Új privát üzeneted érkezett!

ŐŐŐŐŐ
Tudtommal nem. Csúnya lenne ha igen. Mire alapozza ezt a te párod? Beteg dolog volt ezt igy? Többen is voltunk és nagyon élveztük. Kép

Tegnap végre megint szőttem. Annyira hiányzott.

zsunya
 
 


Marci végigaludta az éjszakát. Vagy mély álomban is tudok szoptatni. Ami elég szép teljesítmény lenne, mert féltékenységet megelőzendő ÍMarci már hónapok óta a kiságyban durmol, így mindenképpen legalább hármat lépnem kell. Na most a lábam, mit eltörtem vala éppen öt hónapja erre azért reagálna. De ki tudja, a holdkórosk sem emlékeznek. sofka
sofka
 
 


Csi

Most néztem a profilod!Honnan vettél két EKKORA gyermeket???KépKépMindegyik 5 kiló körül született...Vmi turbósat ettél a pocakosság alatt,ugye?KépKép

Anyapoc

anyapoc
 
 

 
 

Egy receptért el kellett mennem a nődokihoz az SZTK-ba, és ő soron kívül felírta, egy percet sem kellett várnom. Ezután bőrgyógy., ahol kb. 2 hónapja voltam egy kisebb gond miatt, és ráírták a kartonomra, hogy várandós, így ott is soron kívül behívtak.KépKépKép

Kriszta
kriszti_77
 
 


Kriszta!
És tényleg várandós vagy? KépKépKép
Bocs, ha ezt tudnom kellene már, de az archívba nem néztem bele.
Velem ma eddig még semmi Kép nem történt.
Márti
Márti
 


Márti!
Igen, a 33. hetet kezdtem Kép. Vissza kell mennem kb. 5-6 hét múlva, úgyhogy még1x kihasználom Kép.
Fel a fejjel, még nincs vége a napnak Kép.
Kriszta
kriszti_77
 
 


AnyapocKép
Nem ettem semmit, el voltam tiltva mindenféle vitamintólKép Ők gyárilag ekkorák az apjuk után. Koraszülötten volt a drága 2.90.
Dédmama testvére két századfordulóval ezelőtt 6kg. Azt mondták, erre nekem is lehet esélyem a harmadiknálKépKép.
Csi
csii
 
 


Csi

Hát,nem semmiKép!Akkor jó esélyekkel indultál illetve indulszKép!
Nekem ugyan két héttel hamarabb jött a gyeremek és csak 3100gr volt,de a következőtől már tartok kicsit én is.Mert a párom húga is 4,9 kg-mal születettKép és hát a párom sem egy gizda típusKép!Viszont én a 156 centimmel..Kép
De hogy ez egyenes arányosságban legyen a gyerekek számával!Nagyon tutiKépKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Elmúlt a fejfeájásom meg a hányingerem. Juhhé!
Jamina
jamina
 
 


Jamina, ez a csokilikőr? Vagy az nem Te voltál? Harminc fok alá ment a hőmérő higanyszála, hurrá. Ha nagyon drukkolunk, hátha kúszik még lefelé.
sofka
sofka
 
 


Megtaláltam a ragasztót,mehetek szalvétázni!KépKépKép

anyapoc
 
 


Kriszta!
Akkor már lassan a célegyenegyesben a baba!Kép
És a napnak tényleg nem volt vége 17:22-kor!
A férjem ugyanis negyed órával azután megérkezett, tehát még 6 előtt! Kép Ez nagy esemény!
Aztán a balatoni barátnőmmel leszerveztük a holnapi napot: leugrom a lányommal egyet pancsolni B.földvárra. Kép
Na, azért csak kialakult ez a nap is!
Annyit emlegetitek azt a csokilikőrt! Én is szeretem ám! Kép
Márti
 


Csi,
akkor lesz harmadik is??

Anyapoc,
nekem kicsi fiam 3900g volt, leánykám viszont másodikként csak 3750g.
Ja én meg 160cm., apa meg 190cm.

az is igaz, nekem mindkettő császáros volt.
Üdv Gigóca

Ma semmi pozitív nem történt, továbbra is beteg az egész család. Ja még is, anyósom feltünt du-án, és itt alszik, mert apa megint elutazott. Ez most jó, mert én megint kezdem nem látni a billentyűket.
gigóca
 
 


Úgy döntöttem, most alszom egyet. Majd hajnalban dolgozok, ahogy Jamina tette a szalvétákkal. Nincs is annál szebb napszak. Hűvösben, kipihenten. sofka
sofka
 
 


Sofka,
csokilikőrös pajtásunk nem én vagyok, hanem Zsunya Kép
Láttam, Te is benne vagy a dekupálásban, nem jössz gyakrabban a topikba?
Jamina
jamina
 
 


Zsunya!
Szerintem egy elkényeztetett férfigyomornak kicsit meglepő volt az összeállítás, de én sem találtam benne semmi kivetnivalót (és én sem vagyok terhes) KépKépKép
milla
 
 


Milla Kép
Jamina éljen éljen! Gyorslefolyású? Vagy nem is tudni mi volt ez?

Ma megyek koncertre a Hősök terére. Nagyon várom. Tegnap meg éjjel sokáig szőttem. Remélem ma már tényleg kész lesz.

zsunya
 
 


Phaedra!
De örülök,hogy megtalálltalak! Ha erre jársz kérlek menj át a "gyermekek" nemregisztrállt topikba,azonbelül az asztrológia részre(legfelső). Láttam,hogy ott írtál,és talán tudnál nekem választ adni egy-két dologra,hátha abban a témában is jártas vagy. Nagyon szépen köszönöm!
Agódó.
Névtelen
 


Jamina, dehogynem jövök majd. De inkább télen, ilyenkor a kölkök a kertben és nagyon ott kell lenni. Télen meg együtt alkotunk. Most kavicsot festünk, az oylan nyári. De arra is lehet dekupálni.HURRRÁ!!
sofka
sofka
 
 


Gigóca

akkor megdöntötted a nézetemet...KépNa de mindegy,akkor Hozzád igazodok és a következő Pocmoc kisebb lesz...Még jó,hogy nem 10-et akarok.Kép

És működik a telefon nagynehezen!!!!!!
És a felesleges szőreimtől is megszabadultam és lassan befejezik a fúrást(éppen nagy dudaszó) és
Apa is itthon lesz holnap!!!

anyapoc
 
 


Tali volt a Margitszigeten a friss babásokkal. Éljen, éljen!!!
sofka
sofka
 
 


A Phaedra főleg a kézimunka topicocban fordul elő, ott tessék kereseni.
Névtelen
 


Én meg annak örülnék, ha végre nekünk is összejönne már a találkánk...
Jamina
jamina
 
 


Tegnap fürödtünk a Balatonban!Kép
Ma körhintázott (ringlispilezett) a lányom először!Kép
Nemsokára indulunk régen látott barátainkhoz. Babájuk van! 2 és fél hónapos, és láttuk már ugyan, de ebből sosem sem elég!Kép
Holnap megyünk a Tsza-tóra!Kép
Nekem sincsenek már felesleges szőreim! A férjem vett nekem egy Braun epilátort, azzal kordában tartom őket. Egy kicsit féltem tőle, azt hittem, fájddalmasabb lesz, mint a gyanta, de nem! Még hónaljban sem!Kép
Márti
 


Sziasztok!

Ma a nagyobbik fiam(2év) csak penetráns viselkedés után volt hajlandó elaludni, utána viszont úgy gondolta, hogy ma már nem ébred fel. Kihúztam a függönyt, felhúztam a rolót, elpakoltam körülötte a szétdobált játékokat, puszikat adtam neki, de nem ébredt. Kínomban melléfektettem az aznap délután legalább harmadszor felébredt kisebbiket(3.5hó). Párat gurgulázott, majd Zsombi kinyitotta a szemét, de még nem látszott tisztának a tekintete. Kicsit féltem, hogy mi lesz az első reakció a kicsi ottlétére, de félálmos darabos mozdulattal megsimogatta! KépKépKép
Vacsikor közölte, hogy együtt akar fürdeni Prücsivel, pedig eddig erre nem hajtott.Kép
Az iszonyúan álmos és fáradt Prücsi pedig amíg Zsombi evésére vártunk számosszor rámosolygott, pedig ezt ma nem nagyon gyakorolta. Kép

Snoopy

KépKép
snoopy
 
 


Snoopy!
Éljen a testvéri szeretet! Kép
Láttátok a tűzijátékot? Van olyan mázlista közületek, aki élőben látta?
Mi csak a TV-ben néztük, de a 2 éves lányom is élvezte.Kép Ma kivételesen még nem kellett lefeküdnie 9-ig. Kép
Márti
 


Húú, nekem velem nagyon sok jó dolog történt ám!
-Reggel meglátogattak anyukámék, hoztak három tenyérnyi kagylót, fiúknak meglepetést, és virágotKép
-Felköszöntöttem a fiúkat névnapjukon. Fiam kapott egy csomó kreatív játékot, meg virágot, nagyon örömködöttKép
-Apa elvitt minket egy olyan vendéglőbe, ahol egy hatalmas hajóra van a gyerekeknek játszótér helyett. Még vasmacskája is van-fából. Sikere volt, porontyok örültekKép
-Este tüzijátékon voltunk. Lánykám az elején kitátotta a száját, majd a végén csukta csak be. Fiam hangosan kurjongatottKép
Nagyon jó napunk voltKép
Csi
csii
 
 


Snoopy, hát mégis jó nekik, hogy van testvérük. Végre, végre. Remélem én is megérem kopaszodás és őszülés előtt ezt a pillanatot.
sofka
sofka
 
 


Teganp voltunk állatkertbenKépJól elfáradtamKép vagy Kép.
Ettünk egy nagy adag fagyitKép

A férjem segített egy vak embernek átkelni a gyalogátkelőn,mert nem működött a lámpaKépBüszke vagyok ráKép
Apának ma van a szülinapja ráadásul,belépett a 3. -be!Ez kárörömKép...És még így is ágyba hozta a gyereket ...ja,meg a kávétKép...meg a reggelit.Hát nem egy álom?Kép!!!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc de jó dolgod van! Kép
Én ma kitakaritottam, aminek birok örülni amint befejezem. És utállom amig el nem kezdem. Ti is igy vagytok ezzel?

Ma nagy vendégjárás van/lesz nálunk. Imádom a jövésmenést, ha én vagyok a házigazda.

Zsuny

zsunya
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk Tescózni (nagymama meghitelezte), légkondi 2 órán keresztül, manó élvezte (pedig ffi) és nagyfiúskodott: pizzát evett főzi helyett Kép. Ja és tegnapról maradt kaja, nem kellett főzni sem Kép. Szép az élet Kép.

Kriszta
kriszti_77
 
 


Zsunya

Ugye?KépAhhoz képest,hogy neki van szülinapja!
Takarítás ...brrrKép!!!
De azért a végeredményt mindig imádom.Csak azt nem,hogy kb 1 nap múlva kezdhetném előlről!Nálunk vasárnap lesz vendégjárás,össz-szülinapi banzájKép!

Mai további örömök:
Sikerült Apának megrendelnem a 3X-es tortát úgy,hogy nem buktam leKépKép!
És még az ajándékoknak is örült!
Megkaptam a méretre vágott rétegelt lemezeket,szalvétázhatok ezerrel!JuhéééééKép!

Kriszta

Szép,bizony!Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Rakottkrumpliiiii Kép

zsunya
 
 


Zsunya,
kösz a tippet a holnapi ebédhez! Kép
Nálunk paprikáscsirke volt (nemélethű Kép)

Sikerült egyedül beillesztenem egy kép linkjét szöveggel, jajj, de örülök magamnak Kép
Jamina
jamina
 
 


Józanok vagytok tI? VENDÉGJÁRÁS előtt TAKARÍTANI? Vagy a köjált várjátok?

Hidegkúti fesztivál van, és az évenkénti rendszeres paprikajancsin már túlvagyunk. Negyven fok, árnyék nyema. És az öthónapos kicsit érzékenyen reagált a "nesze, nesze fakanál" hangos csimbummal aláfestett hangjára. De már alszik. Szerintem a nagyok is. Csak nehogy rosszat álmodjanak.
sofdka
sofka
 
 


Nem a köjált. Kép Csak szeretjük magunkat azzal ámitani, hogy ott vagyunk a szeren: jó anya, jó feleség, jó háziasszony és még szabadidőnk is marad kézműveskedni, meg miegyéb. Kép

Mai örömöm, hogy megvettem minden zipzárat, nagyluku tűt ilyesmit a hátizsákom befejezéséhez. (sikerült a rövidáruban hülyét csinálnom magamból. De ez nem lep meg, mert nem voltam még ilyen üzletben sosem....)

Meglepőzsunya Kép

zsunya
 
 


Zsunya

Te áltatod magad?Én vagyok benne!KépKép

Holnap buliiiiii!!!!!!!Kép

Vasárnap szülinap!!!!!!!!

Majd tudósítokKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc igen, sokszor, de éhgyomorra sosem. Baj ez? Ha azt érzem, hogy ezek közül valamit elhanyagolok lelkiismeret furdalmányom támad. Ami persze hülyeség, de honnan is jön ez, hogy ezeknek mind meg kell felelni????

Jó bulizást! Kép

zsuny

zsunya
 
 


ZSunya: Csak egyet szidhatunk, a médiát. Nézz meg bármilyen reklámot: a hihetetlenül karcsú mama örömmel mossa ki a tökéletges mosószerrel a frissen leevett pólókat, miközben hihetetlenül boldog a betétjétől, sugárzóan szép a dezodorjától, a testápolójától, az arckrémétől. A lábán meg seggreesik a selyemsál. Ellenben az én egyetlen selyíemkendőm babatakaró, a szemem körüli karikákra pedig még nem találtak fel elég erős alapozót. Talán meg kellene próbálnom a maltert.
sofka
sofka
 
 


Sofka Kép Kép
Köszönm. Kép Én is igy gondolom, de ettől még nem szűnik a megfelelési vágy. Vagy bennetek nincs ilyen? Ti nem érzitek ezt a buta paradox helyzetet. A párom szerint ez a szétköltözéstől van. Hogy a rokonok messze laknak egymástól, és hogy nincs értéke a házimunkának. (szerencsére nálunk ez nem probléma, mert a házimunkából is és a babázásból is kiveszi a részét. De szerintem ebbe az is bejátszik, hogy fix munkaidőben dolgozik egy iskolában. Tehát nem versenyszféra hihetetlen stresszel. Jókedvűen jön haza, igy van kedve ilyesmikhez, és én is vidáman fogadom)

Igyekszem nem nézni a tévét. De az ilyen reklámok mégis elérnek, mert a mozifilmekben is igy éldegélnek a szereplők.

Minek örültem ma? A fiuk elutaztak nagymamához, hogy én is kicsit magam lehessek. Rajzolok, szövök. Elmegyek ebédelni aszem, ilyesmi. Kép Beteges, mi? Kép

zsunya
 
 


Örülök ennek a Baumgartner fiúnak. Nem kedvelem igazán őt, de mégis, valahogy olyan jó érzés volt látni, ahogy autózott.
De mééér?
Csi
Névtelen
 


Csi,
mondjam az enyéimnek, hogy kérjenek Neked holnap autogrammot? Kép
J.
jamina
 
 


Csi!

Szerintem egyszerűen azért mert magyar! és az emberben benne van hogy ha magyar sportoló szerepel világversenyen, akkor büszke. Még akkor is ha tudja, hogy még sok ekkora vagy esetleg nagyobb tehetség rohangál az autósportban is kis hazánkban, akinek egyszerűen nincs annyi pénze hogy ilyen pozícióba eljusson, mert hát a technikai sportokban ennek fő szerepe van. De azért mégis drukkolok én is hogy holnap végig érjen. Kép

manó
manó
 


Ma hajnali hatkor arra ébredtem, hogy az anyósom hangja szűrődik át a ded gőgicsélésen. Azt hittem rémálom, de nem. A valóság. És hogy minek örültem? 8-kor már el is ment. Igaz, előtte kicsit igazított a háztartásomon, ezzel alátámasztva tökéletlenségemet. De tudjátok mit? nEM NEKEM KELLETT felsöpörni, és meglocsolni szegény virágaimat.
sofka
sofka
 
 


Úgy van Sofka! Nézzük a dolgok jó oldalát.
Imént távozott a barátnőm és anyám. Hoztak rongyot a szüvéshez. Férjem meg a fiam havajoznak a másik nagyonál. Ők is remekül érzik magukat. Összes sógorom is véletlenül pont ott van. Szóval mindenki boldog, füleink tiszták, szemeink ragyognak. Az enyém egy hangyányi csokilikőrtől is... dehát. Kép

Zsunya aki megy aludni. Kép Lassan.

zsunya
 
 


szövéshez
nagyinál
tudok ám gépelni
néha... Kép

zsunya
 
 


Manó!
Így lehet valahogy. De komolyan meglepettKép Mármint, hogy ezt váltotta ki belőlem...
Jamina!
nem kell aláírás, inkább szóljatok annak a Montoya nevűnek, hogy ha végzett, ugorjon beKép

Sofka!
JujKép

Zsunya!
én holnapra passzoltam le a dedek felétKép

Csi
csii
 
 


Csi!

Az én férjem is kint van, majd szólak neki ha látja Monty-t akkor szóljon az érdekedbenKép Bár ha jól emlékszem utolsó telefonos infójára Jordan sátorral szemben táboroznak. Esetleg Fisicella?Kép

manó

manó
manó
 


Manó!
Én is őt akartam elsőnek írni, de nem tudtam leírni a nevétKép
csii
 
 


Kész a gyerek tortája!!!KépKép
És milyen jól néz ki...De most jön még csak a feketelevesKépKép!

Zsuny

Egyetértünk megfelelés kérdésben

Csi

Hátha lesz Kesjárnak méltó utóda???


Ja,nem írtam,hogy a gyermek szülinapja alkalmából rendezik a futamot?KépKép

Anyapoc

anyapoc
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: