
 
 


Sziasztok
Hoztam a kávét nektek, meg colát, tejet, szörpöt stb stb. Túl wc bemutatott tatottam, mert a minap emlegettétek a wc-t a kicsiknek, megmutattam milyen a miénk a 2in 1. :oops: Ide nem tudok soha képeket tenni :(
erif1
 
 


Sziasztok!!
Koszi a kavet!!
Megyek nlc-re kepeket nezegetni.

KépKép
mayakarina
 
 


Sziasztok! :D :) :D
Nagyon jó volt a tali és tényleg több kéne belőle....alig tudtam követni a dolgokat csak úgy kapkodtam a fejem, hogy semmiről ne maradjak, aztán negyedével meg kellett elégedjek. Tehát minimum 4 tali és akkor egyenesbe jövök... :lol: :lol: :lol:
Ibolya Egerbe velnes hétvégére megyünk Szepivel megy Veráékkal, Csabikának meg ismét a Kínai marad. Igazi ferdeszemű gyerekem lesz ha ezt így folytatjuk. :D :D :D
De nyárára jó lenne a tisza tó környékén szervezni valamit. Ha megkapom Májusba az üdülési Csekket akkor kinézek valami olcsó és jó kis házikót, és aki akar alapon csatlakozhat. Azéert olcsót hogy mindenkinek legyen lehetősége jönni.
Na megyek.....bocsi
aszta
 
 


Bocsi a helyesírási hibákért de a főnök itt toporgott amig írtam. :lol: :lol: :lol:
Tehát javítás: Semmiről ne maradjak le, Wellness, Szepivel meg Veráékkal.
Na megint mennem kell...
aszta
 
 


Sziasztok!
Na, én már mehjártam magam a munkában is, a piacon is. Ma fogom először megkóstolni a műepret, elcsábultam, mert azt írták ki, hogy magyar eper :wink:

KépKép
Kép
el..né
 
 


Megélhetési fortélyok

"Napokban hallottam, hogy egyes településeken élő kisebbség, megélhetési szándékból a következő trükkel húzza ki az adófizető állampolgárok keservesen megkeresett és befizetett adójából származó pénzt az állam zsebéből.

Adott egy familiárisan hiperpegmentált pár. Egyik sem dolgozik, segélyből élnek. Az asszony 5 év alatt szül 5 gyereket, akiket megélhetési problémákra
hivatkozva állami gondozásba adnak. A hatóság kimegy, nyomor, kosz, szegénység - elveszik tőlük a gyerekeket.

Pár hónappal ezután, jelentkezik a hatóságnál a keresztapa, testvér vagy rokon (hiszen mindenki rokon), hogy szívesen nevelné tovább a "szerencsétlen" sorsú család gyerekeit. A hatóság örömmel megszabadul az állami gondozásban lévő gyerekektől és örül, ha valaki gondozásba veszi őket. Sőt fizet is a gondozóknak. Fizetést. Erre megy ki a játék. Az örökbefogadó szülő kiveszi a gyerekeket.

A gyerekeket nem hivatalosan visszaviszik az eredeti családhoz, hiszen rokonok, miért ne lehetnének ott. És ott tovább élnek, mintha mi sem történt volna. A nevelőszülőknek gyermekenként nettó 80.000 Ft-ot fizet ki az állam.

Van olyan család, ahol öt ilyen gyereket nevelnek. Az nettó 400.000 Ft plusz a családi pótlék meg a segély. A pénzen szépen megosztozik a "család" és mindenki jól megél és röhög a markában. Jut pénz kocsmára, játékgépre, csavargásra, BMW-re. Hülyék lennének dolgozni. Nem baj mi megkeressük az árát, hiszen most is dolgozol vagy nem?

Ez a szomorú magyar valóság..."
Vendég
 


sziasztok!

a múltkori wc-s históriához hozzátartozik,h igen,addig kellett ott ülni amíg egy csepp pisi ki nem jött :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nusi, az alapos munkához türelem kell!!!!! :lol:
erif1
 
 


Kép

Felirat egyik 4-6-os villamoson napjainkban :lol:

KépKép
Kép
el..né
 
 


Teljesen aktuális kérés,nem gondolod? De ez szerintem pont olyan mint Ceausescu,ezt is le kell lőni,mert magától le nem mond... :(

Na és milyen volt a magyar műeper? :lol:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Sziasztok!
Nagyon sajnálom,hogy nem lehettem ott a talin,és ez uton is szeretném neked Joli megköszönni,hogy szóltál,de sajna nem tudtam elmenni,mert délután Gergővel a Heim Pálba voltunk ortopédián(Kiderült lúdtalpa van,speciális cipőt kell hordjon),Délután meg még piacra kellett készülnöm,Hajnal 2-kor meg már indultam a Nagybanira.Apropó magyar eper,ma a magyar szamóca 2700ft volt a nagybanin,akkor elképzelhetitek mennyiért kerül ki kiskereskedelmi forgalomba,igaz ez extra minőség volt.
Hajni ugy hallottam,hogy Miklóson van egy speciális cipős,ahol ortopéd cipőket lehet kapni,tudsz róla valamit?Mert ha igen megyek Miklósra valami cipőt nézni a Gergőnek!
Na kívánok nektek nagyon szép hétvégét,nekem sajna munkával fog eltelni,már a vasárnapot is bevállaltam,olyan rossz a szombat,hogy kénytelen vagyok vasárnap is elmenni a meglévő portékát eladni,hogy ne maradjon rám!
Puszi mindenkinek!
Ildi
dildi
 
 


Képzeljétek, a műepernek volt eperíze:) Csak most ettem meg... A gyerekek megcukrozták, de én csak úgy natúr szopgattam el. Ildi, ezek elég nagyszemü kertieprek voltak, 599 volt kilója. Gergőnek nem elég a betét, egyből ortopéd cipó kell? Az enyémnek is írtak betétet, barni még mindig hordja.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Ildi! Sajnos nem tudom milyen cipőboltról hallottál... Speciális cipőboltot nem ismerek... normálból is csak kettőt... de ha hallok vagy látok egyet azonnal hívlak. :) Nagyon sajnálom, hogy ilyen sokat dolgozol. :(

Lányok! Én most ki vagyok akadva. Olyan gáz szag van a házban, hogy első ijedtségünkben lezártuk a gázt. Aztán felhívtuk a Tigázt aki felvilágosított minket, hogy nem nálunk van baj, hanem valahol palackos gáz szívárog, annak van ilyen penetráns szaga. De sajnos nem tudják hol. Nyugodjunk meg, nem mi fogunk robbanni... hát köszönöm, de épp elég, hogy ez a szag itt kering a lakásba... elaludni sem lehet és folyamatosan félek, hogy esetleg töményebb lesz... :(
cshajni
 
 


Ja, JOli! Én is ettem ma ilyen műepret. Annyira nem volt rossz mint amennyire a fóliás eprek rosszak szoktak lenni. De azért már nagyon várom a rendeset. :)
cshajni
 
 


Hajni, én a cseresznyét és dinnyét várom :lol:
Igaz, ma láttam dinnyét, de a közelébe sem mentem :)
Remélem nem lesz semmi baj a gázszagból! Ha nagy térben terjed, akkor nem fog robbani.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Jó reggelt! Itt a reggeli lötty adag!!! Na, képzeljétek ide. :wink:

Szerencsére éjfél körül oszlott a gáz a lakásból, így aludni is mertünk egy sort. Olyannyira, hogy ma reggel a fiúk a szokásos 7 helyett csak fél 8-kor keltettek. :)
cshajni
 
 


Sziasztok!

Hajni, köszi a kávét! Jólesett az "ajándék" félóra reggel? :)
Képzeljétek, én csokis gabonapehelyről letöltött tejet iszom kakaós helyett, mert az összes tejet elhasználták a fiúk. Amikor meg el kellett volna menni venni, akkor azt mondták, adnak abból, amit már kitöltöttek :lol: Szerencséjükre finom :P

KépKép
Kép
el..né
 
 


Hát Joli, nekem jól esett az a plusz fél óra. :wink: Bár Feri még aludt volna szerintem kb. 8-ig. :) Na, de nem lehet mindent!!! :)
Hát az is majdnem kakó amit iszol. :lol: Mellesleg én is várom a cseresznye, dinnye, körte időszakot... De hol van az még??? :( Egyelőre be kell érnem a fóliás eperrel.
cshajni
 
 


Én almát eszem sokat, szeretem is, és az is a legolcsóbb gyümölcs. Na, van még a narancs és mandarin, de azokért nem rajongok. A multkor az őszibarackot kívántam meg, vettem egy kompótot és odaképzeltem az izét :lol:
Hajni, amikor taliztunk akkor akartam kérdezni, hogy tudjátok-e már, mi lesz a neve a kicsinek, de elmaradt... Mi lesz ?

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok
Joli te csak ne kérdezgesd Hajnit, mert te hamarabb szülsz és még nem tudjuk a kicsi nevét :D :lol: .
Hol van mindenki? Ma megjártuk a Margitszigeti jászóteret, nagyon nagyon szeretjük, főleg amikor már ilyen jó melegek vannak, felültünk egyet a buszra, mert az autót a másik felén hagytuk a szigetnek. Csenge most ült közlekedési járművön életében először, nagyon nagyon tetszett neki, nem beszélve Attiláról aki már nem is emlékszik a BKV-ra.
Jól telt, már alszanak. Én is fekszem le, majd fél 3-ra megyek arra a High Care centeres tanácsadásra.
Puszik és tessék írogatni, mert már kivégeztük az nlc-t és nehogy a babanetet is kivégezzük.
erif1
 
 


Erika, én időről időre benézek :) Voltunk a gyerekekkel vásárolni, most ebédet csinálok...

KépKép
Kép
el..né
 
 


Mi egész de. kint voltunk, a leányok most ájultak az ágyba. Én kertészkedtem, most megyek inget vasalni, mert lakodalomba kell menjünk...most semmi kedvem ilyesmire :oops: még tésztát is kell gyártsak, pfűűű rohanok. Mindenkinek jó napot :D
édy
 
 


Édy, azon gondolkoztam el, hogy milyen tésztát is kell gyárts most? Aztán arra a következtetésre jutottam, hogy felétek az a szokás, hogy mindenki visz sütit a lakodalomba... és olyan tésztára gondoltál. Majd homályosíts fel, ha korábban nem, hot holnap, mikor kipihented a sok táncot :)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!!

Joli fia Koppany-Csanad lesz, nem??

Gyo, a gyerekpenz 40 uj penz lett marciustol. :wink: (ha mar tudtad, bocs.)

Nincs jo kedvem...majd meg irok. :cry:

KépKép
mayakarina
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: