Új privát üzeneted érkezett!

Oti! Hát tényleg segített ez a nagy fiú! :D Úgy látom kedveli a talicskát! :wink:

ErikaF! Nem hiszem, hogy elmegyünk szórakozni. Sajnos Ferinek annyi munkája van, hogy minden este éjfél után fekszik és fél7-kor kel. Ha még a szórakozást is beiktatná szerintem feltalálná az alvás nélküli éjszakákat. :D És sajnos még nem írták alá a kérelmét hogy kellene neki egy segítő társ. Nem tudom meddig akarják húzni: míg kipurcan??? :( Úgyhogy anyu inkább bennem fogja tartani a lelket, hogy ne menjek be a főnökséghez valakinek behúzni! :evil:
cshajni
 
 


Lanyok!! olyan jo titeket olvasni!
A kavet koszonom, eloben meg nem ittam, varom a bsz-t, egyutt isszuk. :lol:
Erif, nem ismerem a zseles cuccot. :oops: Menj csak el es probald ki, majd szamolj be nekunk is. :)
Joli, sajnalom Barnit. Vmi virus lehet.
Annamari is itt "ugat" mellettem, de mar javul.
Hajni, jon a segitseged, az jo. Feri fonokeinek uzenem :evil: :evil: :x :x !!!
Oti, nagyon komoly a pasid. :wink:
Gyo, ezek mind ilyen hamisak. :lol: :lol: Ma delben megyek fogorvoshoz, kivancsi vagyok, sikerul lefektetnie??
Nusi, ment Lili bolcsibe??

KépKép
mayakarina
 
 


Jaj, lányok, rohanok, mert későn keltem és kell menjek a hematológushoz a világ végére! Barni ma reggel negyed hétkor már a számítógép előtt ült, azt mondja, nincs semmi baja, úgyhogy elment iskolába. De azért beírtam az üzenőbe, hogy délben küldjék haza, mégsem vagyok egészen nyugodt.
Majd még jövök, addig is szép napot nektek!

KépKép
Kép
el..né
 
 

 
 

Sziasztok!
A húgom manikürös(műköröm építő is)pedikűrös,gondoljátok milyen szerencsés vagyok,ugye?pedig nem...az én hibámból,mert egyszerűen idegesít,ha nagy a körmöm,na ,de szerencsére nem rágom le,csak levágom,ennyi!nem is passzol a kerti munkához a hosszú köröm!
Gyö,lehet,h.olajos acetont vettél,az védi a körmöt,de nehezen szedi le,kapható otthoni fajta is,keressgéld!megnéztem én is Krisztát,aranyos,főleg a nevetős fotón(még pici baba)
Dgabi,most bántasz?akkor be sem jelentkeztem volna,ha azt akarom,h.ne tudjatok rólam!mindig akarok jönni,csak az idő kevés!
rohannom kell megint...
lótusz33
 
 


Sziasztok :)

Csak olvasó módban vagyok, mert ha 62 órából állna a nap, akkor sem lenne időm mindenre :?

De Ti írjatok, mert nagyon jó olvasni titeket :wink:

Szép napot mindenkinek: Gabi
csega
 
 


Sziasztok megint. Jelenmtem:
Attila oviban, mi megjártuk a piacot, mindenféle finomat vettem. Juhsajtot, körözöttet, ordát, sarvalt káposztát, tiszta otthonui ízeket. Meg a szokásosakat. Mindjárt megyünk játszótérre a kisasszonnyal.
Joli ne aggódj, biztos jól van Barni, ha már fel tudott olyan korán kelni.
Győ, jók a képek :lol:
Csgabi mi az a sok gond? Vizsga?
Ibolya ügyes vagy! Mint mindig, de nem írtál a család fejéről, vele mi van?
erif1
 
 


Erika,ordát???hol vetted?én imádom!
köszönöm kérdésed,jól van,20 perce rakott fel képeket,de sehol nem találom...ő meg már nincs itthon!
lótusz33
 
 


Sziasztok,annyi munkám volt,ami péntektől felgyűlt,most végeztem vele..szerencsére net se működött,mert még mindíg nem lennék készen a melóval,mert titeket olvasnálak :lol:
Oti,úgy néz ki,Kristóf talicska nélkül nem is tud már dolgozni..De jól áll neki,olyan pofa :lol: :lol:

Hajni,akkor te most megint elleszel Anyuddsal és nem jössz olyan gyakran? Jelentem,megcsináltam a kiflit,az utolsókat ma bepakoltam 10óraira..Kriszta azt evette egy bögre tejjel vacsorára,erre Laci és Balázs is azt kért.64 darab lett,még mutatóba se maradt...

Erika,te még mindíg eszed azt az egy újjad? Nem hiszem el..Szólj magadra,Asszony! Annyi akaraterőd van,nem létezik,hogy ne álld meg.

Csgabi,te tanulsz? Vagy mi foglal le annyira?

Ibolya,hova tette Iskúbá a képeket? Tegnap kacagta Laci megint végig a miccssütős videót.. :lol: :lol:

Nusi,kérünk helyzetjelentést :wink:

Dgabi,lefeküdt a mamával a kicsi?

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Ibolya, ritkán lehet kapni itt a Bosnyák piacon, de a Vámháztériben mindig van, csak egy helyen hátul (remélem, mert rég nem jártunk, de évekig onnan vettük), na ott minden van ami illik :lol:
erif1
 
 


Ja csak 3-4000 kozött van kilója, de én terhesen mindig vettem az ordás pacsinta miatt (kaporral), mert Attilával vagy a csorbát vagy azt kívántam. És vettem 500-600 ft-ra és elég volt kb 10-15 palacsintára.
erif1
 
 


Igen lányok, beindult a menet :P

Vizsgaidőszakom még nincs, de millió beadandó dolgozat és tanulnivalóm van :? És itthon is egyre több tennivalót találok :oops: :lol:

De ha gépközelben vagyok, úgysem bírom ki, hogy ne nézzek be hozzátok :oops: :D Kivéve ha itthon vannak a fiúk, mert akkor csak rájuk figyelhetek! Ezért kell mindent akkor csinálnom amikor nincsenek velem. Este megvannak bántva ha mással foglalkozom :lol:

Gyö kérdezted, hogy milyen tornára járok... Semmilyenre... Itthon tornázom. Egyik nap Rubint Rékával, másik nap fitt labda jógázom...
Muszáj összekapnom magam, mert bár 58 kg vagyok, ami nem annyira horror, de kezd itt ott látványos fölösleg lerakódni :oops: :P :cry:
Előtte jár példaként a nővérem, ezért odafigyelek a dologra :?
Ő hat évvel ezelőtt (ennyi a korkülömbség közöttünk) nem sokkal volt ducibb mint én és most már nagyon az :oops: :? Nem szeretném követni :P
Érdekes módon az idősebb nővérem meg sokkal vékonyabb nálam...

Egyszóval: jön a tavasz és én félek a túlsúlytól, és az öregedéstől méginkább :oops: :oops: :oops:
(Ez biztos a XXX-nek köszönhető :D :lol: )

:wink:
csega
 
 


Erika,ha jól körülnéznék,biztos találnék a közelben is,merth.be nem megyek még ezért sem a Bosnyák térre,az tuti :D
Van még egy-két dolog,ami hiányzik otthonról:rókagomba,áfonya...
Gyö,fogalmam nincs,pedig szólt,h.válasszam ki,mely képeket rakja fel!aztán lehet,h. már nem volt ideje feltenni,mert egyszerre 2 telefon is csörgött,majd összekapta magát és ment is el!
Remélem máskor is jösztök(és bárki a topikról)h.jól érezzük magunkat,dumáljunk ,együnk,kikapcsolódjunk !
Tényleg,Kata hova tűnt?és Kinga?Tücsi?jó volna látni a szőke herceget,meg a lányokat!
Csg,vizsgára készülsz?
Nusi,nem tudom milyen a védőnőtök,elvileg ő tud segíteni hiszti ügyben,ha úgy érzed,h.ez már több a soknál...azért megnyugtatlak,h.mindenhol előfordul!
lótusz33
 
 


Ilyenek voltunk 5 és fél éve :wink: Kép
csega
 
 


Szemtelenül fiatal vagy és köszi az nlc-s megjegyzést :wink:
25 évesen 47 kg voltam, egy hónap alatt 16 kg-t híztam a kemotól, soha nem jött le és most a terhességek miatt még 20. Már lassan több a felesleg, mint az eredeti súly :D ,
Bár vékonyak a lábaim,de hatalmas, ijesztően nagy pocakom van. Hátulról nem vagyok kövér, szemből sem, de oldalról katasztrófa. Azt hiszem a zsírleszívást nekem találták ki, csak pénzt kellen kulduljak valahonnan hozzá. :evil:
erif1
 
 


Szépek vagytok Gabi. :D :D :D :D :D Jó, hogy többen vagytok testvérek. A nővérem 40 kg-t fogyott, sajnos nem tudok feltenni ide before és afteres képet, majd az nlc-n.

Rókagomba is van itt :wink:
erif1
 
 


Óh, bocsánat :oops: Ez 2002 augusztusában volt :D Az eskűvőnkön :wink: ... Efi már a pocakomban volt, csak még nem tudtunk róla :D

Erika szerintem most is nagyon szép vagy! És a terhesség mindannyiunkon nyomot hagy! Én 55-ről indultam és 73 voltam szülés előtt... De már soha nem leszek 55... Ha lennék sem olyan már, mert a testem teljesen másképp néz ki mint a 3,5 év szoptatatás előtt.

Nekem egy mellműtétre lenne leginkább szükségem :wink: És zsírleszívásra fenéktájon...
Szerezzünk valahol szponzort a plasztikai beavatkozásaink támogatására :wink: :lol: :P
csega
 
 


Csabi szponzorálná, de én először szeretném, ha magamtól lefogyhatnék és a bőrt tettetném rendbe. A nővérem is kell plasztikáztasson majd, csak vár még egy évet, hogy lássuk állandosul-e a súlya. Neki is nagy pocakja volt, az köténnyé alakul fogyás után, úgy képzeld el, mintha egy kötényt kötne az ember maga elé. Már most, hogy valamennyit fogytam, nekem is két oldalt elkezdődött. Neki kb 20 cm nyi lóg le, borzasztó, pedig nagyon szép testvérem van. Suzerencsére csak meztelenül látszik, felöltözve nem. :oops:
erif1
 
 


szarakodik a net..nem is tudtalak még végigolvasni..a melóban nem működött délig,itt is csinlja az eszét.. :cry:
megpróbálok feltenni egy képet,Balázs tulajdonából :lol:

ezen röhigcséltünk egy jót Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Sziasztok!!

Ibolya!! En nagyon orulok, hogy itt vagy, nem tudom mit irtam, de azt akartam mondani, hogy amikor lattam a felhasznalo nevet, Rad gondoltam, csak csodalkoztam, hogy nem irsz. A tortat tovabbra is varom. :wink:
Eri, nehogy mar 47 kg-rol almodozz :shock: . Nem vagy Te olyan kover, mint ahogy mondod. Az term. , hogy szules utan kicsit ducibbak lettunk.
Csg, en is ugyanezzel a problemaval kuszkodom. Mondok ket viccet ezzel kapcs, csak romanul, mert igy rimel: Harom fele a noi mell:1 mere, 2. pere, 3. bretele. Na, en az utobbi vagyok. :lol:
(ford.1 alma, 2. korte, 3. nadragtarto)
A masik vicc: Mi van a 40 eves nok mellei kozott??? A koldokuk. :lol: :lol:
Ezek nagyon "szomoru" viccek. :lol: :lol: :lol:

KépKép
mayakarina
 
 


En felek mutetre menni. Sogornomet mutottek a 90-es evek elejen, de visszahizott, akkora mint egy haz. A fonokasszonyom meg leszivatta a zsirt, de o is visszahizott. Vegleges fogyas eletstilus valtast kovetel.

KépKép
mayakarina
 
 


én csak mind próbálkozom,most megint beindult ez a nyavalyás..
Erika,én túl is jártam,megnéztem a képeidet..hááát tudom,hogy a darázsderék az szép dolog..de nem vagyunk már 25 és ha csak az élettapaszatalásunkat vesszük figyelembe,akkor megéri néhány + kiló.Annyira pimaszul fiatal voltál azokon a képeken,hogy csak na! Rád sem ismertem volna.Nem bókolok,mert én úgy érzem,inkább 15 kiló arra a 47 kilóra,de EGÉSZSÉGES VAGY!!! És ez mindennél többet ér!Az idéni karácsonyi családi képetek az. Na az szerintem a legcsodálatosabb kép.Jobban tetszel ott Te nekem.Érett NŐ vagy,a + kilók lemennek,csak NE menjen rá az egészséged!Jó?

Gabi,a mi a melleket illeti...hát nálam nem para',hanem pára :lol: :lol: Mondtam is,nekem valaha 2-es melltartó kellett most nemsokára -1 est kell vegyek...

Nekem összementek a naaagy naaagy szoptatások után. Sajnos egyik gyerekemet sem szoptattam sokat,Tamással 5 hétig,Balázzsal 3 hétig,Krisztával 10 napot volt tejem. Mindhárom gyerekem üzleti tejen nőtt fel s rízsnyákon. :cry: Szerencsémre nem igazán beteges gyerekek,erős szervezetttel áldotta meg őket a Fennvaló,mert anyatejes védelemben nem igazán részesültek szegénykéim..

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Sziasztok!
Ne búsuljatok lányok a súlyotok miatt! Csak annyi a fontos, hogy ne menjen az egészség rovására, aztán az esztétikum csak másodlagos. Én már 63 kilóval is elégedett lennék :lol: Persze, úgy fél év múlva.
Ma szörnyű egy napom volt. Reggel kilenckor elindultam otthonról hematológushoz és aliog tudtam beérni a munkába ötre. Eredetileg is messze rendelt a doki, de még onnan is elköltözött. Megkerestem hová, ott kiderült, hogy csak 12-től van. De rengeteg embert volt és nagyon lassan haladtunk, mert költözés után halomban voltak mindenkinek a leletei. Végül fél négykor sikerült egy csütörtök reggeli időpontot egyeztetni a dokival a Péterfybe, mert a leleteim ott nem kerültek elő. Az legalább közel van, nem kell a világ végére menjek, de csak most kezdett el itt is rendelni. A leleteket meg viszem itthonról, hogy ne kelljen keresni. A dokitól egyenesen a fogászatra mentem Barnival és csak ötre végeztünk. Barni ma már nem hányt, de eyg kicsit még fájtatja a fejét. Csongi meg egy fogát, pár hete tömték be :(

KépKép
Kép
el..né
 
 


sziasztok!
gondoltam jövök kicsit,de Lili nem enged.....pedig olyan sok mondanivalóm lenne.....
felteszek egy képet a körmömről....nekem az ilyen kocka tetszik,de bnőm lehurrogott,h ez nagy és nem is szép....hát nagy egy kicsit,de azért ,mert kevés lenne akkor a felület amin tapadjon és leesene.
egyszer képzeljétek,amikor fülműtétem volt,leszoktam a körömrágásról,tök szép körmeim voltak,élveztem nagyon,aztán beszakadt egy....lerágtam...kettő....három.... :oops: :roll: Kép
Vendég
 


jaj ,és nem járunk már múlthér kedd óta bölcsibe:( rengeteget itthon van és ebbe az esős időbe alig bírok vele....lementünk a blokk alá,de kiment az esőbe,elesett ,tiszta sár volt még a foga is :lol: :lol: :lol: persze nevettem....aztán ő is.... 8) 8) 8)
Vendég
 


Kép Kép
Vendég
 


apját végigasszisztálta nagywc-s közben ,azután kitalálta,h ő is.....ültünk a szagba ,jó volt :shock: :shock: :shock: :D
Vendég
 


Nusi,nem másnak kell tetszedjen amit viselsz. Az első szempont,hogy TE hogy érzed. Mert ha neked nem tetszik,akkor aggathatsz s tehetsz magadra akármit,nem érzed a magadénak,nem is esik jól a viselése..Ez még egy nyamvadt hajgumira is értendő..

Így kezdte Kriszta is a wc-zést..Lábatlankodott és főleg rosszalkodott amikor én a wc-n voltam,kinyitottam az ajtót,hogy rászóljak,erre meglátta,hogy űlök a wc-n,azóta csak oda hajlandó :lol: :lol:

Joli,akkor te ezek szerint reggeltől szinte álltál azért hogy időpontot egyeztess? Őrület.Ezt csinálják egy terhes nővel? Akkor egy "simával" mit csinálnak,könyörgöm?! :roll:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Nusi, szerintem szép a körmöd :) És aranyosak vagytok a lányoddal :)

Gyö, soron kívül behívtak így is! Előttem az aggastyánokat hívták. Nagyrészt öregek, aki annyira vérszegények és vashiányosak, hogy hematológushoz szorulnak.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Kép
lótusz33
 
 


Sikerült egy fotót ennyire lekicsinyíteni,hogy sikerüljön felrakni...majd holnap a többit...
Jó éjszakát!
lótusz33
 
 


Ibolya, ez nagyon jó!! :P

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok
Hoztam sorba mindenkinek a löttyét, hideget, meleget, langyosat!!!!JÓ REGGELT!!!!!
Ibolya tök jóóóóóóóó ez a kép, a kutya is a gyerek is olyan jó fej rajta :D :shock: :shock: .
Édy hova tűntél????????????
erif1
 
 


Sziasztok!
Erika, köszönöm a kakaómat! Olyan szomoró lenne egyedül meginni...
Nem csak Édy tűnt el, hanem sokan:( Ildi például nagy lelkesedéssel írt vagy két nap, aztán se mkép, se hang. Tücsi és Kinga talán át se jött ide, de a másikra se írtak. Erika, Kata rég nem jelentkeztek. Ma meg mindenki kávé nélkül indult neki a napnak rajtunk kívül.
Így néz ki a hetem délelőttönként, hogy ne unatkozzak Elemér nélkül: Hétfő-szerda fogászat, kedd-csütörtök hematológia, péntek védőnő.
Hétfőn délután Barni beteg volt, kedden dolgoztam, ma muszáj főzzek, mert a tegnap csak maradék levest és pizzát kaptak ebédre a gyerekek. Szóval csupa mulatság, csak azt nem tudom, mikor pihenek már meg.
Most megpróbálok pár falatot magamba tömni, mert nem érzem jól magam és nehogy megint rosszul legyek a fogorvosnál.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!!
Nagyon edesek a gyerekek!!! Imadnivaloak!!
Nusi, a kormeid szuperek! Ez a francia manikur?? Nekem meg nem volt, de 1x kiprobalom. :wink: Mint a szokeseget. :wink:

KépKép
mayakarina
 
 


Erika,köszi,én egy olyan kávét vettem el,amiben sok a koffein és van tej is..nem baj?

Jöttem én is,na ne dúlj fúlj,Joli ! :lol: :lol: Jól betábláztad magad,nehogy pihenhess cseppet is...

Ibolya,na ez igen! Ez kép a javából! :lol:

Gabi,lehet kapni otthon is kész francia manikűr szettet,van benne minden ami kell,és nem is vészes az ára,könnyű megcsinálni,ha eddig is te manikűrözted magad..

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Sziasztok! Itt vagyok én is! Hozom a délutáni löttyöket. :D
Én ma reggel óta anyukázom. :) Elmentünk piacra. Vettünk paradicsom palántát és nefelejtset. Mert anyu folyton nyavalyog, hogy itt a nagy kert és csak gaz meg fű terem benne. Hát akkor mondtam neki, hogy tőlem ültethet, de ne várja hogy majd kapálom. Így most próbaképpen ültetünk 4 paradicsom palántát. Ha túléli a nemtörödésemet és még terem is akkor kész haszon. :)
Ibolya! Nagyon aranyos Lotti. És hogy így nem fél attól a nagy kutyától... :shock: :roll: :lol:
Nusi! Nekem tetszik a körmöd. Sőt a lányod is. :D
Joli! Jól betábláztad magad...

Jajj, mennem kell...
cshajni
 
 


Igazatok van, gyorsan pötyögök kicsit, aztán húzok...Hétfőn disznót vágtunk!! 8 év után ez volt az első cseka ami a mi udvarunkon elvisított..és tudjátok mennyi munka jár egy disznó feldolgozásával. Mert Lóri azt mondta, h.ha már megértük ezt is, csináljunk mindent JOLI? HAJNI FÉLRENÉZNI, sonkát, kolbászt, hurkát, tűrt húst, kenőmájast, aztán most a lesütött húsnál tartok, a zsírt már kiolvasztottam, phűűű, s az a csomó mosatlan...hát kicsit kivagyok. Na de lényeg, h.az idén nem nyavajgok, h.nincs miből főzzek. Tudom h.már nem "trendi" a disznóhús, egyesek szerint egészségtelen, stb. de valamit enni is kell. És szerintem ez még mindig jobb, mert tudom mi van benne, én csináltam, az üzletinél néha vannak kétségeim, h.az van-e benne amit írnak. Na, mindegy, végre megértük ezt is, a férjemnek ez már régi álma. A sonkát ugyanis szinte mind ő csomagolja fel munkiba. Náluk a családban hagyomány volt a disznóvágás minden évben és hiányolta. Kicsit izgultam, mert másnál voltam én ilyen eseményen, de h.én csináljam...de minden jó és finom lett, az edényeim is anyumnak köszönhetően elégségesnek bizonyultak, nem kellett a szomszldba menjek...na eldugulok. Megyek a picurkát elpakolni aludni, aztán még remélem tudok jönni...Pussszzz
édy
 
 


Sziasztok
Szép körmeitek vannak. Joli vigyázz magadra!!!
Ha van erőd errefele is jöhetsz, főleg jövő héten, mert egyedül leszek, Csabi Ro-zik megint.
Győ, attól függetlenül :wink: ,várlak a lányoddal főleg , mert már nem esteledik olyan hamar, meg kint az udvaron lehet játszani.
Hajni embereld meg magad és kérj randevút az uradtól, :wink: kell a romantika néha :wink: :wink: :wink: .
Kismamák még senki nem írta meg a neveket, azt hiszem Hajni Csanádot emlegetett, nekem a kedvenc nevem és csak azért nem lett Attila Csanád, mert a nővéremé lett az, 27,5 éve!!!Vásárhelyen többen is megkérdezték, hogy fiú név vagy lány név akkoriban. És nem is emlékszem más Vásárhely-i Csanádra.
erif1
 
 


Jól hangzik ez a disznóvágás, imádom a fülét meg a farkát. A télen egyszer vettem bőrt és megpirítottam láng fölött , megsóztam és megettem. Annyira szeretem, de annyira :D
Ügyesek vagytok!!!
erif1
 
 


Sziasztok újra!
Eri, én emlegettem a Csanádot :) Bár nem zárom ki, hogy Hajni is! A jövő hetet még nem tábláztam be, de szokott jönni magától...
Édy, a disznóvágás az jó :) Mi Csíkban még a blokkban is vágtunk :oops: Ott ketten dolgoztuk fel, de falun az volt a szokás, hogy jöttek a rokonok, szomszédok és délutánra már fel volt dolgozva a disznó, takarítva és estére disznótoros vacsorát rendeztünk :)
Hajni, kellemes anyukázást neked! A paradicsomokat is majd megkapálgatja anyukád a nyáron! Bár szerintem ott virággal többet érnétek. Bár ha a fiúk elkezdenek focizni a közelében...
Gyö, gabi, neketek is üdv!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!!

Edy, az igen!! Ugyesek vagytok!!
Gyo, utana nezek. Tudod, en cirka ket eve "hibernalok", rosszabb vagyok, mint egy nyugdijas. :lol:
Hajni, en drukkolok a palantaknak. :wink:
Erif, en is csak Madocsarol tudok Vasarhelyen, no Csanad.
Nusi, vegul lett vmi a wc-be, vagy csak szagtalanitottatok?? kell vegyek en is olyan gyerek uloket.
Joli, kitartast az orvosjarashoz. A kismamakat elore kell engedjek.

KépKép
mayakarina
 
 


Lányok, én megfújtam ma a trombitát. Holnap aki tud, az jöjjön el 6 óra körül a Lurdy házba. Akinek nem szóltam külön és személyesen az is jöjjön. Még akkor is, esetleg több tíz- vagy száz kilométer választja el Budapesttől :lol: Bár az a tapasztalat, hogy amikor szerveztük a talit, akkor sosem jött össze, ha meg nem szerveztük, akkor összejött. De én menni akarok valahová, nehogy sok szabadidőm legyen, mert még búsúlni kezdek egyedül.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Joli! Én megyek. Legalábbis most úgy van. De ígérni sose ígérek semmit. :( 2 és fél gyerek mellett.... :D
cshajni
 
 


Szép jó reggelt!
Hozom a reggeli italt :) Ha már nagy ritkán én is felkelek ilyen korán...Bár tudom, hogy sokatoknak ilyenkor már régen elkezdődött a nap. Én csak azért keltem fel, mert nyolcra megyek a hematológushoz, nehgy ma fehér köpenyes nélkül maradjak véletlenül. :P

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok :)


Joli, nagyon jól hangzik az esti tali de valószínű nem tudok elmenni :-( Mivel holnap és szombaton este 8-ig sulizok, a fiúk nem voltak elragadtatva a gondolattól, hogy ma is kettesben hagyom őket :oops: :?
De Ti érezzétek nagyon jól magatokat és fotózkodjatok :wink: Így megörökíthető a két kismami pocija is :wink:

Nekem ma nagyon húzós napom lesz :cry: Mosok, rendet rakok, főzök mára + előre két napra, kesztyű bábot várrok, délután viszem Efit usziba bkvval... Jaj, elmondani is sok :evil: Unatkozni nem fogok, az fix...

Legyen szép napotok! Élvezzétek a napsütést:wink:

Mindenkinek puszi: Gabi
csega
 
 


Gabi sajnálom, hogy nem érsz rá. :(
Bár nálunk nem gond a gyerekeimnek sem és az apjuknak sem, ha együtt vannak nélkülem, észre sem veszik, ha nem vagyok.
Én úgy van megyek, bár nem tudom Csabi mikor ér haza, hogy átvegye a gyerekeket, műkörmösnáél leszek négytől, kiváncsi vagyok vajon milyen lez a dolog.
A tegnap estét az ügyeleten töltöttük, Attila fejre esett az oviban az aztalról a betonra, katasztrófa, hogy hogy bedagadt a homloka és az óvónők csak megemlítették nekem a dolgot, orvoshoz nem vitték. Az ügyeletes orvos amikor bevittem megvizsgálta és röntgent javasolt, nagyon fel volt háborodva, hogy nem vitték be azonnal, mert a homlokcsont könnyebben zúzzódik, mint a koponyacsont és ha megtörik az agyvíz szivároghat úgy, hogy a gyereknek semmi tűnete nincs. Szerencsére semmi baj, de én azt sem tudom, hogy mondjam meg az óvónőknek, hogy ezután , ha ilyesmi történik, ha nem viszik orvoshoz, akor hívjanak minket, mert, akkor én elviszem, de nem szeretném, hogy órákig el legyen ellátatlanul egy egy ilyen traumát követően.
erif1
 
 


Sziasztok !
Reggel óta próbálok bejutni,de csak most sikerűlt,annyira rosszúl megy itt a net.. :(

Joli,úgy tudtam,Laci ma délutános,ezért egyből igent mondtam a Lurdy házas találkozásnak,csak épp a utána derűlt ki,hogy hát az Elvtárs délelőttös,és 1/2 6 körűl ér haza.Mikor mondtam neki,akkor morgott,hogy milyen jó,hogy egyedűl hagyom.Akkor azt mondtam,a béke kedvéért,hogy jó,akkor maradok otthon. De nagyon cseszi a csőrőmet ez a házőrzősdi,lehet meggondolom magam és megyek,csakazértis,aztán lesz ami lesz. Éppen azt beszéltük az előbb Erikával,hogy nekem csak Ti vagytok,neki itt van rokona,barátja stb. Én nem akarok egyedűl maradni,nekem ti jelentitek a kapcsot,a családot,az otthont.Nem foglak elveszíteni,azért,hogy a méltóságos Urat őrízzem.Aztán pár év múlva ráunni,arra,hogy nekem nincs magánéletem csak a ház s a házimunka,és Ő...
Szóval nálam nyitott ez a mehetnékes dolog...

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Ja és úgy esett fejre, hogy az egyik társa lelökte. :(
erif1
 
 


Erika,a diplomácia ide kell. Mond el,hogy elnézést,de a gyereknek nagyobb baja is történhetett volna,megkéred,szóljanak,ha mégegyszer ilyen eset adódna,nem gyerekjátékról van szó,és az aggódásod természetes,ha anyák,akkor megértenek,ők is hasonlóan járnának el.
És arra is kérd meg,ha a másik gyerek még lökdösődik,akkor szóljanak rá,és a szüleit is értesítsék,mert ha nem,akkor te fogsz szólni nekik.

Egyébként kiakaszt az,hogy tudnak ilyenek megtörténni?!

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Erika, sajnálom, ami Attilával történt. Szerencsére ijedtséggel megúsztátok. Az óvónőknek mindenképp beszámolsz arról, amit az orvos mondott. A talira jössz amikor tudsz, én úgy gondoltam, úgy kilencig maradunk, persze, ki ahogy tud.
CsGabi és Gyö! Nektek azt javasolom, hogy hozzátok el a férfiakat is. Máskor is családi találkozó szokott lenni, most sem akartuk kizárni az erősebbik nemet! Már úgyis képveselve lesz az én pocakomban és a Hajniéban :) Na meg Erika is hozza Bencét.

KépKép
Kép
el..né
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: