Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Sziasztok ! Itt a délutáni kávé!!!
Előkerűltem én is . Rossz pénz nem vész el :D :D
Tegnap olvastam hogy a lányok ilyen ruhát akarnak felvenni meg olyat, hát ma reggel Kristóf is ugy döntött hogy nem tetszik az a kabát amit rá adtam . mInden áron a vastag téli dzsekit akarta felvenni .alig tudtam lebeszélni róla. Norbi meg rövid újjuba akart menni. Normálisak ezek???

:D :wink: :wink:
Nem tudom ki hogy van vele én nem gondolom hogy nehezebb egy nőnek az élete mint egy férfié.De persze ez az én véleményem. HA meg már a pocakban van mindegy ccsak egészséges legyen.
Édy! Én is értettem Jó volt !
Van már jó idő?? Küldtem egy kis napot.

Kép

Kép
tiácska
 
 


Oti, kösz a kávét és a sütit :)
Azt hiszem, hogy te szerencsés egy nő vagy! Valószínűleg olyan férfiak vettek körül az életben, akik minden tiszteletet és megbecsülést megérdemelnek. Most már én se panaszkodhatom, mert csak az élet apró gondjai nehezednek rám. Azok, amiket Eri leírt. De az, hogy miből élünk meg, hol fogunk lakni, a gyerekeinknek milyen jövőt tudunk bíztosítani, az a férfi gondja. Ez nem mindenütt van így, sőt, nagyon sok ellenpéldát láttam és éltem is meg.
Igaz, hogy a gyereket én kell kihordjam, de azt látom, hogy Elemér szívesen átvállalna belőle, hogy könnyítsen rajtam. Bár ő is azt vallja, hogy egy nőnek sokkal nehezebb az élete, mint egy férfinak.
Na, ez jól össze-vissza lett írva, bocsi.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Jottem kavezni!!! (ugralos smiley miert nincs??). :lol:
Lefektettuk Mayat, elengedtem a nenit. Ma nincs seta, csunya, hideg, nedves ido van. Ma husgomboccsorbat fozott csirkemellbol, hazitesztaval. :shock: :shock:
Oti, hozzuk ossze Norbit Annamarival, fagyjanak meg egyutt. Ma leggingben akart menni. :shock: Tiszta beteg!! :roll:
Gyo, koszi! Mar a tegnap elkeszitettem, de nem kuldtek a kodokat, hiaba vartam. Most megjottek. Megprobalom bemasolni.
mayakarina
 
 

 
 

mayakarina
 
 


[url]http://babafalva.hu/tickers/s6b.png[/img][/url][/url]
mayakarina
 
 


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mayakarina
 
 


Ha most sem sikerult, tokon szuron magam!! :lol: :lol: :lol:

KépKép
mayakarina
 
 


Gabi!!!! ÉLSZ MÉG????? :D :D :D
a profilodban a második linket probáld meg bemásolni ha nem jó azzal akkor a másikat probáld meg

Kép

Kép
tiácska
 
 


na most látom sikerűlt !!!!!
Akkor élsz még !!!!!!!!!!!!
Szemtelen is Annamari,???Mert akkor tényleg kössük össze őket. :D :D

Kép

Kép
tiácska
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
OTI!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vegre sikerult!!!
Iszunk egy kavet?? Igaz, a reggeli maradekot iszom, de finom.

KépKép
mayakarina
 
 


Hogy szemtelen-e???
Mondom a hegyibeszedet es azt kerdezi: mit mind kommentalok?? Azt hittem, ott helyben agyoncsapom!! :evil: :evil: Az apja szerint rogton meg kellett volna taslizzam. :evil: Ennyire szemtelen meg nem volt. De kesz fiu. :cry:

KépKép
mayakarina
 
 


Sziasztok
Láttam a vonalzókat, klasszak :D .
Dgabi nagyon örülök, hogy egy házitündér jár hozzátok. :lol:
Oti sztem attól függ, hogy mit dolgozik a férfi a kapcsolatban, ha nehéz fizikai munkát végez, akkor nem összehasonlítható a két nem, de ha olyan munkát végez, amit a nők is tudnak (irodai) akkor bizony ahhoz mindig hozzáadódik még a nő házkörüli tennivalója, amit egyezzünk meg, akárhogy is segít a férj, azért nap, mint nap és rendszeresen mi csinálunk meg.
A Plaza cica, kitartott nőknek tényleg nincs nehéz dolguk :wink:
Mi van a többiekkel??? :o
erif1
 
 


Gabi, Oti, most ittam meg egy kapucsínót én is, mert már ragadt le a szemem. Csongi vissza szokott vágni, ha szidjuk, felelmlegti egy-kettőre a mi hibáinkat. Például a tegnap: "miért nem mondtad hamarabb?" , erre ő: "mikor mondtam volna, ha sosem érsz rá!"
Eri, én azt látom, hogy nálatok Csabi is húz, mint egy igásló, de te is sokat vállasz!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Szervusztok! Ide csalt az Oti délutáni kávéja. :lol: Én is most főztem magamnak egy kávét..hát valamit elnéztem,mert olyan lett mint a régi békebeli nechezol :lol: :lol:

Én is tudom milyen az olyan..vagyis most már kezdem kapisgálni..milyen is mikor nincs nincs annyi teher az én vállamon...Már el is felejtettem,milyen érzés. Most tanulok megint. Párkapcsolatban élni,nem egyedűl döntéshozni,stb. Furcsa.Néha jó,néha pedig úgy érzem,hogy összeroppant a gondoskodás. Van amikor jólesik,van amikor ingerűlt leszek tőle...Pl:nem tudom elképzelni,még mindig furcsa,hogy ha vásárolni vagyunk,én nem kell cipekedjek semmit,lötyögök mellettük és kunyerálok egy zacskót csak,hogy ne lötyögjek mint a töketlen kutya..És akkor érzem magam szőke nőnek,ha megkérdi,mint a múltkor,hogy be tudom egyedűl gyújtani a lert.. :roll:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Gyö, hiányzik egy kicsit a viszonylagos függetlenség ?

KépKép
Kép
el..né
 
 


Igen. Hiányzik. Belevénültem annyi évet csináltam egyedűl mindent. Az lett a természetes nekem,ha én döntök,nem kérek véleményt,stb.
És az a legrosszabb...az anyagi függőség. Sosincs pénzem. Szégyellek kérni Lacitól. Én tudtam mindig meddig nyújtózhatok,mert én kezeltem a pénzt,én fizettem a számlákat,én vásároltam..most megbeszéljük menyyi a számla,ideadja az árát+ még valamennyit,az elmegy kajára,neki nem jut eszébe,hogy rákérdezzen,van-e még belőle,én pedig még eddig nem vitt rá a lélek,hogy kérjek. Asszem fogok magamnak egy külön kártyát csinálni és arra utaltatom a fizumat..Mert azért ez se bót. Múltkor kérdi,hogy nem vettem kenyeret? Mondom,nem,mert nem volt rá pénzem. Erre azt kérdi,miért nem kérek,ha elfogyott? Én nem tudok kérni :cry:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Azt hiszem Gyo a külön kártya jó ötlet, hamár nem csináltat a számlátokhoz neked is egyet. Én sosem kellett kérjek pénzt Csabitól, akkor sem amikor alig volt keresetünk, nekünk természetes, hpogy egymásban megbízunk, és amikor nincs akkor figyelünk, hogy mire költünk, amikor meg úgy hozta az élet akkor nyugodtan hozzá nyúlhatok. Ebbőln a szempontból Csabi nagyvonalú, sztem ha lenulláznám a kártyát sem szólna egy szót sem....de nem szokásom, és nem élek vissza vele, ellenben az utóbbi években csak a nagy dolgokat mutatom meg,a bevásárlás összegeit nem közlöm, de zicc, hogy nem költök magamra semmi marhaságot és a havi pénzem nekem is meg van, hisz én is keresek.
Gyo annyira talpraesett vagy, írd ki a blokkajtókra ott a környéken, hogy varrsz, itt nagyon drága minden. Pl. a függönyöm varrása, m-ben 170 ft/m, és a m alatt a beszegést értik körbe. A zippzár varrásért is elkérnek 60-800 ft-t. Ha te olcsóbban varrnál, akkor biztos lehetsz, hogy lenne munkád. Csak kiírnál ilyen példákat, árakat és jönnének.
Vagy vállalj be du-t takarítást stb. Amíg összejön egy jól fizető melód.
:D
erif1
 
 


Gyerekek esküszöm, ha volna sok pénzem csinálnék egy vállalkozást és mind alkalmaználak(Oti, Ildi, Gyo és aki még akarna jönni), mert annyira jók és becsületesek vagytok...remélem egyszer utolér az Isteni szikra és meg lesz az én vállalkozásom, egyelőre csak figyelek, hogy vajon mit volna érdemes. :idea:
erif1
 
 


Sziasztok !
Képzeljétek !! Norbinak megrándult a lába... azt hittem megfolytom. :D :D
MOndtam neki már csak a gipsz hiányzik az életemből. :cry:
Ne mindegy ...remélem holnapra nem dagad be.
Igen , én mindig olyanokkal volttam körbe véve akik nagyon szeretnek. Az apukám a végsőkig tisztel és imád engem
Ugyanazt eltudom mondani a férjemről. Nem dolgozik fizikai munkát de sokszor a szellemi munka is felér egy fizikai munkával.
én soha nem éreztem azt hogy nekem rosszabb lenne mert nő vagyok. A férjem mindent megteremt nekem,nekünk hogy semmibe ne szenvedjünk hiányt. Én mivel nem dolgozom a háztartási munkán kivűl is kapálok ások füvet nyirok,már amennyit bir a hátaam, és soha nem gondoltam volna azt hogy rossz nekem.
Bocs ha kicsit hosszu lettem.....

Kép

Kép
tiácska
 
 


Ha már a pénznél tartunk, mint téma :) -ez örökös téma- a férjemnek 4-5 éve teszik számlára a pénzét, addig mindig hazahozta és én beosztottam. Mióta számlán van, csak annyit vesz ki, amennyi pillanatnyilag kell. Van nekem is "keresetem", szerintem egyes fizetésekhez képest elég sok nálunk az ún. gyes, de mivel én rendezem a számlákat, konyhát, csajokat, biztosításokat stb. hónap végére nem jövök ki újabban az enyémből, kérnem kell és én is, mint GYÖ nem szeretek kérni..Vagy két hete kitörtem, h.figyeljen jobban, nem vagyok én cigánné, h.folyton kelljen siránkozzak...Szóval, megértelek GYÖ, nekem akkor lesz rossz, mikor visszamegyek dolgozni, mert a fizetésem kevesebb lesz, mint most... :x
édy
 
 


Szerintem is az a jobb ha közös kasszán van az ember. Hiszem mindeki eszik nyilván nem magadra költenéd. Igy biztosan nehéz.Édy, Gyö társkártyát nem tudtok csináltatni?
Sajnos ebb nem tudok tanácsot adni mert nálunk a férjem kér tőlem pénzt, :D :D :D mivel a fizetését nekem adja ide.hihihii
Persze én intézem az utalásokat meg bankba megyek, meg a gyerkőcöknek is én veszek mindent , orvoshoz is én viszem .

Kép

Kép
tiácska
 
 


Na, jó téma... nálunk is kezdetek óta közös a pénztárca. Amikor összeköltöztünk akkor még csak én dolgoztam. De ha megkaptam a fizut kitettem az asztalra és mindenki annyit vett ki belőle amennyit akart. Aztán mióta Feri a családfenntartó minden pénz a közös számlára megy. De sose kérdi mennyit használok. Én viszont igyekszem csak a legszükségesebbeket megvenni. De ha készpénz van nála akkor is ad belőle kérés nélkül. Ennek ki kell alakulnia és fontos, hogy meg tudjátok ezt beszélni, mert okozhat frusztrációt ami viszont nem jó egy kapcsolatban. Én úgy érzem nekem nagyon jó dolgom van Feri mellett. :)
cshajni
 
 


Én évek óta napi 4-5 órát alszom éjjel és azt is részletekben, tanulok immár 4. éve, két kis korkülönbséggel nevelem egyedül, anyuci akármikori segítsége nélkül a gyerekeket havi két hétben. 5. éve vagyok itthon, én is csinálom a dolgom, bár nem kapálok (mert nincs hol, de amikor volt akkor azt is csináltam), de én is dolgozom nem henyélek, képzem magam folyamatosan, nekem ez a fegyverem. Nem érzem azt, hogy nem vagyok szeretve, vagy nem vagyok támogatva, de nagyon fáradtnak érzem magam. Valószínű túl kényes vagyok, de 160 nm-t nyalni folyamatosan, köművesektől kezdve mindent én intézek (mert állandóan valami szakit kell kerítsek), meg egy csomó ügyintéznivaló állandóan. Az én férjem sokat dolgozik és utána teljesen átveszi a gyerekeket (ha itthon) van, ő fekteti stb, de addig én takarítok, főzök vagy éppenséggel magolok. Nekem egy ebédet sem főzött senki évek óta, hacsak nem étteremben ettem, ami nem jellemző (bocs a nagynéném meghívott hétfőn ebédre :wink: ). Nekem olyan nincs, hogy "haza megyek" és akkor az nekem pihenésnek számít, sem olyan, hogy anyum vagy anyósom meglátogat és két percre levesz a vállamról akármit is. Szóval én sokszor mennék és dolgoznék és hagynám az egészet a francba. Amikor nem volt gyerek és otthon éltünk, alig léptem be az ajtóm a munkából, már jöttek a tanítványok sorra este 8-ig, angol, matek, korrepetálás. Szóval a munkától nem riadok meg és gyerekekkel dolgoztam, de kutya f...a az meg ez, ami körülöttem van amióta Csenge megszületett. Sokszor úgy érzem, hogy inkább dolgoznék este 11-ig mert akkor is volna erőm kimenni bulizni, de most nincs erőm mosolyogni sem. Valószínű, hogyha nekem is nagyobbak lesznek a gyerekeim másként fogom látni a dolgot, viszont akkor meg már dolgozni fogok járni.
erif1
 
 


Igazábol nem tudom hogy jobb e ha nagyobb gyerekeink vannak mert szerintem azokkal is van ha kicsi kis gond ha nagy nagy gond.
Én sem alszom már immárom 4 éve mert Krsitóf annyit de annyit betegeskedik hogy én 37 év alatt nem voltam ennyit beteg.
De én ezek után sem tudom azt godnolni hogy rosszabb nekem.
Mikor mi átjöttünk 19 évesen ketten a férjemmel és két bőröndel. akkor azt mondtam ha mi együtt maradunk akkor nagyon szeret valaki oda fent. Sokat nélkülöztünk.sokat dolgoztunk látástól mikulásig és sokat szenvedtünk de azt is együtt. Lehet ennek köszönhetem , hogy jól érzem magam a bőrömbe

Kép

Kép
tiácska
 
 


Jó reggelt! Nem tudom mi okból de minden reggel én érek ide hamarab! :D Így osztok nektek egy kis ébresztő feketét. ;)

Én elég keveset aludtam éjjel... és ez még így lesz pár hónapot... remélem nem évet. :D
cshajni
 
 


Na jó reggelt,Banda! :lol:
Én is túlvagyok már az újabb munkaügyis hiánypótláson,de már nem megyek be dolgozni..Van itt is mit tenni éppen elég.Mióta itt vagyunk,mást se csinálok,csak semmiből alakítgatom a Laci legénylakását családi fészekre.
Társkártyám az van,de megette a fene,mert eddig a max. amit ráutaltak az 11 ezer ft. volt.Na én abból vettem egy hónap alatt a kaját.Igaz,eddig be volt fizetve a suli menzájára ahol anyós dolgozott,és a műapós naponta hozta a kaját,mindíg nagyobb adagot,4-en is jól laktunk belőle.Szóval havi 25-26 ezerbe jött a kaja 4 személyre.De most az utóbbi hónapban annyira leromlott a minősége,és olyan dolgokat hozott,hogy legtöbbszőr éppen csak megvártam Lacit,hogy hazajöjjön,megnézze ő is,és már zutty is a levest a budiba,a másodikat a szemétbe. Tiszta moslékszerű volt,becsszó.Tegnapelőtt paradicsomlevest hozott,másodikra rizs volt és melléje hal,képzeljetek el,kb. 4 liter levest egy marék laskával,a rízs az ehetetlenűl nyers,a haldarabok szétcincálva,látszott rajta valami tartármártáshoz hasonló valami,de az is látszott,hogy ez nem más mint a tányérokról összeszedett maradék. Úgy felháborodtam,fel is hívtam és visszamondtam a kaját,többet nekem moslékot ne hozzon.Csak a látványtól megcsömörőltem,azóta se ment le a torkomon egy falat kaja,vizen,kávén élek,félek,még a végén sárgaságot kapok.A másik baj az,hogy a sarki cigányoknak valahogy nem éri meg,és már nuku 200 ft.os karfiol s egyebek.Igaz a nárcisz az 100 ft. egy csokorral,ha abból tudnék főzni,ki is jönnék belőle rendesen.

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


ja és már kb. egy hete unalmamban csináltam egy fotóalbumot Trézsinek, azon a néven fut,hogy : Lányom,Kriszta :roll: ..már akit érdekel.. :lol:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Jó reggelt ! Köszi HAjni a kávét hozok mellé képet jó??, igy ketten jók leszünk :D :D :D
Kép

Norbinak még fáj t a lába reggel de nem dagadt be.
Gyö ! Én is megundorodtam volna .
Nagyon aranyos Kitaci

Kép

Kép
tiácska
 
 


Sziasztok :)


Nagyon érdekes témát boncolgattok :wink:

Nálunk is közös a kassza, annak ellenére, hogy Lóri keres... Soha nem kell kérnem, sem elszámolnom... Igaz, többnyire együtt vásárolunk, így látja mit veszek és mennyiért!

Nálunk is mindig így volt. Amikor én kerestem, akkor is közös számlára ment minden. Szerintem ez természetes, ha két ember együtt él.

Puszilok mindenkit!

Vár a takarítás :P


Legyen szép napotok:-)
csega
 
 


Sziasztok
Megjártam az orvost, a régi babysitterem volt a gyerekekkel, úgy néz ki valahogy megoldjuk vele (dolgozni kezdett Sztkban), mert az a másik utoljára kiborított, mert nem kapcsolta be a babyörzőt és két csukott ajtón keresztül nem hallhatta Csengét, aki hányt...még belegondolni is rossz, hogy mi lett volna, ha megfullad. Rákérdeztem, hogy miért nem kapcsolta be, erre felcsattant, hogy csak nem harapom le a fejét egy ilyesmiért. Engem eza hangnem zavart az egészbőla legjobban. Mondtam neki, hogy úgy érzem jogom van megkérdezni. Hozzá teszem legalább 8-9 alkalommal hívtam 3-4 órákra hogy szokja a dolgokat és a gyerekek is őt, nem tudom miért volt ez annyira nehéz és főleg, hogy hogyha nem kapcsolta be akkor meg, hogy merte behúznia a Csenge ajtaját és az Attiláét is. Mindegy, úgy néz ki a régi meg tudja oldani, ha hiányoznia kell, de azért körülnézek, emrt így is úgy is kell egy pót valaki legyen, bármi eshetőségre.
Veletek mi van?
Gyo késöbb megnézem a lányod fotóit.
erif1
 
 


Oti,akkor megússza a gipszet Norbi? Úgy van ez a gyerek újabban,mint az Atti unokatesója. Azt is,ahányszor az anyját hívtam(Atti nagynényjét) mindíg vagy a sűrgösségin voltak,vagy épp onnan jöttek...Palika mindíg valamit csinált magával,hogy érezze az anyja,hogy van.Bezzeg a nagyobbikat azt úgy kellett elhajtani otthonról a levegőre.Tamás fiam dettó olyan volt mint ez a begubózós,tiszta nagylány,nálunk is Balázs volt az,aki ha nem volt elrepedve valamije,akkor éppen be volt horpadva valahol,és zománc min.5%-kán a testén nem volt..

Erika,ráérsz a képnézegetéssel,elég aktuális képei vannak betéve,véletlenűl egy kiskori albumja velünk jött,abból a képeket be akarom szkennelni még,hogy azt is feltegyem..Mikor is volt kicsi? Basszus,már ez is nagy! :lol: :lol:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


sziasztok!
itt vagyok,annyit írtatok,h el se tudom olvasni...
Rólunk annyit,h Lili még mindig köhög,nem az igazi,így még nem mehetünk bölcsibe....egész na vele kell foglalkozni,ezért nem tudokd jönni hozzátok....pedig jönnék...
Vendég
 


Sziasztok!
Hajni, Oti, kösz a kávét!
Na, a pénz kezelése és beosztása összetett téma. Én is úgy voltam szokva régebb, mint Gyö, mindent egyedül. Igaz, hogy mindig dolgoztam, de azért általában kevesebbet keresek, mint Elemér. Pedig az én gyerekeimet neveljük. Viszont én vagyok a takarékosabb is, Elemér minden pénzt el szeret költni, ami van. Sosem vol olyan, hogy én valamit meg akartam venni és ő nem, inkább fordítva :) A pénzt mindig egy helyen tartottuk, a nagyobb vásárlásokat megbeszéltük. Idővel kialakul egy rendszer.
Eri, azt hiszem Gyö Kriszta miatt nem vállalhat több munkát, mert nincs akire hagyja. Veled meg az a baj, hogy túl sokat akarsz. Persze, most kell tanulni, amíg gyesen vagy, viszont a gyerekek is most vesznek legjobban igénybe, most van szükségük rád. Természetesen Csabinak is kell hajtani, hogy meglegyen az anyagi biztonság, de a családnak is szüksége lenne rá még sokáig egészségesen. Szóval nehéz megtalálni az arany középutat. Volt idő, hogy én is húztam az igát, munka, gyerekek, egyetem, gazdálkodás, építkezés... mit értem vele?
Oti, nem elég, hogy Norbinak megrándult a lába, még te is bántanád? Gyógyulást kívánok neki!
Gyö, az idén már az én gyerekeim se kérik az iskolai kosztot, pedig sosem engedtem meg itthon, hogy válogassanak az ételben. Inkább viszenek tízórait.
Gabi, neked kellemes takarítást kívánok!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Na, megint addig írtam a hsz-t, hogy lemaradtam az utolsó háromról.
Eri, az biztos, hogy nem hagyhatod olyanra a gyerkeket, akiben nem bízol teljesen.
Gyö, hol van az a fotóalbum?
Nusi, gyógyulást kívánok Lilikének! Még jó, hogy nem kezdtél munkába járni, mennyit kell otthon maradjon.

KépKép
Kép
el..né
 
 


az a fotóalbum itt a babaneten,ha felmész a lap tetjére,van egy olyan,hogy (pont középen),hogy ALBUMOK,és ott ábc szerint lehet kiválogatni..L betűnél..Lányom,Kriszta...ha ezt kérded..ha viszont azt a fotóalbumot amit magunkal hoztunk akaratlanúl,és Kriszta kiskori képei vannak benne,az itt van a szekrényben :lol: :lol:

Én (még mindíg a pénz) majdnem annyit keresek mint Laci. Átvettem a számlák fizetését,jobban mondva én tudom,mikor mi az esedékes befizetnivaló.Utálom,hogy szotyogva jönnek a csekkek.Otthon tudtam azt,hogy hó elején beérkezik az egész,egyedűl a kábeltv nem küldött számlát,de mikor a többit fizettem,akkor befizettem azt is,mert volt olyan,hogy "ráér hó végéig" aztán jött a felszólítás,hogy ha nem fizetjük,akkor nem nézhetjük :lol: :lol:
Munkával az van,hogy messze dolgozom,napi 3 óra jövet-menet az út,pedig aztán amit lehet lerövídítek,reggel igyekszem elérni az utolsó gyors3-ast,már nem megyek be a körtérre,hanem a 4-essel a Budafoki útig,hazafele is ott szállok le,ezzel is spórolok fél órát..Két órára érek haza,4-kor hozom el az óviból Krisztát.A 2 óra szabad épp elég,hogy összekapjam a házat,vasalás,mosás,és iszom egy kávét.Mert most az óvi után startból a játszótérre megyünk,és addig maradunk amíg Laci hív,hogy érkezik..vagyis 6-ig általában.Igy természetes,hogy nincs időm + melóra.Ha esetleg azt a hóvégi 5 nap ráhúzóst nem veszem + melónak,amikor a piackutatást csinálom.De azt is inkább este,hogy ne vegyem el az időt és magamat a többiektől.A varrógépet pedig bármelyik pillanatban elviheti az anyós barátja,főleg most,hogy lemoslékoztam a hozományát...szóval az nem biztos,hogy kerül varrnivaló s lesz is mivel megvarrni.De nagyon jó lenne,ha lenne valami + meló amiből csak úgy dőlne a stex,mint a bőség szarújából.. :lol: :lol:

Nusi,párologtass sós vizet a kicsinek,hogy ne legyen a sok köhögéstől hörghurutot kapjon..

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
gyö67
 
 


Gyö, sikerült megnézzem Krisztát :) Ennyivel is többet tudok. De azt úgy látom, hiába is kérdezgetem minden nap, hogy van-e itt olyan, hogy kedvenc topikok. Természetesen én vagyok a béna, de mindig a legelejéről kell belépjek.

KépKép
Kép
el..né
 
 


JolI! Én azért nem válaszolok, mert nem tudok róla, hogy itt lenne ilyen. :( Mármint kedvenc topik lehetőség. És emiatt ez folyton kiesik a fejemből. :) Most is csak emiatt ültem ide írni, mert ha megint azt mondom, hogy majd reggel amikor nincsenek a fiúk a nyomomban akkor nézheted... :D
cshajni
 
 


Sziasztok!!!!
Aszaltszilvat eszek, kertek?
Eri, szoritok, hogy "patron" legyel!!! Megjegyzem, en is beszeltem egy olyan ven pics@val, aki bsz-nek jelentkezett, hogy elso alkalommal "pontra tett", tehat kioktato hangnemben beszelt velem :shock: :shock: :shock: . Nahat, kikerem magamnak, hogy igy beszeljen velem vki a sajat hazamban. :evil: :evil:
Ha Isten orizzen!! vmi tortent volna Csengevel, akkor sem kellett volna megharagudnod??? A fene a jodolgat!! Mas gyerekere jobban vigyaz az ember, mint a sajatjara.
Gyo, ne busulj!! Kialakul. Nem rossz fiu Laci.
Edy, nalunk a mult honapi szamlak osszege fix 8 milla volt, tehat gyes+ Maya gyerekpenze. :cry: Es ezek csak szamlak...hol van meg a kaja, pelenka, kozlekedes, suliba ez meg az, cipo, ruha. :cry:
Szomoru.
Hamarosan kezdem a melot, nincs egy rongyom. :evil: Ma atneztem a szekrenyem....haaaat...nagyon aktualis egy upgrade. :twisted: Labbelim az van dogivel , szerencsere.
Oti, nalunk is hazaadja a lovet, en intezem a szamlakat es minden nap kap egy osszeget, amibol eszik es fizeti a taxit. (Verte az anyja kiskoraban, hogy ne utazzon tomegkozlekedessel!! :twisted: ).
A nagybevasarlas kozos.Masra nem marad. :lol: :lol:
Van egy nagyon jo kozmondas: "Decat sa duc grija banilor, mai bine le duc dorul."

KépKép
mayakarina
 
 


Az elobbi temahoz azt szeretnem hozzafuzni, hogy itthon mindent en csinalok, ferjem reggel megy, este jon, nem az a hazias tipus, igy szamomra term. , hogy en csinalok mindent. Miota jon ez a neni, nem jon, hogy elhiggyem, hogy ilyen is van, hogy vki osszeszedi a jatekokat, szaradt ruhat, stb. Aranyat er!! Remelem megmarad ilyennek! En mar annak orulok, ha megfozi a kajat, mivel szivembol utalok fozni. :lol:
Gyo, jot nevettem a narciszkajadon. :lol: :lol:
Oti, Annamari mikor fejre esett, attol felt, ki is kap. :lol: :lol:
Hajni,mindig Te hozod a kavet, mert matinalis vagy. En ma reggel negyed tizkor keltem, Maya is jol aludt, 1x ebredt meg fel hetkor.
Mindjart lejar a jodogom. :lol: :lol: Megyek a banyaba. :lol: :lol:
Joli, nalunk is vannak ilyen "visszapofazasok". :evil:
Nusi, jon a tavasz es kevesebbet lesz beteg Lilike is.
Csg, en is jokat takaritok miota segitsegem van. :lol: Ma ruhakat ramoltam.

KépKép
mayakarina
 
 


Gyo, kedvenc kepem a fotoalbumbol: ahol a nagymamaval hintazik. :wink:
Kesz nagylany mar!! 8)

KépKép
mayakarina
 
 


Sziasztok
Kihajítottam ezeket, elmentek a kocsimat megtankolni, mert holnap megyek Veszprémbe, vizsgázom. Így hamar tanulok, mert maSzületett feleségek!!!!
Pedig hej, de maximumon zenét hallgatnék és táncolnék (néha ezt szoktam) Jók az eredményeim, az onkológiára okt. 8-án kell mennem legközelebb negyed 8-ra ultrahang, majd mellkas röntgen, vérvétel. Szóval egy tutti, hogy mit fogok csinálni okt. 8-án :(
Dgabi itt ilyenek egyesek....... :twisted:
Ma szólt rám a drnő, hogy miért nem fogadok segítséget, mert látja, hogy fáradt vagyok....lehet kénytelen leszek. Akkor majd közösen henyélünk a messengeren (mikor kell menj dolgozni, te????????????????)
Győ Győ Győ, ne aggódj!!!!!!!!!!!!!!!
erif1
 
 


Joli, tudod, hogy nyughatatlan vagyok, mintha valami siettetne, hogy most most most, míg van időd. Ki tudja, mennyim van hátra és addig tenni akarok mozogni, nem possadni, a férjem ezért szeret nem azért mert ülök a babérjaimon és vigyorgok ki a fejemből :wink:
Elfigyeltem a sógornőm amikor otthon voltunk, semmit nem csinál egész nap, mi vásároltunk be neki, mert megint üres hütővel fogadott, úgye ha én s a gyerekek nem érdemlünk meg egy pohár vizet a tesója azért egy sört....Még margarin sem volt a hütőjében. A férje Kanadában, a háza Vhelyen a főtéren kiadva 1000 dollárért, de magáttól sajnálja a parizert is. No, mi megtömtük a hütőjét, plusz kapott ajándékba egy Candy mikrót, meg két nagy két kis párnát, Móni egy CD lejátszót, USB, MP3 és kazettával kombinálta és sok mást. Szóval ő nem talál állást, mert mint kiderült mindenhol dolgozni kell. Jaj, ez azért nem volt jó, mert minden 2. szombaton kettőig kell menni, az a másika azért nem, mert 10-től 6-ig kell dolgozni stb. Most terhes(8 hetes), de 2 millát fog kapni , mert nincs munkahelye és nem jogosult a másik 6-ra. Na, mindegy a lényeg, hogy nem is főz (megkértem, hogy míg anyumnál vagyunk addig dobja be az általunk vásárolt csirkét a sütőbe), na szevasz, megint kint ettünk, persze a lányával ők is a mi kontónkon :evil:
erif1
 
 


Ja és most az életemben először, egy részét haza hoztam a kajának, mert úgye mi is pénzből élünk és éjjel érkeztünk, ebédet kellett főznöm így legalább nem kellett bevásárolnom. De mindig tele hagyjuk a hütőjét, a nővérem szerint arra szoktattam, hogy mindig mindent meg kap tőlünk és amikor van neki akkor sem jut eszébe, hogy ő adjon. Mikor itt vannak (utoljára 6 hetet) kívánság listájuk volt végig, úgy válogattak, hogy "öröm "volt nézni és mindent megkaptak, le is kerültünk mínusz 300000 re, úgy hogy januárig nem tudtunk visszaállni pluszba. Na, mindegy, csak kijut egyszer Kanadába, aztán nem hiszem egyhamar látni fogjuk őket. Pedig jobban szerettem a testvéremnél, de már kezd felfordulni a gyomrom a stílusától, mindig elnéztük, hogy szegény így meg úgy, még akkor is amikor mi voltunk a béka segge alatt és ők két kézzel szórták az első lánya apjával az örökségét akkor is mindig a kocsink alja surólta az aszfaltot, mikor mentünk a havi 35000-ből mert Csabinak nem volt sokáig állása. De hadd meséljem el nektek, hogy hogy néz ki mikor mi jövünk haza. Megállunk a város kijáratánál az OMV kútnál és nem csak benzin tankolunk hanem szendvicseket,vizet vásárolunk az útra. És az autó segge az égnek áll olyan üres. És sosem az én anyámnak visszük a többet, sőt. Most is a beteg fejével egy csomó mindent vásárolt a gyerekeknek, már úgy várt.
Amikor repülővel mentek haza (mi vettük tavaly húsvétkor is egy nappal repülés előtt a túr retúrt nekik, maximális áron, csak jöjjenek) akkor is nem sima szendvicset pakoltam, hanem zsemlét, mert ők az olyan nagyon szeretik, az út 50 perc.....Azt hiszem a mostani volt, amikor megláttam reggel, minek után hajnalban szinte a kórházba rohantunk a 40 fokos lázas Csengével, hogy nincs mit adjak Attilának és Csengének enni, inni. Na olyan volt gyerekek, hogy nem hiszem el, hogy velem ezt megtenné, még a szomszéd sem, pedig csak köszönő félben vagxunk, basszus, ennyire pofátlan embert a föld nem hord a hátán még.
erif1
 
 


Bocsi az offért, de senkinek nem mondtam el (Gyöngyin kívül akit muszáj volt felhívnom (mert robbantam) :oops:
erif1
 
 


Ja és holnap Etikából vizsgázom és úgy érzem nem volt etikus ennyire kifakadnom, tessék megint magam hibáztatom, még a mások által gerjesztett mérgemért is......................... :evil:
Hol van az emberekben az etikus magatartás, a becsületesség, érzékenység, személyes és társadalmi egyaránt? Hova jutottunk a reneszánsz ember etikájától????????????Hova jutunk lassan?
Na ezek a gondolatok azok amik folyamatosan felmerülnek bennem, amikor fiaskóba jut egy egy kapcsolatom, érzelmi fiaskóra gondolok. Néha lecsavarnám a fejem és messze dobnám, hogy ne zakatoljon annyit, na puszik
erif1
 
 


Erika nem semmi a sógórnőd!!!!Na ilyent...no komment. Szegény férje és gyerekei, hogy bírják? Nem úgy kéne, hogy ha már ennyi ajándékot kapsz, akkor bukjál át a fejeden az igyekezettől, h. a vendlgeid jól érezzék magukat? Hát én még mannát is igyekszem elővarázsolni, mikor a leányaim keresztleányai hazalátogatnak...annak örülök, hogy több ezer kilóméterről hazajönnek és még van energiájuk meglátogatni minket, hogy a leányok azért ne felejtsék el "kejesztmamát"..ne is hozzanak semmit, csak jöjjenek, együnk nagyot és beszálgessünk, kivel mi történt, hogy vannak. Na vinnék én ajándékot, tudod kinek..bocsi belelovalltam magam...ugyanis a két keresztmama tegnapelőtt jártak nálunk, már vissza is mentek és úgy örültem, h.meglátogattak..még olyan soká lesz, mire újra tudnak jönni és nekünk esélyünk sincs h.meglátogassuk őket..Őszinte elismerésem a türelmedért Erika.
édy
 
 


Köszi Édy, elnéztem a lakását, a fürdőben a WC tető, kefe, felmosó vödör, zuhanyfüggöny (nam a gagyi kínai), járólap tölünk van, a porszívó, botmixer, mikró, kávéfőző, habverő, hajszárító, videó rekorder, fényképezőgép, függönyök a 3-ból két szobába, a nappalijának a bútora tőlünk van, mert mikor kijöttünk neki adtuk, törülközők, ágynemű, párnák (ezek újak), még a szobai növényei is stb stb, ami nem is jut ezsembe. Nem beszélek a keresztlányomról, akit kizárólag mi öltöztetünk, jobban tudom, hogy zoknira, harisnyára vagy nadrágra van-e szüksége. Mikor itt voltak a tavaly márciusban több, mint 30000-re vásároltam be csak ruhát neki, kicsi korától, az iskolástáska, tolltartó, vonalzó, 350!!db-os filc és zsírkréta szett stb stb. Úgy arcul csapott amikor utolsó nap pakoltam, ledöbbentem amikor körülnéztem és megütött, hogy mit felhalmoztunk neki, nem sajnálom dehogy, csak arcul ütött, hogy nekünk soha senki nem segít,a nővérem kivételével, ak ia gyerekeim ruháira figyel. Nem sajnálom nem nem nem, csak fáj, eszembe jut a biblia. Ne szórjátok gyöngyeiteket disznók elé. Borzasztóan mellbe vágott akkor abban a pillanatban a felfedezés, hogy olyan ember szeretek, aki nem hogy nem viszonozza azt, hanem visszaél vele.
erif1
 
 


Erika! Te egy szent vagy!!!
Egy nagy lof@szt vinnek neki!! Meg se latogatnam, a varosban taliznek vele. :evil: :evil: :evil:
Amilyen a mosdo, olyan a torulkozo alapon ugyanugy fogadnam. Es meg nem is szegyellnem magam e miatt.
Megjegyzem: Ti vagytok a hibasak!! O ezek szerint elvarja, hogy tamogassatok. Ez mar kihasznalas sztem.

A szabim 16.-an jar le, 17-tol kellene dolgoznom. Jovo heten bemegyek korulszimatolni :lol: , akkor elhatarozzuk mikortol is megyek. Lehet 14.-e vagy 21.-e, hogy ne csutortokon kezdjek.
Azt csak megsugom, hogy napi 9 ora +szombat. :cry: :cry: Ez van.

KépKép
mayakarina
 
 


bocsi, keresztanyjai, na én is annyira kibuktam, hááát dühítő..
édy
 
 


Győ
A dinós kiállításon voltak ezek, most érkeztek, azt mondták, hogy nagy élmény volt. Tetszett a gyerekeknek, de a belépő, sztem túl sok 1500 ft. :roll:
erif1
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: