Új privát üzeneted érkezett!

Vááááááááááááá laptető!!!!!!!!!!! Mármegint velem!!!
:shock: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Mentem..............
Vendég
 


Ja, a második képen egy kötözött sonkát láthatunk... :lol:
tegyetek ti is kéééépet!
éda
 
 

 
 

Foster, találtam szőke képet. De milyet! Az Attila is rajta van!!! Viszont nagyon kicsi és szar a minőség! Hihi, a másik gépemen hulla jó képek vannak fent, már 1 éve be sem kapcsoltam. Holnap délelőttig gyönyörködhettek benne. Nincsenek retusálva, nem fikázni.
Vendég
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Na melyik vagyok én és melyik a Müller Attila?

hehe :P
Vendég
 


Ezen még most is röhögök :lol: :lol: :lol:

annnnnnnyyyyyyyyyyuuuuuuuuu


NA JÓÉJT
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.18 10:59-kor.
Vendég
 


vazze én meg csak itt röhögök......... :lol: :lol: :lol:

Le kell csapnom a nagyobbik fiam, még nem alszik :evil:
Vendég
 


gusztustalan albérletben még tavaly nyáron, de bakker ekkor már terhes voltam!!!!!!!!! És mily karcsúúúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.18 10:59-kor.
Vendég
 


most tényleg megcsapom, azon vinnyog, hogy ÉLŐT AKAROK SIMOGATNI!!!!!!!! (mondtam neki, simogassa a majmot-ami mellesleg annyi idős, mint én, mert kiskoromban kaptam és kb 25 éves koromig én aludtam vele 8) )
Vendég
 


imádom Dr House-t, akkora f@sz!!!!!!! 8) azt hiszem mára elég belőlem ennyi. Nézem a Szülifeliket.
Vendég
 


bosek írta:
Asszem a márciusi topik legjava hamarosan átköltözik ide... :wink:



jimm mintha valami efféle célt rebesgetett volna anno...

a legjava??? :shock: :shock: :shock:
banyek, akkor én meg mit keresek itt???? 8)

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Háj állatdoktornő,
nem is igaz, amit mondasz. Én egy zárt topikot akartam létrehozni -mellesleg az ötgyerekes ajánlotta :wink: - csak aztán elmaradt. "A fogyjunk együtt" nem azért van, hogy a márciusiak idejöjjenek kukkolni! Egyedül boseket csesztem le priviben, hogy ápdétel és ide nem írt! Arról meg végképp nem tehetek, hogy a karizmatikus személyiségem idevonzotta a topik magját :P Hehe, szóval itt anyáztál, hogy minek akarok szoptatás alatt lefogyni, erre te is itt vagy 8) Amúgy mondtam potykának, B.fenyves volt annyira szupi hely, hogy nem volt Ignatia, ittam helyette cickafarkot, és sokkal jobban vagyok már. Persze azóta beszereztem, de most nem tudom, van -e értelme, hogy jobban vagyok. Hm????

Zsu, mit szólnál a jövő hét szerdához? Milán is itthon lesz, mert az apja akkor hozza majd vissza, nem viszem aznap oviba. Hú és még az exemmel is talizhatsz, ki ne hagyd :lol:
Vendég
 


hihi, köszi zsu, örök hála 8)
Vendég
 


csősztök

akkor most már kezdem végképp nem érteni, hogy mit keresek itt :roll: :lol: de már elcsesztétek, mert bevetettek a csapatba :D :D

éda
nagyon csini voltál! a mostani meg kistöltött galambosabb, de nekem az is tetsz!

jim
a nyalókás tuti! bár asszem inkább a párom kategóriája :wink: bár szerinte bizti túl gebe voltál. ez a szerencsém:szereti a nagy seggeket!!! 8) én meg már miért is ne tennék a kedvére :lol: ezért csak 70kg a cél.

ja, most csokit eszek.de esténként szigorúság lakozik szívemben és üresség a gyomromtáján :roll: :D

képet próbálok én is nézni, de én nem vagyok egy szépség, így túl sok kép nincs is rólam. és mielőtt felteszem áruljátok el, hogy hol lehet leszedni később, mert nem szeretném, ha végig itt "díszelegnék"

toncsi

toncsi80
 
 


Márti!
Éhezésmentes 18. :) szülinapot!!!!!!!!

Kép
Kép
tündérmanó27
 
 


MÁRTI!!!! NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!

Nyugi Toncsi, az én férjemnek is jobban tetszik a nagyobb seggem, de én magamtól hányok. (vagy lehet, hogy hízelegni akar, azért csak 50 kg voltam, mikor elcsavartam a fejét) Mondjuk ma megjegyezte reggel, hogy látszik, hogy fogytam, hurrrrrá!!!!

A képet én is ma leszedem, ott van ilyen, hogy szerkeszt gomb, simán ki tudod törölni. (a nyalókás sorozat szórólapra készült, persze nem ezt dobták a nyomdába! egy pizzás étteremnél nyalóka volt az aji, elég gááááz)
Vendég
 


Márti! Nagyon Boldog Szülinapot Kívánok!!!!

(Ide is megírom, mert a márciusiban már kevesebbet vagy. :( ) (Én meg természetesen zugolvasok ám!!!! :lol: :lol: :lol: )

Kép

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Mártinak boldog szülinapot!!!remélem szénhidrátnapod van! :wink:
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 5.9584.jpg[/img]

és a gyönyörű gyerekem(persze a szépségét tőlem örökölte, csak én titkolom, mert még elrabolna vki 8) ) Kép

és este leszedem a képeket. a Mazsolagombócos kép marad, persze, mert azon nincs mit szégyelni, csak dicsekdni kell vele :lol:
toncsi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára toncsi80 2008.09.18 19:31-kor.

toncsi80
 
 


Toncsi, jól nézel ki és a smink is jóláll! Meg én hosszúhaj párti vagyok, szóval tessék visszanöveszteni!!!!!!!!!

Hédike meg gyönyörű, mondjuk akinek ilyen neve van, az csak jócsaj lehet 8) :wink:

Tényleg Foster, nekem is volt varrva hajam, gondolkodom, hogy visszavarratom, hosszabbat akarok, az nyújt. Vagy hülye vagyok? Nekem tetszett, amikor fel volt varrva, csak meguntam és leszedtem. Európai hajam van, szóval elég jó. Mondjuk a férjem szerint undorító, hogy más ember haját, hogy bírtam a fejemen, meg biztos, hogy cigányé volt, hogy sötét. :? :roll:
Vendég
 


Foster, na itt egy szőke még. Jó, itt nem vagyok vmi sovány. Gyere nézni, mert le akarom törölni őket!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.18 10:58-kor.
Vendég
 


Nagyon Köszönöm Nektek a Köszöntést!!!!!!!!!

Csak gyors bekukk, mert el vagyok most üldözve a géptől! :?
Az emberkém itthon dolgozik, és sajnos a gépen! :cry:

Jim!
Te bombanő!!!!!!!! Annyira csini voltál, hogy iszonyat, de nem tudom, miért de nekem a sötétebb hajjal sokkal sokkal dögösebb vagy.
Nekem legalábbis!!!
Milóka milyen pöttömke, nagyon édes!!!!!

Toncsi!
Azt a mindenit te is sokkal dögibb vagy azzal a hosszú hajjal, miért vágattad le??????
És tök jól nézzel ki, szép az arcod nagyon!
Hédike nagyon cuki!!!

Fosterka!
Mi a helyzet jól vagy???
Vendég
 


Jim, baszki ne sokkolj!!!!! :shock: Méghogy nem vagy valami sovány.... :x Asszem nyitok új topikot és oda a tényleg dagadtak jöhetnek csak, szigorúan szelektálni fogok!!! :twisted: Kéretik a mostani valóságnak megfelelő képeket feltenni, mert a TE hibád lesz, ha többen éhen halnak itten!!!

Toncsi, nagyon tetszenek ám a képek, szerintem is a hosszú haj jobban áll, de a rövid meg anyukásabb!!! Nekem seggig érő hajam volt, berágtam és levágattam tök rövidre... Kicsit bánom, de hamar visszanő!!! Hédi baba nagyon aranyos és úgy látom egyforma játszószőnyegünk van!!!! 8)

Márti! Nanáhogydiétásat!!!
Boldog Szülinapot!!!!! Ez a torta 1-es lisztből és édesítősszerrel van készítve Neked!!!
Kép

Éda, megmondom az őszintét: az első képen túl gebe vagy az én izlésemnek, a másodikon meg nagyon dögös!!! Én úgy szeretem, ha van mit fogni a csajon. Ja és bennem viszont van lezbi hajlam! :wink: :lol:

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Képet meg nem rakok fel magamról, mert nem férek ki.

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Jah, és nálunk beindult a fűtésszezon, úgyhogy reggel végre én is ki lettem kormolva... Kép Kérdeztem is utána, hogy hogy jött ez az ötlet három hónap után, aszongya: tudod, reggel van, máskor ilyenkor dolgozni kell mennem (ma szabadot kapott) Kép . Mondtam neki, hogy beszélje meg a főnökével, hogy legalább heti két szabadja legyen hét közben, max. egy évvel tovább dolgozik!! :wink: (4 év múlva megy nyugdíjba :shock: ) Szóval nekem nem is kell kaja, elvagyok a boldogsággal!!! :lol: 8)

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Ebédre tejberizs lesz, édesítővel. Hogy apának mit főzök, azt még nem tudom... De tudom!! Megsütöm neki a halrudacskáit MEGÉRDEMLI!! Majd csipeszt teszek az orromra... :wink:

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Bababörzére megy valaki??? Van kuponom a belépőre!! Kell??

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Látom dúl a képfelrakási láz…. 8) Köszi a képeket jimbébi, bár én olyan szőkét akartam ahol csak a fejed látszik közelről (azért nyomulok ennyire a témára, mert unom már a szőkét, és meg akarom győzni magam valaki példáján, hogy jobb a sötét haj…eddigi képek alapján a sötét jobb….) az attilát meg hunyorogva bírom csak kivenni, ez nem elég a kéjenc fosternek…. :D 8) :twisted: na hát én sehány percre nem rakok fel képet, az ziher. Ha valaki nagyon nem tud élni anélkül, hogy látná a fejem, az küggyön privit, aztán küldök egy régit (ahol még vannak arccsontjaim)… de várjunk inkább ezzel még kábé nyolc napot és akkor küldhetek very frisset…vagy egy gyászjelentést…. 8) :D
Mártibébi, sok-sok boldog szülinapot!
bosek :D
Gyömbér és hányás nálam sajnos kart karba öltve jár, hányós volt a terhességem eleje nagyon, mindenki a gyömbért ajánlgatta, így nagyon összekapcsolódott nekem a kettő… te mész balcsira csak gyermekkel? Én nem értem miért nem rám gondoltál a szakácsnő dolognál… 8) :D isteni szenyákat csinálok, komolyan… 8)
éda :D
Neked nagyon jól áll a szőke…. na most legyek okos hajszínileg... :roll: Szerintem tök jó a sonkás kép is, sőt…. A szép mosoly miatt nekem az jön be talán a legjobban… a juditnak is ilyen szépek a szemei meg a mosolya… hej, vót sok gondja apátoknak a három lányával, mi? 8) 8) :D és judit, te hol vagy?....gyere mááár… :D
jim :D
király a nyalókás... 8) 8) 8)
Nehogy visszavarrasd a hajat! Rohadtul kövérít, higgy nekem... csak akkor néz ki jól, ha vékony az ember lánya, amúgy nagyon gáz, tapasztalat. Ja, és az én férjem is egy év bevarrt haj után mert szólni, hogy utálja. Indokok mint nálatok, plusz szerinte rohadtul látszik, hogy honnan nem saját, és gáz. Válást emlegetett arra az esetre, ha mégegyszer berakatok…. Nekem is itt áll két készlet majdnem derékig érő európai, egy szőke egy vörös… mondjuk én arra gondoltam, hogy majd esetleg alkalmakra, egy-egy bulira berakatom, aztán kiveszem, férjem is azt mondta, hogy esti fényben full belőve királyul néz ki, de nappali fényben, kicsit is ziláltabban undorító.
toncsi :D
Nagyon jók a hosszúhajas képek, szép vagy, visszanöveszteni, én is aszondom… :D a kiscsajod meg egyszerűen gyönyörű…. Milyen hordóban van a hátadon? Hány kilóig jó?
Légy szíves mint gyógyszerész szakértsd már meg a problémámat (a karizmatikus biológus is belepofázhat ha úgy érzi tudja a választ.. :D 8) ): szóval harmadik napja iszom ezt a truttyot, és izzadok mint egy ló azóta… pedig alapból semennyire nem vagyok izzadós… ez most a borstól van? Vagy a méregtelenedés? És amúgy gyógyszerész aggyal nem gáz ennyi borsot zabálni anélkül, hogy kaját raknék alá?
na zúzok mosni, iszonyat utálom, hogy már nem lehet a szabadban teregetni, az egész ház tele száradó ruhákkal… majd még jövök
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


várjál bosek, ez most szexet jelent? :D :D 8) 8) rendőr a drága, vagy miért megy ilyen hamar nyugdíjba?
Vendég
 


hihihi, Attila teste azért elég jól körvonalazódik a fürdőgatyás képen. (jobbról a második)

Na ha mindenki látta a nyalókásat, akkor végre leveszem.

Várom, hogy felébredjen a fiam, húst akarok klopfolni.

Bosek, Foster: akkor jöttök a Balcsira, vagy akkor most mi van?! Még a végén csak Mártiékkal fogok ott nyomulni, ne csináljátok már.

Nekem is vmi egyenruhás állás kéne, hogy is van ez a nyugdíj dolog? :D

Mammutba ki jön? Csüt. vagy péntek legyen?

Foster nekem a szőke nők jobban tetszenek, pasikban meg kimondottan utálom a szőkét. Fúj. Viszont magamnak is szőkén tetszem jobban, pedig mindenki szerint a barna áll jól. Közelebbi képet nem kapsz, mert ott még nem volt plasztikázva az orrom.
Vendég
 


Nanáhogyazt!!! Smasszer a drága. Fegyvermester. Egésznap lent dekkol a lőtéren a bungijában és nézi a zsiványokat fűvágás közben, vagy a műhelyében durmol, vagy szereli a stukkereket. Az utóbbit nem díjazom, mert minden inge elöl-hátul tiszta fegyverolaj, úgyhogy a vanish belőlem fog meggazdagodni az tuti.

Tali nekem csütörtökön lenne jó!!!!! De ma ki kéne találni, hogy szólhasson holnap az ügy érdekében.

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Amúgy a zöldruhás csaj (Barsi Adrienn)lett az első, legutóbb az Andy Vajnával nyomult, ugye a fiúk között az Attila is elég jól helyezkedett..én, mint második aztán rohadt sokra vittem. Itt ülök dagadtan a számítógép előtt. ÉHES VAGYOK és Martinnak esze ágában sincs felkelni. Na mindegy, akkor is kiklopfolom a húst. Zabpehelyben akarom panírozni. ÚÚÚ
Vendég
 


Bosek, akkor legyen csütörtök!
Vendég
 


ezt miért nem mondják el időben az embernek, hogy mennyé rendőrnek láma, akkor tök korán nyugdíjba mehetsz... ha ezt tudom, tuti rendőrnő leszek, jól állna az egyenruha is... 8) 8) meg hát bosek, az urad munkanapja istenien hangzik... francnak tanultam hülyeségeket, mentem volna fegyvermesternek.. :twisted:
Vendég
 


hülye vagy jim, sokkal jobb dagadtan a számítógép előtt ülni, mint a hörcsög andy vajna... bottal nem nyúlnék hozzá kategória totálisan...
Vendég
 


nyugi én sem, csak azért érdemes megnézni a csajt, most is hogy néz ki. :x

FELÉBREDT!!!!!!!!!
Vendég
 


Hajrá csütörtök!!! Úgy kalkulálj, hogy 2 óra alatt érünk oda!!!

Nekem meg azért teteszik a szakmája, mert alapból az egyenruhásakra bukom (az ex tűzoltó volt), és mert be tud csempészni a börtönbe a lőtérre engem is lőni sorozatlövővel. :wink: Agyaggalambozni meg ingyé járunk, amúgy nem telne rá... :wink:

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Biztos szaranyu vagyok, de csökkentettem a cicizést, éjjel tápit kap. Kevesebb is lett a tejem és nagyon-nagyon harap! Úgy cicizik, hogy a összeharapja a bimbeszt és úgy szívja, én meg beszarok. Mi lesz, ha foga is lesz??? Eddig csak néha csinálta, de egy pár hete állandóan. Feladtam. De az esti és a reggeli cicit meghagyom, amíg kibírom. :cry: :cry: :cry:

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Most szól a rádióban az egyik kedvenc számom, a telefonom is így cseng!!! Küldöm mindenkinek szeretettel!!!
http://www.youtube.com/watch?v=DmeUuoxyt_E
Nyomtam egy denszet a rizs fölött a gáznál.. :oops:

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Na, hát ha ilyen kedves volt a fogadtatás, akkor előbújok zugolvasó státuszomból. :wink: (De mint látom, nem csak én vagyok/voltam elrejtőzve. :lol: )
Tegnap el kellett rohannom, és elfelejtettem a márciusiak közül Boseket megemlíteni, hogy imádom a humorod! És Kvaszévit, hogy de jó, hogy legalább itt olvashatlak! :D

Mrs. Foster és Márti kedvéért: így már beférek a topicba? :D

Kép

Jim, jó a szerda (addigra csak kimászunk a náthából!!!), csak írj már egy bkv menetrendet. Moszkváig OK vagyok, onnan 22-es busz, de meddig? És onnan hogyan tovább?

Toncsi, jók a képek, a hosszú haj szerintem is jobban állt. (Mondom én, aki egy hónapja vágatta le. :roll: )

Mártika, nagyon-nagyon boldog szülinapot!
Vendég
 


bosek
smaszer? :shock: fegyverbuzi és csak háromhavonta süti el a fegyverét :?: :shock: :lol: :lol: akkor ma te is ünnepelsz, nem csak Márti :D. nálunk ritkán csinálja a csaj ezt a cicivel(nekem az a rohadt fejőgép teszi tönkre :cry: )

jim
mostmár tényleg érdekel, hogy ki az a Müller Attila! nagyon tudatlan vagyok :oops: 8) a Hédik meg mind gyönyörűek!!!

foster
mert mennyi borsot raksz? szerintem maga a bors nem gáz, szerintem úgy cuzámen gáz a diéta(én nem csinálnám, de bele bizti nem halsz, legfejebb sovánka leszel :lol: ) több okból is izzadhatsz: méregtelenítés, zsírégetés, felborult az anyagcseréd...
de ha nem szédelegsz akko' nem gáz. szerintem. de lehet, hogy a biológusunk jobban ért az ilyen biokémes zsírlebontásos citrátkörös hülyeségekhez 8)

hajamtól 3-4 évente megválok, mert nem bírom az egyhangúságot, aztán visszanövesztem mindig, majd levágatom.amúgy azon a képen már hosszú, mert kistüsis szokott lenni, de nem találtam olyat.

egész nap zabálhatnékom van :roll:
toncsi

toncsi80
 
 


Nekem olyan szépen szopik Martin! Imádom, komolyan elolvadok tőle, meg ahogy közben átkarol. Szerelmes vagyok beléje. Viszont estére én is nyomnék neki vmi laktatót, hogy aludjon a bestia, de neki csak a csöcsöm kell, pohárral meg nincs kedvem szórakozni. Valahogy rá akarom szoktatni a c.üvegre, néha megetethetné pl anyám, mikor itt van. A fagyasztóban egy csomó tej, de a kiscsávónak nem kell az üveg!

Egy kis kajcsifotó:

zabpehelyben paníroztam a húst, olivában sütöttem. Mellette meglehetősen lájtos franciasaláta, mert natúr joghurttal csináltam. (ubi még nem savanyú, így az kimaradt)

Kép

edith: komolyan nem hallottam még mákos beigliről, mi diósan szoktuk csinálni. Hihi, anyám a főprofi, így holonap beizzítom egy ápdétes verzióra! A neten tudtam rendelni 1-es lisztet, mondjuk hétfőre igérték :roll:

zsu: 22-es a Moszkváról indul, kb 2 percenként és a végállomáson kell leszállni. Kb 20 perc a menetidő, a gyorsjárat kicsit gyorsabb, de általában dugó van. Kimegyek majd értetek az állomásra, gyalog onnan 5 percre lakunk! De jó, milyen kaját óhajtasz? Vmi hízlalót??? :wink:

Foster, a sok bors max a gyomrodat, vesédet csinálja ki, más bajod nem lesz tőle. piperin a hatóanyag, megnézem neked nagy mennyiségben okoz -e vmit. (szerintem nem)

Toncsi: én sütit ennék, vmi fincsi krémeset, habosat!!!!
Vendég
 


ja Toncsi, az Attila ma lesz a Kész átverésben, láttam a reklámban. Soha nem nézem, de ma meg fogom 8) (amúgy modell volt ő is, csak nyomul a médiában, színészettel is próbálkozott, most műsorvezető a Cool-on)
Vendég
 


Bosek! Csüt-ön időben gyere Mammutozni, mert fagyit vagy sütit akarok enni, tudod délig kicsit bűnözhetünk 8) :wink:
Vendég
 


Jim, köszi! Én mindenevő vagyok, kivéve a belsőségek. A lányom a válogatós, ő csak húst eszik és tésztát. Ezeket minden formában.
Vendég
 


vagyúgy 8) nem nagyon nézek tv-t. ennek oka a 3 tvcsatorna csomagunk is :roll: direkt. modell körökben meg sosem mozogtam 8)

foster
ez a hordozó mei tai. liliputis. nemtom hány kg-ig, de asszem vagy 12ig jó. sajna enyim kölök ezt sem bírja . csak a kifelétartott kézben cipelést :shock: képzeljétek mi így sétálunk :oops: api vagy én cipelem. kicsit elkényeztettem 8)
toncsi

toncsi80
 
 


Sziasztok!
Délelőtt orvosnál voltam a kölkökkel, az meg egy fél napos program...
Közben itthon redőnyt szereletek, persze hogy nem stimmeltek a dolgok, ilyen a mi formánk...

Itthon várt a norbi menü. Kiraktam tányérra a tésztát vmi ragulva. Hááát. Egy kistányérnyi mennyiség a ragu (hús) kb. 1 kanálnyi. Ha rendes tésztából ennék ennyit akkor is lefogynék....
Bezzeg a somlói tök finom volt. Igazából az kárpótol a mini adag főétel mellett.
Ma éreztem először normális ízeket....

Éda!
Nekem is a második képen tetszel nagyon....Jó tudom, biztos jobb volt pl. ruhát vásárolni a 21. szülinapod környékén....

Márti!Boldog szülinapot!
Te láttad Éda képeit? Mert pont akkor írtál és te lettél a laptető. Előző oldal legalja....

Csajok!
Sajnos én mostantól, a suli végéig igen sokszor el fogok tünedezni. Ki kell használnom a kevés szabadidőmet :( Azért nem tűnök el, örülök a sikereknek, bár arról számolhatnék már be én is. A pajzsmirigygyógyszeremet nagyon lecsökkentették és úgy érzem koplalhatok én bármennyit nem fogyok. Megemlítem majd a dokinak. Bár falra hányt borsó, mert szerinte napi fél kiflin, egy kis grillezett húson, zöldségen kellene hogy éljek :cry:

Jim!
Minden képről lemaradtam :( :(
MIlyen volt a hús zabpehelyben. Tojás és zabpehely???

Én már zabkorpával paníroztam de az elég szar volt.

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Márti!

Boldog születésnapot!

Kép tooorta

Bocsi, most rohanok az "alakformálás - kritikus részek" című horrorfilmre a fitneszterembe!
Este beszámolok, milyen volt... :S
éda
 
 


jim, toncsi, cayenne bors, nem sima, valami magas kapszaicin tartalmat emleget minden oldal amit találtam én úgy vettem ki ez király dolog.... :D szóval a cayenne borsról írjatok ha tudtok valamit... este jövök, most csak ennyire volt időm, itt vijjog a két kölök :D
Vendég
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: