Új privát üzeneted érkezett!

fasza, laptető :x
Vendég
 


na, felkelt a tökibogyó, mentem, este lehet gyüvök :D
csók csajok :D
Vendég
 


mrs. foster írta:tök jó, annyira itt nyomulunk most egyszerre, hogy tök elcsúszik a párbeszéd 8) 8) :D


ja, ezen röhögök.
Viszont ebéd nuku vazze és a férjem jön haza enni, akkor mi lesz????

gyors tippet kérek. ami update.
Vendég
 

 
 

és akkor most itthagysz, kösz :x
Vendég
 


visszaaltatta magát, mire odaértem már ujjával a szájában nyünyügött, majd beájult megint, imádom, olyan kis tünemény... :D :D
nem vagyok egy főzőbajnok, husi meg sali?
Vendég
 


hú, husi meg sali, ez nagy ötlet volt foster 8) 8) 8)
Vendég
 


Sziasztok, ha nem baj csatlakozok!
Helló Drága Jim!!

Megvagy! :wink: :lol:

Nálunk az ebéd párolt pulykamell, besameles mártással(liszt helyett keményítővel sűrítve), nekem párolt brokkoli van hozzá, apának meg krumplipüré.


pussz Pepike

pepike


Kép

Kép
pepike
 
 


én is ismerek egy testvérpárt, ahol a húg tök jó nő, a nővér meg olyan mint dzsabba... kemény lehet azért... na jó, téma lezárva.
Vendég
 


na most meg te húztál el, gondolom főzni, megbocsátva. :D
lépek én is, tényleg csá
Vendég
 


Helló pepike!!!!!!!!!!!


AZ ebédetek jól hangzik!

enyém gyerek még alszik!!!

lazacot sütöttem meg most fő hozzá a krumpli - pürének. Én most simán eszem a halat, nagyon tuti lett.
Vendég
 


Jim!
Megnézném Tesódat. Milyen néven találom az iwiw-en?

Nekem a mai Norbi kajám, töltött káposzta csikrehússal, zabpehellyel töltve, meg kapros túrós lepény. Nagyon ízlett, finom volt, és most bőven elég is volt.
Lejegyzem ezeket a kajákat, és majd csinálgatom az egyszerűbbeket.

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


judit ez tök jól hangzik!

és remélem abszolút nem veszel semmit magadra, hogy a nővéremet fikáztam, de sajnos ő tehet róla, hogy fikázható. Te meg nem, úgyhogy légyszilégyszi nehogy megharagudj rám.

Király Martin a fiam, ismerősei között megtalálod (18 van neki szóval menni fog)
Vendég
 


Szevaaaaaaasztok!!!!!!!!!!!!!!

Hát igen, a zenei ízlésemet Márti találta el leginkább, és most nem a Madonnára gondolok... Kép

Tesóm tök jó csaj, és csak 24... :x Vékony. :evil: Tavasszal fogyott le, amúgy jó nagy segge volt!!! :wink: De sebaj, nekem meg a csöcseim nagyok (MÉG). :D

Balcsi sajnos sehogy nem jó nekünk.... TÉNYLEG!!!!

Ja, és a jövő hét csütörtök sem, lövészet lesz, nem jöhet el. SZERDA JÓ!!!!! Pénteken meg pecázni megy megint!! :x :?

Pepike, dejóóó!!! Ügyi vagy, jó kaja!!! Én is vettem főzeléket, légyszi mond el, hogy kell vele besűríteni a főzeléket!!! Béna vagyok...

Fosterka, egy piázást beiktatunk majd egyszer úgyis nyugi!!!

Márti a tortáról jut eszembe, tegnap valami isteni napom volt (a migrént leszámítva), mindjárt kezdjük a reggeli tornával, aztán apjuk nem ment dolgozni, sétáltunk egy nagyot, tejberizst főztem, vacsira pedig hozott sütit, a kedvencemet!!! Úgyhogy adtam a fogyókúrának megint rendesen, de a mérleg szerint király vagyok ígyis!!! Ma viszont nyomatom a kőrözöttet, meg a salátát cserébe...

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Pepike, dejóóó!!! Ügyi vagy, jó kaja!!! Én is vettem főzeléket, légyszi mond el, hogy kell vele besűríteni a főzeléket!!! Béna vagyok...

Szóval. Én is vettem keményítőt... Kép Kép

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Jim, megnéztem a tesódat... :shock:

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Jim!
Én is meg akarom nézni a tesódat! Hol lehet???
Felraktad ide, és letörölted? Nagyon belejöttél a törölgetésbe! :lol:

Pepike!
Sziiiiiiijjjjjaaaaaaaaaaaa! Jupijé!!!!!!
Nagyon jó, hogy jöttél te is!

Bosek!
Nálunk rengeteg ACDC van, jöhetsz!!!!!!!!!!
Vendég
 


na ugye!

Na fasza, bosek, se Balaton se Mammut. Most sírok, brühühüüüüüü Szerda meg már nekem nem jó, jön hozzám zsúúúúú.

nesze nektek lazac kép.

Kép

szóval akkor fújjam le a Balatont? Márti azért így eljönnétek?
Vendég
 


Márti, fiam ismije között megtalálod.

Szóval észidészi??? most olyan irgumburgum mérges vagyok a nem Balatonozás miatt, hogy be is rakok vmi zúzós zenét.
Vendég
 


Martinnak akartam adni cukkinit, azt a képet! Fúj, inkább a csöcsödet akarom anyu! Kérek további főzelék 5leteket!
Vendég
 


Na, akkor erre zúzzál Jim!

http://www.youtube.com/watch?v=MjRI4el-bPQ

Kép Kép Kép

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Fel kell öltöznöm vmi szépbe, had epekedjen az ex, mindjárt itt lesz. :twisted: Tegnap az oviba menet félsikerem volt.

Siker: nagyon megnézett és utánamfordult egy pasi.

Fél: kb 50-60 között volt

Aki tudja, annak nem mesélem. Szóval én nagyon nem vagyok Fideszes. Nem akarok politizálni, csak ez olyan vicces. A hírtévés Filipnek is oda jár a gyereke, ahova az enyém. És mindig nagyokat köszön nekem, amikor terhes voltam, leállított beszélgetni, hogy jaj de nagy a pocika, fiú lesz vagy lány...ááááááá, azóta nagy ívben kerülöm. Pedig amikor még zépluszos volt, Pécsett volt Edda karaoke show és együtt énekeltük a Gyere Őrültet vmi színpadon, hehe, elég égő, nem is hoztam fel neki, na mást sem, de olyan furcsa, hogy mindig megtalál, akit nem akarok :oops:
Vendég
 


Bosek, köszi 8)
Vendég
 


csősztök

épp fánkot eszem :oops: . de csak egy felet, mert api eligényelte a másik felét!
foster
én updatelek, de csak este, mert még szopi van és az elején megszenvedtem, hogy legyen tejem és tudjak szopiztatni. így én a lassú fogyásra törekszem(már az is jó, ha nem hízok :D ) este már csak Norbi1 ees kaja megy. sajna este 8-9 körül vacsizok, mert addig leköt a gyerekprogram.

jim
én is lecsúsztam a nővéred :( de el tudok magamtól is képzelni egy magam paramétereivel rendelkező csajt :lol: 8)

nekem Balcsi messze van, meg nincs kocsink. most akarunk venni.

hát én ettől zúzósabb zenéket kedvelek(vagy nem is mindig inkább a furább meg nem is tudom...) szóval rock, punk-alter(?) de szigorúan magyar zene(de nem hungarista!)

én főzeléket habarni: kb 1-2ekanál keményítő kbfél-1 dl vízben elkever és hozzá tej v. tejfől elkever és bele a főzibe. és csak összerityant. rá van írva a keményítődobozva, hogy sokáig ne főzd!!! de én nem vagyok egy konyhatündér(még 8) ) sütit sütni szeretek és tudok is :oops: :D
toncsi

toncsi80
 
 


persze a főzit rotyintani kell.
én csak azt tudom, hogy a Filip becsületes neve kálmán :lol: :lol: :lol: (legalábbis egyik ismerősöm azt mondta, hogy fiatalabb korában így hívták). szerintem tök gáz az ilyen "névcsere" , nem rossz az a Kálmánka sem :lol: 8)
toncsi

toncsi80
 
 


csak bekuksiztam most értünk haza, de ebbe nekem is muszáj belehörögnöm.... :twisted: annyira rühellem én is a filipet, és persze philip, ah, a nagy magyar... :twisted: :roll: akkó mér nem vót neki jó a kálmán? (én is hallottam, hogy így hívják, de állítólag kiborul ha valaki aszongya neki kálmán, úgyhogy mondjad neki jim, ha látod, a foster azt üzeni: kááálmááán...) :D hú de gáz vagyok, egyből ott termek ha hörögni lehet...
na este jövök majd, most helyzet van, de ez jól esett.. :twisted:
Vendég
 


foster röhögni fogsz. Apósom régen Csemege boltokat csinált (onnan a balatoni kéró is, ott is volt régen bót) Szekszárdon is csinált egyet és vmi alkalmazottja futott a Kálmánnal (mert amúgy odavalósi) és elmesélte neki, hogy kispöcsű. Múltkor itt van após és találkozott vele a CBA-ban, azt mondja nekem, találkoztam a kispöcsűvel, de jó, hogy nem vett észre. Én meg néztem, hogy ez hülye vagy mi van. Aztán elmesélte....

somlóin nyammogok, valahogy ma egész nap ehetnékem van. Jó, hogy 4-et vettem, még van 1 :roll:

Anyám itt van, kezd idegesíteni. Kiküldtem gazolni.

Foster, mi van a házatokkal? Akkor tuti nem jöttök mifelénk lakni?

Toncsi, vonattal sincs kedvetek Balcsira jönni? Jó, gyerekkel nem olyan egyszerű, pláne Szegedről, de én örülnék neki. Valahogy senki nem akar jönni, érzem én :cry: nem is vagytok a barátaim :cry:
Vendég
 


fel kell raknom 1-2 képet!
Vendég
 


Kép

Milán így szeret most oviba járni. (tegnap még kapott is a seggére, a Földön vergődött, hogy soha többet nem megy oviba.....sokat nem volt a nyáron, jövőre asszem menni fog)
Vendég
 


Martin tegnapi update körúton a Kaiser's-ben

Kép

Kép
Vendég
 


Ilyen jó kis kocsi volt ma a kúton...

Kép

Kép

na eldugultam, több képet nem kaptok. 8)
Vendég
 


épp pudingot eszek! :D de főzőset(tiszta keményítő) és édesítőszerrel. amikor a múltkor lefogytam akkor is ezen éltem esténként 8) fél liter sovány tejből. valahogy jobban szeretem, mint a dobozos Norbisat, abban több az adalékanyag. persze jól jönne egy kis tejszínhab.

vonattal a Balcsira :?: :?: ember!!! hát az előbb pest aztán át amásik pu-ra aztán Balcsi :shock: a mi kis Renitenciánk Kecskemétig sem bírja a MÁVot. az áraikról meg nem regélek :roll:

ja, lazac tutkó jól néz ki. nyami-nyami

Martinka meg kis cukker! szegény Milóka! te egy gyerek kínzó vagy! :lol: 8) (vagy majd később megtudom én is :wink: )
toncsi

toncsi80
 
 


Na azért!! Aszittem már hirtelenjében, hogy a tiétek... Kép Milán szegényke, a szívem szakad majd meg, mikor Putyurka (ez a legújabb beceneve) majd oviba megy... :cry: :cry: Martin meg a kis jegesmackó!!! Deédes!!! :wink:

Toncsi, köszi a tippet, majd kipróbálom!! Apának meg nem mondom meg, kíváncsi vagyok, feltűnik-e neki. :roll:

Jim, ma tűnt fel először a szövege, pedig már hallottam egy párszor, rajta van a gépen... Nagggyon állllllat nem??? Kép

Voltunk teszkózni, mert a környékbeli gyógyszertárakban hiánycikk természetesen a tápszerünk és a fürcsikrémünk :roll: :x , ezért át kellett menni Egomba. Vettem a kiscsajnak naggyon király sapeszt, kár, hogy rózsaszín, de más szinű nem volt sajna. Majd dobok fel fotót valamikor.

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Toncsi, kérlek szépen milyen az a puding???

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


jimbébi, ezt csak neked küldöm, balcsi miatt kárpótlásul :D

http://www.youtube.com/watch?v=mzgjiPBCsss

váááá nem alszanak, a nagy azon őrjöng, hogy holnap nincs suli, ő addig fent lesz amíg ki nem folyik a szeme, a kicsi meg tök lámán csüng rajta és lelkesen őrjöng ő is.. :twisted:
Vendég
 


nagyon király, most meg már mindegyik alszik, egyik percről a másikra kiájultak... :D azért anyuci csak megszokatta velük, hogy nyolckor alvás, sokkal tovább nem húzzák... :D
toncsi, és mégis melyik magyar zenekarokat csíped? szúrjál már fel te is linket ha van... meg mindenki dobálja fel a kedvenc zenéit.. :D :D
jim, királyak a képek, dönörűek a kölkök, állat a verda, akárkié kapja be.
filip kicsi pöcsén meg tényleg felröhögtem, bár naná, hogy a tippem is ez lett volna, nagyon unszimpi pasikat automatikusan kis pöccsel képzelek el.. :D :D 8)
Vendég
 


bosek

ez a sima droetkeres puding. csak kukoricakeményítő meg szinezék van benne. por hozzá fél lityó sovánka tej meg édesítő.
nekem anno a kolleganőm fogyózott Norbis szerint (én egy betűt nem olvastam a könyveiből, receptjeiből) és ő mondta, hogy így lehet ezt a pudingot. halálosan komoly, hogy én esténként ezt ettem. remélem tényleg lehet :roll: de a főzikbe is keményítőt rakat, akkor a puding is korrekt.szerintem 8)

toncsi

toncsi80
 
 


megyek, én is lefekszem ma kivételesen időben asszem...
búcsúzóul rakok még egy nagyon állat muzsikát.... :D 8)

http://www.youtube.com/watch?v=1-0G1tdOaP4

csá bébikék :D
Vendég
 


foster
linket nemtok, mert nálunk api a számgép zseni, meg régi windóz van rajta, így a videjókat sem mindig tudom nézni. amikor tini voltam bolondultam a kispálért, tankcsapdáért, akeláért,auróráért. nos ezen zenekarok régi számait szeretem plusz prosectura,puf. és a régi(én még akkor kicsi voltam)urh, kontrollcsoprt, sziámi, európa kiadó. meg ilyenek 8) de hallgatok kalákát, belgát meg elég vegyes...
toncsi

toncsi80
 
 


én is tiplizek, mert ilyenkor, ha a kölkenc alszik még dumcsizunk kicsit apival.aztán megmaszíroza sajgó hátam és jön az alvás vagy nem alvás :roll:
pupu
toncsi

toncsi80
 
 


KIIIIIIRÁLY!!! Akkor ezentúl pudingon fogok élni... :wink: Tv-ben reklámozzák, hogy van karamellás is!!! :P

Foster, ha én felrakom a kedvenc számaimat, elküldtök a sunyiba... :lol: Na, azért a lájtosabbakat. Különben meg marha sok van...

De ezt Neked küldöm, jóccakát!
http://www.youtube.com/watch?v=H5UlnVUL6Gg
Ezt meg a gyerkőcöknek!
http://www.youtube.com/watch?v=GRvWpgMu_2k

(hiába, ma zorall napot tartottam a kiscsajnak)

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Na egy pár kép a tortámról.........

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Ja jim az tetszett, hogy " beszéltem a dagikkal"!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

..........és lebukott mégegy zugolvasó! ( jaj jól írtam ezt le :?: :?: )
Vendég
 


Jó Éjt Mindenkinek!!!!!!!!
Vendég
 


Marti! es megegy :oops: :) , bocs, h belewau, de kilok ide vagy oda, annyira szep vagy arcban :wink: es Bence is edike, a torta meg nagyon ott van :) !

Jim! Toled is bocs, igerem, h tobbet nem irok, csak olvasok, de tudod, az a franya karizmad :lol: !

Kép Kép
rima
 
 


Sziasztok!

Bocsi, egy kicsit eltűntem... Úgy érzem, hogy ezer dolog szakadt rám hirtelen. :(

Judic: estefelé leszek skypon, beszélhetnénk pár szót..

toncsi: A Forma1fitneszbe járok, a Petőfi sgt-on, meg az Attila u.-ban is van termük. Vettem bérletet, ma is megyek! A kritikus részes alakformálás nem volt annyira durva, mint a sima. Mondjuk ezen jobb volt a zene. De a szteptől még midig kész vagyok..

márti: úú, de szépségesek a képek!

Niiincs kedvem melózni!
Úú, azta, most jött meg a Fool Moon a dilomaosztóra! 8)
éda
 
 


diploma :oops:
éda
 
 


Sziasztok!

Szomorú hírt kell nektek közölnöm :cry: :cry:
Tegnap rosszul lettem, azzal még nem is lett volna önmagában gond, de reggelre nem volt Bencének tejcsije! :cry:
Illetve volt, de csak minimális, és tejpépet kellett neki adjak, mert annyira éhes volt!
Cibálta rólam a ruhát, és cici kellett neki, de nem volt benne, és csak sírt! :cry:
Szívem szakadt meg!
Szégyenlem magam nagyon, hogy ennyire le akartam fogyni! :oops:
Önző dögnek éreztem magam!!!!!! Hogy csak magammal törődtem!
Itt a vége..................
Bence a világon a legfontosabb!!!!!!!!! Neki legyen tejcsije, eszem ágába sincs, hogy tápszert adjak neki!
Ha 2 évbe kerül, hogy lefogyjak, akkor 2-be!
De amúgy meg tudjátok mit...... nem is érdekel!
Senkinek nem akarok megfelelni, csak a családomnak, és ők szeretnek mindenhogy, és én is szeretem őket!!!!!!

Most nagyon magamalatt vagyok, csak sírni tudok!!!!!!!!!
Minden erőmmel azon fogok igyekezni, hogy legyen neki sok sok anyatejcsije!

Sajnálom lányok, én nagyon akartam! És ez volt a baj!

Sok sikert nektek a továbbiakban!!!!!!! Mindenkinek nagyon szorítok!!!!!!!!!

Rima!
Köszönöm! Aranyos vagy!
Vendég
 


Mártikám! :(
Nagyon sajnálom, tök megértelek, nekem is csakis és kizárólag akkor volt tejem, ha jó sok szénhidrátot ettem minden nap, ezért is híztam még sokat szopi alatt… igazad van, Bence a legfontosabb (aki amúgy annyira pasis, tünemény gyönyörűség az anyukájával együtt :D ) ráérsz lefogyni szoptatás után… és szerintem mindenki egyetért abban, hogy pluszkilókkal is gyönyörű vagy, meg amúgy itt mindenki, a judit, a jim, az éda, nem sorolom, mindenki, kivétel nélkül (én is, naná 8) ) )…. És dehogyis vagy önző dög, hát csakis olyan fogyókúrát kerestél amit lehet szoptatás mellett…. Még a gyüminapon is aggódtál, a mérgek miatt, bár fogyóztál, de végig a kisfiad szoptatása volt a legfontosabb, úgyhogy hagyd abba az önostorozást….
Ezt a számot most azért rakom fel, hátha jobb kedved lesz tőle, én mindig végigvigyorgom…
http://www.youtube.com/watch?v=fhSG_Q8tKYY
Valamikor lefogyunk majd mindannyian, de ha nem, az se érdekeljen már senkit…. Mennyire uncsi lenne a világ tele csupa vékony nővel… hát mit csinálnának azok a (igen nagyszámú) pasik, akik a gömbölyű idomokra buknak? :D
És Márticica! Azért írjál lécci, nekem nagyon-nagyon hiányoznál…
Vendég
 


toncsi, felsoroltad a kamaszkorom... 8) nade prosectura...azt hittem ők helyi jellegzetesség, vagy van közöd szekszárdhoz?... vagy kitörtek onnan?... :shock:
bosek :D :D 8) 8) és már mióta nem ittam semmit.... és még milyen sokáig nem fogok... :roll:
Vendég
 


Márti!!!! :cry: :cry: :cry:
Sajnlálom nagyon a tejci ügyet... Ne sírj, egyél tésztát kenyérrel!! :wink: Szerintem vissza jön a mennyiség hamar!! Különben ha úgy néznék ki, mint Te, eszem ágában nem lenne fogyózni!!! Tényleg. Aztán meg meg se próbálj nem írni ide, mert üldözni fogunk!!! Ja, igyál sok sört!!! Nekem az elején elég volt egy kubu és szétdurrantak a cicik. :lol:

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: