Új privát üzeneted érkezett!

hehe.. kinyírtam mára a topikot a hülye borsommal?... :D :D 8)
sebaj, mindjárt jövök oszt telelocsogok fél oldalt :D :D
Vendég
 


foster
úgy olvastam, hogy teletocsogok 8) :lol:
én elméletileg tudtam, hogy ez csilipapesz(api nagy gasztofun meg, pia meg élvezeticikk meg ilyenek, csak jóóó legyen és ártson)
a papesz szerintem nem árt. ugye az vérbőséget csinál, mert a capszaicin helyileg izgató(nem úúúúúúúgy :wink: ) hatású.
és locsogj csak ! még egy darabig hallgatlak, mert ma api altat.

éda
hova jársz alakotformálni? nekm is kellene, de nincs kedvem :?
toncsi

toncsi80
 
 


éhes vagyok!!!
mondjuk legalább már nincs itthon kaja.sajna.
így be kell érnem a lefekvéshez használt portoiborral. nem vagyok alkesz! ez nekm orvosság :D altatónak itatja velem api. amúgy sörös vagyok. és a portoit iszom csak meg a borok közül(egyetem alatt még megittam, aztán több kellemetlen esemény kapcsán azóta nem bírom 8) ) a tegnapi szamos marcipán likör viszont fincsi volt :D
na, most má' tudjátok miket iszok mikor nem vagyok terhes meg nem szoptatok. búzasör :D :D na, azt szertem.
toncsi
nagy a csönd :shock: má' el is altatta?!

toncsi80
 
 

 
 

szóval csajok, nem akarom elkiabálni, de ez döbbenetes, hogy mennyire nem vagyok se éhes, se fáradt... :shock: :shock: :D nem tudom mi fog következni, de holnap már negyedik nap, és ma délután öt körül kezdődött, hogy pörgök mint állat, király a kedvem (semmit nem szívtam, becsszó, se gyorsító :D :D :D )... a cikk mondjuk azt írta, hogy ötödik naptól kezdjük majd jól érezni magunkat, addig szar lesz a méregtelenedés miatt, hát ezek szerint kevés volt a méreg bennem (ami röhej lenne, zsenge ifjúkorom óta politoxikomán vagyok, kávé, cigi, pia, tovább nem sorolom)... szóval reménykedem, hogy nem a halál előtti feldobott állapotot nyomom éppen... :D :shock:
toncsi, miért gondolod, hogy gáz a kúra ahogy van? (én is így gondoltam amúgy, de a tapasztalat már mást mondat velem, utánanéztem a juharcuccnak is, meg a cayenne borsnak is, és szerintem tíz napig ásványvíz, citrom, meg ez a kettő csak jót tehet...már ha kibírja az ember, efelől végképp voltak kétségeim, vannak is még, de eddig megy, pedig extrapuhány vagyok) de mesélj lécci, kivi vagyok gyógyszerész-szemmel a dologra... :D :D ja, az izzadás totál elmúlt délutánra, részben mert levettem a fűtésből két fokot :oops: (nem röhögni, igen, lehet valaki ennyire hülye, ha azon ájuldozik egész nap, hogy hú, most méregtelendek, tuti...) részben gondolom tényleg befejeződhetett valamelyik szakasz, mert ez a mai délután nagy vízválasztó volt, azóta vagyok igazán jól...
zsu, király a kép, jöhetsz bébi.. 8) :D neked lesz a legegyszerűbb dolgod a fogyással, begubbadsz a gép elé pár percre, lekapod a segged, és kész is vagy... :D :D
judit, hát te nem is olvastad, pont ezt írtam neked a norbi menüről, hogy húsos kaját nehogy, desszertet érdemes csak rendelni, meg mondjuk főételből ami édes, mákosguba pölö :D
jim, de jó, hogy szólsz, akkor nyomulok kész átverést nézni 8)
ezt most elküldöm, hajat kéne mosnom, aztán lehet jövök még... 8)
Vendég
 


foster

ez a nap nem "vízválasztó", hanem víz kiválasztó volt :lol: :lol: (jaj, de hülye szópoén :oops: 8) )

nekem az nem tetszik a diétádban, hogy olvastam, hogy "vissza kell szokni" a rendes szilárd kajákra! tudom, hogy van ilyen léböjt meg ilyenek, de nem is tudom...
mondjuk én nem olvastam utána a juharszirupnak(csak így látatlanba fikázom 8) ) de milyen sok jó cuccos, ásványianyag lehet benne?
nekem kicsit olyan ez a diéta, hogy:
adjunk bele citromlét, mert kell a Cvitamin
juharszirupot, mert kell a cukor az agynak
ásványvizet, mert kell a só meg a folyadék
és egy kis csilipapeszt, hogy szar is legyen, meg vmi tudományos magyarázat is lehessen 8) :lol:

de ez abszolút privát vélemény :!: szerintem, ha minden nap innál kevéssé cukros limonádéból 2 litert , azt csók az is ilyen jó lenne, mert a kalória abban semolyan vészes.
de aztán majd meglátom, hogy mennyit fogysz!!!
a pasim még ilyen politoxikomán 8) ez az egyik hobyja 8)
toncsi

toncsi80
 
 


szió toncsi :D
figyi, és akkor te most csinálod valamelyik konkrét fogyit? vagy ahogy alakul, csak ne hízlaljon nagyon amit eszel?és már nem szoptatsz? (itt jegyezném meg amúgy, hogy a mindenféle káros cuccok fogyasztását természetesen én is full felfüggesztettem terhességek-szoptatások idejére...még mielőtt valaki félreért, és azt találja hinni, hogy cigivel a számban tótam ki a gyereket, és előtte-utána unikummal ünnepeltem.. :D :D )
Vendég
 


ugye? mármint ugye, hogy a limi ugyanez, én is pont arra gondoltam, hogy francnak a puccos juharszirup, a méz ugyanez lenne.... :D :D a kedvenc részem a receptben: "ízlés szerint megborsozzuk az italt..." :D :D most komolyan, hát mennyi borsot tesz az ember a limonádéjába ízlés szerint? :D :D viszont azért szerintem kell bele, mert azt olvastam, hogy.... na, inkább megkeresem, bemásolom:

a csípős paprika megszünteti a hasmenést, a görcsöket, illetve a fogíny megbetegedéseit. Az aztékok átpasszírozták, és a paprikapéppel borogatták fájó, meghúzódott izmaikat, törött csontjaikat.
A chili paprika rendszeres fogyasztása serkenti az emésztést és megóvja a gyomor nyálkahártyáját az alkohol, illetve az acetil-szalicilsav (egyes fájdalomcsillapítók hatóanyaga) okozta károsodásoktól.
A kapszaicin tartalmú kenőcsök, illetve tapaszok áldásos hatást fejtenek ki a fájó hátra, csillapítják a reumatoid artritises (reumás ízületi gyulladás) és a szenzoros neuropátiás panaszokat (az érzékelő idegek betegsége) és a diabetes mellitus gyakori kísérőjelenségét. Övsömör, műtét utáni lábadozás vagy cukorbaj okozta idegkárosodás keltette fájdalmak enyhítésére ia alkalmas. A kapszaicin tartalmú folyadékkészítmények enyhítik a megfázás és az influenza tüneteit. Sokak tapasztalták már, hogy fejfájásuk, migrénjük nyom nélkül eltűnik, ha kapszaicines orrsprayt használnak. A kemoterápiával kezelt rákbetegek érzékeny szájnyálkahártyája gyakran begyullad, számukra a kapszaicines bonbonok szopogatását javasolják.
Mindemellett a kapszaicin megvédi az örökítő anyagot (a DNS-t) sok karcinogén (rákkeltő) vegyület károsító hatásával szemben; serkenti a keringést és lázcsillapító hatású. Néhány orvos véleménye szerint a kapszaicin védelmet biztosít a gyomorfekély, illetve a patkóbélfekély kialakulása ellen is.

szóval nekem jól hangzik ez a cayenne bors.. :D a juhar meg dettó méz...
pasid látatlanban szimpi 8) az enyém is ilyen volt, de most folyton dolgozik arany szívem, nincs idő a hobbijára.. :D 8) mondjuk már bennem sem lobog a régi tűz, egy-két unikum néha, egy-két cigi néha... a többiről már leszoktam. 8)
Vendég
 


na jó, megyek, most még toncsit is elüldöztem... :shock: :shock:
asszem megpróbálok aludni, remélem azért bekornyadok hamarosan, nem pörgök egész éjjel... :shock: :shock:
beteszek jóbarátok dvd-t... vagyis nem, jaj kész átverés és attila... nahát, jobbnál-jobb programjaim lesznek... :D :D :D
pussz csajok
Vendég
 


Az erős paprikának az a lényege, hogy boldogság hormont szabadít fel, no meg függővé is tehet. Ez a borsról szerintem nem mondható el, mondjuk cayenni-t még nem nyomtam. Hú, most megy Attila is közben.

Szóval én meg a rózsadombi kaiser's-ben nyomtam, mert sehol nincs itt kib....tt spár. És no lám, vettem 2 féle update1 fagyit, meg update somlóit! jupiii. Miközben diót kerestem a holnapi somlóihoz (persze nem volt :x ) megláttam 130 g-mos feketeszedret 699 Ft-ért. MIVAN? Milán persze, anya vegyél, mondom nem, mert sokba kerül. Mellettem meg egy szakadt nő leemelt 3 dobozzal. Szeretek itt lakni. :o

Milán követel, simogatni akar. ÉLŐT. Mi ez a hülyeség.....mondtam, simogasd a lábad. Az nem jó. Megyek simire.

juditk: kitartást a sulihoz.

éda: edzés milyen volt?

meeeeeegyeeeeeeek
Vendég
 


Foster!
Régen jártam gyógytornára és a gyógytornász csaj, és az orvos férje évente kétszer megcsinálták azt a kúrát, amit most te. Ódákat zengtek róla...Van egy internetes oldal is erről de nem tudom pontosan hol. Sokat fogytak, új erőre kaptak. 15-20 kg körül. Szóval kitartás!!
Olvastam a norbi menüről mit írtál de nekem nincs időm még arra sem hogy főzzek. Még egyszerűket sem...1-2 db húst, megy egy adag akármit nem csinálok, nem éri meg az időt, a koszos edényt, stb. Márpedig utálok napokon át ugyanazt enni, ami meg a nagyobb adagok mellett elkerülhetetlen. Bevásárolni is kell. Szóval nekem ez így egyszerűbb. Ráadásul a desszertek kb. 3-400 Ft-ok és akkor a másik fele (maga a kaja) 300 Ft-ra jön ki. Annyiból meg ki sem hozom. Szóval arra jó, hogy az illúziom meglegyen hogy ettem valamit. Úgy döntöttem hogy egy-egy levest még csak-csak összeütök, amúgy is utálok vízért fizetni, mert a menüs levesek kevés szárazanyagot tartalmaznak és ált. elég rossz ízűek...finoman fogalmazva.
Ha nagyon unom akkor összeválogatok magamnak a gastroyál kajái közül norbi1-eset. Mert éppen össze lehet hozni. Amúgy ötleteknek sem rossz. Eszembe nem jutott volna 5-6 kelbimbót, 2 fej gombával összpárolni, hozzá egy szelet húst sütni. Ezek után lesz rá példa. Vagy egy kis kapros tejszínes pulykát egy kis norbi tésztával...Szóval jól kitanulom és majd könnyebb lesz. Ez volt idáig az elmélet. Gyakorlatban meg majd lesz valahogy...

Éda!Élsz még?
Sikerült egyik lábadat a másik után rakosgatni kézzel?
Kész a mosógépünk, megkaptuk a pénzt a házért, halad a simkártya intézés, gyógyulgatunk mi kell még???
Hát nekilátni a tanulásnak, dogáknak, szakdogának...
Bea holnap jön...

Jim!
Nem írtad le, vagy nem láttam, hogy milyen volt a zabpelyhes panír...
Én zabpehelykását csináltam de elég gusztustalan volt, hogy állandóan a számba került hántolatlan zabpehely, amit nem lehet megrágni ...Fúj...
A képeket kicsit tovább hagyd fenn légyszi mert én mindig lemaradok... :(

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Szasztok!

Tul.képp én is elindultam az úton....rendszeresen járok edzeni(heti2x aerobic),minden reggel egy citrom levét iszom langyos vízzel mert állítólag ez zsírégető és jó lugosító.Este 6 után már nem nagyon eszem és sok-sok vízet iszom....szal egyenlőre ennyi.......Jöhetek Jim???:)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


ha elaltattam a kölyköt jövök, addig is én is akarok nektek számot küldeni álá bosek :D
http://www.youtube.com/watch?v=GSgC969oUgo

örök nagy kedvencem, mikor először meghallottam majdnem elélveztem 8) azóta kicsit elcsépelt, de akkor is a szívem csücske...

hangosra csajok aki tudja és rázni a segget.. 8) 8) :D :D
Vendég
 


ja, meg a másik nagy kedvenc, így nyomjuk majd a csajbulit... 8) 8)

http://www.youtube.com/watch?v=sceAtkNYqOI
Vendég
 


ezt meg külön boseknek a rockosabb vonulatból, az egyik legkirályabb szám amit valaha írtak... :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=f7-E1qTVJgE

bocs csajok, de itt őrjöngünk a gyerekkel zenékre már egy órája, ezért linkelgetek ilyen lelkesen....
Vendég
 


Az offspringet én is csipázom. 8)

Nekem ez az update somlói annyira nem jön be, de azért azt ettem vacsira meg reggelire is :lol: A csokiszósz vízízű, de a a süti benne elég jó.

juditkecsk: húst kiklopfoltam, sóztam, majd teljes k. lisztbe majd tejes tojásba (mert 1 tojás volt itthon....), majd a zabpehelybe. Még a férjemnek is ízlett :wink: Képeket ne sajnáld, de ha nagyon érdekel, elküldöm priviben.

panny, üdv :wink: A citromról én is hallottam, hogy lúgosít, először kételkedtem, de utánajártam, és OK. Lehet, kipróbálom. Állítólag a Bálint Antónia is reggel azt issza, abbahagyta a szopit és most küzdené vissza az alakját. Viszont tök meglepődtem, 39 éves, nem látszik rajta basszus, nagyon szép még ducibban is! Én tornázni egyenlőre nem merek, pedig kéne.

Mindjárt beszúrok egy linket, na én ezen fetrengtem
Vendég
 


http://videa.hu/videok/vicces/red-hot-c ... oNyVOLsdcb

szerintem kurva jó!!!!


ja és a számomra rettenetesen irritáló Pokrivcsák M. is a lúgosítással fogyott csontvázra!
Vendég
 


Szasztok csajok!!!!!!!

Nálunk még mindig szülinapi hangulatban nyomjuk......... itt vannak anyáék, és meghozták a tortámat, OROSZKRÉMTORTA!
Váááááááááuuuuuu ugye??
Gondolom ebből le is vágjátok, hogy Ch napom van!!!!
Majd később kaptok fotót is.

Fosterka!
Látom hozod a hangulatot..... tényleg nagyon fel vagy dobódva,
én is szerettem nagyon régen ezt a számot...
a hangulatom meg teljesen feldobódik ha ezt meghallom:

http://www.youtube.com/watch?v=aQRLSBUNupg

de ezt is szeretem nagyon!!!!!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=zvoeeq-BH4w

Bosek te hogy vagy ezzel?????????

De most ezt hallgatjuk kicsi családommal :lol: :lol: :lol:
http://egyszervolt.hu/3d/almenu/elem.ph ... %28klip%29

Juditk!
Most néztem meg Éda képét, mert mindenki írta, hogy így a második kép, úgy a második kép, és nem értettem mi van!
Pedig aranyos nagyon ezzel a kis plusszal is!

Éda!
Cuki vagy ezzel a kis plusszal, szép vagy neked is olyan arcod van mint tesódnak!
Tudom nekem is mondhatja bárki, hogy így is csini vagyok, csak magamnak nem tecccccc!!

Zsu!
Azt a mindenségit jól elhíztál..... :lol: így most már itt a helyed!!!!!!!! Igen fosterka írta, hogy neked lesz a legkönnyebb dolgod, hát csak hajrá, várjuk majd a fotókat!
És majd megdícsérünk, milyen ügyes vagy!
foster írta:
zsu, király a kép, jöhetsz bébi.. neked lesz a legegyszerűbb dolgod a fogyással, begubbadsz a gép elé pár percre, lekapod a segged, és kész is vagy

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Panny!
Sziiiiaaaaaaaaaa!!!! Na de szuper akkor te is elkezdted, és jó az aerobik?
Gondolom jó.... én mindig is szerettem. Jól átmozgat mindenhol, és nem is unalmas.
Úgyhogy csak hajrá!
Vendég
 


Jim!
Ez tényleg nagyon jóóóóóóóóóó! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


na bekornyadt kicsi drágám, rendes gyerek ez nagyon.. :D
a pokrivcsákkal én egyszer láttam egy interjút, amiben bevallotta, hogy az első tizenpár kilóját (és az nála a nagy rész, mivel akkora mint egy kutya ülve) úgy fogyta le, hogy vagy napi egy almát vagy zsömlét evett, vagy bezabált, majd jól meghányatta magát... de amúgy szerintem ő kurva szarul néz ki, megbökném a mutatóujjammal tuti elborulna.... 8)
jim bakker, bealudtam a kész átverésen, nem láttam az attilát... :( :( szerintem a Milán kutyát akar.. 8) :D vagy cicát... vagy hörit, bár azt annyira nem fun simogatni...
szia panny :D
szerintem nevezzük át a topikot "fogyjunk együtt a márciusiakkal!!" -ra... :D :D :D
Vendég
 


Én is utááááálom nagyon!!! Foster! Meghánnyatta magát???
Fúúúú
Pedig mindig regélt, hogy ilyen kenyeret sütött, meg olyat, és ilyen bio cucc, meg olyan bio cuccokat evett csak. Nem is igaz???

Kép
Vendég
 


én most nem tudom hallgatni a számokat, mert itt alszik a nyuszikám, majd ha felkelt... (de a Madonna ott van, azt ismerem 8) )
szóval ch nap? akkor pont jókor jön az a torta márticica.. :D :D egyébként 77-es vagy? akkor most lettél 31? tudom ilyet nem illik egy hölgytől kérdezni, csak én is 77-es.... bár én január, úgyhogy már 32 leszek legközelebb... :shock:
judit!
nagyon-nagyon köszi, hogy leírtad a gyógytornászod véleményét, elfújtad a kételkedésemet, mert bármennyire is jól érzem magam, azért folyton azon agyaltam, hogy basszus, tuti nem gáz ez? túlélem? egyébként én is csak azt tudom tenni mint ők, ha ezt így kibírom végig mint ahogy most vagyok, akkor ódákat fogok zengeni róla, iszonyat energiám van ma is... reggel volt kicsit szar, konkrétan amíg meg nem ittam az első pohárral, addig azért éreztem a gyomrom, hogy hej de üres, de azóta megint minden oks, és ez nekem iszonyat király, mert én az összes diétában este szoktam elhullani, ennél meg este semmi bajom... :D
Vendég
 


az tuti, hogy az elején anorexia-bulimia felváltva, aztán utána, amikor már nem volt annyira zsundi, akkor kezdte a biocuccost meg a lúgosítást...
Vendég
 


31 foster! :lol: :lol:

Na lépek,majd jövök!!!
Vendég
 


jaj, olyan rossz, hogy csöndben kell lennem, legszívesebben üvöltetném a mjúzikot és ugrabugrálnék.. a discmanbe meg nem találok elemet... :x
Vendég
 


vedd ki a vibriből :wink:

na én is utálom a Mónit. Amúgy nekem a mamám bulimiás. Tök gáz. Majdnem 80 éves és 43 kg. Rengeteget eszik, de szar a gyomra úgy 50 éve és mindig hánytatja magát.....

nekem is elaludt a Martinom. Főznöm kéne, semmi kedvem. Meg dolgoznom is kicsit, tegnap kaptam fizut a semmiért, kicsit már ég is a pofám....
Vendég
 


És milyen a 3. ikszen túl???? :P Nekem így huszonévesen még nagyon király 8) Sehol egy ránc :lol:

Nekem a nővérem 77-es amúgy. De rajta látszik is. Múltkor tök jól nézett ki, hosszú barna haj, most meg levágatta tüsire és rézvörösre kente. fúj, sokkal dagadtabb a feje és szerintem úgy néz ki, mint egy transzi. Mondtam is neki, és megsértődött. :roll:
Vendég
 


Most ő a nővérem és még ő fikáz engem, hogy adjak kölcsön ruhát??? (hülye picsa, mindig is féltékeny volt, hogy jobban nézek ki, most meg élvezkedik, hogy dagadt vagyok):
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.19 10:54-kor.
Vendég
 


jim írta:vedd ki a vibriből :wink:


:D :D :D :D :D :D :D megnéztem, nem cerka van benne... 8) 8) 8)

nővéred tényleg gáz az új hajával, régi nem volt rossz, na, király, sokkal dagadtabb nálam... 8) 8) 8)
Vendég
 


barnahajú kép a minusz tizenkét kiló után készült? én megértem, tuti utálnám ha lenne egy húgom aki nagyságrendekkel jobban néz ki nálam.
Vendég
 


na ugye! És akkor még ő fikáz, hogy bent a munkahelyén mutogatta a modell képeimet a kollégáknak, csorgatták a nyálukat és kérdezték, hogy így néz most is ki, erre ő meg, nem, olyan dagadt mint én! Lószart, azért annyira nem vagyok kövér! Meg ő csököttebb is 10 cm-rel nálam!
Vendég
 


ja, harmadik x-en túl semmi változás, 28-nak szoktam magam hazudni 8) és volt aki még azon is meglepődött, na, őt nagyon megkedveltem hirtelen.. :D
Vendég
 


nézd meg az iwiw-en, ott vannak ilyen képek. Ja, és még felrakott engem is dagadtan, és nem hajlandó leszedni :x
AMúgy igen, 84 kg volt, most 72 kg. De 160 cm.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.19 10:59-kor.
Vendég
 


én nem értem meg, tesi tanár létére, hogy a francba tud így lenni. Régen tök jó nő volt, és meghízott szülés után. lehetne ő most is jó nő.
Vendég
 


nyugodj meg kérlek, mély levegő :D :D :D
á, közel sem egy kategória a hájmennyiségetek
Vendég
 


nem tudom, iwiwről már tök rég töröltem magam
Vendég
 


nekem a férjem 78-as, de úgy néz ki, mintha 68-as lenne. 8) De én imádom, hogy őszül, arra gerjedek, ha vki fekete hajú és csillog a haja, olyan mákos!
Vendég
 


más szar képét feltenni nagy genyaság, az tuti :shock:
Vendég
 


ja, akkor jó. én sem vagyok fent, kb 3-szor (vagy 4-szer? ) töröltem magam 8)
Vendég
 


no sebaj, pár hónap és újra a régi leszel, és akkor adj neki sok-sok fogyós tanácsot, hogy ő is jól nézhessen ki megint, és legyetek jó testvérek :D :D :D
Vendég
 


mrs. foster írta:nyugodj meg kérlek, mély levegő :D :D :D
á, közel sem egy kategória a hájmennyiségetek



óóóó, köszi 8)

Balaton????? Baszki, nem akar senki jönni? Mindenki bekaphatja akkor! :evil: :x :evil: :x
Vendég
 


minket anno nagyanyám nyakon vágott, ha veszekedtünk és folyton arra kényszerített, hogy édes testvéremnek szólítsuk egymást, fúj, de utáltam... de mostanra imádom a tesóm, mondjuk ehhez fel kellett nőni :D
Vendég
 


Soha nem voltunk jó testvérek, én okosabb voltam és szebb :lol: Engem minden tanár dicsért, őt utálták. Nekem nem voltak zűrös pasijaim (jó, az exem nem piskóta), neki csak azok. 5-ször voltam menyasszony, ő egyszer sem. Nem csoda, ha nem kedvel :? De ő tehet róla és kész! Most is álomvilágban él, ráadásul olyan hülye dolgai vannak....na nem beszélem ki jobban, sajnálom vhol.
Vendég
 


én akarnék, de olyan béna lenne, ha ott szólóznék, ti meg turbékoltok.. :roll:
Vendég
 


mrs. foster írta:minket anno nagyanyám nyakon vágott, ha veszekedtünk és folyton arra kényszerített, hogy édes testvéremnek szólítsuk egymást, fúj, de utáltam... de mostanra imádom a tesóm, mondjuk ehhez fel kellett nőni :D
ez így van, valahol én is szeretem, csak annyira más az életfelfogásunk, nehezen értem meg.
Vendég
 


nem szoktunk turbékolni. hihi, gyere már vazze! Max tartod a gyertyát 8)
Vendég
 


vagy bosekkal elleszel, neki se lesz a ott a fegyverese. AKKOR JÖSSZ BOSEK????
Vendég
 


de hidd el, neki sokkal nehezebb a dolga...ahogy leírtad, hogy te így, ő úgy, hát hallod... nem irigylem, kurva nehéz lehet feldolgozni egy ennyivel sikerültebb húgot... :roll:
Vendég
 


tök jó, annyira itt nyomulunk most egyszerre, hogy tök elcsúszik a párbeszéd 8) 8) :D
Vendég
 


vigyázz, mert ha a bosek mondjuk neadjisten már nem szoptatna a balcsis programkor, akkor könnyen ott találjátok magatokat, hogy három gyerekkel többre vigyáztok, mi meg mint a két lúd a vukban egymást támogatjuk különféle vendéglátóipari egységek felé... :D :D :D
Vendég
 


akkor is magának köszönheti, és kész. Biztos nem könnyű neki, de én azért tanultam és öltözködtem, mert ego voltam mindig és én akartam lenni a legjobb. Irritált ha vki jobb nálam. Jó az egyetemen már nem így volt, de akkor is kitűnő diplomát kaptam és növelte az egomat, hogy olyan emberek hevernek a lábam előtt, akikre felnézek! na mindegy, mondom, sajnálom őt, de tényleg nagyon hülye dolgai vannak, így 30 évesen is, néha azt gondolom hiányzik egy kereke. (ami a többit hajtja)
Vendég
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: