Új privát üzeneted érkezett!

Erika,te megint jól feltúráztad magad ! Én úgy elverlek mint a lovat,basszus,ha még rágod magad ezen a hűlye elkényeztetett libán.Csak ígérgetem a verést,nem előszőr,de csak kihúzod a dugót...És ez a liba ez szép kifejezés volt részemről. :twisted:

Tanulj,hogy holnap sikerűljön a vizsgád. Majd mikor hazajössz,akkor elárulod azt is egyuttal,hogy a múlt heti angol vizsgád milyen lett :lol:

Joli,én ezt az oldalt igy cakk-pakk betettem a könyvjelzőkbe és startból bejelentkleztem,igy egyből bejelentkezve nyílik :wink:
Az nlc-n is direkt nyit a topikra,de ott be kell jelentkezzek :roll:

Hajni,te pedig ha úgyis kotkodácsolsz reggel,akkor igazán hozhatod a kávét :lol: olyan jól esik,hogy van már kávé betéve tőled,ha jövök.De miért nem tudsz te aludni? Mert ezt a részét nem értem.Nekem az utolsó hetek voltak a terhességeim közűl olyanopk,hogy csak forgolódtam éjjeleket,nem kaptam a pocakom helyét,Krisztával alíg volt pocakom(most nagyobb van) de emlékszem,éjjel 3-kor még a teraszon kortyolgattam a limonádét egész nyáron,vele nem voltam se álmos,se fáradt,igaz,azt se tudtam,hogy él a gyerek bennem...Ti el tudjátok képzelni,hogy én még mai napig este úgy alszom el,hogy köszönöm a Fennvalónak,hogy ép egészséges ez a Tornádó akivel vénségemre a megajándékozott? :roll:
Édy,most jól vannak a lányok?

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Elmelaztam...lehet, en se csinalnek semmit egesz nap, ha lenne havi ezer eurom, amiert nem kell megdolgoznom. :lol: :lol: :lol:

KépKép
mayakarina
 
 


A nlc-re mar be sem neztek, bezzeg. :roll: :roll:
Csg, hol vagy??
Oti, Joli???

KépKép
mayakarina
 
 

 
 

Gabi ma takarít :lol: :lol:
Én pedig nem veszem magamra,mert reggel vittem oda kávét,Joli ivott is belőle :lol: :lol:

kipótoltam a Kriszta albumját..annyit bénáztam,egy óra alatt szkenneltem s tettem fel 13 képet :lol: :lol:

azt kacagtuk most Balázzsal,hogy van olyan képe Krisztának,hogy olyan mint egy fiú

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


SOHA nem szabadulok meg már ettől a a betegségtől. Tessék most Lynettnek is feltételezik a Hodgkin kort, most már csak az a kérdés, hogy sima vagy non. Ha beteg lesz én nem fogom nézni ezt a filmet :cry: .
erif1
 
 


Győ megnéztem a képeket. A cicás tetszik a legjobban!!! :lol:
erif1
 
 


Szép jó estét!
Bocsi a mai hiányzásomért de apjukkal kettesben csavarogtam ma !! :lol: :wink:
Szlovákiába vittük ki egyik barátunkat a reptérre mert ment Spanyolba, és aztán kettesben kicsit csavarogtunk. Jó volt nagyon nem is tudom mikor volt ilyen utoljára. :D :D
Gabi ! De jó neked ! Dolgozhatsz !! Én is ugy mennék de nincs még semmi sajnos,
Joli! Ha kipipálod azt hogy automatikus bejelentkezés, akkor nem kér semmit hanem ha megnyitod az oldalt akkor már bevagy jelentkezve.
Na megyek aludni pusz szép estét mindenkinek

Kép

Kép
tiácska
 
 


Jó reggelt! Hozom nektek a virtu kávét. Csak fel ne túráztasson titeket is annyira mint engem ma reggel a két fiam! :evil: Hiába mondom ezeknek hogy hétvége és nem akarok 6-kor kelni. :( ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, mindegy.

Erikaf! Én már rég megszakítottam volna a kapcsolatot ezzel a némberrel. Vagy messze ívben elkerültem volna és fix hogy nem viszek neki ajándékot. :( Mert egy darabig bírja az ember de ennyi ideig biztos nem.

DGabi! Hát ezzel én is így lennék. :) Ha van pénzem minek dolgozzak? :D Bár akkor is lehet tennék vennék valamit.. .de komolyan venni a munkát??? Á, nem. Inkább hagynám annak akinek szüksége van rá. De persze ez az álom álom marad. :(

Gyö! Tényleg aranyosak ak épek. :D

Oti! Ezek szerint jól telt! :D Örülök! Kicsit lehet érte irigyelni? :wink:
cshajni
 
 


ÁÁÁÁÁ robbanok !

Megint egy elcseszett 7vége.Laci a tegnap a melóból direkt cégbulira ment,valamikor este 11 körűl hazajött.Mondom,de rendes,hisz a többiek reggelig vágták,ő hazajött. Erre már elhúzott most az előbb,a főnöke meghívta valami drift vagy mi a Nagy Pali f@sza izére,nem tudni mikor jön haza. Kellemes lesz ez a 7vége..Most mérgemben azt fontolgatom,meglátogatom a hugomékat.Aztán majd hazajövünk.
Szereti ha itthon vagyunk mikor hazajön. Egy alkalommal volt,egy vasárnap,hogy pihenni akart,mondtam,akkor elmegyünk itthonról,kimentünk a hugomhoz,délután 6 fele kerültünk haza,és vérig volt sértődve,hogy annyi időre egyedűl maradt.Két napig húzta az orrát. Akkor én most mit kéne csináljak? Most szépen csinálok én is programot külön. Csak az van,hogy azt hittem,ezentúl 7 végén lesz társam,együtt a család.És most már mérgemben csakazértis holnapra is kitalálok valamit.Mert holnap az anyjának megígérte,hogy vigyáz pár órát a nagyanyjára. Hát én nem vagyok hajlandó,ezt már mondtam akkor is.Nekem elég az én bajom,a vénasszony kettőkor elindúl mint a bolondóra,rájön a mehetnék..Nem fogom ma karba tett kézzel várni mikor jön haza a szórakozásból,holnap pedig a rokonságát pesztrálni. :twisted:
Szerintetek nagyon gonosz vagyok?

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Sziasztok!
Ide is jövök kávét inni:)
Hajni, az én gyerekeimben is csörög a vekker hatkor, de igyekeznek csendben lenni, hogy fel ne ébresszenek. Te is megéred majd egyszer!
Eri, én már a sógornődre nem is írok semmit. Az etikához viszont sok szerencsét kívánok.
Itthon beraktam a kedvencek közé a babanetet is, de a munkyhelywen nem csak én használom a gépet, ott muszáj minden lépcsőn végigmenjek, hogy bejussak.
Elemér elutazott pár napra, szóval nézzétek el nekem, ha nyűgös leszek :(

KépKép
Kép
el..né
 
 


Gyö, sajnálom a hétvégédet! Azt hiszem, eleve nem kellene nagy elvárásokkal lenned a hétvégékkel kapcsolatban, akkor nem bosszantana fel ennyire. Te azért mérgelődsz, hogy cégesmicsodába megy és a családjával is időt tölt. Gondolj arra, hogy tölthetne néha időt a barátaival is, esetleg kocsmázna, vagy csak otthon feküdne részegen. Az, hogy szereti, ha otthon vagy, amikor ő is, az csak természetes. Te is szeretnéd :evil:
De persze, én is morgolódok, még akkor is, ha Elemér dolgozik, amikor én itthon vagyok.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Akkor Joli,foghatunk kezet :lol:
Te pocikával,én kisgyerekkel,még be se tudunk pasizni ezen a 7 végén :lol: :lol: :lol:
De most komolyan,én annyit voltam egyedűl,ünnepen és mindig,nem az a bajom,hogy elmegy,de legalább kérdezzen rá,mit szólok hozzá. De kész tények elé állít. Ezt nem szeretem. Mert pl. tudom azt,hogy két hét múlva a barátaival mennek mittudoménhova,egye fene,menjen. De mikor a tegnap közli,hogy céges buli,és ma reggel,hogy drift,akkor ez nagyon bosszantó.És,hogy holnapra ne szervezzek semmit,mert el kell hozni Nagymamát,mert anyósnak programja van..Mert pl. anyós is be tud kavarni néha. De azt is megkértem,beszéljük meg előre,ha kell vigyázni,hogy akkor úgy csináljam én is a dolgaimat. Tudom pl. azt,hogy jövő hónapban egy hetet én kell a szemem tartsam Nagymamán,mert anyós megy a barátnőivel Portugáliába. Szerencsétlen,tudom,hogy nehéz neki az öreglánnyal,azért is tehermentesítem mikor lehet,de nem szeretem amikor más talál ki nekem időtöltést...

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Jo reggelt Lanyok!!

TEVEDES!!! Kutyaval es kisgyerekkel lehet bepasizni!! :lol: :lol: :lol: Irany a jatszoter!!
Pocakkal kisebbek az eselyek.
CSAK VICC!!

Erif, gondolok Rad!
Oti, en is imadok kettesben lenni a parommal es nagyon fenjuk a fogunkat egy ilyen nyaralasra Annamari nagy felhaborodasara. :lol: :lol:

KépKép
mayakarina
 
 


Gyo, ne mergelodj!! Art a szepsegnek!
Nalunk is mindjart kezdodik a szezon es majd csak tiznaponkent latom.

KépKép
mayakarina
 
 


Gyo, csak hogy vigasztaljalak: enyem pasi is a fonokeivel tolti a delutant, szgepet szerel nekik term. ingyen. :x

Oti, en most (!) varom, hogy elkezdjek dolgozni, de tudom hamar elegem lesz belole. Nagyon kar, hogy itt nincs reszmunkaidos lehetoseg, mert legalabb meg egy evig ilyen kellene nekem. Nagyon faj a szivem, hogy csak d.u. 6-tol estig lehetek majd Mayaval. Ez edes keves. :cry: Es ez alatt az ido alatt kell meg haztartsak, esetleg lecket irjak a naggyal.(bar ez az apja reszortja.) :cry: :cry:

KépKép
mayakarina
 
 


Na, újra ideültem. Úgy néz ki, ma Szent Heverdel napját tartok:) Délelőtt aludtam egyet, aztán eljártam várolni, turkálgattam egy kicsit, igaz nem vettem, csak ennivalót. Most már újra húz az ágy. Pedig meg kell csináljam a meggylevest és krumplit hámozzak, amire a gyerekek hazajönnek a fociból, mert biztosan nagyon éhesek lesznek.
Azt is jó lenne, ha elárulnátok, hogy honnan kaphatnék ihletet a takarításra!?

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok ! Hoztam a délutáni kávét
Kép
Gabi! A férjed mit dolgozikhogy csak tiznaponta fogod látni? :(
Az nagyon rossz lehet. Az én párom sokat dolgozik de azért minden nap látom,ha más nem ugy hogy alszik :D
Igen biztosan rossz lesz majd hogy manódasl nem tudsz eleget lenni. Nekem mis furcsa mai napig hogy a fiuk elmennek oviba suliba és 5 óra után látom őket csak.
Joli! Nem tudom honnan vehetnél ihletet a takaritásra :D
Én már főztem és mindjárt megyünk el egyik ismerősünkhöz.

Kép

Kép
tiácska
 
 


Móricka késve jön haza az iskolából. A mamája kérdőre vonja.
- Egy bácsi elvesztett a körúton egy ezrest, és mostanáig kereste.
- És mi közöd neked ahhoz?
- Rajta álltam.

Egy ápoló sétál a pszichiátria folyosóján. Szembe jön vele az egyik beteg, aki egy madzagot húz maga után. Megkérdi az ápoló:
- Uram, miért húzza maga után azt a zsinórt?
Mire a felháborodott válasz:
- Miért, toljam?

Az illatszerüzletben egy nő nézegeti a dezodorokat. Odamegy hozzá az eladó, és megkérdezi:
- Segíthetek valamiben?
- Igen, a férjemnek szeretnék venni valamilyen dezodort.
- Golyós dezodorra gondolt?
- Nem, a hónaljára kellene.

- Nekem sikerült elérnem, hogy a feleségem szívében háttérbe szorult a kutyája. Hosszú, kemény küzdelem volt persze...
- És hogy érted el?
- Én megeszem, amit az asszony főz, a kutya nem.

Nővér megkérdezi a húgát:
- Mit csinálsz?
- Írok.
- Mit írsz?
- Miért kérded, ha tudod, hogy nem tudok olvasni!

Egy süllyedő hajón nagy az idegeskedés, csak egy ember ül nyugodtan. Az egyik utas elismerően:
- Uram, ön nem fél?
- Nem az én hajóm!

- Hallottad már a hollós viccet?
- Nem.
- Kár...

Kép

Kép
tiácska
 
 


Oti, kösz a vicceket és a kávét! Meg is innék most egy kapucsínót, de elfelejtettem venni, most meg lusta vagyok kimenni. Muszáj beérjem a virtuálissal :(

KépKép
Kép
el..né
 
 


sziasztok!

szóval nagyon nagyon olvastalak titeket....:) jókat derültem ,mérgelődtem én is eri rokonán....
tegnap nem láttam a született feleségeket....milyen kósos Lynett?
amugy csak úgy mellesleg nekem nagyon tetszik a férje Lynettnek.....Dgabi ajánlása nélkül:):):) :lol: :lol: :lol: :lol:
sütöm a husit,mert mi még most fogunk enni,későn reggeliztünk....
Vendég
 


hol nézhetem meg kriszta képeket?
Vendég
 


A kertészkedés szakemberre :D :D
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
tiácska
 
 


Sziasztok!!
Kerek en is delutani kaveeeeet!! Koszi!!
Joli, ihletet csak piheneshez tudok kuldeni :lol: :lol: :lol: .
En is foztem, kicsit pakoltam, mosogattam, a szokasos.
En sem lattam Felesegeket az este :(
Nusi, Lynette ferje a Melrose Place-ben is jatszott, emlekszel??
Nekem Carlos tetszik. :lol: :lol:
Oti, S. idegenvezeto. Es a mult honaptol igazgatova neveztek ki, azota meg tobbet melozik. :(
Kriszta-kepek: felul kozepen:Fotoalbumok, ott az L betunel keresed, hogy Lanyom, Kriszta.
Erika, kesz a vizsga??
Hajni, pihensz?? Vagy a fiuk nyaggatnak??

KépKép
mayakarina
 
 


Oti, milyen ugyes Kristof. :lol: A hazatok gyonyoruuuu.

KépKép
mayakarina
 
 


Sziasztok Lányok :)


Biztosan az idő teszi vagy valami mérgezi a levegőt, azért vagyunk ilyen nyügösek :?
Gyö megértem a felháborodásodat, mert most én is mosolyszünetet tartok Lórival...
Én itthon mérgelődök,mert Ő most épp az apjával Komáromba kocsikázik... És miért??? Mert az apósom barátja, németországban kinézett egy ingatlant a neten és ők mennek személyesen megnézni... Én meg nagyon nem örülök a dolognak, mert csak minden második hétvégén tudunk együtt lenni a suli miatt, és azt reméltem most együtt leszünk :cry:
Erre hajnalban elment Kecskemétre ( dolgozott), és ebéd után apósommal Komáromba :evil: :oops: :cry: ( mert nem tud az apjának nemet mondani) :roll:

Ez a sorsunk csajok??? Elviselni mindent??? Ha elmegy az esze idősebb korában, én is elmegyek- világgá :twisted: :P

Gabi köszönöm, hogy hiányoltál :lol: Tegnap végigsikáltam az egész lakást, olyan igazi nagytakarítást csináltam, de mára már nem nagyon látszik :evil: :cry: Szörnyű, hogy mennyi por van itt Pesten... Már kezdhetném megint a takarítást :? :(

Erika jó néha kiönteni a szívünket :wink: Elhiszem, hogy nagy csalódás neked a sógornőd hozzáállása, de hidd el változtatható. Mi is hasonló helyzetet teremtettünk a Lóri bátyjáékkal, de nekem betelt a pohár és elmondtam nekik mindent, ami nem tetszik vagy nem esik jól... Azóta nagyot fordult a világ... Ha nem is szeretnek úgy, mint előtte- teljesen megváltozott a hozzáállásuk dolgokhoz!
remélem túl vagy a vizsgákon és sikerültek :wink: :)

Tiácska örülök, hogy szép napotok volt tegnap :wink: Gyakrabban ismételjétek :wink: :D

Hajni, Joli hogy vannak a pici fiúk??? Remélem hagynak benneteket aludni néha :)

Nusi jobbulást kivánok Lilikének! Sajnálom, hogy ennyit betegeskedik ő is :(

Megyek, mert felébredt az én drága kincsem :lol: Ő legalább még nem "szemét pasi" :twisted: :twisted: Bár néha már vannak megnyilvánulásai :P :lol: :wink: :cry:
csega
 
 


Nusi, Dgabi, én néztem este a feleségeket. Lynette nem beszélgetett a férjével, bánatában, hogy el kellett küldje a szakácsot. Az megpróbált mindent, aztán azt mondta, legalább szexeljünk, ha nem beszélünk. Lynette durván ráugrott, hogy na, rajta, ő lelökte magáról, így Lynette beütötte a fejét az éjjeliszekrénybe. Elmentek kórházba, ahol kiderült nincs agyrázkódása, de valami duzzanatokat fedeztek fel, ami lehet rák is. Egyébként gabi és Suzan összevesztek, mert Gabi lenyúlta Suzan esküvőjét, ugyanaz a nap, ugyanaz a rendezés. De kibékültek és együtt akarták tartani, aztán mégis lemondtak róla. Carlost rávette Ivy, hogy csináljanak gyereket együtt :)
Nem tudjátok hová lett...hogy is hívják a tökéletes feleséget?
Nekem Mike a favorit a férfiak közül és Lynett a legkedveletebb feleség.
CsGabi, ne panaszkodj te is Lórira! Nem sajátíthatjuk ki a férjeinket, az is a családjuk, amiben felnőttek! Ilyen alapon Elemér haza se vinne engem, mert otthon teljesen el vagyok foglalva a családommal, ő csak lóg melettem. Na jó, ő is szeret köztük lenni :)
Bár az is igaz, hogy ma ti is mehetettek volna Lóriékkal, ha van hely a kocsiban... A ksikrapek hagyott aludni mostanában, nem ő volt a ludas, hogy a héten sosem aludtam ki magam. De ma délelőtt jó két órát ráhúztam :)
Oti, nagyon aranyos a szaki! Könnyű neked így szép kertet tartani :lol:
Amúgy megdícsérhettek, mert legyőztem a lustaságomat és takarítottam egyet. :roll: De a főzés elmaradt :(

KépKép
Kép
el..né
 
 


Na, sziasztok megint. Jöttem meginni a délutáni virtu kávét. Az ugye nem árt meg? :D Ma reggel elmentünk kocakirándulni. Azaz Matyiék az oviban most "tanulják" a közlekedési eszközöket és pénteken mondta hogy neki muszáj felülnie egy villamosra. :D Így elterveztük, hogy a Battyány téren hagyjuk a kocsit. Elmegyünk a Moszkváig metróval, onnan villamossal Hűvösvölgybe. Onnan gyerekvasúttal vissza Normafáig. Ott sétálunk egyet és vissza villamos, metró. Hát attól a kis sétától is begörcsölt a hasam. :shock: :? Így azt hiszem kirándulni legközelebb a kertbe fogok. De a fiúk nagyon élvezték. :)
Látom nálatok változó a jókedv.
Gyö! Ezeket a hirtelen programváltásokat én sem szeretem. :( Akkor ma mi lett a te napoddal? Elmentél Pomázra?
Joli! Meglett az ebéd? És hova ment Elemér már megint? Sajnálom, hogy egyedül maradtál... de majd hamar hazaér, meglátod. :)
DGabi! Mi a csuda lehet olyan munka ahol 10 naponta ér csak haza? Hajóskapitány??? :D
Oti! Nagyon aranyos Kristóf!! :D Nem jönne át ide is kertészkedni? 8) Elkelne egy segítő kéz pl. gazolásnál. :)
cshajni
 
 


Na, mire befejeztem a hsz-t addig sokan jelenteztetek... :D

DGabi! Én is idegenvezető vagyok (egy frászt, csak papírom van róla) :D Így már értem miért nincs gyakran otthon a párod. :(

Joli! Nem baj ha nincs ebéd, de legalább rend van. :D Nálunk semmi sincs... se rend se kaja. :(

CsGabi! Hát én megértelek. Bár tüzelni nem akarlak. De ilyenekért én is morcos szoktam lenni. Azzal ütöm ki az élét a dolognak, hogy én is megyek. :D De lehet nálatok a helyzet úgy hozta hogy nem mehettetek... :(
cshajni
 
 


Hajni! Sajnálom hogy görcösl a hasad. Nekem a magne B6 sokat segitett.
Jó küldöm Kristófot Ő nagyon szeret kertészkedni, sokat segit nekem gazolni.Ha gondolod legközelebb mikor megyünk akkor gazolunk jó?? :D
Joli! Ügyes vagy hogy rávetted magad a takaritásra. A főzés ráér :wink:
Jajj GAbi ! akkor tényleg nehéz lehet neked nyáron. Nem szeretném azt hiszem.Bár nálunk is tavaly nyáron olyan is volt hogy hajnali 3 kor haza jött és 5 kor már ment

Kép

Kép
tiácska
 
 


Visszajöttem kicsit :wink:

Joli, igazad lehet... De apósomnak sem ma reggel kellett volna szólnia... Ha tudok róla, akkor nem bosszant ennyire. Mindig mindennel Lórit nyaggatja... cseréltesd le az olajat az autómon, vegyél rá gumit, vidd el szerelőhöz, mosasd le... és ez csak az autó :? Mindennel ezt csinálja... "Mert nekem nincs időm" "Te jobban ráérsz.." stb.

Hajni amiért most mi nem mentünk, bár mehettünk volna... az, hogy múlt vasárnap apósom a fejemhez vágta, hogy folyton autóban tartjuk a gyereket... Attól dadog, hogy pici kora óta folyton visszük magunkkal, nincs semmi rendszer az életében stb.stb.
Mivel még mérges vagyok rá, ráadásul épp alvásidőben indultak el- jobbnak láttam itthon maradni.
Így is rossz anya vagyok :cry: :? :( És én teszem tönkre a gyereket :cry: :cry: :cry: :cry:

Tiácska nagyon jók képek a kis kertészedről :wink:

Puszi-puszi!

gabi
csega
 
 


CsGabi! Nem szoktam családtagokat szídni (hacsak nem az enyémek) de úgy tűnik ma 2x is rosszat kell mondjak... Mi a picsát szól bele az életetekbe, a nevelésetekbe???? :evil: Ne haragudj, de én már megmondtam volna neki mit csináljon... Mi ezért költöztünk el anyóstól mert hasonló beszólásai voltak. Mellesleg az én gyerekeim is folyton autóztatva vannak (még oviba, suliba is naponta azzal járunk) és mégsem dadognak, tehát talájon ki valami mást hogy ne ültesd autóba Efit!!! :( Komolyan most felment a pumpám, ne haragudj. :(

Oti! Én benne vagyok! Amúgy is utálok kertészkedni, majd milyen jó lesz... ti gazoltok én meg iszom a hideg limonádét a teraszon. :D Na, ez vicc volt!! :wink:
cshajni
 
 


Lanyok!!!
Akkor ez ilyen hetvege!! Anyukas-gyerekes-ferj nelkuli. :lol:
Csg, nekem anno azt mondta aposom, hogy Annamari nem kakilt aznap, mert biztos nem adtam neki enni elozo nap. :twisted: :twisted: Elkonyveltem, hogy nem normalis...es kesz. Jobb is, hogy nem mentel, ki tudja meg mit talal ki.
Joli, koszi az osszefoglalot, ezek szerint az elotte levo reszt sem lattam. Ja, a szakacs sem eldobando. :roll: :roll:
Ugyes vagy, hogy takaritottal. Szalmakrumplit akkor is suthetsz, mikor hazajottek.
Na, Hajni, meg van a segitseg!! :lol:
Limonadet inni segitek en is. Ifju koromban szerettem kerteszkedni, en vetettem el a magokat tavasszal.

KépKép
mayakarina
 
 


Oti, szerencsere nyara valogatja. Attol fugg mennyi az utazni vagyo emberke.

KépKép
mayakarina
 
 


Hoppá! Most vettem észre, hogy ma van Bernus szülinapja!

Boldog szülinapot kívánok a nagylánynak!

DGabi! Hát magot ültetni én is szeretek, csak az állandó hajolgatás a gazolásnál az sose jött be.... Na, meg a kapálás, ásás és hasonló nyalánkságok. Én egész életemben kert nélkül éltem és nagyon nyakon vágott hogy ekkora kertet kellene rendben tartani... meg is látszik rajta, hogy nem vagyunk kertészkedők. :D
cshajni
 
 


Hajni, én, ha végiggondolom, ahol ma jártatok, már attól is görcsöl a hasam! :lol: Bár mostanában tényleg nagyon ritkán jön rá, mert már kitanulmányoztam, mit tehetek és mit nem. Az a kirándulás nekem se lett volna jó. Elemér haza kellett menjen dolgokat intézni és nem lehet tudni, mikor végez :(
Gabi, az ilyen feltevéseket meg se halld! Miért nem vágtál vissza, hogy az apja hiány is okozhatja a dadogást :lol: De azt elfogadom, hogy abban a szituációban nem szerettél volna egész nap az apósod mellett lenni...
Oti, köszi a dícséretet :P Rámfér :lol: Amúgy a fiúk gyorsan rávettek a főzésre, ahogy hazaértek az éhhalál küszöbén :twisted:

KépKép
Kép
el..né
 
 


Na, közben még ti is írtatok. Nem is rossz ez a csajos-csevegős szombat :) Gyö, gyere, mert zajlik az élet! Nagy a feje, búsuljon a ló!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Boldog szülinapot Bernus!

KépKép
Kép
el..né
 
 


En is kivanok boldog szulinapot Bernusnak!!

KépKép
mayakarina
 
 


Hát Joli! Isten igazából a séta nem tartott sokáig, de volt benne gey kissebb emelkedő amitől kapásból kőkemény lett a hasam és sírni lett volna kedvem. De úgy látszik ez a sírós kedv ma velem maradt. :( Ma megint rosszak lettek a cukorértékeim. Pedig már diétán vagyok. :( Tényleg neked már volt terheléses cukorvizsgálatod? Kellett legyen, mert te már 30. hét végét rugod. Mennyi volt? És cukros löttyöt itattak? Nagyon félek ám attól a perctől amikor a dokinak is kiderül. Mert onnan heti rendszerességgel kell majd dietetikushoz mennem, vérvételre meg lehet inzulinra raknak... :( Na, abbahagyom...
cshajni
 
 


Igen, Hajni, ittam már cukros levet :) És az eredményeim jók lettek, szerencsére. Csak a vasra kell odafigyeljek, de az sem rosszbb, mint más kismamáknak. Igaz hematológushoz még nem jutottam el, ott lesz kimondottan vasraktár vizsgálat.
Nagyon rossz a cukrod?

KépKép
Kép
el..né
 
 


Hát ahhoz elég rossz, hogy azonnal dietetikushoz küldenek ha a terheléses cukorszintet lemérik. :( Mikor Matyival lettem terhességi cukros akkor 8,3-at mértek és jól rámijesztettek. Most is kb. ennyiket mérek. :( A gáz az, hogy most diéta mellett van ez a rossz szint. :(
Örülök, hogy neked rendben van a cukrod. És annak is, hogy aránylag jók a vasszintjeid is. :)
cshajni
 
 


Gabi, a dadogásról jut nekem eszembe, h.volt egy elsős tanítványom, aki irtó intelligens kiskrapek volt és neki mondta a pszihológus, h. azért dadog mert gondolatban jóval előtte jár mint amit el akar mondani, a szavak lassabban jöttek ki neki, mint ahogy kigondolta :roll: Nektek mit mondtak? Azt elhiszem, h.titeket nagyon zavar, de lehet hogyha nem is veszitek észre akkor hamarabb kimarad..de azért segítség csak kell. Apósnak meg...gondold oda :evil:
édy
 
 


Édy, ahogy én megismertem Efit, szerintem a gyors gondolkodás is okozza a dadogást. Jól vannak a lányok?

KépKép
Kép
el..né
 
 


Most már csak az orruk folyik...köszi kérdésedet. Zs már nagyon készül oviba, ő betegen is menne :D
édy
 
 


Köszönöm lányok az együttérzést :) Rám fér, mert még mindig nem értek haza az Úrak :evil: :cry: A gyerek meg engem kérdezget, hogy mikor jön már haza az Apja :cry:

Apósomról tudni kell, hogy mindig is szókimondó ember volt, aki nem foglalkozott az érzéseinkkel... Néha jól jön, mert elgondolkodtat, de sokszor rosszul esik.
Ilyeneket mond: "Ha nem tudtok gyereket csinálni, fogadjatok örökbe", "Majd én megnevelem Efit, csak legyek nyugdíjas" (kb.10 éve van még addig :roll: ), "Jó hűje vagy fiam, hogy egy nő mellett megmaradsz" (a jelenlétemben)...
Szóval Ő ilyen és már nem fog változni... Mint ahogy az sem, hogy akkor látja az unokáját, ha elvisszük hozzá. Pedig minden nap bejár dolgozni pestre, mégsem jön hozzánk csak születésnapokon :?
Nem mondom, hogy várhatja amig kivisszük hozzájuk Efit, mert tiszteletben tartom, hogy ő a férjem apja... És mivel Lóri nem beszél vissza és nem mondd neki nemet, én sem teszem... Csak Nektek meg a nővéremnek bőgöm ki magam, amikor kiakaszt :cry: :oops:

Édy már sokkal jobb a helyzet, mint pl. októberben... Mindent megteszünk az ügy érdekében, de azt mondják ez hullámzó dolog... Számíthatunk visszaesésre.
Ezen a héten hétfőn voltunk a pszichológusnál Lórival, (mert nekünk is havonta el kell mennünk hozzá) és azt mondta, túl sok információ van a gyerek fejében. Próbáljuk meg visszafogni kicsit...
Intelligenciában 1,5-2 évvel fejlettebb a koránál, de érzelmileg koránál tart, ráadásul túl érzékeny :( Szerinte ebből adódik a probléma...

No, eldugulok mára! Megyek és vacsizunk Efivel, mert a kedves férjem még Gyermelyen van... Egy másik nyaralót néznek (tudnám mit látnak a sötétben) mert a Komáromi mellett van egy disznónevelde :twisted: :P

Szép estét kivánok mindenkinek és jó éjt!

Holnapra meg napsütéses, szép kirándulóidőt :wink:

Gabi
csega
 
 


Gabi, ha a jó oldalát akarod nézni, akkor azt vedd figyelembe, hogy Lóri figyelmes az apjával. Szerintem a házastársal való viselkedés a szülőkkel való viselkedés tükre. A volt férjem bedugta mind a két fülét, ha az anyja megpróbált beszélni vele. Az apja is hiába kérte volna bármire. Az már nem is csoda, hogy az én érzéseim sem számítottak neki, vagy hogy a gyerekeivel se törődik.
Egyébként a mult hónapban Elemér kétszer két napot töltött vidéken, mert ismerősöknek kellett segítsen lakást keresni. Nem apának, még csak nem is rokonnak. Nem mondom, hogy repestem az örömtől, de azt már elfogadtam, hogy bármikor kész segíteni, ha látja, hogy valaki rászorul.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Szép jó estét!
HAza éértünk mi is .Kristóf nagyon jól érezte magát, Norbi persze nem jöt velünk . Ő már nagy fu azt hiszem :D

Hát Gabi te türelmes vagy mit ne mondjak. Én már lecsavartam volna apósom fejét az tutti ha ilyeneket mondott volna .
Gyö! te merre jársz? végül is elmentél otthonrol?
Joli! Mit főztél.?
Hajni ! Tudod , én szeretek kertészkedni ugy hogy mondtam már nekem ezerszer szivesen megyek neked segiteni.
Én tavaly csináltam hülyeségeket, ( mint aki ugy sose kertészkedett) de itt van egy két szomszédnéni jót nevetnek rajtam és segitenek. Hála a jó istenek jó szomszédokkal vagyunk körülvéve.

Kép

Kép
tiácska
 
 


Oti, meggylevest főztem és szalmakrumplit flekkennel. Gyorskaja:)
Örülök, hogy Kristóf nem betegeskedik már. Norbinak fáj még a lába?

KépKép
Kép
el..né
 
 


Finom a flekken .Én nagyon szeretem !!Géza még tükörtojást is eszik hozzá.
Kristóf sajnos most per pillanat nagyon taknyos és köhög nagyon, annak ellenére hogy kapja a gyógyszert az asztmájára.
Jó éjt megyek aludni !!

Kép

Kép
tiácska
 
 


jó Reggelt ! Hoztam egy kis kávét
Kép
Mindenki szép napot kivánok

Kép

Kép
tiácska
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: