Új privát üzeneted érkezett!

Anyapoc,
Bulcsúnak: Kép
Aztán nem elfeledkezni a kóstoló küldéséről a kreatívoknak!!!
Jamina
jamina
 
 


Anyapoc,


SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KICSI FIADNAK!!!!!!

Gigóca
ui.:tortából én is kérek
gigóca
 
 


Boldog születésnapot Bulcsú!!!
Nem túl nagy kupit, jó bulit, Anyapocok!

Ma még egyszer sem verte ki Orsi a balhét. Bár lassan közeledik a kritikus három óra (felébredhetek?) Kérdez ilyet alvó gyerek?
sofka
sofka
 
 

 
 

Anyapoc!
Boldog szülinapot a kisfiadnak!Kép
Nálam is történnek jó dolgok!
Jó volt a Tisza-tónál!Kép Végig meleg, sok fürdés!Kép
Tegnap jöttünk haza, így ma meg tömény pihi itthon.Kép Tegnap este meg TV-t néztem! 2 filmet is. Végig!Kép
Márti
Márti
 


Márti, és miféle filmeket? Nem is vasaltál közben? Kicsit sem?
Ma a négyéves csak egy fél hisztit vert ki!%!!
És a duzzogó apa mellett egyedül vacsoráztattam (sültkrumpli), és fürdettem a három kölket. Később lettünk kész, de büszke vagyok magamra.
sofka
sofka
 
 


Sziasztok!

Köszi a gratulát!Buli közepes szintű volt,jobbat szerettem volna(ennek ma nem örülök..Kép)

Kupi volt és még egy vasalót is kaptamKép..Tefal...te mindenre gondolszKép...!

Sofka

Én is büszke vagyok RádKép!

Jamina,Gigóca

Torta nem nagyon maradt,de majd utánanézek,hogy mit tehetek ÉretetekKép!!!

Márti

Én is így tudok örülni,ha véger egy egész filmet végig tudok nézni!!!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sofka!
Tök gagyi filmeket a Viasaton. A Tetthelyt (itt csaltam, mert az elejéről lemaradtam), aztán a Nyomkeresőket. Ez utóbbi különben egész jó. Van benne fantázia. A Tetthelyben már nem annyira. Nem mintha egy rész után bármelyiket meg lehetne ítélni..., mert csak most láttam. De nem ez a lényeg! Hanem hogy TV-t néztem!Kép Nem vasaltam közben, hanem heverésztem, de nem is aludtam el! A párom aludt, így még lelkiböködésem sem volt, hogy nem vele foglalkozom.Kép
Tegnap késő délutánra vendégeket vártunk, de az utolsó pillanatban tudtam meg, hogy nem jönnek (én csörögtem rájuk, hogy mi van má). És mivel már glancban voltunk, már nem fogtunk bele semmi melóba. A gyereket kivitte az udvarra a férjem, enyém volt a világ!Kép No jó, vasaltam egy kicsit.
Üres a szennyestartóm!!!!!Kép
A vasalnivalók mennyisége még földi léptékkel mérhető.Kép

Anyapoc!
Használd egészséggel - és minél kevesebbet - a vasalódat!Kép

Készülök keresztszemezni! Nagy levegőt már vettem!Kép
Sziasztok!
Márti
 


Jó estét! Egy jó nap után. Ma alig volt hiszti. Itt volt anyukám, igaz, csak egy órácskát, és nem akart velünk ebédelni. De legalább eljött. Most én is nagyon tévéznék, vagy keresztszemeznék, de van még egy kis munkám. Alig várom, hogy leírhassam: ma mindent leadtam.
sofka
sofka
 
 


Zsunya! A megfelelési vágyról csak annyit, hogy emiatt kaptam a szorongásos betegségemet. Akárki akármit mond, jó anya, jó feleség, és jó háziasszony vagy, és persze szép, okos, és ügyes. Aki mást gondol, az mehet Kukutyinba zabot hegyezni. Persze kellett egy kis idő, míg ezt a fontos alapelvet kidolgoztam KépÉs egyelőre még én sem hiszem el magamnak könnyen Kép

Voltunk nyaralni barátokkal Csobánkán!!!! Mivel a gyerkőcök idegen helyen nem képesek aludni, este mindig hazajöttünk, reggel meg visszamentünk. Nem volt gond, mert rém közel van hozzánk. Ez volt az első nyaralásunk gyerekekkel. És végre nem egyedül főztem az ebédet!!!!! És nem egyedül mosogattam!!!!!!
Vettünk egy autópályamintás padlószőnyeget a gyerexobába, és secperc alatt beszabtuk. Nagyon jól néz ki. Csak nehezebb rajta észrevenni a játékokat, mintha egyszínű lenne, így már néha majdnem orra estem.

viki
viki
 


Jó estét az örömködőknek Kép
A következő eset történt: kicsi fiam (27hó) jó eséllyel bilibe végzi mostanában a nagydolgát. Férfihoz méltón persze nem szereti, ha valaki ezt véginézi, engem ilyenkor mindig kiküld (anya, ajja! -mutat az ajtó felé Kép) Délután is így mentek rendben a dolgok, de mikor végzett, látom, se pisi, se kaki. Pelus fel, Ádi, menj a dolgodra, anya elteszi a bilit! Kezet akarok mosni: hát a mosdóban ott csücsül 3 pici bogyó Kép. Lelkecském, hát azt szokta látni, hogy anya is a mosdóban öblíti ki a bilit -csak a wc-s lehúzást hagyta ki előtte Kép
Rendes gyerekecske, segíteni akart Kép

Jamina, az ügyes Ádi anyukája
jamina
 
 


Aztamindenit! Kép Jamina, igazán rendes kisfiad van!
Viki Kép én a parkettán sem biztos, hogy észreveszem. Bár az a fakocka, amit nem szoktam látni, és arra a rálépés is maradandó élmény. Főleg mezitláb.

Tegnap olyasmiket próbáltam főzni, amiket nem szoktam, de szeretjük. Apának be is harangoztam, mikor hazatelefonált. Nem kellett volna. Katasztrófálisra sikerültek. Azért irom mégis ide, mert a párom megette egy zokszó nélkül és vigyorgott, hogy ne várjak sokáig az újrapróbálkozással. Kép

zsunya

zsunya
 
 


Látod Jamina, ügyes fiadnak legközelebb szemléltetned kell!!
Viki, ha lego van szétszórva, az semmin nem látszik, viszont mindenbe belelépek, és jjajajaj!
Zsunya, mi az amit nem szoktál? Kipróbálnám, ha így bejön.
sofka
sofka
 
 


Mai nagy örörmöm:
Anyós elsőre olyan ügyesen pelenkázta Bulcsút,hogy még én is irigykedtemKép!Asszem,ezzel nem lesz gond a bébiszittelés alatt!
Ja,és olyan jót beszélgettünk,hogy csak na!!!
És még a zsalvétacuccaimért is teljesen odavolt!Hát nem öröm egy ilyen anyósKépKép?

Zsunya

Az ilyen férjet aranyba kell foglalni!

Jamina

Látod,módszertanilag csak a gyereknek van igazaKépKép!!!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Az IKEÁban 200 Ft/m áron vettem olyan rózsaszín kockás anyagot, amire egy éve vágyom, csak eddig drágállottam. És vettem dobozt a játékoknak is. Olyan polcba illeszthetőt. Polcot majd akkor, ha tényleg kifizetik a gyespótlékot.
anyapoc, irigyellek anyósért!

sofka
sofka
 
 


Sofka, hát a kis fakockát nem szoktam látni. A parkettán a faerezet és a szin nagyon hasonlit )iit nálunk.. Kép ) Jól rá is lépek gyakorta... Ami néha már jól jön technika, az a söprögető járástechnika. Hogy a lábfejemmel kis oldalirányu suhikat csinálok, hogy ne a talpam alatt legyen a bármi, hanem guruljon arrébb. Futva nem lehet, az biztos. Kép

Anyapoc Kép Kép De jó, hogy van másnak is jófej anyósa. Annyival egyszerűbb az élet igy, nem? Kép
zsunya

zsunya
 
 


Jamina,

gyerekeink összebeszéltek. Bár nem olvastam fel a leveled az enyémnek.
Levi 32 hónapjával hasonlóan igyekezett. Etetem Reginát, mikor hallom, hogy téblábol a wc.ben, majd vízcsobogás.
Kicsi fiam elvégezte a nagydolgát a bilibe, majd ahogy tőlünk látta, beleborította a wc-be, elköszönt tőle(ezt nem tőlünk), majd megnyomta a gombot. Pici hiba, feneke nem lett kitörölve, mielőtt elment Kisvakondot nézni.
De azért ügyi nem? Mit szóltok lányok?

Gigóca
gigóca
 
 


Sofka

Ne irigykedj,hanem neveld át a tiedet,ha így nem tetszikKépKép!Csak türelem,türelem...

Zsunya

Csak nem Neked is???KépKépEzt anyóssal is megbeszéltük!Hogy mennyivel egyszerűbb így lenni,mint mindig acsarkodni!Olyan feleslges és idegőrlő!Hogy lehet ilyen jó fej?Még jó,hogy én anyukám is ilyenKép!Nálunk minden idilli(majdnemKép)!

Gigóca

Miért akadsz fenn ilyen apróságokon,hogy nem lett kitörölve a gyermek feneke?Neked is minden azonnal kéne,mi?KépKép
De tényleg nagyon ügyes,hihetetlen,hogy milyen nagyon segíteni akarnak és önállósodnak...lassan vége a gyerekkornak,aztán már csak a pénztárcád érdekliKép!

Pussz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Átnevelni szerintem nem nagyon lehet. Nálunk az volt a trükk, hogy anyósom egy házibulin, (én az ex élettársammal voltam ott) rámbökött, hogy engem kéne elvegyen a legidősebb fia. Aztán majd három év múlva meg is történt. Jellemző, hogy ő a mindenkori feleségjelölteket nagy szeretettel fogadta, kicsit remélve, hogy végre lánya is lesz igy, három fiú után. Kép

Ma annak örültem, hogy a 15 hónapos oltásokat Fiampéter kitűnően viselte.

Zsuny

zsunya
 
 


Mai örömöm, hogy lányaimat épségben visszakaptam az anyósomékkal kivitelezett strandfürdő után. Éppen csak hullák, de rendben vannak.
sofka
sofka
 
 


Zsunya

De akkor mi abban az anyósban a rossz?

Mai öröm:Reggel a kávé,a bundáskenyér és gyerekkaja is kész volt,mire kikászálódtam az ágyból...és a legszebb,hogy Apa előbb ment el dolgozni,mint én...

Lehet,hogy én vettem őt feleségülKépKép???

Anyapoc

anyapoc
 
 


Vettem ma a fiamnak egy pólót. Ez előfordul mással is, de ezen egy hatalmas TRAKTOR!!!!! vanKép
Vettem apjának is, azon van traktor és bárány is, meg Country Life feliratKép
Volt szilvásgombócos, és villamosos, BKV felirattal.
Olyan jó, hogy néha belebotlik az ember igényes, vicces cuccokba, mellesleg kínai áronKép

Csi
csii
 
 


Anyósommal semmi baj nincs, csak annyi, hogy nagyon ritkán látjuk. Kissé elfoglalt. Ráadásul vidéken lakik.

Csi, én meg dönpereset vettem bibibiii. Bár annak már vagy egy hete.

zsunya
 
 


Zsunya

Jajjjjjj,most nézem,hogy én-tökéletlen- milyen hülyeségeket írtam!Naná,hogy írtad,Te anyósoddal minden OK.Amit Sofkának írtam,csak vicc volt!Persze,hogy nem lehet átnevelni...de ha az ember már annyira benne van a nevelésben..Kép!

De miért nem szósz,hogy félreírok????KépKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


ez a nap is szépen alakult. Különösen, most, hogy felpolcolt lábbal csevegek ahelyett, hogy a szaladó háztartásomat próbálnám utolérni.
sofka
sofka
 
 


A kicsifiam ma először egyedül ment 3 lépést, majd az ölembe vetette magát hangosan nevetve. Olyan volt, mint egy reklámfilm én pedig úgy éreztem, hoy enyém a világ KépKépKép!!!
milla
 
 


Olyan viharközeleg szél fúj. Még jobban örülnék, ha a vihar is erre járna végre, és egy kicsit öntözne, hűsítene.
sofka
sofka
 
 


Jó nap volt!
A lányom reggel sokáig aludt, zökkenőmentes volt a délelőtt, és az ebéd utáni alvás is szívem szerint alakult.Kép
Késő délután elmentem vásárolni. Egyedül!!!Kép
Lányomat a kolléganőm vállalta egy órára, a férjem hazajövet elhozta tőle. Mire hazaértem, már aludt.Kép
A vásárlás zsákmányai hétköznapiak. Bár vettem egy tolólapos munkagépet(!) a lányomnak a homokozóba, meg egy új Kisvakond videokazettát is.Kép
Ez utóbbit a névnapján kapja meg.
Márti
 


Ezt az anyóspuszipajtásságot hogy lehet megvalósítani? Bármilyen tippért hálás vagyok! Én egyszerűbbnek érzem, ha rábeszélem őt a "civilek az űrprogramban"-prodzsektre. Persze Ti nem együtt laktok,ugye?

Mindenkinek őszintén gratula az ügyes bilizős gyerekek miatt. Sajnos mi csak szenvedünk. Bár Enikő látva, hogy mennyit erőlködünk, hogy bilizzen, sárga és barna zsírkrétával kiszínezte a bili belsejét, hogy elégedettek legyünk Kép.

A hét jó híre: rettentő büszke vagyok magamra, mert kicseréltettem az amalgámtöméseimet nagyon bátran. Most ért véget a procedúra, és nagyon örülök. Tudni kell, hogy még ahhoz is érzéstelenítőt szoktam kérni, hogy belépjek a fogorvosi rendelő ajtaján, úgy félek Kép.
viki
viki
 


Viki

GratulaKép!
Mi nem lakunk együtt,de ha szerencséd van,hamarosan beindul a Marsa felKépKép űrprogram!És akkor lehettek igazán puszipajtások!
Muszáj együtt laknotok?

Végre esik az esőKépKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc, ti hol laktok? Mert nálunk még mindig nem esik, bár a hőmérséklet elviselhetőbb.
Viki, én is büszke vagyok Rád. még júniusban maradt félbe egy gyökérkezelésem, de most a hatásodra.. Hétfőn felhívom a fogorvost.
Együttlakó anyósért mély együttérzés. Szerintem ha mio együtt laknánk, én költöznék a Marsra.
sofka
sofka
 
 


Sofka

Veszprém...küldjek egy-két felhőt?Itt rendületlenül dörög,villámlik és esikKépÉs a hőmérséklet tényleg elviselhetőbb!

Anyapoc

anyapoc
 
 


A legjobbat elfelejtettem!

Végre sikerült befestenem a hajam!KépKépKép

anyapoc
 
 


MAi boldogságaim:
kötöttem, és egyre jobban megy
sokáig aludtunk mindahányan
felvetettem végre a szövőkeretemet
aludtam délután egy nagyot
elmentünk hármasban sétálni a várba, aztán hármasban vacsoráztunk egy jót

Ilyen remek napot! Ja és szép is voltam ma, egyes szakértők szerint. Kép

zsunya
 
 


Keresztszemeztem! Egy pici képet csináltam meg ujjgyakorlatnak, hogy nekifeküdhessek a kinézett nagyobb képnek.Kép
Majdnem kész a kerítésfestés! Várjatok csak! Milyen módszert is alkalmazott Tom Sawyer? Kép
Mindegy nem utálom annyira ezt a melót, és tök jól néz ki, ahol kész! Kép
Márti
 


Off

Márti!

Nem Te kerestél cicás kéepeket keresztszemezni?

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc!
Az nem Magdi volt?
Én is befestettem a hajam, most olyan szépen antikolt a fejem. Attól antikolt, hogy minden második szál kihullott, és így olyan, mint egy igazi vénasszonyé! Illik hozzámKép.

Itt is zuhogKép

És aminek örültem (de nagyon):
Mondom a fiamnak este, a szokásos esti összebújás közben, hogy nincs még egy ilyen tündéri, aranyos kisgyerek a Földön, mint ő. Erre ő azt mondta, hogy de igen, Enci is az (kishuga).
Azt hiszem, megtartomKép

Holnap viszont anyóslátogatás...Brrr.
Nem beszélhetnénk egy csoportos utaztatásról?

Csi

ui.:Zsunya! Szerintem nem csak ma vagy szép!Kép
csii
 
 


Csi

De igen,igazad van!.Ennyire fáradt voltam este!És még csodálkoztam is,hogy miért nem ugrik be a topikbaKép!ÁÁáááááááááá....
Az én hajam hivatalosan sötét aranybarna lett...de valójában síma sötétbarna,amit feketének néznek,nemtom miért....

Akkor szervezzünk egy Mars-járatot?Most nem lenne nagy gond,úgyis nagyon közel van a MarsKépKép!

Részvétem,remélem,a maradék festett szálak nem őszülnek beKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Benedek bilibe pisilt! És már nem is hajlandó pelenkát felvenni! (Kicsit azért elbízza magát, nem?Kép)
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Kíváncsi,
ez szuper!!!! Szerintem ő tudja, mi kell neki! Kép

Az én mai örömöm: Mátém jelezte, hogy kakilni fog. Mondta is és mutatta is! Kép A nap bánata, hogy azt hittem, (szagról ítélve), hogy már kész is, ezért meg sem próbálkoztam a bilivel, pedig már kacérkodik vele.

Solya
solya
 
 


Kíváncsi, a nagyfiúnak:Képsofka
sofka
 
 


Anyapoc!
Nem, nem én kerestem cicás mintákat. Viszont csináltam egyet.
Szakad az eső tegnap óta. Ez jó is, de rossz is, mert ki sem tettük még ma a lábunkat.
Ma semmi különös nem történt. Se jó Kép, se rosszKép.
Márti
 


Végre hűvös van. Bár nem akartam én ezt a 20 fokos csökkensét, egy nap alatt. Nem hiába fájlaltuk világszép fejünket.
Ma annak örülök a legjobban, hogy este van, és ki-ki nyugalomba!!!! Ez a KLÍMAváltás, a fogazás, meg a holnapi iskola-óvodakezdés teljesen felkavarta kis családomat.
sofka
sofka
 
 


(Szia Solya!!!
Hogy telt a nyaralás?
Kíváncsi)
kíváncsi
 
 


Márti

Igenigen,rájöttem,közben meg is dumáltuk itt CsivelKép!
De ha vmi jót csináltál,akkor elő vele!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc!

A keresztszemes topikot nézegetve igencsak amatőr vagyok a téren. Bár egy-két nagyobb fába már belevágtam a fejszém! (pl. macis magasságmérce kétszer is)
Az a problémám, hogy nincs meg a technikai hátterem feltenni a műveimet, meg a mintáimat.
Ettől a mostanitól meg frászt kapok! Tele van fél, meg negyed szemekkel. Ráadásul hibás a mintám is, elírták a jelekhez tartozó színkódokat.
De nagyon boldog leszek, ha készen lesz!
Tegnap este a férjem meglátta, mibe fogtam bele, és komolyan gyönyörködött! Kép Azt mondta, ez gyönyörű lesz! Kép Már csak ezért is végig fogom csinálni! (Lufis kislányok)
Márti
Márti
 


(Kíváncsi,
köszi jól. Kép)
solya
 
 


Márti

Azért hajrá,mert ha Apa mondja,hogy gyönyörű élesz,akkor az úgy is van!A negyed szemeket én is utálomKépKépKép!De megtanultam,hogyan lehet szép,igaz elkínlódtam vele,vagyis az árát megfizettemKép.

De ha mégis fel tudod rakni,akkor azért várunk a képtárba és a topikba!Vagy ha jó tippeket tudsz,azokat is szívesen fogadjuk!

Jó szöszmötöléstKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Köszi, Anyapoc!
A férjem még idén szeretne venni egy digitális gépet. Onnantól minden lehetséges! Addig tartsatok ki, mert van néhány jó dolgom. Csak még azt kell majd megtanulnom, hogyan lehet ideraknom a képeket.
Márti
Márti
 


A mai jó dolgokról meg majdnem megfeledkeztem!
Ma biciklizett a lányom! (28 hónapos) Egyedül tekerte a biiklit, csak néha kellett tolnom, mikor emelkedett a terep! (Persze segédkerekekkel!)Kép
Délelőtt iszonytosan fájt a fejem, de mostanra híre-hamva sincs. Nem a fejemnek, hanem a fájásnak. Kép
A férjem fél órával előbb jött haza a szokásosnál! Hurrá!Kép
Márti
Márti
 


Az én drága gyeremekem hősiesen tűrt 2 kemény órát a du-i suli évnyitójánKépKép!
és ami nem öröm,de le kell írnom,hogy úgy tűnik,végérvényesen abbahagyta az esti szopitKép.

Márti

Várunk, a feltöltés pedig nagyon egyszerű,majd meglátod!
Gratulálok a lányzónak és a férjednek,pedig még nincs is péntekKép.

Anyapoc

anyapoc
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: